logo logo نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در تهران با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس

نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس
تعمیر یخچال وایت هاوس
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس white house در آی پی امداد با داشتن شعب متعدد در غرب، شرق، شمال، جنوب و مرکز تهران آماده ارائه بهترین خدمات برای تعمیر و عیب یابی این محصول در محل و با استفاده از قطعات فابریک می باشد. برای آشنایی با نحوه استفاده از خدمات تعمیرکار یخچال وایت هاوس در آی پی امداد در این مقاله با ما همراه باشید.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس تا 75% در هزینه تعمیرات صرفه جویی نمایید.

برای دریافت خدمات تعمیرات یخچال وایت هاوس در آی پی امداد می توانید فرم درخواست تعمیرات را تکمیل کرده و یا از طریق تماس با شماره 58941-021 اقدام نمایید.

تعمیر یخچال وایت هاوس در تهران توسط خدمات نمایندگی و تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد انجام می گردد. آی پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات، دفترچه آموزش راهنمای فارسی و آموزش تعمیرات را شرح داده تا با دانش و آگاهی از خدمات ما بهره مند شوید.

نحوه تماس با خدمات مرکزی نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس white houseدر تهران

تماس با نمایندگی یخچال فریزر وایت هاوس

نحوه تماس با خدمات مرکزی نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس white house در تهران به شرح زیر می باشد:

 • در درجه اول می بایست با نزدیک ترین شعبه خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس تماس حاصل نمایید.
 • پس از ثبت درخواست نام تکنسین و کد اشتراک به شماره همراه شما ارسال می شود.
 • تعمیرکار یخچال وایت هاوس ظرف کمتر از یک ساعت در منزل شما حاضر خواهد شد.
 • بعد از اتمام خدمات فاکتور و گارانتی رسمی شرکت به شما تقدیم می گردد.
 • در انتها نیز می توانید در نظر سنجی نمایندگی شرکت کنید.

کاربران گرامی توجه نمایید، در صورتیکه به تازگی این محصول را خریداری نموده اید با شماره خدمات رسمی نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس؛ که بر روی کارت گارانتی درج شده است تماس حاصل نمایید تا از خدمات آن بهره مند شوید.

تعمیر یخچال وایت هاوس در محل کار یا منزل شما

وایت هاوس یکی از برندهای معتبر تولید یخچال است. تعمیر یخچال وایت هاوس white house با توجه به تکنولوژی به کار رفته در آن نیازمند نیروی متخصص است. جهت بهره مند شدن از خدمات با کیفیت مطابق با استانداردهای روز دنیا تعمیرگاه مجاز یخچال وایت هاوس در خدمت شما مشتریان عزیز است.

نمایندگی تعمیرات وایت هاوس سالهاست که کلیه ی خدمات را با ضمانت رسمی به مشتریان ارائه می دهد. همچنین آی پی امداد برای خدمت رسانی به مشتریان از مجرب ترین تکنسین های آموزش دیده بهره می گیرد.

تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در محل امری تخصصی است و حتما باید توسط تعمیرکار آموزش دیده عیب یابی شود که این امر تنها در آی پی امداد محقق می شود.

اگر دستگاه شما به مشکل برخورده است و نیاز به تعمیر یخچال وایت هاوس در منزل خود دارید، همین حالا با نزدیک ترین شعبه به خود تماس حاصل نمایید.

ویژگی های خدمات تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در محل را در اینجا شرح داده ایم:

 • بدون اینکه دستگاه از منزل شما خارج شود، به رفع عیب در محل پرداخته می شود.
 • با کسر هزینه های اضافی جابه جایی، تعمیر یخچال وایت هاوس برای شما ارزان تمام می شود.
 • تعمیرکار با رعایت نکات بهداشتی و اصول خدمات مشتری مداری به عیب یابی و تعمیرات یخچال وایت هاوس در منزل شما می پردازد.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال وایتهاوس در کمال آرامش در منزل یا محل کار خود ناظر رفع مشکل دستگاه خود شوید.

خدمات پس از فروش یخچال وایت هاوس به چه صورت است؟

در پاسخ به این پرسش که خدمات پس از فروش یخچال وایت هاوس به چه صورت است باید بگوییم که به مانند هر برند خارجی دیگری این برند هم توان حضور مستقیم در ایران را ندارد و همین مسئله موجب شده تا ارائه گارانتی این محصولات به دوش شرکت های کوچک داخلی باشد.

برای بهره مندی از این خدمات می توانید با شماره روی ضمانتنامه یخچال وایت هاوس تماس بگیرید.

اما در صورتی که ایراد یخچال شما شامل خدمات پس از فروش نمی شد یا از این خدمات راضی نبودید اصلا نگران نباشید؛ چرا که تعمیرگاه مجاز آی پی امداد با داشتن شعب متعدد در شمال، جنوب، غرب، شرق و مرکز تهران آماده ارائه خدمات تعمیر یخچال وایت هاوس در منزل شما می باشد.

برای بهره مندی از خدمات عیب یابی یخچال وایت هاوس توسط متخصصین آی پی امداد می توانید از طریق تماس با شماره 02158941 و یا تکمیل فرم درخواست تعمیر در وبسایت اقدام کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در تهران

در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر تخصصی در نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس نیاز به مراجعه حضوری به شعبات آی پی امداد نیست، تنها با یک تماس تلفنی تعمیر کار یخچال وایت هاوس به محل شما جهت تشخیص عیب اعزام می ­شود.

استفاده از خدمات در نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس دارای ویژگی های زیر می باشد :

 • کلیه قطعات استفاده شده در خدمات تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس فابریک می باشد.
 • تعمیرات یخچال وایت هاوس در محل انجام می گردد و دستگاه از منزل خارج نمی شود.
 • تعمیرکار یخچال فریزر وایت هاوس با لباس فرم، رعایت نکات بهداشتی و اصول مشتری مداری در منزل شما به ارائه خدمات می پردازد.
 • کلیه خدمات در نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد.
 • بعد از اتمام خدمات تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس گارانتی و فاکتور به شما تقدیم می گردد.
 • در آخر از شما بابت رضایتمندی از نحوه خدمات تعمیر یخچال وایت هاوس پرسش می شود و هرگونه انتقادی را سرلوحه کار قرار می دهیم.

چنانچه به تازگی یخچال خود را خریداری نموده اید با شماره نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال وایت هاوس مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید.

تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در آی پی امداد به دست چه کسانی انجام می شود؟

شاید اگر نام برند را فاکتور بگیریم با جستجویی  در شبکه های اجتماعی یا سامانه های اینترنتی و غیر اینترنتی بتوانید افراد بسیار زیادی را پیا کنیم که خود را تعمیرکار این وسیه معرفی کرده اند، اما طبیعتا کسی نمی تواند این اجازه را به خود دهد که تعمیر دستگاه خود را به دست کسانی بسپارد که از تخصص آن ها کافی نیست، این موضوع امری طبیعی می باشد و همین مسئله سبب و نشانه ای برای این است که یکی از اولین سوالات مصرف کنندگان در زمان مراجعه به نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس این باشد که تعمیرات به دست چه کسانی انجام می گردد.

 • نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در آی پی امداد بنا بر رسالت خود که احرام به مشتری و ارائه خدمات با کیفیت می باشد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهد این به معنای آن است که تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در این مرکز بدون قطع باید فردی دوره دیده و متخصص فقط در زمینه تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس باشد.
 • آی پ امداد به قدری به کیفیت ارائه شده تعمیرکاران خود اطمینان دارد که بررای تمامی این خدمات گارانتی 3 تا 12 ماهه ارائه می دهد و همین وضوع آی پی امداد را تبدیل به محبوب ترین برند برای تعمیر یخچال وایت هاوس کرده است.

نمایندگی یخچال وایت هاوس چه خدماتی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

اگر یک یخچال وایت هاوس در منزل خود داشته باشید و به هر دلیل با خرابی در آن مواجه شده باشید میدانید که گزینه های بسیار زیادی برای سپردن تعمیر یخچال وایت هاوس شما به آن وجود دارد، اما طبیعتا استفاده از خدمات نمایندگی یخچال وایت هاوس با استفاده از خدمات یک تعمیرکار غیر مجاز بسیار متفاوت است، در این بخش در راستای بررسی این فرق مابین این دو مرجع قصد داریم تا به بررسی این پرسش بپردازیم که نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس چه خدماتی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

 • زمانی که شما از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس استفاده می کنید به دلیل تطابق هزینه های با تعرفه ها می توانید تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی نمایید.
 • علاوه بر این خدماتی که برای تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در محل ارائه می شود فقط و فقط با قطعات فابریک و اورجینال انجام می پذیرد.
 • شما با استفاده از خدمات این مرکز معتبر فاکتور و برگه گارانتی 3 ماهه دریافت می کنید و این دقیقا چیزی است که با استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیر مجاز نمی توانید آن را تجربه کنید.
 • مهم ترین چیزی که در زمان بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی یخچال وایت هاوس باید به آن اشاره کرد این اس که شخصی که برای تعمیر دستگاه شما فرستاده خواهد شد شخصی دوره دیده و متخصص بود که هیچ جای نگرانی ای برای شما باقی نخواهد گذاشت.

تعمیر یخچال وایت هاوس توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

مدت زمان تعمیر یخچال وایت هاوس یکی از مواردی است که به طور مستقیم با فاکتورهایی نظیر نوع ایراد دستگاه، قطعات معیوب و نوع عیب یابی و سرویس یخچال بستگی دارد. از این رو تنها تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس قادر به تعیین مدت زمانی مشخص برای تعمیرات دستگاه شما در محل می باشد. به طور کلی تعمیرکارانی که در این نمایندگی در حال فعالیت هستند، از سطح دانش و تجربه بالایی برخوردار بوده و دارای تجهیزات بسیار پیشرفته ای برای تعمیرات یخچال شما می باشد. به همین دلیل می توانند در مدت زمانی بسیار کوتاه و به سرعت نوع ایراد و خرابی دستگاه شما را تشخیص دهند و به تعمیر آن بپردازند.

همچنین با استفاده از خدمات این مجموعه نیازی به انتقال دستگاه خود به نمایندگی ندارید و می توانید آن را در محل مورد نظر خود تعمیر نمایید. از این رو در وقت شما صرفه جویی زیادی شده و نیازی به صرف زمان زیاد برای تعمیر یخچال معیوب نخواهید داشت. شما برای اطلاع پیدا کردن از این مسئله که تعمیرات یخچال وایت هاوس چقدر زمان می برد، می توانید به صورت مستقیم با کارشناسان نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد تماس حاصل نمایید و پس از بیان ایراد یخچال خود از مدت زمان تقریبی که برای تعمیرات آن در نظر گرفته می شود، مطلع شوید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از مسائلی که به هنگام خرابی و تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس اهمیت زیادی دارد، این است که عیب یابی و تعمیرات دستگاه حتما توسط یک فرد مجرب انجام شود. در صورتی که این کار توسط یک فرد غیرمتخصص انجام شود، علاوه بر عدم رفع عیب خرابی، سایر قسمت های یخچال نیز دچار مشکل خواهد شد. از این رو بهتر است دستگاه خود را برای تعمیر به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در آی پی امداد بسپارید.

 • تعمیرکار تعمیرگاه مجاز آی پی امداد در سریع ترین زمان و بهترین کیفیت به تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در محل و منزل شما می پردازد.
 • تکنسین متخصص یخچال وایت هاوس با استفاده از تجهیزات پیشرفته و رعایت نکات اصولی به تعمیرات دستگاه شما می پردازد.
 • سرویس کار نمایندگی پس از اتمام خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس به شما ضمانتنامه و فاکتور ارائه می دهد.
 • تعمیرات دستگاه شما توسط تعمیرکار این نمایندگی همراه با قطعات اصلی و اورجینال صورت می گیرد.

تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس

این مجموعه تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در تهران می باشد. در حال حاضر که وارد این صفحه شده اید به احتمال زیاد مشکلی با دستگاه خود دارید، اما نگران نباشید زیرا آی پی امداد با استفاده از قطعات فابریک و اصول خدمات مشتری مداری به تعمیر یخچال وایت هاوس شما می پردازد، همچنین در نظر داشته باشید که دستگاه به هیچ عنوان از منزل شما خارج نمی شود و بعد از تماس با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس تکنسین مربوطه ظرف کمتر از یک ساعت در محل شما برای عیب یابی و رفع عیب حاضر می شود.

آموزش تعمیرات یخچال وایت هاوس

اگر به دنبال آموزش تعمیرات یخچال وایت هاوس هستید تا هزینه تعمیر این محصول برای شما به حداقل برسد، پیشنهاد میکنم حتما به مطالعه ادامه مقاله نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس بپردازید تا با مشکلات این محصول و علت خرابی آن ها آشنا شوید و در صورت عدم رفع مشکل میتوانید از کارشناسان آی پی امداد، در انتهای دیدگاه همین مقاله و یا بخش پرسش و پاسخ ماوره رایگان بگیرید.

آموزش تعمیرات یخچال وایت هاوس با تعمیرکار آی پی امداد

آی پی امداد به دنبال کم شدن هزینه تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس و دیگر برندها برای کاربران خود میباش. این جمله شعار نیست و یک واقعیت میباشد. برای اثبات این موضوع کافی است سری به بخش پرسش و پاسخ سایت آی پی امداد بزنید.

خرابی یخچال وایت هاوس چه نشانه هایی دارد؟

برخی از مشکلات یخچال فریزر مانند برفک زدن دستگاه یا روشن نشدن آن و خیلی از موارد دیگر بسیار ملموس هستند و هیچ نیازی به نشانه ندارند، اما برخی از خرابی ها هستند که در ابتدا به طور کامل ملموس نیستند، معمولا مصرف کنندگان بعد از اینکه از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس استفاده می کنند از تعمیرکاران می پرسند که بروز خرابی ها در یخچال چه نشانه ای دارد که آن ها بتوانند در ادامه استفاده خود از دستگاه از آن ها مطلع باشند، چنانچه این موضوع را نمی دانید در ادامه با ما همراه باشید تا برخی از آن ها را به طور دقیق  مورد بررسی قرار دهیم:

 • ابتدا به صدای موتور در زمان هایی که دستگاه به طور درست کار می کند توجه کنید و آن را با باقی اوقات مقایسه نمایید، در صورتی که دستگاه صدایش تغییر کرد آن را می توانید با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس تماس حاصل فرمایید و از ایجاد خرابی های حاد تر در دستگاه خود جلوگیری کنید.
 • نکته بعدی میزان سرمای درون دستگاه می باشد، چک کنید که آیا دستگاه شما سرمای کافی را می تواند تولید کند و یا با مشکل کاهش سرما همراه است.
 • علاوه بر این با صدای قطع و وصل کردن موتور دستگاه می توانید فرایند اتومات کردن آن را مورد بررسی قرار دهید، در صورتی که دستگاه شما اتومات نمی کند ممکن است در آینده با سوختگی مواجه گردد و از همین رو بهتر است هرچه سریع تر با نمایندگی تعمیرات یخچال فریز وایت هاوس تمای حاصل فرمایید.

عیب یابی یخچال وایت هاوس توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

آی پی امداد سعی دارد به آموزش عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس بپردازد تا با دانش و آگاهی از خدمات ما بهره مند شوید و چنانچه فنی هستید بتوانید به راحتی به رفع مشکل دستگاه خود بپردازید.

در قسمت عیب یابی یخچال وایت هاوس به شرح موارد زیر می پردازیم :

 • راهنمای سرویس و نگهداری
 • علت کار نکردن کمپرسور و نحوه عیب یابی و تعمیر یخچال وایت هاوس
 • بررسی دلیل نشت آب و نحوه تمیز کردن یخچال فریزر وایت هاوس
 • دلیل صدای یخچال وایت هاوس و نحوه رفع مشکل و تعمیر آن
 • مشکل خنک نکردن یا کار نکردن دستگاه
 • علت مشکلات متداول در کمپرسور یخچال فریزر وایت هاوس و نحوه رفع عیب و تعمیرات آن

سرویس و نگهداری از زبان تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس

سرویس و نگهداری را از زبان تعمیرکار یخچال وایت هاوس شرح داده ایم تا با رعایت کردن موارد زیر کمتر نیازمند تعمیر یخچال وایت هاوس شوید، همچنین با دقت به خواندن ادامه دهید تا با نحوه آموزش عیب یابی و تعمیرات یخچال وایت هاوس در محل خود آشنا شوید و بدون پرداخت هیچ هزینه ای به رفع عیب بپردازید.

 1. یخچال وایت هاوس را در محل نصب خود تراز کنید.
 2. قسمت داخلی یخچال را با پارچه خیس شده در آب صابون گرم تمیز کنید. سپس از آب سرد برای پاک کردن آب صابون استفاده کنید .
 3. قسمت بیرونی را با یک پارچه نرم پاک کنید .
 4. مهر و موم درب مغناطیسی را با مسواک، آب گرم و صابون تمیز کنید.
 5. کنترل پنل وایت هاوس را با یک پارچه خشک پاک کنید.
 6. برای تمیز کردن یخچال وایت هاوس از آب داغ، حلال ها و مواد تمیز کننده قوی استفاده نکنید.
 7. از باز کردن درب یخچال در موارد غیر ضروری اجتناب کنید.
 8. فیلتر تصفیه آب را هر شش ماه یک بار تعویض کنید.
 9. هنگام جابجایی یخچال ابتدا آن را از برق بیرون بکشید.
 10. در صورت مشاهده هرگونه خرابی در دستگاه خود جهت رفع عیب با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس تماس بگیرید.

چرا کمپرسور یخچال وایت هاوس به درستی کار نمی­ کند؟

مشکل درست کار نکردن کمپرسور یخچال وایت هاوس یکی از رایج ترین مشکلاتی است که مشتریان با نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس درمیان می گذارند.

 • برای حل این مشکل ابتدا باید یخچال خود را از دیوار جدا کنید.
 • سپس پنل کناری کمپرسور یخچال وایت هاوس را پیدا کنید.
 • در مجاورت کمپرسور دستگاهی به نام سوئیچ رله پایه ای خواهید دید که باید بررسی شود و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.

تعمیر کمپرسور یخچال وایت هاوس

اگر کمپرسور دستگاه شما به درستی کار نمیکند، برای عیب یابی و رفع مشکل میتوانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال فریزر وایتهاوس در تهران بهره مند شوید.

علت نشت آب از یخچال وایت هاوس چیست؟

گرفتگی فاضلاب یخچال تنها دلیلی است که نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس برای نشتی آب از یخچال وایت هاوس گزارش کرده است. برای تعمیر یخچال وایت هاوس در این مواقع باید یخ زدگی و گرفتگی فاضلاب یخچال را برطرف کنید.

تعمیر مشکل آبریزی در یخچال وایت هاوس

چگونه باید کویل های کندانسور یخچال تمیز شود؟ نظر تعمیرکار یخچال وایت هاوس در این مورد

به توصیه نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس کویل های کندانسور یخچال وایت هاوس هر سال یک ­بار باید تمیز شوند. به دلیل ارتباط مستقیم کویل ها با سرمای داخل یخچال این کار از اهمیت بسیاری برخوردار است. برای تمیز کردن کویل های کندانسور مراحل زیر را طی کنید:

 • ابتدا باید یخچال را از برق خارج کنید.
 • مواد غذایی را از یخچال به طور کامل خارج کنید.
 • از یک دستمال پرزدار و یا یک قلم مو برای تمیز کردن و گردگیری کویل های کندانسور استفاده نمایید.
 • مراقب باشید به هیچ عنوان کویل ها خیس نشوند.

تمیز کردن کندانسور یخچال وایت هاوس با تعمیرکار آی پی امداد

چگونه یخچال را جابه جا کنیم؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در این باره

نحوه جا به جایی یخچال به شرح زیر میباشد:

 • ابتدا باید مواد غذایی و ظروف را از داخل یخچال خارج کنید.
 • سپس دقت نمایید اگر فریزر یخچال وایت هاوس شما برفک دارد، حتما باید حدود 5 ساعت قبل از جا به جایی یخچال وایت هاوس برفک را تخلیه کنید.
 • در نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس بر این مسئله خیلی تاکید می شود که جا به جایی یخچال باید به صورت عمودی انتقال پیدا کند.
 • بهتر است پس از جابه جایی، یخچال وایت هاوس را تا مدت 24 ساعت به برق متصل نکنید.

جا به جایی یخچال وایت هاوس در نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

مشکل سرد نکردن یخچال وایت هاوس از چیست؟

 • اولین نکته ای که در بررسی این مشکل برای تعمیر یخچال وایت هاوس باید خاطر نشان کنیم چک کردن لاستیک دور درب است.
 • گاهی لاستیک دور درب معیوب شده و هوای خنک از داخل یخچال خارج می­ شود که این مسئله موجب می­ شود شما تصور کنید یخچال سرد نمی ­کند.
 • اگر از سلامت لاستیک دور درب اطمینان حاصل کردید باید ترموستات، شارژگاز و کمپرسور یخچال وایت هاوس را بررسی کنید که برای اینکار توصیه می شود حتما با نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس تماس بگیرید.

چرا فن یخچال وایت هاوس کار نمی کند؟

در مواقعی که فن یخچال به درستی کار نمی کند، موارد زیر را برای تعمیر یخچال وایت هاوس در نظر بگیرید:

 1. کار نکردن فن یخچال می تواند به دلیل جمع شدن آلودگی و گرد و غبار در پره های آن باشد.
 2. باید فن را باز نموده و گرد و غبار موجود در پره های آن را از بین ببرید.
 3. ممکن است در اثر جابجایی یخچال و سایر موارد پره های فن دچار آسیب دیدگی شده باشد که باید فن یخچال را تعویض نمایید.

تعمیر فن یخچال وایتهاوس

در صورتی که با بررسی موارد بالا نیز مشکل دستگاه شما برطرف نشد، از تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس در تهران کمک بگیرید.

دلیل صدای یخچال وایت هاوس از چیست؟

در هنگام تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در رابطه با حل این مشکل اولین سوالی که از شما می شود در رابطه با زمان صدای یخچال در طول شبانه روز است.

 • اگر در ساعات آخر شب به گوش می رسد، علت آن می تواند ضعیف بودن ولتاژ برق باشد.
 • اما اگر این مشکل در سراسر ساعات شبانه روز وجود دارد، از اورلود معیوب می توان به عنوان علت صدا دادن دستگاه نام برد که باید توسط تعمیرکار یخچال وایت هاوس جهت تعمیرات در محل اقدام شود.

تعمیر مشکل صدای یخچال وایت هاوس

همچنین یخچال و فریزرهای مدرن با افزایش ظرفیت ذخیره سازی از کمپرسورهای پر سرعت استفاده می کنند که می­ تواند منجر به تولید صدای بلند شود. در صورتی که صداهای زیر را از یخچال خود می ­شنوید طبیعی است:

 • صدایی شبیه به جوشاندن آب
 • سر و صدای جریان هوا
 • صدایی که در هنگام یخ زدایی اتوماتیک شنیده می شود.
 • صدای کلیک مانند درست قبل از شروع کمپرسور شنیده می شود.

علت روشن نشدن یخچال وایت هاوس از چیست؟

اولین توصیه ای که نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس برای حل مشکل روشن نشدن یخچال به منظور تعمیر برای مشتریان دارد، بررسی سیم خروجی از یخچال است و پس از آن باید از سلامت پریز و در صورت استفاده از رابط برق باید از سالم بودن آن نیز اطمینان حاصل کنید.

چرا درجه یخچال وایتهاوس نوسان دارد؟

در صورتی که با مشکل نوسان در درجه یخچال خود مواجه شده اید، می توانید برای تعمیرات یخچال وایت هاوس موارد زیر را در نظر بگیرید:

 1. نوسان دمای یخچال می تواند به علت درست کار نکردن ترموستات باشد که باید تعمیرکار متخصص ترموستات یخچال را بررسی نماید.
 2. این مشکل می تواند مربوط به خراب شدن کمپرسور یخچال شما باشد که باید کمپرسور توسط تعمیرکار بررسی شود.
 3. بروز اختلال در اتصالات برق و همچنین سیم های رابط یخچال نیز از دلایل این مشکل است.
 4. ممکن است در سنسور یخچال اختلال ایجاد شده باشد که باید سریعا عیب یابی و رفع گردد.

عیب یابی درجه دمای یخچال وایتهاوس با تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

به هنگام مواجهه با این مشکل بهترین کار استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس می باشد.

چرا داخل یخچال بوی بد می­ دهد؟ نحوه تعمیر یخچال وایت هاوس در زمان بروز این مشکل

 1. محفظه داخلی نیاز به تمیز شدن دارد.
 2. برخی مواد غذایی مانند شیر و یا انواع گوشت در صورتی که در ظروف سرپوشیده قرار نگیرند، بوی بد ایجاد می­ کنند.

رفع بوی بد در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس

چرا آب در کف یخچال وایت هاوس جمع می شود؟

نکات تعمیر و عیب یابی یخچال وایت هاوس در صورت مواجهه با مشکل جمع شدن آب در کف دستگاه به شرح زیر می باشد:

 1. اگر شیلنگ تخلیه دچار پارگی شده باشد، می تواند موجل جمع شدن آب در کف دستگاه شود که باید تعویض شود.
 2. باید تمامی اتصالات را به دقت بررسی نموده و در صورت نیاز آن ها را رفع انسداد کنید.
 3. در صورتی که آبریز یخچال نشت داشته باشد، ممکن است آب در کف یخچال جمع گردد و باید تعمیر گردد.
 4. پر شدن آبسرد کن و یخ ساز دستگاه نیز می تواند موجب جمع شدن آب در یخچال شود.

در صورت عدم رفع عیب دستگاه با نزدیک ترین شعبه از نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس تماس حاصل نمایید.

چرا موتور یخچال وایت هاوس یکسره کار می­ کند؟

 1. در صورتی که یخچال را مدت طولانی استفاده نکرده اید و اکنون به برق زده اید، کار کردن موتور به صورت یکسره طبیعی است.
 2. مقادیر زیادی مواد غذایی گرم در داخل یخچال قرار داده اید. همیشه تا خنک شدن غذاها صبر کنید و سپس درون یخچال بگذارید.
 3. دمای یخچال و فریزر را بررسی کنید. در صورتی که بر روی سردترین حالت تنظیم شده اند، از مقدار برودت یخچال و فریزر کم کنید.
 4. اگر در فصول گرم سال هستید و یا محیطی که یخچال وایت هاوس در آن نصب شده است خیلی گرم باشد، کار کردن بیش از اندازه موتور طبیعی است.

در صورتی که کار کردن غیر طبیعی موتور به دلایل فوق نباشد، باید با نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس جهت رفع عیب تماس بگیرید.

چرا یخچال وایت هاوس یخ زدایی نمی کند؟

در مواقعی که یخچالتان عملیات یخ زدایی را به درستی انجام نمی دهد، می توانید برای تعمیر یخچال وایت هاوس در محل موارد زیر را بررسی کنید:

 1. وجود ایراد در صفحه کنترل نیز از دلایل کار نکردن یخ زدا می باشد که باید مشکل آن سریعا رفع شود.
 2. خرابی تایمر نیز از دیگر دلایلی است ک می تواند منجر به کار نکردن یخ زدای یخچال شود که باید سریعا رفع عیب گردد.
 3. ممکن است سنسور یخ زدا دچار مشکل شده باشد که باید تعمیرکار متخصص سنسور را بررسی نماید.

چنانچه مشکل کار نکردن یخ زدای یخچال رفع نشد، می توانید از تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس کمک بگیرید.

در صورت بروز برفک در یخچال وایت هاوس چگونه آن را تعمیر و عیب یابی کنیم؟

 • باید سیستم دیفراست یخچال را چک کنید.
 • ممکن است اتصالات آن خراب شده باشند.
 • هیتر را نیز چک کنید.
 • ترمودیسک و برد الکترونیکی نیز در صورت خرابی می توانند این ایراد را به وجود آورده باشند.

اگر دستگاه شما همچنان برفک میزند، جهت عیب یابی و رفع مشکل میتوانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در منزل بهره مند شوید.

تعمیر مشکل برفک زدن یخچال وایت هاوس

چرا لامپ یخچال کار نمی­ کند؟ برای تعمیرات یخچال وایت هاوس در زمان بروز این مشکل چه باید کرد؟

در ادامه با نحوه تعمیر یخچال وایت هاوس در زمان بروز این شکل با ما همراه باشید:

 1. ابتدا باید خود لامپ و اتصالات آن را بررسی کنید.
 2. ممکن است طول عمر بالای یخچال باعث خرابی آنها شده باشد.
 3. در قدم بعدی در صورت نیاز می توانید نسبت به تعویض این قطعات اقدام نمایید.

در صورتی که در منزل خود موفق به رفع این مشکل نشدید می توانید برای رفع عیب دستگاه خود از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس استفاده نمایید.

سرویس یخچال فریزر وایت هاوس چه تاثیری در خراب نشدن دستگاه ما در طولانی مدت دارد؟

یکی از مواردی که تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس به آن معتقد هستند این است که سویس دستگاه می تواند منجر به ارسیب رسیدن به دستگاه شما شود و آن را خراب کند، این در حالیست که خیلی از مصرف کنندگان حتی نمی دانند که سرویس یخچال دقیقا به چه معنی است و چگونه از خراب شدن آن جلوگیری می کند و به همین دلیل هم از پرداخت هزینه بابت سرویس یخچال فریزر وایت هاوس خود داری می کنند.

 • خرابی در هر کدام از قطعات یخچال می تواند منجر به خرابی در قطعات دیگر هم شود چرا که همکاری میان این قطعات است که عملکرد یخچال را ایجاد می کند و اگر به آن توجهی نگردد ممکن است تا با خرابی همراه باشد، به همین دلیل است که در زمان سرویس تعمیرکار یخچال وایت هاوس به منزل شما مراجعه می کند و بررسی خواهد کرد که هیچ قطعه ای خراب نباشد.
 • دومین چیزی که باید به آن توجه کرد این است که یخچال نیاز به نگهداری به خصوص خخود دارد، برای مثال هر چند وقت یکبار باید ناودان آن رفع گرفتگی شود و خیلی از موارد دیگر، مصر کننده ای که انجام این کار ها را بلد نیست باید با تمای با مرکز تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس انجام این کار ها را به متخصص این مراکز بسپارد.

هزینه تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در نمایندگی تعمیرات

هزینه تعمیر یخچال وایت هاوس در نمایندگی تعمیرات با ترفندهای زیر مقرون به صرفه می باشد:

 • تعمیر قطعات به جای تعویض آنها
 • استفاده از نرخ مصوب اتحادیه
 • مدل یخچال وایت هاوس و فناوری های موجود در آن
 • نرخ مصوب اتحادیه برای تعمیرات یخچال

کاربران گرامی توجه نمایید که نگرانی شما، فقط نباید منحصر به هزینه تعمیرات باشد. در نظر داشته باشید که استفاده از قطعات فابریک، ارائه ضمانتنامه خدمات و تعمیر یخچال وایت هاوس طبق استارندارد روز را تنها از خدمات رسمی نمایندگی تعمیرات بخواهید تا با عیب یابی و رفع مشکل به مانند روز اول از محصول خود استفاده نمایید و از پرداخت هزینه های اضافه جلوگیری نمایید و با استفاده از خدمات اصولی نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس تا مدت زمان طولانی از پرداخت هزینه های اضافه جلوگیری نمایید.

پاسخ به پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس

معمولا مصرف کنندگان پیش از ارائه دستگاه خود به تعمیرگاه مجاز آی پی امداد سوالاتی را مطرح می کنند تا از روند کار تعمیر یخچال وایت هاوس در منزل اطمینان حاصل کنند. ما در این قسمت از مقاله به این سوالات پاسخ می دهیم:

 • نحوه محاسبه هزینه تعمیرات یخچال وایت هاوس در تعمیرگاه آی پی امداد به چه شکل است؟

هزینه دقیق تعمیرات یخچال وایت هاوس در این مرکز به مشکل دستگاه شما بستگی دارد؛ اما به طور کلی شما با استفاده از خدمات این مجموعه می توانید در هزینه های تعمیرات خود صرفه جویی نمایید؛ زیرا هزینه های مربوط به تعمیرات با توجه به نرخ اتحادیه مشخص می گردد.

 • آیا برای خدمات تعمیرات در نمایندگی آی پی امداد ضمانت نامه ارائه می شود؟

خدماتی که جهت تعمیرات انواع لوازم خانگی در این نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس ارائه می شود، دارای 3 الی 12 ماه گارانتی بی قید و شرط است.

 • آیا در صورت بروز مجدد ایراد در یخچال، تعمیرکار یخچال وایت هاوس بابت تعمیرات هزینه جداگانه ای دریافت می کند؟

شما با استفاده از گارانتی تعمیرات خود می توانید تا پیش از اتمام موعد آن، از تعمیرات مجدد دستگاه به صورت رایگان بهره مند شوید.

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال وایت هاوس میباشد؟

آی پی امداد با مجوزهای لازم به ارائه خدمات و تعمیر انواع محصولات لوازم برقی در تهران میپردازد که کد خدماتی از نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال وایت هاوس ندارد.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در آی پی امداد چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی یخچال وایت هاوس به مصرف کنندگان ارائه کند؛ در ادامه به بررسی مزایایی می پردازیم که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در آی پی امداد از آن بهره مند می شوید.

 • امکان استفاده از خدمات تعمیرکار یخچال وایت هاوس در محل
 • سرعت در انجام فرآیند تعمیرات یخچال وایت هاوس
 • استفاده از قطعات فابریک و اورجینال در روند انجام تعمیرات یخچال وایت هاوس
 • ارائه ضمانتنامه 3 تا 12 ماهه برای تمام خدماتی که از سوی تعمیرکاران آی پی امداد ارائه می شود.
 • کاهش هزینه های تعمیر تا 75 درصد

تعمیر تخصصی لوازم خانگی به ویژه یخچال از اهمیت بالایی برخوردار است. آی پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در تهران با ضمانت اصل بودن قطعات تعویضی و ارائه خدمات تخصصی در خدمت مشتریان عزیز است. اعزام کارشناس جهت بازدید از یخچال شما در کمتر از یک ساعت پس از تماس شما با مجموعه صورت می ­گیرد. همچنین در صورت بهره مندی از خدمات آی پی امداد برای تمام خدمات تعمیر و تعویض قطعات یخچال خود گارانتی 3 الی 12 ماهه دریافت خواهید کرد.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر یخچال وایت هاوس در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر یخچال وایت هاوس در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر یخچال وایت هاوس در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر یخچال وایت هاوس در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر یخچال وایت هاوس در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار یخچال وایت هاوس White House در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات یخچال وایت هاوس White House در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی یخچال وایت هاوس White House به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر یخچال وایت هاوس White House، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

5 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. سعيد 04 آذر 1399

  سلام وقت شما بخير ببخشيد يخچال سايد وايت هاوس داريم كف يخچال آب جمع مي شود ميخواستم ازتون سوال كنم آيا اين مورد طبيعيه يا يخچال مشكل خاصي داره ؟ هزينه تعمير چقدره ؟ ممنون ميشم جواب بديد

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 04 آذر 1399

   سلام، فاضلاب یخچال ساید وایت هاوس شما گرفته است.

   پاسخ دادن
 2. محسن 28 مرداد 1399

  سلام برای یخچال فریزر دو قلو وایت هوس لطفا بفرمایید نمایندگی خدمات در مشهد کیست و چگونه تماس بگیریم ؟ نمایشگر دیجیتال کاملا خاموش است . فریزر یخ نمی زند . متشکرم

  پاسخ دادن
  محمدرضا جهانی 24 آبان 1398

  سلام من دوقلوی وایت هاوس دارم که حدود ۵ سال هست خریدم برد یخچال اذیت کرده یه بار که روشن مونده بود خاموش نمیشد تعمیرکار ۴ سال پیش چهارصدهزار تومان گرفت گفت درست کردم الان درجه خودبخود کم میشه روی ۶ بوده میره روی ۳ و مواد داخل یخ میزنه دیگه خسته شدم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید چکار باید کرد خیلی ممنون میشم ضمنا در مشهد هستم

  پاسخ دادن
   مدیر 25 آبان 1398

   سلام دوست عزیز ، سنسور محیطی یخچال وایت هاوس شما باید توسط تعمیرکار در محل چک شود.

   پاسخ دادن
اینستاگرام آی پی امداد