logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو Tecno در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با استفاده از قطعات فابریک و تعمیرکار آموزش دیده به عیب یابی و رفع عیب در محل می‌پردازد. نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی تکنو در محل با قیمت مقرون به صرفه خدمات تعمیرات و رفع مشکل را توسط تعمیرکار تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد انجام می دهد. کاربران گرامی با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی تکنو به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود کمک نمایید.

در صورت استفاده از خدمات نمایندگی مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو می توانید تا 75% در هزینه تعمیر صرف جویی نمایید.

کاربران گرامی هرگونه سوالی در زمینه تعمیرات لباسشویی تکنو دارید، در انتهای صفحه پرسش نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

برای رفاه حال شما عزیزان تعرفه تعمیرات، نحوه عیب یابی و آموزش تعمیر لباسشویی تکنو در زیر شرح داده شده است. در صورتی که به کارهای فنی علاقه مند هستید، با مطالعه مطالب زیر خواهید توانست ماشین لباسشویی تکنو خود را در منزل تعمیر کنید.

 همراه آی پی امداد باشید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنو Tecno در تهران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو در تهران خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی تکنو به چه صورت است؟ خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی تکنو در محل نمایندگی ماشین لباسشویی تکنو در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟ تعمیر ماشین لباسشویی تکنو توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟ سرویس لباسشویی تکنو چگونه از خرابی های آن جلوگیری می کند؟ تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو چه ویژگی هایی دارد؟ سوالات متداول کاربران نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی تکنو از تعمیرگاه مجاز آی پی امداد آموزش تعمیرات لباسشویی تکنو در منزل تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی تکنو توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنو Tecno در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی خدمات تعمیر لباسشویی تکنو Tecno در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. اولین گام برای بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو تماس با نزدیک ترین شعبه آی پی امداد می باشد.
 2. همچنین با مراجعه به سایت آی پی امداد ثبت درخواست آنلاین را برای تعمیر لباسشویی تکنو انجام دهید.
 3. بعد از ثبت درخواست شما برای تعمیر، مشخصات و اطلاعات مشتری در سیستم ثبت شده است.
 4. سپس کد اشتراک با نام خانوادگی برای تلفن همراه پیامک خواهد شد.
 5.  تعمیرکار ماشین لباسشویی تکنو ظرف کمتر از یک ساعت جهت تعمیر و عیب یابی لباسشویی به محل مورد نظر اعزام می شود.
 6. بعد از تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی تکنو، فاکتور و ضمانتنامه رسمی جهت ارائه خدمات در آینده به شما تقدیم می گردد.
 7. در انتها بعد از اتمام خدمت رسانی در مورد رضایتمندی و همچنین نحوه عملکرد تکنسین نظرسنجی می شود.
 8. پیشنهادات و انتقادات شما را با گوش جان فرا می دهیم تا خدمت رسانی خود را به شما ارتقا دهیم.

کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنو دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد.

اگر به تازگی این محصول را خریداری نموده اید، جهت نصب، عیب یابی و رفع مشکل با شماره نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو که در برگه گارانتی درج شده است تماس حاصل نمایید تا از خدمات رایگان و ویژه شرکت مربوطه بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو در تهران

در آی پی امداد نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی تکنو در تهران از تکنسین های حرفه ای و مجرب استفاده شده است. این نمایندگی تعمیرات در انتخاب تکنسین های خود نهایت حساسیت را به خرج داده و آن ها را از میان افرادی دانش آموخته و خلاق انتخاب کرده است. این مرکز برای آشنایی هرچه بیشتر و بهتر این افراد با ساختار و قطعات به کار رفته در ساختمان دستگاه ها، برای آنها دوره های آموزشی فشرده ای طراحی کرده است تا با روش های تعمیر بیشتر آشنا شده و تجربه کافی را برای کار در این مرکز به دست آورند.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو در تهران به شرح زیر است:

 1. استفاده از قطعات فابریک برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی تکنو
 2. حفظ کیفیت دستگاه شما
 3. تعمیرکار لباسشویی تکنو به صورت حرفه ای آموزش دیده است.
 4. با تعمیر صحیح دستگاه به افزایش طول عمر ماشین لباسشویی کمک می شود.
 5. کلیه خدمات ارائه شده دارای ضمانتنامه رسمی است که به شما اطمینان و آرامش در خدمات را هدیه می دهد.
 6. فاکتور با شرح کامل خدمات در اتمام کار به شما تقدیم می گردد و دیگر دغدغه ای بابت مبلغ پرداختی نخواهید داشت.

در صورتی که ماشین لباسشویی تکنو خریداری نموده اید، با شماره نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی تکنو مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات ویژه بهره مند شوید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی تکنو به چه صورت است؟

یکی از مسائلی که به هنگام تعمیر لباسشویی تکنو توسط مشتریان در نظر گرفته می شود، استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی تکنو می باشد. به طور کلی وجود برخی از شرایط سیاسی و اقتصادی باعث شده است تا برند تکنو نتواند مستقیما در ایران حضور داشته باشد. به همین دلیل برخی از شرکت های داخلی این خدمات را به صورت محدود ارائه می دهند. جهت استفاده از این خدمات می توانید با شماره موجود بر روی ضمانتنامه تماس بگیرید.

در برخی موارد ممکن است مشکلات و خرابی های دستگاه شامل گارانتی نشده و یا مصرف کنندگان رضایت کافی از این خدمات را نداشته باشند. در این صورت افراد می توانند از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو که توسط تعمیرگاه آی پی امداد ارائه می گردد، استفاده نمایند.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی تکنو در محل

انجام خدمات تعمیر ماشین لباسشویی تکنو در محل از دیگر مزایای عالی استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی در آی پی امداد میباشد. با توجه به اینکه حمل و نقل ماشین لباسشویی و یخچال بسیار پردردسر می باشد و همچنین هزینه های گزافی را به همراه دارد، بهره مندی از خدمات تعمیرات لباسشویی تکنو در محل سبب آسایش و کاهش هزینه برای مشتریان می شود.

در ادامه به مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنو در محل می پردازیم:

 1. کاهش هزینه ها با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنو
 2. خطرات ناشی از انتقال دستگاه به بیرون از منزل ماشین لباسشویی شما را تهدید نمی کند.
 3. از نزدیک می توانید ناظر و شاهد خدمات تعمیرکار لباسشویی تکنو باشید.
 4. صرفه جویی در زمان

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو سرویس و خدمات خود را به مشتریان و متقاضیان به صورت شبانه روزی ارائه می کند.

این مرکز بعد از تماس و یا مراجعه مشتری جهت تعمیر لباسشویی معیوب خود، در کمترین زمان ممکن و در هر ساعتی و مکانی از تهران، سرویس کاران خود را به محل مورد نظر ارسال می کند تا بعد از تشخیص نوع خرابی آن، اقدام به تعمیر دستگاه نمایند. این تکنسین ها در کمترین زمان و مطابق با زمان تعیین شده از سوی مشتری در محل حاضر می‌ شوند.

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو در محل یک مزیت محسوب میشود و شما عزیزان میتوانید از نزدیک ناظر عملکرد تعمیرکار بابت عیب یابی دستکاه خود باشید و همچنین به جواب سوالات خود در زمینه راهنمای استفاده محصول برسید.

نمایندگی ماشین لباسشویی تکنو در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

هنگامی که برای لباسشویی های برند تکنو مشکلات و خرابی هایی پیش می آید، اولین مسئله ای که ذهن مصرف کنندگان را مشغول می کند، تماس با نمایندگی ماشین لباسشویی تکنو است. این روزها مراکز و نمایندگی های متعددی وجود دارند که انواع خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو را به مشتریان ارائه می نمایند. با این حال برخی از این مراکز کار تعمیرات لباسشویی را به درستی انجام نمی دهند و در پایان نیز موجب خرابی بیشتر دستگاه خواهند شد. در این بین نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد بهترین خدمات تعمیرات را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد.

خدمات این مجموعه شامل موارد زیر می باشد:

 • تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو در آی پی امداد از تخصص و مهارت بسیار بالایی در این زمینه برخوردار هستند که دستگاه شما را با بهترین کیفیت تعمیر می کنند.
 • آی پی امداد برای تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی تکنو که توسط این مرکز به مشتریان ارائه می شود، ضمانت نامه و گارانتی معتبر ارائه می نمایند.
 • این مجموعه از قطعات اورجینال و اصلی برای تعمیرات و رفع ایرادات ماشین لباسشویی استفاده می کند که موجب حفظ کیفیت اصلی دستگاه خواهد شد.
 • تمامی خدمات این نمایندگی در محل مورد نظر مشتری در سریع ترین زمان ممکن ارائه می گردد.
 • از این رو مشتریان هیچگونه نگرانی برای دریافت خدمات نخواهند داشت.

تعمیر لباسشویی تکنو توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

نقش مهم ماشین لباسشویی در هیچ خانه ای پوشیده نیست، چرا که این وسیله مهم ترین و اصلی ترین نقش را در نظافت اهالی منزل دارد، اهمیت زیاد این وسیله موجب شده تا کمتر کسی را بتوان یافت که علاقه ای که به خراب ماندن ماشین لباسشویی خود داشته باشد در کنار هم گذاشتن این موارد علت اصلی این است که کاربران در هنگام مراجعه تعمیرکاران به منازل خود از پرسش تعمیر ماشین لباسشویی تکنو چقدر زمان می برد را مطرح می کنند.

تعمیر لباسشویی تکنو

پس از ثبت درخواست شما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو در آی پی امداد تعمیرکار مربوطه موظف است تا خودش را در کمتر از یک ساعت به منزل شما برساند، پس از رسیدن به منز شما فرایند عب یابی آغاز خواهد شد و س از شرح ایرادات موجود در دستگاه فرایند تعمیر آغاز می گردد.

البته که نمی توان مدت مشخصی را برای تعمیر ماشین لباسشویی تکنو بازگو کرد، اما نکته ای که وجود دارد این است که آی پی امداد همواره در تلاش است تا خدمات خود را به بهترین شکل و در کوتاه ترین مدت ممکن انجام دهد، به طوری که می توان ادعا کرد خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو در محل کمر از یک نصف روز طول نخواهد کشید.

سرویس لباسشویی تکنو چگونه از خرابی های آن جلوگیری می کند؟

سرویس لباسشویی تکنو یکی از مهمترین اقداماتی است که می توانید هر ساله برای انجام آن از یک سرویس کار مطمئن کمک بگیرید. در همین راستا تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنو در مدت زمانی کوتاه در محل مورد نظر حضور پیدا کرده و عملیات مربوط به سرویس کامل ماشین لباسشویی را انجام خواهد داد. در طی این کار باید کلیه خدمات لازم نظیر بررسی شبنگ ها، فیلترها، واشرها، خشک کن و … به طور کامل انجام شود تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری گردد.

 • عملیات سرویس و نگهداری لباسشویی نسبت به هزینه تعمیر ماشین لباسشویی تکنو دارای هزینه ناچیزی می باشد و شما را از صرف هزینه برای تعمیرات در آینده بی نیاز خواهد کرد.
 • عملیات سرویس موجب می شود تا هرگونه مشکل و خرابی در ماشین لباسشویی به سرعت شناسایی شده و پیش از خرابی کامل دستگاه می توان نسبت به تعمیر هریک از قطعات اقدام نمود.
 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو در آی پی امداد دارای سرویس کاران مجربی است که بهترین خدمات سرویس و نگهداری لباسشویی را به مشتریان ارائه می نمایند.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو در آی پی امداد چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از مشکلاتی که ممکن است به هنگام خرابی ماشین لباسشویی تکنو خود با آن مواجه شوید، این است که ندانید از کدام تعمیرکار برای تعمیرات دستگاه خود کمک بگیرید. به طور کلی برای تعمیر برخی از لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی به دلیل پیچیده بودن سیستم داخلی باید از تعمیرکارانی کمک بگیرید که از تخصص و دانش بالایی در این زمینه برخوردار باشند تا دستگاه شما مجددا دچار مشکل نشود. تعمیرگاه مجاز آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو، به دلیل برخورداری از تکنسین های متخصص می تواند به شما کمک نماید.

 • تعمیرکار متخصص آی پی امداد در سریع ترین زمان و با بالاترین کیفیت به تعمیر ماشین لباسشویی تکنو در محل و منزل شما می پردازد.
 • کلیه خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران این مجموعه از گارانتی و ضمانت نامه بی قید و شرط برخوردار می باشد.
 • در صورتی که نیاز به تعویض قطعات دستگاه شما باشد، این تعمیرکاران از قطعات فابریک و اصلی برای لباسشویی شما استفاده می نمایند.
 • تکنسین های آی پی امداد از دانش روز دنیا در زمینه عیب یابی و تعمیر لباسشویی تکنو برخوردار هستند و کلیه آموزش های لازم را دیده اند.
 • تعمیرکار آی پی امداد با رعایت اصول بهداشتی به عیب یابی لباسشویی شما در منزل میپردازد.

سوالات متداول کاربران لباسشویی تکنو از تعمیرگاه مجاز آی پی امداد

سوالات متداول کاربران از تعمیرگاه مجاز آی پی امداد بابت خدمات تعمیرات لباسشویی تکنو به شرح زیر می باشد:

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی تکنو می باشد؟

کاربران گرامی، توجه نمایید که آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی تکنو نیست و در قالب تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی به عیب یابی و تعمیر لباسشویی برندهای مختلف می پردازد.

 • آیا خدمات تعمیر لباسشویی تکنو در آی پی امداد با استفاده از قطعات فابریک انجام می گردد؟

کاربران گرامی، کلیه خدمات تعمیر لباسشویی تکنو و دیگر برندها در آی پی امداد، با استفاده از باکیفیت ترین قطعات انجام می گردد.

 • آیا تعمیرکار لباسشویی تکنو در محل به ارائه خدمات می پردازد؟

تعمیرکار لباسشویی تکنو در آی پی امداد بدون خارج کردن دستگاه و در همان منزل شما به عیب یابی و تعمیر می پردازد.

 • بعد از اتمام تعمیرات لباسشویی تکنو، آیا خدمات ارائه شده گارانتی می شود؟

کلیه خدمات تعمیر لباسشویی تکنو در آی پی امداد همراه با ضمانتنامه رسمی و فاکتور می باشد و بعد از اتمام کار از شما نسبت به رضایتمندی خدمات ارائه شده نظرسنجی می شود.

آموزش تعمیرات لباسشویی تکنو

ماشین لباسشویی مانند سایر لوازم خانگی پراستفاده ممکن است با گذشت زمان با ایرادات و مشکلات مختلفی مواجه شود. برخی از انواع این خرابی ها تنها با برخورداری از اندکی دانش فنی به راحتی قابل حل بوده و نیازی به اقدام برای تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو نخواهد بود. از این رو آی پی امداد به کمک تکنسین ها و تعمیرکاران متخصص و مجرب خود بخشی به نام آموزش تعمیرات لباسشویی تکنو را فراهم آورده است. مصرف کنندگان به کمک این موارد می توانند به عیب یابی دستگاه خود پرداخته و اقدام به رفع عیب جزئی لباسشویی خود نمایند.

برای اطلاع پیدا کردن از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است شما نیز در لباسشویی خود با آن مواجه شوید، در ادامه با ما همراه باشید. در صورتی که مشکل لباسشویی شما مربوط به قطعات اصلی بوده و قابل رفع نباشد، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو برای رفع آن استفاده نمایید.

با استفاده از خدمات آموزش رایگان تعمیرات لباسشویی در آی پی امداد میتوانید با کمترین هزینه به رفع مشکل بپردازید و تعمیرکار لباسشویی خود شوید.

عیب یابی ماشین لباسشویی تکنو توسط تعمیرکار آی پی امداد

در صورت بروز هریک از مشکلاتی که در ادامه ذکر خواهد شد، بهتر است با تعمیرگاه ماشین لباسشویی تکنو تماس گرفته و از آنها بخواهید تا با حضور در محل، مشکل دستگاه را بررسی کرده و آن را تعمیر کنند.

تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی تکنو توسط تعمیرکار نمایندگی منجر به استخراج پرسش های متداول و ایرادات رایج این دستگاه شده است.

در زیر مشکلات رایج در مورد ماشین لباسشویی تکنو را ذکر کرده ایم:

 1. علت روشن نشدن ماشین لباسشویی تکنو چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟
 2. علت اجرا نشدن برنامه ها در ماشین لباسشویی تکنو چیست؟ برای تعمیرات و عیب یابی چه باید کرد؟
 3. علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی تکنو چیست؟ برای تعمیر و رفع عیب چه باید کرد؟
 4. علت آبگیری بیش از حد ماشین لباسشویی تکنو چیست؟ برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟
 5. علت تخلیه نشدن ماشین لباسشویی تکنو چیست؟ برای تعمیرات و رفع عیب چه باید کرد؟
 6. علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی تکنو چیست؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی چه باید کرد؟
 7. علت باز یا بسته نشدن درب ماشین لباسشویی تکنو چیست؟ برای عیب یابی و تعمیرات لباسشویی تکنو چه باید کرد؟
 8. علت نشتی آب ماشین لباسشویی تکنو چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟
 9. علت لرزش در هنگام کار ماشین لباسشویی تکنو چیست؟ برای تعمیرات لباسشویی چه باید کرد؟
 10. علت ایجاد سرو صدای زیاد ماشین لباسشویی تکنو چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

توصیه های فنی تعمیرکار تعمیرگاه مجاز نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو در زیر برای عیب یابی و تعمیر این دستگاه ارائه شده است:

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی تکنو از چیست؟

در صورت روشن نشدن ماشین لباسشویی باید برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی تکنو موارد زیر را چک کنید:

 1. در صورت بروز چنین مشکلی ابتدا جهت بررسی این مشکل باید توجه داشته باشید که مشکل از پریز برق نباشد.
 2. برای این کار یک دستگاه دیگر را به همان پریز متصل نمایید تا مطمئن شوید پریز برق رسانی دارد.

در صورت روشن نشدن لباسشویی با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو تماس حاصل فرمایید.

برای تعمیر مشکل اجرا نشدن برنامه های در لباسشویی تکنو چیکار کنیم؟

در صورتی که دکمه های دستگاه بعد از روشن شدن کار نکرد، باید موارد زیر را برای عیب یابی و تعمیرات لباسشویی تکنو به کار گیرید:

 1. ابتدا چک کنید تا قفل کودک روشن نباشد.
 2.  از بسته بودن کامل درب آن مطمئن شوید.

اگر دکمه های دستگاه کار نکرد، با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو تماس بگیرید.

چرا دیگ لباسشویی تکنو نمیچرخد؟ چگونه به تعمیر این مشکل در محل بپردازیم؟

در صورت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی باید به موارد زیر برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی تکنو توجه کرد:

 1. نچرخیدن دیگ دستگاه ممکن است در اثر بار نامتعادل لباس ها باشد.
 2. همچنین به دلیل نامنظم بودن لباس های داخل آن ممکن است دیگ دستگاه نچرخد.

تعمیر مشکل دیگ لباسشویی تکنو

در صورت حل نشدن نچرخیدن دیگ لباسشویی، به یک نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی تکنو مراجعه نمایید.

علت آبگیری بیش از حد ماشین لباسشویی تکنو از چیست؟ راهنمای عیب یابی با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

در صورت آبگیری بیش از حد ماشین لباسشویی تکنو باید موارد زیر را برای تعمیرات لباسشویی تکنو چک کنید:

 1. در برخی موارد آبگیری دستگاه بیش از حد می باشد و در این صورت داخل دستگاه پر از آب می شود. این خرابی ممکن است به دلیل معیوب بودن محفظه فشار تعبیه شده در داخل دستگاه باشد.
 2. تعمیر محفظه فشار به دست خود شما و یا تعمیرکاران غیرحرفه ای ممکن نمی باشد.

برای تعمیر محفظه فشار لباسشویی باید با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی تکنو در تهران تماس بگیرید و از آنها کمک بخواهید.

چگونه به تعمیر مشکل تخلیه نشدن آب در لباسشویی تکنو بپردازیم؟

در صورت تخلیه نشدن ماشین لباسشویی باید موارد زیر را برای تعمیر ماشین لباسشویی تکنو در محل به کار برد:

 1. شاید در برخی موارد شاهد باشید که ماشین لباسشویی تکنو زمانی که به مرحله تخلیه آب کثیف داخل آن نزدیک شد، دیگر کار نمی کند. شاید این امر به دلیل گرفتگی پمپ تخلیه باشد.
 2.  تا خوردگی و گرفتگی در شلنگ تخلیه نیز سبب عدم تخلیه می شود.

شما می توانید با تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو اقدام به تعمیر دستگاه خود نمایید.

علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی تکنو از چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد در این باره

در صورتی که ماشین لباسشویی‌تان آبگیری نمی کند، برای تعمیرات لباسشویی تکنو در تهران موارد زیر را به کار گیرید:

 1. می توانید ابتدا از باز بودن شیر آب اطمینان حاصل کنید.
 2. بررسی نمایید تا شیلنگ ورودی آب خمیدگی نداشته باشد.
 3. چک نمایید تا شیربرقی سالم باشد.

اگر مشکل از آن نبود با تماس با تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی تکنو از آنها کمک بگیرید.

علت باز یا بسته نشدن درب لباسشویی تکنو از چیست؟ برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

در صورت باز و بسته نشدن درب ماشین لباسشویی باید موارد زیر را برای تعمیر لباسشویی تکنو به کار گرفت:

 1. اگر درب دستگاه باز یا بسته نشود، امکان دارد مشکل از قفل درب باشد.
 2. همچنین مشکل مرسور از خرابی میکروسوئیچ درب است.

تعمیر مشکل درب لباسشویی تکنو

به راحتی می توانید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنو تماس گرفته و با اتکا به تجربه و دانش تکنسین های آن ماشین لباسشویی خود را تعمیر کنید.

برای تعمیر مشکل نشتی آب در ماشین لباسشویی تکنو چیکار کنیم؟

در صورتی که ماشین لباسشویی نشت آب دارد، موارد زیر را برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی تکنو به کار گیرید:

 1. آب ماشین لباسشویی امکان دارد در اثر گرفتگی شیلنگ تخلیه نشتی داشته باشد.
 2. پارگی شیلنگ نیز سبب شده تا آب از لباسشویی تکنو نشت کند.
 3. همچنین هر مشکل دیگری در آن ممکن است سبب نشتی شود.

توجه داشته باشد که باید جهت تعمیر آن با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو تماس گرفت تا دستگاه مورد بررسی قرار گرفته و تعمیر شود.

چرا بدنه لباسشویی برق دارد؟ نظر تعمیرکار  نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو در این باره

اگر بدنه لباسشویی تکنو برق دارد، جهت عیب یابی و تعمیر موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ممکن است سیم کشی برق دچار اتصالی شده باشد.
 • اگر موتور سوخته باشد، به بدنه لباسشویی اتصالی می دهد.
 • همچنین مطمئن شوید سیم ارت به لباسشویی وصل باشد.
 • ممکن است خازن پارازیت گیر نشت برق داشته باشد.
 • ممکن است لولای درب شکسته باشد.
 • ممکن است درب لباسشویی از قسمت لولا تنظیم نباشد.

در صورت نیاز می توانید از یک تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنو کمک بخواهید.

علت لرزش در هنگام کار ماشین لباسشویی تکنو از چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی در این مواقع چه باید کرد؟

وجود لرزش در دستگاه ممکن است به دلایل متعدد رخ دهد. برای تعمیرات لباسشویی تکنو موارد زیر را در نظر بگیرید:

 1. تراز نبودن و یا شل بودن پیچ های زیر لباسشویی ممکن است سبب لرزش ماشین شوند.
 2. همچنین لرزش ماشین لباسشویی ممکن است دلایل تخصصی داشته باشد که به این منظور باید از راهنمایی های تکنسین های نمایندگی های مجاز در تهران کمک گرفته و دستگاه را به دست آنها سپرد تا به بهترین شکل تعمیر گردد.

در صورت حل نشدن مشکل لرزش لباسشویی، با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو در تهران تماس بگیرید.

چرا لباسشویی تکنو در حین کار سر و صدا میکند؟ نحوه رفع عیب و تعمیر دستگاه چگونه است؟

در صورتی که ماشین لباسشویی سر و صدای زیادی تولید می کند، باید برای تعمیر لباسشویی تکنو موارد زیر را در نظر گرفت:

 1. سر و صدای زیاد دستگاه امکان دارد دلایلی چون گیر کردن وسیله در دیگ داشته باشد.
 2. یا بنا به دلایل تخصصی تر مشکل سر و صدای ماشین لباسشویی به وجود آمده باشد.

در صورت رفع نشدن مشکل باید با متخصصین نمایندگی تعمیر لباسشویی تکنو در تهران تماس حاصل کنید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی تکنو در نمایندگی آی پی امداد

نرخ تعمیر دستگاه معیوب در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو با در نظر گرفتن نرخ تعیین شده توسط اتحادیه و نهاد های نظارتی، منطبق با آنها تعیین شده است. مشتریانی که به این نمایندگی مراجعه می کنند، از بابت هزینه تعمیر ماشین لباسشویی تکنو هیچگونه جای نگرانی ندارند؛ زیرا این هزینه ها برای آنها شفاف سازی می شوند.

همچنین توجه داشته باشید که با توجه به اینکه آی پی امداد نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنو می باشد، قیمت های قطعات و همچنین دستمزد تکنسین ها را به طور بهینه برای مشتری در نظر گرفته است. هزینه تعمیر ماشین لباسشویی تکنو در آی پی امداد به صرفه بوده و هزینه مقرون به صرفه ای را برای مشتریان در نظر گرفته است.

قیمت های مقرون به صرفه و ارائه فاکتور در نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنو سبب شده است تا مشتریان به صورت شفاف از هزینه ها اطلاع یابند.

قیمت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو در آی پی امداد

هزیه ای که جهت تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو توسط تعمیرکار متخصص در نظر گرفته می شود، بستکی به نوع و میزان خرابی ایجاد شده در دستگاه بستگی دارد. از این رو نمی توان هزینه دقیقی را برای تعمیر لباسشویی مشخص نمود. اما می توان هزینه ای تقریبی را برای تعمیرات و تعویض قطعات لباسشویی اعلام نمود. در ادامه به بررسی جدول هزینه های مربوط به تعمیرات لباسشویی های برند تکنو خواهیم پرداخت:

خدمات تعمیرات لباسشویی تکنو هزینه تعمیر ماشین لباسشویی تکنو
تعویض کاسه نمد، بلبرینگ و سه نظام لباسشویی تکنو از 900/000 تا 1/500/000 تومان
تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی تکنو 400/000 الی 850/000 تومان
قیمت تعویض شیربرقی لباسشویی تکنو 290/000 الی 550/000 تومان
هزینه تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی تکنو 350/000 الی 850/000 تومان
قیمت تعویض لاستیک دور درب لباسشویی تکنو 300/000 الی 1/200/000 تومان
هزینه تعویض تایمر ماشین لباسشویی تکنو 300/000 الی 800/000 تومان
قیمت تعویض پمپ تخلیه لباسشویی تکنو 300/000 الی 750/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر موتور لباسشویی تکنو 1/000/000 الی 1/700/000 تومان
قیمت تعویض یا تعمیر دیگ آبکش لباسشویی تکنو 800/000 الی 1/300/000 تومان

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد

تمامی خدماتی که در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو ارائه می شود، به همراه ضمانت نامه می باشد. همچنین کلیه خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی تکنو با قطعات فابریک انجام میگردد که به دلیل تخصص بالا، دیگر نیازی به عیب یابی مجدد نیست و تنها با یکبار تعمیر مشکل دستگاه شما برطرف میشود. قابل ذکر است که در نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنو در آی پی امداد، خدمات آنلاین برای مشترکینی که دسترسی به این مرکز را ندارند، ارائه میشود تا در صورت فنی بودن به راحتی در منزل به عیب یابی و تعمیر لباسشویی تکنو خود بپردازند.

در این مقاله در مورد تعمیر ماشین لباسشویی تکنو و نحوه عیب یابی مواردی را ذکر کردیم. همچنین مزیت های بهره گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات را نیز بیان کردیم. آی پی امداد با بهره گیری از تیم تعمیرکار حرفه ای به تعمیر این دستگاه در محل پرداخته و آسایش را برای مشتریان به ارمغان آورده است.

برای ارتباط با ما در آی پی امداد با شماره های زیر تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر لباسشویی تکنو در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر لباسشویی تکنو در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر لباسشویی تکنو در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر لباسشویی تکنو در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر لباسشویی تکنو در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی تکنو در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی تکنو به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی تکنو، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست