تعمیر ماکروفر دوو

تعمیر ماکروفر دوو

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو

تعمیر ماکروفر دوو در تهران توسط خدمات نمایندگی تعمیرگاه مجاز و تعمیرات مایکروفر و مایکروویو دوو در محل انجام میگردد ، خاطر نشان میشویم در هر کجای تهران که هستید { شرق ، غرب ، شمال و جنوب } تهران ، کافی است با نزدیکنرین شماره نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو به خود تماس حاصل نمایید تا از ضمانتنامه رسمی و خدمات بهینه بهره مند شوید .

تعمیر ماکروفر دوو

تعمیر مایکروفر دوو
تعمیر مایکروفر دوو

مجموعه آی پی امداد ( نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو ) با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات دوو جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم .

انواع تعمیرات تخصصی ماکروفر ، مایکروفر ، مایکروویو و سولاردام دوو را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

مراحل از تماس تا رفع عیب مایکروفر دوو ( عیب یابی مایکروفر دوو )

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مایکروفر دوو خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار مایکروفر دوو ) به محل شما اعزام میگردد .

4 : در اکثر موارد تعمیرات مایکروفر دوو شما در همان محل انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز آی پی حمل شده و سپس بعد از تعمیر ( تنها یک روز بعد ) به شما تحویل داده میشود .

5 : تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

توجه توجه : چنانچه خودتان قصد تحویل مایکروفر به کارگاه بابت تعمیرات را داشتید میتوانید همه روزه از 8 صبح الی 9 شب به آدر س یوسف آباد خیابان چهلستون بین چهارم و ششم مراجعه نمایید  .

یکی ازمحصولات دوو مایکروویو های دوو است که ویژگی های منحصربه فردی همچون راهنمای سخنگو(Voice Guidance Function)است.مایکروویو دوو با استفاده از این ویژگی تمامی برنامه‌ها و عملکردهای دستگاه و همچنین اقداماتی که در حین پخت باید انجام شود

را به صورت کاملا فارسی به کاربر اعلام می‌کند.فقط کافی است به راهنمایی‌های مایکروویو سخنگو در هر مرحله عمل کنید و به راحتی از یک راهنمای خانگی بهره برداری کنید.

نکات ایمنی برای جلوگیری از آتش گرفتن ماکروفر دوو در نمایندگی تعمیرات

1: پیش از استفاده از ماکروویو دوو ، دفترچه راهنمای تولید کننده را بخوانید. هنگامی که شما یک مایکروویو با نام تجاری جدید خریداری می کنید، ابتدا اولویت ها و اقدامات ایمنی تولید کننده را بخوانید. این یک مجموعه مهم از دستورالعمل ها در مورد نحوه استفاده از ماکروویو بدون ایجاد مشکل و اختلال در عملکرد ماکروفر است .

2: هر وقت ماکروویو بدون مراقبت رها شود می تواند خطرناک باشد، به خصوص اگر شما وعده های غذایی خود را که بیش از سه دقیقه طول می کشد گرمشود تنها بگذارید،  هرچه آشپزی طولانی تر باشد، احتمال بیشتری دارد که آن سرریز، سوزانده و سپس شعله ور شود. مطمئن شوید که به طور مرتب ماکروفر و مواد غذایی خود را بررسی می کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد .

3: اجتناب از تلاش برای تعمیر ماکروویو دوو توسط خودتان ، مگر اینکه تجربه مکرر تعمیرات فنی به خصوص مایکروفر ها  را داشته باشید، بنابراین اگر تخصص لازم را ندارید هرگز تلاش نکنید مایکروویو خود در صورت اختلال و شکستن آن تعمیر کنید .. این دستگاه پخت و پز شامل مگنترون، ترانسفورماتور ولتاژ بالا، محافظهای حرارتی و مدارهای پیچیده است، اگر سعی کنید آن را تعمیر کنید و در حین انجام این کار اشتباه کنید، احتمال خرابی مایکروفر شما حتی بدتر از قبل است و احتمالا در هنگام تلاش برای تعمیر دستگاه می سوزد.

4: در صورتی که سیم برق آسیب دیده باشد از استفاده مایکروفر جلوگیری شود . کابل های برق آسیب دیده و یا شاخه ها یک آتش سوزی بزرگ برای ماکروویو فراهم می کنند. اگر مایکروویو روشن باشد شوک الکتریکی می تواند اتفاق بیفتد و سپس می تواند به یک آتش سوزی در ماکروفر منجر شود،  اطمینان حاصل کنید که تمام سیم های برق و شاخه ها در شکل مناسب هستند و به خوبی کار می کنند.

5: کودکان را از ماکروویو دور نگه دارید. اکثر کسانی که با استفاده از مایکروفر دچار سوختگی می شوند زیر پنج سال سن دارند.، مطمئن شوید که کودک شما مشتاق به لمس ماکروویو نیست. بچه ها ذهن خلاق دارند و ممکن است هنگامی که شما بر روی آنها نظارت ندارید به بازی با وسایل آشپزخانه به خصوص ماکروفر دست بزنند و ماکروفر را دچار مشکل کنند ، از قفل کودک استفاده کنید تا از تغییر تنظیمات توسط کودکان و تولید دود و اتش از ماکروفر جلوگیری کنید .

در صورت بروز مشکل از این حیث با نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو در غرب تهران یا نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو در شرق تهران تماس حاصل نمایید .
6: برای جلوگیری از تماس کودکان  با ماکروفر می توانید دستگاه را در یک منطقه بالاتر قرار دهید تا نتوانند به آن دسترسی پیدا کنند. شما همچنین می توانید دروازه های کودک را برای ورودی نصب کنید تا از ورود آنها به آشپزخانه جلوگیری شود.

7: اجتناب از قرار دادن مواد در بالای ماکروویو. در حالی که مایکروویو روشن است، هرگز بر روی آن چیزی قرار ندهید، به ویژه اگر مواد از فلز، کاغذ یا پلاستیک ساخته شده باشد. گرما از ماکروویو باعث می شود که اشیاء ذوب شوند، دود کنند، و سپس به یک آتش تند تبدیل شوند. هنگام استفاده ، مواد را از ماکروفر دور نگه دارید.

8: فقط از وسایل آشپزی استفاده کنید که در مایکروفر قابل استفاده است. هر نوع ظروف آشپزخانه، شیشه ای، پلاستیکی یا ظروف سرامیکی باید بررسی شود تا مطمئن شود برای ماکروویو امن است. معمولا در پشت ظروف برچسب گذاری می شود که آیا ظرف برای ماکروویو  امن است یا نه. هنگام خرید وسایل آشپزخانه جدید، مطمئن شوید که دستورالعمل های بسته را بررسی کنید تا ببینید آیا برای استفاده در ماکروفر مناسب است.

9: اجتناب از استفاده از مواد غذایی که سر ریز می شود گاهی اوقات زمانی که غذا در ماکروویو قرار می گیرد و سر ریز می شود ، می تواند به ماشین آلات ماکروویو وارد شود و سبب آتش سوزی شود. قرار دادن کاغذ ماکروویو در زیر و یا در بالای ظروف از این مشکل جلوگیری می کند ، در حالی که غذای در حال پخت و پز است .

10: می دانید چگونه می توانید واکنش خود را هنگامی که مایکروویو خود را در آتش. اتفاق می افتد گاهی اوقات مایکروویو شما بدون توجه به آنچه شما انجام می دهید، همچنان در آتش می افتد. بهترین راه برای مقابله در زمان آتش گرفتن مایکروویو برخورد با آن آرام و ایمن است. مایکروفر را خاموش کرده و یا بلافاصله آن را از جریان برق جدا کنید. این باعث می شود گرمادهی متوقف شوند و آتش خفه می شود.
هرگز ماکروویو را در این شرایط باز نکنید، زیرا با تماس با هوا آتش بالا می گیرد .
اگر پس از اعمال راهنمایی های بالا آتش سوزی متوقف نمی شود و  یا شروع به گسترش در آشپزخانه می کند، با آتش نشانی محل خود برای کمک بیشتر تماس بگیرید.

مراقبت و تمیز کردن ماکروفر دوو در نمایندگی تعمیرات

اگرچه ماکروفر شما با ویژگی های ایمنی ارائه شده است، مهم است که موارد زیر را برای حفظ ایمنی مطالعه کنید:
1: مهم است که قفل ایمنی درست کار کند .
2: هیچ جسم بین جلوی بدنه ماکروفر و درب قرار ندهید یا اجازه ندهید باقی مانده غذا یا لکه ها روی سطوح آب بندی جمع شود. منطقه آب بندی را با استفاده از مواد شوینده خفیف، شستشو و خشک کنید. هرگز از پودر ساینده یا پد استفاده نکنید.
3: هنگامی که درب باز شود، درب نباید تحت فشار قرار گیرد، به عنوان مثال، یک کودک در حال بازی کردن و فشار آوردن به ان نباشد ، جاق ماکروفر را در صورتی که آسیب دیده باشد، تعمیر نکنید، تا آنکه توسط یک تکنسینتعمیر شود، با نمایندگی تعمیرات ماکروفر دوو در تهران تماس بگیرید ، مهم است که ماکروفر به به شکل صحیح بسته شود و آسیب در موارد زیر باشد:
1: درب خم شده و تغییر شکل داده
2: لولا و قلاب درب شکسته
3: معیوب بودن  مهر و موم درب و سطوح آب بندی.
4: ماکروفر ها را نباید توسط هر کسی به جز یک تکنسین خدمات تنظیم یا تعمیر نمود.
5: ماکروفر باید مرتب تمیز شود و تمام بقایای غذا و چربی و لکه ها  برداشته شود.
6: عدم نگهداری ماکروفر در شرایط تمیز می تواند منجر به کاهش قدرت ماکروفر شود که می تواند بر عمر ماکروفر نیز تاثیر بگذارد و احتمالا منجر به خرابی های زود هنگام و تعمیر ماکروفر دوو می شود .

سوالات متداول کاربران ماکروفر دوو از نمایندگی تعمیرات

س: چرا اجاق ماکروفر دوو من همیشه به سرعت مواد غذایی را طبخ می کند؟

ج: دوباره دستورالعمل آشپزی خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که دقیقا دستورالعمل ها را پیروی کرده اید و برای دیدن آنچه که ممکن است تغییر در زمان پخت و پز ایجاد کند تنظیم زمان و قدرت انتخابی را بررسی کنید ، ممکن است برنامه مناسب این مواد غذایی انتخاب نشده است . تنوع در اندازه، شکل و وزن و ابعاد می تواند نیاز به زمان پخت بیشتر داشته باشد.

س: چرا این زمان استراحت مواد توصیه می شود پس از این که انجام عملیات پخت و پز کامل شده است؟

ج: زمان استراحت بسیار مهم است. با پخت و پز ماکروویو ، گرما در غذا قرار دارد ، نه در ماکروفر . بسیاری از غذاها گرمای داخلی را به وجود می آورند تا فرایند پخت و پز را ادامه دهند حتی پس از اینکه مواد غذایی از ماکروفر خارج می شود. زمان استراحت برای مفاصل گوشت، سبزیجات بزرگ و کیک ها اجازه ما دهد گرما به داخل به طور کامل منتقل شود و تمام سطوح دارای پختگی کامل شوند .

راهنمای فارسی استفاده از ماکروفر دوو

در صفحه نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو ، راهنمای فارسی استفاده از مایکروفر دوو ارائه گردیده است .

قطعات ماکروفر دوو در نمایندگی تعمیرات

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو
قطعات ماکروفر دوو

در صفحه نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو به قطعات آن میپردازیم .

1: قفل درب - هنگامی که درب بسته است، به طور خودکار خاموش می شود. اگر درب در حالی که اجاق فعال است باز شود، مگنترون به طور خودکار خاموش می شود.

2: پنجره درب - اجازه می دهد تا غذا را از بیرون مشاهده کنید و بر پخت آن نظارت داشته باشید ، این پنجره انرژی را عبور نمی دهد .

3: مهر و موم درب - سطوح مهر و موم درب از فرار انرژی از ماکروویو ها جلوگیری می کند.
4: جلوی ماکروفر که با درب تماس دارد .

5: دور پنجره درب که با بدنه جلویی در تماس است.

6: محفظه داخلی ماکروفر ( قطعات داخلی : سوپاپ - این بر روی شفت در مرکز کف حفره ی اجاق قرار دارد. این قطعه باید در  تمام پخت و پز در ماکروفر وجود داشته باشد . راهنمای غلتکی - این همواره باید در ماکروفر همراه با سینی شیشه ای استفاده شود. سینی پخت و پز شیشه ای - ساخته شده از شیشه مقاوم در برابر حرارت خاص، سینی همیشه قبل از عمل باید در موقعیت مناسب باشد، غذا را مستقیما در سینی نگذارید. )

7: لامپ ماکروفر - به طور خودکار در طول عملیات مایکروفر روشن می شود.

8: پوشش موجبر ، محافظت از خروجی ماکروویو .

پانل کنترل ماکروفر دوو در نمایندگی تعمیرات

نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو در تهران
پنل ماکروفر دوو

در نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو به پانل و نحوه کار کردن با آن میپردازیم .

برای آشنا شدن با طرز کار ماکروفر باید عملکرد هر دکمه بر روی کنترل پانل را بدانیم .

1: شاخص MICROWAVE نشانگر پیشرفت ماکروویو است.
2: نشانگر DEFROST ، نشان دهنده مراحل یخ زدایی است.
3: درصد شاخص قدرت.
4: نشانگر قفل کودک.
5: برنامه - مورد استفاده برای ذخیره اطلاعات پخت و پز.
6: برای زمان یخ زدایی استفاده می شود.
7: برای تنظیم زمان پخت استفاده می شود.
8: مورد استفاده برای بررسی داده های پخت و پز.
9: مقدار دوگانه - برای افزایش زمان پخت برنامه ریزی شده استفاده می شود.
10: مورد استفاده برای تنظیم سطح قدرت.
11: مورد استفاده برای توقف عملیات اجاق ماکروفر و یا حذف داده های پخت و پز.
12: برای شروع اجاق استفاده می شود و همچنین برای تنظیم زمان گرم شدن استفاده می شود.

عملکرد ماکروفر دوو در نمایندگی تعمیرات

این بخش شامل اطلاعات مفید در مورد عملیات اجاق ماکروفر است.
1: سیم برق را به یک منبع تغذیه 120 اسلات 60Hz استاندارد متصل کنید.
2: پس از قرار دادن غذا در ظرف مناسب، درب مایکروفر را باز کنید و آن را روی سینی قرار دهید.
سینی شیشه همیشه باید در طول پخت و پز در ماکروویو باشد.
3: درب را ببندید،  اطمینان حاصل کنید که کاملا محکم بسته شده است.

چراغ ماکروفر هنگامی فعال می شود که ماکروویو روشن است یا درب باز است.
درب را می توان در هر زمان با باز کردن درب باز کرد. اجاق ماکروفر به طور خودکار خاموش می شود.
هر بار یک پد لمس می شود، صدای بیپ مانندی برای تایید لمس است.
این ماکروفر به طور خودکار بر روی قدرت کامل کامل آشپزی می شود مگر اینکه به میزان قدرت پایین تر تنظیم شود.
هنگامی که اجاق ماکروفر وصل می شود، صفحه نمایش "0:0" نشان داده می شود.

هنگامی که پد STOP / CLEAR در حین عملیات اجاق ماکروفر لمس می شود، ماکروفر پخت و پز را متوقف می کند و تمام اطلاعات حفظ می شود.
برای پاک کردن تمام اطلاعات، پد STOP / CLEAR را یک بار دیگر لمس کنید. در صورتی که درب ماکروفر در طول عملیات اجاق باز شود، تمام اطلاعات حفظ می شود.
اگر پد START لمس شود و اجاق عمل نداشته باشد، مساحت بین مهر و موم درب و درب را برای ایجاد انسداد بررسی کنید و مطمئن شوید که درب ایمن بسته شده است.
مایکروفر شروع به پخت و پز نمی کند تا درب کاملا بسته شود یا برنامه تنظیم مجدد شود.

اطمینان حاصل کنید که اجاق گاز به درستی نصب شده است و به برق وصل شده است.

حافظه ماکروفر دوو

1: صفحه برنامه را لمس کنید. (صفحه نمایش "PROGRAM" را نشان می دهد)
2: پد شماره را لمس کنید تا برنامه ریزی شود.( صفحه نمایش "PROG-01" را نشان می دهد. برای برنامه 11 تا 20 برنامه، پد شماره را دو بار به سرعت لمس کنید. (به عنوان مثال برای برنامه 11، لمس شماره پد 1 دو بار به سرعت لمس شود )

3: پد POWER را لمس کنید (سطح قدرت مورد نظر را انتخاب کنید (شاخص MICROWAVE و٪ نور.)
4: پد شماره را برای مدت زمان پخت لمس کنید.  (صفحه نمایش نشان می دهد که چه چیزی را لمس کرده اید. )
5: پد START را لمس کنید تا زمان پخت و سطح قدرت را ذخیره کنید. (صفحه نمایش "STAGE-2" و صداهای بلند بوق ذخیره را نشان می دهد. )
6: پد STOP / CLEAR ضربه بزنید. (وقتی دکمه STOP / CLEAR را لمس می کنید، عملکرد حافظه به پایان می رسد)

 

عملکرد دوگانه ماکروفر دوو

این ویژگی به شما اجازه می دهد مدت زمان برنامه ریزی پخت را دو بار موقتا افزایش دهید، اما مدت زمان پخت بیش از حداکثر زمان پخت نیست.
حداکثر زمان پخت این اجاق 60 دقیقه است به جز در زمان قدرت کامل ماکروفر.
در صورت داشتن قدرت کامل (100٪)، حداکثر زمان پخت 20 دقیقه است.

1: پد DOUBLE QUANTITY را لمس کنید. (صفحه نمایش "DOUBLE" را نشان می دهد.)
2: پد شماره را لمس کنید (صفحه نمایش "PROG-01" را نشان می دهد. برای انتخاب پد 11 تا 20، پد شماره یک بار به سرعت دوبار کلیک کنید، به عنوان مثال برای انتخاب پد 11، پد شماره 1 را دو بار به سرعت لمس کنید،  پس از 1.5 ثانیه، ماکروفر به طور خودکار شروع به پختن می کند.)

قفل ایمنی کودک مایکروفر دوو

قفل ایمنی از کارکرد ناخواسته ماکروفر توسط کودکان کوچک جلوگیری می کند.
برای تنظیم، STOP / CLEAR را برای مدت 3 ثانیه فشار دهید و چراغ نشانگر LOCK را روشن می شود و برای لغو، STOP / CLEAR را برای 3 ثانیه فشار داده و نگه دارید، شاخص LOCK خاموش می شود.

حالت ذخیره نیرو مایکروفر دوو

این تابع برای ذخیره انرژی استفاده می شود.
برای تنظیم، دکمه CHECK را برای 3 ثانیه فشار دهید و نگه دارید. ماکروفر بوق می زند و هیچ چیز در صفحه نمایش ظاهر نمی شود. در حال حاضر ماکروفر در حالت صرفه جویی در قدرت است.
برای استفاده از مایکروفر در حالت ذخیره انرژی، هر پد را فشار دهید. سپس "0:" نشان داده می شود و عملکرد کلیه کلیدهای عملکرد همانند حالت عادی است. اما در مدت 10 ثانیه در حالت روشن یا در حین دستکاری کلید، همه محتویات صفحه نمایش ناپدید می شوند.
برای لغو، پس از فشار هر پد، پد چک را فشار داده و برای 3 ثانیه نگه دارید . سپس ماکروفر برای استفاده عادی دوباره در دسترس است .

لغو کارکرد ماکروفر دوو

برای لغو کردن برنامه در حالی که اجاق ماکروفر در حال کارکرد است :
1: پد STOP / CLEAR را فشار دهید.
• با لمس کردن پد START، می توانید ماکروفر را دوباره راه اندازی کنید.
• برای پاک کردن تمام دستورالعمل ها یکبار دیگر STOP / CLEAR را لمس کنید.
• شما باید دستورالعمل های جدید وارد شوید.
2: درب را باز کنید
• شما می توانید با بسته شدن درب و فشار دادن START ماکروفر را دوباره راه اندازی کنید.
نکته: هنگامی که درب باز می شود، مایکروفر متوقف می شود.

تعمیر ماکروفر دوو در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و...

(20 خط ):26154968

تعمیر ماکروفر دوو در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و ...

(20 خط ):22729703

تعمیر ماکروفر دوو در غرب تهران

3: آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و ...

(20 خط ):44840509

تعمیر ماکروفر دوو در شمال غربی تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و...

(20 خط ):88986181

تعمیر ماکروفر دوو در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5: شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماکروفر دوو در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و...

(20 خط ):88959591

تعمیر ماکروفر دوو در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و ...

(20 خط ):77170036

تعمیر ماکروفر دوو در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و ...

(20 خط ):66715774

تعمیر مایکروفر دوو

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید دوو ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو ، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز دوو ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر مایکروویو ماکروفر دوو

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست