تعمیرات پارس

نمایندگی تعمیرات پارس

تعمیرگاه مجاز تعمیر لوازم خانگی پارس

تعمیرات پارس

تعمیرات پارس : اینجا تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی پارس میباشد ، جایی که شما با اطمینان کامل از تعویض قطعات فابریک و تعمیرکاران مجرب بهترین خدمات را بهره خواهید برد ، در ادامه شما را با نمایندگی پارس و نمایندگی تعمیرات پارس بیشتر آشنا خواهیم کرد ، همچنین شما عزیزان در هرکجای تهران که هستید میتوانید با شماره های انتهای صفحه تعمیرات لوازم خانگی پارس خود را به ما بسپارید .

نمایندگی تعمیرات پارس
نمایندگی تعمیرات پارس

چرا برای تعمیرات لوازم خانگی پارس آی.پی امداد را انتخاب نماییم :

 • مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز پارس با شعبات مختلف ، خدمات پارس را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 • تمامی تعمیرکاران یخچال و لباسشویی پارس دارای مجهز به لباس فرم میباشند .
 • تعمیر یخچال و لباسشویی پارس در محل انجام میگردد و به هیچ هنوان از خانه شما عزیزان خارج نمیشود .
 • کلیه خدمات پارس دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه میباشد .
 • تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی پارس با آموزش تعمیرکاران خود در ارتباط با لوازم خانگی پارس سعی در ارائه بهترین خدمات دارد .
 • بعد از تماس شما با اوپراتور ، چنانچه مشکل شما جزئی باشد راهنمایی میشوید تا رفع عیب گردد .
 • چنانچه مشکل شما در ارتباط با تعمیرات پارس جدی بود تعمیرکار پارس ظرف کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود .
 • با استفاده از خدمات آی.پی امداد تا 75 % در هزینه تعمیرات پارس خود صرفه جویی نمایید .

توجه : دقت فرمایید که تنها تعمیرات لوازم خانگی خارجی نیست که تخصص میخواهد ، تعمیرات لوازم خانگی پارس نیاز به تخصص دارد و برای افزایش طول عمر یخچال یا لباسشویی پارس خود جهت تعمیرات حتما باید از قطعات فابریک استفاده نمود .

توجه : چنانچه لوازم خانگی پارس خریداری نموده اید حتما با شماره مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش پارس بهره مند شوید و لازم است بدانید مجموعه آی.پی امداد نمایندگی رسمی لوازم خانگی پارس نمیباشد و تنها با مجوز مربوطه تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی پارس بوده که به تعمیرات آن در محل میپردازد .

شرکت تولید لوازم خانگی پارس یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان لوازم خانگی در ایران است که تاریخ اولین بهره برداری از این کارخانه به سال 1354 بر می گردد. کارخانه لوازم خانگی پارس با هدف ارائه بهترین خدمات پس از فروش به مشتریان خود با تخصیص نمایندگی تعمیرات پارس و همچنین ارائه نمایندگی خدمات پس از فروش لوازم خانگی پارس به شرکت های معتبر و صاحب نام توانسته قدم بزرگی در تامین رضایت مشتریان خود بر دارد. این شرکت هر چند در ابتدا و تا سال 81 تنها بر حوزه تولید یخچال فریزر پارس تکیه کرده بود ولی با توسعه فعالیت های خود از این سال توانست در تولید اغلب لوازم خانگی حرفی برای گفتن داشته باشد. از جمله محصولات و لوازم خانگی پارس می توان به انواع یخچال فریزر پارس، یخچال ساید بای ساید پارس، جاروبرقی پارس، ماشین لباسشویی پارس، ماشین ظرفشویی پارس و ... اشاره کرد. شما عزیزان برای ارتباط با نمایندگی رسمی لوازم خانگی پارس میتوانید وارد سایت parsappliance.com شوید و یا با شماره 85177 تماس حاصل نمایید .

تعمیرگاه مجاز یخچال پارس

خدماتی که مجموعه آی.پی در ارتباط با یخچال پارس ارائه میکند به شرح زیر میباشد :

 • تعمیر یخچال پارس در محل
 • شارژگاز یخچال پارس
 • تعویض لاستیک درب یخچال پارس
 • تعویض ترموستات یخچال پارس
 • تعویض و یا تعمیر تایمر یخچال پارس
 • تعویض فن یخچال پارس
 • تعویض سنسور یخچال پارس
 • تعویض موتور یخچال پارس
 • کلیه خدمات پارس در نمایندگی تعمیرات یخچال پارس

مشتری گرامی دقت فرمایید که تعمیرات یخچال پارس ، به خصوص شارژگاز آن نیاز به تخصص دارد و اگر به درستی نشت یابی نشود مجدد به مشکل برمی خورید ، بنابراین دقت فرمایید که برای تعمیرات یخچال پارس حتما با تعمیرگاه مجاز پارس تماس حاصل نمایید تا از خدمات آن اطمینان حاصل نمایید .

سوالاتی که مشتریان در ارتباط با تعمیر یخچال پارس از مجموعه آی.پی امداد پرسش میکنند به شرح زیر میباشد :

 • چرا یخچال پارس سرما ندارد ؟
 • چرا فریزر پارس منجمد نمیکند ؟
 • چرا یخچال فریزر پارس برفک میزند ؟
 • چرا یخچال پارس صدا میدهد ؟
 • چرا یخچال پارس روشن نمیشود ؟

نمایندگی یخچال پارس

در اینجا میخواهیم شما را با نمایندگی یخچال پارس و امکانت رفاهی آن آشنا کنیم ، در نظر داشته باشید که نمایندگی یخچال پارس درصدد آمده است که با رقابت برندهای خارجی ، جایگاه ویژه ای در فروش لوازم خانگی داشته باشد .

نمایندگی تعمیرات یخچلا پارس قصد به معرفی امکانات محصولات خود دارد با ما همراه شوید : یخچال های پارس مجهز به نمایشگر LCD  با امکان نمایش زمان , قابلیت تنظیم مجزای دمای یخچال و فریزر میباشند.همچنین این یخچال ها قابلیت خاموش نمودن یخچال به تنهایی را نیز دارا هستند.طبقات از جنس شیشه ایمن سکوریت در یخچال های پارس وموجب بالا رفتن ایمنی این محصول شده است تا شما بتوانید بدون نگرانی مواد غذایی خود را داخل یخچال های پارس قرار دهید.

سیستم گردش هوای چند قسمتی در این یخچال ها موجب میشود تا هوای سرد به طور یکنواخت در فضای یخچال پخش شده و علاوه بر اینکه موجب تازگی مواد غذایی میشود به ول عمر یخچال های پارس نیز کمک کند تا کمتر به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر پارس نیاز پیدا کنید.

همچنین سیستم ذوب برفک هوشمند,سیستم عیب یاب هوشمند,دکمه انجماد سریع, آبسردکن و بوگیر در یخچال فریزر های پارس از دیگر طراحی های هوشمندانه ای بوده است که موجب اعتبار این محصولات نزد مشتریان شود.

توجه : چنانچه یخچال پارس خریداری نموده اید حتما برای نصف و استفاده از خدمات پس از فروش یخچال پارس با شماره مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از خدمات آن بهره مند شوید .

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی پارس

در مجموعه آی.پی امداد بابت تعمیرات لباسشویی پارس خدمات زیر ارائه میگردد :

 • تعمیر ماشین لباسشویی پارس در محل
 • تعویض لاستیک ماشین لباسشویی پارس
 • تعمیر تایمر لباسشویی پارس
 • تعویض میکروسوئیچ لباسشویی پارس
 • تعویض پمپ تخلیه لباسشویی پارس
 • تعویض شیر برقی و هیدروستات لباسشویی پارس
 • تعویض دیگ
 • تعویض کاسه نمد ، سه نظام و بلبرینگ لباسشویی پارس
 • کلیه خدمات لباسشویی پارس

مشتری گرامی دقت فرمایید که تعمیرات لباسشویی پارس حتما باید توسط تعمیرکار متخصص انجام بگیرد تا باعث افزایش طول عمر لباسشویی پارس شما شود .

سوالاتی که مشتریان در ارتباط با تعمیر ماشین لباسشویی پارس از تعمیرگاه مجاز لباسشویی پارس پرسش میکنند به شرح زیر میباشد :

 • چرا لباسشویی پارس کار نمیکند ؟
 • چرا لباسشویی پارس آب را تخلیه نمیکند ؟
 • چرا لباسشویی پارس لباسها را به خوبی نمیشوید ؟
 • چرا لباسشویی پارس صدا میدهد و یا تکان میخورد ؟
 • چرا درب لباسشویی پارس باز نمیشود ؟

مجموعه آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات لباسشویی پارس اینجاست تا پاسخگوی تمام این مشکلات شما در ارتباط با لباسشویی پارس باشد .

نمایندگی ماشین لباسشویی پارس

در اینجا شما را با نمایندگی ماشین لباسشویی پارس و امکانات رفاهی آن آشنا میکنیم تا هنگام خرید دیگر دغدغه ای بابت قیاس با برند خارجی نداشته باشید .

لباسشویی های شرکت تولیدی لوازم خانگی پارس با 20 برنامه شستشو جزو حرفه ای ترین لباسشویی های دنیا به حساب می آید.در این محصولات شما میتوانید ترموستات را جهت تنظیم دمای آب کنترل کنید.همچنین لباسشویی های پارس داراي كليد توقف در آخرين آبكشي میباشند که از اين كليد براي لباسهاي ظريف و پشمي كه لازم نيست بلافاصله از ماشين خارج شوند استفاده مي شود با این امکان به لباس ها نیز آسیبی نمیرسد.این محصولات  داراي كليد نصف بار هستند که برای شما این امکان را فراهم میکند که در هنگام شستشوي لباسهاي كم با فشار دادن اين كليد ظرفيت ماشين را به نصف رسانده و در مصرف انرژي صرفه جويي كنيد.

وظایف نمایندگی تعمیرات پارس :

شرکت پارس در ایران و خاورمیانه دارای نمایندگی تعمیرات بسیاری است.از مهم ترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی پارس میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1.نصب رایگان محصول: تمامی نمایندگی های خدمات پس از فروش لوازم خانگی پارس و نمایندگی مجاز پارس موظف به نصب رایگان در محل و آموزش استفاده از محصول توسط تکنسین اعزامی از نمایندگی پارس به مشتری میباشند.

2.فعال سازی گارانتی: پس از نصب دستگاه توسط تکنسین محصول توسط نمایندگی معتبر پارس با شرایط زیر گارانتی میگردد:

-ضمانت نامه با هولوگرام صادر میگردد.

-خدمات گارانتی فقط برای تعمیر یا سرویس دستگاه بوده وشامل ارایه خدمات رایگان برای تعویض قطعات و دستمزد تعمیر می باشد.

-گارانتی محصولات پارس در برگیرنده تعویض قطعه رایگان و اجرت تعمیر رایگان می باشد.

-باید بدانید که ضمانت نامه در شرایط زیر قابل اجرا نیست:

الف : صدمات و ضایعات ناشی از ضربه ، سقوط ، حمل ونقل ، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی ، آتش و حرارت زیاد ، گرد و غبار شدید ، نوسانات برق ، رعد و برق و حوادث طبیعی

ب : استفاده غلط از دستگاه یا مواردی خارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده برای دستگاه یا عمل نکردن به نکات ذکر شده در دفترچه راهنمای دستگاه

ج : دستگاه هایی که دستکاری شده و یا توسط اشخاصی به جز نمایندگان مجاز سام سرویس تعمیر شوند.

د : هر نوع دستکاری ، خدشه یا کنده شدن برچسب سریال یا هولوگرام ، مشخصات دستگاه یا هر نوع دستکاری یا آسیب برگ ضمانت نامه.

3.تعمیرات و سرویس محصولات با استفاده از قطعات اصل:در صورت نیاز دستگاه شما به تعویض قطعه ,قطعاتی که از سوی نمایندگی رسمی پارس استفاده میگردد باید اصل باشند.

توجه : چنانچه ماشین لباسشویی پارس خریداری نموده اید برای نصب و خدمات حتما با شماره مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از خدمات پس از فروش پارس بهره مند شوید .

هزینه تعمیرات یخچال و لباسشویی پارس ر نمایندگی تعمیرات پارس

شما مشتریان عزیز با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز پارس میتوانید در هزینه های خود صرفه جویی نمایید ، ضمنا در نظر داشته باشید آی.پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات را تحت پوشش قرار داده است ، تا دیگر دغدغه ای در این امور نداشته باشید ، برای تعمیرات یخچال پارس و تعمیرات لباسشویی پارس به صورت تفکیکی هزینه ها را بیان نموده ایم ، در نظر داشته باشید نمایندگی تعمیرات پارس با دادن ضمانت به شما اطمینان را به همراه میاورد ، همچنین مدت زمان گارانتی در هزینه تعمیرات دخیل میباشد ، برای هزینه تعمیرات یخچال پارس یا هزینه تعمیرات لباسشویی پارس کلیک نمایید .

نمایندگی تعمیرات پارس

شرکت تولیدات لوازم خانگی پارس در سال 1354 تاسیس شد اما پس از مدت زمان پنج سال عملیات عمرانی فعالیت خود را به طور رسمی در این زمینه آغاز کرد.

هدف مدیران نمایندگی پارس از همان ابتدای فعالیتی مبتنی بر کیفیت محصول و جذب رضایت مشتری بوده است. نمایندگی پارس در ابتدای فعالیتش دو نوع یخچال فریزر 12 فوت تولید میکرد.در سال 1381 مدیران و طراحان شرکت پارس به بررسی نیازهای مشتریان و بازار لوازم خانگی پرداختند و نتیجه آن تغییر و بهبود در طراحی و تولید محصولات این شرکت شد. همچنین برای استفاده از خدمات در نمایندگی رسمی پارس با شماره 85177 تماس حاصل نمایید .

در کنار همه ی این فعالیت ها در جهت بهبود تولیدات ,کمپانی پارس برای خدمات پس از فروش لوازم خانگی پارس و همچنین پشتیبانی محصولات از سوی نمایندگی تعمیرات پارس نیز تلاش های زیادی کرده است که یکی از تلاش ها تاسیس آموزشگاه تخصصی برای تعلیم و تربیت نیروهای متخصص و متعهد با نام مرکز آموزش علمی و کاربردی لوازم خانگی پارس در سال 1388 بود.به این ترتیب نمایندگی تعمیرات پارس و نمایندگی خدمات پارس در زمره بهترین نمایندگ های لوازم خانگی های ایران قرار گرفت.

همچنین مدیران شرکت لوازم خانگی پارس با راه اندازی واحدهای آزمایشگاهی و تحقیقاتی پیشرفته به تولید محصولاتی برای صادرات پرداختند بنابراین از نمایندگی لوازم خانگی پارس میتوان به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در خاورمیانه نام برد.با توجه به این امر تلاش های مدیران این شرکت برای ارائه پشتیبانی محصولات پارس دو چندان شد.

این شرکت با ایجاد خط تولید ماشین لباس شویی تمام اتوماتیک، یخچال، فریزر و کولر تولیدات خود را توسعه داد.

در اینجا شما با نمایندگی رسمی پارس آشنا شدید ، قابل ذکر است برای حمایت از تولید ملی ، بیشتر به لوازم خانگی داخلی بپردازیم ، بارها در مقالات مختلف اشاره نمودیم که تعمیرات لوازم خانگی مقرون به صرفه تر است و هنگام خرید معیار خود را بنا بر قیمت نزارید ، نمایندگی پارس با تولیدات خوب و با کیفیت توانسته است جایگاه ویژه ای در خانه ها داشته باشد و با محصولات همتای خارجی خود رقابت کند ، در همین راستا نمایندگی تعمیرات پارس با استفاده از خدمات مطلوب و با کیفیت این اطمینان را به خانه دارها میدهد که دیگر دغدغه ای در امور خدمات پس از فروش نداشته باشند .

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی پارس و همچنین عیب یابی و تعمیر انواع لوازم خانگی پارس توسط مجموعه آی پی امداد نیز دیرینه بسیاری دارد و خوشبختانه کادر متخصص و حرفه ای تعمیرگاه مجاز آی پی امداد با ارائه بهترین نوع خدمات در تعمیرات لوازم خانگی پارس در تهران موفق شده اند اعتبار خوبی در بین مشتریان به دست بیاورند.

تعمیرات پارس در شمیرانات تهران

اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیرات پارس در شمال تهران

 نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیرات پارس در شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیرات پارس در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیرات پارس در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیرات پارس در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیرات پارس در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست