تعمیر مایکروفر بوش

تعمیر مایکروفر بوش

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش در تهران

تعمیر مایکروفر بوش در تهران با استفاده از قطعات فابریک توسط خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوش در محل انجام میگردد ، تعمیرگاه مجاز ماکروفر ، مایکروویو و سولاردام بوش در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .

تعمیر مایکروفر بوش در تهران

تعمیر مایکروفر بوش

مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات بوش جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم. ( تعمیر مایکروفر بوش )

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات بوش را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

تعمیرات انواع مایکروفر ، ماکروفر ، مایکروویو ، سولاردام بوش

مراحل از تماس تا رفع عیب مایکروفر بوش ( عیب یابی مایکروفر بوش )

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مایکروفر بوش خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار مایکروفر بوش ) به محل شما اعزام میگردد .

4 : در اکثر موارد تعمیرات مایکروفر بوش شما در همان محل انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز آی پی حمل شده و سپس بعد از تعمیر ( تنها یک روز بعد ) به شما تحویل داده میشود .

5 : تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

6 : در صورتیکه ماکروفر بوش خریداری نموده اید با شماره مندرج شده در ضمانتنامه تماس حاصل نمایید در غیر این صورت بر روی خدمات پس از فروش ماکروفر بوش کلیک نمایید .

توجه توجه : چنانچه خودتان قصد تحویل مایکروفر بوش به کارگاه بابت تعمیرات را داشتید میتوانید همه روزه از 8 صبح الی 9 شب به آدر س یوسف آباد خیابان چهلستون بین چهارم و ششم مراجعه نمایید  .

عیب یابی ماکروفر بوش

چرا ماکروفر بوش کار نمی کند ؟

-فیوز نادرست. مدار در جعبه فیوز بررسی شود .
-قطع برق. بررسی کنید که آیا لامپ آشپزخانه یا سایر وسایل آشپزخانه کار می کنند.
-زبان و زمان را بازنشانی کنید.

چرا زمانیکه ماکروفر بوش خاموش است ، زمان ظاهر نمیشود ؟

-تنظیمات اولیه تغییر کرده است.
-تنظیمات اساسی برای نمایش ساعت را تغییر دهید.

چرا ماکروفر بوش گرم نمی شود ؛و نماد  بر روی صفحه نمایش روشن می شود ؟

حالت نسخه ی نمایشی در تنظیمات اساسی فعال است.

به طور خلاصه دستگاه را از منبع برق قطع کنید (خاموش کننده مدار را در جعبه فیوز خاموش کنید) و سپس در مدت 3 دقیقه حالت نسخه ی نمایشی را در تنظیمات اساسی غیرفعال کنید.

چرا ماکروفر بوش شروع نمی شود و "محفظه ماکروفر خیلی گرم است" بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود ؟

محفظه ماکروفر برای ظرف انتخاب شده یا نوع گرما خیلی گرم است.

اجازه دهید محفظه پخت و پز خنک شود  و دوباره شروع کنید.

چرا انتخاب کننده چرخشی از طرف پشتیبانی در پانل کنترل از کار افتاده است ؟

-انتخاب دکمه چرخان به طور تصادفی خاموش شده است.

-انتخاب چرخان را می توان برداشت،  به سادگی انتخاب کننده چرخشی را در پشت پانل کنترل قرار دهید و آن را فشار دهید تا به آن متصل شود و به طور معمول تبدیل شود.

چرا انتخاب دکمه چرخاننده دیگر نمی تواند به راحتی تبدیل شود ؟

-گرد و خاک در زیر انتخاب کننده دوار وجود دارد

-انتخاب چرخان را می تواند برداشته شود. برای غیرفعال کردن تنظیم کننده چرخشی، به سادگی از پشتیبانی خارج شوید، در عوض، بر روی لبه بیرونی انتخاب کننده چرخشی را فشار دهید تا آن را به عقب برساند و می توانید آن را به راحتی برداشت کنید.
با استفاده از پارچه و آب ، انتخاب کننده چرخشی و پشتیبانی آن را روی دستگاه تمیز نگه دارید. با پارچه ای نرم خشک کنید. از مواد تیز یا ساینده استفاده نکنید. در ماشین ظرفشویی نگذارید و تمیز نکنید. انتخابگر چرخشی را بیش از حد انتخاب نکنید تا پایه باقی بماند.

هشدار - خطر شوک الکتریکی
تعمیرات نادرست خطرناک است تعمیرات نادرست تنها ممکن است هزینه های بیشتری برای شما بسازد هم چنین عمر و کارکرد دستگاه را کاهش دهد ، برای تعمیرات با نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوش در تهران تماس بگیرید . اگر دستگاه ناقص است، دستگاه را از برق جدا کنید یا سوئیچ مدار را در جعبه فیوز خاموش کنید.

نکات ایمنی استفاده ماکروفر بوش

-برای بهترین نتایج پخت و پز، ما توصیه می شود قلع / ظروف رنگ تیره استفاده شود .
با این وجود، اگر مایل به استفاده از قالب های سیلیکون هستید، دستورالعمل های تولید کننده را دنبال کنید. قالب های سیلیکون اغلب کوچکتر از بطری های معمولی هستند.
-تعداد و مشخصات دستور غذا ممکن است متفاوت باشد.

-فقط از لوازم جانبی اصلی که با دستگاه شما عرضه می شود استفاده کنید. این ها برای بخش آشپزی و حالت های عملیاتی دستگاه شما طراحی شده اند.

-برای تعمیر ماکروفر بوش از تعمیرکار ماهر کمک بگیرید .

تعمیرات ماکروفر بوش

چرا درب مایکروویو بوش باز نمی شود ؟
دلایل زیر یا شرایط ذکر شده در زیر برای نشان دادن مشکل باز نشدن درب ماکروفر است که بیشترین احتمال در این مشکل دارد ، هر یک از موارد را بررسی کنید .

باز کردن لولا :
بازرسی اهرم باز برای بررسی آسیب دیدن، اگر اهرم باز شکسته یا آسیب دیده باشد، آن را جایگزین کنید.

فنر درب:
بازرسی فنر درب برای آسیب دیدن. اگر فنر شکسته شود، آن را جایگزین کنید.

چفت درب:
بازرسی قفل درب برای آسیب دیدن. اگر قفل درب خراب شود، آن را جایگزین کنید.

 

چرا نور ماکروفر بوش کم است یا کار نمی کند ؟

بعضی از مردم شکایت دارند که نور ماکروویو بسیار کم است و یا کار نمی کند، حتی اگر ماکروویو به درستی گرم شود،  نور ماکروویو در داخل ماکروویو قرار گرفته و هر زمان که درب را باز کنید یا فرآیند گرمایش را شروع کنید، روشن می شود.  چراغ لامپ های ماکروویو نقش مهمی ایفا می کند زیرا باعث می شود که شما به درستی به مواد غذایی نگاه کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا پخت به درستی انجام می شود یا خیر.

دلایل: اگر لامپ به هیچ وجه کار نکند، ممکن است سوخته شده باشد. اگر نور سوسو می زند ، باید با آن مشکل داشته باشد و اگر کم باشد، در تنظیم ماکروفر مشکل وجود دارد. با این حال، در بعضی موارد این مسئله ممکن است به علت سیم کشی بد یا خطا در کنترل برد ایجاد شود. لامپ در نزدیکی خازن واقع شده است و گاهی اوقات برای تعمیر آنها دشوار است.

رفع مشکل:
اگر خطایی در لامپ ماکروویو وجود داشته باشد، شما به راحتی می توانید آن را با یک جدید جایگزین کنید.
با این حال، هنگامی که لامپ در نزدیکی خازن واقع شده است و خطر آسیب دیدن قطعات متصل به آن نزدیک است، شما باید با نمایندگی تعمیرات ماکروفر در غرب تهران تماس بگیرید.
اگر فکر می کنید لامپ های ماکروویو شما بدون هیچ دلیلی کم نور هستند، باید به شما بگویم که گاهی اوقات آن را برای کارهای کم قدرت مانند یخ زدایی یا گرم شدن می توانید کم کنید.
برای بررسی این، شما می توانید از یک فنجان آب استفاده کنید و آن را با قدرت حداکثر اجرا کنید و ببینید آیا نور روشن می شود یا کم است.

چرا ماکروویو بوش گرم نمی کند ؟

ماکروویو گرم نیست یکی از رایج ترین مسائل است که صاحبان ماکروویو حداقل یک بار در طول عمر با آن مواجه هستند. اکثر اجاق های ماکروویو دارای یک دیود ولتاژ بالا هستند که قدرت AC را به DC تبدیل می کند. ولتاژ بالاترین ظرفیت خود را ارائه به طوری که مگنترون گرما را به طور یکنواخت حرارت می دهد.
مشکل اینکه ماکروویو نمی تواند گرما دهد گاهی اوقات حتی زمانی که روشن است در حالی که عملیات انجام می دهد رخ می دهد و ماکروفر گرم نمی شود و نور باقی می ماند و دلایل زیادی برای آن وجود دارد.
دلایل:

اگر ماکروویو شما گرما نداشته باشد، شایعترین دلیل آن شکست مگنترون است.
اگر دیود نتواند ولتاژ کافی را به مگنترون ارائه دهد ، بنابراین ماکروویو به درستی حرارت نمی دهد. چندین نشانه وجود دارد که یک دیود سوزانده شده است، اما مطمئن شوید، می توانید از یک اهم متر برای بررسی اینکه آیا کار می کند یا خیر، استفاده کنید. گاهی اوقات مگنترون متوقف می شود حتی اگر دیود به درستی کار می کند.این می تواند رخ دهد زمانی که مگنترون به دلیلی هر گونه آسیب دیده است. اگر ماکروویو خالی باشد، نیز مگنترون آسیب می بیند.
گاهی اوقات یک خازن معیوب هم چنین می تواند باعث مشکل در گرمایش شود.  هم چنین اگر هر یک از سوئیچ های درب مایکروفر معیوب شود، می تواند منجر به اختلال در گرما شود.

رفع مشکل:
هرگونه آسیب به دیود و یا مگنترون موجب می شود ماکروویو بدون گرمایش باشد.
جایگزینی مگنترون ماکروویو می تواند این مسئله را حل کند و برای این منظور شما باید با تولید کننده ماکروفر یا نمایندگی تعمیرات ماکروفر در غرب تهران تماس بگیرید که می تواند قطعه را جایگزین کند زیرا  مگنتر.ن قابل تعمیر نیست .
یک تکنسین یا تعمیرکار حرفه ای می تواند بررسی کند که آیا مسئله سوختگی خازن، دیودهای معیوب یا سوئیچ درب معیوب است که باعث مشکل در حرارت دهی شده است .

راهنمای فارسی استفاده از ماکروفر بوش

برای اینکه بتوانیداستفاده صحیحی از ماکروفر بوش داشته باشید کنترل پانل و طرز کار با آن در این مقاله تشریح شده است .

کنترل پانل ماکروفر بوش

 

نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوش
راهنمای فارس ماکروفر بوش

 

دکمه ها:
دکمه های سمت چپ و راست پانل کنترل یک نقطه فشار دارند. این دکمه ها را برای فعال کردن آنها فشار دهید.
برای دستگاه هایی که از جلو فولادی ضد زنگ استفاده نمی کنند، این دو دکمه لمسی نقطه ای برای فشار دادن  ندارند.
زمینه های لمسی در زیر زمینه های لمسی سنسورها وجود دارد ، به سادگی نماد مربوطه را برای انتخاب عملکرد انتخاب کنید.

انتخاب دکمه چرخان :
انتخاب چرخان نصب شده است به طوری که شما می توانید آن را به طور نامحدود به سمت چپ یا راست بچرخانید، آن را به آرامی فشار دهید و آن را در جهت مورد نیاز با انگشت خود حرکت دهید.

صفحه نمایشگر :
شما می توانید مقادیر تنظیم فعلی، گزینه ها یا یادداشت ها را در صفحه نمایش ببینید.

کنترل ها:

کنترل های فردی برای عملکرد های مختلف دستگاه شما سازگار است. شما می توانید دستگاه خود را به سادگی و به طور مستقیم تنظیم کنید.

انتخاب با دکمه چرخان :
شما می توانید از تنظیم کننده چرخشی برای تغییر مقادیر تنظیم شده در صفحه نمایش استفاده کنید.

در بیشتر لیست انتخاب، مانند درجه حرارت، اگر شما حداقل یا حداکثر مقدار را به دست آورید، گزینه ی چرخان را به سمت دیگر چرخانده اید ، با این حال، برای انواع گرمایش، برای مثال، انتخاب اول و انتخاب آخر در نقطه مقابل هم هستند .

نمایش دادن:
صفحه نمایش ساختار یافته است به طوری که اطلاعات را می توان در یک نگاه در هر وضعیت خواند و تنظیمات انتخابی شما به طور برجسته روی صفحه نمایش وجود دارد  ، تنظیمات انتخابی با حروف سفید رنگ و روشن در صفحه نمایش داده شده است. مقدار پس زمینه در متن خاکستری نمایش داده می شود.

انواع گرمایش:
برای کمک به شما برای پیدا کردن نوع صحیح گرمایش برای ظرف شما، ما تفاوت ها و حوزه های کاربرد را در اینجا توضیح دادیم.
نمادها برای هر نوع به شما کمک می کند آنها را به یاد داشته باشید.

: 4D hot air

: پخت اقتصادی با هوای گرم

: گریل کردن با هوای گرم

: کباب کردن، منطقه بزرگ

: کباب کردن قطعات کوچک

: پیش گرم کردن ماکروفر

: خشک کردن

 

سطح قدرت ماکروفر بوش

برای اطمینان از این که همیشه از تنظیم قدرت مایکروویو درست استفاده می کنید، ما یک مرور کلی از آنچه تنظیمات مختلف قدرت را می توان برای زیر استفاده کرد.
تنظیمات قدرت ماکروویو همیشه با ولتاژ دقیقی که دستگاه از آن استفاده می کنند، مطابقت ندارد.

90 وات = 1 ساعت 30 دقیقه = برای یخ زدن غذاهای ظریف

180 وات = 1 ساعت 30 دقیقه = برای انجماد و ادامه دادن به پخت و پز

360 وات = 1 ساعت 30 دقیقه = برای پخت و پز گوشت و برای گرم کردن غذاهای ظریف

600 وات = 1 ساعت 30 دقیقه = برای گرم کردن و پخت غذا

حداکثر وات = 30 دقیقه = برای گرم کردن مایعات

 

MicroCombi در ماکروفر بوش
انواع مختلف پخت و پز را می توان با حالت کارکرد ماکروویو ترکیب کرد. دستگاه گرم می شود و ماکروویو در همان زمان روشن می شود. در نتیجه، غذا در زمان بسیار کوتاه آماده می شود.
تنظیمات قدرت مایکروفر بین 90 تا 360 وات برای این کار مناسب است.

 

شما قبلا در مورد کنترل ها و نحوه کار آنها آموخته اید، حالا ما توضیح خواهیم داد که چگونه دستگاه خود را تنظیم کنید. شما در مورد چه اتفاقی می افتید زمانی که دستگاه را روشن و خاموش می کنید و نحوه انتخاب حالت کار را یاد خواهید گرفت.

روشن و خاموش شدن ماکروفر بوش
قبل از اینکه بتوانید دستگاه را تنظیم کنید، باید آن را روشن کنید.
توجه داشته باشید:
قفل کودک و تایمر نیز می تواند هنگام تنظیم دستگاه خاموش شود. برخی از نمایش ها و یادداشت ها، مانند موارد مربوط به گرمای باقی مانده در محفظه پخت و پز، پس از خاموش شدن دستگاه، در صفحه نمایش قابل مشاهده است.
خاموش کردن دستگاه خود را هنگامی که لازم نیست از آن استفاده کنید اجرا کنید . اگر هیچ تنظیمات برای مدت زمان طولانی اعمال نشود، دستگاه خود را به طور خودکار خاموش می کند.

روشن کردن ماکروفر بوش

دکمه روشن / خاموش را فشار دهید تا دستگاه را روشن کنید.
تمام زمینه های لمسی قرمز می شوند. آرم بوش بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود و سپس اولین نوع حرارت در لیست انتخاب می شود

شروع کارکرد ماکروفر بوش

برای شروع هر عملیات، باید دکمه Start / Stop را فشار دهید.
پس از شروع دستگاه، نمایش ساعت در نمایشگر همراه با تنظیمات نشان داده می شود. حلقه نمایشگر و خط گرمایش نیز ظاهر می شود.

توقف عملیات ماکروفر بوش

هم چنین می توانید با استفاده از دکمه شروع / توقف، وقفه را متوقف کنید و سپس عملیات را ادامه دهید.
اگر دکمه شروع / توقف را برای تقریبا 3 ثانیه فشار دهید و نگه دارید ، عملیات لغو شده و تمام تنظیمات بازنشانی می شوند.

تنظیم نوع حرارت و درجه حرارت ماکروفر بوش

را برای انتخاب انواع پخت و پز لمس کنید. نماد قرمز روشن می شود و اولین نوع گرمایش در صفحه نمایش با دمای پیش فرض ظاهر می شود.

مثال در تصویر:  گریل با هوای گرم  در 195 درجه سانتی گراد.
1: برای تنظیم نوع گرمایش، دکمه چرخنده را روشن کنید.

تعمیر ماکروفر بوش
دفترچه راهنمای مایکروفر بوش

2:  را لمس کنید.
درجه حرارت در صفحه نمایش سفید است.
3: تنظیم کننده چرخشی را برای تنظیم درجه حرارت بچرخانید.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوش
پنل مایکروفر بوش

4.دکمه شروع / توقف را برای شروع فشار دهید.
زمان در صفحه نمایش نشان می دهد که مدت زمان عملیات در حال اجرا است.

تعمیر ماکروفر بوش
تعمیر ماکروفر بوش

دستگاه شروع به گرم شدن می کند.
هنگامی که ظرف شما آماده است، دستگاه را روشن / خاموش کنید تا دستگاه خاموش شود.

قفل کودک ماکروفر بوش

لوازم خانگی شما به یک قفل کودک مجهز است تا کودکان نتوانند به طور تصادفی به آن متصل شوند و یا هر تنظیمی را تغییر دهند.
پانل کنترل قفل شده است و تنظیمات انجام نمی شود. دستگاه را تنها می توانید با استفاده از دکمه روشن / خاموش خاموش کنید.

فعال کردن و غیرفعال کردن قفل کودک:  در هنگام روشن بودن یا خاموش شدن دستگاه.
در هر مورد،  را فشار دهید  به مدت 4 ثانیه نگ دارید .
یک یادداشت تایید بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود.
هنگامی که دستگاه روشن است، زمینه  به رنگ قرمز روشن می شود، هنگامی که دستگاه خاموش است، میدان  روشن نمی شود.

تعمیر مایکروفر بوش در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و...

(20 خط ):26154968

تعمیر مایکروفر بوش در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و ...

(20 خط ):22729703

تعمیر مایکروفر بوش در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و ...

(20 خط ):44840509

تعمیر مایکروفر بوش در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و...

(20 خط ):88986181

تعمیر مایکروفر بوش در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر مایکروفر بوش در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و...

(20 خط ):88959591

تعمیر مایکروفر بوش در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و ...

(20 خط ):77170036

تعمیر مایکروفر بوش در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و ...

(20 خط ):66715774

تعمیر مایکروفر بوش

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید بوش ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش ، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بوش ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش

نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوش
No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.