021-58941 تماس
Logo
logo logo جاروبرقی امرسان با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

راهنمای استفاده از جاروبرقی امرسان

راهنمای استفاده از جاروبرقی امرسان
راهنمای استفاده از جاروبرقی امرسان
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

جاروبرقی ها دستگاه هایی هستند که به منظور صرفه جویی در وقت و انرژی فرد میتوان از آن استفاده کرد، به دلیل استقبال زیاد مصرف کنندگان از این محصول بسیاری از شرکت ها مانند امرسان که یک شرکت ایرانی است اقدام به تولید جاروبرقی ها نموده اند برای اطلاع از نحوه استفاده از جاروبرقی امرسان با ما در مقاله راهنمای استفاده از جاروبرقی امرسان همراه باشید:

کاربران گرامی؛ در صورت عدم دسترسی به دفترچه راهنمای جاروبرقی امرسان می توانید با همراهی متخصصین ای پی امداد در این مقاله از راهنمای استفاده از جاروبرقی امرسان بهره مند شوید.

راهنمای استفاده صحیح از جاروبرقی امرسان

برای اینکه بتواندی سال های زیادی از جاروبرقی خود استفاده نمایید باید استفاده صحیح از این دستگاه را بدانید به همین دلیل در ادامه به آموزش راهنمای استفاده صحیح از جاروبرقی امرسان میپردازیم:

 • بهتر است محل مناسبی را برای نگه داری از جاروبرقی خود انتخاب نمایید و از قرار دادن اشیا بر روی جاروبرقی خود خودداری نمایید.
 • همچنین در صورت داشتن کودک در منزل از نشستن آن روی این دستگاه جلوگیری نمایید.
 • بعد از چند با را استفاده باید مو و نخ هایی که به برس غلتک جاروبرقی شما چسبیده است را تمیز نمایید زیرا طبق راهنمای استفاده از جاروبرقی امرسان انجام ندادن اینکار میتواند موجب کاهش مکش دستگاه شما گردد.
 • بهتر است نسبت به تعویض فیلتر هوا و پاکت جاروبرقی خود دقت داشته باشید.

بررسی اجزای جاروبرقی امرسان

برای کارکرد بهتر با جلوربرقی ها باید اجزای آن را به خوبی بشناسید از این رو در ادامه به بررسی اجزای جاروبرقی امرسان میپردازیم:

 • بیرونی ترین قسمت جاروبرقی شما بدنه این دستگاه میباشد که در اکثر مدل ها از جنس پلاستیک فشرده میباشد.
 • در داخل این محفظه طبق راهنمای استفاده از جاروبرقی امرسان شاهد وجود فیلتر، پاکت و موتور دستگاه هستیم.
 • لوله انعطاف پذیر جاروبرقی ها لوله خرطومی نام دارد.
 • همچنین لوله محکم متصل به لوله خرطومی لوله تلسکوپی این دستگاه میباشد.
 • در انتها این لوله غلتک و برس غلتک جاروبرقی قرار دارد.

 • نحوه باز کردن جاروبرقی امرسان
 • شما برای تعویض فیلتر دستگاه همچنین تعویض پاکت جاروبرقی خود باید بتوانید درب بدنه این دستگاه را باز نمایید از این رو در ادامه به بررسی نحوه باز کردن جاروبرقی امرسان میپردازیم:

  • در قسمت جلویی دستگیره جاروبرقی امرسان یک شاسی پهن قرار دارد .
  • برای باز کردن درب جاروبرقی امرسان طبق راهنمای استفاده از جاروبرقی امرسان باید این شاسی را به سمت بالا هل دهید تا قیمت بالایی و پایینی جاروبرقی از هم جدا شوند.

  معرفی مدارهای الکترونیکی جاروبرقی امرسان

  مداهای الکترونیکی به منظور مشخص کردن نوع فعالیت دستگاه های برقی تعبیه شده است در جاروبرقی ها تنها دکمه ای که از آن استفاده میشود و کارکرد آن با مدار الکترونیکی میباشد دکمه روشن و خاموش دستگاه است از این رو برای آشنایی شما در ادامه به معرفی مدارهای الکترونیکی جاروبرقی امرسان میپردازیم:

  • دارهای استفاده شده در جاروبرقی های امرسان از نوع دو حالته برای روشن و خاموش کردن دستگاه هستند.
  • طبق راهنمای استفاده از جاروبرقی امرسان در مورد دستگاه هایی که به چراغ هدایت در سر غلتک مجهز هستند یک فیوز حرارتی سر راه این مدار قرار دارد.

  نکات ایمنی در استفاده از جاروبرقی امرسان

  برای رعایت نکات ایمنی در هنگام استفاده از جاروبرقی ها حتما باید این موارد ر به طور دست بدانید در ادامه برای اطلاع شما از نکات ایمنی در استفاده از جاروبرقی امرسان آنها را برای شما آورده ایم:

  • در هنگامی که دوشاخه دستگاه شما خیس و مرطوب است برای جلوگیری از برق گرفتگی از اتصال آن به برق خودداری نمایید.
  • در صورت مشاهده پارگی و یا پوسیدگی در سیم دستگاه خود در اسرع وقت برای تعمیر و تعویض آن اقدام نمایید.
  • از اتصال جاروبرقی خود به پریزهایی که خراب هستند خوداری نمایید.
  • طبق راهنمای استفاده از جاروبرقی امرسان بهتر است در ساعات اوج مصرف برق از روشن کردن این دستگاه ها خودداری نمایید زیرا ممکن است سبب سوختگی موتور دستگاه شما گردد.
  • در هنگام استفاده از جاروبرقی خود مراقب گیر نکردن سیم ان در زیر وسایل باشید.

  راه های افزایش طول عمر جاروبرقی امرسان

  برای اینکه بتوانید سال های زیادی از جاروبرقی خود استفاده نمایید باید بتواند به درستی از آن استفاده نمایید و راه های افزایش طول عمر جاروبرقی امرسان خود را بدانید به این منظور در ادامه به بررسی این موضوع برای شما پرداخته ایم:

  • رعایت یک الگوی صحیح استفاده از جاروبرقی امرسان طبق دفترچه راهنمای استفاده از جاروبرقی امرسان اولین و اصلی ترین راه افزایش عمر آن میباشد.
  • همچنین تعویض به موقع فیلتر و پاکت جاروبرقی شما نیز مبتواند در صورت انجام آن به طور درست سبب افزایش عمر دستگاه شما شود.

  بررسی نحوه تعویض فیلتر جاروبرقی امرسان

  در هنگام باز کردن درب جاروبرقی در قسمت دیواره پشتی پاکت جاروبرقی یک صفحه معمولا طوسی رنگ را مشاهده میکنید که به صورت ایستاده درون یک قاب قرار دارد البته رنگ این قطعه به میزان تمیزی فیلتر دستگاه شما بستگی دارد این قطعه در واقع فیلتر جاروبرقی شما میباشد که در صورت کثیف شدن باید برای تعویض آن اقدام نمایید در ادامه به بررسی نحوه تعویض فیلتر جاروبرقی امرسان میپردازیم:

  • در ابتدا بعد از باز کردن درب جاروبرقی امرسان خود باید برای بیرون آوردن پاکت ان اقدام نمایید.
  • بیرون آوردن پاکت جاروبرقی به منظور دسترسی بهتر و تسلط بیشتر شما به دستگاه و فیلتر انجام میشود.
  • بعد از آن طبق راهنمای استفاده از جاروبرقی امرسان باید فیلتر را از درون قاب آن بیرون آورده و فیلتر جدید را در این محل قرار دهید.

  بررسی نحوه تعویض پاکت جاروبرقی امرسان

  پاکت های جاروبرقی محل جمع شدن زباله ها در آن هستند که با توجه به گنجایش جاروبرقی شما اندازه های مختلفی نیز دارند و در صورت پر شدن این قطعات باید برای تعویض آنها اقدام نمایید در ادامه به بررسی نحوه تعویض پاکت جاروبرقی امرسان میپردازیم:

  • برای اینکار نیز باید مانند مرحله قبل درب دستگاه را باز نماییم که طبق راهنمای استفاده از جاروبرقی امرسان این کار با فشردن شاسی که در محفظه دستگاه قرار دارد انجام میشود.
  • پس از آن پاکت را از سری پلاستیکی آن جدامیکنیم.
  • و با پاکت نو تعویض مینماییم.

  بررسی نحوه تعویض خرطومی جاروبرقی امرسان

  لوله خرطومی به لوله قابل انعطاف و نرمی که در قسمت بالایی لوله تلسکوپی جاروبرقی قرار دارد گفته میشود گاهی در اثر استفاده نادرست و یا کشیدگی این لوله دچار پارگی و آسیب میشود که در مواجه با این وضعیت باید برای تعویض آن اقدام نمایید برای بررسی نحوه تعویض خرطومی جاروبرقی امرسان میتوانید مطابق مراحل زیر پیش روید:

  • لوله های خرطومی به وسیله یک دکمه که در روی بدنه قرار دارند به بدنه دستگاه متصل میشوند.
  • برای جدا کردن این لوله ها از بدنه دستگاه باید اقدام به فشردن این دکمه طبق دفترچه راهنمای استفاده از جاروبرقی امرسان نمایید بعد از فشار دادن این لوله از محفظه متصل به آن خارج میشود.
  • در مرحله بعدی با چرخش لوله تلسکوپی میتوانید آن را از لوله خرطومی جدا نمایید.
  • و در مرحله آخر برای تعمیر و یا تعویض لوله خرطومی جدا شده اقدام نمایید.

  راهنمای استفاده از جاروبرقی امرسان به طور خلاصه

  زمانی که هزینه زیادی را برای خرید یک وسیله برقی مانند جاروبرقی پرداخت میکنید باید استفاده از این دستگاه را هم مطابق با استانداردهای شرکت سازنده این دستگاه انجام دهید به این منظور و اطلاع شما از این اصول راهنمای استفاده از جاروبرقی امرسان را در مقاله بالا به شما ارائه دادیم.

  با توجه به قیمت این روز های جاروبرقی امرسان بسیاری از کاربران به دنبال افزایش طول عمر مفید این دستگاه در منازل خود هستند، به شما توصیه می کنیم تا برای این که بدانید برای افزایش طول عمر جاروبرقی امرسان چه باید کرد در این مقاله از آی پی امداد با ما همراه باشید.

  نظافت جاروبرقی امرسان را نمیتوان کار ساده ای دانست، چرا که ایراد اشتباه کوچکی در روند انجام این فرایند ممکن است موجب آسیب رسیدن به این وسیله برقی شود، برای اینکه بتوانید نظافت جاروبرقی امرسان خود را به بهترین نحو انجام دهید در این مقاله با ما همراه باشید.

  شاید شما هم در هنگام استفاده از جاروبرقی امرسان با دکمه های مختلفی مواجه شده باشید ولی با آن ها آشنا نباشید، برای آشنا شدن با این دکمه ها این مقاله رو مطالعه کنید.

  اگر مطالعه دفترچه راهنمای جاروبرقی امرسان به دلیل انگلیسی بودن مطالب برای شما دشوار است در این مقاله با بررسی راهنمای فارسی استفاده از جاروبرقی امرسان توسط تعمیرکار آی پی امداد با ما همراه باشید.

  0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  دیدگاهی بنویسید

  دیدگاه خود را وارد کنید
  نام خود را وارد کنید
  ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست