راهنمای فارسی لباسشویی فیلکو

راهنمای فارسی لباسشویی فیلکو

دفترچه آموزش راهنمای استفاده از لباسشویی فیلکو

راهنمای فارسی لباسشویی فیلکو

راهنمای فارسی لباسشویی فیلکو : راهنمای استفاده از لباسشویی فیلکو ، نحوه کارکرد دکمه های پنل لباسشویی فیلکو ، برنامه های شستشو لباسشویی فیلکو و

دفترچه راهنمای استفاده لباسشویی فیلکو
دفترچه راهنمای استفاده لباسشویی فیلکو

هر آنچه نیاز دارید از لباسشویی فیلکو را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا چنانچه نیازمند به تعمیر لباسشویی فیلکو شدید با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو رفع عیب گردد ، همچنین خاطرنشان میشویم که ارور لباسشویی فیلور را همراه با دلیل و رفع عیب ارور برای شما عزیزان شرح داده ایم .

را برای شما عزیزان به صورت کامل برای استفاده بهینه و درست از ماشین لباسشویی فیلکو باید از راهنمای استفاده آن استفاده کرد تا با طرز کارکرد ماشین لباسشویی و اجرای برنامه های مختلف آشنا شویم . در این مقاله راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی فیلکو ارائه شده است تا کاربران این ماشین با نحوه کار آن آشنا شوند .

نحوه ی کارکرد دکمه های پنل ماشین لباسشویی فیلکو

در مقاله راهنمای فارسی لباسشویی فیلکو به نحوه کارکرد دکمه های پنل لباسشویی فیلکو میپردازیم :

شما می‌توانید برنامه‌ای را که می‌خواهید برای شستشو ماشین لباسشویی انتخاب کنید و می‌توانید عملیات انتخاب برنامه را با چرخاندن دسته برنامه در هر دو جهت تنظیم کنید ، اطمینان حاصل کنید که دکمه برنامه دقیقا روی برنامه‌ای است که می‌خواهید انتخاب کنید ، اگر برنامه نادرستی را انتخاب کرده اید برای سوئیچ کردن برنامه ، ماشین لباسشویی را خاموش کنید ماشین آب را تخلیه می کند چرخه برنامه پس از اتمام عملیات تخلیه، دستگاه شستشو به سیستم استند بای تبدیل خواهد شد ، حالا می‌توانید یک برنامه دیگر را انتخاب کنید که می‌خواهید شستشو با آن شروع شود .

از سمت چپ به ترتیب دکمه های روی پانل نمایشگر به این صورت است :

Wash: شستشوی البسه

Rinse: آبکشی لباس ها

Spin: خشک کن لباس ها

Delayed start button : دکمه شروع با تأخیر است ، پس از انتخاب برنامه دکمه تاخیر شروع را فشار دهید ( حداکثر زمان تاخیر شروع 19 ساعت و حداق زمان آن 3 ساعت می باشد )

Temperature and spin setting button: دکمه انتخاب و تنظیم حرارت و دمای خشک کن. شما می توانید به وسیله دکمه تنظیم دما درجه حرارت آب شستشو را انتخاب کنید
هنگامی که شما یک برنامه جدید را انتخاب می کنید، دیگر چراغ تنظیم روی صفحه نمایشگر وجود ندارد و شما قادر نخواهید بود پس از انتخاب برنامه دما را تغییر دهید .
هنگامی که درجه حرارت را فشار دهید دکمه تنظیم دما تا حداکثر  مقدار درجه حرارت برنامه ای که شما انتخاب کرده اید را در پانل صفحه نمایش ظاهر می شود .

Additional functions 1 button: برای شروع به انتخاب برنامه ماشین روی دکمه Additional functions 1 button فشار دهید، اگر نماد عملکرد کمکی روی صفحه نمایش الکترونیکی چشمک می زند ، برنامه انتخابی شما فعال شده است و اگر نماد عملکرد کمکی روی صفحه نمایش الکترونیکی چشمک نمی زند، برنامه انتخابی که انتخاب کرده اید فعال نخواهد شد (این مشکل زمانی بوجود می آید که برنامه شستشو که انتخاب کرده اید قابل اجرا نیست یا دستگاه شما پس از گذشت عملکرد کمکی شما می خواهید انتخاب کنید اجرا می شود یا این برنامه انتخابی با برنامه قبلی سازگار نیست )

Additional functions 2 button: این دکمه نیز مانند دکمه قبل عمل می کند و کمکی برای کارکرد آن است .

Start / Pause: با فشار دادن دکمه Start / Pause  ، برنامه انتخابی شما شروع به اجر می شود با فشردن دکمه توقف تعلیق در اجرا رخ می دهد و شما می توانید برنامه ماشین را عوض کنید در این وضعیت ماشین لباسشویی در حالت استند بای قرار می گیرد و صفحه نمایش گر چشمک می زند .

قفل کودک لباسشویی فیلکو : برای اجتناب از تحت تاثیر قرار دادن  جریان برنامه تحت تاثیر از قفل کودک استفاده می شود و در صورت فعال کردن این آپشن اجرای دکمه های ماشین لباسشویی شما در دسترس نخواهد بود .

برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی فیلکو

در مقاله راهنمای فارسی لباسشویی فیلکو به برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی فیلکو میپردازیم :

قبل از اجرای عملکرد ماشین لباسشویی ، حرارت مورد نیاز ماشین لباسشویی را انتخاب کنید ، هم چنین بنا بر نیاز لباس ها از بین برنامه های متنوع تعبیه شده در ماشین لباسشویی یکی را انتخاب کنید

Pre wash: برنامه پیش شستشو ، شستشوی مقدماتی برای خیس کردن لباس ها را انجام می دهد .

Extra Rinse: شما می توانید عمل شستشوی اضافی انجام دهید این عملکرد برای لباس هایی که نیاز به شستشوی بیشتری دارند مناسب است

Mix: مناسب برای شستشوی لباس های از جنس مختلف

Eco dry: این برنامه شستشوی اقتصادی را به شما ارائه می دهد

Iron dry: مناسب شستشوی پارچه های نخی و کتان

Cotton: مناسب شستشو برای لباس های کتان و پنبه ای می باشد

Time delay: تاخیر در زمان شروع کارکرد ماشین لباسشویی .

Sports wear: این برنامه برای شستشو لباس های ورزشی تعبیه شده است .

Wool: مناسب شستشو لباس های پشمی و نخی

Quick 30: شستشوی با سرعت بالا در 30 دقیقه را ارائه می دهد .

Rinse + spin: آبکشی و خشک کردن البسه

EASY CARE: شستشوی ضد چروک که اتوکشی را نیز آسان می کند .

COTTON ECO: مناسب شستشو برای لباس های کتان و پنبه ای می باشد که با مصرف انرژی کمتری شستشو را انجام می دهد و اقتصادی است .

SENSITIVE/HAND WASH: برای شستشوی لباس های ظریف این برنامه که شستشوی دستی است را انتخاب کنید .

BLOUSES / SHIRTS:

DAILY 60 min: شستشوی روزانه 60 دقیقه ای .

RAPID 15 min: شستشو با سرعت بسیار بالا در 15 دقیقه .

 

علاوه بر این نمایش الکترونیکی با استفاده از ابزار به شما هشدار خواهد داد و در صورت بروز مشکل در کارکرد ماشین لباسشویی آن خطا به نمایش گذاشته خواهد شد و این نمایشگر کاربر را از تمام اطلاعات پروژه شستشو مطلع می کند ، در همان زمان، چراغ‌های LED وضعیت فعلی برنامه شستشو را نشان می‌دهند؛ از زمان شروع شستشو تا پایان یافتن برنامه که کلمه پایان را روی نمایشگر مشاهده خواهید کرد .

موارد استفاده درست از ماشین لباسشویی فیلکو

در مقاله راهنمای فارسی لباسشویی فیلکو به موارد استفاده درست از لباسشویی فیلکو میپردازیم :

درب ماشین لباسشویی فیلکو را محکم نبندید و در موقع بسته بودن درب ماشین برای باز کردن آن به زور متوصل نشوید ، ممکن است به ماشین آسیب وارد کنید .

در هنگام جدا کردن دوشاخه ماشین از پریز سیم را نکشید زیرا باعث آسیب دیدن سیم ماشین لباسشویی فیلکو می شوید .

بر روی لباس های شما برچسب های محصولی وجو دارد که خاص است و مشخصات لباس از جهت شستن و خشک کردن روی آن درج گردیده است ، برای شستشو باید بر چسب محصول را بخوانید و سپس با توجه به مشخصات برنامه صحیح و مناسب شستشو برای این لباس را انتخاب کنید .
لباس هایی که می خواهید بشویید را با توجه به نوع آنها جدا کنید انواع جنسی ( پنبه، مصنوعی، حساس، پشم و غیره)، درجه حرارت مناسب (سرد، 30 درجه، 40 درجه، 60 درجه، 90 درجه) و درجه آلودگی البسه ، درجه رنگی لباس ها (کمی رنگی، رنگ دهنده ، بسیار رنگ دار )

هرگز لباس های رنگی و سفید خود را با هم نشویید.

ابتدا لباس های رنگی خود را بطور جداگانه بشویید زیرا شستشوی آن ها معمولا با رنگ دهی همراه است ، در این صورت از رنگی شدن لباس های دیگر جلوگیری می کنید .
اطمینان حاصل کنید که مواد فلزی در جیب لباس های شما وجود ندارد ، اگر چنین است ، آنها را از لباس خارج کنید تا اسیبی به ماشین لباسشویی وارد نشود

منسوجات مانند شلوار، لباس بافتنی، تی شرت و کت و شلوار را برای شستشو معکوس کنید .

جوراب، دستمال و لباس های کوچک مانند آن را برای شستشو در ماشین لباسشویی در یک شبکه شستشو مانند کیسه قرار دهید .
قلاب های فلزی یا پلاستیکی پرده ها را بردارید و یا با قرار دادن آنها در یک شبکه شستشو یا کیسه ایمنی لازم را ایجاد کنید ( ممکن است گیره پرده در هنگام شستشو به اطراف محفظه داخلی گیر کند و اختلال در امر شستشو ایجاد کند یا با برخورد به درب و دیگ شستشو در حین چرخش صدای ناهنجار تولید کند .

شما عزیزان برای تعمیر لباسشویی برندهای متفاوت میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

Rating: 1.0/5. From 1 vote.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.