نمایندگی دوو

نمایندگی تعمیرات دوو در تهران , خدمات تعمیرگاه مجاز رسمی تعمیر لوازم خانگی یخچال ، لباسشویی ، ظرفشویی ، جاروبرقی و ماکروفر دوو در شرق ، غرب ، شمال و جنوب در محل با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی عیب یابی و رفع عیب میگردد .

نمایندگی تعمیرات دوو

نمایندگی تعمیرات دوو : اینجا تعمیرگاه مجاز دوو میباشد ، الان که وارد این صفحه شده اید ،  به احتمال زیاد یکی از محصولات دوو ( یخچال فریزر دوو ،ساید بای ساید ،ماشین لباسشویی دوو ،جاروبرقی ، ماشین ظرفشویی دوو ، مایکروفر  ، مایکروویو دوو ،اجاق گاز دوو ) شما عزیزان به مشکل برخورده است .

نگران نباشید !!! چونکه ...

نمایندگی تعمیرات دوو

 • مجموعه آی پی امداد با شعب مختلف در سراسر تهران نمایندگی تعمیرات دوو می باشد .
 • کلیه خدمات دوو با قطعات اورجینال انجام می شود .
 • تمامی خدمات در همان روز و تکنسین مربوطه ( تعمیرکار دوو ) ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاضر می شود .
 • قابل ذکر است تعمیرات دوو دارای 12 ماه ضمانتنامه رسمی می باشد .
 • کلیه خدمات دوو با فاکتور مجموعه آی.پی ارائه میشود .
 • تمامی تکنسینهای مجموعه ، آموزش و دوره دیده در زمینه تعمیرات دوو می باشند .
 • در صورت تماس با تلفن نمایندگیهای دوو در سراسر تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .

نمایندگی دوو در مورد نماد دوو این چنین بیان میکنند که رنگ قرمز دوو نشان گر دوستی و سازگاری بامحیط زیست است زیرا پیشینیان ما قرمز را نگ قدرت و مهم ترین رنگ در طبیعت میدانستند.

توجه : چنانچه لوازم خانگی دوو خریداری نموده اید با شماره مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش بهره مند شوید ، گارانتی و نصب به مجموعه آی.پی امداد مرتبط نمیباشد .

تاریخچه دوو

واژه دوو واژه نام آشنایی در لوازم خانگی در ایران است. دلیل این موضوع به سه عامل اصلی بر می گردد. اول اینکه لوارم خانگی دوو به عنوان یک برند کره ای از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند، دوم اینکه مونتاژ لوازم خانگی دوو در ایران هم انجام می شود و قرار بود حتی در زمانی در ایران تولید شود و سوم و شاید یکی از مهم ترین عوامل آن خدمات پس از فروش دوو در ایران می باشد.

این کارخانه کره ای که فعالیت خود را از سال 1971 آغاز کرد و خیلی زود با تاسیس 64 کارخانه مختلف تولید لوازم خانگی دوو در مدل های مختلف در 40 کشور متفاوت عرضه محصولات لوازم خانگی دوو را جهانی کند. 

لوازم خانگی دوو به نو آوری و ارائه ایده های خاص در طراحی محصولات خود شهرت دارند. این شرکت هر چند با شرکت های ال جی و سامسونگ رقابت زیادی در توسعه و فناوری ممحصولات خانگی و بخصوص لوازم خانگی دارند ولی به دلیل پشتیبانی موفق و خدمات پس از فروش محصولات دوو و همچنین خدمات تعمیرات ممتاز دوو در این رقابت گوی سبقت را تا حدودی از هم نوعان کره ای خود ربوده است.

البته شاید در ایران برند های سامسونگ و ال جی شهرت بیشتری داشته باشند ولی وقتی پای اصالت کالا در میان باشد برند کره ای دوو در این میان ریشه دار تر و با سابقه تر است.

در سال 1999 و به دنبال بحران مالی که این کارخانه را تحت الشعاع خود قرار داد به ناچار دوو اعلاو ورشکستگی کرد. این موضوع در ابتدا باعث شد تا لوازم خانگی دوو که تا آن روز رقیبی برای آنها در بازار لوازم خانگی کره و حتی آسیا به راحتی پیدا نمی شد اعتبار خود را به یکباره از دست رفته ببینند. اما نام دوو نامی نبود که به این راحتی از اذهان عمومی دنیا پاک شود و همه لوازم خانگی دوو را از برترین تولیدات لوازم خانگی دنیا می دانستند و آرزوی حضور این برند شهره را دوباره در خانه های خود داشتند.

دو شرکت برای به دست آورن امتیاز اعتباری دوو وارد عمل شدند. شرکت ایرانی گروه صنعتی انتخاب و شرکت الکترولوکس سوئد. گروه صنعتی انتخاب در این زمان هزینه زیادی برای به دست آوردن امتیاز برند دوو کرد ولی دوو تحریم های بین المللی را با خود یدک می کشید و همین موضوع اجازه انتقال این شرکت را به ایران نداد. دوو نهایتا به شرکت دانگبو واگذار شد  و نام دانگبو دوو متزین نام دوو شد.

با تمام این اوصاف شرکت دانگبو یک شرکت کره ای دیگر بود که با همان معیارها و حتی با رویکردی تخصصی تر و حرفه ای تر و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و فناوری ها و البته با دانش روز به دنبال کسب مقامی بهتر از دوره قبلی برای لوازم خانگی دوو بود.

کیفیت و طراحی زیبای محصولات دوو حتی بهتر از قبل شد . مشتریان وفادار لوازم خانگی دوو و محصولات دوو دوباره این محصول را به عنوان محصول اول در زندگی خودشان انتخاب کردند و  هر روز شاهد رشد و شکوفایی بیشتر این کارخانه هستیم.

گروه صنعتی انتخاب ولی به واسطه ارتباطاتی که با این کارخانه به دست آورده بود مونتاژ لوازم خانگی دوو در ایران و تهیه و تامین قطعات یدکی آن را در ایران عهده دارد شد.

همین موضوع باعث شد تا ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی دوو و همچنین تعمیرات لوازم خانگی دوو در ایران با رویکرد جامع تر و حرفه ای تری توسط نمایندگی مجاز دوو در ایران انجام شود.

 

نمایندگی تعمیرات دوو ( نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو ) سراسر تهران 24 ساعته فوری در محل

نمایندگی دوو

هدف اصلی دوو خلق محصولات سازگار با محیط زیست وخانواده وسلامت است . هنگامی که نام دوو به گوش میخورد محصولات با کیفیت ودر عین حال دارای آخرین فن آوری روز برایمان تداعی میشود.دوو نه تنها درایران بلکه در سراسر جهان اعتماد مردم را جلب کرده است از این رو مدیران دوو اذعان دارند که تمام تلاش خود را به کار گرفته تا این اعتماد را با پشتیبانی بی نقص و به روزترین تکنولوژی پاسخ دهند تا با استفاده از خدمات دوو در نمایندگی تعمیرات دوو اطمینان کامل حاصل نمایید .

مهمترین هدف نمایندگی دوو این است که رهبر بازار جهانی محصولات الکترونیکی , خاصه لوازم خانگی با تاکید بر حفظ محیط زیست , رعایت مسائل بهداشتی و مشتری مداری باشد.

نمایندگی تعمیرات دوو اذعان دارند برای بهبود زندگی مشتریان خود بیشترین بهره را از تکنولوژی پیشرفته گرفته اند و همچنین محصولاتشان بیشترین میزان کیفیت و نوآوری و برتری در طراحی را دارا میباشد.

نمایندگی دوو معتقد اند چیزی که نام دوو الکترونیک را به شهرت میرساند تولید محصولات باکیفیت و ارائه پشتیبانی بی نظیر به منظور جلب اعتماد مشتری است.

لوازم خانگی دوو نام خانوادگی بسیار معتبر است که آن همه این اعتبار  شهرت در جهان را مدیون اعتماد مشتریان و اعتماد مشتریان را حاصل تمرکز بر کیفیت ,نوآوری و عملکرد محصولات تولیدی دوو الکرونیک میدانند برای همین بزرگترین وظیفه خود را پشتیانی از محصولات و خدمات رسانی به مشتریان قرار داده اند .

نمایندگی دوو همه تمرکز خود را بر روی کیفیت , نوآوری و عملکرد محصولات و همچنین خدمات پس از فروش دوو قرار داده است تا بتواندبه مهم ترین هدفش که  رهبر بازار جهانی محصولات الکترونیکی است برسد

امروزه نمایندگی دوو علاوه بر در اختیار داشتن کارخانه بزرگش در کره جنوبی دارای شبکه تولید فروش گسترده ای در کشورهای مختلف از جمله مکزیک، اسپانیا، لهستان، مالزی،چین، ویتنام و … نیز میباشد.در ایران نیز نمایندگی تعمیرات دوو با سابقه طولانی و درخشانش توانسته توجه مردم را به خود جلب نمایید و اعتماد آنان را به دست آورد.

لوازم خانگی دوو شامل یخچال ، یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، لباسشویی ، ظرفشویی ، اسپیلت ( کولرگازی ) ، اجاق گاز ، جاروبرقی ، ماکروفر میباشد .

مجموعه آی.پی امداد در تهران به تعمیرات لوازم خانگی دوو میپردازد ، همچنین برای رفاه و حساسیت شما عزیزان نسبت به جاروبرقی و ماکروفر دوو کارگاهی ترتیب داده ایم تا حضورا به آنجا مراجعه کرده و شاهد تعمیر ماکروفر و جاروبرقی دوو خود باشید ، برای اینکه برای تعمیرات دوو  آی.پی امداد را انتخاب نمایید دلایلی داریم ، که در ایجا به شرح آنها میپردازیم .

تعمیرات لوازم خانگی دوو حتما نیاز به قطعات فابریک دارد و چنانچه از قطعات متفرقه استفاده نمایید به لوازم خانگی خود آسیب رسانده اید و طول عمر آن را کاهش داده اید ، تمام حساسیت ما برای قطعات میباشد ، چونکه بارها مردم نارضایتی خود را بابت قطعات متفرقه در شهرهای دیگر اعلام نموده اند ، در زیر مثالهایی را بابت استفاده نادرست از قطعات متفرقه برای تعمیرات دوو شرح میدهیم :

 • چنانچه برای تعمیرات ساید بای ساید دوو فن فابریک استفاده ننمایید ، مجدد و در زمان کوتاه به صدا می افتد .
 • چنانچه برای تعمیرات لباسشویی دوو خود به سراغ نمایندگی تعمیرات دوو نروید ، مطمئن باشید دیگر لباسشویی دوو شما با کیفیت سابق نخواهد بود ، ( تعمیرات برد الکترونیکی لباسشویی دوو حتما نیاز به تخصص دارد ) .
 • چنانچه برای ظرفشویی دوو خود از شوینده های مناسب ( قرص ظرفشویی ) استفاده نکنید یا برای تعمیرات ظرفشویی دوو از پمپ تخلیه ، موتور فابریک استفاده نکنید به مانند کیفیت سابق نخواهد بود .
 • تعمیرات جاروبرقی و ماکروفر دوو نیاز به قطعات فابری دارد که آنها را فقط در آی.پی امداد پیدا میکنید .
 • برای تعمیرات اجاق گاز دوو فراموش نکنید که ، چنانچه از ترموکوبل ، بوبین و.. متفرقه استفاده کنید ، زمان زیادی را شاهد نخواهید بود که مجدد به تعمیرات نیاز دارید .

با اطلاعات بالا متوجه شدیم که تعمیرات دوو علاوه بر اینکه تخصص میخواهد ، نیاز به قطعات فابریک هم دارند ، بنابراین برای تعمیرات دوو خود با شماره های نمایندگی تعمیرات دوو در زیر تماس حاصل نمایید تا از خدمات خوب و با کیفیت و مهم تر از همه با ضمانت بهره مند شوید .

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو

کارخانه دوو هر چند در ابتدا به تولید چند محصول اساسی خانه ها متمرکز شده بود ولی پس از این تغییر و تحولات دامنه محصولات تخصصی خود را افزایش داد. این شرکت در حال حاضر بواسطه شعبات و کارخانجات مختلف دوو که بالغ بر 64  کارخانه و بیش از صدها شعبه در کشور های مختلف دنیا هستند محصولات متنوع لوازم خانگی دوو را تولید و به جامعه مصرف کننده معرفی کرده است. از جمله مهم ترین محصولات و لوازم خانگی دوو می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • یخچال فریزر دوو
 • انواع ال ای دی دوو
 • یخچال ساید بای ساید دوو
 • ماشین لباسشویی دوو
 • ماشین ظرفشویی دوو
 • اجاق گاز دوو
 • مایکروویو و مایکروفر دوو
 • کولر گازی دوو
 • جارو برقی دوو
 • لوازم برقی دوو
 • و...

کارخانه دوو در تولید انواع محصولات دوو کیفیت و مشتری مداری را به عنوان اصل بهبود محصولات خود مد نظر قرار داده است. دریافت انواع استاندارد های بین المللی و ملی کره نشان می دهد که این کارخانه تعهدات خود را به مشتریان خود بواسطه این استاندارد ها به اثبات رسانده است.

نمایندگی لوازم خانگی دوو

همانگونه که در فوق اشاره شد تامین قطعات اصلی و تحت لیسانس شرکت اصلی دوو در ایران نیز بواسطه گروه صنعتی انتخاب صورت می گیرد. بنابریان شرکت دوو با نظارت و حمایت گروه صنعتی انتخاب و در راستای ایفای نقش مشتری مداری خود در جوامع مصرف کننده ای همچون ایران که مشتریان زیادی لوازم خانگی دوو را در خانه های خود دارند اقدام به تخصیص نمایندگی لوازم خانگی دوو با خدود اختیارات و حمایت هایی نموده است.

نمایندگی لوازم خانگی دوو در ایران توسط گروه انتخاب میباشد و  مجموعه آی پی امداد در تهران بصورت حرفه ای همراه با تعمیرکاران مجرب دوو انجام می شود. و کاملا مستقل از گروه انتخاب میباشد . گروه انتخاب با استناد به تجارب و تخصص همکاران و متخصصین تعمیراتی خود  این بار با دریافت مجوز های لازم و با قبول شدن در انواع تست های حرفه ای شرکت دوو توانست مفتخر به دریافت نمایندگی لوازم خانگی دوو در تهران باشد.  نمایندگی دوو در تهران ارائه دهنده خدمات زیر می باشد:

 • نصب و راه اندازی انواع لوازم خانگی دوو
 • خدمات پس از فروش لوازم خانگی دوو
 • ارائه خدمات گارانتی لوازم خانگی دوو
 • فروش تخصصی لوازم خانگی دوو
 • بررسی رضایت مشتریان دوو
 • رسیدگی به شکایت احتمالی مشتریان محصولات دوو
 • نظر سنجی از مشتریان در راستای بهبود کیفیت و بهبود مستمر لوازم خانگی دوو
 • تعمیر و عیب یابی انواع لوازم خانگی دوو
 • و....

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو در تهران

لوازم خانگی دوو اغلب نیاز به بازدید دوره ای و داشتن چک آپ سالیانه محصولات دوو می باشند. بازدید دوره ای و بررسی سلامت محصولات دوو باعث می شود تا مصرف کنندگان نسبت به سلامت و طول عمر لوازم خانگی دوو خود اطمینان بیشتری داشته باشند و همین امر باعث شود تا خیلی زود در صورت بروز ایراد های جزئی اقدامات پیشگیرانه ای برای سلامت محصول انجام شود.

ضمن اینکه تکتولوژی به کار رفته در محصولات و لوازخ خانگی دوو از حساسیت و ریزه کاری های خاصی بهره مند هستند که هر تعمیر کار مبتدی نمی تواند به راحتی با این ریزه کاری ها و پیچیدگی مدار های الکترونیکی قبول تعمیر لوازم خانگی دوو را بر عهده بگیرد.

تعمیر تخصصی لوازم خانگی دوو در هر نوع از محصولات  و لوازم خانگی دوو در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو پذیرفته می شود و این خدمات در محل مشتری و با کمترین زمان و اصلی ترین قطعات انجام می شود.

انجام تعمیرات لوازم خانگی دوو از جمله :

 • تعمیر یخچال فریزر دوو
 • تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی دوو
 • تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو
 • تعمیر ماشین لباسشویی دوو
 • تعمیر ماشین ظرفشویی دوو
 • تعمیر اجاق گاز و گاز های رو میزی و شومینه ای دوو
 • تعمیر مایکروویو و ماکروفر دوو
 • تعمیر کولر گازی و سیستم تهویه مطبوع دوو
 • تعمیر جارو برقی دوو
 • تعمیر سایر لوازم خانگی دوو

در تعمیرگاه مجاز  لوازم خانگی دوو آی پی امداد و در سراسر تهران بزرگ توسط شعبات مختلف مجموعه آی.پی امداد پذیرفته می شود.

حضور در محل مشتری برای تعمیر لوازم خانگی دوو باعث کمتر شدن هزینه های و اطمینان مشتری از خدمات مناسب، کاهش استهلاک و بهره وری بالاتر از زمان برای مشتریان خواهد شد. تعمیرات لوازم خانگی دوو توسط مجموعه آی پی امداد با ارائه ضمانتنامه تعمیرات به مدت 3 الی 12 ماه از زمان تحویل انجام می شود  و این خدمات تعمیر لوازم خانگی دوو در کمترین زمان از لحظه تماس شما انجام می شود.

مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز دوو با استفاده از اصول خدماتی در دنیا و استفاده از تجارب نمایندگی تعمیرات دوو در تمامی نقاط تهران با توجه به اصل مشتری مداری و جلب رضایت مشتریان بصورت کاملا حرفه ای و توسط کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی خاص خود محصول انجام می شود. اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر داشتید بصورت 24 ساعته می توانید با ما در تماس باشید.

نمایندگی تعمیرات دوو در شمیرانات تهران

اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات دوو در شمال تهران

 نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات دوو در شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات دوو در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات دوو در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات دوو در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات دوو در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

Rating: 2.7/5. From 3 votes.
Please wait...