021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی Hitachi در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران تعمیرات و عیب یابی لباسشویی را در منزل انجام می دهد. تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد با تعمیرکار حرفه ای و قطعات فابریک و اصل به تعمیر لباسشویی هیتاچی می پردازد. در نظر داشته باشید که با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی تا 75% در هزینه تعمیرات صرفه جویی، و به حفظ کیفیت دستگاه و افزایش طول عمر آن کمک خواهید نمود.

در این مقاله هزینه تعمیرات لباسشویی هیتاچی، ارور لباسشویی، دلیل کد خطا و عیب یابی ماشین لباسشویی هیتاچی توسط کارشناسان فنی مجموعه آی پی امداد گردآوری شده است. در صورتی که تمایل دارید تا خودتان لباسشویی را بدون نیاز به نمایندگی مجاز لباسشویی هیتاچی تعمیر کنید، کافی است به خواندن این مقاله ادامه دهید.

برای مشاوره برای عیب یابی و تعمیر با یکی از شماره ‌های شعبه خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی هیتاچی آی پی امداد در زیر تماس حاصل نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی خدمات تعمیر لباسشویی هیتاچی Hitachi در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی خدمات تعمیر لباسشویی هیتاچی Hitachi در تهران به شرح زیر میباشد:

 1.  چنانچه احساس کردید مشکلی در ماشین لباسشویی هیتاچی شما به وجود آمده، سریعا با نزدیک ترین شعبه تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی به خود تماس حاصل کنید.
 2. همچنین با مراجعه به سایت نیز می توانید درخواست ثبت تعمیرات را انجام دهید.
 3. بعد از تماس مشخصات شما در سیستم ثبت می گردد و نام تکنسین به همراه با کد اشتراک به تلفن همراه شما پیامک می شود.
 4. تعمیرکار لباسشویی هیتاچی ظرف کمتر از یک ساعت با استفاده از قطعات فابریک جهت عیب یابی و تعمیر در محل شما حاضر می شود.
 5. بعد از انجام خدمات و رفع مشکل ماشین لباسشویی، فاکتور و ضمانتنامه رسمی به شما عزیزان تقدیم می گردد.

توجه داشته باشید تعمیرات تخصصی برندهای لوازم خانگی در مجموعه آی پی انجام می گردد و تمامی خدمات شامل 3 الی 12 ماه ضمانتنامه رسمی می باشد.

اگر به تازگی این محصول را خریداری نموده اید، جهت نصب، عیب یابی و تعمیر در مدت زمان گارانتی با شماره نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی که در برگه ضمانتنامه درج شده است تماس حاصل نمایید تا از خدمات شرکت مربوطه بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی در تهران

تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی توسط تیم آموزش و دوره دیده آی پی امداد با استفاده از قوانین مشتری مداری، رعایت اصول خدمات اروپا، قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی انجام می‌گردد.

آی پی امداد طی سال‌ها تجربه در سرویس دهی و خدمات تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی به این نتیجه رسیده است که هیچ تبلیغی بالاتر از رضایت مشتریان نیست. از این رو مجموعه آی پی امداد با بهره­ گیری از کارشناسان مجرب، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان به کار گرفته است.

 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی در تهران مفتخر به استفاده از تجربیات تعمیرکاران باسابقه در عرصه تعمیرات و تامین قطعات فابریک است.
 • نمایندگی تعمیرات لباسشویی هیتاچی، با اعزام تعمیرکار در محل خدمات عیب یابی و تعمیر لباسشویی را انجام می دهد.
 • انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات هیتاچی با قطعات فابریک انجام می پذیرد.
 • فاکتور شرح خدمات برای شفاف سازی هزینه ها به مشتری تقدیم می گردد.
 • همچنین تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی در تهران توسط تیم آی پی امداد با ضمانت نامه 3 الی 12 ماهه ارائه می شود .

برای بهره‌مندی از خدمات تعمیرگاه مجاز لباسشویی هیتاچی با شماره‌های درج شده تماس بگیرید تا توسط اپراتور راهنمایی شوید.

توجه: چنانچه لباسشویی هیتاچی خریداری نموده اید، با شماره نمایندگی تعمیرات لباسشویی هیتاچی مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش بهینه بهر مند شوید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی هیتاچی به چه صورت است؟

استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی هیتاچی بهترین و عقلانی ترین راه برای تعمیرات این محصول است، اما متاسفانه شرایط به گونه ای رقم خورده است که استفاده از این خدمات در کشور ایران برای مصرف کنندگان مقدور نمی باشد. امروزه شرکت های داخلی سعی کرده اند تا اقدام به ارائه خدمات پس از فروش برای ماشین لباسشویی های هیتاچی کنند اما هیچ یک از این برندها نتوانستند مشتریان و مصرف کنندگان را راضی نگه دارند. در این شرایط بهترین راه استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی در آی پی امداد می باشد. این مرکز با داشتن شعب متعدد در تهران بهترین خدمات را برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی در محل ارائه می دهد.

تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی در محل

آی پی امداد با نیم قرن تجربه در زمینه تعمیرات لوزام خانگی و لباسشویی هیتاچی توانسته است جایگاه قابل قبولی را در بین مشتریان پیدا کند. از آن جایی که آی پی امداد از قطعات فابریک و اصل جهت تعمیرات لوازم خانگی استفاده می کند، از این رو توانسته رضایت مشتریان را کسب کند. شما با یک بار مراجعه به آی پی امداد تعمیرگاه مرکزی لباسشویی هیتاچی از کیفیت بالای خدمات آن خرسند خواهید شد.

از مزایای تعمیر لباسشویی هیتاچی در محل می توان موارد زیر را نام برد:

 1. تعمیرکار در محل و منزل شما به تعمیر لباسشویی می پردازد، از این رو شاهد عملکرد آن هستید.
 2. دیگر نیازی به حمل و نقل و جابه جا کردن لباسشویی خود ندارید.
 3. از این رو در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنید.
 4. هیچ خطر و آسیبی لباسشویی شما را تهدید نمی کند.
 5. زیرا لباسشویی شما در منزل تعمیر می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی توسط تعمیرکار ای پی امداد چقدر زمان می برد؟

یکی از مواردی که برای مصرف کنندگان اهمیت بسیار زیادی دارد و تقریبا همه آن ها در هنگام مراجعه تعمیرکار آن را می پرسند این است که تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی چقدر زمان می برد؟ علت این پرسش هم تاثیر بسیار زیاد این دستگاه در زندگی روزمره مصرف کنندگان می باشد، طبیعتا هیچ مصرف کننده ای علاقه ندارد که یک هفته با خرابی ماشین لباسشویی خود مواجه باشد؛ اگر این پرسش که تعمیرات لباسشویی هیتاچی چقدر زمان می بررد برای شما مطرح است در این بخش با ما همراه باشید.

پس از ثبت درخواست شما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی در آی پی امداد تعمیرکار مربوطه موظف است تا در کمتر از یک ساعت خود را به منزل شما برساند؛ پس از اتمام فرایند عیب یابی و شرح آن برای شما عزیزان فرایند تعمیرات دستگاه آغاز خواهد شد.

البته که تخمین یک مدت دقیق برای انجام تعمیرات هر دستگاهی کاری تقریبا غیر ممکن است، چرا که مدت تعمیر بستگی به ایراد موجود در دستگاه دارد، اما مزیتی که آی پی امداد در خدمات خود ایجاد کرده است ارائه بهترین خدمات تعمیر در کوتاه ترین مدت است، به طوری که تحت هیچ شرایطی تعمیر دستگاه شما بیش از چند اعت طول نخواهد کشید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از مهمترین نیازهای مصرف کنندگان به هنگام مواجهه با خرابی در ماشین لباسشویی هیتاچی، عیب یابی و تعمیر صحیح دستگاه مورد نظر است. از این رو استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی و تعمیرکار متخصص که به مشکلات این دستگاه آشنایی کامل داشته باشد، می تواند خیال شما را آسوده نماید.

 • تعمیرکاران نمایندگی آی پی امداد در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی از دانش و تخصص بسیار بالایی برخوردار می باشند.
 • تعمیرکاران این مجموعه شما را در زمینه انجام تعمیرات و یا تعویض قطعات لباسشویی هیتاچی راهنمایی می کنند.
 • تعمیرکار نمایندگی برای ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی در محل و منزل شما ضمانتنامه معتبر ارائه می نماید.
 • تکنسین متخصص نمایندگی از قطعات اورجینال و با کیفیت برای تعویض قطعات لباسشویی شما استفاده می کند.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی با رعایت نکات بهداشتی در محل به عیب یابی دستگاه شما میپردازد.

پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی

بسیاری از افراد پیش از دریافت خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی با ابهاماتی مواجه می شوند و ممکن است سوالاتی برایشان مطرح شود. در این بخش از مقاله قصد داریم تا به این سوالات پاسخ دهیم:

 • هزینه تعمیر لباسشویی هیتاچی در آی پی امداد چقدر است؟

نوع ایراد ماشین لباسشویی شما است که می تواند هزینه تعمیر آن را مشخص نماید. اما نکته ای که باید به آن توجه نمایید این است که کلیه هزینه های تعمیر لباسشویی هیتاچی در محل این مجموعه مطابق با تعرفه مصوب اتحادیه می باشد.

 • پرداخت صورتحساب تعمیر لباسشویی هیتاچی به چه صورت است؟

مشتریان می توانند پس از پایان کار تعمیرات و در صورت داشتن رضایت، هزینه را به تعمیرکار لباسشویی هیتاچی پرداخت کنند.

 • ضمانتنامه تعمیرات لباسشویی هیتاچی چه مدت اعتبار دارد؟

تمامی خدمات این مجموعه دارای 3 الی 12 ماه گارانتی می باشد که با استفاده از این گارانتی در صورت بروز مجدد خرابی، می توانید دستگاه را به صورت رایگان تعمیر نمایید.

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی در تهران میباشد؟

آی پی امداد نمایندگی اصلی تعمیرات لباسشویی هیتاچی نیست و در قالب تعمیرگاه تخصصی به عیب یابی و رفع مشکل در منزل شما عزیزان میپردازد.

با آرامش به خواندن ادامه دهید تا خودتان تعمیرکار لباسشویی هیتاچی خود شوید و کمتر به نمایندگی تعمیرات هیتاچی نیازمند شوید، در غیر این صورت می توانید به نزدیک ترین شعبه خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی هیتاچی آی پی امداد در زیر تماس حاصل نمایید.

تعمیرات و عیب یابی لباسشویی هیتاچی توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

ماشین لباسشویی هیتاچی را طبق دستورالعمل های سازنده نصب کنید تا مشکلی از این جهت برای کارکرد دستگاه ایجاد نشود. در صورتی که از ماشین لباسشویی هیتاچی درست استفاده کنید، هزینه های تعمیرات را کاهش داده و بر عمر دستگاه می افزاید. همچنین اگر با عدم کارکرد نرمال ماشین لباسشویی هیتاچی روبرو شدید، می توانید با کمک مقاله راهنمای تعمیرات لباسشویی هیتاچی در آی پی امداد، از مشکلات متداول کاربران این دستگاه آگاه شوید و برای رفع آن راه حل ها را اجرا کنید.

بررسی مشکلات رایجی که مشتریان از تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی هیتاچی جهت رفع عیب و تعمیرات دستگاه می پرسند:

 1. چطور می توان ماشین لباسشویی هیتاچی را که تخلیه نمی کند، تعمیر کرد؟
 2. ماشین لباسشویی هیتاچی سر و صدای زیادی ایجاد می­ کند، چگونه باید آن را تعمیر کنیم؟
 3. ماشین لباسشویی هیتاچی دچار نشتی آب شده است، چگونه تعمیر کنیم؟
 4. علت باقی ماندن کف بروی لباس ­ها بعد از اتمام فرآیند شستشو در لباسشویی هیتاچی چیست؟
 5. چرا ماشین لباسشویی هیتاچی کار نمی کند، برای تعمیرات چه باید کرد؟
 6. چرا در طول فرآیند شستشو آب دوباره به داخل ماشین لباسشویی هیتاچی اضافه می شود، برای تعمیر چه باید کرد؟
 7. چرا ماشین لباسشویی هیتاچی در طول فرآیند چرخش متوقف می شود، برای تعمیرات چه باید کرد؟
 8. چرا در طول فرآیند شستشو در لباسشویی هیتاچی دیگ به سرعت می چرخد، برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟
 9. چرا درب ماشین لباسشویی هیتاچی باز نمی شود ، برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟
 10. علت باقی ماندن پودر در محفظه جاپودری چیست؟
 11. شلنگ ورودی آب لباسشویی هیتاچی را چگونه تمیز کنیم؟…

زمانی که نمایشگر کد خطایی را نشان می دهد، به دفترچه راهنمای فارسی لباسشویی هیتاچی مراجعه کنید.

ماشین لباسشویی هیتاچی آب را تخلیه نمی کند، برای تعمیر دستگاه چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما مشکل تخلیه آب دارد، برای تعمیر لباسشویی هیتاچی مراحل زیر را چک نمایید:

 1. اگر در نمایشگر ماشین لباسشویی شما کد خطای C2 ظاهر گردید، این نشان دهنده عدم تخلیه آب از ماشین لباسشویی است.
 2. شیلنگ تخلیه خود را بررسی کنید.
 3. جریان آب متوسط تا فشار بالا را از طریق آن اجرا کنید.
 4. یک اتصال شلنگ آب اگر مسدود شده باشد، این باید باعث انسداد شود.
 5. شیلنگ را بر روی دستگاه وصل کنید.
 6. پمپ را تمیز کنید.
 7. اول، دستگاه را از برق جدا کنید، سپس پمپ را در دستگاه خود پیدا کنید.
 8. جهت برداشتن صفحه، آن را جهت عقربه ساعت بچرخانید.
 9. نترسید و فشار را اعمال کنید، یک مهر و موم بسیار سفت دارد.
 10. احتمالا تعداد زیادی از اجسام را خواهید یافت.
 11. همه چیز را از روی صفحه حذف کنید و آن را بشویید.
 12. انگشت خود را در سوراخ سمت راست صفحه قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز در فن پمپ گیر نکرده است و می تواند آزادانه حرکت کند. سپس فیلتر را نصب کنید، آن را به عقب بگردانید تا سفت شود و سپس هر پانلی را که برداشته اید، سر جایش نصب کنید.
 13. دوباره چرخه شستشو / چرخش را اجرا کنید. ماشین لباسشویی شما باید سریعا تخلیه شود، اگر این کار را انجام نمی دهد، پمپ شما باید جایگزین شود.
 14. در این صورت شما می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی هیتاچی سر و صدای زیادی ایجاد می ­کند، چگونه به تعمیر و عیب یابی دستگاه بپردازیم؟

در صورت صدای زیاد از لباسشویی، برای تعمیرات لباسشویی هیتاچی موارد زیر را انجام دهید:

 1.  سر و صدا از ماشین لباسشویی در طی یا بعد از چرخه چرخش نشان می دهد که پمپ تخلیه معیوب است.
 2. اکثر ماشین لباسشویی­ های هیتاچی دارای کمک فنرهایی هستند که برای تعدیل حرکت وان در چرخه اسپین استفاده می ‌شود.
 3. کمک فنرها که به لرزه گیر نیز معروفند، به کادر پایه وصل می‌شوند.
 4. هنگامی که لرزه گیر، ضعیف یا آسیب ‌دیده شود، اغلب در طول چرخه صدای ضربه محکمی به گوش می ‌رسد.
 5. در صورت استفاده از لرزه گیرهای شکسته، مایعات نشت کرده و یا عمل شستشو به درستی انجام نمی­ شود.
 6. آنها را برای اطمینان از سلامت بازرسی کنید و هر دو لرزه گیر را در صورت آسیب تعویض کنید.
 7. برای جایگزینی از قطعه اورجینال با تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی تماس بگیرید.
 8. هنگامی که تسمه ها دچار پارگی یا پوسیدگی شده­ اند، ممکن است صدای زیادی تولید کنند.
 9. تسمه موتور از تسمه درایو و در برخی موارد پولی پمپ پشتیبانی می کند.
 10. همچنین پولی های مربوطه بر روی انتقال و پمپ نیز وجود دارد.
 11. این پولی ها می توانند به مرور زمان یک مخلوط روغن یا خاک را ایجاد کنند.
 12. در هنگام حرکت موتور می تواند صدای سوزش یا ضربه­ ای ایجاد کند.
 13. اگر این نوع صدا هنگام روشن شدن، تخلیه و یا چرخاندن ایجاد میشود، باید پولی ها را برای نشانه های انباشت خاک یا آسیب بازرسی کنید.
 14. اطمینان حاصل کنید که گیره ها تمیز و صاف هستند و نشانه ای از مشکل ندارند، در صورت لزوم جایگزین کنید.

اگر ثدای دستگاه شما آزار دهنده شده، برای تعمیر لباسشویی هیتاچی در محل می توانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

ماشین لباسشویی هیتاچی دچار نشتی آب شده است، چگونه تعمیرات دستگاه را انجام دهیم؟

در صورت نشتی آب از دستگاه موارد زیر را جهت تعمیرات لباسشویی هیتاچی به کار گیرید:

 1. شلنگ های پر کننده ؛ منبع تغذیه را به شیر ورودی آب وصل می کنند.
 2. در پشت ماشین لباسشویی هیتاچی قرار گرفته اند.
 3. چک کنید تا مطمئن شوید که اتصالات شلنگ به صورت محکم بسته شده اند و نشتی توسط اتصال دهنده ایجاد نمی شود.
 4. شلنگ تخلیه نیز در عقب دستگاه قرار دارد و ممکن است به تخلیه شهری به درستی نصب نگردد.
 5. به آرمی دستگاه را کمی به جلو بکشید و محل اتصال شلنگ و لباسشویی را بررسی کنید.
 6. ماشین لباسشویی هیتاچی دارای شلنگ های داخلی است که سوپاپ ورودی را به وان وصل می ­کند.
 7. پارگی در این شلنگ باعث نشت در طول چرخه پر شدن می شود.
 8. ورودی وان را با بلند کردن بالای صفحه اصلی برای یافتن نشانه های سایش یا ترک خوردن بررسی کنید.
 9. همچنین اجزای دیگر سیستم ورودی آب مانند یک سیفون یا مونتاژ تزریق باطری را برای نشانه هایی از نشت بررسی کنید.
 10. بعضی از مدل های ماشین لباسشویی هیتاچی، آب را به داخل وان از طریق محفظه مواد شوینده تزریق می کنند.
 11. در صورتی که نشت حین فرآیند شستشو رخ می­ دهد، این ناحیه باید به دقت بررسی شود.

اگر دستگاه شما مشکل نشتی آب دارد، برای رفع عیب میتوانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی بهره مند شوید.

علت باقی ماندن کف بروی لباس­ ها بعد از اتمام فرآیند شستشو در لباسشویی هیتاچی چیست؟ نحوه تعمیر دستگاه در این مواقع

در صورت باقی ماندن کف روی لباس ها برای تعمیر و عیب یابی لباسشویی هیتاچی موارد زیر را رعایت کنید:

 • به بسته بندی پودر شوینده خود دقت کنید.
 • مواد شوینده شما باید مخصوص ماشین لباسشویی باشد.
 • در صورتی که از پودر شوینده دستی استفاده کنید، کف زیادی تولید خواهد شد.
 • ماشین­ لباسشویی قادر به تمیز کردن آن نخواهد بود.

اگر مشکل دستگاه شما برطرف نشد، میتوانید جهت عیب یابی و رفع مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی بهره مند شوید.

چرا ماشین لباسشویی هیتاچی کار نمی کند، برای تعمیرات دستگاه چه باید کرد؟

در صورتی که لباسشویی هیتاچی شما کار نمی­ کند، برای تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی ابتدا بررسی کنید که:

 1. دو شاخه لباسشویی در پریز برق قرار گرفته است یا خیر
 2. فیوزخانه را به دقت بررسی کنید، ممکن است قطعی برق وجود داشته باشد.
 3. تایمر را مطابق با دفترچه راهنمای استفاده لباسشویی بررسی کنید.
 4. ممکن است تایمر تاخیر زمان شروع را فعال کرده باشید.

چنانچه دستگاه شما کار نمی کند و بعد از رعایت کردن موارد بالا همچنان مشکل باقی است، کافی است دستگاه را از برق بکشید و از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی هیتاچی در محل بهره مند شوید.

چرا محفظه داخلی ماشین لباسشویی هیتاچی مرطوب است؟ برای عیب یابی و تعمیرات دستگاه چه باید کرد؟

در صورت مرطوب بودن محفظه دستگاه، موارد زیر را برای تعمیر لباسشویی هیتاچی به کار گیرید:

 1. حتی اگر اولین بار از آن استفاده می کنید، شلنگ تخلیه، لوله و … را بررسی کنید.
 2. تست عملکرد قبل از حمل و نقل از کارخانه نیز می تواند علت وجود رطوبت باشد.
 3. در صورتی که بعد از اتمام فرآیند شستشو لباس­ ها تا مدت زیادی در داخل وان می­ مانند، محفظه داخلی می ­تواند مرطوب باشد.
 4. پس از هر بار شستشو لباس­ ها را سریعا خارج کنید و در صورت امکان با یک پارچه نرم داخل وان را خشک کنید.

برای عیب یابی این مشکل، بهترین انتخاب استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی هیتاچی میباشد.

چرا زمان باقیمانده در طول کارکرد لباسشویی هیتاچی افزایش می یابد؟

در صورت افزایش مدت زمان شستشو دستگاه، برای عیب یابی و تعمیرات لباسشویی هیتاچی چه اقدامی باید انجام داد:

 • در برخی موارد ممکن است فشار آب ورودی کم باشد. در این صورت زمان باقی مانده برای جبران سرعت آب ورودی تنظیم می­ شود و به همین دلیل زمان افزایش می ­یابد.

اگر کارکرد لباسشویی هیتاچی حل نشد، برای تعمیرات از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیر لباسشویی هیتاچی کمک بگیرید.

چرا در طول فرآیند شستشو آب دوباره به داخل ماشین لباسشویی هیتاچی اضافه می شود؟ برای تعمیر دستگاه چه کنیم؟

در صورت متوقف نشدن چرخه شستشو و اضافه کردن آب، برای تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی موارد زیر را چک کنید:

در حین شستشو آب توسط لباس های شسته شده جذب می شود، سطح آب کاهش می یابد؛ به همین دلیل آب به صورت خودکار به محفظه داخلی اضافه می شود.

اگر مشکل دستگاه حل نشد، برای تعمیرات می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی در محل بهره ببرید.

چرا ماشین لباسشویی هیتاچی در طول فرآیند چرخش متوقف می شود؟ برای تعمیرات و عیب یابی دستگاه چه اقدامی انجام دهیم؟

در صورتی که چرخش دیگ دستگاه متوقف نشد، برای رفع عیب و تعمیرات لباسشویی هیتاچی موارد زیر را چک کنید:

 • در صورتی که لباس­ ها به صورت نامتعادل بارگیری شده باشند، چرخه چرخش متوقف می شود.
 • چرخه شستشو شروع به متعادل کردن لباس ها می ­کند.
 • پس از بارگذاری دوباره، چرخه چرخش دوباره شروع می شود.

اگر مشکل دستگاه حل نشد، برای تعمیرات می توانید از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی در محل استفاده کنید.

چرا در طول فرآیند شستشو در لباسشویی هیتاچی دیگ به سرعت می چرخد؟ نحوه عیب یابی و تعمیر دستگاه به چه صورت است؟

در صورت چرخش سریع دیگ دستگاه، موارد زیر را برای رفع عیب و تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی به کار گیرید:

 • این عمل برای رفع موثر آب است که سبب می­ شود، آبگیری و عمل خشک کردن با کیفیت بالا انجام شود.
 • در صورتی که وان به سرعت می­ چرخد جای نگرانی نیست.

در صورتی که این سرعت همراه با لرزش و صدای زیاد بود، باید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی تماس بگیرید.

لباسشویی هیتاچی نمی­تواند مخزن را پر کند و آب را تخلیه می ­کند؟ چگونه عیب یابی و تعمیر دستگاه انجام دهیم؟

 • این اتفاق ممکن است به علت باز بودن دریچه تخلیه اتفاق بیافتد.
 • دکمه power را روشن کنید.
 • هنگامی که دکمه قدرت روشن می شود، دریچه تخلیه بسته می شود و می توانید وان را با آب پر کنید.

چرا درب ماشین لباسشویی هیتاچی باز نمی شود؟ برای عیب یابی و تعمیرات دستگاه چه باید کرد؟

در صورت باز نشدن درب دستگاه، باید از راهکارهای زیر برای تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی استفاده کرد:

 1. هنگامی که نشانگر قفل درب روشن است، درب قفل شده و نمی تواند باز شود.
 2. ماشین لباسشویی را خاموش کنید و دوباره آن را روشن کنید و صبر کنید تا قفل آزاد شود.
 3. در صورتی که میکروسوئیچ ­های درب لباسشویی نیز معیوب شده باشد، درب لباسشویی باز نخواهد شد.
 4. با استفاده از یک اهم می­ توانید آن­ها را بررسی کنید.

فراموش نکنید که برای باز کردن درب از اعمال هرگونه فشاری اجتناب کنید و در صورت نیاز با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی تماس بگیرید.

علت باقی ماندن پودر در محفظه جاپودری لباسشویی هیتاچی چیست؟ نظر تعمیرکار آی پی امداد در این باره

به مرور زمان ممکن است محفظه جاپودری دچار رسوب شود و پودر داخل آن به صورت کامل به دیگ هدایت نشود. در صورت مشاهده رسوبات در جاپودری مطابق دستورات زیر آن را تمیز کنید:

 1. محفظه جاپودری را بیرون بکشید و آن را به سمت بالا بکشید تا آن را خارج کنید. سپس سرپوش های آن را بکشید.
 2. برای تمیز کردن قطعات از یک فرچه یا هر وسیله مناسب تمیز کردن استفاده کنید.
 3. برای جای گذاری مجدد محفظه را در یک ردیف قرار دهید و آن را به داخل هدایت کنید و آن را وارد فضای تعبیه شده کنید.
 4. هنگامی که سرپوش ها را قرار دادید، آن را فشار دهید تا به طور کامل سفت شود.
 5. اگر این کار را انجام ندهید، در تمام کار شستشو نرم کننده، مواد شوینده مایع و سفیدکننده مایع به طور کامل به وان شستشو اضافه نخواهد شد.
 6. همچنین بعضی از آنها در محفظه جاپودری باقی خواهند ماند و مشکلاتی را به وجود می آورد.

برای رفع مشکل باقی ماندن پودر بر روی دستگاه میتوانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی در محل بهره مند شوید.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی توسط تعمیرگاه مجاز آی پی امداد

 • ماشین لباسشویی هیتاچی را طبق دستورالعمل های سازنده نصب کنید تا مشکلی از این جهت برای کارکرد دستگاه ایجاد نشود.
 • اصول ایمنی را رعایت کنید، در صورتی که از ماشین لباسشویی هیتاچی درست استفاده کنید، هزینه های تعمیرات را کاهش داده و بر عمر دستگاه می افزایید.
 • زمانی که نمایشگر کد خطایی را نشان می دهد، به دفترچه راهنمای فارسی لباسشویی هیتاچی مراجعه کنید و برای رفع عیب اقدامات لازم را انجام دهید.
 • اگر شما قادر به شناسایی و یا حل مشکل نیستید، با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی هیتاچی تماس بگیرید.
 • وقتی به مرکز خدمات مراجعه می کنید یا تماس می گیرید، باید مدل لباسشویی را به آنها بگویید و نقص به وجود آمده در ماشین لباسشویی را توصیف می کنید.

همچنین اگر با عدم کارکرد نرمال ماشین لباسشویی هیتاچی روبرو شدید، می توانید با کمک این مقاله از مشکلات متداول کاربران این دستگاه آگاه شوید و برای رفع آن راه حل ها را اجرا کنید. همچنین در صورت عدم رفع مشکل، بهترین انتخاب استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی در منزل میباشد.

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی هیتاچی توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

بهترین تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی به نکات مهم از سرویس و نگهداری پرداخته است تا کمتر نیازمند تعمیرات شوید.

 • ماشین لباسشویی هیتاچی باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد.
 • برای تراز کردن از پیچ های زیر ماشین استفاده کنید.
 • در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما نیست، دستگاه خود را نصب نمایید.
 • لباسشویی شما از سطح دیوار بیش از 5 سانتی متر باید فاصله داشته باشد.
 • در هنگام کار ولوم تایمر ماشین لباسشویی هیتاچی را تغییر ندهید.
 • هنگام تغییر برنامه ابتدا ماشین لباسشویی هیتاچی خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید.
 • هنگامی که ماشین لباسشویی هیتاچی شما خاموش است، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید.
 • بعد از شستشو، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین لباسشویی هیتاچی را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید.
 • هر چند وقت یک بار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد.
 • بعد از هر شستشو در ماشین را باز بگذارید تا هوا داخل ماشین گردش نموده و رطوبت آن از بین برود.
 • هر چند وقت یک بار بدون ریختن لباس در ماشین برنامه کامل شستشو را با استفاده از یک ماده حلال کلسیم انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود.
 • محفظه جاپودری را هر چند وقت یک بار تمیز نمایید.
 • برای دو شستشوی متوالی حداقل یک ساعت فاصله قرار دهید.
 • استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم در ماشین لباسشویی، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود.

نکات مربوط به سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی هیتاچی توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات را به خاطر بسپارید.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی

در آی پی امداد هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی مقرون به صرفه است. زیرا:

 1. تعمیرکار بعد از اتمام خدمات تعمیرات فاکتور شرح خدمات را برای شفاف سازی هزینه ها به مشتری تقدیم می کند.
 2. تعرفه های قیمت تعمیرات لباسشویی هیتاچی مبتنی بر نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی می باشد.
 3. با توجه به اینکه تعمیرکار به محل اعزام می شود، از این رو تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی ارزان ‌تر تمام می‌شود.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی علاوه بر اینکه از قطعات فابریک برای عیب یابی بهره مند میشوید، تعمیرکار متخصص و مجرب به تعمیر دستگاه شما میپردازد که این امر موجب صرفه جویی حداکثری در هزینه تعمیر لباسشویی هیتاچی شما خواهد شد.

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی هیتاچی در آی پی امداد

هر چند در این مقاله درباره تعمیر لباسشویی راه­کارهایی را ارائه دادیم اما تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی در موارد جدی نیازمند تخصص تعمیرکاران با سابقه است. در این موارد پیش از هر اقدامی با نمایندگی تعمیرات لباسشویی هیتاچی در تهران تماس بگیرید.

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی هیتاچی در آی پی امداد به شرح زیر است:

 • خدمات تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی توسط تیم آموزش و دوره دیده آی پی امداد با استفاده از قوانین مشتری مداری، رعایت اصول خدمات اروپا، قطعات فابریک و ضمانت­نامه رسمی انجام می­ گردد.
 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی در تهران مفتخر به داشتن سابقه ­ای درخشان در عرصه تعمیر و تعویض قطعات است.

جهت استفاده از خدمات آی پی امداد کافی است با یکی از شماره ­های پایین صفحه تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی در شمیرانات تهران

اقدسیه , آجودانیه , داراباد , سوهانک , تجریش

021-26154968

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

021-22729703

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

021-88959591

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی در شهرک غرب و سعادت آباد

شهرک غرب , سعادت آباد

021-88972002-5

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی در غرب تهران, کرج, فردیس و شهریار

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر , شهرقدس , گرم دره , اندیشه و …

021-44840509

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی در شرق تهران, لواسانات و پردیس

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

021-77170036

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

021-66715774

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی هیتاچی در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی هیتاچی به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

71 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. فرهاد 28 فروردین 1400

  با سلام من لباس شویی هیتاچی دارم که دربش از بالا باز میشه شستشو نمیکنه و ارور میده

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 29 فروردین 1400

   سلام، در ابتدا برد الکترونیکی بررسی شود.

   پاسخ دادن
 2. سعید هرسمی 23 آبان 1399

  با سلام چطور میشه شیر برقی ماشین لباسشویی هیتاچی درب از بالا را درست کرد. چون آب بدون وقفه وارد دستگاه میشود. با تشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 23 آبان 1399

   سلام، باید تعویض شود.

   پاسخ دادن
  ابوالفضل 13 شهریور 1399

  سلام من ماشین w90 نه کیلویی هیتاچی دارم بعد از فرآیند و حتی روز بعد از شست و شو وقتی دیگ رو دستی بچرخونم صدای آب از داخل دیگ شنیده میشه اما دیگ مرطوب نیست. علت چیه ؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 14 شهریور 1399

   با سلام، پمپ تخلیه را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
  جواد آخوندی 30 اردیبهشت 1399

  با سلام و احترام خدا حفظ تون کنه همیشه دلشاد وموفق باشید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 30 اردیبهشت 1399

   سلام ، ممنون از شما

   پاسخ دادن
  مهسا 20 اسفند 1398

  سلام لباسشویی من ۷ کیلو درب بالا به زیان ژاپنی نوشته وسط شستشو می ایسته ارور میده چراغ دکمه مرحله شستشو روشن میشه چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  احمدی 10 مهر 1398

  سلام و خسته نباشید من حدود چهارسال ماشن لباسشویی هیتاچی درب جلو ۷ کیلو مدل BD-W70PV دارم . چند وقتیه ،تایم برنامه ها بهم ریخته به جز برنامه ۱۵ دقیقه ک ۵ دقیقه میده تایم همه برنامه ها زیاد شده ، مثلا برنامه Synthetic که ۱:۰۷ دقیقه بود بعد از سنجش وزن ۲:۴۵ دقیقه میده .هم با لباس هم بدون لباس امتحان کردم همینه .برنامه ۱۵ دقیقه هم که ع دقیقه میده خشک نمیکنه و بعد از خاموش شدن قفل درب باز نمیشه .درب فیلتر پایین رو هم باز کردیم چیزی گیر نکرده بود ، میشه بفرمایید مشکل از کجاست؟

  پاسخ دادن
   مدیر 12 مهر 1398

   سلام ، برد الکترونیکی لباسشویی هیتاچی شما مشکل دارد و دستگاه آب را گرم نمیکند .

   پاسخ دادن
  زهرا _دن 04 مهر 1398

  سلام لباسشویی هیتاچی ۸کیلویی ۱۲۰۰دارم مشکلش زده of25 شستشونمیکنه علت چیه ممنون

  پاسخ دادن
   مدیر 06 مهر 1398

   سلام ، برد لباسشویی هیتاچی ایراد دارد

   پاسخ دادن
  احمد 24 مرداد 1398

  سلام , خرطومی جا پودری به دیگ لباسشویی هیتاچی درب ریلی فرسوده شده و نشتی آب داره، از کجا میتونم تهیه کنم ؟

  پاسخ دادن
  رضا 13 مرداد 1398

  با سلام ماشین لباسشویی هیتاچی مدل sf 900 tpx موقع خشک کردن اتمام کار تکان بدی میخوره مشکلش چی میتونه باشه

  پاسخ دادن
   مدیر 13 مرداد 1398

   سلام ، بلبرینگ ، کاسه نمد و سه نظا دستگاه شما مشکل دارد و این موضوع در محل رفع عیب میشود ، جهت استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز لباسشویی هیتاچی در آی پی امداد با شما ره های ما در سراسر تهران میتوانید تماس حاصل نمایید .

   پاسخ دادن
  قادر 06 خرداد 1398

  سلام خوشكنش هم كار نميكنه مشكل از كجاست

  پاسخ دادن
  قادر 06 خرداد 1398

  سلام خسته نباشين لباسشوي هيتاشي سه تا چرخ دنده داره پلاستيكيه سايده شده كجا گيرم مياد ممنونم راهنمايم كنين

  پاسخ دادن
  محمد اعتماد 05 اردیبهشت 1398

  سلام من هیتاچی مدلBD-V2دارم وقتی که روشن میکنم بهد اندازه گیری بار پیش ورودی اب . اب بالامیاد مشکل از کجاست لطفا جواب سریع ؟ ممنون

  پاسخ دادن
  زهرا 26 دی 1397

  سلام ماشین لباسشویی هیتاچی من رو صفحه نمایشگرش ارورf25میاد و دیگه لباسا نمیچرخه اصلا داخل ماشین وبلافصله صدای ارور ومتوفق میشه دستگاه دلیلش چیه

  پاسخ دادن
  مجتبی اورنگی 25 دی 1397

  سلام خسته نباشید لباسشوی هیتاچی درب بالا 6کیلوی خطای c8 میزند مشکل چیست میشورد ولی خشک نمیکند

  پاسخ دادن
  فرزین 17 دی 1397

  سلام.یک لباسشویی هیتاچی درب بال مدل s8axwدارم که شیلنگ تخلیه سوراخ بود عوض کردم اما بعد از اون روشن میشه آبگیری نمیکنه

  پاسخ دادن
   مدیر 17 دی 1397

   سلام ، شیربرقی لباسشویی هیتاچی باید چک شود .

   پاسخ دادن
  احمد حمید 08 دی 1397

  سلام لباسشوی هیتاچی 10 کیلوی دارم کد c17 میزنه مشکل چیه ؟ ممنون

  پاسخ دادن
   مدیر 09 دی 1397

   سلام ، به صفحه مربوطه ارور لباسشویی هیتاچی مراجعه نمایید .

   پاسخ دادن
  سعید صفار 28 آذر 1397

  با سلام وخسته نباشید من یک ماشین لباسشوئی هیتاچی مدلsf-p95fj درب ازبالادارم بعداز شستشووهنگام خشک کردن قطع میکنه یعنی خشک کردن رو انجام نمیده ممنون میشم راهنمائی بفرمائید

  پاسخ دادن
   مدیر 28 آذر 1397

   سلام ، یک خازن به موتور اضافه نمایید ، چنانچه مشکل حل نشد تایمر چک شود . در نهایت پمپ تخلیه لباسشویی هیتاچی چک شود .

   پاسخ دادن
  یعقوب کریمی 27 آذر 1397

  با سلام ...خدمت مدیر .....زمان بهش می دهم که لباسشویی موتورش بچرخه نمی چرخد مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنید..

  پاسخ دادن
  یعقوب کریمی 27 آذر 1397

  لطفا راهنمایی کنید ‌..ماشین لباسشویی پنل کلیدش برق 110تغذیه می شه...وصل کردند به برق 220ولت خازن وترانسش سوخته بود تعویض کردام خازن و بردش اما ...ماشین پنلش برق داره...ولی زمان بهش می دهم که ...زمان لباس شویی بشوره بقولا موتور بچرخه نمی چرخد.....لطفا راهنمایی کنید ممنونم...

  پاسخ دادن
   مدیر 28 آذر 1397

   سلام ، برد الکترونیکی لباسشویی هیتاچی شما آسیب دیده است ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  حیدر طاهری 07 آذر 1397

  سلام بنده لباسشویی هیتاچی درب بالا مدل nw-y55 دارم وقتی روشن میکنم و استارت میزنم اب خیلی ضعیف میاد و بعد از چند دقیقه ماشین خاموش میشه شیلنگ و مسیر اب درسته هیچ مشکلی ندارن چک کردم کامل فکر کنم شیر ورودی خود لباسشویی مشکل داره فشار اب هم خیلی خوبه ولی جریان ورودی اب داخل ماشین خیلی کمه و چر چر میاد و بعد از چند دقیقه قطع میشه . ممنون میشم راهنمایی کنید . در ضمن کنار ورودی ابش یه دریچه دیگه هست مال اب ولی شلنگ اب رو که وصل میکنم اب بیرون میریزه نگاه کردم دیدم دقیقا داخل لباسشوییه سوراخش اما ابش بیرون میریزه دیگه هنگ کردم از دستش

  پاسخ دادن
   مدیر 07 آذر 1397

   سلام ، شیربرقی و هیدروستات لباسشویی هیتاچی خود را چک نمایید ، همچنین برای عیب یابی و رفع عیب از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  حسینی 04 آبان 1397

  سلام ماشین لباسشویی هیتاچی 7 کیلو مدل W70MSP -BD از سایت دیوار گرفتم که فروشنده صداقت نداشت و وقتی دیگ را از داخل می‌چرخانند انگار کفش آب دارد ولی آب دیده نمی‌شود و بعد دیدم که از قسمت بالا سمت چپ به اندازه ده سانت از بسط سفید به سمت چپ پایین تراک خورده است الان باید چکار کنم ممنون از مدیر محترم شبکه و راهنمایی‌های ارزشمندانه شما

  پاسخ دادن
   مدیر 05 آبان 1397

   سلام ، نشتی دیگ باید برطرف شود ، برای رفع عیب و عیب یابی از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی هیتاچی بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  ناشناس 22 شهریور 1397

  با سلام و عرض ادب لباسشوییمن درب از بالا است بعضی مواقع خصوصا در مرحله آبکشی دیگ پر نمیشه به همون مقدار که آب توی دیگ میریزه همون همزمان تخلیه میشه واین حالت ادامه داره تا ماشین کد c1 میزنه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 24 شهریور 1397

   سلام ، هیدروستات لباسشویی هیتاچی مشکل دارد در ضمن شیلنگ تخلیه را کف نخوابونید و همچنین برای تعمیر و عیب یابی در تهران از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  فاطمه موسوی 21 خرداد 1397

  سلام و روز بخیر ، من ماشین لباسشویی هیتاچی مدل sf-p95fj دارم ، در آخر شستشو خطای C4 میدهد و از کار میایستد، مشکل چیست؟

  پاسخ دادن
  ناشناس 21 خرداد 1397

  سلام . هیتاچی من ارور c4 میده ممنون میشم بفرمایید مشکل چیه

  پاسخ دادن
  علی آل احمدی 13 خرداد 1397

  با سلام خدمت شما من یه لباسشویی درب بالا دارم ارور f2 میزنه باید چکارش کنم

  پاسخ دادن
  آرمان مجیدی 20 اردیبهشت 1397

  سلام ببخشید لباس شویی ما زمانش کم زیاد میشه واسه چیه

  پاسخ دادن
   مدیر 22 اردیبهشت 1397

   سلام ، تایمر لباسشویی هیتاچی شما مشکل دارد .

   پاسخ دادن
  عارف 06 اردیبهشت 1397

  سلام ماشین لباسشویی من هیتاچی 12کیلویی درب از بالا هست که در حدود 10سالی هست کار میکنه.پارسال تعمیر کار آوردیم گفتندگیربکس ضعیف شده ولی خب فعلا لباس کم بگذارید توش بهش فشار نیاد...اما دیروز بعد از روشن کردن ماشین و زدندکمه استارت ماشین کار نمیکنه و یک صداش خراشیدگی فلز روی فلز از لباسشویی میاد.لطفا راهنمایی کنید مشکلش چیه و هزینه تعمیرش چقدره؟

  پاسخ دادن
   مدیر 08 اردیبهشت 1397

   سلام ، بلبرینگ ، گیربکس و ... لباسشویی هیتاچی شما نیاز به چک کردن دارد ، شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی هیتاچی دارید .

   پاسخ دادن
  محمد طعمه پور 27 فروردین 1397

  با عرض سلام و ادب خدمت شما. ماشین لباسشویی هیتا چی بنده بعد از یک مرحله شستشو ارور E20میزنه و دیگه کار نمی کنه.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
   مدیر 28 فروردین 1397

   سلام ، تایمر لباسشویی هیتاچی خود را چک نمایید و بدانید جهت رفع عیب شما به تعمیرکار لباسشویی هیتاچی نیاز دارید .

   پاسخ دادن
  طاهر رستمی 01 اسفند 1396

  سلام یک تایمر برام از شهرستان فرستادن گفتن خرابه من بدم تهران درست کنن مارکش هم هیتاچی مدل AJ-S55EX درب از بالاهستش میخواستم ببینم شما تعمیر میکنید یا قطعه اش هستش من بیام ازتون بگیرم

  پاسخ دادن
  احمدی 12 بهمن 1396

  سلام.ماشین لباسشویی هیتاچی درب ازبالا دارم.وقتی روشن میکنم فقط صدای روشن شدنش میاد ولی کارنمیکنه.هیچکدوم از دکمه هاش هم کارنمیکنه.خواهشا"راهنمایی کنید.ازاهواز

  پاسخ دادن
   مدیر 12 بهمن 1396

   سلام تسمه لباسشویی هیتاچی خود را چک کنید .

   پاسخ دادن
  مریم اکبری 10 بهمن 1396

  سلام. من حدود ده سال ماشین لباسشویی هیتاچی دارم.حدود دو ساله بعد از پایان شستشو جریان اب به طور خود کار قطع نمی شه وهمین طکر ریختن اب به محفظه ادامه داره.و باید به طور دستی شیر اب رو ببندیم.می خواستم بدونم مشکل از چیه؟و چطور درست می شه

  پاسخ دادن
   مدیر 10 بهمن 1396

   سلام شیربرقی لباسشویی هیتاچی شما مشکل دارد .

   پاسخ دادن
  پریسا حکیمی 07 بهمن 1396

  این ماشین لباسشویی را بدون صدا به ما پیشنهاد کردند

  پاسخ دادن
  پریسا حکیمی 07 بهمن 1396

  سلام..من از این ماشین خریدم.وقتی روشن می‌کنم با این که تراز است ولی لرزش زیادی دارد..تکان های زیادی میخورد.و درب جلوی آن که لا آب نقره ای است پوسته شده و بسیار زشت شده.. می‌خواستم راهنمایی کنید ..آیا درب یدکی دارد از کجا می‌تونم تهیه کنم.

  پاسخ دادن
   مدیر 09 بهمن 1396

   سلام کمک لباسشویی هیتاچی شما مشکل دارد .

   پاسخ دادن
  احمد حمیدی 30 دی 1396

  باسلام خدمت جناب مدیر مشکلباز نشدن قفل لباسشوییم حل شد فقط الان قاطی کرده وقتی روشنش میکنم اول اب رو تخلیه میکنه بعد شروع به شستن میکنه و بعدشم مرحله خشک کردن که تایمر اونم سربیست دقیقه که رسید شروع به وزه میکنه و بعد چند دقیقه اخطار C01رو صفحه میاد ممنون میشم اگه لطف کنید راهنماییم کنید باتشکر از سایتتون

  پاسخ دادن
   مدیر 30 دی 1396

   سلام مجدد ، تایمر لباسشویی هیتاچی شما مشکل دارد .

   پاسخ دادن
  عبای محمدی نیکپور 28 دی 1396

  باسلام خدمت مدیر محترم باستحضار جنابعالی میرسانم بنده مدت دوسال است بعلت اینکه در مشهد سرویسکار قابل اعتمادی نیست ماشین لباسشویی من بعلت خرابی گیربکس آن قادر به شستشو نمیباشد بفرمایید در شهر مشهد کجا باید مراجعه نمایم .لباسشویی از نوع عمودی و۱۲ ‌کیلویی میباشد متشکرم .محمدی نیکپور مشهد

  پاسخ دادن
   مدیر 30 دی 1396

   سلام ما نمایندگی تعمیرات لباسشویی هیتاچی در تهران هستیم و اطلاعی از مشهد ندارم .

   پاسخ دادن
  احمد حمیدی 24 دی 1396

  خیلی ممنونم جناب مدیر میشه لطف کنید بگید این میکرو سوییچ دقیقا کجای لباسشویی قرار داره باتشکر از زحمات شما

  پاسخ دادن
  احمدحمیدی 23 دی 1396

  سلام یدونه ماشین لباسشویی هیتاچی دارم مدل BDV2100که روشن میشه و مراحل شستشو و ابکشی و خشک کردن رو انجام میده و بوق اتمام عملیات هم بصدا در میاد ولی در ان قفل شده و علامت قفلشم رو خود صفحه اومده و باز نمیشه لطفا اگه امکانش هست راهنماییم کنید باتشکر از جناب مدیر

  پاسخ دادن
   مدیر 24 دی 1396

   سلام میکروسوئیچ ماشین لباسشویی هیتاچی شما مشکل دارد .

   پاسخ دادن
  احمد پارسا 26 آذر 1396

  سلام یک لباسشویی هیتاچی اصل ژاپن دارم که هنگام روشن کردن مینویسه f26 و دیگه نه کاری میکنه و نه هیچ چراغیش روشن میشه

  پاسخ دادن
   مدیر 26 آذر 1396

   سلام تایمر لباسشویی هیتاچی شما مشکل دارد .

   پاسخ دادن
    ناشناس 14 دی 1397

    سلام خطای f1واسه چیه وراه حلش

    پاسخ دادن
  احمدحمیدی 25 آذر 1396

  سلام یدونه لباسشویی هیتلچی اصل ژاپن دارن مه هنگام روشن شدن C16مینویسه و دیگه عملی نمیکنه ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 25 آذر 1396

   سلام تایمر ماشین لباسشویی هیتاچی شما مشکل دارد و باید تعمیر شود .

   پاسخ دادن
  سید علی مروج 12 آذر 1396

  سلام و خسته نباشید. یک لباسشویی مدل SF-P110FJ دارم که پروانه ی کف اون خراب شده آیا پروانه نو دارین؟ از اهواز- با تشکر.

  پاسخ دادن
   مدیر 13 آذر 1396

   سلام لباسشویی هیتاچی شما دوقلو است یا درب از جلو یا درب از بالا ؟ برای اطلاعات بیشتر و ارسال عکس با تلگرام مشاور در بالا ارتباط برقرار نمایید .

   پاسخ دادن
  حسن سالمی 31 خرداد 1396

  سلام خوبین یه لباسششویی هیتاجی درب بالا دارم اب تخلیه ننمیکنه زود خواستم کمکم کنید ک پمپ تخلیه ش چطوری باز کنم مدل sf_8jj با تشکر

  پاسخ دادن
   مدیر 31 خرداد 1396

   سلام تعویض پمپ تخلیه کار شما نیست ، به این صفحه مراجعه کنید http://ipemdad.com/category/%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%db%8c%d8%ae%da%86%d8%a7%d9%84/%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%a7%d8%b4%db%8c%d9%86-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c/ آموزش تعمیر ماشین لباسشویی

   پاسخ دادن