021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور Hoover در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران جهت تعمیر و رفع عیب لباسشویی هوور در محل با اعزام تعمیرکار مجرب آماده خدمت رسانی می باشد. آی پی امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی، تعمیر ماشین لباسشویی هوور در محل را با خدمات ویژه ای عرضه می کند. کاربران گرامی در نظر داشته باشید که با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی هوور به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود کمک مینمایید.

کاربران گرامی، در صورت استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور می توانید هزینه های تعمیر دستگاه را تا 75% کاهش دهید.

کاربران محترم هر سوالی که در زمینه تعمیرات لباسشویی هوور دارید، در انتهای این مقاله پرسش نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین به شما عزیزان مشاوره بدهند.

در این مقاله سعی شده است تا مطالب مهمی اعم از تعرفه و قیمت تعمیرات لباسشویی هوور، نحوه عیب یابی و آموزش تعمیر ماشین لباسشویی بیان شود. از این رو در صورتی که به کارهای فنی علاقه مند می باشید، با خواندن این مقاله می توانید ماشین لباسشویی هوور خود را در منزل تعمیر نمایید. همچنین در مورد مزیت های بهره مندی خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی هوور در محل نیز مطالبی را بیان کرده ایم.

همراه آی پی امداد باشید.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی خدمات تعمیر لباسشویی هوور Hoover در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی خدمات تعمیر لباسشویی هوور Hoover در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. در اولین قدم کافی است با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور تماس حاصل کنید.
 2. همچنین با مراجعه به سایت می توانید اقدام به ثبت درخواست آنلاین جهت تعمیر لباسشویی هوور نمایید.
 3. بعد از تماس، مشخصات شما مشتری گرامی در سیستم ثبت می شود و نام تعمیرکار لباسشویی هوور با کد اشتراک به تلفن همراه شما پیامک می شود.
 4. تعمیرکار لباسشویی هوور ظرف کمتر از یک ساعت به محل شما اعزام می شود.
 5. بعد از اتمام عیب یابی و تعمیر لباسشویی هوور، فاکتور و ضمانتنامه رسمی به مشتریان تقدیم می گردد.
 6. در گام آخر از شما مشتری عزیز نسبت به نحوه عملکرد تعمیرکار تعمیرگاه مجاز لباسشویی هوور نظرسنجی می شود. پیشنهادات و انتقادات شما مشتریان گرامی را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لباسشویی هوور از گارانتی 3 الی 12 ماهه برخوردار می باشد.

اگر به تازگی این محصول را خریداری نموده اید، بهتر است جهت نصب، عیب یابی و رفع مشکل با خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور که شماره آن در برگه گارانتی درج شده است تماس حاصل نمایید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در تهران با سال ها تجربه در امر خدمت رسانی به مشتریان عزیز تمام تلاش خود را در جهت رضایت و رفاه آنان قرار داده است.

 • این نمایندگی مجاز از آن دست نمایندگی هایی است که به صورت کامل و بدون نقص کار، تعمیرات را با قیمت مناسب و بسیار ارزان انجام می دهد.
 • تنها با گرفتن یک استعلام ساده می توانید از میزان هزینه های دریافتی آگاه شوید و به سرعت اقدام کنید.
 • نمایندگی تعمیرات هوور با هدف حمایت از کلیه خانواده ها در رده اقتصادی متفاوت گام برمی دارد تا کلیه مردم از خدمات این مجموعه برخوردار شوند.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هوور در تهران به شرح زیر است:

 1. استفاده از قطعات فابریک برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی هوور به حفظ کیفیت دستگاه شما کمک می کند.
 2. تعمیر کار لباسشویی هوور با بهره گیری از علم روز به عیب یابی و تعمیر لباسشویی هوور می پردازد.
 3. کلیه خدمات نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی هوور دارای ضمانت نامه می باشد.
 4. ارائه فاکتور رسمی با ذکر مورد به مورد هزینه ها سبب شفافیت هزینه و قیمت ها می شود.
 5. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور آماده ارائه مشاوره حضوری و تلفنی به شما می باشد.
 6. برای کسب اطلاعات بیشتر تنها کافی است با این نمایندگی تماس حاصل فرمایید.
 7. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در محل از امتیازاتی برخوردار است که شما را در مواقع ضروری حمایت می کند.
 8. اگر به دنبال نمایندگی ارزان قیمت هستید و قصد پرداخت هزینه اضافی را در قبال تعمیر ماشین لباسشویی‌تان ندارید، انتخاب شما نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی هوور است.

