logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال
زمان مطالعه: 8 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال توسط آی پی امداد در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران به مشتریان عزیز ارائه می شود. لازم به ذکر است که آی پی امداد، لباسشویی شما را با قطعات اصلی و با هزینه کمتر تعمیر می کند. تعمیرکاران متخصص آی پی امداد خدمات سرویس، عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آبسال را در محل کار یا منزل شما ارائه می دهد. با استفاده از خدمات این مجموعه می توانید تا ۷۵ درصد در هزینه های تعمیر لباسشویی خود صرفه جویی کنید. همچنین در پایان کار تعمیرات به شما گارانتی و فاکتور شرح هزینه ها ارائه می شود که خیال شما را از کیفیت خدمات این مجموعه آسوده خواهد کرد.

مشتریان عزیز، با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال می توانید در هزینه تعمیرات خود صرفه جویی نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در تهران به شرح زیر است:

 1. شما می توانید با نزدیکترین شعبه تعمیر لباسشویی آبسال تماس بگیرید و یا درخواست آنلاین را در سایت ثبت کنید.
 2. پس از تماس نام تکنسین به همراه کد اشتراک برای شما ارسال می شود.
 3. تعمیرکار لباسشویی آبسال با استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر در کمتر از یک ساعت به محل شما می رسد.
 4. پس از ارائه خدمات توسط تکنسین مربوطه، می توانید گارانتی و فاکتور رسمی شرکت را دریافت کنید.
 5. در نهایت توسط کارشناسان آی پی امداد از شما در مورد عملکرد تکسنین نظرسنجی می شود.
 6. کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال دارای 3 تا 12 ماه گارانتی می باشد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در تهران

نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال در تهران کجاست؟ مجموعه تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد دارای شعبات مختلفی در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران می باشد که انواع خدمات مربوط به سرویس و تعمیرات لباسشویی آبسال را به مشتریان عزیز در سراسر شهر تهران ارائه می دهد. این مسئله موجب می شود تا پس از ثبت درخواست مشتریان، تکنسین مربوطه در نزدیک شعبه به محل مشتری، جهت ارائه خدمات مراجعه نماید. از این رو اگر با ایراداتی در دستگاه خود مواجه شده اید و به دنبال این هستید که خدمات تعمیرات لباسشویی آبسال را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید، می توانید با نزدیک ترین شعبه از نمایندگی مجاز آی پی امداد به محل زندگی خود تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آبسال به چه صورت است؟

یکی از مواردی که مصرف کنندگان در تعمیر ماشین لباسشویی آبسال با آن مواجه هستند، استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آبسال می باشد. مصرف کنندگان ماشین لباسشویی آبسال در صورتی که دارای کارت گارانتی شرکتی بوده و تاریخ آن منقضی نشده باشد، می توانند از خدمات پس از فروش نمایندگی آبسال استفاده نمایند. برای استفاده از این خدمات می توانند با شماره درج شده در کارت گارانتی دستگاه تماس بگیرند.

در برخی موارد ممکن است ایراد ماشین لباسشویی آبسال شما شامل گارانتی نشود یا تاریخ گارانتی دستگاه شما گذشته باشد. در این شرایط می توانید با آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در تهران برای تعمیرات دستگاه خود تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در محل

آیا می دانید استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیر مجاز و جابجایی دستگاه به خارج از منزل برای تعمیرات می تواند صدمات جبران ناپذیری به ماشین لباسشویی آبسال شما وارد کند؟! تعمیرکار حرفه ای آی پی امداد با تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در محل ایراد دستگاه شما را تشخیص و رفع می کند. این خدمات مزایای بسیار ویژه ای را برای کاربران این لباسشویی فراهم کرده است. در ادامه به معرفی برخی از مزایای تعمیرات لباسشویی آبسال در محل می پردازیم:

 • صرفه جویی در هزینه ها
 • صرفه جویی در زمان
 • حذف هزینه های جابجایی
 • حذف آسیب دیدگی در حین جابجایی

نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال در آی پی امداد چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد؟

تعمیرکاران زیادی هستند که خدمات تعمیر لباسشویی آبسال را ارائه می دهند، اما طبیعتا  مصرف کننده این سوال را مطرح می کند که نمایندگی لباسشویی آبسال در آی پی امداد چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد. اگر در این مورد سوال بخصوصی دارید، لطفا با ما همراه باشید:

 • تنها در صورت استفاده از خدمات تعمیرات لباسشویی آبسال در آی پی امداد می توانید از قطعات فابریک و درجه یک بهره مند شوید.
 • تعرفه تعمیرات مجموعه آی پی امداد تا 75 درصد کمتر از تعمیرگاه های غیر مجاز می باشد.
 • آخرآی پی امداد برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال تنها از افراد متخصص در این زمینه استفاده خواهد کرد.
 • این مجموعه برای ملیه خدمات به مشتریان خود گارانتی و فاکتور رسمی ارائه خواهد کرد.

تعمیر لباسشویی آبسال توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

ماشین لباسشویی نقش مهمی در نظافت و بهداشت افراد دارد، به همین دلیل هیچ خانه ای را بدون ماشین لباسشویی نمی توان تصور کرد. حال سوال این است که تعمیرات لباسشویی آبسال چقدر طول می کشد؟ اگر این سوال برای شما هم ایجاد شده است، لطفا با ما همراه باشید. تعمیرکار مربوطه موظف است پس از ثبت درخواست شما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در آی پی امداد، در کمتر از یک ساعت به منزل شما برسد. نمی توان ساعت خاصی را برای مدت زمان تعمیرات در نظر گرفت، اما معمولا حداکثر زمان صرف شده برای تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در محل 3 ساعت می باشد.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال چه ویژگی هایی دارد؟

به طور کلی تعمیر ماشین لباسشویی خود را باید به یک تعمیرکار متخصص بسپارید. افراد متخصص و با تجربه می توانند به درستی مشکل دستگاه را تشخیص دهند و از آسیب دیدن سایر قطعات نیز جلوگیری کنند. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در آی پی امداد دارای تکنسین های ماهری است که می توانند دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنند.

 • تعمیرکار لباسشویی آبسال فقط از قطعات فابریک درجه یک با گارانتی دستگاه شما استفاده می کند.
 • تعمیرکاران این مجموعه از تخصص و دانش بالایی برخوردار بوده و با تمامی ایرادات لباسشویی آبسال آشنایی کامل دارند.
 • تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال سریعا در محل شما حاضر می شود.
 • تکنسین ماشین لباسشویی آبسال توصیه های لازم از جمله علت خرابی و نحوه تعمیر لباسشویی را به طور کامل به مشتری توضیح می دهد.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال با تعمیرکار آی پی امداد

سوالات کاربران از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

در ادامه به بررسی سوالات رایج مصرف کنندگان به هنگام استفاده از خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال در آی پی امداد خواهیم پرداخت:

 • آیا خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در آی پی امداد با قطعات فابریک انجام می شود؟

کلیه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در آی پی امداد با استفاده از با کیفیت ترین قطعات و خدمات تعمیرکاران متخصص در این امور انجام می شود.

 • تفاوت ارائه خدمات تعمیر لباسشویی آبسال در آی پی امداد با سایر تعمیرگاه ها در چیست؟

کاربران گرامی توجه داشته باشند که در تعمیرگاه ها و نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی آبسال، از قطعات فابریک مرغوب استفاده می شود. اما در تعمیرگاه های غیر مجاز این اصول رعایت نمی شود. همچنین تعمیرکاران متخصص در نمایندگی رسمی آبسال تسلط بیشتری در تعمیرات دارند.

 • چرا باید برای تعمیرات لباسشویی آبسال از خدمات مرکز مجاز آی پی امداد بهره مند شویم؟

آی پی امداد با ارائه خدمات باکیفیت در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال و استفاده از با کیفیت ترین قطعات و تعمیرکاران متخصص توانسته است جایگاه ویژه ای در این امور کسب کند.

استفاده از خدمات سرویس ماشین لباسشویی آبسال

ماشین لباسشویی یکی از کاربردی ترین وسایلی است که مانند سایر لوازم برقی نیاز به مراقبت و نگهداری دارد. بنابراین برای جلوگیری از بروز مشکل در عملکرد ماشین لباسشویی خود می توانید در فواصل زمانی معین ماشین لباسشویی خود را سرویس کنید.

 • هزینه هایی که برای خدمات سرویس لباسشویی آبسال از مشتریان دریافت می شود، بسیار پایین است. بنابراین مصرف کنندگان نیازی به پرداخت هزینه بیشتر برای تعمیر دستگاه خود ندارند.
 • تعمیرکار نمایندگی لباسشویی آبسال در آی پی امداد بسیار مجرب بوده و به سرعت می تواند قطعات دستگاه را عیب یابی و سرویس کند.
 • با استفاده از سرویس ماشین لباسشویی می توان از آسیب دیدن قطعات و اجزای دستگاه جلوگیری کرد.

عیب یابی ماشین لباسشویی آبسال

وقتی مشتریان برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال با تعمیرگاه تماس می گیرند، سوالاتی را مطرح می کنند. طبق اعلام تعمیرگاه مجاز آی پی امداد، بیشترین مشکلات مشتریان شامل موارد زیر می باشد. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در آی پی امداد اینجاست تا به تمامی این سوالات پاسخ دهد و بهترین خدمات را ارائه دهد.

تعمیر مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی آبسال

اگر ماشین لباسشویی شما روشن نمی شود، می توانید برای تعمیر لباسشویی آبسال از خدمات نمایندگی مجاز آی پی امداد بهره مند شوید. از جمله دلایل بروز این مشکل شامل موارد زیر است:

 • ممکن است سیستم الکتریکی معیوب باشد.
 • در پریز برق وجود ندارد.
 • دو شاخه یا کابل معیوب هستند یا از منبع تغذیه جدا شده اند.
 • برق قطع کننده وارد مجموعه سوئیچ نشده است.
 • ممکن است مجموعه کلید خراب است.
 • قفل ایمنی درب شکسته یا اتصالات آن خراب شده یا درب خودرو به درستی بسته نشده است.
 • برد دستگاه یا موتور دستگاه خراب است.

چگونه مشکل صدای زیاد لباسشویی آبسال را تعمیر کنیم؟

در صورتی که ماشین لباسشویی سر و صدای زیادی دارد، سریعا با نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال در آی پی امداد تماس بگیرید و خدمات مربوطه را در سریع ترین زمان دریافت کنید.

 • ممکن است مشکل از همتراز نبودن پایه لباسشویی آبسال باشد.
 • آسیب دیدن لباسشویی آبسال دومین عیب است.
 • مشکل وزن بتن روی دیگ لباسشویی یکی دیگر از عیب هاست.
 • معمولاً مشکل در کاسه نمدی، بلبرینگ، شفت و سه سیستم خطا وجود دارد.

تعمیرات مشکل کار نکردن دور خشک کن لباسشویی آبسال

در صورت کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی، می توانید برای تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال خود با تعمیرکار مجرب آی پی امداد تماس بگیرید و پیش از حضور وی در محل، نکات زیر را بررسی کنید:

 • این احتمال وجود دارد که خازن راه اندازی مشکل داشته باشد.
 • همچنین ممکن است مشکل از خود موتور ماشین لباسشویی باشد.
 • ممکن است برد مدار خراب باشد.
 • باید مجموعه کلیدها را بررسی کنید.
 • مطمئن شوید که برنامه ای که انتخاب می کنید دارای چرخه خشک کن است یا خیر.
 • همچنین ممکن است به اشتباه چرخه خشک کن را غیرفعال کرده باشید.
 • این احتمال وجود دارد که ماشین لباسشویی بیش از حد بار شده باشد.

خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال

تعمیر مشکل گرم نشدن آب در ماشین لباسشویی آبسال

اگر آب در لباسشویی گرم نمی شود، می دانید برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در این مواقع چه باید کرد؟ در این شرایط لازم است از خدمات نمایندگی مجاز آی پی امداد برای رفع مشکل دستگاه خود استفاده نمایید.

 • اولین قسمتی که باید بررسی شود المنت و ترموستات است.
 • باید سنسور دمای ماشین لباسشویی یا هیدرواستات را نیز بررسی کنید.
 • در صورت وجود هرگونه خرابی باید المنت را تعویض کنید.

تعمیرات مشکل نشت آب از ماشین لباسشویی آبسال

در صورت نشتی آب می توانید پیش از حضور تعمیرکار لباسشویی آبسال در محل جهت تعمیرات دستگاه خود، دلایل بروز این مشکل را بررسی کنید:

 • باید شیلنگ های ورودی و خروجی آب را از نظر ترک و نشتی بررسی کنید.
 • لاستیک اطراف در نیز ممکن است سوراخ شده و آب نشت کند.
 • باید شل بودن بست داخل دیگ را بررسی کنید.
 • همچنین مطمئن شوید که دیگ یا درب دیگ به خوبی مونتاژ شده باشد.

تعمیر مشکل آبریزی در لباسشویی آبسال

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال

مجموعه آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات لباسشویی آبسال را ارائه کرده است تا بتوانید با خیال راحت و بدون نگرانی دستگاه خود را تعمیر کنید. هزینه تعمیر لباسشویی آبسال به عواملی مانند عوامل زیر بستگی دارد:

 • استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه
 • نوع قطعه خراب شده در دستگاه
 • مدت زمان گارانتی دستگاه
 • نوع ایراد ماشین لباسشویی

قیمت خدمات ماشین لباسشویی آبسال در آی پی امداد

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آبسال از جمله مسائلی است که به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. از این رو امکان تعیین هزینه تعمیرات لباسشویی های آبسال وجود ندارد. اما می توان هزینه تقریبی این خدمات را مشخص نمود که در همین راستا جدولی شامل هزینه های حدودی تعمیر یا تعویض قطعات لباسشویی را ارائه نموده ایم:

خدمات تعمیرات لباسشویی آبسال هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آبسال
نصب ماشین لباسشویی
 • نصب و آموزش کار: 350/000 الی 455/000 تومان
سرویس لباسشویی
 • تعویض فیلتر، جرم گیری، شستشو: 330/000 الی 495/000 تومان
المنت ماشین لباسشویی
 • تعمیر یا تعویض: 440/000 الی 735/000 تومان
پمپ تخلیه لباسشویی
 • تعویض پمپ: 490/000 الی 1/000/000 تومان
 • نصب پمپ: 160/000 الی 220/000 تومان
تایمر ماشین لباسشویی
 • تعمیر تایمر مکانیکی: 490/000 الی 865/000 تومان
 • تعویض تایمر مکانیکی: 940/000 ای 1/850/000 تومان
 • باز کردن و نصب تایمر: 120/000 الی 230/000 تومان
برد الکترونیکی ماشین لباسشویی
 • با توجه به نوع و میزان خرابی قطعات برد متغیر است.
لاستیک درب ماشین لباسشویی
 • تعویض لاستیک درب: 485/000 الی 1/490/000 تومان
کمک فنر ماشین لباسشویی
 • تعویض کمک فنر: 485/000 الی 880/000 تومان
هیدرواستارت ماشین لباسشویی
 • تعویض هیدرواستارت: 300/000 الی 800/000 تومان
شیربرقی ماشین لباسشویی
 • تعویض شیربرقی:395/000 الی 730/000 تومان
میکروسوئیچ ماشین لباسشویی
 • تعویض میکروسوئیچ: 300/000 الی 800/000 تومان
بلبرینگ لباسشویی
 • تعویض کاسه نمد و بلبرینگ: 1/200/000 الی 2/350/000 تومان
سه نظام ماشین لباسشویی
 • تعویض سه نظام: 900/000 الی 1/500/000 تومان
موتور لباسشویی
 • موتور لباسشویی (دسته دوم): محاسبه بر اساس قیمت روز موتور می باشد.
 • موتور (فابریک: ذغالی، دیجیتالی و …): محاسبه بر اساس قیمت روز موتور می باشد.
دیگ لباسشویی
 • تعمیر و تعویض دیگ لباسشویی: 700/000 الی 1/300/000 تومان
پانل ماشین لباسشویی
 • با توجه به مدل و نوع ماشین لباسشویی متغیر است.
شفت لباسشویی
 • تعمیر یا تعویض شفت: 650/000 الی 1/200/000 تومان
خرطومی دیگ لباسشویی
 • تعویض خرطومی دیگ: 190/000 الی 330/000 تومان
درب لباسشویی
 • تعمیر درب: 400/000 الی 1/000/000 تومان
فیوز ماشین لباسشویی
 • با توجه به نوع فیوز متغیر است.
جک ماشین لباسشویی
 • تعمیر یا تعویض جک: 530/000 الی 740/000 تومان
شیشه ماشین لباسشویی
 • تعمیر و تعویض شیشه: 380/000 الی 690/000 تومان
ماشین لباسشویی دوقلو
 • عیب یابی و رفع عیب: 120/000 الی 160/000 تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی
 • ایاب و ذهاب: 120/000 الی 160/000 تومان
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

3.1/5 - (7 امتیاز)

در بحث و گفتگوی این مقاله شرکت کنید!

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی آبسال در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی آبسال به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی آبسال، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

3 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. نيكبخت 19 شهریور 1401

  سلام وقت بخير لباسشويي آبسال داريم موتورش سينگ نمي چرخونه آبو تخليه مي كنه ولي كارنمي كنه دليلش چيه لطفا

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 شهریور 1401

   سلام، خازن، تسمه، خود موتور و در نهایت تایمر چک شود

   پاسخ دادن
 2. شنتیا 22 مرداد 1401

  سلام وقت بخیر ما یک لباسشویی آبسال داریم واشر دور در را باز کردیم چون خیلی کثیف بود. 2 تا حلقه سیمی به عنوان بست دارد.الان نمیتونیم جا بندازیم.لطفا کمک کنید.هزینه راهنمایی را هم می دهیم.ممنون

  پاسخ دادن