نمایندگی زیمنس

نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران : تعمیرگاه مجاز تعمیر لوازم خانگی زیمنس با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی در محل به عیب یابی و رفع عیب میپردازد ، خدمات تعمیرگاه مجاز نماینده زیمنس در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .

نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران

نمایندگی تعمیرات زیمنس یا همان تعمیرگاه مجاز مرکزی و رسمی لوازم خانگی زیمنس در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران ، قطعات فابریک ، ضمانتنامه رسمی و تعمیرکار دوره و آموزش دیده محصولات زیمنس در محل به خدمات ، عیب یابی و رفع عیب میپردازد .

اینجا نمایندگی تعمیرات زیمنس میباشد ، الان که وارد این صفحه شده اید ،  به احتمال زیاد یکی از محصولات زیمنس ( یخچال ، یخچال فریزر ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، مایکروفر ، جاروبرقی  ) شما عزیزان به مشکل برخورده است .

نگران نباشید !!! چونکه ...نمایندگی تعمیرات زیمنس

 • مجموعه آی پی امداد با شعب مختلف در سراسر تهران نمایندگی تعمیرات زیمنس می باشد .
 • کلیه خدمات زیمنس با قطعات اورجینال انجام می شود .
 • تمامی خدمات در همان روز و تکنسین مربوطه ( تعمیرکار زیمنس ) ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاظر می شود.
 • قابل ذکر است تعمیرات زیمنس دارای 12 ماه ضمانتنامه رسمی می باشد .
 • کلیه خدمات زیمنس با فاکتور رسمی زیمنس ارائه میشود .
 • تمامی تکنسینهای مجموعه ، آموزش و دوره دیده در زمینه زیمنس می باشند .
 • در صورت تماس با تلفن نمایندگیهای زیمنس در سراسر تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .

زیمنس ، شرکت خوشه‌ای آلمانی و چندملیتی است ، که در سال ۱۸۴۷ توسط ارنست فون زیمنس در شهر برلین تاسیس شد .

عملیات شرکت زیمنس به چهار بخش اصلی انرژی، صنعتی، پزشکی و زیرساخت‌های شهری تقسیم می‌شود. هم‌اکنون شمار کارکنان زیمنس بالغ بر ۳۶۰ هزار نفر می‌باشد ، که در ۱۹۰ کشور جهان اشتغال دارند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر مونیخ ، آلمان قرار دارد ( نمایندگی تعمیرات زیمنس )

مجموعه آی پی امداد ( نمایندگی تعمیرات زیمنس ) با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات زیمنس جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم .

زیمنس در ۱۲ اکتبر سال ۱۸۴۷ توسط  ارنست زیمنس تاسیس شده بود . وارنر این شرکت را در آغاز بنام Bauanstalt von Siemens & Halske در گارگاه خود افتتاح نمود. وارنر در سال ۱۸۴۸ نخستین و طولانی ترین خط تلگراف بین برلین تا فرانکفورت را ساخته و در سال ۱۸۵۰ برادر خود ویلیام زیمنس را به نمایندگی زیمنس در لندن گماشت. او پس از افتتاح نمایندگی در انگلستان، شروع به ساخت و راه‌اندازی خطوط و شبکه‌های مخابراتی در روسیه مشغول شد . در سالهای ۱۸۶۷ خط تلگراف بین لندن - کلکته را به پایان رسانید. در سالهای پس از این شرکت رشد و ترقی خود را با ساختن موتورهای برقی و لامپ ادامه داده و در سال ۱۸۹۷ نام شرکت از Bauanstalt von Siemens & Halske به (S&H) تغییر کرد. در سال ۱۹۱۹ شرکت زیمنس با همکاری دو شرکت دیگر به طور مشترک شرکت اوسرام OSRAM بنیان نهادند و در سال ۱۹۲۳ شرکت‌های فرعی و زیر مجموعه آن در ژاپن تأسیس گشت .

نمایندگی لوازم خانگی زیمنس

آینده و لذت بردن از زندگی درست درمنزل شماست .هیجان و لذت چیزی است که محصولات لوازم خانگی زیمنس با طراحی نوآورانه و هوشمندانه به زندگی شما هدیه میدهد.

فن آوری های زیمنس زمینه امکانات و پشتیبانی از سوی نمایندگی رسمی زیمنس به بالاترین انتظارات پاسخ می دهند.

طراحان زیمنس هوشمندانه ترین ایده ها را با در نظر گرفتن فن آوری روز دنیا برای تولیدات جدید زیمنس به کار میگیرند.یخچال فریرز های زیمنس یکی از این محصولات است.ایده های زیادی به کمک تکنولوژی در یخچال های تولیدی زیمنس در کنارهم قرار گرفته اند تا به شما سبکی جدید از زندگی ,راحت تر و لذت بخش تر از قبل ارائه دهند.

چیزی که زیمنس را به یکی از برترین نامهای تجاری در بازار لوازم خانگی آلمان و جهان و یک رهبر بازار جهانی تبدیل می کند نگرش مدیران این شرکت است,آنان معتقدند آینده زیمنس فقط و فقط به اعتماد مشتریان محصولات این شرکت بستگی دارد و اعتماد مشتریان به نحوه خدمات دهی نمایندگی تعمیرات و نمایندگی های رسمی زیمنس در سراسر جهان وابسته است.

آنان بی وقفه برای به کاربردن به روز ترین تکنولوژی در طراحی و ساخت محصولات خود و جلب رضایت مشتریان زیمنس درتلاش اند.

نمایندگی تعمیرات یخچال زیمنس ، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر زیمنس ، نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید زیمنس ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیمنس ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر زیمنس

نمایندگی زیمنس در تهران

زیبایی و کارایی از مهم ترین ویژگی های لوازم خانگی زیمنس است. نمایندگی زیمنس هر دو این ویژگی ها را در طراحی همه ی محصولات خود به کار گرفته است . سرعت در عملکرد محصولات نیز از ویژگی های لوازم تولیدی زیمنس است که در صرفه جویی زمان به شما کمک میکند. نمایندگی تعمیرات زیمنس در کنار شما است تا بهترین خدمات را ارائه دهد .

تعمیرات لوازم خانگی زیمنس تخصص میخواهد و حتما باید برای تعویض قطعات ، از قطعات فابریک استفاده نمود تا از عمر لوازم خانگی زیمنس شما کم نشود ، همچنین شما عزیزان در تهران میتوانید با شماره های نمایندگی تعمیرات زیمنس در سراسر تهران ( انتهای صفحه ) تماس حاصل نمایید .

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات زیمنس را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

نمایندگی تعمیرات یخچال زیمنس

اینجا تعمیرگاه مجاز یخچال زیمنس ،الان که وارد این قسمت شدید به احتمال زیاد یه مشکلی با یخچال زیمنس خود دارید . هر مشکلی که دارید ما میتونیم خیلی سریع یخچال زیمنس مریضتون رو خوب کنیم!! آخه ما متخصص و نمایندگی تعمیرات یخچال زیمنس هستیم.

مشکلات متداول تعمیرات یخچال  زیمنس

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات یخچال  زیمنس با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. یخچال  زیمنس صدای زیاد میدهد .
 2. یخچال  زیمنس یکسره کار میکند .
 3. لاستیک دور درب یخچال فریزر زیمنس خراب شده است .
 4. موتور یخچال  زیمنس داغ کرده است .
 5. فریزر زیمنس منجمد نمیکند .
 6. یخچال زیمنس برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
 7. فن یخچال  زیمنس کار نمیکند .
 8. یخچال  زیمنس روشن نمیشود .
 9. موتور یخچال  زیمنس کار نمیکند .
 10. صفحه دیجیتالی یخچال  زیمنس خراب شده است .
 11. برد الکترونیکی یخچال  زیمنس خراب شده است .
 12. سنسور یخچال زیمنس عمل نمیکند .

نکاتی مهم از یخچال  زیمنس

 1.  یخچال  زیمنس از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزر بوش حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
 3. برای شروع بکار یخچال  زیمنس پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر زیمنس در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر زیمنس برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر بوش حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .
 6. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال  زیمنس و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
 7. برای تمیز کردن یخچال  زیمنس حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
 8. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال زیمنس را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

کمپرسور یخچال  زیمنس

کمپرسور یخچال  زیمنس از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای بوش یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال زیمنس شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

اواپراتور یخچال زیمنس

کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

کندانسور یخچال  زیمنس

وقتی کمپرسور شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند  )

لوله مویی یخچال زیمنس

لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

شارژگاز یخچال  زیمنس

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت . در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است .

هزینه تعمیرات یخچال زیمنس

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر یخچال زیمنس خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید زیمنس

خدمات یخچال ساید بای ساید زیمنس

 • تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید زیمنس
 • تعویض کمپرسور ساید بای ساید زیمنس
 • تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید زیمنس
 • تعویض فن داخلی یخچال ساید بای ساید زیمنس
 • نشتی گیری اواپراتور یخچال ساید بای ساید زیمنس
 • شارژگاز یخچال ساید بای ساید زیمنس
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید زیمنس
 • تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید زیمنس
 • تعویض دمپر یخساز زیمنس
 • تعویض سنسور یخچال ساید بای ساید زیمنس
 • تعویض ترموفیوز ساید بای ساید زیمنس
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید زیمنس
 • تعمیر یا تعویض برد اینورتر زیمنس
 • شستشوی مدار گاز زیمنس
 • سرویس سالیانه کندانسور زیمنس
 • رگلاژ درب یخچال ساید بای ساید زیمنس
 • باز و بسته کردن درب ساید بای ساید زیمنس جهت جابه جایی
 • تعویض زبانه درب بار ساید بای ساید زیمنس

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید زیمنس

مجموعه آی پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید زیمنس با بیش از نیم قرن تجربه و تکنسینهای متعهد ، مجرب و دوره دیده ( تعمیرکار یخچال ساید بای ساید زیمنس ) در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید زیمنس مفتخر است ، تعمیرات انواع یخچال ساید بای ساید زیمنس را ، سراسر تهران در محل با ضمانتنامه 12 ماهه رسمی تعمیر نماید .

توجه : همشهری عزیز دقت فرمایید : طبق نظر سنجی که از مشتریان مجموعه آی پی به وجود آمده ، پیرو نارضایتی آنها از تعمیرکاران غیر مجاز ، حتما در رابطه با تعمیرات ساید بای ساید زیمنس به شرکتهای معتبر مراجعه فرمایید ، در زیر به چند نمونه از نارضایتی ها میپردازیم :

 • یخساز یخچال ساید بای ساید زیمنس به درستی تعمیر نشده است و هنوز یخ تولید نمیکند و آبریزی دارد .
 • برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید زیمنس به خوبی تعمیر نشده است و تعمیرکار اقدام به تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی نموده است با اینکه برد الکترونیکی کاملا سالم است و مشکل از جای دیگری میباشد .
 • یخچالهای ساید بای ساید زیمنس معمولا دارای چندین برد الکترونیکی میباشد ، که یکی از آنها برد اصلی است ولی متاشسفانه به دلیل عدم آگاهی تکنسین ، برد اصلی پیدا نشده و یا برد دیگری تعمیر گردیده است .
 • تعویض لاستیک یخچال ساید بای ساید زیمنس تخصص میخواهد .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس

شستشو لذت بخش لباس ها را تجربه کنید:

عملکرد راحت و صرفه جویی در انرژی از مهمترین ویژگی های لباسشویی زیمنس است.لباسشویی های زیمنس با هر بار طراحی و تولید جدید,تکنولوژی پیشرفته تری به شما ارائه می دهد که نیاز شما را به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس به حداق میرساند و علاوه بر این نتایج مطلوبی از شستشو را به شما هدیه می دهد.

زیمنس دارای تکنولوژی مراقبت از لباس های شما نیز است.(هنگام نصب دستگاه توسط تکنسین اعزامی از نمایندگی رسمی زیمنس نحوه کار با امکانات دستگاه به طور کامل به شما آموزش داده میشود.) همچنین لازم است بدانید ، ماشین لباسشویی های زیمنس دارای فناوری سازگار با محیط زیست میباشند و با مصرف بهینه انرژی میزان هزینه های مصرف شده کاربر را کاهش دهند .با استفاده از فناوری های نو آورانه و ویژگی های منحصر بفرد که زیمنس برای لباسشویی های خود تعریف کرده است می توان یک شستشوی حرفه ای را با آن انجام داد .لباس ها در این ماشین لباسشویی با کمترین آب و کمترین برق شسته می شوند .مصرف آب با این دستگاه تا 29 درصد و مصرف انرژی تا 38 درصد کاهش می یابد . این مقدار نسبت به دیگر دستگاه ها در نظر گرفته شده است .

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی زیمنس

 • ماشین لباسشویی زیمنس باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد ، برای تراز کردن از پیچهای زیر ماشین استفاده کنید.
 • در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما هست ، ماشین لباسشویی زیمنس خود را نصب نفرمایید .
 • لبایسشویی شما از سطح دیوار بیش از 5 سانتی متر باید فاصله داشته باشد .
 • در هنگام کار ولوم تایمر ماشین لباسشویی زیمنس را تغییر ندهید .
 • هنگام تغییر برنامه ابتدا ماشین لباسشویی زیمنس خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید .
 • هنگامی که ماشین لباسشویی زیمنس شما خاموش است ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید .
 • بعد از شستشو ، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین لباسشویی زیمنس را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید .
 • هر چند وقت یکبار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد .
 • بعد از هر شستشو در ماشین را باز بگذارید تا هوا داخل ماشین گردش نموده و رطوبت آن از بین برود .
 • هر چند وقت یکبار بدون ریختن لباس در ماشین برنامه کامل شستشو را با استفاده از یک ماده حلال کلسیم انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود .
 • محفظه جا پودری را هر چند وقت یکبار تمیز نمایید .
 • برای دو شستشوی متوالی حداقل یکساعت فاصله قرار دهید .
 • استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم در ماشین لباسشویی ، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود .

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس ( تعرفه تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس ) خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه خدمات ماشین لباسشویی زیمنس رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس

آی.پی امداد ، نمایندگی تعمیرات زیمنس اینجا است ، تا شما را با ظرفشویی زیمنس و قابلیتهای آن آشنا کند ، همچنین برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس نگرانی نداشته باشید ، چونکه مجموعه آی.پی با استفاده از قطعات فابریک بهترین خدمات را برای ظرفشویی زیمنس شما اعمال میکند .

 • از مهم ترین محصولات زیمنس میتوان به ماشین ظرفشویی تولیدی زیمنس اشاره کرد که دارای ویژگی هایی مانند 4 برنامه شستشوی کامل,میزان حداقل صدای 49 دسیبل و سیستم Aquastop میباشد.
 • ماشین های ظرفشویی زیمنس دارای طراحی مدرن و ایده هایی نوآورانه هستند که زندگی را ساده تر می کنند و نیاز شما را به نمایندگی تعمیرات زیمنس به حداقل میرسانند.با توجه به دارا بودن حداکثر انعطاف پذیری همه ی ظروف شما جای خود را در ماشین ظرفشویی زیمنس پیدا میکنند.اکثر برنامه ها در ماشین ظرفشویی زیمنس سه برابر سریعتر از ظرفشویی های دیگر عمل میکنند.
 • یکی از محصولات پرطرفدار شرکت زیمنس ظرفشویهای زیمنس می باشد ، این ظرفشویی دارای بدنه استیل و نیکل کروم است.ظرفشویی زیمنس دارای صفحه دیجیتالی و برنامه های مختلفی بوده که بسته به نیاز مورد استفاده قرار می گیرند.
 • یکی از مشخصات ظرفشویی زیمنس مصرف پایین این دستگاه می باشد ، مصرف این ماشین ظرفشویی ++A بوده که مصرف بسیار پایین وسازگار با محیط زیست است.
 • ظرفشویی زیمنس بسته به نیاز و تعداد ظروف تنظیم می گردند، محل قرار گیری سبدها طوری طراحی شده که آب گرم همراه با شوینده و جلا دهنده با فشار به تمام قسمتهای ظروف برخورد کرده و چربی و لکه ها را کاملا پاک کرده وتمیز می کند.
 • سریع ترین و انعطاف پذیر ترین عملکرد را در ماشین ظرفشویی های زیمنس میتوانید پیدا کنید. تکنولوژی های نوآورانه این دستگاه، باعث می شود تا ظروف همیشه کاملا تمیز و به صورت کاملا بهداشتی خشک شوند.

(در هنگام نصب دستگاه تکنسین اعزامی از نمایندگی رسمی زیمنس جهت ارائه خدمات پس از فروش زیمنس نحوه کار با امکانات دستگاه را به طور کامل به شما اموزش میدهد.)

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تعمیرکار ظرفشویی زیمنس باعث طول عمر بالا در ظرفشویی شما میشود ، نمایندگی تعمیرات زیمنس با استفاده از قطعات فابریک و  بهترین شوینده برای ظرفشویی زیمنس شما بهترین خدمات را ارائه مینماید ، در نظر داشته باشید برای تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس حتما از قطعات فابریک زیمنس استفاده نمایید نه متفرقه !! همچنین با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زیمنس تا 75 % در هزینه ها صرفه جویی نمایید .

توجه توجه : مشتریان مجموعه آی.پی در رابطه با شوینده ظرفشویی زیمنس مکرر سوال پرسیدند که :

 • بهترین قرص ماشین ظرفشویی زیمنس چیست ؟
 • مایع جلا دهنده برای ظرفشویی زیمنس چی بخریم ؟
 • آیا نیازی به نمک ماشین ظرفشویی زیمنس میباشد ؟

در اینجا میخواهیم به بهتین قرص ماشین ظرفشویی زیمنس ، نحوه کار نمک ماشین ظرفشویی و مایع جلا دهنده بپردازیم .

قرص ماشین ظرفشویی زیمنس

اجزای مکانیکی و الکترونیکی ماشین ظرفشوی به تنهایی نمیتوانند ظروف تمیز را تحویل شما دهند ، بنابراین به شوینده ای مناسب نیاز دارید  تا ، به فرایند شستشوی ظرفشویی زیمنس شما کمک نماید .

کلا 3 تا شوینده برای ظرفشویی زیمنس شما نیاز هست .

 • قرص ماشین ظرفشویی زیمنس ( پودر شستشو )
 • نمک ظرفشویی زیمنس
 • مایع جلا دهنده ظرفشویی زیمنس

قرص ماشین ظرفشویی فینیش ( فول ) برای ظرفشویی زیمنس شما به تنهایی کفایت میکند  !!! چونکه هم شوینده دارد ، هم جرم گیر ، هم مایع جلادهنده .

بنابراین پیشنهاد ما به شما ، قرص ظرفشویی فینیش فول اصل میباشد که تنها از مجموعه آی.پی نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زیمنس میتوانید تهیه نمایید .

توجه توجه : قیمت قرص ماشین ظرفشویی زیمنس و تمام شوینده ها به قیمت عمده به سراسر ایران برای مصرف کننده ( حتی 1 عدد ) میباشد . شما عزیزان میتوانید جهت سفارش با شماره 88986179 یا تلگرام مشاور در بالا تماس برقرار نمایید .

در ادامه شما را با دلیل استفاده نمک در ظرفشویی زیمنس و مایع جلا دهنده آشنا میکنیم .

نمک ماشین ظرفشویی زیمنس

کار قطعه ای به نام رزین گرفتن سخی آب برای شستشو در ماشین ظرفشویی زیمنس میباشد .این سختی آب در رزین جمع شده و نیاز به تمیزی دارد تا خود را برای شستشوی بعدی آماده نماید . کار نمک ماشین ظرفشویی زیمنس این است که در 5 قیقه آخر رزین را شستشو نموده و برای شسشوی بعدی آماده میکند .

توجه : سختی آب در مناطق مختلف ایران متفاوت است بنابراین در ریختن نمک ظرفشویی زیمنس دقت فرمایید .

مایع جلادهنده ظرفشویی زیمنس

شاید برای شما یا آشنایان شما این مشکل پیش آمده است که ظرفشویی ظرفها را خش میندازد و یا ظرفها بعد از شستشو در ظرفشویی زیمنس لکه دار است !!! دلیل این مشکل ، مایع جلادهنده میباشد .

در اینجا به شرح کار مایع جلادهنده ظرفشویی زیمنس میپردازیم : مایع جلادهنده ظرفشویی زیمنس در 5 دقیقه آخر همراه با بخار آب ظرفها را براق میکند ، که اگر مقدار مایع جلادهنده زیاد باشد ظرفها را خش میندازد و اگر مقدار آن کم باشد باعث لکه دار شدن ظرفها میشود .

توجه توجه : این مشکل لکه دار شدن ظرفها و یا خش افتادن برروی آنها به اندازه دستی مایع جلادهنده برای ظرفشویی زیمنس نمیباشد ، مشکل این است که یا برنامه اشتباه به ظرفشویی زیمنس خود داده اید و یا برد الکترونیکی ظرفشویی زیمنس شما مشکل دارد .  

نمایندگی تعمیرات مایکروفر  زیمنس

تکنولوژی قابل توجه و طراحی جذاب از مهمترین ویژگی های ماکروفر زیمنس است.

با ماکروفر زیمنس از پخت و پز لذت ببرید.فناوری نوآورانه راحت تر کردن کار الهام بخش زندگی آسان و کمترین نیاز به نمایندگی تعمیرات زیمنس است.

ماکروفر زیمنس با حرارت دهی از سه نقطه متفاوت و اندازه گیری رطوبت داخل ماکروفر پخت عالی غذا را به شما هدیه میدهد.

نمایندگی رسمی زیمنس به سوالات شما قبل و بعد از خرید ماکروفر زیمنس پاسخ می دهد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیمنس

مجموعه آی پی امداد ( نمایندگی تعمیرات و فروش قطعات جاروبرقی زیمنس ) مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم .

جاروبرقی های زیمنس مجهز به موتور کمپرسوری قدرتمندی است که دارای توان 1200 وات بوده و با مصرف برق کمتر دارای بازدهی بالا جهت مکش گرد و خاک می باشد.این دستگاه داری چراغ نشانگری است که پر شدن کیسه را به شما اطلاع میدهد . این جاروبرقی مجهز به فیلتر هپا با قابلیت جذب ذرات هوای خروجی از دستگاه می باشد.از دیگر ویژگی های مهم جاروبرقی زیمنس قابلیت تنظیم قدرت و سرعت عملکرد دستگاه است.

فروش قطعات جاروبرقی زیمنس

مجموعه آی پی امداد نمایندگی فروش قطعات جاروبرقی زیمنس جهت رضایتمندی شما عزیزان تمامی قطعات اعم از :

 • کیسه جاروبرقی زیمنس
 • پاکت جاروبرقی زیمنس
 • لوله جاروبرقی زیمنس
 • فیلتر جاروبرقی زیمنس
 • لوله خرطومی جاروبرقی زیمنس
 • برس جاروبرقی زیمنس
 • موتور جاروبرقی زیمنس

را در سراسر ایران به فروش میرساند .
ارسال قطعات جاروبرقی زیمنس به شهرهای ( تبریز ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، قم ، مازندران ، گیلان ، کرمانشاه ، زاهدان ، خوزستان ، گیلان ، بوشهر ، اراک  و ... ) از طریق تیپاکس انجام میگردد .

ارسال قطعات جاروبرقی زیمنس به سراسر تهران از طریق پیک مجموعه آی پی انجام میگردد .

جهت سفارش قطعات جاروبرقی زیمنس  با شماره 88986179 تماس حاصل فرمایید .

 • هموطن عزیز ؛ برند زیمنس جزء محبوب ترینها و لاکچری در ایران محسوب میشود ( از حسن انتخاب شما متشکریم ) .
 • کلیه قطعات تعویضی جاروبرقی زیمنس فابریک ( با لوگو شرکت زیمنس ) بوده و از انبار مجموعه آی پی تهیه میشود .
 • ارسال قطعات یدکی جاروبرقی زیمنس در سراسر تهران و شهرستانها انجام میگردد .

از مهم ترین محصولات زیمنس در نمایندگی زیمنس میتوان به جاروبرقی های زیمنس اشاره کرد که مجهز به موتور بسیار قدرتمند در نوع خود میباشد.درطراحی و ساخت این محصول بر مصرف کم برق و مکش بالا تمرکز شده است.فشرده کردن گرد و خاک داخل کیسه جهت ایجاد فضای خالی بیشتر و کارکرد بی صدای دستگاه از دیگر ویژگی های جاروبرقی های زیمنس می باشد.

نمایندگی تعمیرات زیمنس در شمیرانات تهران

اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات زیمنس در شمال تهران

 نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات زیمنس در شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات زیمنس در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات زیمنس در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات زیمنس در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات زیمنس در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

فروش شوینده ماشین ظرفشویی و لباسشویی زیمنس به سراسر ایران

021-88986179

ارسال به سراسر تهران ، مشهد ، تبریز ، اصفهان ، اهواز ، یزد ، شیراز ، اراک ، ارومیه ، استان گیلان و مازندران ، بندرعباس و ...