logo logo نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو
زمان مطالعه: 7 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو Daewoo در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران در محل توسط تعمیرکار متخصص آی پی امداد انجام می شود. توجه داشته باشید که تعمیر ماشین ظرفشویی دوو نیاز به تخصص دارد و باید توسط تعمیرکار آموزش دیده نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو تشخیص داده شود. در نمایندگی آی پی امداد ماشین ظرفشویی دوو شما با استفاده از قطعات اصلی و خدمات تعمیرکار مجرب برای کمک به حفظ کیفیت دستگاه تعمیر می شود.

به کمک خدمات  تعمیرات ظرفشویی دوو در آی پی امداد، مشتریان می توانند تا 75% در هزینه تعمیرات صرفه جویی نمایند.

نحوه تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو Daewoo در تهران

کاربران گرامی به یاد داشته باشید آی پی امداد تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی تمامی برندها از جمله ماشین ظرفشویی دوو می باشد و هیچ ارتباطی با گروه انتخاب نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی دوو ندارد.

نحوه تماس با مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در تهران به شرح زیر است:

 1. ابتدا می توانید با نزدیک ترین شعبه تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی دوو خود تماس بگیرید.
 2. همچنین می توانید به سایت مراجعه کرده و درخواست تعمیر را در سایت ثبت کنید.
 3. برای پیگیری بهتر نام تکنسین به همراه کد اشتراک برای شما پیامک می شود.
 4. تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو در کمتر از یک ساعت به محل شما اعزام می شود.
 5. تعمیرکار پس از اتمام تعمیرات دستگاه فاکتور و گارانتی به مشتری ارائه می کند.
 6. در نهایت برای دریافت نظر با شما تماس گرفته خواهد شد.

کلیه خدمات مجموعه آی پی امداد دارای گارانتی رسمی از 3 تا 12 ماه می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در محل و منزل

مرکز تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد با ارائه خدمات با کیفیت سعی در افزایش رضایت مشتریان خود دارد. بنابراین سعی می کند کیفیت خدمات خود را با ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در محل افزایش دهد. این شرکت با داشتن تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، هر روز سعی در بهبود خدمات و تسهیل خدمات رسانی به مشتریان برای افزایش رضایت کاربران دارد.

مزایای خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در منزل و محل شامل موارد زیر می باشد:

 • تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در محل شما انجام می شود و نیازی به پرداخت هزینه جابجایی دستگاه نیست.
 • شما می توانید از نزدیک شاهد و ناظر عملکرد تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو باشید.
 • به دلیل اینکه نیازی به حمل دستگاه به تعمیرگاه نیست، دستگاه شما دیگر خطری مانند افتادن و … ندارد.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی دوو به چه صورت است؟

زمانی که ماشین ظرفشویی دوو دچار ایراد می شود، یکی از مسائل مهم استفاده از خدمات پس از فروش برای تعمیر دستگاه است. برای استفاده از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی دوو باید گارانتی معتبر داشته باشید تا بتوانید با شماره روی آن تماس بگیرید و از این خدمات بهره مند شوید. در صورتی که تاریخ گارانتی دستگاه شما گذشته باشد و یا از خدمات نمایندگی رضایت نداشته باشید، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو استفاده نمایید. نمایندگی مجاز آی پی امداد کلیه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی دوو

با خرید این محصول از فروشگاه های معتبر سراسر کشور می توانید از خدمات پس از فروش و گارانتی نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو استفاده نمایید. شماره و اطلاعات نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی دوو بر روی برچسب گارانتی روی جعبه محصول درج شده است که شما می توانید با آن تماس گرفته و از خدمات انتخابی مطمئن و باکیفیت بهره مند شوید.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو با تعمیرکار آی پی امداد

تعمیرگاه تخصصی ماشین ظرفشویی دوو آی پی امداد با اخذ مجوزهای رسمی از اتحادیه آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو و سایر برندها در سراسر شهر تهران می باشد و هیچ ارتباطی با نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو ندارد.

تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو و یا بهره مندی از خدمات تعمیرگاه مرکزی آی پی امداد؟

در صورت به پایان رسیدن زمان گارانتی دستگاه خود می توانید از مزایا و خدمات نمایندگی مجاز آی پی امداد برای تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو خود بهره مند شوید. مزایای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

 • آی پی امداد نیم قرن تجربه دارد.
 • آی پی امداد برای تعمیر کلیه محصولات دوو تکنسین های مجرب، متعهد و آموزش دیده دارد.
 • آی پی امداد ماشین ظرفشویی دوو شما را با بهره مندی از قطعات اصلی تعمیر می کند.
 • ما در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو را برای رضایت شما ارائه می دهیم.
 • هزینه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو کاملا مقرون به صرفه و طبق تعرفه اتحادیه می باشد.

نمایندگی ماشین ظرفشویی دوو در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

ماشین ظرفشویی یکی از پرکاربردترین وسایلی است که دائما برای شستن ظروف استفاده می شود. اگر تعمیرات این دستگاه به درستی انجام نشود، علاوه بر خسارت بیشتر می تواند هزینه های هنگفتی را برای مصرف کنندگان به همراه داشته باشد. بنابراین یکی از مهم ترین اقداماتی که در هنگام خرابی ماشین ظرفشویی باید انجام شود، استفاده از خدمات نمایندگی ماشین ظرفشویی دوو در مراکز مجاز می باشد. یکی از معتبرترین مراکزی که خدمات بی شماری را به مشتریان خود ارائه می دهد، آی پی امداد است.

 • در مرکز آی پی امداد تنها از قطعات اورجینال برند دوو برای تعمیر ماشین ظرفشویی استفاده می شود که باعث افزایش کیفیت دستگاه می شود.
 • تعمیرکاران می توانند در اسرع وقت دستگاه را عیب یابی و تعمیر کنند.
 • کلیه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در این مجموعه توسط تکنسین ها در محل و منزل مشتری انجام می شود.
 • با استفاده از خدمات تعمیرات این مجموعه می توانید از گارانتی رسمی و فاکتور معتبر این شرکت بهره مند شوید.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

ماشین ظرفشویی یکی از لوازم ضروری آشپزخانه است که در صورت بروز مشکل در عملکرد این دستگاه مشکلات زیادی را برای مصرف کنندگان به همراه خواهد داشت. به طور کلی اگر ماشین ظرفشویی آسیب دیده باشد، نمی توان از آن برای شستن ظروف استفاده کرد. بنابراین کوتاه بودن فرآیند تعمیر ماشین ظرفشویی برای مصرف کنندگان بسیار مهم است. به طور کلی زمان مورد نیاز برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو به نوع خرابی دستگاه شما بستگی دارد.

اگر ایرادات ماشین ظرفشویی شما مربوط به قطعات اصلی دستگاه باشد یا یکی از قطعات آن کاملا از کار افتاده باشد، تعمیر بیشتر طول می کشد. یکی از مهمترین مسائل در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی استفاده از خدمات تعمیرکاران ماهر و با تجربه در این زمینه می باشد. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در آی پی امداد می تواند با کمک تعمیرکاران ماهر دستگاه شما را به سرعت تعمیر کند.

با استفاده از خدمات این مجموعه نیازی به تحویل دستگاه خود به نمایندگی ندارید و می توانید آن را در محل مورد نظر خود تعمیر کنید. برای اطلاع از زمان تعمیر ماشین ظرفشویی دوو می توانید با کارشناسان نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد تماس بگیرید.

سرویس ظرفشویی دوو چگونه از خرابی های آن جلوگیری می کند؟

مصرف کنندگان باید هر چند وقت یکبار از خدمات سرویس ماشین ظرفشویی دوو خود استفاده کنند. همیشه باید به این نکته توجه داشته باشید که از خدمات دستگاه خود غافل نشوید. زیرا بی توجهی به این مشکل ممکن است آسیب جدی به دستگاه شما وارد کند و آن را نیازمند خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو کند.

 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در آی پی امداد بسیار مجرب بوده و به سرعت می تواند قطعات دستگاه را عیب یابی و سرویس کند.
 • خدمات ارائه شده توسط تعمیرکار می تواند از آسیب دیدن دستگاه شما جلوگیری کند.
 • انجام سرویس باعث می شود که مصرف کنندگان هزینه زیادی را برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو صرف نکنند.

بررسی خدمات نمایندگی نصب ماشین ظرفشویی دوو در آی پی امداد

راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی دوو یکی از مهمترین و اساسی ترین کارهایی است که باید با دقت بالایی انجام شود. در واقع می توان گفت نصب صحیح و اصولی ماشین ظرفشویی دوو یکی از مواردی است که می تواند از بروز مشکلات مختلف در هنگام کار با دستگاه و نیاز به تعمیر ظرفشویی دوو جلوگیری کند. از جمله مشکلاتی که در صورت نصب نامناسب دستگاه به وجود خواهد آمد، می توان به صدای زیاد دستگاه در حین کار، لرزش، نشت آب و … اشاره کرد. بنابراین برای انجام این کار باید از متخصصین و تعمیرکاران مجرب کمک بگیرید.

متخصصین سرویس و نصب ماشین ظرفشویی دوو در مرکز تعمیرات مجاز آی پی امداد با توجه به سال ها تجربه و مهارت در این زمینه می توانند این کار را به صحیح ترین شکل انجام دهند. این تعمیرکاران علاوه بر اتصالات صحیح قسمت های مختلف ماشین ظرفشویی می توانند بهترین محل برای نصب ظرفشویی را پیدا کرده و آن را به درستی تراز کنند. در نتیجه اگر به تازگی دستگاه خود را خریداری کرده اید و به خدمات پس از فروش دستگاه خود دسترسی ندارید، بهترین کار این است که از نمایندگی ماشین ظرفشویی دوو در آی پی امداد کمک بگیرید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو چه ویژگی هایی دارد؟

از آنجایی که بسیاری از لوازم خانگی مانند ماشین ظرفشویی در طول زمان دچار مشکل می شوند، تعمیر و عیب یابی صحیح آن از اهمیت بالایی برخوردار است. تعمیر نادرست ماشین ظرفشویی دوو می تواند باعث آسیب به سایر قطعات و یا خرابی دستگاه شود. بنابراین بهتر است برای تعمیر و رفع عیب دستگاه خود از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو استفاده کنید.

 • تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد دارای چندین سال سابقه در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در محل و منزل شما می باشد.
 • تکنسین این مجموعه می تواند ایراد دستگاه شما را در سریع ترین زمان تشخیص داده و رفع کند.
 • تعمیرکار نمایندگی فقط از قطعات کارخانه ای و اورجینال برای تعویض قطعات دستگاه شما استفاده می کند.
 • خدمات تعمیرات نمایندگی با گارانتی و گارانتی معتبر به مشتریان ارائه می شود.

سوالات متداول مشتریان از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در آی پی امداد

سوالات متداول مصرف کنندگان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو به شرح زیر است:

 • آیا آی پی امداد را می توان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران دانست؟

آی پی امداد خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو و سایر برندها را در سراسر تهران ارائه می دهد و نماینده رسمی این برند نمی باشد.

 • آیا خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در آی پی امداد تضمین می شود؟

کلیه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در آی پی امداد دارای 3 تا 12 ماه گارانتی می باشد. در صورت بروز مشکل قبل از پایان گارانتی، تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو موظف است دستگاه را به صورت رایگان تعمیر کند.

 • هزینه نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در آی پی امداد چقدر است؟

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو به نوع عیب بستگی دارد. با استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو می توانید هزینه تعمیرات لوازم خانگی خود را تا 75 درصد کاهش دهید.

آموزش تعمیرات ظرفشویی دوو

آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو برای مصرف کنندگان این دستگاه می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو با بیان ایرادات رایج و نحوه عیب یابی ماشین های ظرفشویی این برند توانسته مصرف کنندگان زیادی را برای رفع ایرادات دستگاه خود راهنمایی کند. در صورتی که مشکل ایجاد شده در دستگاه شما کاملا جدی باشد، تنها تعمیرکار متخصص قادر به رفع آن است. برای این امر شما می توانید از خدمات تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات مجاز مرکزی در آی پی امداد استفاده نمایید.

راهنمای عیب یابی ماشین ظرفشویی دوو توسط تعمیرکار آی پی امداد

اگرچه ماشین ظرفشویی دوو دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد، اما باز هم ممکن است به دلایل مختلف دچار مشکل شود. در تماس هایی که با ما شده است، مشکلات زیر از اصلی ترین مشکلات تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو بوده است:

این ایرادات از تجربه زیاد تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی دوو توسط تعمیرکار استخراج شده است:

 • دستگاه روشن نمی شود.
 • دستگاه قادر به تمیز کردن ظروف نیست.
 • آب از کنار درب ماشین ظرفشویی به بیرون نشت می کند.
 • دستگاه قادر به گرم کردن آب نیست.
 • آب ماشین ظرفشویی به درستی تخلیه نمی شود.
 • و ..

در ادامه به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو برای شما پرداخته ایم.

چرا ظرفشویی از مواد شوینده استفاده نمی کند؟ نحوه تعمیرات ظرفشویی دوو چگونه است؟

اگر دستگاه از مواد شوینده استفاده نمی کند، می توانید از نکات زیر برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو کمک بگیرید:

 • اگر مواد شوینده به درستی وارد مخزن ماشین ظرفشویی نشد، باید مخزن مواد شوینده را بررسی کنید.
 • باید بررسی کنید که داخل درب جاقرصی رسوباتی تجمع نکرده باشد.
 • اگر از قرص ظرفشویی استفاده می کنید، مطمئن شوید که روی سطح جاقرصی جرم وجود ندارد.

عیب یابی مشکلات شوینده در ظرفشویی دوو

اگر مشکل دستگاه شما حل نشده است، می توانید با نزدیکترین شعبه نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در آی پی امداد تماس بگیرید.

چرا ظرفشویی نشتی آب دارد؟ برای تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو چه باید کرد؟

در صورت وجود مشکل نشتی آب در دستگاه و برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در محل از نکات زیر استفاده کنید:

 • شلنگ تخلیه و پمپ ماشین ظرفشویی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که پاره یا مسدود نشده اند.
 • همچنین می توانید خم شدن شلنگ دستگاه را نیز بررسی کنید.
 • پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی دوو نیز می تواند عامل این مشکل باشد.

چنانچه مشکل آب دادن ماشین ظرفشویی حل نشد، می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو تماس بگیرید.

علت بروز صدای بیش از حد و ناهنجار در ظرفشویی چیست؟ طریقه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو به چه صورت است؟

در صورت وجود صدا می توانید از نکات زیر برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو استفاده کنید:

 • ابتدا باید شکستگی بلبرینگ دستگاه را بررسی کنید.
 • ممکن است ترک خوردن یا پوسیدگی قرقره دلیل بروز این مشکل باشد.
 • خرابی بلبرینگ موتور نیز باعث ایجاد صدا می شود.
 • همچنین ممکن است آسیب پمپ تخلیه نیز یکی از دلایل شایع سر و صدا اباشد.

اگر صدای ماشین ظرفشویی برطرف نشد، از تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی دوو کمک بگیرید.

چرا بر روی ظروف موجود در ظرفشویی لکه باقی می ماند؟ چگوه اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو کنیم؟

در صورت مشاهده لکه از نکات زیر برای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو استفاده کنید:

 • باید برنامه مناسبی را برای شستن ظروف خود انتخاب کنید تا لکه های سفید ماشین ظرفشویی باقی نماند.
 • برای شستن ظروف بهتر است از نمک دانه درشت استفاده کنید.
 • بهتر است قبل از شروع شستشو محلول آب لوله کشی خود را بررسی کنید.
 • می توانید بر اساس نمک های آب منطقه خود از مقدار مناسب شوینده استفاده کنید.

برای رفع مشکل دستگاه می توانید از نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو کمک بگیرید.

دلیل کار نکردن ظرفشویی چیست؟ نظر تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو در این باره چیست؟

اگر ماشین ظرفشویی کار نمی کند، برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو باید از نکات زیر استفاده کنید:

 • ابتدا باید فشار آب را چک کنید تا کم نباشد.
 • همچنین باید اتصال دستگاه به برق را بررسی کنید.
 • از بسته بودن و سفت بودن شیر آب اطمینان حاصل کنید.
 • لازم است شیلنگ های ورودی آب دستگاه را بررسی کنید تا دچار شکستگی نشده باشند.

در صورت رفع نشدن مشکل دستگاهتان می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو تماس بگیرید.

چرا ظروف درون ظرفشویی خشک نمی شوند؟ برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی دوو چه کنیم؟

زمانی که ظروف درون ظرفشویی به خوبی خشک نمی شوند، می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو از نکات زیر کمک بگیرید:

 • ممکن است عنصر گرمایش ماشین ظرفشویی مشکل داشته باشد.
 • گاهی اوقات مخزن آبکشی یا درپوش شستشو ممکن است مشکل داشته باشد.
 • ترمینال های المنت گرمایشی را بررسی کنید که سالم هستند.
 • باید بررسی کنید که پمپ تخلیه به درستی کار می کند.

تعمیر مشکل خشک نشدن ظروف در ظرفشویی دوو

برای رفع ایراد دستگاه خود بهتر است از تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در تهران کمک بگیرید.

دلیل تخلیه نشدن آب در ظرفشویی چیست؟ برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو چگونه عمل کنیم؟

اگر ظرفشویی آب را به خوبی تخلیه نمی کند، باید برای تعمیر ظرفشویی دوو مراحل زیر را دنبال کنید:

 • بررسی کنید که چیزی در پمپ تخلیه گیر نکرده باشد.
 • مطمئن شوید که شیلنگ های تخلیه ماشین ظرفشویی دوو گرفتگی، پیچ خوردگی یا پاره شدن ندارند.

چرا آب وارد ماشین ظرفشویی نمیشود؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در این باره

اگر آب وارد ماشین ظرفشویی نشد، موارد زیر را برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو بررسی کنید:

 • اگر آب وارد ماشین ظرفشویی نمی شود، باید شیر برقی ماشین را چک کنید تا ببینید مشکلی دارد یا خیر.
 • همچنین باید شناور و سوئیچ شناور را که میزان آب ورودی به ماشین ظرفشویی را کنترل می کنند، بررسی کنید.
 • باید سنسور آب یا هیدرواستات ماشین ظرفشویی را بررسی کنید.

اگر نمی توانید دستگاه خود را به درستی عیب یابی کنید، می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو تماس بگیرید.

علت بوی بد در ظرفشویی چیست؟ برای تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو چه اقداماتی انجام دهیم؟

اگر ماشین ظرفشویی بوی بد می دهد، باید موارد زیر را برای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو بررسی کنید:

 • اطمینان حاصل کنید که هیچ زباله یا تکه های غذایی در فیلتر کف ماشین ظرفشویی گیر نکرده است.
 • فرآیند تخلیه را بررسی کنید و مطمئن شوید که آب به طور کامل از ماشین ظرفشویی تخلیه شده است.
 • همیشه از یک خوشبو کننده در ماشین ظرفشویی دوو استفاده کنید.

چرا درب ظرفشویی بسته یا قفل نمی شود؟ چه اقداماتی باید برای تعمیرات ظرفشویی دوو انجام شود؟

اگر درب ماشین ظرفشویی بسته نمی شود، موارد زیر را برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو بررسی کنید:

 • ابتدا باید در را دوباره باز و بسته کنید.
 • اگر باز هم قفل درب کار نمی کند، قفل در و سوئیچ قفل در را بررسی کنید.
 • در صورت وجود هر گونه آسیب یا مشکل در این قطعات، باید آنها را تعویض کنید.

برای تعمیر دستگاه خود باید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو استفاده کنید.

چرا ظرفشویی ظرف ها را به خوبی نمی شوید؟ راهنمای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی دوو در این مواقع

در صورت بروز این مشکل باید برای تشخیص ایراد و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو مراحل زیر را دنبال کنید:

 • باید بررسی کنید که عملیات تخلیه آب در ماشین ظرفشویی انجام شده باشد.
 • همچنین باید به مواد شوینده دقت کنید تا کیفیت خوبی داشته باشد.
 • می توانید آبپاش ها را نیز چک کنید تا مسدود نشونشده باشند.
 • باید بررسی کنید که آب ماشین ظرفشویی به درستی تخلیه شود.

اگر دستگاه شما ظروف را به خوبی نمی شوید، بهترین انتخاب، خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو است.

آموزش مراقبت از ماشین ظرفشویی دوو در نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

آموزش تعمیر و نگهداری ماشین ظرفشویی دوو در نمایندگی تعمیرات آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

 • لازم نیست ماشین ظرفشویی را بیش از حد پر کنید.
 • باید آب داغ را باز کنید تا در سریع ترین زمان ممکن به ماشین ظرفشویی دوو برسد.
 • زیرا فشار آب داخل خودرو بسیار کم است و زمان زیادی طول می کشد تا آب گرم شود. این کار برای غذاهای چرب در فصل سرد توصیه می شود.
 • از نمک اصلی استفاده کنید. زیرا سختی آب دشمن ظرف و ماشین ظرفشویی است.
 • با استفاده اولیه، دیگر نیازی به استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو ندارید.

در صورت بروز مشکل در دستگاه خود با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در تهران تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

هزینه تعمیرات ظرفشویی دوو برای بسیاری از کاربران به یک دغدغه اصلی تبدیل شده است. آشنایی با این عوامل می تواند بهترین راه حل را برای شما آشکار کند.

مهمترین عوامل در تعیین هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو:

 • استفاده از قطعات اورجینال
 • فناوری های مورد استفاده در ظرفشویی
 • مدت گارانتی خدمات

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو با توجه به نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود.

قیمت خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در آی پی امداد

یکی از مهمترین مسائل در تعمیر ماشین ظرفشویی دوو، هزینه رفع ایراد دستگاه می باشد. این هزینه بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود که به طور تقریبی قابل تعیین است. در ادامه به بررسی هزینه تعمیر و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی دوو می پردازیم:

خدمات تعمیرات ظرفشویی دوو هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو
تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی دوو 490,000 الی 790,000 تومان
تعویض شیلنگ اتصالات ماشین ظرفشویی دوو 150,000 الی 350,000 تومان
تعویض پمپ ماشین ظرفشویی دوو 450,000 الی 690,000 تومان
تعویض لاستیک درب ماشین ظرفشویی دوو 250,000 الی 390,000 تومان
تعویض میکروسوئیچ و قفل درب ظرفشویی دوو 250,000 الی 950,000 تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی دوو 490,000 الی 890,000 تومان
تعویض المنت ماشین ظرفشویی دوو 700,000 الی 3,500,000 تومان
تعویض سنسور آب ماشین ظرفشویی دوو 190,000 الی 490,000 تومان
تعویض فیلتر و پروانه پمپ ظرفشویی دوو 150,000 الی 190,000 تومان

نتیجه گیری از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در نمایندگی آی پی امداد

نتیجه گیری از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در آی پی امداد به شرح زیر است:

 • با آی پی امداد می توانید در هر ساعت از شبانه روز به خدمات تعمیر دسترسی داشته باشید.
 • دسترسی به قطعات اورجینال
 • استفاده از نیروهای متخصص
 • هزینه ها با توجه به نرخ اتحادیه و تضمین خدمات

برای تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو می توانید با شماره های درج شده در زیر تماس حاصل فرمایید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی دوو به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی دوو، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

48 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. عبادی 11 خرداد 1401

  سلام. سبد شستشوی ظروف طبقه پایین ماشین لباسشویی دوو را می خواهم، لطفا" راهنمایی نمایید.

  پاسخ دادن
 2. mas lake 05 اسفند 1400

  سلام برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی دوو می خووام مدل لطفا برای خرید راهنمایی کنید m1411

  پاسخ دادن
  محمد ابراهیمی 21 شهریور 1400

  سلاممدل 1411 خریدم برای اولین بار که شروع به کار کرد بعد از چند دقیقه E4زد مشگل کجاس

  پاسخ دادن
  MaSouD 26 اردیبهشت 1399

  سلام من ماشین ظرفشویی دوو مدل ۱۴۱۲ دارم زبانه قفل در به دلیل محکم بستن شکست. الان دنبال قطعه قفل درب هستم از کجا میتونم تهیه کنم؟

  پاسخ دادن
  حسن زاده 25 اردیبهشت 1399

  سلام ، من تازه ماشین ظرفشویی دوو خریدم رو تایم نیم ساعت 5 دقیقه آخرش میپره رو یک دقیقه و رو زمان 90 دقیقه به 45 که میرسه میره رو 39 و بعد رو 29 به نظرتون طبیعی یا مشکل داره

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 25 اردیبهشت 1399

   سلام ، برد الکترونیکی ظرفشویی دوو شما باید چک شود.

   پاسخ دادن
  رفیع زاده 24 فروردین 1399

  سلام ماشین ظرفشویی دوو دارم که چند سال بدون مشکل کار میکرد ولی یک بار بعد از اینکه نمک داخل مخزن ریختم و روشن کردم بعد از یک دقیقه قطع شد و بعد از ۵ دقیقه خطای ۰۰۱ داد . نمک داخل مخزن رو خالی کردم ولی از اون به بعد همین خطا رو میده . اگه ممکنه راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 24 فروردین 1399

   سلام دوست عزیز ، آبگیری ظرفشویی دوو شما مشکل دارد و برای رفع این مشکل باید شیربرقی چک شود.

   پاسخ دادن
  مهدی 08 بهمن 1398

  سلام تفاوت ماشین ظرفشویی مدل m1114 با مدلm1112s چیه؟

  پاسخ دادن
1 2