logo logo نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو
زمان مطالعه: 60 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو Daewoo در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران در محل توسط تعمیرکار متخصص آی پی امداد عیب یابی و رفع عیب می گردد. توجه داشته باشید که تعمیر ظرفشویی دوو نیازمند تخصص است و حتما باید توسط تعمیرکار آموزش دیده نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو عیب یابی گردد. در نمایندگی آی پی امداد با استفاده از قطعات فابریک و خدمات تعمیرکار مجرب، ظرفشویی دوو شما تعمیر می شود تا به حفظ کیفیت دستگاه کمک شود.

به کمک خدمات  تعمیرات ظرفشویی دوو در آی پی امداد، مشتریان می توانند تا 75% در هزینه تعمیرات صرفه جویی نمایند.

کاربر گرامی چنانچه سوالی در مورد تعمیر ظرفشویی دوو دارید، می توانید در انتهای صفحه از کارشناسان آی پی امداد پرسش نمایید.

آی پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ظرفشویی دوو، راهنمای استفاده از محصول، علت ارور و نحوه رفع کد خطا و مزایای بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو را شرح داده است تا با دانش و آگاهی از خدمات بهره مند شوید.

با خواندن این مقاله می توانید به مشکلات رایج ظرفشویی دوو پی ببرید. بنابراین با آی پی امداد همراه باشید.

ویژگی ماشین ظرفشویی دوو در به شرح زیر می باشد:

 • ماشین های ظرفشویی دوو دارای 8 برنامه شستوشوی متفاوت اند.
 • 2 طبقه مجزا همراه با ارتفاع قابل تنظیم سبد بالا به صورت اهرمی از دیگر ویژگی های این محصولات است.
 • از قابلیت های ظرفشویی دوو قابلیت شستشو با نصف ظرفیت است. این محصول کمترین میزان صدا را هنگام عملکرد دارد.

نحوه تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو Daewoo در تهران

کاربران گرامی، به یاد داشته باشید که آی پی امداد تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی همه برندها از جمله ماشین ظرفشویی دوو بوده و هیچگونه ارتباطی با گروه انتخاب نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو ندارد.

نحوه تماس با تعمیرگاه مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو Daewoo در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. ابتدا با نزدیک ترین شعبه تعمیرگاه و مجاز ماشین ظرفشویی دوو خود تماس حاصل فرمایید.
 2. همچنین می توانید به سایت مراجعه کنید و اقدام به ثبت درخواست تعمیر در سایت نمایید.
 3. نام تکنسین به همراه کد اشتراک برای ردیابی بهتر امور برای شما پیامک می شود.
 4. تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو ظرف مدت کمتر از یک ساعت به محل شما اعزام می گردد.
 5. تعمیرکار در انتهای کار، فاکتور و گارانتی به مشتری ارائه می دهد.
 6. همچنین در نهایت برای کسب نظر شما عزیزان با شما تماس گرفته خواهد شد.
 7. نظرات شما را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

تمامی خدمات مجموعه آی پی امداد دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در محل و منزل

آی پی امداد با ارائه خدمات باکیفیت سعی بر افزایش رضایت مشتریان خود دارد. از این رو با ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در محل، سبب افزایش کیفیت خدمات تعمیر می شود. این شرکت با نیم قرن تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی مشغول فعالیت است، اما هر روز برای افزایش رضایتمندی کاربران سعی در ارتقا خدمات و تسهیل خدمت رسانی به مشتریان را در سر می پروراند.

مزایای خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در محل و منزل به شرح زیر است:

 1. تعمیر ظرفشویی دوو در محل شما انجام می شود و دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای جابه جایی دستگاه نیست.
 2. از نزدیک شاهد و ناظر عملکرد تعمیرکار ظرفشویی دوو می باشید.
 3. با دلیل عدم نیاز به حمل و نقل دستگاه به مرکز تعمیرات، دیگر خطری مانند سقوط و … ظرفشویی را تهدید نمی کند.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی دوو به چه صورت است؟

در هنگام خرابی ظرفشویی دوو، یکی از مسائل مهم استفاده از خدمات پس از فروش آن است. برای استفاده از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی دوو باید از ضمانت نامه معتبر برخوردار باشید تا بتوانید با شماره روی آن تماس گرفته و از این خدمات بهره مند شوید. در صورتی که از تاریخ گارانتی دستگاه شما گذشته باشد و یا از خدمات ارائه شده توسط نمایندگی آن رضایت ندارید، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو استفاده کنید. نمایندگی مجاز آی پی امداد تمامی خدمات تعمیرات ظرفشویی دوو را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی دوو

انتخاب سرویس، نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی دوو در ایران می باشد. با خرید این محصول از فروشگاه های معتبر در سرتاسر کشور خیالتان از بابت خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی دوو راحت خواهد بود. شماره و اطلاعات نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش ظرفشویی دوو بر روی برچسب گارانتی روی جعبه محصول درج شده است که می توانید با آن تماس گرفته و از خدمات معتبر و باکیفیت انتخاب سرویس بهره مند شوید.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو با تعمیرکار آی پی امداد

آی پی امداد، تعمیرگاه تخصصی ظرفشویی دوو با اخذ مجوزهای رسمی از اتحادیه آماده ارائه خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو و دیگر برندها در سرتاسر شهر تهران می باشد و هیچگونه ارتباطی با نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی دوو ندارد.

تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو و یا بهره مندی از خدمات تعمیرگاه مرکزی آی پی امداد؟

کاربران گرامی، به یاد داشته باشید که اگر به تازگی ظرفشویی دوو خود را خریداری نموده اید، گارانتی و خدمات پس از فروش رایگان از طرف نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو شامل حال دستگاه می شود. پس در صورت هرگونه آسیب و خرابی به شما توصیه می کنیم از خدمات رایگان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو “انتخاب سرویس” بهره ببرید.

اما در صورتی که مدت زمان گارانتی خدمات پس از فروش نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی دوو شما به پایان رسیده است، می توانید از مزایا و خدمات نمایندگی مجاز آی پی امداد بهره مند شوید.

مزایای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در آی پی امداد به شرح زیر است:

 • آی پی امداد، دارای نیم قرن تجربه می باشد.
 • آی پی امداد دارای تکنسین های مجرب، متعهد و دوره دیده جهت تعمیرات کلیه محصولات دوو است.
 • آی پی امداد با بهره مندی از قطعات اصل و فابریک به تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو شما عزیزان می پردازد.
 • ارائه فاکتور و گارانتی 3 الی 12 ماهه را از وظایف خود می دانیم.
 • ارائه خدمات تعمیرات ظرفشویی دوو در هفت روز هفته و در 24 ساعت شبانه روز را برای رضایتمندی شما عزیزان انجام می دهیم.
 • هزینه خدمات تعمیر ظرفشویی دوو کاملا مقرون به صرفه و طبق تعرفه اتحادیه می باشد.

نمایندگی ماشین ظرفشویی دوو در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

ماشین ظرفشویی یکی از پرکاربردترین لوازمی است که به صورت مداوم برای شستشوی ظروف از آن استفاده می گردد. در صورتی که تعمیرات این دستگاه به درستی انجام نشود، می تواند علاوه بر خرابی بیشتر آن، هزینه های هنگفتی نیز برای مصرف کنندگان به بار آورد. از این رو یکی از مهمترین اقداماتی که در زمان خرابی ماشین ظرفشویی باید انجام شود، استفاده از خدمات نمایندگی ماشین ظرفشویی دوو در یک مرکز مجاز و معتبر است. یکی از معتبرترین مراکز که خدمات بی شماری را به مشتریان خود ارائه می نماید، آی پی امداد می باشد.

 • در مرکز آی پی امداد تنها از قطعات اصلی برند دوو برای تعمیر ماشین ظرفشویی استفاده می گردد که این مسئله موجب افزایش کیفیت دستگاه خواهد شد.
 • نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو از تعمیرکاران آموزش دیده و متخصص استفاده می کند. این تعمیرکاران می توانند دستگاه را در سریع ترین زمان عیب یابی نموده و آن را تعمیر نمایند.
 • تمامی خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی در این مجموعه توسط تکنسین ها در محل و منزل مشتریان انجام می شود. این مسئله می تواند از صرف وقت و هزینه زیاد افراد جلوگیری نماید.
 • با استفاده از خدمات تعمیرات این مجموعه می توانید از ضمانت نامه رسمی شرکت و فاکتور معتبر این مجموعه جهت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو برخوردار شوید.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

ماشین ظرفشویی از جمله لوازم ضروری آشپزخانه به حساب می آید که در صورت بروز هرگونه ایراد در کارکرد این دستگاه، مشکلات زیادی برای مصرف کنندگان ایجاد خواهد شد. به طور کلی در صورت وجود هرگونه خرابی در ماشین ظرفشویی نمی توان برای شستشوی ظروف از آن استفاده نمود. از این رو کوتاه بودن روند تعمیرات ماشین ظرفشویی برای مصرف کنندگان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به طور کلی مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی دوو به نوع خرابی دستگاه شما بستگی دارد. به هر اندازه که خرابی دستگاه کمتر باشد، در مدت زمان کوتاه تری تعمیر خواهد شد.

در صورتی که ایرادات ماشین ظرفشویی شما مربوط به قطعات اصلی دستگاه باشد یا یکی از قطعات آن به طور کامل از کار افتاده باشد، تعمیرات و رفع عیب آن در مدت زمان بیشتری انجام خواهد شد. یکی از مهمترین مسائل در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی، استفاده از خدمات تعمیرکاران ماهر و باتجربه در این زمینه می باشد. نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در آی پی امداد با بهره مندی از تعمیرکاران مجرب و کاربلد می تواند دستگاه شما را سریعا تعمیر نموده و تحویل دهد.

با استفاده از خدمات این مجموعه نیازی به انتقال دستگاه خود به نمایندگی ندارید و می توانید آن را در محل مورد نظر خود تعمیر نمایید. از این رو در وقت شما صرفه جویی زیادی شده و نیازی به صرف زمان زیاد برای تعمیر ماشین ظرفشویی معیوب نخواهید داشت. شما برای اطلاع پیدا کردن از این مسئله که تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو چقدر زمان می برد، می توانید با کارشناسان نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

سرویس ظرفشویی دوو چگونه از خرابی های آن جلوگیری می کند؟

مصرف کنندگان باید هر چند وقت یکبار نسبت به سرویس ظرفشویی دوو خود اقدام نمایند. همواره باید به این نکته دقت داشته باشید که نباید سرویس دستگاه خود را نادیده بگیرید. زیرا بی توجهی به این مشکل ممکن است خسارات جدی به دستگاهتان وارد نموده و آن را نیازمند خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو نماید.

 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در آی پی امداد بسیار مجرب و کارآزموده بوده و می تواند سریعا اقدام به عیب یابی و سرویس قطعات دستگاه نماید.
 • خدمات سرویس که توسط تعمیرکار متخصص نمایندگی به مشتریان ارائه می شود، می تواند از بروز هرگونه خرابی در دستگاه جلوگیری نماید.
 • انجام خدمات سرویس موجب می شود تا مصرف کنندگان هزینه هنگفتی را صرف تعمیر ماشین ظرفشویی دوو نکنند.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو چه ویژگی هایی دارد؟

از آنجایی که بسیاری از لوازم خانگی مانند ماشین ظرفشویی در طول زمان دچار ایراداتی می شوند، تعمیر و عیب یابی صحیح آن از درجه اهمیت بالایی برخورداری است. تعمیر نادرست ظرفشویی دوو می تواند موجب آسیب به سایر قطعات و یا از کار افتادگی دستگاه شود. از این رو بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو برای تعمیر و رفع عیب دستگاه خود استفاده نمایید.

 • تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد دارای چندین سال سابقه در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در محل و منزل شما می باشد.
 • تکنسین این مجموعه می تواند در سریع ترین زمان ایراد دستگاه شما را تشخیص داده و با بالاترین کیفیت آن را تعمیر کند.
 • تعمیرکار نمایندگی تنها از قطعات فابریک و اصلی برای تعویض قطعات دستگاه شما استفاده می کند.
 • خدمات تعمیرکار نمایندگی همراه با ضمانتنامه و گارانتی معتبر به مشتریان ارائه می شود.

سوالات متداول مشتریان از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در آی پی امداد

 • آیا آی پی امداد نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو می باشد؟

کاربران گرامی، آی پی امداد تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی است و ارتباطی با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو ندارد.

 • چرا برای رفع عیب و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو از خدمات آی پی امداد بهره مند شویم؟

آی پی امداد با شفاف سازی هزینه تعمیرات، ارائه خدمات ویژه آنلاین و تعمیر ظرفشویی دوو در همان روز در محل مشتری، توانسته است جایگاه ویژه ای در میان کاربران کسب نماید.

 • خدمات تعمیرات ظرفشویی دوو در آی پی امداد گارانتی می شود؟

کلیه خدمات تعمیر ظرفشویی دوو در آی پی امداد دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد و در مدت زمان ضمانت تحت پشتیبانی این مرکز قرار می گیرد.

آموزش تعمیرات ظرفشویی دوو

آموزش تعمیرات ظرفشویی دوو برای مصرف کنندگان این دستگاه می توان از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در نظر داشته باشید که بروز هرگونه خرابی و نقص فنی در کارکرد ظرفشویی های این برند را می توانید به کمک راهکارهای ارائه شده در منزل خود به راحتی رفع کنید. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو با توضیح ایرادات رایج و نحوه عیب یابی ظرفشویی های این برند توانسته است تا میزان زیادی مصرف کنندگان را برای رفع مشکلات دستگاه خود راهنمایی نماید.

با استفاده از این راهکارها هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو نیز به حداقل خواهد رسید. اما اگر مشکل ایجاد شده در دستگاه شما به صورت کاملا جدی باشد، تنها تعمیرکار متخصص قادر به رفع آن است که می توانی برای این کار از تعمیرکاران متخصص تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد کمک بگیرید.

عیب یابی ماشین ظرفشویی دوو

با وجود آن که ماشین ظرفشویی‌های دوو با کیفیت ساخت بسیار بالا و در حد جهانی ساخته و تولید می شوند، اما باز هم به علل مختلف هریک ممکن است دچار مشکلاتی شوند. در تماس‌هایی که با ما صورت گرفته، مشکلات زیر عمده‌ترین موارد در تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو بوده‌اند:

این مشکلات از تجربه زیاد تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی دوو توسط تعمیرکار استخراج شده اند:

 • دستگاه روشن نمی‌شود.
 • دستگاه قادر به شستن تمیز ظروف نیست.
 • درب دستگاه باز نمی‌شود.
 • درب دستگاه بسته نمی‌شود.
 • از کنار درب، آب به بیرون نشت می‌کند.
 • از زیر ماشین آب سرریز می‌شود.
 • دستگاه قادر به گرم کردن آب نیست.
 • آب دستگاه تخلیه نمی‌شود.

در ادامه به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو توسط تعمیرکار مجاز پرداخته ایم.

چرا ظرفشویی دوو از مواد شوینده استفاده نمی کند؟

در صورت عدم استفاده دستگاه از مواد شوینده، برای تعمیرات ظرفشویی دوو از نکات زیر کمک بگیرید:

 • در صورتی که شوینده به درستی وارد مخزن ظرفشویی نمی شود، باید مخزن مواد شوینده را بررسی کنید.
 • ممکن است درب جاقرصی به دلیل وجود رسوبات باز نشود.
 • اگر از قرص ظرفشویی استفاده می کنید، حتما دقت داشته باشید که جاقرصی جرم نگرفته باشد.

عیب یابی مشکلات شوینده در ظرفشویی دوو

در صورت عدم رفع ایراد دستگاه خود می توانید با نزدیک ترین شعبه از نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در آی پی امداد تماس بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی دوو نشتی آب دارد؟

در صورت وجود مشکل نشتی آب در دستگاه و برای انجام تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در محل از نکات زیر استفاده نمایید:

 • شیلنگ تخلیه و پمپ ظرفشویی را چک کنید تا پارگی و گرفتگی و هیچگونه مسدودی نداشته باشند.
 • خم شدگی شیلنگ را نیز چک کنید.
 • پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی دوو نیز می تواند دلیل بروز این مشکل باشد.

چنانچه مشکل نشتی آب در ظرفشویی حل نشد، با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو تماس بگیرید.

علت بروز صدای بیش از حد و ناهنجار در ماشین ظرفشویی دوو چیست؟

در صورت بروز صدای زیاد و گوشخراش در ظرفشویی، از نکات زیر برای تعمیرات ظرفشویی دوو در منزل استفاده نمایید:

 • سابیدگی و یا شکستگی بلبرینگ را بررسی نمایید.
 • ترک خوردگی و یا پوسیدگی پولی قرقره نیز می تواند دلیل این امر باشد..
 • از کار افتادن بلبرینگ های موتور هم ایجاد صدا می نماید.
 • آسیب دیدگی پمپ تخلیه هم عاملی شایع برای ایجاد صدا است.

اگر صدای زیاد ظرفشویی حل نشد، از تعمیرکار مجاز مرکزی ظرفشویی دوو کمک بگیرید.

چرا بر روی ظروف موجود در ظرفشویی دوو لکه باقی می ماند؟

در صورت مشاهده لکه بر روی ظروف درون ظرفشویی، از نکات زیر برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی دوو استفاده کنید:

 • باید حتما برنامه شستشوی ظروف خود را به درستی انتخاب کنید تا بر روی آن ها لکه ای باقی نمایند.
 • برای شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی بهتر است نمک دانه درشت استفاده کنید.
 • بهتر است پیش از شروع شستشو حتما املاح آب منظقه خود را بررسی کنید.
 • براساس املاح آب منطقه خود می توانید از میزان جلادهنده مناسب استفاده نمایید.

برای رفع مشکل دستگاه خود می توانید از تعمیرکار نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو در تهران کمک بگیرید.

دلیل کار نکردن ماشین ظرفشویی دوو چیست؟

در صورت عدم کار ظرفشویی، از نکات زیر برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو استفاده نمایید:

 • فشار آب را چک کنید تا کم نباشد.
 • اتصال دستگاه به برق را بررسی نمایید.
 • از بسته بودن و سفت بودن شیر آب اطمینان حاصل کنید.
 • شکستگی شیلنگ های ورودی آب را چک کنید. برق دستگاه را نیز بررسی نمایید.

در صورت حل نشدن مشکل کار نکردن ظرفشویی، از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در تهران بهره ببرید.

چرا ظروف درون ماشین ظرفشویی دوو خشک نمی شوند؟

در مواقعی که ظروف درون ظرفشویی به خوبی خشک نمی شوند، موارد زیر را برای تعمیرات ظرفشویی دوو در نظر بگیرید:

 • ممکن است المنت گرمایی ماشین ظرفشویی مشکل پیدا کرده باشد.
 • گاهی ممکن است مخزن آبکشی و یا کلاهک شوینده دچار مشکل شده باشند.
 • ترمینال های المنت گرمایی را چک کنید که سالم باشند.
 • پمپ تخلیه را بررسی کنید که کارکرد صحیحی داشته باشد.

تعمیر مشکل خشک نشدن ظروف در ظرفشویی دوو

برای رفع ایراد دستگاه خود در این مواقع بهتر است از تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در تهران کمک بگیرید.

دلیل تخلیه نشدن آب در ظرفشویی دوو چیست؟

اگر ماشین ظرفشویی دوو به خوبی آب را تخلیه نمی کند، جهت عیب یابی و تعمیرات مراحل زیر را دنبال نمایید:

 • بررسی نمایید که در پمپ تخلیه چیزی گیر نکرده باشد.
 • مطمئن شوید شیلنگ های تخلیه ظرفشویی دوو دچار گرفتگی، تاخوردگی و پارگی نشده باشند.

چرا آب وارد ماشین ظرفشویی دوو نمیشود؟

در صورتی که آب وارد ظرفشویی نمی شود، برای تعمیرات ظرفشویی دوو موارد زیر را بررسی کنید:

 • اگر آب وارد ماشین ظرفشویی نمی شود، شیر برقی دستگاه را بررسی کنید تا دچار مشکل نشده باشد.
 • همچنین باید شناور و سوئیچ شناور که میزان ورود آب به ظرفشویی کنترل می کنند را نیز چک کنید.
 •  سنسور آب یا هیدروستات ظرفشویی را نیز به دقت مورد بررسی قرار دهید.

در صورتی که نمی توانید دستگاه خود را به درستی عیب یابی کنید، با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو تماس بگیرید.

علت بوی بد در ظرفشویی دوو چیست؟

ظرفشویی دوو بوی بدی می دهد، جهت عیب یابی و تعمیرات:

 • مطمئن شوید در فیلتر کف ظرفشویی آشغال یا تکه های غذا گیر نکرده باشد.
 •  روند تخلیه را بررسی نمایید و مطمئن شوید آب به طور کامل از ظرفشویی خدوو می شود.
 • همواره از یک بوگیر در ظرفشویی دوو استفاده نمایید.

چرا درب ظرفشویی دوو بسته یا قفل نمی شود؟

در صورتی که درب ظرفشویی بسته نمی شود، برای تعمیر ظرفشویی دوو موارد زیر را بررسی کنید:

 • ابتدا باید درب را مجددا باز و بسته نمایید.
 • درص ورتی که باز هم قفل درب عمل نمی کند، قفل درب و سوئیچ قفل درب را چک کنید.
 • در صورت وجود هرگونه خرابی و مشکل در این قطعات باید آن ها را تعویض کنید.

برای تعمیر و رفع عیب دستگاه خود بهترین راه استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو در محل می باشد.

چرا ظرفشویی دوو ظرف ها را به خوبی نمی شوید؟

ظرفشویی دوو ظرف ها را به خوبی نمی شوید، برای عیب یابی و رفع عیب موارد زیر را دنبال نمایید:

 • بررسی نمایید تا آبگیری در ظرفشویی دوو کامل انجام شود.
 • به مواد شوینده دقت نمایید تا مرغوب باشد.
 • آب پاش ها را چک نمایید تا گرفتگی نداشته باشند.
 • چیدمان ظروف را با دقت انجام دهید.
 • بررسی نمایید تا ظرفشویی دوو به درستی عمل تخلیه را انجام دهد.

اگر دستگاه شما ظروف را به خوبی نمی شوید، بهترین انتخاب خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو می باشد.

آموزش مراقبت از ماشین ظرفشویی دوو در نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

آموزش مراقبت از ماشین ظرفشویی دوو در نمایندگی تعمیرات آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

 1. ماشین ظرفشویی دوو را بیش از حد پر نکنید.
 2. داخل سینک ظرفشویی، آب گرم را باز کنید تا هر چه سریع تر آب گرم به داخل ماشین ظرفشویی دوو برسد.
 3. زیرا فشار آب داخل ماشین خیلی کم بوده و زمان گرم شدن آب به طول می انجامد. این کار در فصل سرما برای ظروف چرب توصیه می شود.
 4. بعد از هر 60 بار استفاده از ماشین ظرفشویی باید یک جرم گیر مایع را به صورت واژگون داخل ماشین ظرفشویی قرار داده و دستگاه را خالی از ظرف با برنامه ای با دمای بالای 60 درجه روشن کنید.
 5. گاهی واشر دور درب و قسمت لولا را نیز تمیز کنید. یک دستمال لطیف برای اینکار نیاز است تا به راحتی بین درب و لولا بچرخد.
 6. نمک اورجینال و اصلی تهیه کنید؛ زیرا سختی آب دشمن سرسخت ظروف و ماشین ظرفشویی است.
 7. با استفاده اصولی دیگر نیازی به استفاده از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو ندارید.

چنانچه در دستگاه شما مشکلی به وجود آمده، با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در تهران تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو بسته به مسائل مختلفی می تواند تفاوت هایی هم داشته باشد. از این رو برای بسیاری از کاربران تبدیل به یک دغدغه عمده گشته است. آشنایی با این عوامل می تواند بهترین راهکار را برای شما آشکار سازد.

مهمترین عوامل موثر در تعیین هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو:

 • استفاده از قطعات فابریک دوو
 • فناوری های به کار رفته در سیستم ظرفشویی دوو و مدل آن
 • زمان گارانتی خدمات تعمیرات ظرفشویی دوو در تهران

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو مطابق با نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود.

قیمت خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در آی پی امداد

یکی از مهمترین مسائل به هنگام تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو هزینه ای است که برای رفع ایراد دستگاه صرف می گردد. این هزینه بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود که می توان مقدار هزینه را به صورت حدودی مشخص نمود. در ادامه به بررسی هزینه تعمیر و تعویض قطعات ظرفشویی دوو خواهیم پرداخت:

خدمات تعمیرات ظرفشویی دوو هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو
تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی دوو 490,000 الی 790,000 تومان
تعویض شیلنگ اتصالات ماشین ظرفشویی دوو 150,000 الی 350,000 تومان
تعویض پمپ ماشین ظرفشویی دوو 450,000 الی 690,000 تومان
تعویض لاستیک درب ماشین ظرفشویی دوو 250,000 الی 390,000 تومان
تعویض میکروسوئیچ و قفل درب ظرفشویی دوو 250,000 الی 950,000 تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی دوو 490,000 الی 890,000 تومان
تعویض المنت ماشین ظرفشویی دوو 700,000 الی 3,500,000 تومان
تعویض سنسور آب ماشین ظرفشویی دوو 190,000 الی 490,000 تومان
تعویض فیلتر و پروانه پمپ ظرفشویی دوو 150,000 الی 190,000 تومان

نتیجه گیری از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در نمایندگی آی پی امداد

نتیجه گیری از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در آی پی امداد به شرح زیر است:

 • با آی پی امداد در هر ساعتی از شبانه روز می توانید به خدمات تعمیرات دسترسی داشته باشید.
 • دسترسی به قطعات فابریک
 • بهره گیری از نیروی متخصص
 • هزینه ها طبق نرخ اتحادیه و گارانتی خدمات

جهت تماس با تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو می توانید با شماره های مندرج در زیر تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی دوو به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی دوو، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

48 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. عبادی 11 خرداد 1401

  سلام. سبد شستشوی ظروف طبقه پایین ماشین لباسشویی دوو را می خواهم، لطفا" راهنمایی نمایید.

  پاسخ دادن
 2. mas lake 05 اسفند 1400

  سلام برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی دوو می خووام مدل لطفا برای خرید راهنمایی کنید m1411

  پاسخ دادن
  محمد ابراهیمی 21 شهریور 1400

  سلاممدل 1411 خریدم برای اولین بار که شروع به کار کرد بعد از چند دقیقه E4زد مشگل کجاس

  پاسخ دادن
  MaSouD 26 اردیبهشت 1399

  سلام من ماشین ظرفشویی دوو مدل ۱۴۱۲ دارم زبانه قفل در به دلیل محکم بستن شکست. الان دنبال قطعه قفل درب هستم از کجا میتونم تهیه کنم؟

  پاسخ دادن
  حسن زاده 25 اردیبهشت 1399

  سلام ، من تازه ماشین ظرفشویی دوو خریدم رو تایم نیم ساعت 5 دقیقه آخرش میپره رو یک دقیقه و رو زمان 90 دقیقه به 45 که میرسه میره رو 39 و بعد رو 29 به نظرتون طبیعی یا مشکل داره

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 25 اردیبهشت 1399

   سلام ، برد الکترونیکی ظرفشویی دوو شما باید چک شود.

   پاسخ دادن
  رفیع زاده 24 فروردین 1399

  سلام ماشین ظرفشویی دوو دارم که چند سال بدون مشکل کار میکرد ولی یک بار بعد از اینکه نمک داخل مخزن ریختم و روشن کردم بعد از یک دقیقه قطع شد و بعد از ۵ دقیقه خطای ۰۰۱ داد . نمک داخل مخزن رو خالی کردم ولی از اون به بعد همین خطا رو میده . اگه ممکنه راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 24 فروردین 1399

   سلام دوست عزیز ، آبگیری ظرفشویی دوو شما مشکل دارد و برای رفع این مشکل باید شیربرقی چک شود.

   پاسخ دادن
  مهدی 08 بهمن 1398

  سلام تفاوت ماشین ظرفشویی مدل m1114 با مدلm1112s چیه؟

  پاسخ دادن
  فیروزه زند 02 تیر 1398

  سلام ظرفشویی دوو دارم ، تمام ظروف استیل کا برای شستشو میذارم زنگ زدن ... تیغه غذا سازهام ، چاقوهام .... دور مخزن نمک دستگاه هم زنگ زده و مونده ، درحالیکه کلا اون قسمت پلاستیکه ... نمک میریزم توی دستگاه ، دو بار یا حتی یک بار شسشو که انجام میده تموم شده و چراغش روشنه دوباره ... و اینکه بعد از شستشو انگاری دوغ ریختن روی ظرفا ... لک نیست ، تمام ظروف همونطورین ، سفید ! فرقی نمیکنه نمک فینیش باشه یا پریل براق کننده هم همیشه شارژه ... ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. تنظیم رزین به نسبت سختی آب منطقه که مطرح فرمودید رو حتی زمان نصب ماشین بعد از خرید هم کسی انجام نداد!

  پاسخ دادن
  راعی 26 خرداد 1398

  سلام ظرف شویی بعد شستوشو آب را تخلیه نکرد و بعاز آن برق داخل آن نمیشود یعنی دکمه های آن روشن نمی شود و پاور کار نمیکن

  پاسخ دادن
   مدیر 27 خرداد 1398

   سلام ، برد الکترونیکی ظرفشویی و پمپ تخلیه باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات دوو در محل چک شود .

   پاسخ دادن
  پریوش حاتمی 10 خرداد 1398

  سلام خسته نباشید اولا از راهنمایی های ارزنده شما متشکرم. ماشین ظرفشویی دوو مدل m1411 دارم. دفترچه فارسی ندارد میشه لطف کنید ودفترچه رو ارسال فرمایید. ضمنا آب تغذیه ماشین به محل شیر آب یرد منزل متصل شده. این کار درست است؟ خیلی سپاسگزارم

  پاسخ دادن
  ناشناس 11 اردیبهشت 1398

  متاسفانه شماره ندارم اگه براي غرب تهران نمايندگي داره اعلام بفرماييد من هماهنگ كنم

  پاسخ دادن
   مدیر 13 اردیبهشت 1398

   سلام ، شماره تلفن نمایندگی آی.پی امداد برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در سراسر تهران داخل سایت موجود میباشد ، جهت خدمات در غرب با شماره 44840509 تماس حاصل نمایید .

   پاسخ دادن
  مجتبي جمالپور 10 اردیبهشت 1398

  سلام من ظرفشويي دوو استفاده مي كنم الان ارور e4 ميده لطفا راهنمايي كنيد ؟

  پاسخ دادن
   مدیر 11 اردیبهشت 1398

   سلام ، پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی شما باشد توسط خدمات نمایندگی تعمیرات دوو چک شود .

   پاسخ دادن
  مهشاد 18 فروردین 1398

  سلام خسته نباشيد من با اينكه نمك داخل محفظه ريختم ولي باز چراغ مخصوص نمك روشنه، مشكل كجاست؟؟

  پاسخ دادن
   مدیر 19 فروردین 1398

   سلام ، نمک داخل مخزن تخلیه میشود ؟

   پاسخ دادن
  عطیه 01 اسفند 1397

  سلام دستگاه من دوو 14 نفره س،روشن ک میکنم اب رو ظروف نمیریزه و فقط ته دستگاه اب جمع میشه فقطم تا 2 دقیقه اول دستگاه صدا میده و مشخصه ک داره کار میکنه بعد اون دستگاه دقیقش میگذره ولی کار نمیکنه هیچ خطایی هم نمیده لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست

  پاسخ دادن
   مدیر 01 اسفند 1397

   سلام ، آبپاش بالای ظرفشویی دوو شما گرفته است ، برای رفع عیب و تعمیرات ظرفشویی دوو خود میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  رها قاسمی 21 بهمن 1397

  سلام میخواستم ماشین ظرفشویی بخرم ولی نمیدونم دوو بگیرم یا سامسونگ و یا ال جی ...گفتم بهترین راهی که میشه راهنمایی گرفت تعمیراتی هست که کاملا آشنایی دارن اگر راهنماییم کنید ممنون میشم ممنون میشم که در اسرع وقت راهنماییم کنید

  پاسخ دادن
  احمدی 20 بهمن 1397

  با سلام . من ماشین ظرف شویی رو یک ساعت میذارم شستشو تمام میشود کلمه E9میاد مشکلش چیه . واین که میخوام بعد شست شو دوباره شستشو انجام بدم کیبورد عمل نمیکنه باید از پریز بکشم دوباره بزنم تا دکمه اش عمل کنه

  پاسخ دادن
   مدیر 21 بهمن 1397

   سلام ، مشکل از گردش گرمکن شما یا اتصالی در برد الکترونیکی میتواند باشد .

   پاسخ دادن
  مهدیه غفاری 19 بهمن 1397

  سلام . خسته نباشید . در ماشین ظرفشویی دوو درپایان کار ارور E9 میده. مشکل کجاست؟

  پاسخ دادن
  Elham.a 21 آذر 1397

  سلام چند وقته که از ماشین دوو استفاده میکنم ولی مدتیه که ماشین از جلا دهنده استفاده نمیکنه و چراغ نشانگر جلا دهنده همونجور ثابته و تغییری نمیکه و روی ظرف ها لکه های سفیده، در صورتی که قبلا بعد از دو سه بار استفاده جلادهنده اش تموم میشد. حتی درجه اش رو هم تغییر دادم و روی 5 گذاشتم بازم تغییری نداشت.دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟؟

  پاسخ دادن
   مدیر 22 آذر 1397

   سلام ، درجه جلادهنده باید روی 1 باشد و آبپاش بالا هم رسوبگیری نمایید .

   پاسخ دادن
  z.p 23 آبان 1397

  سلام من ظرفشویی دوو استفاده میکنم ظرفها تمیز میشه ولی بعد از شستشو از مخزن نمک،نمک سرریز نیشه و خشک میشه اگر پاک نکنم باعث زنگ زدگی کف دستگاه میشه یکبار نمایندگی اومد اب داغ ریخت رو مخزن و سفتش کرد گفت درست شده ولی بازم همونه میشه راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 24 آبان 1397

   سلام ، اگر نمک استفاده نمیشه یعنی دستور نمیگیره و برد مشکل دارد .

   پاسخ دادن
   مدیر 24 آبان 1397

   نمک به اندازه وارد دستگاه جهت شستن و املاح گیری رزین میشود . نباید تصور داشته باشید کل مخزن خالی شود .

   پاسخ دادن
  راضیه رنجبر 18 آبان 1397

  سلام من ماشین ظرفشویی دوو خریداری کردم هنوز یک هفته نشده سری اول که ظرف شستم ظرف ها رو شست و تمیز بود سری دوم روی برنامه 1/2 که قرار دادم زود خاموش شد و قرص حل نشده بود و کف ماشین ظرفشویی پر از آب بود آب ها رو خودم با دست تخلیه کردم و مجدد روی برنامه اتوماتقرار دادم و بعد از دو ساعت و نیم شستن و 4 ساعت بعد درش رو باز کردم قرص حل نشده بودو بین ظرف ها قرار گرفته بود و ظرف ها خشک نشده بودن لطفا راهنمایی کنید؟

  پاسخ دادن
   مدیر 20 آبان 1397

   سلام ، نحوه برنامه دادن شما اشتباه است .

   پاسخ دادن
  عباس 27 مهر 1397

  سلام ماشین ظرفشویی دوو من محلی که مایع جلادهنده میریزم اون قسمتیش که شکل فلش هست پایین گیر کرده و بالا نمیاد. چطور میتونم درستش کنم؟

  پاسخ دادن
   مدیر 28 مهر 1397

   سلام ، شیلنگی که از خروجی جلادهنده میرود را درست نمایید .

   پاسخ دادن
  Ahmadrezahamani 04 شهریور 1397

  باسلام‌.من ماشین ظرفشویی دوودارم موقع استفاده روی بردکدE2میزنه وروشن نمیشه.مشکل ازکجاست؟

  پاسخ دادن
   مدیر 04 شهریور 1397

   سلام ، ارور و علت کد خطا را برای شما شرح داده ایم مطالعه نمایید .

   پاسخ دادن
   پناهی 28 تیر 1398

   سلام ماشین ظرفشویی دوو مدتی هست روی برنامه ۲:۴۵ که تنظیم میکنیم در زمان ۰۰:۵۴ دقیقه باقی می ماند و کار نمیکند،ممنون میشم راهنمایی کنید

   پاسخ دادن
    مدیر 29 تیر 1398

    سلام ، تایمر دستگاه شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در محل بهره مند شوید .

    پاسخ دادن
  ناشناس 02 شهریور 1397

  سلام ماشین ظرفشویی 1221 خریدم و کلا اروور004 میده هر مدلی هم لوله تخلیه رو نصب میکنیم بازم درست نمیشه اشکال کجاست؟؟

  پاسخ دادن
  سپیده 28 خرداد 1397

  سلام .خسته نباشید. ظرفشویی دوو من در برنامه شست و شوی یک ساعته ، اواخر شست و شو صدا میدهد و زمان شست و شو کم نمیشود . مثلا روی 6 دقیقه میماند .شستشو تمام نمیشود

  پاسخ دادن
   مدیر 28 خرداد 1397

   سلام ، تایمر ظرفشویی شما مشکل دارد و اگر صدا میدهد میتواند از پمپ تخلیه و دیگر قطعات باشد که نیاز به تعمیرکار ظرفشویی دوو دارید .

   پاسخ دادن
  هما 04 خرداد 1397

  سلام اگه از قرص همه کاره kalyon ساخت ترکیه استفاده کنیم بازم نیاز به نمک هست ؟ممنون چون نصابم گفت نمک نمیخواد خواستم ببینم بدون نمک مشکلی پیش میاد ؟

  پاسخ دادن
  هما 04 خرداد 1397

  سلام اگه از قرص همه کاره kalyon ساخت ترکیه استفاده کنیم بازم نیاز به نمک هست ؟ممنون

  پاسخ دادن
   مدیر 05 خرداد 1397

   سلام ، اگر قرص دارای شوینده نمک و جلادهنده هست ، خیر . نیازی به استفاده جدای نمک نیست .

   پاسخ دادن
   مازیار جهانبانی 04 آبان 1398

   با سلام...ماشین ظرفشویی دوو ما همیشه ارور E3 میده...یعنی المنت باید تعویض بشه؟

   پاسخ دادن
    مدیر 04 آبان 1398

    سلام دوست عزیز ، ارور e3 مربوط به خرابی المنت ظرفشویی دوو است و باید توسط تعمیرکار اقدام به رفع عیب نمایید.

    پاسخ دادن
  پیمان سلیمانی 04 اردیبهشت 1397

  ظرفشویی دوو۱۲۱۲ روی برنامه ابکشی و ۳۰ دقیقه آب را کامل تخلیه میکنه ولی روی برنامه دوساعت و نیم آخر کار آب ته دستگاه جمع شده ایراد کجاست؟

  پاسخ دادن
   مدیر 04 اردیبهشت 1397

   سلام ، تایمر ظرفشویی دوو شما مشکل دارد و بدانید که شما نیاز به تعمیرکار ظرفشویی دوو دارید .

   پاسخ دادن