logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور
زمان مطالعه: 9 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی هوور Hoover در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با اعزام تعمیرکار مجرب آماده تعمیر و رفع ایرادات ماشین لباسشویی هوور در محل می باشد. کاربران گرامی توجه داشته باشید که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور به حفظ کیفیت و افزایش عمر دستگاه خود کمک می کنید.

کاربران گرامی، در صورت استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور می توانید هزینه های تعمیر دستگاه را تا 75% کاهش دهید.

کاربران محترم هر سوالی که در زمینه تعمیرات لباسشویی هوور دارید، در انتهای این مقاله پرسش نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین به شما عزیزان مشاوره بدهند.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور Hoover در تهران

نحوه تماس با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در تهران به شرح زیر است:

 1. در مرحله اول کافی است با نزدیکترین شعبه تعمیر ماشین لباسشویی هوور تماس بگیرید.
 2. همچنین با مراجعه به سایت می توانید درخواست آنلاین تعمیر ماشین لباسشویی هوور را ثبت نمایید.
 3. پس از تماس مشخصات شما مشتری گرامی در سامانه ثبت می شود و نام تعمیرکار ماشین لباسشویی هوور با کد اشتراک به تلفن همراه شما ارسال می شود.
 4. تعمیرکار ماشین لباسشویی هوور در کمتر از یک ساعت به محل شما اعزام می شود.
 5. پس از اتمام کار، فاکتور رسمی و گارانتی به مشتریان ارائه می شود.
 6. در مرحله آخر پیشنهادات و انتقادات مشتریان را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

کلیه خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هوور در آی پی امداد از 3 تا 12 ماه گارانتی برخوردار می باشد.

اگر به تازگی این محصول را خریداری کرده اید، برای نصب، عیب یابی و رفع ایراد، بهتر است با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور که شماره آن در کارت گارانتی درج شده است، تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی هوور در تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در تهران با سالها تجربه در خدمت رسانی به مشتریان عزیز تمام تلاش خود را در جهت رضایت و رفاه آنها به کار بسته است.

 • این نمایندگی مجاز از آن دسته نمایندگی هایی است که تعمیرات کامل و بی عیب و نقص را با قیمت مناسب و بسیار ارزان انجام می دهد.
 • فقط با یک استعلام ساده می توانید از میزان هزینه های دریافتی مطلع شوید و سریعا اقدام کنید.
 • نمایندگی تعمیرات هوور برای حمایت از تمامی خانواده ها در رده های مختلف اقتصادی اقداماتی را انجام می دهد تا تمامی افراد بتوانند از خدمات این مجموعه برخوردار شوند.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی هوور در تهران به شرح زیر است:

 • استفاده از قطعات فابریک برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی هوور به حفظ کیفیت ماشین شما کمک می کند.
 • تعمیرکار ماشین لباسشویی هوور با استفاده از علم روز برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی هوور کار می کند.
 • کلیه خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور دارای گارانتی می باشد.
 • ارائه فاکتور رسمی با هزینه های اقلام، هزینه ها و قیمت ها را شفاف می کند.
 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هوور آماده ارائه مشاوره حضوری و تلفنی به شما می باشد.
 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هوور در محل دارای امتیازاتی است که در مواقع ضروری از شما پشتیبانی می کند.
 • اگر به دنبال نمایندگی ارزان قیمت هستید و نمی خواهید هزینه اضافی برای تعمیر ماشین لباسشویی خود بپردازید، انتخاب شما نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی هوور است.
 • یکی از مزیت های نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هوور صرفه جویی در زمان و هزینه می باشد.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی هوور به چه صورت است؟

بهترین راه برای تعمیر ماشین لباسشویی هوور استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه می باشد. در صورتی که ماشین لباسشویی هوور شما دارای گارانتی شرکتی است، می توانید برای استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی هوور با برخی از شرکت های داخلی تماس بگیرید. اما اگر به هر دلیلی نمی توانید از این خدمات برای تعمیر دستگاه خود استفاده کنید، بهترین راه حل استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هوور است. شما می توانید با تعمیرگاه مجاز آی پی امداد تماس بگیرید و از خدمات تعمیر در منزل خود استفاده کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی هوور در محل

یکی از مزایای کار با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور این است که افراد حرفه ای را به خانه خود آورده و در کنار خود خواهید داشت. اگر برای اولین بار است که قصد همکاری و بهره مندی از خدمات این نمایندگی را دارید، متوجه می شوید که عوامل فنی و تکنسین های آن در واحد تعمیرات و بدون دغدغه و نگرانی ضمن شناسایی ایرادات شستشوی شما، جزو متخصصین واحد تعمیرات هستند. مزایای تعمیر ماشین لباسشویی هوور در محل شامل موارد زیر می باشد:

 • با استفاده از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در زمان و هزینه های حمل و نقل صرفه جویی خواهید کرد.
 • دیگر نیازی به جابجایی لباسشویی خود ندارید. بنابراین هیچ خطری برای دستگاه شما وجود ندارد.
 • شما می توانید در محل خود شاهد عملکرد تعمیرکار ماشین لباسشویی هوور خود باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی هوور با تعمیرکار آی پی امداد

فعالیت نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در محل شروع و پایان ندارد. بنابراین شما می توانید به صورت 24 ساعته از صبح تا عصر با آی پی امداد تماس بگیرید.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی هوور در محل یک مزیت محسوب می شود و شما می توانید عملکرد تعمیرکار خود را از نزدیک زیر نظر داشته باشید و هرگونه سوال در مورد نحوه استفاده از محصول را از تکنسین مربوطه بپرسید.

نمایندگی ماشین لباسشویی هوور در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

ماشین لباسشویی یکی از پرکاربردترین وسایلی است که حداقل هفته ای یکبار برای شستن لباس ها استفاده می شود. در صورتی که تعمیرات این دستگاه به درستی انجام نشود علاوه بر خرابی بیشتر می تواند هزینه های هنگفتی را برای مصرف کنندگان به همراه داشته باشد. بنابراین یکی از مهم ترین اقداماتی که در هنگام خرابی ماشین لباسشویی باید انجام شود، استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی هوور در یک مرکز مجاز و مطمئن است. یکی از معتبرترین مراکزی که خدمات بی شماری را به مشتریان خود ارائه می دهد، آی پی امداد است.

 • مصرف کنندگان با استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی هوور در مجموعه آی پی امداد می توانند هزینه های تعمیر خود را تا حد زیادی کاهش دهند.
 • کلیه خدمات نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد توسط ماهرترین و متخصص ترین تعمیرکاران و تکنسین ها به مشتریان ارائه می شود.
 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در آی پی امداد کلیه خدمات مربوط به تعمیرات دستگاه را به همراه فاکتور معتبر و گارانتی ارائه می دهد.
 • خدمات این مجموعه با قطعات فابریک و اصلی و در محل مورد نظر مشتری ارائه می شود.

تعمیر لباسشویی هوور توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

هنگامی که لباسشویی دچار ایراد می شود، یکی از دغدغه های اصلی مصرف کنندگان یافتن یک تعمیرکار مجرب برای تعمیر ماشین لباسشویی در مدت زمان کوتاهی است. از آنجایی که خرابی طولانی مدت ماشین لباسشویی می تواند مشکلات زیادی را برای مصرف کنندگان ایجاد کند، در نتیجه تعمیرات این دستگاه کاربردی باید در اسرع وقت انجام شود. بنابراین موضوع زمان تعمیر ماشین لباسشویی هوور برای مشتریان بسیار حائز اهمیت است.

در آی پی امداد برای تعمیر ماشین لباسشویی شما نیازی به مراجعه به تعمیرگاه نخواهید داشت و کلیه خدمات تعمیرات در محل مورد نظر مشتری ارائه می شود. بنابراین تا حد زیادی در زمان مشتریان صرفه جویی شده و زمان تعمیرات ماشین لباسشویی کاهش می یابد. همچنین مهارت و دانش بالای تعمیرکاران نمایندگی آی پی امداد باعث تسریع در روند تعمیر ماشین لباسشویی شده و در نتیجه رضایت مشتریان از سرعت خدمات این مجموعه خواهد بود.

نمایندگی مجاز آی پی امداد با توجه به ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی هوور در محل و بهره مندی از تعمیرکاران متخصص و مجرب می تواند ایرادات و خرابی های دستگاه شما را در کمترین زمان ممکن و بدون انتقال به تعمیرگاه رفع کند. کارشناسان این مجموعه می توانند به سرعت نوع ایراد ماشین لباسشویی را تشخیص داده و مشکل را برطرف می کنند. این ویژگی ها باعث می شود که وقت مشتریان هدر نرود و بعد از تعمیر به راحتی از ماشین لباسشویی خود با همان کیفیت اولیه استفاده کنند.

سرویس لباسشویی هوور چگونه از خرابی های آن جلوگیری می کند؟

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی یکی از کارهایی است که می تواند کوچکترین عیوب ماشین را مشخص کند. بنابراین، مصرف کنندگان باید هر چند وقت یکبار از لباسشویی هوور خود مراقبت کنند. همیشه باید به این نکته توجه داشته باشید که از خدمات سرویس لباسشویی خود غافل نشوید. زیرا بی توجهی به این مشکل ممکن است آسیب جدی به دستگاه شما وارد کند و نیاز به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی هوور داشته باشد.

 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در آی پی امداد برای ارائه خدمات ماشین لباسشویی در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر مشتری مراجعه می کند.
 • تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی باعث می شود هر گونه آسیب جزئی به ماشین شناسایی و به سرعت تعمیر شود.
 • با انجام خدمات سرویس لباسشویی در بازه های زمانی معین، مصرف کنندگان می توانند ماشین خود را در درازمدت به خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی هوور بی نیاز کنند.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور چه ویژگی هایی دارد؟

به طور کلی لوازم خانگی شما مانند ماشین لباسشویی ممکن است پس از مدتی دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر داشته باشند. در این شرایط تعمیر این دستگاه را باید به افرادی سپرد که دارای تجربه و تخصص هستند. کارگران غیر ماهر و کم تجربه می توانند آسیب بیشتری به دستگاه وارد کنند و هزینه های سنگین تری برای تعمیرات به همراه داشته باشند. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در آی پی امداد دارای تکنسین های مجرب و متخصص می باشد که می توانند شما را در زمینه تعمیرات یاری کنند.

 • اولویت تعمیرکاران آی پی امداد تعمیر ماشین لباسشویی هوور است و در صورت عدم امکان تعمیر آن را با کمک قطعات اورجینال تعویض می کنند.
 • با اولین تماس تعمیرکار ماشین لباسشویی هوور در اسرع وقت به منزل شما اعزام می شود.
 • تعمیر ماشین لباسشویی هوور در محل و منزل شما توسط تعمیرکار انجام می شود.
 • تعمیرکار آی پی امداد پس از تعمیر دستگاه گارانتی معتبری را در اختیار شما قرار می دهد.
 • تمامی آموزش های لازم و آخرین دانش روز دنیا برای تعمیرکاران متخصص آی پی امداد ارائه شده است و این تکنسین ها مهارت بسیار بالایی دارند.

آموزش تعمیر لباسشویی هوور

تعمیرات ماشین لباسشویی از جمله مهمترین خدماتی است که اکثر مصرف کنندگان به دنبال اطلاع پیدا کردن از نحوه انجام این کار هستند تا هزینه ای برای تعمیرات صرف نکنند. اما تعمیر لباسشویی هوور بدون دانش فنی امکان پذیر نیست. ما تنها مواردی را می توانیم ارائه دهیم که در صورت رعایت آنها کمتر نیاز به استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور خواهید داشت. همچنین این موارد به شما یاد می دهد که چگونه مشکلات ساده را در ماشین لباسشویی حل کنید.

باید به این نکته توجه داشته باشید که ماشین لباسشویی های برند هوور دارای دفترچه راهنمای کاربری خاص خود هستند و عدم استفاده صحیح از این دستگاه می تواند نیاز شما را به خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی هوور ایجاد کند. بنابراین می توانید با مطالعه این راهنما، خرابی دستگاه خود را کاهش دهید. همچنین در ادامه به بررسی ایراداتی می پردازیم که با کمی دانش فنی می توانید آنها را برطرف کنید.

پاسخ پرسش های متداول مصرف کنندگان خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور

در اکثر موارد در مورد دریافت خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در آی پی امداد سوالاتی مطرح می شود که در این قسمت به این سوالات پاسخ خواهیم داد:

 • هزینه تعمیر ماشین لباسشویی هوور در نمایندگی آی پی امداد چقدر است؟

تعمیرات ماشین لباسشویی هوور و هزینه آن بستگی به نوع خرابی دستگاه دارد، اما کلیه هزینه های دریافتی این نمایندگی طبق تعرفه مصوب اتحادیه تعیین شده و هزینه های تعمیر را تا 75 درصد کاهش می دهد.

 • گارانتی تعمیر ماشین لباسشویی هوور چه مدت اعتبار دارد؟

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی هوور در محل دارای 3 تا 12 ماه گارانتی بی قید و شرط می باشد.

 • چگونه باید صورتحساب تعمیر ماشین لباسشویی هوور را پرداخت کنیم؟

شما می توانید هزینه تعمیرات را پس از اتمام مراحل تعمیر و در صورت رضایت به تعمیرکارپرداخت کنید.

 • آیا آی پی امداد به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی هوور در تهران فعالیت می کند؟

آی پی امداد از نمایندگی اصلی تعمیر ماشین لباسشویی هوور کد رسمی ندارد و در قالب تعمیرگاه تخصصی به عیب یابی و رفع مشکل این محصول در منزل شما می پردازد.

آموزش تعمیرات لباسشویی هوور

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی هوور یکی از موضوعاتی است که می تواند برای مصرف کنندگان بسیار مهم باشد. به طور کلی با اطلاع پیدا کردن از روش های تعمیرات ماشین لباسشویی خود به راحتی می توانید مشکلات آن را برطرف کنید. از این رو نیازی به صرف هزینه های بالا برای تعمیر ماشین لباسشویی هوور خود نخواهید داشت.

اگر ماشین لباسشویی برند هوور با مشکلات مختلفی از جمله ایرادات متداول ذکر شده در زیر مواجه شده است، اگر اطلاعات نسبی در مورد آن دارید و یا اگر این مقاله آموزش های لازم را در اختیار شما قرار داده است، می توانید برای رفع آن اقدامات اولیه را انجام دهید. در غیر این صورت بهتر است از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور کمک بگیرید تا از آسیب بیشتر به دستگاه خود جلوگیری کنید.

عیب یابی لباسشویی هوور توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

شاید برایتان جالب باشد که نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور نه تنها ارائه دهنده خدمات فنی و اعزام کارشناسان به سایت است، بلکه از آنجایی که برای ارتقای سطح کیفی دانش و آگاهی مشتریان ارزش قائل است، با ارائه آموزش هایی متخصصان بیشتری را در زمینه های فنی و عملی ماشین لباسشویی تربیت می کند. بنابراین اگر علاقه مند به اطلاع از برخی عیوب ماشین لباسشویی هستید، تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی هوور توسط تعمیرکار نمایندگی را دنبال کنید.

در ادامه به سوالات متداول نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور توسط کارشناسان آی پی امداد پاسخ خواهیم داد.

چرا شستشوی لباس در لباسشویی با صدای زیاد و غیر عادی همراه است؟ برای تعمیر و عیب یابی لباسشویی هوور چه باید کرد؟

اگر ماشین لباسشویی صدای بیش از حد تولید می کند یا لرزش های غیرعادی دارد، برای تعمیر ماشین لباسشویی هوور موارد زیر را بررسی کنید:

 • ممکن است لباسشویی به درستی روی سطح تراز نشده باشد.
 • عدم توجه به این نکته می تواند آسیب های جبران ناپذیری به دستگاه وارد کند. به همین دلیل به تراز کردن آن اقدام کنید.

عیب یابی مشکل شستشو در لباسشویی تکنوکیت

اگر مشکل سر و صدای لباسشویی رفع نشد، می توانید از متخصصین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در تهران کمک بگیرید.

چرا لباسشویی خاموش و یا روشن نمی شود؟ نحوه تعمیرات ماشین لباسشویی هوور به چه صورت است؟

اگر ماشین لباسشویی هوور شما روشن نمی شود، برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی هوور باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • باید سوئیچ عدم تعادل را بررسی کنید.
 • اگر پس از بررسی سوئیچ همچنان دستگاه روشن نشد، لازم است برد اصلی و تایمر الکترونیکی را بررسی کنید.

پیشنهاد می شود در صورت مواجهه با این مشکل با کادر مجرب نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی هوور تماس حاصل فرمایید.

چرا دیگ لباسشویی نمی چرخد؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی هوور در این باره

در صورت مواجهه با این مشکل در دستگاه خود می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی هوور به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • باید خرابی کلید یا قفل درب را بررسی کنید.
 • باید بررسی کنید که سیم های رابط مشکلی نداشته باشند.
 • علاوه بر این، گاهی اوقات ممکن است تسمه لباسشویی پاره یا بریده شود.
 • حتی می توانید تایمر الکترونیکی را چک کنید.

تعمیر مشکل دیگ لباسشویی هوور

اگر پس از بررسی این موارد مشکل حل نشد، می توانید با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هوور در تهران تماس بگیرید.

چرا لکه های صابون بر روی لباس ها باقی می ماند؟ چگونه به تعمیر لباسشویی هوور در این مواقع بپردازیم؟

در صورت باقی ماندن لکه می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی هوور مراحل زیر باید انجام شود:

 • باید قطعات داخلی یا تنظیمات دستگاه را بررسی کنید.
 • شاید مشکل به دلیل گرفتگی یا رسوب در شیر ورودی آب سرد دستگاه باشد.

اگر با موارد فوق مشکل حل نشد، باید از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور کمک بگیرید.

چرا لباس ها در ماشین لباسشویی چروک می شوند؟ چگونه به تعمیر ماشین لباسشویی هوور بپردازیم؟

چروک شدن لباس در لباسشویی می تواند دلایل زیادی داشته باشد، برای تعمیر ماشین لباسشویی هوور موارد زیر را انجام دهید:

 • یکی از مهمترین آنها عدم تنظیم چرخه خشک کن است.
 • بسته به نوع و جنس لباس، می توانید چرخه خشک کن را تنظیم کنید.
 • در حالت عادی، تنظیم روی 800 تا حد لازم از چروک شدن لباس های شما جلوگیری می کند.
 • البته ممکن است مشکل به مشکل در شلنگ ماشین لباسشویی نیز مربوط باشد.
 • ممکن است در ورود شلنگ به آب سرد یا گرم اشتباهی رخ داده باشد.
 • این روی چروک لباس تاثیری نخواهد داشت.

در صورتی که مشکل حل نشد، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور استفاده کنید.

علت بسته نشدن درب لباسشویی چیست؟ چه اقداماتی برای تعمیر ماشین لباسشویی هوور انجام دهیم؟

می توانید برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی هوور از موارد زیر استفاده کنید:

 • قرار دادن لباس بیشتر از ظرفیت
 • آسیب به زبانه درب
 • شکستگی درب
 • ایراد در دکمه باز و بسته
 • خرابی میکروسوئیچ لباسشویی

اگر با این مشکل مواجه شدید، باید هر کدام را بررسی کنید. علاوه بر می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور نیز استفاده کنید.

چرا لباسشویی آبگیری نمی کند؟ نحوه عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی هوور به چه صورت است؟

اگر ماشین لباسشویی تخلیه نمی کند، می توانید موارد زیر را برای تعمیر ماشین لباسشویی هوور بررسی کنید:

 • ابتدا باید سیم ها را بررسی کنید.
 • باز بودن شیر آب را نیز باید چک کنید.
 • باید بررسی کنید که شلنگ ورودی آب گرفتگی یا خوردگی نداشته باشد.
 • در نهایت مطمئن شوید که شیر برقی مشکلی ندارد.

در صورت رفع نشدن مشکل عدم آبگیری لباسشویی هوور می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور تماس بگیرید.

چرا لباسشویی بوی بدی می دهد؟ برای تعمیرات ماشین لباسشویی هوور چه باید کرد؟

بوی بد لباسشویی می تواند دلایل زیادی داشته باشد. برای تعمیر ماشین لباسشویی هوور می توانید موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • باید بعد از شستن لباس ها را بیرون بیاورید و در را برای مدتی باز بگذارید.
 • اگر بلافاصله درب ماشین لباسشویی را ببندید یا لاستیک اطراف درب ماشین را خشک نکنید، باز هم این مشکل را خواهید داشت.
 • گرما دشمن بوی بد است، بنابراین شستشو با آب داغ می تواند در رفع بوی بد موثر باشد.
 • فراموش نکنید که استفاده از سرکه و جوش شیرین نیز می تواند معجزه کند.

در صورتی که مشکل حل نشد، می توانید برای عیب یابی و رفع مشکل از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در تهران بهره مند شوید.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی هوور

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی هوور یکی از نکاتی است که برای مشتریان بسیار حائز اهمیت است.

 • لذا تعمیرکار ماشین لباسشویی هوور هنگام حضور در محل، فاکتور قیمت را به مشتریان ارائه می نماید.
 • قیمت تعمیر یا تعویض قطعات ماشین لباسشویی بر اساس نرخ صنفی تعیین و به تایید نهادهای نظارتی می رسد.
 • بنابراین دیگر نگران تعمیر لوازم خانگی خود با نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی هوور نباشید.
 • ممکن است از ذهن شما دور باشد که تعمیرات نیز تضمین شده است.
 • این موضوع در تعمیرگاه مجاز هوور آی پی امداد صدق می کند.

متخصصان مجموعه آی پی امداد علاوه بر تعمیراتی که برای شما انجام می دهند، گارانتی کار خود را نیز به شما ارائه می دهند. به این معنی که در صورت بروز مجدد مشکل در عملکرد دستگاه، کارشناسان متعهد می شوند بدون دریافت هیچ هزینه ای، مشکل را شناسایی و رفع کنند.

قیمت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در آی پی امداد

ممکن است شما نیز به دنبل اطلاع پیدا کردن از هزینه دقیق تعمیرات ماشین لباسشویی هوور خود باشید. در همین راستا باید به این موضوع اشاره نمود که پیش از بررسی و عیب یابی دقیق دستگاه معیوب توسط تکنسین متخصص امکان تعیین هزینه تعمیر ماشین لباسشویی وجود ندارد. اما آی پی امداد در ادامه جدول هزینه های تقریبی مربوط به تعمیرات مدل های مختلف لباسشویی های برند هوور را آروده است تا بتوانید از هزینه ای که باید برای تعمیرات دستگاه خود صرف کنید، اطلاع پیدا کنید:

خدمات تعمیرات لباسشویی هوور هزینه تعمیر ماشین لباسشویی هوور
تعویض کاسه نمد، بلبرینگ و سه نظام لباسشویی هوور از 900/000 تا 1/500/000 تومان
تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی هوور 400/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض شیربرقی لباسشویی هوور 290/000 الی 550/000 تومان
قیمت تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی هوور 350/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض لاستیک دور درب لباسشویی هوور 300/000 الی 1/200/000 تومان
قیمت تعویض تایمر ماشین لباسشویی هوور 300/000 الی 800/000 تومان
هزینه تعویض پمپ تخلیه لباسشویی هوور 300/000 الی 750/000 تومان
قیمت تعویض یا تعمیر موتور لباسشویی هوور 1/000/000 الی 1/700/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر دیگ آبکش لباسشویی هوور 800/000 الی 1/300/000 تومان

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین لباسشویی هوور در آی پی امداد

برای موارد زیر می توانید بدون نگرانی و استرس با مرکز تعمیرات مجاز ماشین لباسشویی هوور در آی پی امداد تماس بگیرید و تجربه کاری خوبی را آغاز کنید. نتیجه گیری استفاده از خدمات مرکز تعمیرات مجاز ماشین لباسشویی هوور در آی پی امداد به شرح زیر است:

 • ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در منزل یا محل کار شما
 • ارائه قطعات اصلی مورد نیاز برای تعمیر ماشین لباسشویی هوور شما
 • ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی شما با ۷۵% هزینه کمتر

اگر به دنبال یک تعمیرکار خوب هستید می توانید نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هوور آی پی امداد را امتحان کنید.

برای استفاده از خدمات آی پی امداد می توانید با یکی از شماره های نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هوور در پایین صفحه تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر لباسشویی هوور در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر لباسشویی هوور در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر لباسشویی هوور در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر لباسشویی هوور در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر لباسشویی هوور در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی هوور در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی هوور به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی هوور، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست