خدمات پس از فروش آاگ

خدمات پس از فروش لوازم خانگی آاگ

خدمات پس از فروش آاگ در تهران

خدمات پس از فروش آاگ :

آی.پی امداد نمایندگی رسمی لوازم خانگی آاگ در تهران با ضمانت نامه رسمی در تهران آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز میباشد.

آی.پی امداد با کارشناسان مجرب و قطعات یدکی فابریک برای ارائه بهترین خدمات پشتیبانی لوازم خانگی آاگ را دارا میباشد . (برای تماس با خدمات پس از فروش آاگ با شماره های مندرج در انتهای صفحه تماس بگیرید )

آاگ یکی از بزرگترین و مطرح ترین تولید کنندگان لوازم خانگی در سراسر جهان است. این کمپانی آلمانی در سال 1883 در برلین توسط امیل راتتو تاسیس شد.نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش آاگ

بعد از جنگ جهانی دوم دفتر آاگ به فرانکفورت منتقل شد.

خدمات آاگ :

عیب یابی محصول شما کار متخصصان ماست.

سخنگوی شرکت آاگ میگوید:

نمایندگی های غیر رسمی آاگ در سراسر دنیا وجود دارند که محصولات ما را به فروش می رسانند.اما آن ها نه می توانند گارانتی واقعی و نه خدمات پس از فروش کامل آاگ را به مشتریان ارائه دهند.

ما 24 ماه گارانتی را به مصرف کنندگان محصولاتمان میدهیم.

شرایط گارانتی آاگ :

1.از زمان خرید محصول توسط مشتری تا تحویل و نصب آن در منزل مشتری و تایید درستی عملکرد محصول آاگ محصول کاملا گارانتی است.

از زمان تحویل محصول تا 6 ماه پس از استفاده اگر محصول نقصی داشته باشد نشان داده می شود.در این صورت با نزدیکترین نمایندگی رسمی آاگ تماس بگیرید و عیب دستگاه را به طور کامل به تکنسین اعزامی توضیح دهید.

(این ضمانت نامه نقص هایی ناشی از دستکاری نامناسب و یا عدم رعایت دستورالعمل هایعملیاتی را پوشش نمی دهد.)

2.در صورت خرید از نمایندگی رسمی آاگ عضو اتحادیه در طول دو ماه پس از خرید اگر دستگاه شما به مشکل فنی(مشکل مربوط به خود دستگاه) برخورد نمایندگی آاگ موظف است دستگاه را برای شما تعویض کند.

3.هزینه ی تعمیر لوازم خانگی آاگ پس از اتمام زمان گارانتی اگر توسط نمایندگی رسمی خدمات آاگ انجام گیرد بسیار کمتر است و همچنین تعمیر مورد تضمین است زیرا نمایندگی هایی که مورد تایید کمپانی آاگ قرار گرفته اند تکنسین های مجرب و لوازم اصل برای تعمیرات محصولات را در اختیار دارند.

4.در صورت امکان دستگاه شما در منزل شما توسط متخصص تعمیر میگردد.در غیر این صورت به کارگاه نمایندگی آاگ منتقل میشود.

5.در صورت تعویض قطعه ای از دستگاه آاگ شما آن قطعه توسط نمایندگی آاگ گارانتی میگردد.

نگاهی اجمالی به محصولات آاگ:

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ :

با ماشین ظرف شویی آاگ همیشه وسایل آشپزخانه شما نو به نظر میرسند همچنین امکان شستشوی میوه نیز در ماشین ظرفشویی ااگ وجود دارد.آاگ انواع ماشین ظرفشویی ها را برای شما تولید کرده است.

تعمیر ماشین لباسشویی آآگ :

لباسشویی آآک با امکان بخار که یک امکان جدید در لباسشویی است میزان چروک شدن لباس ها را کاهش می دهد.با خیالی آسوده همه ی لباس هایتان با هر رنگ و جنسی را با لباسشویی آاگ بشویید.

تعمیر یخچال آاگ:

انواع میوه سبزی جات هفتگیتان را به راحتی در یخچال بزرگ آاگ نگهداری کنید.با توجه به سلیقه و فضای آشپزخانه تان یخچال خود را انتخاب کنید.

چرا آی پی امداد را برای خدمات پس از فروش آاگ انتخاب کنیم؟

آی پی امداد از قدیمی ترین نمایندگی های خدمات آاگ در تهران است.تجربه 50 ساله ای پی امداد در خدمت رسانی امروزه باعث موفقیت روز افزون شده است.

آی پی امداد در این پنجاه سال آموخته است که در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به مشتریانش پشتیبانی با کیفیت ارائه دهد.

همچنین آی پی امداد برای صرفه جویی در زمان و پول شما این امکان فراهم آورده است که شما در صورت خرابی محصولتان به صورت تلفنی و رایگان از تکنسین های مستقر در محل راهنمایی بگیرید.

آی پی امداد جزو نمایندگی هایی است که فقط و فقط از قطعات اصل محصول استفاده کرده و از تکنسین های مجرب و آموزش دیده در امر خدمت رسانی به مشتریان کمک میگیرد.

افتخار ما رضایت مشتریان ما در این پنجاه سال است.

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.