021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مجیک شف با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک شف

راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک شف
راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک شف
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

مجیک شف یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده لوزم خانگی با ایده هایی خلاقانه و جدید میباشد این شرکت در ابتدا با تاسیس در کشور آلمان فعالیت خود را آغاز کرده و اقدام به تولید لوازم خانگی با کیفیت بسیار بالایی نموده است ممکن است شما نیز به تازگی یک ماشین ظرفشویی از برند مجیک شف را خریداری کرده باشید به این منظور برای استفاده درست ازآن میتوانید با ما در مقاله راهنمای فارسی استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک شف همراه باشید.

کاربران گرامی؛ چنانچه به دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی مجیک شف دسترسی ندارید به شما توصیه می کنیم تا با همراهی متخصصین آی پی امداد در این مقاله از راهنمای فارسی استفاده از ماشین ظرفویی مجیک شف بهره مند شوید.

انتخاب محل مناسب برای ماشین ظرفشویی مجیک شف

قطعا یکی از دغدغه های مهم بعد از خرید یک ماشین ظرف شویی برای مصرف کنندگان آن محل قرار دادن آن است در صورت درست انتخاب کردن میتواند باعث شود که دستگاه ما سالیان طولانی یه بهترین نحوه به کار خود ادامه دهد به این منظور در ادامه به بررسی انتخاب محل مناسب برای ماشین ظرفشویی مجیک شف میپردازیم:

 • برای انتخاب این محل بهتر است یک سطح صاف و بدون پستی و بلندی را در نظر داشته باشید.
 • پس از آن نکته دیگری که در راهنمای فارسی استفده از ماشین ظرفشویی مجیک شف به آن تاکید شده است دور بودن این دستگاه از وسایل گرمازا مثل گاز و شوفاژ است.
 • همچنین بهتر است این دستگاه به کشو و یا کابینت قرار دادن ظروف شما نزدیک باشد.
 • به منظور استفاده از چاه فاضلاب آشپزخانه باید این دستگاه را در نزدیکی این چاه قرار دهید.

نحوه تراز نمودن ماشین ظرفشویی مجیک شف در راهنمای فارسی

ممکن است برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که به دنبال تراز نکردن ماشین ظرفشویی خود شاهد لرزش های زیاد و صدا در آن باشید از این رو و برای آسیب کمتر به دستگاهتان در هنگام کار بهتر است این مراحل را مطابق مقاله زیر با موضوع نحوه تراز نمودن ماشین ظرفشویی مجیک شف در راهنمای فارسی انجام دهید:

 • برای اینکار بهتر است در ابتدا از روی دفترچه راهنمای فارسی استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک شف محل دقیق قرارگیری این پیچ ها را پیدا کنید.
 • پس از آن باید به کمک یک آچار این پیچ ها را چرخانده تا ماشین ظرفشویی شما در ارتفاع مناسب تراز گردد.

نحوه راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی مجیک شف در راهنمای فارسی

برای راه اندازی و استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک خود میتوانید مطابق مراحل نحوه راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی مجیک شف در راهنمای فارسی که در ادامه برای شما آورده ایم اقدام نمایید:

 • برای اینکار در ابتدا تمام قطعات کوچک ماشین ظرفشویی خود را در محلشان قرار دهید.
 • باید قفسه های داخل ماشین ظرفشویی و سینی آن را نیز در محل خود قرار دهید.پس از آن باید اقدام به وصل نمودن شیر آب ورودی و شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی خود نمایید.
 • در انتها نیز باید اتصالات برق دستگاه خود را برقرار نمایید.

معرفی دکمه ها و کلیدهای روی ماشین ظرفشویی مجیک شف

قسمت کنترل پنل و دکمه های ماشین ظرفشویی مجیک شف سیار ساده بوده و به منظور استفاده از آنها میتوانید از قسمت پایین با عنوان معرفی دکمه ها و کلیدهای روی ماشین ظرفشویی مجیک شف کمک بگیرید:

 • دکمه اول با نام power به معنای خاموش و روشن کردن دستگاه استفاده میشود.
 • در قسمت بعدی یک اهرم گردان برای تعیین نوع شستشو که میتواند روی نام های heavy,normal ,light تنظیم شود قرار دارد.
 • دکمه بعدی دکمه reset میباشد.
 • و در انتها نیز دکمه eco به معنای صرفه جویی در مصرف انرژی را مشاهده میکنید.

راه های افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی مجیک شف

به منظور افزایش طول عمر مفید ماشین ظرفشویی مجیک شف شما میتوانید مطابق با مراحل زیر پیش روید:

 • برای بهبود کارایی دستگاه و افزایش طول عمر دستگاه خود بهتر است در اولین استفاده از راهنمایی های دفترچه راهنمای فارسی استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک شف استفاده نمایید.
 • همچنین بهتر است از انجام سرویس های دوره ای برای ماشین ظرفشویی خود غافل نشوید.
 • و در صورت داشتن حجم زیادی از ظرف کثیف آنها را طی چند مرحله در ماشین ظرفشویی خود قرار دهید تا از وارد شدن آسیب به ماشین ظرفشویی خود جلوگیری نمایید.

راهنمای شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی مجیک شف

شستن ظروف در ماشین ظرف شویی مجیک شف حتما باید طبق اصول اینکار انجام شود به این منظور میتوانید از راهنمای این قسمت در دفترچه راهنمای فارسی استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک شف استفاده نمایید:

 • برای انجام اینکار بهتر است ظروف را با حجم استاندارد در محل خود قرار دهید.
 • پس از آن قاشق و چنگال ها را نیز در محل خود قرار دهید.
 • پس از چیدن ظروف باید قرص ماشین ظرفشویی را در محل خود قرار داده وتنظیمات شست و شو را به دستگاه خود اعمال نمایید.
 • حتما حجم استاندارد قرار دادن ظروف را از روی دفترچه راهنمای فارسی استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک شف مورد مطالعه قرار دهید.

نحوه ریست کردن ماشین ظرفشویی مجیک شف

در صورت مشاهده کارکرد دستگاه به صورت نادرست باید دستگاه خود را ریست نمایید به این منظور میتوانید از مراحل ادامه در مورد نحوه ریست کردن ماشین ظرفشویی مجیک شف کمک بگیرید:

 • در ماشین های ظرفشویی مجیک شف به صورت مجزا دکمه reset تعبیه شده است که میتوانید محل آن را در دفترچه راهنمای فارسی استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک شف مشاهده نمایید.
 • با فشردن این دکمه برای مدت 5 ثانیه میتوانید اقدام به ریست کردن ماشین ظرفشویی خود نمایید.

نحوه تمیز کردن و نگهداری ماشین ظرفشویی مجیک شف

ماشین های ظرف شویی اگرچه با آب و مواد شوینده کار میکنند اما باید نسبت به تمیز کردن داخل و بدنه آنها طبق راهنمایی های راهنمای فارسی استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک شف اقدام نمایید:

 • در ابتدا باید بدنه دستگاه خود را در صورت استیل بودن با یک دستمال و مایع پاک کننده سطوح و در صورت استیل نبودن با آب ولرم و جوش شیرین شست و شو دهید.
 • اگر سینی کف و قفس های شما خیلی چرب هستند ابتدا آنها را بیرون آورده و برای حدود 2 ساعت در آب داغ قرار دهید.
 • برای شستن قسمت آبپاش میتوانید آن را بیرون آورده و شست و شو دهید برای پیدا کردن محل آن باید به دفترچه راهنمای فارسی استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک شف مراجعه نمایید.

نحوه جا به جا کردن ماشین ظرفشویی مجیک شف درهنگام اثاث کشی

در صورت رعایت نکردن نکات مهم و ضروری در هنگام اثاث کشی ماشین ظرفشویی شما ممکن است دچار آسیب های جدی و صدمه گردد برای اینکار میتوانید از راهنمایی در مورد نحوه جا به جا کردن ماشین ظرفشویی مجیک شف در هنگام اثاث کشی که در ادامه برای شما آورده ایم استفاده نمایید:

 • برای انجام این کار دستگاه خود را از برق کشیده .
 • پس از آن شیر آب وردی و شلنگ تخلیه آن را جدا نمایید.
 • برای جلوگیری از ایجاد خط و خش میتوانید دور آن را به وسیله یک پتو بپوشانید.
 • همانطور که در راهنمای فارسی استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک شف نیز به آن اشاره شده است از قرار دادن جسم سنگین بر روی ماشین ظرفشویی خود خودداری نمایید.

بررسی کلی راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک شف

دفترچه های راهنمای یک محصول به منظور استفاده از همه امکانات یک محصول از سوی شرکت آنها در اختیار شما قرار میگیرد که در این مقاله برای شما عزیزان راهنمای فارسی استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک شف را ارائه دادیم تا با استفاده از آن بتوانید کارایی دستگاه خود را افزایش دهید.

با توجه به قیمت این روز های ماشین ظرفشویی مجیک شف بسیاری از کاربران به دنبال افزایش طول عمر مفید این دستگاه در منازل خود هستند، به شما توصیه می کنیم تا برای این که بدانید برای افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی مجیک شف چه باید کرد در این مقاله از آی پی امداد با ما همراه باشید.

نظافت ماشین ظرفشویی مجیک شف را نمیتوان کار ساده ای دانست، چرا که ایراد اشتباه کوچکی در روند انجام این فرایند ممکن است موجب آسیب رسیدن به این وسیله برقی شود، برای اینکه بتوانید نظافت ماشین ظرفشویی مجیک شف خود را به بهترین نحو انجام دهید در این مقاله با ما همراه باشید.

شاید شما هم در هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک شف با دکمه های مختلفی مواجه شده باشید ولی با آن ها آشنا نباشید، برای آشنا شدن با این دکمه ها این مقاله رو مطالعه کنید.

اگر مطالعه دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی مجیک شف به دلیل انگلیسی بودن مطالب برای شما دشوار است در این مقاله با بررسی راهنمای فارسی استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک شف توسط تعمیرکار آی پی امداد با ما همراه باشید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست