logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی Behi در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با بهره گیری از قطعات فابریک در محل صورت می پذیرد. با تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی بهی از خدمات تعمیرکار تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد در محل بهره مند خواهید شد. اگر به دنبال حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود هستید حتما از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بهی بهره مند شوید تا با صرفه اقتصادی دستگاه خود را در منزل عیب یابی نمایید.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی می توانید تا 75%در هزینه تعمیرات خود صرفه جویی نمایید.

کاربران گرامی هرگونه سوالی در زمینه تعمیرات لباسشویی بهی دارید، می توانید از پاسخ و پرسش در انتهای صفحه استفاده کنید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

در راستای ارائه بالاترین سطح کیفیت خدم

ات تعمیرات لباسشویی بهی، نحوه عیب یابی و آموزش تعمیر لباسشویی بهی به همراه اشتباهات رایج استفاده از این ماشین لباسشویی و مزیت های استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی در زیر شرح داده شده است. کاربرانی که تجربه کمی در زمینه تعمیر لباسشویی دارند، می توانند با استفاده از راهنمایی های زیر برای تعمیر ماشین لباسشویی بهی خود در خانه اقدام نمایند.

 همراه آی پی امداد باشید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی Behi در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی خدمات تعمیر لباسشویی بهی Behi در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. در قدم اول با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی تماس گرفته یا اقدام به ثبت درخواست آنلاین در سایت آی پی امداد کنید.
 2. بعد از تماس مشخصات شما ثبت می گردد و نام تکنسین همراه با کد اشتراک به تلفن همراه شما پیامک می شود.
 3. تعمیرکار مجاز مرکزی لباسشویی بهی ظرف کمتر از یک ساعت با استفاده از قطعات فابریک مورد نیاز جهت عیب یابی در محل شما حاضر می شود.
 4. در پایان کار شما فاکتور هزینه ها را به صورت کاملا واضح و شفاف دریافت خواهید کرد.
 5. در پایان کار برای سنجش کیفیت عملیات تعمیر لباسشویی بهی با شما تماس گرفته خواهد شد.

کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی در آی پی امداد دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد.

اگر به تازگی این محصول را خریداری نموده اید، جهت نصب، عیب یابی و رفع مشکل در مدت زمان ضمانتنامه حتما با خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی تماس حاصل نمایید تا از خدمات شرکت مربوطه بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی در تهران

اگر اندکی به نقش لباسشویی در زندگی خودمان دقت کنیم، به راحتی می‌توانیم بفهمیم که خراب شدن این دستگاه تا چه حد می‌تواند ما را دستپاچه کند. آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی در تهران با تلاش حداکثری به دنبال رفاه حال مشتریان عزیز است.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی در تهران به شرح زیر است:

 1. تعمیر لباسشویی بهی در این مرکز با استفاده از قطعات صد در صد فابریک صورت می پذیرد.
 2. اولین و مهم‌ترین مورد در مراجعه به یک تعمیرگاه انتخاب یک تعمیرگاه مجاز تعمیرات لباسشویی بهی است.
 3. اگر به کلمه مجاز دقت کنیم، متوجه می‌شویم که منظور جایی است که مجوزهای رسمی از نهادهای مربوط را دارا باشد.
 4. همان‌طور که می‌دانید هزینه تعمیرات لباسشویی بهی در درجه اول اهمیت قرار دارد.
 5. تجربه و سابقه کافی در زمینه تعمیرات لباسشویی بهی نیز مهم است.
 6. تعمیرکار لباسشویی بهی با سابقه و متخصص، شناخت کاملی نسبت به دستگاه دارد.
 7. پاسخگویی تلفنی مناسب
 8. داشتن شعب متعدد برای تعمیر ماشین لباسشویی بهی کمک بزرگی به مشتری می‌کند.
 9. حتی به درخواست مشتری هم استفاده از قطعات فیک در دستور کار تعمیرکار ماشین لباسشویی بهی قرار نخواهد گرفت.
 10. حفظ کیفیت دستگاه شما اولویت ما است.
 11. تعمیرکار لباسشویی بهی در نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی کاملا آموزش دیده است.
 12. کلیه خدمات ارائه شده توسط تعمیرکار مجاز لباسشویی بهی در آی پی امداد دارای ضمانتنامه رسمی است.
 13. فاکتور هزینه های انجام شده به صورت کاملا شفاف، تضمین کننده قیمت مقرون به صرفه خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی خواهد بود.

در صورتی که ماشین لباسشویی بهی را خریداری نموده اید با شماره نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی بهی مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات ویژه بهره مند شوید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بهی به چه صورت است؟

یکی از بهترین راه هایی که در هنگام مواجهه با هرگونه خرابی در ماشین لباسشویی بهی می توان از آن استفاده نمود، خدمات پس از فروش و گارانتی آن است. به کمک این خدمات می توان دستگاه را به راحتی در نمایندگی برند بهی تعمیر نمود. اما از آنجایی که این روزها شرایط اقتصادی و سیاسی اجازه حضور مستقیم نمایندگی خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بهی را در کشور ایران نمی دهد، در نتیجه این خدمات توسط چند شرکت داخلی ارائه می گردد. برای استفاده از این خدمات نیز می توانید با شماره های موجود بر روی برگه گارانتی دستگاه تماس حاصل نمایید. در صورتی که اعتبار گارانتی لباسشویی شما به پایان رسیده است و یا از خدمات این نمایندگی ها رضایت کافی را ندارید، می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی در آی پی امداد تماس حاصل فرمایید.

خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی بهی در محل

ارائه خدمات تعمیر لباسشویی بهی در محل یک امتیاز است؛ اما با توجه به اهمیت ماشین لباسشویی در منزل، این موضوع که چه مدت طول می‌کشد تا بتوان این خدمات را دریافت کرد بسیار مهم است. تعمیرکار حرفه ای آی پی امداد برای تعمیر ماشین لباسشویی بهی در کمترین زمان ممکن خود را به محل شما خواهند رساند. آی پی امداد در گوشه کنار شهر تهران شعبه های مختلفی دارد که این زمان را به حداقل خود رسانده است.

سایر مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی در محل نیز موارد زیر می باشند:

 1. صرفه جویی در هزینه ها مهمترین مزیت تعمیرات لباسشویی بهی در محل خواهد بود.
 2. خطرات ناشی از انتقال دستگاه به بیرون از منزل ماشین لباسشویی شما را تهدید نمی کند.
 3. امکان نظارت بر خدمات تعمیرکار لباسشویی بهی برای کاربر فراهم است.
 4. با استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بهی در محل در زمان انجام کار نیز صرفه جویی خواهید داشت.

خسارت های ناشی از خارج کردن لباسشویی بهی از منزل به مراتب ریسک بزرگی برای این دستگاه محسوب می شود.

نمایندگی ماشین لباسشویی بهی در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

ممکن است برای مصرف کنندگان این پرسش ایجاد شده باشد که نمایندگی ماشین لباسشویی بهی چه امکاناتی را در اختیار آن ها قرار می دهد. در پاسخ به این پرسش باید به این موضوع اشاره نماییم که خدماتی که توسط نمایندگی ماشین لباسشویی بهی به مصرف کنندگان لباسشویی های این برند ارائه می شود، باید دارای بالاترین سطح کیفیت و رضایت باشد. از این رو نمایندگی مجاز آی پی امداد برای تعمیرات ماشین لباسشویی بهی خدمات زیادی به مشتریان ارائه می نماید. مزایایی که افراد با استفاده از خدمات نمایندگی مجاز آی پی امداد به آن دست پیدا خواهند کرد، شامل موارد زیر می باشد:

 • استفاده از قطعات اورجینال و باکیفیت جهت تعمیر و یا تعویض قطعات ماشین لباسشویی توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی
 • پرداخت هزینه کاملا به صرفه برای تعمیرات و کاهش 75% از هزینه های مصرف کنندگان
 • بهره مندی از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بهی توسط تعمیرکاران و تکنسین های متخصص با تخصص و دانش بالا
 • عدم نیاز به انتقال لباسشویی به تعمیرگاه با استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در محل

تعمیر ماشین لباسشویی بهی توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

ماشین لباسشویی اصلی ترین وظیفه را در نظافت البسه اهالی هر خانه ای را دارد، دقیقا به همین دلیل هم نمی توا هیچ منزلی را بدون داشتن ماشیین لباسشویی تصور کرد، در کنار هم گرفتن این موارد موجب شده تا اولین سوالی که پس از مراجعه تعمیرکار به محل مطرح می شود این باشد که تعمیر ماشین لباسشویی بهی چقدر زمان می برد؟

پس از ثبت درخواست شما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی در آی پی امداد تعمیرکار مربوطه موظف است تا در کمتر از یک ساعت خود را به منزل شما برساند، پس از انجام فرایند عیب یابی و بررسی ایرادات موجود دستگاه شما و شرح آن برای شما فرایند تعمیر آغاز خواهد شد.

نمی توان زمان و یا ساعت مشخصی را برای انجام خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بهی ارائه کرد، اما آی پی امداد همواره در تلاش بوده و هست تا بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان به شما ارائه کند؛ به طوری که می توان مدعی شد خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی در آی پی امداد بیش از یک نصف روز طول نخواهد کشید.

سرویس لباسشویی بهی چگونه از خرابی های آن جلوگیری می کند؟

یکی از مهمترین اقدامات جهت جلوگیری از خرابی و تعمیر ماشین لباسشویی بهی، استفاده از خدمات سرویس و نگهداری لباسشویی می باشد. در همین راستا مصرف کنندگان باید به دنبال انتخاب سرویس کار متخصص این برند برای سرویس لباسشویی بهی خود باشند. یکی از بهترین و باکیفیت ترین خدمات سرویس لباسشویی را می توان در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی در آی پی امداد دریافت نمود.

 • خدمات سرویس که توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی به مشتریان ارائه می شود، می تواند از بروز هرگونه خرابی در دستگاه جلوگیری نماید.
 • در صورتی که به صورت دوره ای اقدام به نگهداری و سرویس قطعات مختلف لباسشویی شود، می تواند با گذشت مدت زمان طولانی کیفیت اولیه دستگاه را حفظ نماید.
 • انجام خدمات سرویس موجب می شود تا مصرف کنندگان هزینه هنگفتی را صرف تعمیرات ماشین لباسشویی بهی نکنند.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی چه ویژگی هایی دارد؟

هنگامی که ماشین لباسشویی شما به هر دلیلی دچار مشکل و خرابی شده است، به فردی نیاز دارید که بتواند ایراد دستگاه را به درستی تشخیص داده و در جهت رفع آن برآید. افرادی که از تخصص کافی در زمینه تعمیرات لباسشویی برخوردار نیستند، می توانند باعث آسیب بیشتر به دستگاه شما شوند. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی در آی پی امداد با دارا بودن متخصصین و تکنسین های ماهر می تواند مشکل دستگاه شما را به سرعت برطرف نماید.

 • تعمیرکاران این مجموعه دارای چندین سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بهی در محل و منزل شما می باشند.
 • تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد تنها از قطعات درجه یک و فابریک برای لباسشویی شما استفاده می کند.
 • کلیه خدماتی که تعمیرکار این مجموعه به مشتری ارائه می دهد، از گارانتی معتبر برخودار می باشد.
 • تعمیرکار لباسشویی بهی دارای تجربه علمی و عملی در زمینه تعمیرات لباسشویی بوده و به صورت تخصصی بر روی این دستگاه فعالیت می کند.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی با رعایت نکات بهداشتی به رفع مشکل در محل میپردازد.

تعمیر ماشین لباسشویی بهی با تعمیرکار آی پی امداد

سوالات متداول مشتریان از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی در آی پی امداد

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی بهی می باشد؟

کاربران گرامی، توجه داشته باشید که آی پی امداد هیچ کدی از نمایندگی رسمی بهی ندارد و با سابقه ای درخشان در قالب تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی به عیب یابی و تعمیر لباسشویی بهی و دیگر برندها می پردازد.

 • تفاوت خدمات در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی و تعمیرگاه های مجاز در چیست؟

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی و تعمیرگاه های مجاز طبیعتا هر دو به صورت رسمی به فعالیت خود می پردازند، اما اگر شرکتی دارای نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی بهی باشد، می تواند از قطعات فابریک کارخانه بهره مند شود.

 • آیا تعمیرکار لباسشویی بهی در آی پی امداد خدمات خود را گارانتی می کند؟

بله. کلیه خدمات تعمیرات لباسشویی بهی در آی پی امداد دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد که در مدت زمان گارانتی، پشتیبانی آن به عهده تعمیرکار مربوطه است.

 • اگر فنی باشیم، چگونه می توانیم در منزل به عیب یابی و حتی تعمیر لباسشویی بهی خود بپردازیم؟

یکی از خدمات ویژه آی پی امداد، بخش پرسش و پاسخ می باشد که در آن قسمت به راحتی می توانید به طرح سوال و مشکل لباسشویی بهی خود بپردازید تا تعمیرکاران آی پی امداد به صورت رایگان و آنلاین شما را راهنمایی نمایند. اگر در شهری ساکن هستید که خدمات آی پی امداد شامل آنجا نمی شود، بهترین راهنما، قسمت دیدگاه در انتهای همین صفحه یا بخش پرسش و پاسخ است.

آموزش تعمیرات لباسشویی بهی

به طور کلی استفاده طولانی مدت و نادرست از هر دستگاهی مانند ماشین لباسشویی بهی سبب بروز مشکلات فراوانی در آن می شود. از این رو اطلاع پیدا کردن از نحوه تعمیر ماشین لباسشویی بهی توسط تعمیرکار نمایندگی می تواند شما را در هنگام برخورد با عیب های مختلف آن راهنمایی نماید. با این کار علاوه بر رفع ایرادات جزئی لباسشویی خود می توانید از صرف هزینه های هنگفت برای تعمیرات دستگاه خود نیز پیشگیری نمایید.

چنانچه ایراد لباسشویی شما به کمک آموزش تعمیرات لباسشویی بهی که در ادامه به توضیح آن پرداخته شده است، به راحتی قابل رفع نبوده و مربوط به قطعات اصلی دستگاه باشد، می توانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی برای رفع مشکلات دستگاه خود در محل بهره مند شوید.

4 اشتباه رایج در استفاده از ماشین لباسشویی بهی از زبان تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

در این بخش به 4 اشتباه رایج در استفاده از ماشین لباسشویی بهی از زبان تعمیرکار نمایندگی تعمیرات می پردازیم:

نصب غیراستاندارد:

 • عدم استفاده از خدمات رایگان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی در زمان نصب این دستگاه، آن را با خطر مواجه خواهد نمود.

بارگیری غیر اصولی:

 • لباس های کثیف را در حجم بالا در ماشین لباسشویی نشویید.
 • کارشناسان نمایندگی مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی به مصرف کنندگان عزیز توصیه می­ کنند هرگز حجم زیادی از لباس ها را به یک باره در ماشین قرا ندهید.
 • در چنین مواقعی آب و مواد شوینده هم به مقدار کافی به لباس های حجیم نخواهند رسید.
 • بارگذاری بیش از حد باعث بار ناخوشایند واشر و چروک شدن بیش از حد پارچه می شود.

استفاده از پودر لباسشویی دستی :

 • تولید حباب های اضافی باعث آسیب رساندن به دستگاه می شود.
 • پودرهای دستی کف زیادی ایجاد می کنند.
 • پس استفاده از آنها حتی ممکن است کار دستگاه را متوقف کنند.

کثیف نگه داشتن ماشین لباسشویی :

جهت اطلاعات بیشتر با تعمیرکار نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی بهی تماس بگیرید.

عیب یابی ماشین لباسشویی بهی توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

در این بخش برخی از مهمترین و پرتکرارترین عیب های ماشین لباسشویی بهی را با هم مرور خواهیم نمود. تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی بهی توسط تعمیرکار نمایندگی یکی از مزیت های شرکت آی پی امداد است.

 در ادامه به پاسخ دهی سوالات متداول مشتریان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی توسط کارشناسان آی پی امداد می­ پردازیم.

چرا دیگ ماشین لباسشویی نمی‌چرخد؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی بهی در این مواقع چه باید کرد؟

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی دلایل بسیاری دارد. بهتر است دستگاه شما توسط تعمیرکار نمایندگی تعیررات ماشین لباسشویی بهی بررسی شود تا عملکرد آن مورد ارزیابی قرار بگیرد.

این مشکل ممکن است ناشی از:

 • سیستم قفل درب لباسشویی بهی معیوب است.
 • به وجود آمدن مشکلات مکانیکی و یا الکتریکی ممکن است سیستم قفل درب را مختل کند.
 • ماشین لباسشویی پیش از اینکه درب آن به‌ طور کامل قفل نشود، کار نمی‌کند.
 • تسمه محرک لباسشویی نیز ممکن است از عوامل دیگر آن باشد.
 • اگر قفل درب را بررسی کردید و مشکلی در آن نیافتید، تسمه محرک لباسشویی را چک کنید.
 • اگر تسمه پاره شده یا آسیب دیده است، آن را تعویض کنید.
 • این مشکل ممکن است از موتور و یا اجزای آن مانند کوپلر یا کلاچ باشد. بهتر است برای بررسی بیشتر یک متخصص خبر کنید.

تعمیر دیگ ماشین لباسشویی بهی

اگر مشکل دیگ حل نشد، برای انجام تعمیرات لباسشویی بهی می توانید با نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی بهی در محل تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی بهی خاموش می‌شود؟

در صورتی که ماشین لباسشویی خاموش می شود، برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بهی از موارد زیر استفاده نمایید:

 • ایراد در میکروسوییچ درب یا قفل می‌تواند باعث خاموش شدن دستگاه شود.
 • احتمال اینکه این مشکل توسط درب ایجاد شود، بسیار کمتر از ایجاد آن در اثر خرابی تایمر است.
 • اگر تایمر ایراد داشته باشد، می‌تواند وسط یک برنامه شستشو ماشین لباسشویی را خاموش کند.
 • بسیار پیش آمده است که این ایراد به دلیل نوسانان برق یا خرابی در پریز و دو شاخه باشد.
 • پیش از هر چیز دو شاخه، پریز و بخش برقی را چک کنید.
 • می‌توانید جریان برق را با استفاده از یک مولتی‌متر و یا با وصل کردن یک دستگاه کوچک دیگر به پریز، چک کنید. در نهایت هم موتور دستگاه، آخرین بخشی است که در هنگام بروز این مشکل باید به سراغ آن بروید.

در صورت رفع نشدن مشکل، می توانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی استفاده کنید.

علت نشت آب از لباسشویی بهی چیست؟

نشت آب از ماشین لباسشویی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. نکات رفع عیب و تعمیر لباسشویی بهی شامل:

 1. در حین کار به دستگاه دقت نموده و ﻣﺤﻞ نشتی آب را ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ کنید.
 2. ممکن است ﻣﺤﻞ نشتی ﯾﮑﯽ از رابط‌ های ﻻﺳﺘﯿﮑﯽ آب اﺳﺖ.
 3. یا به دلیل ترکیدگی قاب ﻣﺨﺼﻮص ﺟﺎﭘﻮدری، واتر پمپ و … آب جمع شده ﺑﺎﺷﺪ.

تعمیر مشکل نشتی آب در ماشین لباسشویی بهی

در این حالت بهترین کار کمک گرفتن از متخصصین نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بهی در محل اﺳﺖ.

چرا بدنه ماشین لباسشویی بهی برق دارد؟ چگونه به تعمیر این مشکل بپردازیم؟

اگر بدنه لباسشویی شما برق داشت، برای رفع عیب و تعمیر ماشن لباسشویی بهی در تهران از گزینه های زیر استفاده کنید:

 • تمام سیم‌های رابط مثل سیم رابط، پمپ، واترپمپ، شیر الکتریکی، هیتر و … را قطع کنید.
 • سپس قطعه معیوب را بیابید. (این کار را می‌توانید با استفاده از چراغ سری انجام دهید).
 • هریک از سیم‌های رابط نیز ممکن است معیوب باشد و برق را به بدنه منتقل کند.

در صورت رفع نشدن مشکل برق بدنه لباسشویی، از خدمات نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی استفاده کنید.

چرا لباسشویی بهی روشن نمی شود؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی بهی در این مواقع چه باید کرد؟

در صورتی که لباسشویی روشن نمی‌شود، برای تعمیر ماشین لباسشویی بهی ابتدا باید توجه داشته باشید که:

 1. ممکن است مشکل از پریز برق باشد.
 2. یک دستگاه دیگر را به همان پریز متصل کنید تا مطمئن شوید، پریز برق رسانی داشته باشد.
 3. میکروسوئیچ درب لباسشویی را چک کنید تا سالم باشد.
 4. از سالم بودن تایمر لباسشویی خود اطمینان حاصل نمایید.

در صورت عدم رفع مشکل روشن نشدن دستگاه، آن را به دست تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی بسپارید.

چرا پودر در ماشین لباسشویی بهی حل نمی‌شود؟

اگر پودر در ماشین لباسشویی حل نمی شود، برای تعمیر ماشین لباسشویی بهی از نکات زیر بهره ببرید:

 • اگر میزان آب ورودی به جاپودری کم است، ممکن است فیلتر شیر الکتریکی کثیف باشد.
 • به همین دلیل پودری که در جاپودری می‌ریزید در آب حل نمی‌شود.
 • جاپودری ممکن است به ‌مرور زمان و رسوب پودرها کثیف شود.
 • اگر پودر در جاپودری دستگاه شما رسوب بسته است، جاپودری را از دستگاه خارج کنید و آن را کاملاً تمیز نمایید.
 • اگر پودر بیش از حد در محفظه بریزید، بسیاری از آن ممکن است حل نشود.
 • برای شستشو ملحفه و پرده از پودر کمتری استفاده کنید. دقت داشته باشید که پودر مصرفی حتماً برای ماشین لباسشویی مناسب باشد.

اگر مشکل حل نشدن پودر لباسشویی شما برطرف نشد، با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی تماس بگیرید.

چرا برنامه ها در ماشین لباسشویی اجرا نمی شوند؟ برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی بهی در این مشکل چه کنیم؟

اگر دکمه های دستگاه کار نکرده و برنامه ها اجرا نمی شوند، باید برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی بهی مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ابتدا قفل کودک لباسشویی را بررسی کنید تا روشن نباشد و از بسته بودن کامل درب آن مطمئن شوید.
 2. همچنین برد الکترونیکی لباسشویی بهی باید چک شود.

اگر همچنان برنامه های دستگاه شما اجرا نمی‌شود، کافیست با نمایندگی تعمیر لباسشویی بهی تماس بگیرید.

چرا لباسشویی لباس ها را به خوبی نمی شوید؟ نحوه تعمیر ماشین لباسشویی بهی در این مواقع

اگر لباس ها در لباسشویی خوب شسته نمی شوند، جهت عیب یابی موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ابتدا مطمئن شوید عمل آبگیری به خوبی صورت می گیرد یا خیر، برای این کار شیر ورودی آب، شیر برقی و هیدروستات لازم است بررسی شود.
 • ممکن است از پودر نامناسب برای شستشو استفاده کرده باشید.
 • المنت را بررسی نمایید و مطمئن شوید به خوبی آب را گرم می کند.
 • اگر آب لباسشویی به خوبی تخلیه نشود و آب آلوده در لباسشویی باقی بماند، باعث می شود لباس ها تمیز نشوند.

اگر مشکل تمیز نشدن لباس ها در لباسشویی بهی رفع نشد، لازم است با نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی بهی تماس بگیرید.

چرا درب لباسشویی به خوبی باز و بسته نمی شود؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی

اگر درب لباسشویی بهی به خوبی باز و بسته نمی شود، جهت عیب یابی و تعمیرات موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ابتدا یک بار درب را باز و بسته کنید و مطمئن شوید قفل درب سالم باشد.
 • در مرحله بعد میکروسوییچ درب لباسشویی بهی را چک نمایید.
 • در صورت نیاز لازم است میکروسوییچ درب چک شود.

در صورتی که مشکل باز و بسته شدن درب لباسشویی بهی رفع نشد، می توانید از یک تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی بهره مند شوید.

چرا ماشین لباسشویی بهی آبگیری نمی کند؟ چگونه عیب یابی و تعمیر را انجام دهیم؟

در صورتی که ماشین لباسشویی آبگیری نکند، باید برای رفع عیب و تعمیرات ماشین لباسشویی بهی اقدامات زیر را انجام داد:

 1. از باز بودن شیر آب اطمینان حاصل نمایید.
 2. در صورت بسته بودن آن را باز کنید تا دستگاه روند کار طبیعی را طی کند.
 3. شیربرقی دلیل دیگر این مشکل می‌تواند باشد.

اگر دستگاه شما همچنان آبگیری نمی‌کند، با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی تماس حاصل فرمایید.

چرا لباسشویی در هنگام کار لرزش و صدای شدید دارد؟ چگونه رفع عیب و تعمیرات لباسشویی بهی را انجام دهیم؟

اگر دستگاهدر هنگام کار لرزش و صدای شدید دارد، جهت عیب یابی و تعمیر لباسشویی بهی موارد زیر را بررسی نمایید:

 • پیش از هر کاری پایه های لباسشویی بهی را بررسی نمایید که تراز باشد.
 • یک ایراد دیگر که می تواند موجب سر و صدا در لباسشویی شود، اشکال در کمک های دیگ است.
 • اشکال در وزنه بتنی روی دیگ نیز ممکن است باعث سر و صدا در لباسشویی شود.
 • کاسه نمد، بلبرینگ، شفت و 3 نظام را بررسی نمایید.

در صورتی که سر و صدا و لرزش لباسشویی بهی رفع نشد، از یک تکنسین متخصص نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی در آی پی امداد کمک بگیرید.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بهی

ماشین‌های لباسشویی تقریباً برای شستن هرگونه لباسی کاربرد دارند. برنامه‌های شستشو مختلف موجب شده است تا لباس‌ها را بی‌دردسر، در دما و درجه مناسب آن بشویید. بدون اینکه به بافت لباستان آسیبی بزند و آن را خراب کند. حتماً با خود فکر می‌کنید که هزینه تعمیرات این وسیله کارآمد باید بالا باشد. باید بگوییم که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بهی بسیار مناسب و مقرون به‌ صرفه است. اگر به‌ موقع برای تعمیر اقدام کنید، به راحتی می‌توانید تا مدت زیادی پس از تعمیر نیز بدون مشکل و خرابی از این وسیله استفاده کنید. به شرطی که تعمیرات ماشین لباسشویی بهی را به جای مطمئنی بسپارید.

آی پی امداد یکی از نمایندگی‌ های مجاز تعمیر ماشین لباسشویی بهی در تهران و از باسابقه‌های این حرفه است. این مجموعه برای تعمیرات از نرخ مصوب برای تعمیر لباسشویی پیروی می‌کند.

قیمت خدمات تعمیر لباسشویی بهی در آی پی امداد

در صورتی که ماشین لباسشویی بهی شما با هر مدلی دچار خرابی هایی شده و نیاز به تعمیر داشته باشد، معمولا به دنبال یافتن هزینه تعمیرات آن هستید. باید به این نکته دقت داشته باشید که اگر می خواهید از هزینه دقیق تعمیرات دستگاه خود اطلاع پیدا نمایید، باید از تعمیرکار متخصص بخواهید تا دستگاهتان را عیب یابی کند. اما اگر از نوع خرابی لباسشویی خود اطلاع دارید و تنها به دنبال هزینه های تقریبی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی خود هستید، در ادامه به بررسی جدول هزینه ها می پردازیم:

خدمات تعمیرات لباسشویی بهی هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بهی
تعویض کاسه نمد، بلبرینگ و سه نظام لباسشویی بهی از 900/000 تا 1/500/000 تومان
تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی بهی 400/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض شیربرقی لباسشویی بهی 290/000 الی 550/000 تومان
هزینه تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی بهی 350/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض لاستیک دور درب لباسشویی بهی 300/000 الی 1/200/000 تومان
هزینه تعویض تایمر ماشین لباسشویی بهی 300/000 الی 800/000 تومان
هزینه تعویض پمپ تخلیه لباسشویی بهی 300/000 الی 750/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر موتور لباسشویی بهی 1/000/000 الی 1/700/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر دیگ آبکش لباسشویی بهی 800/000 الی 1/300/000 تومان

خدمات تعمیرکار ماشین لباسشویی بهی در نمایندگی آی پی امداد

همان‌طور که می‌دانید ماشین‌های لباسشویی بهی دارای تنوع بسیاری هستند و در انواع مدل‌ها تولید می‌شوند. از آنجایی ‌که آی پی امداد نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی و ارائه‌دهنده خدمات تخصصی این برند در تهران است، برای تعمیرات تمامی مدل‌های این وسیله می‌توانید با آی پی امداد تماس بگیرید. بخشی از خدمات قابل ‌ارائه در این مرکز به شرح زیر است :

 • تعمیرات دیگ ماشین لباسشویی بهی
 • تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی بهی
 • تعویض کاسه نمد ماشین لباسشویی بهی
 • تعویض پولی بزرگ و پولی کوچک ماشین لباسشویی بهی
 • تعویض تسمه ماشین لباسشویی بهی
 • خدمات مربوط به وزنه‌ها یا لنگرهای ماشین لباسشویی بهی
 • تعویض لاستیک دور در ماشین لباسشویی بهی
 • تعمیر یا تعویض انواع لرزه گیر (کمک‌فنر یا فنر) ماشین لباسشویی بهی
 • خدمات مربوط به در دستگاه، دستگیره و ضامن درب ماشین لباسشویی بهی
 • تعویض شلنگ ورودی آب ماشین لباسشویی بهی
 • خدمات مربوط به شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی بهی
 • تعویض انواع فیلتر ماشین لباسشویی بهی
 • خرطومی دیگ به فیلتر ماشین لباسشویی بهی
 • خرطومی دیگ به زیر جا پودری ماشین لباسشویی بهی
 • لولای درب ماشین لباسشویی بهی
 • ترموستات ماشین لباسشویی بهی
 • هیتر ماشین لباسشویی بهی
 • شفت و سه نظام ماشین لباسشویی بهی
 • تعویض انواع واشر ماشین لباسشویی بهی

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی در آی پی امداد

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی در آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

پس از تماس با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی بهی و شرح مشکل، در صورت نیاز کارشناسان و تعمیرکارهای مجموعه آی پی امداد در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام می‌شوند. ابتدا کارشناسان آی پی امداد نحوه عملکرد لباسشویی شما را به دقت بررسی می‌کنند. سپس به شرح کامل علت خرابی، تعداد قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض، هزینه تعمیر و زمان مورد نیاز برای تعمیر می‌پردازند. پس از تعمیر دستگاه، عملکرد دستگاه کاملاً برای شما تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر لباسشویی بهی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر لباسشویی بهی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر لباسشویی بهی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر لباسشویی بهی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر لباسشویی بهی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی بهی در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بهی در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی بهی به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی بهی، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست