logo logo نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل

نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل
تعمیر یخچال پروفایل
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

یکی از مشکلاتی که مصرف کنندگان یخچال پروفایل همواره با آن دسته و پنجه نرم می کنند، نبود نیروی متخصص و قطعات فابریک برای تعمیر این محصول به شیوه و نحوه درست می باشد؛ اگر شما هم از مصرف کنندگانی هستید که با مشکل تعمیر یخچال پروفایل PROFILE مواجه هستید و نمی دانید که چه باید کرد، نگران نباشید؛ چرا که امروزه آی پی امداد با داشتن نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل در غرب، شرق، شمال، جنوب و مرکز تهران آماده ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی این محصول در محل می باشد.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل تا 75% در هزینه تعمیرات صرفه جویی نمایید.

کاربران گرامی چنانچه قصد دارید تا از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل در محل استفاده نمایید، می توانید با شماره 58941-021 آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر پروفایل PROFILE در تهران

در صورت خرابی یخچال پروفایل شما تنها چیزی که نیاز دارید، بهره مندی از دانش کارشناسان تخصصی تعمیر یخچال است. در بسیاری از موارد تعمیر یخچال پروفایل توسط افراد غیر حرفه ای سبب به وجود آمدن خسارات جبران ناپذیری می­ شود.

تماس با نمایندگی یخچال فریزر پروفایل

نحوه تماس با خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر پروفایل PROFILE به شرح زیر می باشد:

 • ابتدا با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل تماس بگیرید یا به ثبت درخواست آنلاین در سایت بپردازید.
 • بعد از تماس، مشخصات شما در سیستم ثبت می شود.
 • نام تعمیرکار یخچال فریزر پروفایل با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
 • تکنسین مربوطه ظرف کمتر از یک ساعت برای ارائه خدمات تعمیر یخچال فریزر پروفایل در محل حاضر می شود.
 • بعد از انجام خدمات فاکتور و ضمانتنامه رسمی تقدیم می گردد.

بعد از اتمام خدمات توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر پروفایل از شما بابت رضایتمندی در نحوه خدمات پرسش می شود و هرگونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

تعمیرکار یخچال پروفایل در آی پی امداد به دلیل داشتن مهارت بالای تعمیر در اولین بازدید از دستگاه شما موفق به عیب یابی و حتی رفع عیب مشکل به وجود آمده می­ شوند و جهت آرامش خاطر شما عزیزان در صورت نیاز به تعویض قطعات تنها از قطعات اورجینال استفاده می­­ شود و همچنین تمام خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل شامل گارانتی 3 الی 12 ماهه می­ باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل PROFILE

نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل PROFILE دارای وظایفی می باشد که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • استفاده از قطعات فابریک برای عیب یابی و تعمیر یخچال پروفایل
 • پرورش تعمیرکاران آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات یخچال پروفایل
 • خدمات تعمیر یخچال پروفایل بدون خروج دستگاه از محل
 • نظرسنجی از مشتریان بابت رضایتمندی از نحوه خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل

اگر به تازگی این محصول را خریداری نموده اید، با شماره نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال پروفایل مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از خدمات ویژه و نصب رایگان بهره مند شوید.

تعمیر یخچال پروفایل در تهران

تعمیرگاه مجاز مرکزی یخچال پروفایل با بیش از پنجاه سال سابقه درخشان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه تعمیر یخچال پروفایل است. پروفایل برند لوازم خانگی آمریکایی است که در ایران دسترسی به تعمیرکار متخصص این برند به سختی امکان پذیر است. آی پی امداد (تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات لوازم خانگی) جهت رفاه حال شما مجرب ترین تکنسین های آموزش دیده را برای تعمیر یخچال پروفایل گردآوری کرده است.

تمام خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل در تهران شامل گارانتی 3 الی 12 ماهه می ­باشد و تمام قطعات مصرفی از انبار آی پی امداد تهیه می شوند؛ که با ضمانت اصل بودن به شما ارائه می­­ گردد. جهت برخورداری از خدمات سرویس و تعمیر یخچال پروفایل در تهران با یکی از شماره های پایین صفحه تماس بگیرید تا توسط اپراتور راهنمایی های لازم صورت گیرد. در این مقاله عیب یابی یخچال پروفایل را شرح داده ایم تا در موارد اضطراری قادر به تعمیر یخچال پروفایل در منزل خود باشید.

تعمیر یخچال فریزر پروفایل در محل کار یا منزل

تعمیر یخچال فریزر پروفایل در محل تخصص می خواهد. آی پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان خدمات را در منزل ارائه می کند. در اینجا به ویژگی های ارائه خدمات تعمیرات یخچال فریزر پروفایل در محل می پردازیم:

 • تعمیرات یخچال فریزر پروفایل در محل باعث صرفه جویی در هزینه خدمات می شود.
 • مشکلات ناشی از انتقال دستگاه به بیرون از منزل را نخواهید داشت.
 • با نظارت مستقیم شما به تعمیرات یخچال پروفایل پرداخته می شود.

با دانستن مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر پروفایل در محل همین حالا با ما تماس بگیرید و از خدمات ویژه بهره مند شوید.

تعمیر یخچال پروفایل توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

یکی از مهمترین پرسش هایی که بسیاری از مصرف کنندگان به هنگام خرابی یخچال خود و پیش از استفاده از خدمات تعمیرات یخچال پروفایل از کارشناسان آی پی امداد می پرسند، این است که تعمیرات یخچال آنها چه مدت زمان می برد. به طور کلی مصرف کنندگان همواره به دنبال این مسئله هستند که بتوانند دستگاه خود را در سریع ترین زمان تعمیر نمایند و سپس مجددا مورد استفاده قرار دهند. در جواب این پرسش باید به این موضوع اشاره نمود که مدت زمان تعمیر یخچال به نوع خرابی دستگاه شما بستگی دارد. برخی مواقع ایراد و خرابی دستگاه از نوع سطحی بوده و در کمترین زمان برطرف می گردد. اگر برخی قطعات یخچال دچار خرابی شده است و باید به صورت کامل تعویض شود که در این صورت ممکن است زمان بیشتری برای تعمیرات دستگاه شما صرف گردد.

نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل آی پی امداد از تعمیرکاران متخصص و متبحری برخوردار است که پس از اعزام به محل و عیب یابی دقیق دستگاه شما می توانند ایراد آن را در کوتاه ترین زمان ممکن تشخیص داده و پس از تعمیرات دستگاه، آن را سالم به مشتری تحویل دهند. همچنین زمانی که تعمیرکار متخصص نمایندگی برای تعمیرات یخچال به محل مورد نظر شما مراجعه می کند، پس از بررسی یخچال، مدت زمان لازم برای تعمیرات را مشخص خواهد کرد. در نتیجه شما با استفاده از خدمات تعمیر یخچال پروفایل در این نمایندگی می توانید ایراد دستگاه خود را سریعا برطرف نمایید. همچنین از آنجایی که نیازی به انتقال دستگاه معیوب شما به تعمیرگاه وجود ندارد، در وقت شما به میزان بسیار زیادی صرفه جویی شده و در نتیجه تعمیرات دستگاه زودتر به پایان خواهد رسید.

خدمات نمایندگی یخچال فریزر پروفایل در کجا ارائه می شود؟

شاید اگر یخچال یا آبمیوه گیری شما خراب شود در مورد نحوه تعمیر آن یک لحظه هم فکری نکنید، چرا که با سادگی می توانید آن را بردارید و به اولین تعمیرگاه نزدیک خانه خود ببرید، اما زمانی که بحث یخچل می شود همه چیز متفاوت است، یکی از سوالاتی پر تکرار مصرف کنندگان این است که خدمات نمایندگی یخچال فریزر پروفایل در کجا ارائه می شود؟ اگر این موضوع برای شما ایجاد علامت سوال کرده نگران نباشید، ما به آن به سادگی پاسخ خواهیم داد:

 • طبیعتا بهترین گزینه ای که می توان آن را متصور بود این است که شما در منزل خود بنشینید و در حال استراحت باشید و صرفا با انجام یک تماس در کمترین زمان تعمیرکار یخچال پروفایل به منزل شما ارائه کند و اقدام به تعمیر دستگاه شما کند.
 • خبر خوش این است که آی پی امداد در نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل خود این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است.
 • برای بهره مندی از خدمات تعمیر یخچال پروفایل در محل کافیست تا با شماره های مرکز تعمیرات در آی پی امداد تماس بگیرید و دیگر بابت استفاده از دستگاه خود آن هم مانند روز اول هیچ گونه نگرانی نداشته باشید.

مراحل تعمیر یخچال فریزر پروفایل در آی پی امداد

یخچال را می توان وسیله ای دانست که به طور 24 ساعته در حال کار می باشد و بروز هر خرابی ای در آن می تواند منجر به آزرده خاطر شده مصرف کننده و سخت شدن شرایط زندگی برای آن گردد، همین مسئله موجب ان شده که مراحل تعمیر یخچال پروفایل در آی پی امداد برای تمامی مصرف کنندگان حائز اهمیت باشد.

 • شما ابتدا باید با نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل در آی پی امداد تماس حاصل فرمایید و پس از اعلام آدرس خود درخواست تعمیر یخچال پروفایل را ثبت کنید.
 • تعمیرکار یخچال پروفایل بعد از نیم ساعت باید با شما تماس بگیرد زمان مراجعه به منزل شما را هماهنگ کند.
 • پس از ورود تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل فرایند عیب یابی دستگاه شما آغاز خواهد شد.
 • بعد از اینکه ایرادات موجود در دستگاه برای شما شرح داده شد فرایند تعمیر یخچال پروفایل در محل آغاز خواهد شد.

خرابی در یخچال پروفایل چگونه نمایان می شود؟

در بسیاری از مواقع خراب شدن یخچال در مراحل ابتدایی برای ما نمایان نیستند، همین عدم نمایان بودن به مرور منجر به این می شود که در یخچال ما خرابی های حاد تری ایجاد شود به همین دلیل هم این پرسش که خرابی یخچال پروفایل چگونه نمایان می شود یکی از جمله مواردی است که زیاد از متخصصین نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل پرسیده می شود.

 • اولین چیزی که باید به آن توجه کنید این است که آیا یخچال شما روند قبلی خود را طی می کند یا نه، اگر اینطور نیست قطعا باید با مرکز تعمیر یخچال فریزر پروفایل تماس حاصل فرمایید.
 • نکته دوم در مورد یخچال سرما می باشد، بررسی کنید که ایا سرمای یخچال به مانند قبل زیاد می باشد یا نه.
 • نکته بعدی ای که بسیار مهم است این است که صدای موتور دستگاه شما تغییر کرده یا نه، در صورتی که این صدا تغییر کرده حتما با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پروفایل تماس حاصل فرمایید تا بتوانید مشکل خود را حل کنید.
 • علاوه بر این برخی از خرابی ها هم ممکن است در دستگاه شما وجود داشته باشند که البته این خرابی ها به مانند بوی بد یا برفک گرفتن کاملا مشهود می باشند و نیازی به نشانه ندارند.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیرات یخچال قدیمی پروفایل در محل امری است که بدون دانش و تخصص امکان پذیر نمی باشد. در صورتی که تعمیرات یخچال پروفایل به درستی انجام نشود، دستگاه با اختلال مواجه خواهد شد. از این رو سپردن کار تعمیر به تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل در آی پی امداد می تواند خیال شما را از رفع عیب دستگاه آسوده کند.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل

 • تعمیرکاران متخصص آی پی امداد برای تعمیر یخچال پروفایل ضمانت نامه و گارانتی معتبر ارائه می دهند.
 • تعمیرکار نمایندگی در صورت نیاز به تعویض قطعات تنها از قطعات اصلی و درجه یک برای دستگاه شما استفاده می کند.
 • خدمات تعمیر یخچال پروفایل در محل و منزل شما توسط تعمیرکاران این مجموعه به صورت شبانه روزی و 24 ساعته ارائه می گردد.
 • تکنسین های متخصص این مجموعه بسیار حرفه ای و آموزش دیده هستند و خدمات تعمیرات را با بهترین کیفیت ارائه می دهند.

توصیه های تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل

نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل برای مراقبت و نگهداری از یخچال پروفایل به مشتریان خود توصیه هایی ارائه می دهد که در اینجا تعدادی از این توصیه ها را آورده ایم.

 1. دقت کنید که یخچال پروفایل دور از وسایل حرارت زا در آشپزخانه قرار بگیرد.
 2. فاصله یخچال پروفایل از پشت با دیوار باید حداقل 10/15 سانتی متر باشد.
 3. توجه کنید در یخچال پروفایل نباید برای مدت زمان زیادی باز باشد.
 4. توجه کنید یخچال پروفایل حتما باید از سطح زمین فاصله داشته باشد؛ زیرا در صورت عدم فاصله از سطح زمین دچار پوسیدگی می شود.
 5. نوار دور درب یخچال پروفایل را هر چند مدت یک بار باید تمیز کنید.
 6. درجه حرارت یخچال پروفایل را در تابستان بر درجه 2 /4  تنظیم کرده و در زمستان در درجه 1/2 تنظیم کنید.
 7. دقت کنید از شستن یخچال پروفایل با آب جدا خودداری کنید. برای تمیز کردن یخچال پروفایل از دستمال نم دار استفاده نمایید.
 8. همچنین باید توجه داشته باشید برای تمیز کردن یخچال پروفایل به هیچ عنوان از اشیا تیز استفاده نکنید.
 9. یخچال را از مواد غذایی و ظروف پر نکنید؛ زیرا این کار موجب می شود هوا به درستی در یخچال پروفایل جریان پیدا نکند و همین امر موجب کاهش طول عمر دستگاه می شود.
 10. پس از تمیز کردن یخچال پروفایل حتما درب دستگاه را باز بگذارید. این کار به دلیل جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع در دستگاه است.

اگر سهوا هر کداک از این موارد را رعایت نکردید و دستگاه شما خراب شد می توانید برای رفع عیب دستگاه خود از خدمات تعمیر یخچال پروفایل در شهر خود استفاده کنید.

آموزش تعمیر یخچال پروفایل

آموزش تعمیرات یخچال پروفایل زمانی میتواند برای مصرف کنندگان این محصول مفید باشد که همراه با مشاوره باشد. آی پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان به مشاوره رایگان و آنلاین در امور آموزش تعمیرات یخچال فریزر پروفایل پرداخته است تا به راحتی در منزل خود و با کمترین هزینه، مشکل دستگاه خود را برطرف نمایید.

کاربران گرامی در نظر داشته باشید که در حین تعمیر یخچال پروفایل در کنار شما عزیزان هستیم و میتوانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ سایت آی پی امداد و دیدگاه مقاله نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل مطرح نمایید تا کارشناسان این مجموعه در کمترین زمان پاسخگوی شما عزیزان باشند.

عیب یابی یخچال پروفایل توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

در عیب یابی یخچال پروفایل توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد به موارد رفع مشکل دستگاه می پردازیم تا چنانچه فنی هستید بتوانید به راحتی به رفع عیب و تعمیر یخچال پروفایل خود بپردازید. در این قسمت موارد زیر را مرور می کنیم:

 • اگر دستگاه شما سرما ندارد چگونه به عیب یابی و تعمیر یخچال پروفایل بپردازید.
 • در صورتیکه یخچال پروفایل صدا می دهد، برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد.
 •  دستگاه شما روشن نمی شود، چگونه به عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر پروفایل بپردازیم.
 • فریزر دستگاه شما مواد غذایی را منجمد نمی کند، چگونه به عیب یابی و تعمیر یخچال پروفایل بپردازیم.
 • یخچال پروفایل برفک می زند، برای عیب یابی چه باید کرد.
 • علت نشت آب یخچال فریزر پروفایل چیست.
 •  و …

چرا یخچال پروفایل سرما ندارد؟

 • یکی از دلایلی که از سوی نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل برای این مشکل گزارش شده است معیوب شدن لاستیک دور درب یخچال می باشد.
 • بنابراین لاستیک دور درب یخچال را چک کنید.
 • برای چک کردن لاستیک دور درب یخچال ساده ترین راه این است که فضای خانه را تاریک کنید و درب یخچال را چک کنید.
 • اگر نور داخل یخچال را مشاهده کردید، مشکل از لاستیک دور درب است و باید تعویض شود.
 • اگر مشکل از لاستیک دور درب نبود، باید با نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل در تهران تماس حاصل فرمایید.
 • امکان دارد دریچه های هوا توسط مواد غذایی و یا برفک مسدود شده باشد.

علت جمع شدن آب در کف یخچال پروفایل از چیست؟

در صورت جمع شدن آب در کف دستگاه، از نکات زیر برای تعمیر یخچال پروفایل در منزل استفاده کنید:

 • در قسمت پایین مسیر تخلیه آب یخچال را نیز چک کنید تا مسدود نشده باشد.
 • شیلنگ تصفیه آب را نیز باید چک کنید تا نشتی نداشته باشد.
 • ممکن است لاستیک دور درب یخچال پروفایل خراب شده باشد.

در صورت عدم رفع عیب دستگاه خود می توانید از تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل کمک بگیرید.

چرا یخچال پروفایل صدا می دهد؟ برای رفع این مشکل در نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل چه باید کرد؟

 • مشکل مرسوم صدا از یخچال پروفایل، فن دستگاه می باشد.
 • همچنین به گزارش نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل معیوب بودن پایه های موتور نیز می تواند دلیل صدای اضافی از یخچال پروفایل باشد.

علت یکسره کار کردن موتور یخچال پروقایل از چیست؟ نظر تعمیرکار آی پی امداد در این مشکل

نحوه عیب یابی و تعمیر یخچال پروفایل در صورت یکسره کار کردن موتور آن به قرار زیر است:

 • زمانی که یخچال را به برق وصل می کنید، برای رسیدن به دمای تنظیم شده باید مدتی بیشتر کار کند.
 • ممکن است یخچال به درستی تراز نشده باشد. باید آن را تراز نمایید.
 • دلیل اینکه یخچال یکسره می کند، این است که ترموستات آن خراب شده است. در این حالت باید آن را تعمیر و یا تعویض نمود.

تعمیر مشکل یکسره کار کردن یخچال پروفایل

برای عیب یابی و رفع ایراد دستگاه خود می توانید از نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل کمک بگیرید.

چرا یخچال پروفایل روشن نمی شود؟

اگر دستگاه شما روشن نمی شود، برای عیب یابی و تعمیر یخچال پروفایل موارد زیر را چک نمایید:

 • برای بررسی دلیل روشن نشدن یخچال پروفایل ابتدا باید سیم های یخچال و پریزی که یخچال به آن متصل است را بررسی کنید.
 • اگر پس از اینکه از سلامت سیم های یخچال و پریز برق اطمینان حاصل کردید همچنان مشکل پا برجا بود، باید با نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل تماس بگیرید.

تعمیر مشکل روشن نشدن یخچال پروفایل

چرا درجه یخچال پروفایل نوسان دارد؟

در شرایطی که دمای یخچال شما دچار نوسان شده است، برای تعمیر یخچال پروفایل موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • وجود هرگونه خرابی در اتصالات برق نیز از دلایلی است که می تواند موجب ایجاد نوسان در دمای یخچال شود.
 • چنانچه موتور یخچال به یکباره روشن و خاموش گردد، ممکن است درجه دما دچار نوسان شود.
 • اگر سیستم سنسور یخچال دچار خرابی هایی شود، دمای دستگاه نوسان پیدا خواهد کرد.

در صورت مواجهه با مشکل نوسان درجه یخچال برای رفع آن باید از تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل کمک بگیرید.

چرا فریز یخچال پروفایل منجمد نمی کند؟

 • مشکل منجمد نشدن یخچال فریزر پروفایل دلایل متفاوتی می تواند داشته باشد که اولین و مهم ترین دلیلی که تعمیرکار یخچال پروفایل به آن اشاره می کند، کمپرسور های یخچال فریرز است.
 • کمپرسور یخچال فریزر را چک کنید. اگر از سلامت آن مطمئن شدید باید فن دستگاه را بررسی کند.
 • برای بررسی کمپرسور و فن از نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل راهنمایی بگیرید.
 • اما اگر علت این مشکل فن و کمپرسور نبود، باید رله و برد بررسی شود و حتما باید با نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل تماس حاصل فرمایید.

چرا فن یخچال پروفایل کار نمی کند؟

در صورتی که فن یخچال شما کار نمی کند، می توانید برای تعمیر و رفع عیب یخچال پروفایل از موارد زیر کمک بگیرید:

 • ممکن است گرد و غبار روی فن وجود داشته باشد که باید آن را تمیز کنید.
 • اگر فن کندانسور شما دچار کهنگی و پوسیدگی باشد، در این صورت باید آن را تعویض نمایید.
 • باید ترموستات یخچال خود را بررسی نمایید؛ زیرا اختلال در کارکرد ترموستات سبب بروز این مشکل می شود.

تعمیر فن یخچال پروفایل

در صورتی که مشکل دستگاه هیچ یک از موارد بالا نبود، با نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل در آی پی امداد تماس بگیرید.

چرا یخچال پروفایل برفک می زند؟

 • تنها دلیلی که نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل برای مشکل برفک زدن اعلام کرده است، معیوب بودن لاستیک دور درب یخچال می باشد.
 • ولی احتمال بسیار ضعیفی نیز وجود دارد که دیفراست یخچال مشکل پیدا کرده باشد که باید توسط تعمیرکار یخچال پروفایل بررسی شود.

تعمیر مشکل برفک زدن یخچال پروفایل

چرا یخچال پروفایل بوی نامطبوع دارد؟ برای تعمیر یخچال پروفایل در این مواقع چه باید کرد؟

هر چند مدت یک بار باید یخچال را از غذاهایی قدیمی پاکسازی کنید و یخچال را به طور کامل تمیز کنید، در غیر این صورت یخچال بوی نامطبوع گرفته و باید از روش های تمیز کردن یخچال برای از بین بردن بوی نامطبوع دستگاه استفاده نمایید.

رفع مشکل بوی بد در یخچال پروفایل

در صورتی که این مشکل را تجربه کرده اید اما نمی دانید برای رفع آن چه باید کرد می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پروفایل خود استفاده نمایید.

علت یخ زدایی نکردن یخچال پروفایل از چیست؟

در مواقعی که یخچال عملیات یخ زدایی را به درستی انجام نمی دهد، باید برای تعمیر یخچال پروفایل موارد زیر را بررسی کنید:

 • معیوب بودن قطعات گرم کن یخ زدا می تواند موجب بروز مشکل در عملیات یخ زدایی دستگاه شود.
 • ممکن است تایمر یخ زدا دچار خرابی شده باشد که باید تایمر را تعمیر و در صورت نیاز تعویض نمایید.
 • وجود خرابی در ترموستات یخ زدا نیز از دلایلی است که می تواند موجب بروز این مشکل شود.

تعمیر مشکل یخ زدایی نکردن یخچال پروفایل

در صورتی که با بررسی موارد بالا نیز نتوانستید مشکل دستگاه خود را برطرف کنید، با نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل در آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

دلیل آلارم فیلتر پروفایل چیست؟ برای تعمیر یخچال پروفایل در این هنگام چه باید کرد؟

شما عزیزان نیاز به تعویض فیلتر یخچال پروفایل خود دارید و لازم است بدانید فیلتر یخچال پروفایل خود را حتما باید از نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل تامین کنید.

چرا فقط چراغ یخچال روشن می­ شود و یخچال خنک نمی­ کند؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل در این باره چیست؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که یخچال روشن شود ولی خنک نکند، اگر همینطور است در ادامه با بررسی نحوه تعمیر یخچال پروفایل با ما همراه باشید.

 • دمای یخچال و فریزر مناسب نیست.
 • دمای استاندارد برای یخچال بین 3 تا 4 درجه سانتی گراد و برای فریزر بین 15- تا 18- است.
 • یخچال پروفایل را بیش از حد استاندارد پر کرده ­اید و فضای کافی بین قفسه های یخچال برای گردش هوای سرد وجود ندارد.
 • فاصله یخچال با دیوار خیلی کم است.
 • فاصله استاندارد بین بدنه پشتی یخچال با دیوار حداقل 10 سانتی متر است.
 • لوله های کندانسور کثیف است.
 • در صورت امکان با یک دستگاه باد و یا یک قلم موی درشت اقدام به تمیز کردن آن ها بکنید.
 • موتور بیش از اندازه گرم شده است.
 • در برخی موارد مانند حجم زیاد مواد غذایی درون یخچال، گرم بودن محیط و یا دلایل فنی دیگر موتور بیش از اندازه داغ می­ شود که سبب اختلال در عملکرد یخچال می­­ شود.
 • برای بررسی تخصصی موتور یخچال بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر پروفایل بهره مند شوید.

علت نشتی آب در یخچال فریزر پروفایل از چیست؟

اگر دستگاه شما نشتی آب دارد، برای عیب یابی و تعمیر یخچال پروفایل موارد زیر را چک نمایید:

 • یخچال پروفایل بر روی زمین به صورت تراز نصب نشده است.
 • جهت تراز کردن یخچال می­ توانید از پایه­ های زیر یخچال کمک بگیرید.
 • هنگام تراز کردن یخچال فراموش نکنید که دو شاخه را از پریز بیرون بکشید.
 • فیلتر تصفیه آب به درستی نصب نشده است.
 • در صورتی که آب از زیر یخچال نشتی پیدا می­ کند، درزگیرهای یخچال فریزر پروفایل نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد.
 • اگر محل نشت آب از پشت یخچال باشد، شما با مشکل مسدود شدن لوله های آب مواجه هستید.

چرا یخچال پروفایل نشتی آب دارد

برای عیب یابی و رفع مشکل نشتی آب در دستگاه، میتوانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل در منزل بهره مند شوید.

سرویس یخچال پروفایل چه تاثیری در جلوگیری از خراب شدن دستگاه دارد؟

یکی از مواردی که تعمیرکاران لوازمی خانگی همواره بر اجرای منظم آن تاکید دارند این است که یخچال در بازه های زمانی مشخص سرویس شود تا افراد نیازمند استفاده از خدمات تعمیر یخچال پروفایل نشوند، اما بسیاری از افراد بخاطر اینکه هزینه کم سرویس های دستگاه را پرداخت نکنند از انجام این کار خود داری می کنند. در ادامه به شما می گوییم که انجام این سرویس ها در صولانی مدت چگونه شما را از استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل بی نیاز خواهد کرد.

 • تمامی قطعات یخچال با یکدیگر در جریان هستند و بروز خرابی در هر یک از آن ها می تواند منجر به بروز خرابی در قطعات دیگر شود، به همین دلیل هم اگر این خرابی این قطعات به سرعت شناسایی نشود می تواند به صورت زنجیره ای به دیگر بخش های دستگاه شما هم آسیب بزند.
 • علاوه بر این یخچال نحوه نگهداری به خصوص خود را دارد، اگر شما آن را رعایت نکنید و متخصصی هم در اطراف شما نباشد که به آن اشاره کند به قطع به جای پرداخت هزینه سرویس باید به دنبال پرداخت هزینه های تعمیر یخچال فریزر پروفایل باشد.

هزینه تعمیر یخچال پروفایل در نمایندگی آی پی امداد

هزینه تعمیر یخچال پروفایل در آی پی امداد کاملا طبق تعرفه اتحادیه می باشد. کاربران گرامی توجه نمایید که به دلیل موارد زیر نرخ خدمات یخچال پروفایل متغیر خواهد بود:

 1. نوع دستگاه شما، اینکه الکترونیکی باشد یا مکانیکی، هزینه تعمیرات یخچال پروفایل را متغیر خواهد نمود.
 2. مدت زمان گارانتی خدمات ارائه شده توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل، هزینه خدمات را تحت شعاع قرار می دهد.
 3. مدت زمان خدمات ارائه شده برای رفع مشکل هزینه تعمیرات را متغیر خواهد نمود.

کاربران گرامی توجه داشته باشید که با استفاده از خدمات رسمی نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پروفایل علاوه بر اینکه در هزینه خدمات صرفه جویی می نمایید از قطعات فابریک بهره مند خواهید شد که این موضوع باعث حفظ کیفیت دستگاه شما می شود.

قیمت خدمات تعمیر یخچال پروفایل در آی پی امداد

طبیعتا زمانی که مدل های بسیار مختلفی از یک یخچال وجود دارد ارائه هزینه تعمیرات امری بسیار سخت و دشوار خواهد بود که انجام آن به سختی مقدور می باشد، اما ما در این بخش قصد داریم تا با ارائه جدول حدودی هزینه تعمیر یخچال پروفایل این مشکل شما را تا حدودی بر طرف نماییم، در ادامه برای مطلع شدن از این هزینه ها با ما همراه باشید:

خدمات تعمیرات یخچال پروفایل هزینه تعمیر یخچال پروفایل در محل
هزینه تعویض لاستیک دور درب یخچال پروفایل 350/000 الی 990/000 تومان
هزینه تعویض موتور یخچال پروفایل 2/500/000 الی 3/500/000 تومان
هزینه تعمیر تایمر یخچال پروفایل 290/000 الی 390/000 تومان
هزینه تعمیر یخساز یخچال پروفایل 300/000 الی 800/000 تومان
هزینه تعویض فن یخچال پروفایل 150/000 الی 750/000 تومان
هزینه تعویض ترموستات یخچال پروفایل 190/000 الی 390/000 تومان
هزینه شارژ گاز یخچال پروفایل 490/000 الی 850/000 تومان
هزینه رفع نشتی آب از زیر یخچال پروفایل 150/000 الی 390/000 تومان
هزینه رگلاژ درب یخچال پروفایل 150/000 الی 300/000 تومان

پاسخ به پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل

مشتریان همواره پرسش های متعددی را در زمان تعمیر یخچال پروفایل در محل مطرح می کنند که در این بخش قصد داریم تا به دنبال پاسخی کامل برای این پرسش ها باشیم:

 • هزینه تعمیرات یخچال پروفایل در نمایندگی آی پی امداد چقدر است؟

بررسی این مسئله که هزینه تعمیرات یخچال پروفایل چقدر است، به صورت مستقیم با خرابی دستگاه مرتبط است؛ اما ما این تضمین را به مشتریان می دهیم که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل در آی پی امداد می توانید هزینه های تعمیرات خود را به میزان 75 درصد پایین تر بیاورید.

 • گارانتی تعمیرات آی پی امداد چه مدت اعتبار دارد؟

تمام خدمات تعمیرات انجام شده در نمایندگی آی پی امداد از 3 تا 12 ماه توسط این مرکز گارانتی می شوند و در صوتی که ایراد مجددا ایجاد شود، تکنسین ها مشکل را به صورت رایگان برطرف می کنند.

 • صورتحساب تعمیرات به چه شکل پرداخت می شود؟

در صورت رضایت مشتریان در پایان کار تعمیرات، هزینه توسط تعمیرکار یخچال پروفایل دریافت خواهد شد.

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال پروفایل در تهران میباشد؟

آی پی امداد کد رسمی از نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل ندارد و در قالب تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی به عیب یابی و تعمیر لوازم برقی منزل میپردازد.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل در آی پی امداد چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل در تهران به شرح زیر می باشد:

 • تمام قطعات مصرفی به جای قطعات معیوب، اورجینال بوده و شامل گارانتی 3 الی 12 ماهه می ­باشند.
 • پس از اولین تماس شما با نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل کارشناس در سریع ترین زمان ممکن به محل شما اعزام می ­شود.
 • تمام مراحل تعمیر بدون نیاز به حمل دستگاه به تعمیرگاه صورت می­ گیرد.
 • تعرفه های این مجموعه طبق نرخ های مصوب نهادهای نظارتی است.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل بعد از تعمیر به مانند روز اول از دستگاه خود استفاده خواهید نمود.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار یخچال پروفایل PROFILE در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات یخچال پروفایل PROFILE در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی یخچال پروفایل PROFILE به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر یخچال پروفایل PROFILE، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

2 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. سید عبدالخالق موسوی 08 مرداد 1401

  سلام.یخچال فریزر پروفایل بدون نمایشگر مکانیکی فریزر بالا دارم.المنت تست شده سالم بوده.اما برفک زدایی نمیشه و کل سیستم المنت و گاز یخ میزنه و دور قطعات مسی مربوط به گاز هم برفک شدید میزنه.4 سال هست از یخچال استفاده میکنیم.آیا با تعویض تایمر مشکل حل میشه ؟ و این که تایمر این یخچال موجود هست در بازار.و از کجا باید تهیه کنیم ؟ خیلی ممنون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 08 مرداد 1401

   سلام، تایمر را تعویض کنید

   پاسخ دادن