از مزیت های نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور صرفه جویی در وقت و هزینه ها می باشد.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی هوور به چه صورت است؟

بهترین راه برای انجام تعمیرات ماشین لباسشویی هوور استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه می باشد. در صورتی که لباسشویی هوور شما از گارانتی شرکتی برخوردار است، می توانید با تماس با برخی شرکت های داخلی جهت استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی هوور تماس بگیرید. اما اگر به هر دلیلی از جمله اتمام مدت زمان گارانتی، گم کردن برگه گارانتی دستگاه و یا عدم رضایت از خدمات این شرکت نمی توانید از این خدمات برای تعمیر دستگاه خود استفاده نمایید، بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور بهترین راه حل است. شما می توانید با تعمیرگاه مجاز آی پی امداد تماس بگیرید و از خدمات تعمیرات در منزل خود استفاده نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی هوور در محل

یکی از مزایای همکاری با نمایندگی تعمیرات لباسشویی هوور این است که افراد حرفه ای و زبده را به منزل می برید و در کنار خود دارید. چنانچه برای اولین بار است که قصد همکاری و بهره مندی از خدمات این نمایندگی را دارید، متوجه خواهید شد که عوامل فنی و تکنسین های آن از جمله کاربلدهای بخش تعمیرات هستند و بدون هیچگونه دغدغه و نگرانی ضمن شناسایی ایرادات ماشین لباسشویی‌تان، به راحتی و با سرعت آن را برطرف می کنند. تجربه تعمیر لباسشویی هوور در محل، نه تنها ضرری به دنبال ندارد، بلکه منافع زیر را برای شما خواهد داشت:

 1. با بهره گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی هوور در هزینه های حمل و نقل و همچنین زمان صرفه جویی می نمایید.
 2. دیگر نیازی به جابه جایی لباسشویی خود ندارید. از این رو خطری هم دستگاه گران قیمت شما را تهدید نمی کند.
 3. در محل خود می توانید شاهد و ناظر عملکرد تعمیرکار لباسشویی هوور خود باشید.

فعالیت نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در محل شروع و پایان ندارد. به طور 24 ساعته از بامداد تا شامگاه می توانید تماس بگیرید و افراد متخصص را به منزل خود فرا بخوانید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هوور در محل یک مزیت محسوب میشود و شما عزیزان میتوانید از نزدیک ناظر عملکرد تعمیرکار خود باشید و هرگونه سوالی در زمینه نحوه استفاده از محصول را از تکنسین مربوطه پرسش نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی هوور توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

هنگامی که ماشین لباسشویی دچار خرابی می شود، یکی از دغدغه‌ های اصلی مصرف کنندگان پیدا کردن یک تعمیرکار مجرب برای تعمیر دستگاه  است تا در مدت زمانی کوتاه تمامی ایرادات دستگاه به خوبی رفع شود. از آنجایی که خرابی ماشین لباسشویی به مدت طولانی می تواند مشکلات بسیار زیادی برای مصرف کنندگان ایجاد نماید، در نتیجه تعمیرات این دستگاه کاربردی باید در سریع ترین زمان ممکن انجام شود. از این رو مسئله مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی هوور برای مشتریان از اهمیت زیادی برخوردار است.

در نمایندگی تعمیرات لباسشویی هوور آی پی امداد برای تعمیر و رفع کلیه مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی نیازی به مراجعه حضوری به تعمیرگاه نمی باشد و کلیه خدمات تعمیرات در محل مورد نظر مشتری ارائه می شود. از این رو به میزان زیادی در وقت مشتریان صرفه جویی خواهد شد و مدت زمان تعمیرات ماشین لباسشویی را کاهش خواهد داد. همچنین مهارت و دانش بالای تعمیرکاران نمایندگی آی پی امداد موجب سرعت بخشیدن به فرآیند تعمیرات ماشین لباسشویی شده و در نتیجه مشتریان رضایت کافی را از سرعت خدمات این مجموعه خواهند داشت.

نمایندگی مجاز آی پی امداد به دلیل ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در محل و بهره مندی از تعمیرکاران متخصص و مجرب، می تواند ایرادات و خرابی های دستگاه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون هیچگونه جابجایی و انتقال به تعمیرگاه رفع نماید. کارشناسان این مجموعه پس از اعزام به منزل مشتریان نوع مشکل ماشین لباسشویی را به سرعت تشخیص می دهند و با بهترین روش و با استفاده از قطعات فابریک دستگاه را رفع عیب می نمایند. این ویژگی ها موجب می شود تا به هیچ وجه وقت مشتریان اتلاف نشود و بتوانند بتوانند ماشین لباسشویی خود را با همان کیفیت اولیه پس از تعمیرات به راحتی مورد استفاده قرار دهند.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور چه ویژگی هایی دارد؟

به طور کلی لوازم خانگی منزل شما مانند ماشین لباسشویی ممکن است پس از مدتی دچار ایراداتی شده و نیاز به تعمیر داشته باشد. در این شرایط تعمیر این دستگاه باید به افرادی که از تجربه و تخصص برخوردار هستند، سپرده شود. افراد کار نابلد و بی تجربه می توانند باعث ایجاد خرابی بیشتر در دستگاه شده و هزینه های سنگین تری را جهت تعمیرات برای شما ایجاد نمایند. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در آی پی امداد دارای تکنسین های کار آزموده و متخصصی است که می توانند در زمینه تعمیرات دستگاه به شما کمک نمایند.

 • اولویت تعمیرکار متخصص آی پی امداد تعمیر لباسشویی هوور است و در صورتی که امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد، به کمک قطعات اورجینال اقدام به تعویض آن می کند.
 • با اولین تماس، تعمیرکار لباسشویی هوور در سریع ترین زمان ممکن به منزل شما اعزام می شود.
 • تعمیر ماشین لباسشویی هوور در محل و منزل شما با بالاترین کیفیت ممکن توسط تعمیرکار نمایندگی صورت می گیرد.
 • تعمیرکار آی پی امداد پس از تعمیر دستگاه، به شما ضمانت نامه معتبر ارائه می نماید.
 • کلیه آموزش های لازم و دانش روز دنیا برای تعمیرکاران متخصص آی پی امداد ارائه شده است و این تکنسین ها از مهارت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

پاسخ پرسش های متداول مصرف کنندگان خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور

در بیشتر موارد سوالاتی در زمینه دریافت خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در آی پی امداد مطرح می شود که در این بخش به این سوالات پاسخ خواهیم داد:

 • هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در نمایندگی آی پی امداد چقدر است؟

تعمیرات ماشین لباسشویی هوور و هزینه آن به نوع خرابی موجود در دستگاه بستگی دارد اما کلیه هزینه های دریافتی این نمایندگی مطابق با تعرفه مصوب اتحادیه تعیین می شود و باعث کاهش هزینه های تعمیر تا 75% خواهد شد.

 • ضمانت تعمیرات ماشین لباسشویی هوور چه مدت اعتبار دارد؟

خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در محل دارای 3 تا 12 ماه ضمانت بی قید و شرط می باشد.

 • نحوه پرداخت صورتحساب تعمیرات به چه صورت است؟

هزینه تعمیرات تعمیرکار ماشین لباسشویی هوور پس از اتمام فرآیند تعمیرات و پس از رضایت مشتری دریافت می شود.

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در تهران میباشد؟

آی پی امداد کد رسمی از نمایندگی اصلی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور ندارد و در قالب تعمیرگاه تخصصی به عیب یابی و رفع مشکل این محصول در منزل شما میپردازد.

تعمیرات و عیب یابی لباسشویی هوور توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

شاید این نکته برایتان جالب باشد که نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور صرفاً ارائه دهنده خدمات فنی و اعزام متخصص به محل نیست، بلکه از آنجایی که برای ارتقاء سطح کیفی دانش و آگاهی مشتریان ارزش قائل است، در بحث آموزش نیز پیشتاز بوده و با گردآوری اطلاعات عمومی در زمینه های فنی و کاربردی ماشین لباسشویی، متخصصان بیشتری را تربیت می نماید. از این رو اگر علاقه مند به کسب آگاهی در زمینه برخی ایرادات ماشین لباسشویی هستید، با تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی هوور توسط تعمیرکار نمایندگی همراه باشید.

سوالات رایجی که مشتریان از تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی هوور می پرسند به گزارش تعمیرگاه مجاز آی پی امداد به شرح زیر است:

 1. چرا ماشین لباسشویی هوور خاموش و یا روشن نمی شود؟
 2. چرا سبد ماشین لباسشویی هوور به درستی نمی چرخد؟
 3. علت نشتی آب از ماشین لباسشویی هوور چیست؟
 4. علت وجود اتصالی و یا برق گرفتگی در ماشین لباسشویی هوور چیست؟
 5. چرا لکه های صابون بر روی لباس ها باقی می ماند؟
 6. چرا لباس ها در ماشین لباسشویی هوور چروک می شود؟
 7. چرا درب ماشین لباسشویی هوور بسته نمی شود؟
 8. چرا ماشین لباسشویی هوور بوی بدی می دهد؟
 9. چرا لباس ها در ماشین لباسشویی هوور به خوبی شسته نمی شود؟

در ادامه به پاسخ دهی سوالات متداول مشتریان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور توسط کارشناسان آی پی امداد می­ پردازیم:

چرا شستشوی لباس در لباسشویی با صدای زیاد و غیر عادی همراه است؟ برای تعمیر و عیب یابی لباسشویی هوور چه باید کرد؟

چنانچه ماشین لباسشویی هوور شما بیش از حد صدا تولید می کند و یا لرزش های غیرعادی دارد، برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی هوور موارد زیر را چک کنید:

 1. این مشکل ممکن است به دلیل عدم تراز دستگاه بر روی سطح زمین باشد.
 2. عدم توجه به این نکته می تواند آسیب جبران ناپذیری را به دستگاه وارد نماید؛ به همین جهت نسبت به تراز نمودن آن اقدام کنید.

اگر مشکل سر و صدای زیاد لباسشویی رفع نگردید، کافیست از تخصص متخصصین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در تهران کمک بگیرید.

چرا لباسشویی خاموش و یا روشن نمی شود؟ برای تعمیرات و عیب یابی لباسشویی هوور چه کنیم؟

چنانچه ماشین لباسشویی هوور شما روشن نمی شود، باید برای رفع عیب و تعمیرات ماشین لباسشویی هوور موارد زیر را چک کنید:

 1. لازم است که سوئیچ عدم تعادل را بررسی نمایید.
 2. اگر پس از بررسی سوئیچ باز هم دستگاه روشن نشد، لازم است که برد اصلی و تایمر الکترونیکی را نیز مورد بررسی قرار دهید.

پیشنهاد می شود در صورتی که لباسشویی هوور خاموش و روشن می شود، طی تماسی کار را به کادر مجرب نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور بسپارید؛ چرا که در صورت انجام اقدامی اشتباه، شما را از نتیجه مطلوب دور می کند و خسارت حاصله بیشتر خواهد بود.

چرا دیگ لباسشویی به درستی نمی چرخد؟ نحوه عیب یابی و تعمیر لباسشویی هوور به چه صورت است؟

چنانچه دیگ ماشین لباسشویی هوور به درستی نمی چرخد، باعث می شود که لباس ها به هم گره بخورد. برای رفع عیب و تعمیرات لباسشویی هوور موارد زیر را چک کنید:

 1. این موضوع می تواند به دلیل وجود مشکل در سوئیچ و یا ضامن درب باشد.
 2. شاید به دلیل وجود مشکل در سیم های رابط باشد.
 3. ضمن اینکه گاهی ممکن است، تسمه دستگاه پاره و یا بریده شده باشد.
 4. شما حتی می توانید تایمر الکترونیکی را هم بررسی کنید.

اگر پس از بررسی این موارد، سبد ماشین لباسشویی به چرخش در نیامد، با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هوور در تهران تماس بگیرید.

علت نشتی آب از لباسشویی چیست؟ برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی هوور چه اقدامی انجام دهیم؟

چنانچه ماشین لباسشویی هوور شما دچار نشتی شده است و چکه می کند، موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب لباسشویی هوور چک کنید:

 1. ممکن است به دلیل نشتی یا ترک برداشتن دیگ ماشین لباسشویی و شیلنگ تزریق آب به دیگ باشد.
 2. شاید انسداد شیلنگ تخلیه یا پمپ ها سبب این موضوع شده باشد.
 3. شل شدن شیلنگ‌ها نیز عامل دیگر می باشد.
 4. حتی ممکن است به دلیل استفاده بیش از حد مواد شوینده در ماشین لباسشویی باشد که باعث سرریز شدن آن و یا چکه کردن می شود.

اگر ماشین لباسشویی هوور چکه می کند، کافی است نام نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی هوور را به خاطر بسپارید.

چرا لباسشویی آب را تخلیه نمی کند؟ جهت رفع مشکل و عیب یابی لباسشویی هوور چه باید کرد؟

اگر لباسشویی هوور آب را تخلیه نمی کند، جهت عیب یابی و تعمیر موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ممکن است شیلنگ و پمپ تخلیه دچار گرفتگی شده باشد.
 • ممکن است به پروانه های پمپ نخ یا کرک گیر کرده باشد.
 • وقتی که آب از طریق شیلنگ خروجی تخلیه وارد فاضلاب می شود، احتمال گرفتگی وجود دارد.
 • الکتروپمپ ممکن است خراب شده باشد.
 • پمپ تخلیه را بررسی نمایید، ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد.

اگر لباسشویی هوور آب را تخلیه نمی کند، می توانید جهت عیب یابی با تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات لباسشویی هوور تماس بگیرید.

علت وجود اتصالی و یا برق گرفتگی بدنه ماشین لباسشویی چیست؟ برای تعمیرات و عیب یابی لباسشویی هوور چه کنیم؟

در صورت بروز برق گرفتگی و اتصالی بدنه لباسشویی هوور، باید موارد زیر را برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی هوور به کار گیرید:

 1. در چنین مواقعی به دلیل عدم بروز اتصالی و خطرات ناشی از آن، باید سیم برق را جدا کنید و سپس دست به کار شوید.
 2. این موضوع می تواند به دلیل فرسودگی هیتر و یا المنت باشد.
 3. اتصال نادرست سیم ارت به زمین نیز سبب این مشکل می شود.
 4. وجود اتصالی در خازن پارازیت گیر نیز از دیگر علل می باشد.
 5.  مشکل در سیم پیچی داخلی ماشین لباسشویی نیز علت دیگر است.
 6. نیم سوز شدن موتور دستگاه و … از دیگر علل برق گرفتگی می باشد.

به دلیل اهمیت و وجود خطرات ناشی از برق گرفتگی ضروری است با متخصصین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در تماس باشید.

چرا لکه های صابون بر روی لباس ها باقی می ماند؟ نحوه تعمیر و عیب یابی لباسشویی هوور در این مواقع

در صورتی که لکه‌های صابون بر روی لباس باقی بماند، باید برای رفع و تعمیرات لباسشویی هوور اقدامات زیر را انجام داد:

 1. ممکن است به دلیل وجود مشکل در اجزای داخلی یا تنظیمات دستگاه باشد.
 2. شاید مشکل ناشی از گرفتگی و یا رسوب موجود در شیر آب سرد ورودی دستگاه باشد که در نتیجه آب به میزان کافی به داخل دیگ منتقل نمی شود.

در صورتی که لکه روی لباس ها بعد از شستشو ماشین باقی ماند و با موارد بالا مشکل حل نشد، باید از نمایندگی تعمیر لباسشویی هوور در محل کمک گرفت.

چرا درب لباسشویی باز نمی شود؟ راهکار عیب یابی و تعمیر لباسشویی هوور در این مواقع

اگر درب لباسشویی هوور باز و بسته نمی شود، جهت عیب یابی و تعمیر موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ابتدا مطمئن شوید قفل لباسشویی سالم است.
 • در مرحله دوم به بررسی میکروسوییچ درب لباسشویی بپردازید.

اگر نیاز به تعویض میکروسوییچ درب پیدا کردید، می توانید با شماره های تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات لباسشویی هوور در آی پی امداد تماس بگیرید.

چرا لباس ها در ماشین لباسشویی چروک می شود؟ چه اقداماتی برای تعمیر و عیب یابی لباسشویی هوور انجام دهیم؟

چروک شدن لباس ها می تواند دلایل متعددی داشته باشد، برای تعمیرات ماشین لباسشویی هوور اقدامات زیر را انجام دهید:

 1. یکی از مهمترین آنها تنظیم نبودن دور خشک کن است.
 2. بسته به نوع و جنس لباس، می توانید دور خشک کن را تنظیم کنید.
 3. در حالت عادی تنظیم بر روی 800 تا حد لازم از چروک لباس هایتان جلوگیری می نماید.
 4. البته ممکن است مشکل به وجود ایراد در شلنگ ماشین لباسشویی نیز ارتباط داشته باشد.
 5. ممکن است ورودی شلنگ به آب سرد و یا گرم اشتباهی رخ داده باشد.
 6. این موضوع در چروک شدن لباس ها بی تاثیر نخواهد بود.
 7. پس لازم است بررسی شلنگ را به طور جدی انجام دهید.

در صورتی که مشکل چروک شدن لباس ها در دستگاه حل نشد، باید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هوور در محل بهره برد.

چرا درب ماشین لباسشویی بسته نمی شود؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی هوور در این باره

دلایل متعددی برای بسته نشدن درب ماشین لباسشویی هوور وجود دارد، موارد زیر را برای رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی هوور به کار گیرید:

 1. قرار دادن لباس های بیش از ظرفیت ماشین لباسشویی
 2. خراب شدن زبانه درب
 3. وجود شکستگی در درب
 4. عمل نکردن دکمه باز و بسته شدن دستگاه
 5. وجود خرابی در میکروسوئیچ و … می تواند از جمله این دلایل باشد.

در صورت مواجه شدن با این موضوع لازم است هر کدام از آنها را بررسی نمایید. ضمن اینکه مشاور و تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور را در کنار خود داشته باشید.

چرا لباسشویی آبگیری نمی کند؟ جهت رفع مشکل و تعمیر لباسشویی هوور چه باید کرد؟

اگر لباسشویی هوور آبگیری نمی کند، جهت عیب یابی و تعمیر لباسشویی هوور موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ابتدا سر سیم ها را بررسی کنید.
 • ممکن است شیر آب بسته باشد.
 • احتمال دارد آب شهر متصل به لباسشویی هوور قطع باشد.
 • شیلنگ ورودی آب را بررسی نمایید که دچار گرفتگی یا پیج خوردگی نشده باشد.
 • در نهایت مطمئن شوید اشکال از شیر برقی نباشد.

در صورتی که مشکل عدم آبگیری لباسشویی هوور رفع نشد، می توانید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی هوور در تماس باشید.

چرا ماشین لباسشویی بوی بدی می دهد؟ برای تعمیرات و رفع عیب لباسشویی هوور چه باید کرد؟

بوی بدی که پس از مدتی از ماشین لباسشویی هوور به مشام می رسد، می تواند دلایل زیادی داشته باشد. برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی هوور موارد زیر را در نظر بگیرید:

 1. وجود قارچ‌های متعدد که از طریق ماندگاری بیش از حد لباس‎ های خیس در محفظه دستگاه تولید می‌شوند.
 2. حتی الامکان باید پس از پایان شستشو لباس ها را خارج و درب آن را برای مدتی باز بگذارید.
 3. اگر بلافاصله درب ماشین لباسشویی را ببندید و یا لاستیک دور درب دستگاه را خشک نکنید، همچنان با این مشکل دست به گریبان خواهید بود.
 4. برای مقابله با این موضوع، راهکارهایی وجود دارد.
 5. گرما و حرارت دشمن بوی بد است، در نتیجه شستشو با آب گرم می‌تواند در رفع بوی بد تاثیرگذار باشد.
 6. فراموش نکنید استفاده از سرکه و جوش شیرین نیز می تواند معجزه کند.

اگر مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، جهت عیب یابی و رفع مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هوور در تهران بهره مند شوید.

چرا لباس ها در ماشین لباسشویی به خوبی شسته نمی شود؟ برای تعمیر و عیب یابی لباسشویی هوور چه کنیم؟

اگر لباس‌ها در دستگاه به خوبی شسته نمی‌شود، برای رفع عیب و تعمیرات لباسشویی هوور موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 1. وجود جرم، عدم چرخش مناسب سبد
 2. خرابی و یا مستهلک شدن تسمه دستگاه
 3. تجمع رسوبات ناشی از استفاده مکرر مواد شوینده در آن
 4. عمل نکردن قطعه تخلیه آب
 5. معیوب شدن المنت و … می تواند در کیفیت شستشوی لباس هایتان موثر باشد.
 6. در چنین مواقعی لازم است تک تک قطعه های مرتبط را بررسی نمایید.

اگر ماشین لباسشویی برند هوور با مشکلات فوق روبرو شد، در صورتی که اطلاعات نسبی از آن دارید و یا این مطلب آموزش های لازم را در اختیارتان قرار داده است، می توانید اقدامات اولیه را انجام دهید. در غیر این صورت، بی درنگ برای برون رفت از این موانع نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در محل را فرا بخوانید.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی هوور

 • هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی هوور از نکاتی بوده که برای مشتریان بسیار حائز اهمیت است.
 • از این رو تعمیرکار لباسشویی هوور در هنگام حضور در محل فاکتور ارائه قیمت را به مشتریان تقدیم می کند.
 • هزینه‌های تعمیر و یا تعویض قطعات طبق نرخ اتحادیه تعیین شده و مصوبه نهادهای نظارتی است.
 • از این رو دیگر با نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور نگران تعمیر لوازم خانگی خود باشید.
 • شاید برایتان دور از ذهن باشد که تعمیرات هم گارانتی دارد.
 • این موضوع در مورد تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی هوور آی پی امداد صدق می کند.

متخصصان مجموعه آی پی امداد، در کنار تعمیراتی که برای شما انجام می دهند، ضمانت کارشان را هم در اختیار شما قرار می دهند. به این معنا که در صورت بروز مشکل مجدد در عملکرد دستگاه، کارشناسان متعهد می گردند که بدون دریافت هیچ هزینه ای، آن مشکل را شناسایی و برطرف نمایند.

مزایای بهره گیری از خدمات رسمی تعمیرات لباسشویی هوور در تهران

با یک جستجوی ساده می توانید میزان رضایتمندی مشتریان را در مورد تعمیرگاه ماشین لباسشویی هوور در تهران بررسی نمایید.

نظرسنجی های مستمری که از سوی این نمایندگی صورت می گیرد و ارزیابی میزان رضایت یا عدم رضایت مشتریان، نشان از اهمیت نظر و فید بک عملکرد این نمایندگی دارد.
شما نیز می توانید به جمع مخاطبان آن بپیوندید و در ارتقاء سطح کیفی خدماتش موثر واقع شوید. روش صحیح شروع هر کاری این است که پیش از انجام هر کاری، رزومه و سابقه فعالیت هر شرکتی مورد بررسی قرار بگیرد.

مزایای خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی هوور در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد شامل:

 1. این تعمیرگاه با داشتن سابقه ای درخشان در عرصه تعمیرات لوازم خانگی و به ویژه ماشین لباسشویی، سال های متمادی است که در لحظات سخت خرابی وسایل منزلتان، شما را رها نکرده است.
 2. آی پی امداد با تعمیر کامل و نهایی، حمایت همه جانبه خود را به صورت مستمر انجام داده است، به گونه ای که هرگز نام این نمایندگی را فراموش نخواهید کرد.
 3. مطمئن باشید همیشه و در همه جا آی پی امداد همراه شماست.
 4. استفاده از قطعات اصل و فابریک از دیگر خدمات آی پی امداد است.
 5. ارائه ضمانت نامه و فاکتور قیمت برای شفافیت هزینه‌ها تعمیر لباسشویی هوور از دیگر خدمات آی پی امداد است.
 6. ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی هوور در محل در 7 روز هفته و در سراسر تهران اعم از شرق، غرب، شمال و جنوب تهران در آی پی امداد برای رفاه مشتریان می باشد.

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین لباسشویی هوور در آی پی امداد

شما می‌توانید بدون هیچ نگرانی و استرسی در هنگام ضرورت برای موارد زیر با تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین لباسشویی هوور در آی پی امداد تماس حاصل فرمایید و یک تجربه کاری خوب را آغاز کنید. نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین لباسشویی هوور در آی پی امداد به شرح زیر است:

 • سرویس ماشین لباسشویی هوور در منزل و یا محل کارتان
 • عیب‌یابی و رفع مشکل لباسشویی هوور
 • تهیه وسایل مورد نیاز برای تعمیر ماشین لباسشویی هوور
 • تعمیر قطعات خراب شده و یا از کار افتاده ماشین لباسشویی

اگر به دنبال یک تعمیرکار خوب هستید، می‌توانید نمایندگی تعمیرات لباسشویی هوور آی پی امداد را محک بزنید.

برای استفاده از خدمات آی پی امداد با یکی از شماره‌های نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هوور در پایین صفحه تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در شمیرانات تهران

اقدسیه , آجودانیه , داراباد , سوهانک , تجریش

021-26154968

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

021-22729703

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

021-88959591

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در شهرک غرب و سعادت آباد

شهرک غرب , سعادت آباد

021-88972002-5

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در غرب تهران, کرج, فردیس و شهریار

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر , شهرقدس , گرم دره , اندیشه و …

021-44840509

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در شرق تهران, لواسانات و پردیس

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

021-77170036

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

021-66715774

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی هوور در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی هوور به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی هوور، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست