تعمیر یخچال وایت هاوس

آی پی امداد خدمات تعمیر یخچال وایت هاوس در تهران را با گارانتی تا 365 روز، قطعات اصل و فاکتور رسمی توسط تکنسین های متخصص و مجرب در محل به مشتریان خود ارائه می دهد.

بازه هزینه تعمیرات یخچال وایت هاوس: 120,000 تا 950,000 تومان
تکنسین متخصص: 250+
سفارش موفق: 500+ هزار
تعمیر یخچال وایت هاوس

در صورتی که یخچال فریزر و ساید بای ساید شما از برند وایت هاوس دچار مشکلاتی شده است و روشن نمی شود، نشت آب دارد، سرد نمی کند، یخ می زند، اتومات نمی کند و ... و به دنبال استفاده از خدمات یک مرکز مجاز و معتبر هستید، می توانید از نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس کمک بگیرید. آی پی امداد با شعب متعدد در غرب، شرق، شمال، جنوب و مرکز تهران آماده ارائه بهترین خدمات برای تعمیر مدل های مختلف یخچال فریزر و سایدهای این برند در محل با استفاده از گارانتی 90 الی 365 روزه می باشد. تعمیرکاران مجرب و متخصص آی پی امداد برای تعمیر یخچال وایت هاوس از قطعات فابریک استفاده می کنند و در پایان کار، فاکتور رسمی را در اختیار شما قرار می دهند. استفاده از خدمات نمایندگی یخچال وایت هاوس می تواند هزینه های تعمیرات مشتریان را تا 75% کاهش دهد. برای استفاده از خدمات مشتریان یخچال وایت هاوس می توانید از طریق تماس با شماره 02158941 یا 02191093903 اقدام نمایید.

کلیه خدمات ارائه شده برای تعمیر یخچال وایت هاوس دارای 3 تا 12 ماه گارانتی می باشد.

تعمیر در محل
فاکتور رسمی
گارانتی تا 12 ماه
قطعات اورجینال
پشتیبانی 24 ساعته
تاسیس از دهه 1370

نحوه تماس برای تعمیر یخچال وایت هاوس در تهران

یکی از اولین و مهمترین اقداماتی که پیش از استفاده از خدمات تعمیر یخچال وایت هاوس خود باید انجام دهید، تماس با یک نمایندگی مجاز و ثبت درخواست تعمیرات می باشد. شما می توانید به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته با کارشناسان مجموعه آی پی امداد ارتباط برقرار نمایید. نحوه تماس برای تعمیر یخچال وایت هاوس در تهران به شرح زیر است:

 1. شما می توانید با شماره تلفن های 02158941 یا 02191093903 تماس بگیرید و درخواست تعمیر یخچال را ثبت کنید.
 2. همچنین می توانید فرم ثبت درخواست تعمیرات یخچال وایت هاوس را در سایت آی پی امداد تکمیل نمایید.

روش ارائه خدمات تعمیرات یخچال وایت هاوس در آی پی امداد

 1. پس از اینکه درخواست خود را ثبت کردید، لینک پنل کاربری و شماره اشتراک به تلفن همراه شما پیامک می شود.
 2. در پنل کاربری خود می توانید نام تکنسین، زمان حضور تعمیرکار، کد اشتراک، مدت گارانتی، فاکتور و … را مشاهده کنید.
 3. همچنین ارتباط با واحد کنترل کیفیت خدمات، پیگیری، پشتیبانی و شکایت از طریق پنل کاربری سایت آی پی امداد برای شما امکان پذیر می باشد.
 4. تعمیرکار یخچال وایت هاوس با استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر در کمتر از یک ساعت و یا طبق توافق در محل شما حاضر می شود.
 5. در پایان خدمات می توانید گارانتی و فاکتور رسمی را در پنل کاربری خود مشاهده کنید.
 6. پس از اتمام خدمات، فاکتور رسمی و گارانتی شرکتی 3 الی 12 ماه به شما ارائه می شود.
 7. یک متخصص از ابتدای دوره خدمات و گارانتی، در پنل کاربری شخصی شما را پشتیبانی خواهد کرد.
 8. در پایان می توانید برای رضایت از خدمات در نظرسنجی کارشناسان واحد هپی کال آی پی امداد نیز شرکت کنید.
 9. همچنین  امکان امتیاز دهی به تکنسین یخچال وایت هاوس از طریق پنل کاربری خود در سایت آی پی امداد وجود دارد.

با بهره مندی از خدمات تعمیرکار آی پی امداد تا 75 درصد در هزینه تعمیر یخچال وایت هاوس خود صرفه جویی خواهید کرد.

sp-ip
نحوه تماس برای تعمیر یخچال وایت هاوس در آی پی امداد
ثبت آنلاین درخواست تعمیرات در آی پی امداد
تماس با شماره تلفن 58941-021
بعد از ثبت درخواست تعمیر، پروفایل کاربری شما در سامانه مشتریان آی پی امداد ثبت می شود.

هزینه تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس

بسیاری از ما در کنار کیفیت تعمیرات، به قیمت آن نیز اهمیت بسیار زیادی می دهیم. نمایندگی یخچال وایت هاوس به خوبی از این موضوع مطلع است. به همین دلیل قیمت و هزینه تعمیرات در مجموعه آی پی امداد بسیار منصفانه در نظر گرفته شده است و بر اساس نرخ اتحادیه لوازم خانگی تهران می باشد. علاوه بر این، برای تعمیرکاران نمایندگی به دلیل داشتن مهارت و دانش روز دنیا و تجربه فراوان، تعمیر قطعه نسبت به تعویض آن دارای اولویت می باشد. از آنجایی که هزینه تعمیر قطعه از تعویض آن کمتر است، پس طبیعی است هزینه نهایی تعمیرات نیز کمتر شود.

به طور کلی می توان گفت تعیین نهایی هزینه تعمیرات یخچال وایت هاوس به مواردی چون نوع قطعه یا قطعات معیوب، مدل یخچال فریزر یا ساید، مدت زمان گارانتی و … بستگی دارد که تکنسین متخصص آی پی امداد پس از عیب یابی دقیق دستگاه، این هزینه را مشخص خواهد کرد. کاربران گرامی توجه داشته باشید که دغدغه شما نباید محدود به هزینه تعمیر باشد. در نظر داشته باشید استفاده از قطعات فابریک، ارائه گارانتی و تعمیرات یخچال وایت هاوس طبق استاندارد را فقط باید از نمایندگی مجاز درخواست نمایید تا بتوانید عمر مفید دستگاه خود را افزایش دهید. در جدول زیر قصد داریم به بررسی هزینه های تقریبی هریک از این خدمات بپردازیم.

جدول هزینه تعمیرات

قطعات یخچالهزینه تعمیرات یخچال
شارژ گاز یخچال950/000 الی 1/400/000 تومان
تعویض ترموستات یخچال290/000 الی 490/000 تومان
تعویض سنسور محیطی190/000 الی 300/000 تومان
فن یخچال590/000 الی 890/000 تومان
رگلاژ درب یخچال130/000 الی 190/000 تومان
تایمر یخچال250/000 الی 590/000 تومان
نوار درب یخچال350/000 الی 990/000 تومان
المنت یخچال490/000 الی 750/000 تومان
سنسور دیفراست یخچال300/000 الی 650/000 تومان
درب یخچال ساید300/000 الی 500/000 تومان
دمپر یخچال470/000 الی 730/000 تومان
اواپراتور یخچال670/000 الی 1/000/000 تومان
نمایش بیشتر

تعمیر کدام مدل های یخچال وایت هاوس در آی پی امداد انجام می شود؟

وایت هاوس White House یکی از برندهای معتبر است که در سال های طولانی توانسته است همواره در عرصه تولید لوازم خانگی نظیر یخچال موفق عمل کند. این برند با تولید انواع مدل های یخچال های فریزر بالا پایین، ساید بای ساید، دوقلو و چهار درب توانسته است توجه عموم را به خود جلب نماید. اگرچه این برند برای تولید یخچال های خود از بهترین مواد اولیه و تکنولوژی مدرن استفاده کرده است، اما ممکن است به دلایل مختلفی دچار خرابی شوند و نیاز به تعمیر آنها توسط تکنسین های متخصص و مجرب در این زمینه باشد. در همین راستا، تکنسین های تعمیر یخچال وایت هاوس در آی پی امداد می توانند انواع مدل های پیشرفته این یخچال ها را با بهترین کیفیت تعمیر نمایند.

 • انواع یخچال فریزرهای وایت هاوس سری GRF، GSS، WEM، WSM، WMR و … وایت هاوس

برای سرویس، عیب یابی و تعمیر هریک از این مدل ها بهتر است با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس تماس حاصل نمایید. تعمیرکاران متخصص آی پی امداد سریعا به محل شما مراجعه کرده و یخچالتان را تعمیر خواهند کرد.

خدمات تعمیرکار یخچال وایت هاوس در آی پی امداد

بسیاری از مشکلاتی که در یخچال فریزرها و سایدهای وایت هاوس رخ می دهند، با استفاده از خدمات آی پی امداد به راحتی قابل رفع می باشند. در صورتی که یخچال وایت هاوس شما دچار ایراداتی شده است، می توانید از خدمات متخصصین این مجموعه برای برطرف کردن آنها استفاده کنید. در ادامه خدمات رایج این مجموعه که توسط تکنسین های متخصص آی پی امداد به مشتریان ارائه می شود را ذکر کرده ایم:

 • رفع کدهای خطای یخچال وایت هاوس
 • نشت یابی، وکیوم و شارژ گاز یخچال فریزر وایت هاوس
 • تعمیر و تعویض قطعات یخچال وایت هاوس شامل فن، سنسور، ترموستات، سیستم دیفراست، کمپرسور، برد الکترونیکی، رله اورلود، خازن، یخساز و …
 • ریست و تعویض فیلتر یخچال وایت هاوس داخلی و خارجی
 • سرویس کامل یخچال های وایت هاوس
 • راهنمای کار و نگهداری صحیح از دستگاه

نمایندگی یخچال وایت هاوس در تهران

در صورتی که ساکن هریک از مناطق 24گانه شهر تهران هستید و یخچال وایت هاوس شما با خرابی مواجه شده است، می توانید از خدمات آی پی امداد برای تعمیرات یخچال وایت هاوس خود در محل استفاده نمایید. این مجموعه مناطق شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران را تحت پوشش خود قرار داده است و انواع خدمات مربوط به سرویس، عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس را در محل و طبق زمان بندی مشتریان ارائه خواهد داد. شما می توانید در هر زمانی از شبانه روز و هر روزی از هفته با نمایندگی وایت هاوس ارتباط برقرار کرده و برای تعمیر یخچال خود اقدام نمایید.

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید وایت هاوس در محل

یکی از خدمات منحصربفردی که نمایندگی یخچال وایت هاوس به مشتریان خود ارائه می دهد، تعمیر دستگاه در محل است. با استفاده از این خدمات دیگر نیازی ندارید که یخچال خود را به نمایندگی ببرید. حمل و نقل یخچال به دلیل ابعاد بزرگ آن بسیار سخت است و عدم حمل آن تا محل نمایندگی دو مزیت دارد: اول اینکه دیگر نگران صدمه دیدن یخچال خود در طی فرآیند حمل و نقل نیستید. مورد دوم این است که از آنجایی که دیگر لازم نیست برای حمل و نقل یخچال خود هزینه ای بپردازید، هزینه تعمیرات شما تا مقدار بسیار زیادی کاهش پیدا می کند.

اگر دستگاه شما مشکل دارد و نیاز به تعمیر یخچال خود در منزل دارید، همین الان با آی پی امداد تماس بگیرید. در ادامه مزایای استفاده از خدمات تعمیر یخچال وایت هاوس در منزل آورده شده است:

 • بدون خروج یخچال از منزل، عیب یابی و تعمیر دستگاه انجام می شود.
 • هزینه تعمیر یخچال برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود.
 • تعمیرکار با رعایت نکات بهداشتی و اصول خدمات مشتری، یخچال را در منزل شما عیب یابی و تعمیر می کند.
 • در وقت و هزینه شما به میزان زیادی صرفه جویی خواهد شد.

بهره مندی از خدمات تعمیرات ساید وایت هاوس در آی پی امداد چه مزایایی دارد؟

آی پی امداد از سال 1370 در عرصه تعمیرات لوازم خانگی مختلف فعالیت کرده و با ارائه خدمات باکیفیت تعمیر و مبتنی بر دانش روز، توانسته است در حال حاضر به معتبرترین نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس در تهران تبدیل شود. این مجموعه انواع خدمات عیب یابی و تعمیرات این دستگاه را در شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران به مشتریان خود با بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد. از جمله مزایای استفاده از خدمات آی پی امداد می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • تعمیر یخچال در سریع ترین زمان و توسط تکنسین های مجرب و متخصص
 • استفاده از قطعات درجه یک و اصلی برای تعمیرات دستگاه
 • ارائه گارانتی 90 الی 365 روزه برای تمامی خدمات
 • صرفه جویی در هزینه های تعمیرات یخچال
 • ارائه خدمات در محل، تعمیرگاه مجهز و ارسال دستگاه توسط پیک مجموعه
 • پشتیبانی کارشناس از ابتدا تا انتهای مدت زمان گارانتی مشتریان
 • امکان ارتباط و چت آنلاین در پنل کاربری با واحد پشتیبانی، انتقادات و پیشنهادات

سرویس یخچال وایت هاوس

یکی از مواردی که نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس نسبت به انجام آن تاکید می کند، سرویس منظم یخچال فریزر می باشد. در حالی که بسیاری از مصرف کنندگان حتی نمی دانند که سرویس یخچال دقیقا به چه معناست و چگونه آن را انجام دهند. به همین دلیل از انجام آن خودداری می کنند. در ادامه به بررسی مزایای سرویس یخچال وایت هاوس خواهیم پرداخت:

 • به طور کلی لازم است به صورت سالانه یخچال فریزر یا ساید بای ساید خود را توسط تکنسین متخصص سرویس نمایید.
 • خرابی هر قسمت از یخچال می تواند منجر به خرابی قسمت های دیگر شود و اگر به آن توجه نشود، ممکن است با خرابی اجزای دستگاه همراه باشد.
 • به همین دلیل سرویس کار یخچال بررسی می کند که هیچ قطعه ای آسیب ندیده باشد.
 • دومین نکته ای که باید در نظر بگیرید، این است که یخچال باید به درستی نگهداری شود، اگر نمی دانید چگونه این کارها را انجام دهید، بهتر است با نمایندگی یخچال وایت هاوس تماس بگیرید.

به طور کلی خدمات سرویس یخچال فریزر و ساید وایت هاوس توسط تعمیرکار آی پی امداد شامل موارد زیر می باشد:

 1. سرویس کار یخچال پس از حضور در محل شما، ابتدا هریک از بخش های مهم دستگاه نظیر موتور، برد الکترونیکی، فن ها، سنسورها، ترموستات، لاستیک درب و … را بررسی می کند.
 2. در صورتی که هریک از قطعات داخلی یخچال کوچک ترین ایرادی داشته باشد، در همان مراحل اولیه توسط تعمیرکار آی پی امداد برطرف می شود.
 3. در ادامه فاضلاب و کندانسور یخچال که محل تجمع گرد و خاک و آلودگی زیادی است، توسط تکنسین به صورت کامل تمیز می شود.
 4. در نهایت گاز یخچال و نشتی لوله های آن مورد بررسی قرار می گیرد تا در صورت نیاز رفع نشتی و شارژ گاز انجام شود.
 5. پس از پایان کار، سرویس کار مربوطه توصیه های لازم جهت تنظیمات دما و نگهداری صحیح از یخچال را در اختیار مشتری قرار خواهد داد.

عیب یابی یخچال فریزر و ساید وایت هاوس

در این قسمت به برخی از مشکلات رایج مربوط به یخچال وایت هاوس می پردازیم. در صورت مواجهه با هریک از این مشکلات، می توانید از تکنسین های متخصص تعمیرات یخچال وایت هاوس کمک بگیرید. رایج ترین مشکلات یخچال فریزرها و ساید بای سایدهای وایت هاوس که توسط تعمیرکار آی پی امداد عیب یابی و رفع می شوند، شامل موارد زیر می باشد:

سرد نکردن یخچال وایت هاوس

 • اولین چیزی که هنگام بررسی این مشکل برای تعمیر یخچال باید به خاطر داشته باشید، بررسی لاستیک اطراف درب است.
 • گاهی اوقات لاستیک دور درب خراب می شود و هوای خنک داخل یخچال سرد نیست که باعث می شود فکر کنید یخچال خنک نمی شود.
 • در صورت اطمینان از سلامت لاستیک دور درب باید ترموستات، گاز شارژ و کمپرسور یخچال را بررسی کنید.
 • همچنین ممکن است تنظیمات دمای یخچال نامناسب باشد که باید بررسی شود.

کار نکردن فن یخچال فریزر وایت هاوس

 • کار نکردن فن یخچال می تواند به دلیل تجمع کثیفی و گرد و غبار در پره های آن باشد.
 • باید فن را باز کنید و گرد و غبار را از پره های آن پاک کنید.
 • ممکن است پره های فن به دلیل جابجایی یخچال و موارد دیگر آسیب دیده باشد.
 • بنابراین باید فن یخچال را تعویض کنید.

نوسان درجه یخچال وایت هاوس

 • ترموستات یخچال را چک کنید.
 • این مشکل می تواند مربوط به خرابی کمپرسور یخچال شما باشد که باید توسط تعمیرکار بررسی شود.
 • خرابی در اتصالات برق و همچنین سیم های اتصال یخچال نیز یکی از دلایل این مشکل است.
 • ممکن است نقصی در سنسور یخچال وجود داشته باشد که نیاز به تشخیص و رفع فوری دارد.

جمع شدن آب در کف یخچال وایت هاوس

 • اگر شلنگ تخلیه خراب شود، می تواند باعث جمع شدن آب در کف دستگاه شود که باید تعویض شود.
 • تمام اتصالات را به دقت بررسی کنید و در صورت لزوم آنها را از حالت انسداد خارج کنید.
 • اگر درین تخلیه یخچال نشتی داشته باشد، ممکن است آب در کف یخچال جمع شود.
 • پر کردن آبسردکن و یخ ساز نیز می تواند باعث تجمع آب در یخچال شود.

یکسره کار کردن موتور یخچال وایت هاوس

 • اگر مدت زیادی است که از یخچال استفاده نکرده اید و اکنون آن را به برق وصل کرده اید، عملکرد موتور کاملا طبیعی است.
 • مقدار زیادی غذای داغ را در یخچال گذاشتید. همیشه قبل از گذاشتن غذا در یخچال صبر کنید تا غذا خنک شود.
 • دمای یخچال و فریزر را بررسی کنید. اگر روی سردترین حالت تنظیم شده است، سرعت خنک شدن یخچال و فریزر را کاهش دهید.
 • اگر در فصول گرم سال هستید یا محیطی که یخچال در آن نصب می شود، بسیار گرم است، کار بیش از حد موتور طبیعی است.

برفک زدن یخچال وایت هاوس

 • سیستم یخ زدایی یخچال را بررسی کنید.
 • اتصالات سیستم دیفراست ممکن است آسیب دیده باشد.
 • همچنین المنت را بررسی کنید.
 • ترمودیسک، ترموفیوز و برد الکترونیکی نیز در صورت خرابی می توانند این مشکل را ایجاد کنند.

بسته نشدن درب یخچال وایت هاوس

 • بررسی کنید که ظرف یا غذا مانع بسته شدن درب نشود.
 • اگر مشکل حل نشد، لاستیک اطراف درب را بررسی کنید.
 • اگر لاستیک آسیب دیده یا پاره شده است، باید آن را تعویض کنید.

روشن نشدن چراغ یخچال وایت هاوس

 • وقتی درب یخچال باز می شود، یک لامپ داخل دستگاه را روشن می کند.
 • البته این قطعه فقط یک لامپ نیست، بلکه به عنوان سنسور عمل می کند و در صورت سوختگی، یخچال به خوبی خنک نمی شود.
 • این مشکل ناشی از سوختگی لامپ و مشکل در سیم کشی لامپ است.

صدای زیاد یخچال وایت هاوس

 • کم بودن میزان گاز یخچال از جمله دلایلی است که موجب صدای زیاد آن می شود که باید برای تنظیم و یا شارژ گاز آن اقدام نمایید.
 • تراز نبودن و قرارگیری نامناسب دستگاه از دیگر مواردی است که موجب سر و صدای زیاد آن خواهد شد. باید در سریع ترین زمان برای تراز نمودن دستگاه خود اقدام نمایید.
 • در صورتی که مشکل صدای زیاد مربوط به خرابی قطعاتی در پشت دستگاه باشد، باید از تکنسین متخصص برای بررسی و رفع مشکل کمک بگیرید.

یخ زدن مواد غذایی در یخچال وایت هاوس

 • دمای یخچال خود را چک کنید و مطمئن شوید که خیلی پایین نباشد.
 • ترمیستور یکی از قطعاتی است که باعث این مشکل می شود.
 • سیم پیچ های آن را تمیز کنید تا قطعه عملکرد مناسبی از خود نشان دهد.
 • غذای خود را جلوی فن خروجی یخچال قرار ندهید.
 • برد یخچال آخرین قسمتی است که بر دمای یخچال تاثیر می گذارد. اگر این قسمت آسیب ببیند، این مشکل برای شما پیش می آید.

سوالات متداول تعمیرات یخچال وایت هاوس

در این بخش به بررسی پرتکرارترین سوالات کاربران نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در آی پی امداد خواهیم پرداخت:

خدمات تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در محل و منزل مشتریان توسط تکنسین های مجرب آی پی امداد انجام می شود.

هزینه تعمیر یخچال وایت هاوس با توجه به نوع خرابی و نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات آن متفاوت است. اما به طور کلی با استفاده از خدمات آی پی امداد می توانید تا 75% هزینه تعمیرات دستگاه خود را کاهش دهید.

بله. پس از اتمام خدمات به شما گارانتی رسمی 3 الی 12 ماهه ارائه می شود که امکان مشاهده مدت زمان گارانتی خدمات در پنل کاربری شخصی شما در سایت آی پی امداد وجود دارد.

در صورتی که یخچال وایت هاوس شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، تعمیرکار مجموعه از قطعات اورجینال برند یخچال شما استفاده خواهد کرد.

9 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 • حضرتی 11 اسفند 1402

  سلام درجه فریزر دستگاه ما( وایت هاوس) از منفی ۱۸ رسیده به منفی ۷.علت چیست؟

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 12 اسفند 1402

   درود، مشکل مربوط به برد الکترونیکی، سنسور یا کمبود گاز یخچال می باشد که باید توسط تکنسین متخصص بررسی شود.

   پاسخ دادن
 • علی کیوانی 08 اسفند 1401

  سلام. از خدمات و البته رفتار حرفه ای تعمیرکارتون ممنونم و خدمات یخچال وایت هاوس مرکز آی پی امداد را به سایر دوستان پیشنهاد می کنم تا اون ها هم از خدمات خوب شما استفاده کنند.

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 08 اسفند 1401

   سلام، ممنون که برای تعمیر یخچال وایت هاوس آی پی امداد را انتخاب کردید و از اینکه از خدمات ما راضی بودید خوشحالیم.

   پاسخ دادن
 • سعيد 04 آذر 1399

  سلام وقت شما بخير ببخشيد يخچال سايد وايت هاوس داريم كف يخچال آب جمع مي شود ميخواستم ازتون سوال كنم آيا اين مورد طبيعيه يا يخچال مشكل خاصي داره ؟ هزينه تعمير چقدره ؟ ممنون ميشم جواب بديد

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 04 آذر 1399

   سلام، فاضلاب یخچال ساید وایت هاوس شما گرفته است.

   پاسخ دادن
 • محسن 28 مرداد 1399

  سلام برای یخچال فریزر دو قلو وایت هوس لطفا بفرمایید نمایندگی خدمات در مشهد کیست و چگونه تماس بگیریم ؟ نمایشگر دیجیتال کاملا خاموش است . فریزر یخ نمی زند . متشکرم

  پاسخ دادن
 • محمدرضا جهانی 24 آبان 1398

  سلام من دوقلوی وایت هاوس دارم که حدود ۵ سال هست خریدم برد یخچال اذیت کرده یه بار که روشن مونده بود خاموش نمیشد تعمیرکار ۴ سال پیش چهارصدهزار تومان گرفت گفت درست کردم الان درجه خودبخود کم میشه روی ۶ بوده میره روی ۳ و مواد داخل یخ میزنه دیگه خسته شدم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید چکار باید کرد خیلی ممنون میشم ضمنا در مشهد هستم

  پاسخ دادن
  • مدیر 25 آبان 1398

   سلام دوست عزیز ، سنسور محیطی یخچال وایت هاوس شما باید توسط تعمیرکار در محل چک شود.

   پاسخ دادن
اینستاگرام آی پی امداد