logo logo نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار در تهران با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر یخچال گلداستار

تعمیر یخچال گلداستار
تعمیر یخچال گلداستار
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر یخچال گلداستار به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر یخچال گلداستار GOLDSTAR در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات در محل به عیب یابی و رفع عیب می پردازد. همچنین در نظر داشته باشید که برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات، راهنمای فارسی استفاده از دستگاه، علت ارور و نحوه رفع کد خطا، عیب یابی و آموزش تعمیرات یخچال گلداستار را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

کاربر گرامی هرگونه سوالی در زمینه تعمیر یخچال گلداستار دارید، کافی است در انتهای صفحه پرسش نمایید تا تعمیرکار یخچال گلداستار به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشد.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار تا 75% در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

برای استفاده از خدمات تعمیرات یخچال گلداستار با شماره 58941-021 تماس حاصل فرمایید.

نحوه تماس با خدمات مرکزی نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار GOLDSTAR

تماس با نمایندگی یخچال فریزر گلداستار

نحوه تماس با خدمات مرکزی نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار GOLDSTAR به شرح زیر می باشد:

 • قبل از هر چیزی می بایست نزدیک ترین شعبه نمایندگی آی پی امداد به محل سکونت خود را بیابید.
 • در قدم بعدی با نزدیک ترین شعبه خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار تماس حاصل نمایید.
 • همچنین می توانید از طریق سایت نیز اقدام به ثبت درخواست آنلاین خدمات یخچال گلداستار نمایید.
 • سپس از طرف شرکت مشخصات شما ثبت می شود و نام تعمیرکار یخچال گلداستار و کد اشتراک به همراه شما ارسال می شود.
 • تعمیرکار یخچال گلداستار ظرف کمتر از یک ساعت با استفاده از قطعات فابریک در منزل شما حاضر خواهد شد.
 • بعد از اتمام خدمات، فاکتور در سربرگ شرکت و گارانتی رسمی به شما تقدیم می گردد.
 • در نهایت با شما بابت رضایتمندی از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار تماس گرفته خواهد شد.

کاربران گرامی، اگر به تازگی این محصول را خریداری نموده اید، بهتر است جهت عیب یابی و تعمیر آن در مدت زمان گارانتی با شماره نمایندگی اصلی تعمیرات یخچال گلداستار که در ضمانتنامه درج شده است تماس حاصل نمایید تا از خدمات آن مرکز بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار در تهران

در حال حاضر که وارد صفحه نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار شده اید، به احتمال زیاد یک مشکلی برای یخچال گلداستار شما عزیزان به وجود آمده است، نگران نباشید زیرا آی پی امداد با استفاده از قطعات فابریک، ضمانتنامه رسمی و تعمیرکار یخچال گلداستار به عیب یابی می پردازد. یخچال کره ای گلداستار به دلیل استقامت در قطعات و خدمات پس از فروش مناسب توانسته در میان خانه دارها جایگاه ویژه ای داشته باشد. بنابراین با انتخاب مناسب یخچال می توانید در هزینه ها صرفه جویی نمایید. نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال گلداستار اینجاست تا با شفاف سازی هزینه تعمیر یخچال گلداستار اطمینان و آرامش را به شما هدیه دهد. در نظر داشته باشید که کیفیت در تعویض قطعات فابریک و استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار باعث افزایش طول عمر یخچال شما می شود.

تعمیر یخچال فریزر گلداستار در محل و منزل

تعمیر یخچال فریزر گلداستار در محل کار و یا منزل شما باعث افزایش حداکثری رضایتمندی مشتریان خواهد بود. در ادامه به مزایای استفاده از خدمات تعمیر یخچال گلداستار در محل میپردازیم:

 1. میتوانید از نزدیک ناظر خدمات تعمیرکار یخچال گلداستار در منزل یا محل کار خود باشید.
 2. با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار در محل، دیگر نگرانی بابت خطرات ناشی؛ انتقال دستگاه به بیرون از منزل را نخواهید داشت.
 3. در کوتاهترین زمان در محل شما یخچال گلداستار تعمیر میشود و ضمانتنامه و فاکتور با شرح خدمات به شما تحویل داده میشود.

کاربران گرامی توجه داشته باشید که بسیاری از تعمیرگاه های مجاز یا غیر مجاز برای راحتی کار خود، دستگاه را از منزل شما خارج میکندد و در کارگاه به عیب یابی و تعمیر میپردازند. اما باید در نظر داشت که این موضوع میتواند تبدیل به یک مشکل بزرگ و در نهایت منجر به نارضایتی شما عزیزان شود. ارائه خدمات تعمیر در محل توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار یک امتیاز محسوب میشود که با رعایت پروتکولهای بهداشتی و ارائه اصول خدمات در محل باعث جلب رضایتمندی حداکثری خواهد شد.

تعمیر یخچال فریزر گلداستار توسط متخصصین آی پی امداد چگونه انجام خواهد شد؟

حتی یک روز خراب بودن یخچال هم ممکن است ممکن به فاسد شدن مواد غذایی شما گردد، از همین رو سرعت ارائه خدمات تعمیراتی و اینکه تعمیر یخچال فریزر گلداستار توسط آی پی امداد چگونه انجام خواهد شد بسیار حائز اهمیت است، اگر شما هم با بروز خراب در یخچال خود مواجه شده اید اما بابت نحوه تعمیر و مدت ان نگرانی هایی دارید باید به شما بگوییم که هیچ جای نگرانی ای نیست، ما اینجاییم تا به این علامت سوال شما پاسخ دهیم:

 • شما برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر گلداستار باید با دفتر مرکزی آی پی امداد تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت نمایید.
 • تعمیرکار یخچال گلداستار در کمتر از نیم ساعت باید با شما تماس بگیرد و زمان مراجعه برای تعمیرات را با شما هماهنگ کند.
 • بعد از مراجعه تکنسین نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار فرایند عیب یابی آغاز می شود و ایرادات موجود برای شما شرح داده خواهد شد.
 • بعد از اتمام کار برای جلب رضایت بیشتر شما ضمانتنامه و فاکتور به شما اررائه خواهد شد.

نمایندگی یخچال گلداستار چه خدماتی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

اگر از یخچال گلداستار استفاده کنید و با بروز خرابی در دستگاه خود مواجه شوید می توانید برای رفع مشکل دستگاه خود از گزینه های بسیاری استفاده نمایید که شاید هیچ کدام از آن ها حتی مجاز هم نباشند، دقیقا با یکبار استفاده از خدمات یک تعمیرگاه غیر مجاز است که قدر خدمات نمایندگی یخچال گلداستار را خواهید دانست، در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات این مرکز برای تعمیر یخچال فریزر گلداستار خواهیم پرداخت:

 • استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار این ضمانت را به شما خواهد داد که برای تمامی تعمیرات دستگاه شما فقط و فقط از قطعات فابریک و اورجینال استفاده می شود.
 • علاوه بر این عضویت آی پی امداد در اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی منجر به این شده تا هزینه های تعمیر طبق تعرفه ها باشد و همین موضوعست که هزینه ها را تا 75% کاهش می دهد.

چرا از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار در آی پی امداد بهره مند شویم؟

چرا برای خدمات عیب یابی و تعمیر یخچال گلداستار در محل آی پی امداد را انتخاب نمایید:

 • نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار با شعبات مختلف در تهران، خدمات عیب یابی را تسهیل نموده است.
 • تعمیرکار یخچال گلداستار با لباس فرم در محل حاضر می شود.
 • کلیه خدمات یخچال گلداستار، با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه انجام می گردد.
 • چنانچه تکنسین مربوطه جهت خدمات یخچال گلداستار در محل حاضر شود، به هیچ عنوان یخچال از محل شما خارج نمی شود.
 • بعد از تماس شما با نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار، توسط اپراتور مربوطه راهنمایی می شوید تا چنانچه مشکل جزئی بود، رفع عیب شود. در غیر این صورت تعمیرکار یخچال گلداستار ظرف کمتر از یک ساعت در محل حاضر می شود.

نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار

چنانچه این محصول را به تازگی خریداری نموده اید، با شماره نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش بهینه بهره مند شوید.

سوالات متداول مشتریان از نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار:

 • نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار در تهران کجاست؟
 • چرا یخچال گلداستار سرما ندارد؟
 • به چه علت یچال گلداستار روشن نمی شود؟
 • دلیل برفک زدن یخچال گلداستار چیست؟
 • چرا فریزر یخچال گلداستار منجمد نمی کند؟
 • علت صدا در یخچال گلداستار از چیست؟
 • چرا موتور یخچال گلداستار یکسره کار می کند؟
 • برای تعمیر یخچال گلداستار در تهران با کجا تماس بگیریم؟

خرابی یخچال گلداستار چه نشانه هایی دارد؟

برخی از خرابی ها به مانند روشن نشدن دستگاه یا کار نکردن آن به طور کلی ملموس و قابل مشاهده هستند و این در حالیست که برخی از خرابی های دیگر وجود دارند که قبل از بروز خرابی های حاد در دستگاه رخ می دهند و اغلب مصرف کنندگان حتی از آن ها مطلع هم نخواهند شد، در ادامه به کمک متخصصی مرکز تعمیر یخچال فریزر گلداستار به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت که خرابی یخچال گلداستار چه نشانه هایی دارد؟

 • ابتدا چک کنید که صدای موتور طبیعی می باشد یا نه، باید دقت کنید که یخچال به ازای هر 45 دقیقه کار 15 دقیقه باید استراحت کند.
 • توجه داشته باشیید که عملکرد یخچال به نوعی است که هیچگونه آبی درون آن نباید تولید گردد و اگر رطوبت یا قطرات اب را درون آن دیدید قطعا مشکلی در دستگاه وجود دارد.
 • علاوه بر این توجه داشته باشید که ارور های موجود روی دستگاه شما بهترین راهنمای بروز خرابی در دستگاه شما هستند.
 • در آخر فرایند تولید سرما در یخچال خود را هم چک کنید و اگر به مشکل خورده بود از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر گلداستار در تهران استفاده نمایید.

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار در تهران شامل موارد زیر میباشد:

 • شارژگاز یخچال گلداستار
 • تعویض فن، ترموستات، موتور یخچال گلداستار
 • تعویض لاستیک درب، فیلتر یخچال گلداستار
 • کلیه خدمات یخچال گلداستار در محل

لوازم خانگی در میان خانه دارها ارزش بالایی دارد، چنانچه یخچال باشد از اهمیت بالاتری برخوردار است. هنگام خرید یخچال باید دقت فرمایید که نمایندگی تعمیرات آن برند چه می باشد تا چنانچه نیاز به تعمیر داشتید، هزینه گزافی پرداخت ننمایید و قطعات آن دارای کیفیت بالایی باشد.

آی پی امداد با استفاده از اصول مشتری مداری در اروپا توانسته است نسبت به خدمات یخچال گلداستار در تهران از جایگاه ویژه ای برخوردار باشد.

خدمات پس از فروش یخچال گلداستار به چه صورت است؟

در پاسخ به این پرسش که خدمات پس از فروش یخچال گلداستار به چه صورت است باید بگوییم به مانند خیلی دیگر از برند های خارجی این برند هم توان حضور مستقیم در ایران را ندارد، اما گلدیران به ارائه خدمات پس از فروش محصولات این برند پرداخته است تا رضایت حداکثری مشتریان را جلب نماید.

پس برای تعمیر و عیب یابی یخچال گلداستار در ایران چه باید کرد؟

بهترین انتخاب برای تعمیر و عیب یابی محصول، استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیرات یخچال گلداستار است که شماره آن در برگه گارانتی درج شده است. کاربران گرامی، قبل از خرید محصول به اصالت گارانتی آن توجه نمایید تا به هنگام برخورد با مشکلات دغدغه ای نداشته باشید.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد با داشتن بیش از 50 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بهترین و مطمئن ترین گزینه برای تعمیرات یخچال گلداستار شما در محل می باشد؛ این تعمیرگاه تمام خدماتی که از سوی خود ارائه می شود را گارانتی 365 روزه خواهد کرد.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار چه ویژگی هایی دارد؟

در بسیاری از مواقع احتمال بروز خرابی در لوازمی مانند یخچال وجود دارد و تعمیرات آن نیز یکی از دغدغه های مصرف کنندگان به حساب می آید. به طور کلی تعمیرکار یخچال گلداستار باید فردی باشد که به سیستم دستگاه آشنایی داشته و از تجربه زیادی نیز برخوردار باشد. فرد غیرمتخصص می تواند آسیب بیشتری به دستگاه شما وارد نماید. از این رو استفاده از خدمات تعمیر یخچال گلداستار در محل و منزل شما توسط تعمیرگاه مجاز آی پی امداد می تواند بهترین راه باشد.

 • تعمیرکار یخچال گلداستار از مهارت و تجربه بسیار بالایی در زمینه تعمیر و عیب یابی تخصصی دستگاه برخوردار می باشد.
 • تکنسین نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار در آی پی امداد تنها از قطعات اورجینال و اصلی برای دستگاه شما استفاده می کند.
 • سرویس کار نمایندگی به تمامی ایرادات و ارورهای یخچال گلداستار آشنایی کاملی داشته و می تواند مشکل دستگاه شما را سریعا عیب یابی نماید.
 • تعمیرکار متخصص نمایندگی پس از تعمیر و تعویض قطعات یخچال گلداستار، به شما ضمانتنامه معتبر ارائه می نماید.

سوالات متداول کاربران از تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد در ارتباط با خدمات تعمیرات یخچال گلداستار

سوالات متداول کاربران از تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد در ارتباط با خدمات تعمیر یخچال گلداستار به شرح زیر می باشد:

 • آیا مرکز آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال گلداستار در کشور است؟

آی پی امداد مرکز تعمیرات تخصصی انواع یخچال و یخچال فریزر در کشور است که ارائه خدمات تخصصی در زمینه عیب یابی و تعمیر یخچال گلداستار را نیز در اولویت کار خود قرار داده است و هیچگونه نمایندگی رسمی از این برند ندارد.

 • آیا خدمات تعمیرات یخچال فریزر گلداستار در نمایندگی آی پی امداد گارانتی می شوند؟

کلیه خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات آی پی امداد شامل گارانتی 3 الی 12 ماهه می شوند.

 • آیا خدمات عیب یابی و تعمیر یخچال گلداستار توسط تکنسین های آی پی امداد بر اساس زمانبندی تعیین شده ارائه می گردد؟

پس از ثبت درخواست تعمیرات یخچال گلداستار در نمایندگی آی پی امداد توسط مشتریان و تعیین زمانبندی مشخص در این رابطه، کلیه مراحل بر اساس زمان تعریف شده و دقیقا مطابق با درخواست مشتریان انجام می گیرد.

 • آیا امکان دریافت خدمات تعمیر یخچال گلداستار در تمامی مناطق تهران وجود دارد؟

نمایندگی رسمی آی پی امداد ارائه دهنده خدمات تعمیر یخچال گلداستار باکیفیت بالا و سرعتی رضایت بخش در سراسر مناطق تهران از جمله شمال، شرق، غرب و جنوب می باشد.

آموزش تعمیرات یخچال گلداستار

آموزش تعمیرات یخچال گلداستار برای مصرف کنندگان این برند میتواند جذاب باشد. در نظر داشته باشید که احتمال خرابی جزئی برای دستگاه شما وجود دارد که با کمی دانش فنی به راحتی میتوانید مشکل را در منزل خود برطرف کنید. اما اگر مشکل جدی تر بود، چیکار باید کرد؟ نگران نباشید! آی پی امداد با انتشار محتوا متنی و ویدیویی جذاب در حوزه آموزش تعمیرات یخچال فریزر گلداستار و دیگر برندها توانسته است کاربران را تا حد زیادی راهنمایی نماید تا هزینه تعمیر یخچال فریزر گلداستار خود را به حداقل برسانند.

پیشنهاد میشود به مطالعه ادامه مقاله نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار بپردازید تا با سر فصل های مشکلات این محصول و علت خرابی آن ها آشنا شوید و در صورت ایجاد سوال، میتوانید در انتهای همین مقاله (بخش دیدگاه) یا پرسش و پاسخ سایت آی پی امداد جهت مشاوره آموزش تعمیرات یخچال، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

عیب یابی یخچال گلداستار توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

در عیب یابی یخچال گلداستار که توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات گردآوری شده است، به موارد زیر می پردازیم:

 • نکات سرویس و نگهداری از دستگاه
 • علت روشن نشدن دستگاه و نحوه عیب یابی و تعمیر یخچال گلداستار چیست؟
 • چرا دستگاه سرما ندارد، برای عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر گلداستار چه باید کرد؟
 • علت برفک زدن یخچال گلداستار چیست و نحوه تعمیر آن چگونه است؟
 • چرا یخچال گلداستار صدا می دهد و برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟
 • به چه دلیل یخچال فریزر گلداستار اتومات نمی کند، برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟
 • نحوه عیب یابی لاستیک دور درب یخچال گلداستار

نکات سرویس و نگهداری یخچال گلداستار از زبان تعمیرکار نمایندگی تعمیرات

تعمیرکار یخچال گلداستار برای رفاه حال شما عزیزان به نکات ایمنی و مهم از دستگاه پرداخته است تا کمتر نیازمند تعمیرات یخچال گلداستار شوید و در هزینه های خود صرفه جویی نمایید. همچنین در نظر داشته باشید که چنانچه فنی باشید با خواندن ادامه مقاله می توانید به راحتی به رفع عیب و تعمیر دستگاه خود بپردازید.

 • محل نصب یخچال را به دقت بررسی کنید تا کاملا تراز باشد.
 • هنگام نصب دستگاه از تعمیرکار مجاز نمایندگی یخچال گلداستار کمک بخواهید.
 • محفظه داخلی یخچال را هر هفته با دستمال نرم و مرطوب تمیز کنید.
 • برای گردش هوای مناسب در یخچال از قرار دادن حجم زیاد مواد غذایی و ظروف در یخچال گلداستار خودداری نمایید.
 • لوله های پشت یخچال گلداستار به دلیل ارتباط مستقیم با سرمای یخچال باید سالی یک بار با استفاده از دستمال پرزدار تمیز شوند.
 • از قرار دادن مواد غذایی گرم در یخچال گلداستار خودداری نمایید.
 • توجه نمایید که فاصله پشت یخچال گلداستار از دیوار باید حداقل به اندازه 15 سانتی متر باشد.
 • حتما یخچال گلداستار را با فاصله زیاد از دستگاه های حرارت زا همچون اجاق گاز و … قرار دهید.
 • برای رفع عیب یخچال گلداستار خود، حتما از خدمات نمایندگی تعمیرات گلداستار استفاده نمایید.
 • اگر اقدام به جابه جایی یخچال گلداستار خود نموده اید، حتما بعد از مستقر شدن یخچال را به مدت 24 ساعت خاموش نمایید.
 • فیلتر آب را هر شش ماه یک بار جایگزین کنید.
 • به ارور صفحه نمایش یخچال گلداستار خود دقت نماید و آن را با تعمیرکار یخچال گلداستار خود در میان بگذارید.
 • هر چند وقت یک بار لاستیک دور درب یخچال گلداستار را با استفاده از یک دستمال نم دار و شوینده ملایم تمیز نمایید.

علت روشن نشدن یخچال گلداستار چیست؟

 • اگر یخچال گلداستار شما روشن نمی شود، ابتدا اتصالات برقی را چک نمایید.
 • سپس به سراغ ترموستات یخچال گلداستار بروید.
 • اگر ترموستات و اتصالات برقی مشکل نداشت، موتور یخچال گلداستار و اورلود آن را چک نمایید.

اگر دستگاه شما روشن نمی شود، در ابتدا موارد بالا را چک نمایید و سپس در صورت عدم رفع عیب برای تعمیر یخچال گلداستار می توانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

چرا یخچال گلداستار سرما ندارد؟

اگر یدستگاه شما سرما ندارد، برای تعمیر یخچال گلداستار موارد زیر را چک نمایید:

 1. شارژگاز یخچال گلداستار ممکن است به علت نشتی کم شده باشد.
 2. در این صورت باید با نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار تماس بگیرید.
 3. ترموستات یخچال گلداستار در صورتی که معیوب شده باشد، دمای یخچال به خوبی تنظیم نخواهد شد.
 4. دمای ترموستات را از سردترین حالت به گرم ترین حالت تغییر دهید.
 5. در صورتی که موتور یخچال روشن و یا خاموش نشد، احتمالا شما نیازمند تعویض ترموستات خواهید بود.
 6. لاستیک دور درب یخچال را برای هرگونه پارگی بررسی کنید.
 7. در برخی موارد به علت گذشت زمان ممکن است لاستیک دور درب پوسیده یا شل شود که سبب خارج شدن هوای سرد از داخل کابین یخچال به بیرون شود.
 8. فن یخچال سبب از بین رفتن هوای گرم و در نتیجه منجر به خنک شدن یخچال می ­شود.
 9. در صورتی که فن سوخته باشد و یا پره های فن شکسته باشد، یخچال گلداستار خنک نخواهد شد.

علت سرد نکردن یخچال گلداستار

برای تعویض و یا تعمیر فن با نمایندگی تعمیر یخچال گلداستار تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناس به محل اعزام شود.

به چه علت یخچال گلداستار برفک می زند؟

 • اگر یخچال گلداستار شما برفک می زند، لاستیک در یخچال گلداستار خود را چک نمایید.
 • در صورتی که لاستیک درب مشکلی نداشته باشد، باید ترموستات یخچال را بررسی کنید.

تعمیر مشکل برفک زدن یخچال گلداستار

اگر مشکا برفک در دستگاه شما برطرف نشد، بهترین انتخاب برای عیب یابی و رفع مشکل استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار میباشد.

چرا یخچال گلداستار صدا می­ دهد؟

 • اگر یخچال شما مجهز به سیستم برفک زدای اتوماتیک است، احتمالا سر و صدا از داخل آن به وجود می آید.
 • دلیل این امر این است که این نوع یخچال ها از یک فن برای گردش هوا در یخچال و فریزر استفاده می کنند.
 • فن در قسمت فریزر قرار دارد، اما دقیقا به نوع یخچال شما بستگی دارد.
 • اگر فریزر شما در سمت چپ یخچال قرار دارد، فن در قسمت پشتی نزدیک به بالا قرار خواهد گرفت.
 • چنانچه فریزر شما در قسمت پایین باشد، فن شما روی دیوار پشتی نزدیک بالای فریزر قرار خواهد گرفت.
 • اگر فریزر در قسمت بالای یخچال باشد، فن در قسمت پشتی وسط فریزر قرار خواهد گرفت.
 • در صورتی که صدا از قسمت پایین یخچال به گوش می­ رسد، در این حالت، محتمل ترین علت سینی تخلیه است که در زیر یخچال قرار دارد.
 • تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که سینی را خارج کرده و دوباره آن را در محل خود قرار دهید تا سر و صدا متوقف شود.
 • اگر صدا از پشت یخچال باشد، سه مولفه احتمالی وجود دارد که می تواند باعث ایجاد صدا شده باشد: فن کندانسور، تایمر یخ زدگی یا کمپرسور.
 • سر و صدا معمولا به دلیل گرد و غبار بین پره های فن ایجاد می شود.
 • فن را تمیز کرده و در صورت نیاز تعویض نمایید.
 • اگر سر و صدا از کمپرسور باشد، شاید مجبور به تعویض آن شوید که این کار پرهزینه است.

اگر مشکل صدای دستگاه شما حل نشد، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال گلداستار بهره مند شوید.

چرا یخچال گلداستار اتومات نمی کند؟

اگر به دنبال این سوال هستید که چرا یخچال اتومات نمیکند، به مطالعه ادامه دهید:

 1. ترموستات یخچال گلداستار تنظیم نیست.
 2. سیستم دیفراست دائم در مدار است.
 3. لاستیک در یخچال گلداستار معیوب است.
 4. گاز یخچال گلداستار کم است.
 5. فن یخچال گلداستار خراب است.
 6. مقدار برفک در اواپراتور بسیار زیاد است.

اگر دستگاه شما اتومات نمی کند، ابتدا از سالم بودن موارد بالا اطمینان حاصل نمایید و سپس در صورت عدم رفع عیب برای تعمیر یخچال گلداستار می توانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

چگونه بفهمیم لاستیک دور درب یخچال گلداستار نیاز به تعویض دارد؟

 • لاستیک دور درب یخچال با استفاده طولانی فرسوده و یا آسیب دیده می شود.
 • هنگام باز بودن درب، انگشتان خود را به طور مرتب در امتداد واشر بکشید تا برآمدگی ها، تورفتگی ها یا سایر موارد را بررسی کنید.
 • همین کار را در هنگام بسته بودن درب انجام دهید و به هرگونه خروج هوای سرد توجه کنید.
 • در صورت مشاهده هرگونه مشکل جهت جلوگیری از هدر رفتن انرژی باید اقدام به تعویض آن کنید.

لاستیک دور درب یخچال گلداستار

برای تعویض لاستیک دور درب میتوانید از خدمات نمایندگی اصلی تعمیرات یخچال گلداستار در منزل بهره مند شوید.

سنسور دمای محفظه فریزر گلداستار معیوب شده است. برای تعمیر و عیب یابی دستگاه چه کنیم؟

 • در این مواقع ابتدا باید سنسور یخچال را چک کنید.
 • همچنین اتصالات آن را نیز بررسی نمایید.
 • در صورت خرابی سنسور یا اتصالات نیاز به تعمیر یا تعویض آنها خواهید داشت.
 • برای این کار با تعمیرگاه مجاز مرکزی یخچال گلداستار در تهران تماس بگیرید.

تعمیر سنسور یخچال گلداستار

چرا یخچال گرم ولی فریزر گلداستار سرد است؟

یکی از مشکلاتی که ممکن است هنگام استفاده از یخچال برای­تان پیش بیاید گرم شدن یخچال گلداستار است. در این شرایط برای تعمیر یخچال گلداستار از نکات زیر استفاده نمایید:

 1. ممکن است روی کویل‌های تبخیر کننده برفک بسته باشد.
 2.  دمپر یخچال و فن دچار ایراد شده باشد.
 3. برد کنترل دما خراب شده باشد.
 4. برد کنترل ضد‌برفک معیوب شده باشد.
 5. ترموستات برفک زدایی نیاز به تعمیر دارد.
 6. همه این موارد را چک کرده و در صورت نیاز آنها را تعمیر و یا تعویض کنید.

جهت رفع عیب سریع یخچال گرم و فریزر سرد با یکی از تلفن­ های مندرج در پایین صفحه تماس بگیرید تا از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار در محل بهره مند شوید.

سرویس یخچال گلداستار چگونه از بروز خرابی های مختلف دستگاه شما جلوگیری خواهد کرد؟

اصلی ترین مسئله ای که تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار در هر حالتی روی آن تاکید خوهد داشت این است که سرویس دستگاه شما باید به جد انجام شود و سهل انگاری در انجام اینکار به هر دلیل بازخورد های بدی می تواند داشته باشد و به قطع می تواند شما را نیازمند تعمیر یخچال گلداستار نماید، اگر نمی دانید که سرویس یخچال گلداستار چگونه می تواند از بروز خرابی د دستگاه شما جلوگیری کند در ادامه با ما همراه باشید.

 • عملکرد قطعات یخچال باید همواره مورد بررسی قرار بگیرد، چرا که هرگز به این شکل نیست که یک قطعه به طور ناگهانی از کار بیوفتد و بدون استثنا همگی دستگاه ها ابتدا با کاهش عملکرد و درست کار نکردن مواجه می شوند و پس از مدتی که به آن ها رسیدگی نخواهد شد کارکرد آن ها از دست می رود و با خرابی های بسیار مواجه می گردد و به نوعی سر و کار شما با را با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر گلداستار خواهد انداخت.
 • دومین موضوع مورد توجه این است که یخچال ویژگی های بسیاری دارد که در زمان نگهداری و استفاده باید به آن ها توجه نمود، در صورتی که به این موارد توجه نکنید دستگاه شما با بروز خرابی مواجه می شود.
 • زمانی که تعمیرکار یخچال گلداستار به منزل شما مراجعه می کند تمامی این موارد را برای شما بازگو می کند و علاوه بر این از بروز خرابی در دستگاه شما جلوگیری می کند.

هزینه تعمیرات یخچال فریزر گلداستار در نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

هزینه تعمیرات و رفع مشکل یخچال گلداستار در نمایندگی تعمیرات به موارد زیر بستگی دارد:

 • استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه برای تعمیرات یخچال گلداستار
 • مدت زمان گارانتی
 • مدل یخچال گلداستار
 • قطعه معیوب
 • تعمیر قطعه یا تعویض آن
 • نرخ مصوب اتحادیه برای تعمیرات یخچال

جهت عیب یابی اصولی از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال گلداستار بهره مند شوید تا با استفاده از قطعات فابریک، ضمانتنامه رسمی و همچنین تعمیرکار آموزش دیده و متعهد، دغدغه ای بابت مشکلات ناشی بعد از تعمیر نداشته باشید. کاربران گرامی توجه نمایید که به هنگام تعمیر فقط نباید به فکر هزینه آن باشید، چونکه عیب یابی اشتباه میتواند هزینه ها را بیشتر کند. بنابراین بهترین انتخاب برای عیب یابی و تعمیر، استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار یا تعمیرگاه های مجاز در شهر خود میباشد.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار در تهران به شرح زیر می باشد:

 • مجموعه آی پی امداد بزرگترین تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال گلداستار در تهران میباشد.
 • تعمیرکاران یخچال گلداستار با گذراندن دوره های تخصصی دانش خود را ارتقا و با جدیدترین متدهای تعمیر آشنا می شوند.
 • مرکز تخصصی آی پی امداد تمام خدمات تعمیر و تعویض قطعات را در محل و با قیمتی مناسب ارائه می­ دهد.
 • کلیه خدمات تعمیرکاران یخچال گلداستار در آی پی امداد، شامل گارانتی 3 الی 12 ماهه می­ باشد.

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار یخچال گلداستار GOLDSTAR در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات یخچال گلداستار GOLDSTAR در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی یخچال گلداستار GOLDSTAR به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر یخچال گلداستار GOLDSTAR، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

1 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. نجفی 14 دی 1399

  سلام. فن پخش هوای فریزر یخچال ما نیازبه تعویض داره. ازکجا میتوانم تهیه کنم. Goldstar مدل GR-302BDS

  پاسخ دادن