logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال
زمان مطالعه: 8 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در تهران جهت سهولت خدمات رسانی به شما عزیزان ارائه می گردد. خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال را تنها با یک تماس در هر ساعت از شبانه روز در منزل خود خواهید داشت.

مشتریان عزیز، با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال می توانید در هزینه تعمیرات خود صرفه جویی نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در تهران

نحوه تماس با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در تهران به شرح زیر است:

 1. نزدیکترین نمایندگی را از دستورالعمل های پایین صفحه انتخاب کنید.
 2. می توانید با نزدیکترین شعبه تعمیر ماشین لباسشویی آبسال تماس بگیرید یا درخواست آنلاین را در سایت ثبت کنید.
 3. پس از تماس نام تکنسین به همراه کد اشتراک برای شما ارسال می شود.
 4. تعمیرکار ماشین لباسشویی آبسال با استفاده از قطعات فابریک جهت تعمیر در کمتر از یک ساعت به محل شما می رسد.
 5. شما می توانید فاکتور رسمی شرکت را دریافت کنید.
 6. در نهایت ازشما جهت رضایت ازعملکرد تکنسین توسط کارشناسان آی پی امداد سوال خواهد شد.

کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال از 3 الی 12 ماه گارانتی برخوردار می باشد.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در تهران

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در تهران کجاست؟ مجموعه تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد دارای تکنسین های مجرب، متعهد و آموزش دیده است. خط مشی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در تهران حداکثر تلاش در جهت رفاه حال مشتریان عزیز می باشد. در صورت نیاز به تعویض قطعات یا تعمیر محصولات آبسال با کارشناسان ما تماس بگیرید تا قطعات فابریک با بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار دهند.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در تهران به شرح زیر است:

 • استفاده از قطعات فابریک برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال شما
 • از خدمات تعمیرکار آموزش دیده ماشین لباسشویی آبسال بهره مند خواهید شد.
 • تعمیر صحیح ماشین لباسشویی به افزایش عمر ماشین لباسشویی کمک می کند.
 • تمامی خدمات ارائه شده دارای گارانتی رسمی می باشد که به شما اطمینان و آرامش در خدمات را می دهد.
 • در پایان کار فاکتوری به شما ارائه می شود و دیگر نگران مبلغ پرداختی نخواهید بود.

در صورت خرید ماشین لباسشویی آبسال با شماره نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال درج شده در کارت گارانتی تماس بگیرید تا از خدمات نصب رایگان بهره مند شوید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آبسال به چه صورت است؟

یکی از مواردی که مصرف کنندگان هنگام تعمیر ماشین لباسشویی آبسال با آن مواجه می شوند، استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آبسال می باشد. مصرف کنندگان ماشین لباسشویی آبسال در صورتی که دارای کارت گارانتی شرکتی بوده و تاریخ آن نگذشته باشد، می توانند از خدمات تعمیرات پس از فروش نمایندگی آبسال استفاده نمایند. برای استفاده از این خدمات می توانند با شماره مندرج در کارت گارانتی دستگاه نیز تماس بگیرند.

در برخی موارد ممکن است ایراد ماشین لباسشویی آبسال شما شامل گارانتی نشود یا تاریخ گارانتی دستگاهتان گذشته باشد. در این شرایط می توانید با آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال برای تعمیر دستگاه خود تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در محل

تعمیرکار حرفه ای آی پی امداد با تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در محل مشکل دستگاه شما را عیب یابی و رفع می کند. این سرویس مزایای بسیار ویژه ای را برای استفاده کنندگان از این لباسشویی فراهم کرده است. در ادامه به معرفی برخی از مزایای تعمیرات لباسشویی آبسال در محل می پردازیم:

 • صرفه جویی در هزینه ها
 • صرفه جویی در زمان
 • حذف هزینه های جابجایی
 • رفع آسیب های جابجایی
 • خدمات تعمیر لباسشویی آبسال را می توانید از نزدیک مشاهده و شاهد باشید.

آیا می دانید استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیر مجاز و جابجایی دستگاه به خارج از منزل جهت تعمیرات می تواند صدمات جبران ناپذیری به ماشین لباسشویی آبسال شما وارد کند؟!

نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال در آی پی امداد چه خدماتی را به مصرف کنندگان خود ارائه می دهد؟

تعمیرکاران زیادی هستند که خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آبسال را ارائه می دهند، اما طبیعتا برای اینکه یک انتخاب خوب و منطقی داشته باشد، مصرف کننده این سوال را مطرح می کند که نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال چه خدماتی را به مصرف کنندگان خود ارائه می دهد. اگر در این مورد سوال بخصوصی دارید، لطفا با ما همراه باشید:

 • تنها در صورت استفاده از خدمات تعمیرات لباسشویی آبسال در آی پی امداد می توانید از خدماتی که با استفاده از قطعات فابریک انجام می شود بهره مند شوید.
 • تعرفه تعمیرات مجموعه آی پی امداد تا 75 درصد کمتر از تعمیرگاه های غیر مجاز می باشد.
 • آخرین نکته ای که باید بررسی کنیم، این است که آی پی امداد برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال تنها از افراد متخصص در این زمینه استفاده خواهد کرد.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

ماشین لباسشویی نقش مهمی در نظافت و بهداشت افراد دارد، به همین دلیل هیچ خانه ای را بدون ماشین لباسشویی نمی توان تصور کرد. حال سوال این است که تعمیر ماشین لباسشویی آبسال چقدر طول می کشد؟ زیرا هیچکس نمی خواهد چند روز را با ماشین لباسشویی خراب بگذراند. اگر این سوال برای شما هم ایجاد شده است، لطفا با ما همراه باشید.

تعمیرکار مربوطه موظف است پس از ثبت درخواست شما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در آی پی امداد، در کمتر از یک ساعت به منزل شما برسد. نمی توان ساعت خاصی را برای مدت زمان تعمیرات در نظر گرفت، اما معمولا حداکثر زمان صرف شده برای تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در محل 3 ساعت می باشد.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال چه ویژگی هایی دارد؟

به طور کلی تعمیر ماشین لباسشویی خود را باید به یک تعمیرکار متخصص بسپارید. افراد متخصص و با تجربه می توانند به درستی مشکل دستگاه را تشخیص دهند و از آسیب دیدن سایر قطعات نیز جلوگیری کنند. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در آی پی امداد دارای تعمیرکاران و تکنسین های ماهری است که می توانند دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنند.

 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال فقط از قطعات فابریک درجه یک با گارانتی دستگاه شما استفاده می کند.
 • تعمیرکاران این مجموعه از تخصص و دانش بالایی برخوردار بوده و با تمامی ایرادات لباسشویی آبسال آشنایی کامل دارند.
 • تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال سریعا در محل شما حاضر می شود.
 • تعمیرکار ماشین لباسشویی آبسال توصیه های لازم از جمله علت خرابی و نحوه تعمیرات لباسشویی را به طور کامل به مشتری توضیح می دهد.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال با تعمیرکار آی پی امداد

سوالات کاربران از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال

 • آیا خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در آی پی امداد با قطعات فابریک انجام می شود؟

کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در آی پی امداد با استفاده از با کیفیت ترین قطعات و خدمات تعمیرکاران متخصص در این امور انجام می شود.

 • تفاوت ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در آی پی امداد با سایر تعمیرگاه ها در چیست؟

کاربران گرامی توجه داشته باشند که در تعمیرگاه ها و نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی آبسال از قطعات فابریک مرغوب استفاده می شود. اما در تعمیرگاه های غیر مجاز این اصول رعایت نمی شود. همچنین تعمیرکاران متخصص در نمایندگی رسمی آبسال تسلط بیشتری در تعمیرات دارند.

 • چرا باید برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال از خدمات مرکز تعمیرات مجاز مرکزی آی پی امداد بهره مند شویم؟

آی پی امداد با ارائه خدمات آنلاین و راهنمایی ویژه شما عزیزان در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال و استفاده از با کیفیت ترین قطعات و تعمیرکاران متخصص توانسته است جایگاه ویژه ای در این امور کسب کند.

سرویس ماشین لباسشویی آبسال چگونه از بروز خرابی در این دستگاه جلوگیری خواهد کرد؟

ماشین لباسشویی یکی از کاربردی ترین وسایلی است که مانند سایر لوازم برقی نیاز به مراقبت و نگهداری دارد. از این رو جهت جلوگیری از ایراد در کارکرد دستگاه خود می توانید طی بازه های زمانی مشخص اقدام به سرویس مانشی لباسشویی آبسال خود نمایید.

 • هزینه هایی که برای خدمات سرویس لباسشویی از مشتریان دریافت می شود، بسیار کم است. از این رو مصرف کنندگان نیازی به پرداخت هزینه های سنگین تری برای تعمیر دستگاه خود ندارند.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در آی پی امداد بسیار مجرب بوده و به سرعت می تواند قطعات دستگاه را عیب یابی و سرویس کند.
 • با استفاده از سرویس ماشین لباسشویی می توان از آسیب دیدن قطعات و اجزای دستگاه جلوگیری کرد.

آموزش تعمیرات لباسشویی آبسال در آی پی امداد

طبیعتا آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال آسان نیست، اما می توانیم با مواردی آشنا باشیم که باعث بی نیازی ما از قطع خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال می شود. در ادامه به بررسی مواردی می پردازیم که ما را از تعمیر ماشین لباسشویی آبسال بی نیاز می کند.

آی پی امداد با ارائه آموزش رایگان و آنلاین تعمیرات لباسشویی آبسال سعی کرده هزینه تعمیر را به حداقل برساند. کاربران گرامی توجه داشته باشید که با استفاده از مقالات و فیلم های آموزشی در سایت آی پی امداد می توانید مشکلات جزئی این محصول را به راحتی برطرف کنید.

پیشنهاد می کنم در نوار جستجوی سایت آی پی امداد عبارت “ماشین لباسشویی آبسال” را جستجو کنید و مقالات مرتبط با این محصول و سوالات و پاسخ های سایر کاربران در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آبسال را برای مشکلات مختلف مطالعه کنید تا شاید سوال شما همان باشد و دیگر نیازی به این کار نداشته باشید. سوال جدیدی مطرح نکنید. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در آی پی امداد سعی دارد با مشاوره رایگان در کنار شما عزیزان باشد تا استفاده از یک خدمات خوب را تجربه کنید.

عیب یابی ماشین لباسشویی آبسال توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

وقتی مشتریان برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال با تعمیرگاه تماس می گیرند، سوالاتی را مطرح می کنند. طبق اعلام تعمیرگاه مجاز آی پی امداد، بیشترین مشکلات مشتریان شامل موارد زیر می باشد:

 • چرا ماشین لباسشویی آب را تخلیه نمی کند؟
 • چرا ماشین لباسشویی آب کار می کند؟
 • چرا ماشین لباسشویی آبسال صدا می دهد و می لرزد؟
 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در تهران کجاست؟
 • و …

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال آی پی امداد اینجاست تا به تمامی این سوالات پاسخ دهد و بهترین خدمات را ارائه دهد.

لباسشویی لباس ها را خوب نمی شوید، جهت عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در این مواقع چه باید کرد؟

اگر لباسشویی لباس ها را خوب نمی شوید، می توانید جهت عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در این مواقع موارد زیر را دنبال نمایید:

 • اگر لباسشویی آبسال به خوبی آبگیری نمی کند مشکل از:
 1. شیربرقی
 2. هیدروستات

می باشد.

 • حتما از شوینده مناسب برای لباسشویی استفاده کنید.
 • ممکن است در المنت لباسشویی رسوباتی جمع شده باشد.

اگر المنت لباسشویی رسوبات جمع کند، نمی تواند آب را در حد آب گرم کند و در نتیجه شستشوی مناسبی نخواهید داشت.

 • عدم تخلیه آب در لباسشویی

اگر آب به درستی تخلیه نشود، شستشوی مناسب نخواهید داشت.

خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال

چرا لباسشویی روشن نمی شود؟ برای تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال چه کنیم؟

اگر ماشین لباسشویی روشن نمی شود، می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در این مواقع با ما همراه باشید:

 • ممکن است سیستم الکتریکی معیوب باشد.
 • پریز برق وجود ندارد.
 • باید با کمک یک ولت متر برق مربوط به پریز را چک کنید.
 • دو شاخه یا کابل معیوب هستند یا از منبع تغذیه جدا شده اند.
 • در حالی که دو شاخه به پریز وصل هستند، با رعایت تمام نکات ایمنی، برق رسیده به پارازیت را با ولت متر بررسی کنید، در غیر این صورت دو شاخه یا کابل را تعویض کنید.
 • برق قطع کننده وارد مجموعه سوئیچ نشده است.
 • دو شاخه را از پریز جدا کرده و از اهم متر برای بررسی قطع نشدن سیم ها استفاده کنید.
 • ممکن است مجموعه کلید خراب است.
 • قفل ایمنی درب شکسته یا اتصالات آن خراب شده یا درب خودرو به درستی بسته نشده است.
 • میکروسوئیچ درب اولین کنترل کننده در ماشین لباسشویی برای فرآیند شستشو است.
 • برد دستگاه یا موتور دستگاه خراب است.

اگر دانش فنی کافی برای رفع این مشکل ندارید، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در تهران برای رفع مشکل بهره مند شوید.

علت صدای زیاد لباسشویی چیست؟ نحوه تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال چگونه است؟

در صورتی که ماشین لباسشویی سر و صدای زیادی دارد برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال با ما همراه باشید:

 • ممکن است مشکل از همتراز نبودن پایه لباسشویی آبسال باشد.
 • آسیب دیدن لباسشویی آبسال دومین عیب است.
 • مشکل وزن بتن روی دیگ لباسشویی یکی دیگر از عیب هاست.
 • معمولاً مشکل در کاسه نمدی، بلبرینگ، شفت و سه سیستم خطا وجود دارد.

اگر بلد نیستید مشکل صدا در ماشین لباسشویی را رفع کنید، می توانید از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در تهران برای رفع ایراد ماشین لباسشویی خود بهره مند شوید.

چرا لباسشویی آب را به خوبی تخلیه نمی کند؟ چگونه به تعمیرات ماشین لباسشویی آّسال بپردازیم؟

اگر ماشین لباسشویی آب را تخلیه نمی کند، می توانید موارد زیر را برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال بررسی کنید:

 • باید فیلتر پمپ یا شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی را بررسی کنید.
 • همچنین در صورت گیرکردن نخ و کرک بر روی پره های پروانه پمپ، فرآیند تخلیه با مشکل مواجه می شود.
 • باید پمپ برق را نیز چک کنید.

در صورت نیاز به تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی می توانید از متخصص تعمیر ماشین لباسشویی آبسال کمک بخواهید.

چرا دور خشک کن لباسشویی کار نمی کند؟ راهنمای عیب یابی و تعمیر لباسشویی آبسال در این مواقع

در صورت کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی، می توانید نکات زیر را برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال بررسی کنید:

 • این احتمال وجود دارد که خازن راه اندازی مشکل داشته باشد.
 • همچنین ممکن است مشکل از خود موتور ماشین لباسشویی باشد.
 • ممکن است برد مدار خراب باشد.
 • باید مجموعه کلیدها را بررسی کنید.
 • مطمئن شوید که برنامه ای که انتخاب می کنید دارای چرخه خشک کن است یا خیر.
 • همچنین ممکن است به اشتباه چرخه خشک کن را غیرفعال کرده باشید.
 • این احتمال وجود دارد که ماشین لباسشویی بیش از حد بار شده باشد.

اگر نمی توانید این مشکل را حل کنید، باید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در تهران استفاده کنید.

آب در لباسشویی گرم نمی شود، برای تعمیر لباسشویی آبسال در این مواقع چه باید کرد؟

اگر آب در لباسشویی گرم نمی شودد، می دانید برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در این مواقع چه باید کرد؟

 • اولین قسمتی که باید بررسی شود المنت و ترموستات است.
 • باید سنسور دمای ماشین لباسشویی یا هیدرواستات را نیز بررسی کنید.
 • در صورت وجود هرگونه خرابی باید المنت را تعویض کنید.

اگر موفق به رفع این مشکل نشده اید می توانید از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در آی پی امداد استفاده کنید.

آب در هنگام کار از لباسشویی به بیرون می ریزد، جهت تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال چه کنیم؟

در صورت نشتی آب می توانید موارد زیر را برای تعمیرات لباسشویی آبسال چک کنید:

 • باید شیلنگ های ورودی و خروجی آب را از نظر ترک و نشتی بررسی کنید.
 • لاستیک اطراف در نیز ممکن است سوراخ شده و آب نشت کند.
 • باید شل بودن بست داخل دیگ را بررسی کنید.
 • همچنین مطمئن شوید که دیگ یا درب دیگ به خوبی مونتاژ شده باشد.

تعمیر مشکل آبریزی در لباسشویی آبسال

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال

مجموعه آی پی امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آبسال برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال را کنترل کرده است تا بتوانید با خیال راحت و بدون نگرانی ماشین لباسشویی آبسال خود را تعمیر کنید. از آن زمان سعی کردیم رفتاری متفاوت از سایر تعمیرگاه ها داشته باشیم و با استقبال بی نظیر شما عزیزان مواجه شدیم. پس ما را به دوستان خود به عنوان تعمیرگاه ارزان ماشین لباسشویی معرفی کنید.

هزینه تعمیر لباسشویی آبسال به عواملی مانند عوامل زیر بستگی دارد:

 • استفاده از قطعات فابریک
 • قطعه خراب شده در دستگاه
 • مدت گارانتی

قیمت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در آی پی امداد

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آبسال از جمله مسائلی است که به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. از این رو امکان تعیین هزینه تعمیرات لباسشویی های آبسال وجود ندارد. اما می توان هزینه تقریبی این خدمات را مشخص نمود که در همین راستا جدولی شامل هزینه های حدودی تعمیر یا تعویض قطعات لباسشویی را ارائه نموده ایم:

خدمات تعمیرات لباسشویی آبسال هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آبسال
تعویض کاسه نمد، بلبرینگ و سه نظام لباسشویی آبسال از 900/000 تا 1/500/000 تومان
تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی آبسال 400/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض شیربرقی لباسشویی آبسال 290/000 الی 550/000 تومان
هزینه تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی آبسال 350/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض لاستیک دور درب لباسشویی آبسال 300/000 الی 1/200/000 تومان
هزینه تعویض تایمر ماشین لباسشویی آبسال 300/000 الی 800/000 تومان
هزینه تعویض پمپ تخلیه لباسشویی آبسال 300/000 الی 750/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر موتور لباسشویی آبسال 1/000/000 الی 1/700/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر دیگ آبکش لباسشویی آبسال 800/000 الی 1/300/000 تومان

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در آی پی امداد

گروه آی پی امداد خدمات تعمیرات لباسشویی آبسال را با شعب مختلف در سراسر تهران برای شما تسهیل کرده است.

 • در نمایندگی کلیه خدمات با استفاده از قطعات فابریک انجام می شود.
 • تعمیرکار ماشین لباسشویی آبسال با لباس فرم حضور خواهد داشت.
 • کلیه خدمات لباسشویی آبسال دارای 3 تا 12 ماه گارانتی می باشد.
 • در آی پی امداد دستگاه از محل شما خارج نمی شود و تعمیرات در محل انجام می شود.
 • پس از تماس شما با تعمیرات آبسال، اپراتور مربوطه به شما مشاوره رایگان می دهد تا در صورت جزئی بودن ایراد، مشکل را برطرف کند، در غیر این صورت تعمیرکار آبسال کمتر از یک ساعت دیگر در محل حاضر می شود.

برای استفاده از بهترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آبسال با آی پی امداد با شماره زیر تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

3.1/5 - (7 امتیاز)

در بحث و گفتگوی این مقاله شرکت کنید!

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی آبسال در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی آبسال به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی آبسال، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

3 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. نيكبخت 19 شهریور 1401

  سلام وقت بخير لباسشويي آبسال داريم موتورش سينگ نمي چرخونه آبو تخليه مي كنه ولي كارنمي كنه دليلش چيه لطفا

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 شهریور 1401

   سلام، خازن، تسمه، خود موتور و در نهایت تایمر چک شود

   پاسخ دادن
 2. شنتیا 22 مرداد 1401

  سلام وقت بخیر ما یک لباسشویی آبسال داریم واشر دور در را باز کردیم چون خیلی کثیف بود. 2 تا حلقه سیمی به عنوان بست دارد.الان نمیتونیم جا بندازیم.لطفا کمک کنید.هزینه راهنمایی را هم می دهیم.ممنون

  پاسخ دادن