راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس

تاریخ انتشار: 8 ماه پیش دسته بندی: راهنمای فارسی فیلیپسنمایندگی فیلیپس 0 دیدگاه
راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس

دفترچه راهنمای جاروبرقی فیلیپس

برند فیلیپس یکی از شرکت های پیشرو در طراحی و تولید انواع جاروبرقی با قابلیت های به روز است. این برند با توسعه واحد تحقیق و دستیابی به تکنولوژی های نوین توانسته است محصولاتی با کارایی بالا به بازار ارائه کند و متقاضیان زیادی را به سمت این جاروبرقی ها جذب نماید. اگر در منزل از این جاروبرقی ها استفاده می کنید، ولی با طرز استفاده از آن و یا دیگر نکات مربوط به آن آشنا نیستید، ما در این مقاله راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا در استفاده از این محصول مشکلی نداشته باشید.

راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس

استفاده از جاروبرقی فیلیپس با قابلیت های متنوعی که دارد باعث خواهد شد تا در کمترین زمان و با کیفیت عالی بتوانید منزل خود را تمیز و مرتب کنید. اما ابتدا باید با نحوه استفاده از آن آشنا باشید تا بتوانید به نحو احسن از قابلیت های آن در جهت جاروکشی مناسب خانه استفاده نمایید.

در ابتدای کار با جاروبرقی فیلیپس و اتصال دو شاخه آن به پریز بررسی کنید تا ولتاژ دستگاه با ولتاژ پریز هماهنگی داشته باشد. این محصول به گونه ای طراحی شده است که نمی توان از آن برای جارو کردن مایعاتی نظیر آب و روغن استفاده نمود. این کار باعث می شود کیفیت کیسه و فیلتر دستگاه کاهش یافته و در نتیجه راندمان کاری آن افت پیدا کند. در ضمن از این جاروبرقی نباید برای جارو کشیدن اشیای تیز و برنده و یا مواد مشتعل نظیر کبریت استفاده نمود.

اکثر مدل های این برند دارای نشانگر پر بودن کیسه است، اما در صورتی هم که این نشانگر را نداشته باشند باید کیسه آن را بررسی کنید تا از عدم پر بودن آن اطمینان داشته باشید و در صورتی هم که پر شده باشد اقدام به تعویض و یا تخلیه آن کنید.

دفترچه راهنمای جاروبرقی فیلیپس
دفترچه راهنمای جاروبرقی فیلیپس

توجه: در صورتی که جاروبرقی فیلیپس شما خراب شده است و نیاز به تعمیرات جاروبرقی دارید با آی.پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس تماس بگیرید.

نکات استفاده از جاروبرقی در راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس

بنا بر توصیه راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس بهتر است فیلتر جاروبرقی را نیز بررسی نمایید تا در صورت نیاز آن را تعویض کنید. در هنگام جارو کشیدن با این محصول کابل برق آن را به صورت کامل از محفظه سیم جمع کن آن خارج نکنید و در پایان کار هم برای جمع کردن سیم داخل سیم جمع کن، نباید پدال آن را با استفاده از پا فشار دهید. این کار طول عمر پدال و عملکرد آن را کاهش می دهد.

در مواردی که در هنگام استفاده از جاروبرقی فیلیپس متوجه شدید که مکش دستگاه کاهش پیدا کرده است، با توجه به نکات ذکر شده در راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس ابتدا کیسه و فیلتر آن را کنترل کنید تا پر نشده باشند. بعد از آن در صورتی که مشکل برطرف نشد، لوله و پارویی و خرطومی آن را بررسی کنید و در صورت وجود انسداد آن را برطرف نمایید. اگر با رعایت این موارد مکش دستگاه به حالت اولیه باز نگشت، بهتر است برای بررسی بیشتر و تعمیر آن از تکنسین های نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس کمک بگیرید.

معرفی اجزا و قطعات جاروبرقی فیلیپس در راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس

جاروبرقی فیلیپس نیز مانند دیگر لوازم برقی از قطعات مختلفی تشکیل شده است که هر کدام از آنها به قطعه‌ی دیگری وصل شده و هماهنگ با هم می توانند کارکرد درست و دقیق دستگاه را تضمین کنند. در ضمن وجود خرابی و یا ایراد در هر کدام از آنها می تواند بر دیگر قطعات نیز تاثیر گذاشته و در کل سبب شود تا راندمان دستگاه کاهش پیدا کند. در این بخش از راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس درباره اجزا و قطعات تشکیل دهنده آن صحبت کرده و ویژگی های هر کدام را توضیح دهیم تا در صورت بروز خراب در دستگاه متوجه شوید که مشکل از کدام بخش می تواند باشد. مهمترین قطعاتی که در ساختار جاروبرقی فیلیپس مورد استفاده قرار گرفته اند را در ادامه معرفی خواهیم کرد.

معرفی موتور جاروبرقی در راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس

موتور جاروبرقی فیلیپس در واقع مهمترین بخش و قطعه مورد استفاده در این محصول می باشد. موتور این دستگاه خود از قطعات کوچکتری تشکیل شده است که در ارتباط با هم کار کرده و باعث می شوند تا با کارکرد دقیق موتور جاروبرقی، دستگاه دارای کارایی بالایی باشد. در این بخش مدارهایی وجود دارد که شامل کلید روشن و خاموش کردن موتور بوده و با فشار دادن پدال مربوط به آن و عملکرد این مدار دستگاه روشن و یا خاموش می گردد.

معرفی لوله تلسکوپی جاروبرقی در راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس

این قسمت از جاروبرقی در استفاده راحت از دستگاه نقش بسزایی دارد. به این صورت که با استفاده از ویژگی تلسکوپی آن می توان متناسب با قد کاربر و یا شرایط جارو کردن، می توان طول آن را افزایش و یا کاهش داد. این امر در جاروکشی سریع و بدون دردسر با استفاده از این محصول موثر خواهد بود.

معرفی لوله خرطومی جاروبرقی در راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس

لوله خرطومی در جاروبرقی ها همان قسمت شیلنگ مانند است که دارای انعطاف بالایی می باشد. وظیفه این بخش این است که در فضای داخل دستگاه خلا ایجاد کند و از این طریق باعث کشیده شدن ذرات و آشغال ها در اثر نیروی مکش منفی موتور به داخل کیسه شود. اگر در این قسمت پارگی وجود داشته باشد، هوا به داخل آن وارد شده و خلا از بین می رود. این امر موجب می شود تا راندمان دستگاه کاهش پیدا کند و دستگاه کارایی آن را از بین ببرد. با تعویض این لوله مشکل برطرف خواهد شد.

معرفی بدنه جاروبرقی در راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس

بدنه جاروبرقی فیلیپس تمامی قطعات آن را در برگرفته و از آسیب دیدن آنها پیشگیری می کند. این بخش در این جاروبرقی از مواد اولیه مرغوب ساخته شده است و مقاومت بالایی دارد.

معرفی چرخ جاروبرقی در راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس

چرخ های جاروبرقی فیلیپس موجب می شوند تا دستگاه حین جارو کشیدن به راحتی جابجا شده و مشکلی از این بابت برای کاربر به وجود نیاید.

معرفی سیم جمع کن جاروبرقی در راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس

سیم جمع کن در جاروبرقی فیلیپس و دیگر محصولات مشابه یک قطعه مشترک بین قطعات الکتریکی و مکانیکی است. سیم جمع کن دارای محفظه ای است و علاوه بر آن یک پدال نیز بر روی بدنه دارد. با فشار دادن پدال این بخش شروع به کار کرده و سیم محصول را در داخل این محفظه جمع می کند. هدف از این کار، کاهش احتمال آسیب دیدن سیم دستگاه می باشد.

معرفی فیلتر جاروبرقی در راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس

بر اساس آنچه در راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس آمده است، فیلتر جاروبرقی از قطعاتی است که عملکرد آن تاثیر مستقیم بر عملکرد جاروبرقی دارد. به این صورت که این بخش با قرار گرفتن بین موتور و کیسه جاروبرقی از ورود ذرات گرد و غبار به موتور و پخش آن در محیط جلوگیری کرده و آنها را جذب می نماید.

معرفی کیسه جاروبرقی در راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس

کیسه جاروبرقی محل جمع آوری آشغال ها می باشد. این کیسه ها متناسب با مدل های مختلف جاروبرقی فیلیپس، متغیر هستند و در هنگام خرید آنها باید به مدل و سایز آنها باید توجه کرد. کیسه های این محصول در دو نوع دائمی و یکبار مصرف در بازار موجود هستند که می توانید هر کدام از آنها را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید.

معرفی برس جاروبرقی در راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس

این بخش از جاروبرقی در واقع همان قسمتی است که بر روی زمین قرار می گیرد و ذرات از طریق دریچه آن به داخل کیسه کشیده می شوند. بر روی آن کلیدی قرار دارد که متناسب با سطحی که می خواهید جارو بکشید، می توانید آن را فشار داده و حالت برس را تغییر دهید.

معرفی سری های جاروبرقی در راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس

جاروبرقی فیلیپس دارای سری های جانبی دیگری است که هر کدام از آنها برای جارو کشیدن محلی مناسب می باشد. برای مثال یکی از آنها برای جاروی کشی مبل و پرده ها مناسب است و دیگری برای گوشه و کنار مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش قطعات جاروبرقی فیلیپس

اگر از جاروبرقی فیلیپس در منزل خود استفاده می کنید و با خرابی در آن مواجه شده اید، به احتمال زیاد قطعه ای از آن آسیب دیده است. در این حالت حتماً باید آن را تعویض نمایید تا مشکل دستگاه برطرف گردد. برای این کار شاید لازم باشد مدت زمان زیادی را در بازار بگردید و در آخر هم قطعه اصل را پیدا نکنید. این کار هم وقت گیر بوده و هم هزینه زیادی دربر خواهد داشت. راحت‌ ترین روش برای این کار مراجعه به آی.پی یدک، فروشگاه اینترنتی قطعات و لوازم جانبی، می باشد. این فروشگاه تمامی قطعات انواع جاروبرقی را با مناسب ترین قیمت و به صورت اورجینال به فروش می رساند و با استفاده از آن می توانید در کمترین زمان و با خرج کمترین هزینه به نتیجه دلخواه برسید.

02188986350
09333336936

این سایت که به عنوان یک فروشگاه اینترنتی قطعات و لوازم جانبی لوازم خانگی فعالیت دارد، با فروش قطعات اصل و فابریک و همچنین با قیمت بسیار مناسب، رفاه و آسایش را برای شما عزیزان به همراه می آورد.

نحوه تعویض و نصب کیسه جاروبرقی فیلیپس

اگر کیسه جاروبرقی فیلیپس پر شده است بهتر است آن را با رعایت مراحل یاد شده در راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس از دستگاه خارج کرده و بعد از تخلیه و یا تعویض دوباره نصب کنید. برای این کار ابتدا روزنامه ای زیر دستگاه باز کنید تا از ریخته شدن گرد و غبار و آشغال به زمین جلوگیری شود. سپس لوله خرطومی دستگاه را به آرامی جدا کنید و درب جاروبرقی را باز نگه دارید. کیسه را با احتیاط از جای خود خارج نمایید. در این صورت اگر کیسه از نوع دائمی است آن را تخلیه کنید و اگر از نوع یکبار مصرف است با یک کیسه نو جایگزین کنید. در آخر هم کیسه جدید را محل مخصوص قرار داده و درب دستگاه را ببندید.

نحوه باز کردن جاروبرقی فیلیپس

برای تعمیر جاروبرقی فیلیپس ابتدا باید آن را باز نمایید. برای این کار مراحلی که در راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس ذکر شده است را یک به یک انجام دهید. ابتدا خار پلاستیکی نگهدارنده درب مخزن را به طرف بالا بکشید. بعد از آن با استفاده از پیچ گوشتی پیچ های قاب را باز کرده و قاب را از داخل دستگاه خارج کنید. سپس می توانید موتور آن را به آرامی و با احتیاط کامل به سمت بالا با دستان خود فشار داده و از داخل مخزن بیرون آورید. در این موارد بهتر است از تمامی اتصالات و سیم کشی موجود در داخل دستگاه عکس بگیرید و بعد از تعمیر با نگاه کردن به آنها، دوباره این اتصالات را برقرار کنید.

نحوه تعویض فیلتر جاروبرقی فیلیپس

اگر فیلتر جاروبرقی پر شده باشد باعث می شود تا عملکرد دستگاه با مشکل روبرو شود. در این حالت بهترین کار تعویض فیلتر است. برای تعویض فیلتر جاروبرقی فیلیپس ابتدا باید درب محفظه فیلتر دستگاه را به آرامی باز کرد. سپس فیلتر را از داخل آن درآورده و بعد از تعویض، فیلتر نو را در جایگاه خود قرار داد.

نحوه تعویض لوله خرطومی جاروبرقی فیلیپس

اگر لوله خرطومی جاروبرقی فیلیپس آسیب ببیند، باید نسبت به تعویض آن اقدام کرد. در این حالت طبق راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس باید آن را در جهت عکس حرکت عقربه های ساعت آن را از جای خود در بیاورید، سپس آن را تعویض کرده و برای جای دادن لوله خرطومی جدید کافی است آن را بر روی دریچه دستگاه قرار داده و آن را در جهت حرکت عقربه ها بچرخانید.

نکات ایمنی و افزایش طول عمر جاروبرقی فیلیپس

برای این که جاروبرقی فیلیپس شما دارای طول عمر بالایی باشد باید نکاتی را رعایت کنید. در این بخش از راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس تعدادی از این نکات را ذکر خواهیم کرد.

  • مرتباً کیسه و فیلتر جاروبرقی را کنترل کنید تا پر نشده باشند و در صورت پر شدن نسبت به تعویض آنها اقدام کنید.
  • لوله تلسکوپی و لوله خرطومی جاروبرقی را کنترل نمایید تا انسداد نداشته باشند.
  • از جاروبرقی در ساعات اوج مصرف برق استفاده نکنید.
  • هنگام استفاده از جاروبرقی ها بعد از 15 دقیقه مدت زمانی آن را خاموش کنید تا دمای موتور آن کاهش پیدا کند.

خلاصه ای از راهنمای فارسی جاروبرقی فیلیپس

اگر با خرابی در جاروبرقی فیلیپس خود مواجه هستید و به دنبال یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی معتبر می گردید، پیشنهاد ما به شما تماس با آی.پی امداد است. این شرکت در نقاط مختلف شهر تهران نمایندگی هایی دارد و در زمینه تعمیر جاروبرقی و دیگر لوازم خانگی فعالیت های گسترده ای انجام می دهد. این مرکز از تکنسین های مجرب بهره گرفته و با تعویض قطعات معیوب با قطعات اصل می تواند کارکرد دستگاه شما را بهبود بخشد. برای مشاوره رایگان و یا درخواست تعمیرکار جاروبرقی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.


لینک های مرتبط با راهنمای جاروبرقی فیلیپس:

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
پیشگیری از ویروس کرونا