تعمیر یخچال هاردستون

خدمات سرویس و تعمیر یخچال هاردستون در شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران، همراه با قطعات اصل و گارانتی 90 الی 365 روز در محل توسط تعمیرکار متخصص آی پی امداد به مشتریان ارائه می گردد.

بازه هزینه تعمیرات یخچال هاردستون: 120/000 تا 950/000 تومان
تکنسین متخصص: 250+
سفارش موفق: 500+ هزار
تعمیر یخچال هاردستون

یخچال هاردستون Hardstone از جمله محصولاتی است که دارای کیفیت مطلوبی بوده و ممکن است به دلایل مختلفی با گذشت زمان روشن نشود، نشتی داشته باشد، یکسره کار کند، سرما نداشته باشد و ... که عیب یابی صحیح و تعمیر یخچال هاردستون در این شرایط از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. شما عزیزان می توانید در این شرایط از خدمات تعمیر یخچال هاردستون در آی پی امداد بهره مند شوید. خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هاردستون به مشتریان عزیز در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران ارائه می شود. عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر و ساید هاردستون در آی پی امداد با استفاده از قطعات اصلی و گارانتی 90 تا 365 روز انجام می شود. جهت ارتباط با مجموعه آی پی امداد می توانید با شماره تلفن 02158941 یا 02191093903 تماس حاصل فرمایید و یا در سایت درخواست آنلاین خود را ثبت نمایید تا تعمیرکار متخصص و مجرب آی پی امداد در اسرع وقت دستگاه شما را تعمیر کند.

کلیه خدمات تعمیر یخچال هاردستون در آی پی امداد دارای 90 الی 365 روز گارانتی می باشد.

تعمیر در محل
فاکتور رسمی
گارانتی تا 12 ماه
قطعات اورجینال
پشتیبانی 24 ساعته
تاسیس از دهه 1370

نحوه تماس با شماره تلفن نمایندگی یخچال هاردستون در تهران و ثبت درخواست

نحوه تماس با مجموعه آی پی امداد جهت ثبت درخواست تعمیر یخچال هاردستون به صورت زیر است:

 • ابتدا می توانید با شماره تلفن های 02158941 یا 02191093903 تماس بگیرید و مشکل یخچال هاردستون خود را شرح دهید.
 • همچنین می توانید به بخش ثبت درخواست آنلاین در سایت تعمیر یخچال هاردستون آی پی امداد مراجعه کنید.
 • لازم به ذکر است که کارشناسان مجموعه آی پی امداد در تمامی روزهای هفته آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز خواهند بود.

فرآیند ارائه خدمات تعمیرات یخچال هاردستون در آی پی امداد

 1. پس از ثبت درخواست، لینک پنل کاربری از طریق پیامک به تلفن همراه شما ارسال می شود.
 2. شما می توانید از طریق پنل کاربری خود به اطلاعات مهمی نظیر مشخصات تعمیرکار یا کارگاه، زمان حضور تکنسین در محل، مدت زمان گارانتی، فاکتور هزینه ها و ... دسترسی کامل داشته باشید.
 3. همچنین ارتباط آنلاین با واحد پشتیبانی، شکایات، انتقادات و پیشنهادات آی پی امداد از طریق پنل کاربری برای شما امکان پذیر می باشد.
 4. تعمیرکار متخصص آی پی امداد مطابق با زمانبندی انجام شده با شما در محل حاضر شده و پس از تعمیر یخچال هاردستون، به شما فاکتور و گارانتی 3 الی 12 ماهه تقدیم می گردد.
 5. در نهایت از سوی واحد هپی کال مجموعه آی پی امداد با شما تماس گرفته شده و چندین سوال کلیدی در زمینه نحوه ارائه خدمات تعمیر یخچال پرسیده می شود.
 6. همچنین می توانید از طریق پنل کاربری خود به تعمیرکار مربوطه امتیاز دهید.

در صورت استفاده از خدمات تعمیرکار آی پی امداد برای تعمیر یخچال هاردستون می توانید تا 75 درصد در هزینه خود صرفه جویی نمایید.

sp-ip
نحوه تماس برای تعمیر یخچال هاردستون در آی پی امداد
ثبت آنلاین درخواست تعمیرات در آی پی امداد
تماس با شماره تلفن 58941-021
بعد از ثبت درخواست تعمیر، پروفایل کاربری شما در سامانه مشتریان آی پی امداد ثبت می شود.

هزینه تعمیر یخچال هاردستون

در آی پی امداد، هزینه تعمیرات یخچال هاردستون بر اساس نرخ های اعلامی از سوی اتحادیه تعیین می گردند و مشتری هیچگونه هزینه اضافی پرداخت نخواهد کرد. همچنین در پایان کار، تمامی هزینه ها بر روی فاکتور ثبت شده و در اختیار مشتری قرار می گیرد. بطور کلی هزینه تعمیر یخچال هاردستون به مواردی چون مدل یخچال، نوع خرابی، قطعات معیوب و … بستگی دارد. البته لازم به ذکر است که با بهره گیری از خدمات آی پی امداد، هزینه تعمیرات یخچال هاردستون در محل برای مشتریان 75 درصد کاهش می یابد. در جدول زیر به صورت تقریبی به بررسی هزینه تعمیر یا تعویض قطعات مختلف یخچال هاردستون پرداخته ایم.

جدول قیمت خدمات

قطعات یخچالهزینه تعمیرات یخچال
ترموستات430/000 الی 640/000 تومان
سنسور محیطی280/000 الی 400/000 تومان
فن850/000 الی 2/900/000 تومان
رگلاژ درب250/000 الی 310/000 تومان
تایمر410/000 الی 630/000 تومان
نوار درب435/000 الی 990/000 تومان
المنت490/000 الی 750/000 تومان
سنسور دیفراست300/000 الی 430/000 تومان
لولای درب140/000 الی 230/000 تومان
دمپر470/000 الی 730/000 تومان
اواپراتور670/000 الی 1/000/000 تومان
شارژ گاز1/250/000 الی 1/700/000 تومان
رفع نشتی و وکیوم کامل250/000 الی 400/000 تومان
اضافه کردن کندانسور ضمیمه150/000 الی 430/000 تومان
شستشوی کامل مدار195/000 الی 385/000 تومان
صفحه تریزون520/000 الی 740/000 تومان
فیلتر درایر135/000 الی 195/000 تومان
رله اورلود کمپرسور295/000 الی 490/000 تومان
نصب و راه اندازی350/000 الی 490/000 تومان
سرویس کامل270/000 الی 495/000 تومان
آبسردکن و یخساز295/000 الی 1/295/000 تومان
رفع آبریزی250/000 الی 390/000 تومان
جابجایی درب450/000 الی 640/000 تومان
نمایش بیشتر

کدامیک از مدل ها و مشکلات یخچال هاردستون در آی پی امداد تعمیر می شوند؟

مدل های مختلف یخچال هاردستون ممکن است با گذشت زمان دچار ایراداتی شوند که برای برطرف کردن هریک از این خرابی ها لازم است از خدمات مرکز آی پی امداد استفاده نمایید. متخصصین این مجموعه می توانند هریک از مدل های این محصول را با بهترین کیفیت برای شما تعمیر نمایند.

 • انواع مدل یخچال هاردستون شامل یخچال فریزرهای دوقلو، کمبی، ساید بای ساید، تک درب و هتلی سری HD، CO، HS، GS، NF

یخچال هاردستون ممکن است به دلایل مختلفی دچار مشکلاتی در کارکرد خود شده و نیاز به تعمیر داشته باشد. در این شرایط تعمیرکار متخصص و باتجربه آی پی امداد می تواند در زمینه رفع مشکلات یخچال هاردستون به شما کمک نماید.

 • یخچال روشن نمی شود.
 • آب از یخچال نشت می کند.
 • یخچال سرما ندارد.
 • صدای یخچال زیاد است.
 • یخچال اتومات نمی کند.
 • و سایر ایرادات

خدمات تعمیرکار یخچال هاردستون در آی پی امداد

رفع هریک از ایرادات یخچال های هاردستون نیازمند این است که تعمیرکار آی پی امداد دستگاه را به صورت دقیق عیب یابی و قطعات معیوب آن را تعمیر یا تعویض نماید. به طور کلی انواع خدمات سرویس، تعمیر و نصب یخچال هاردستون در آی پی امداد با قطعات فابریک به مشتریان ارائه می شود. انواع خدمات مجموعه آی پی امداد شامل موارد زیر می باشند:

رفع انواع ارور یخچال هاردستون

با گذشت زمان، قطعات یخچال مانند موتور، فن ها و کمپرسور فرسوده می شوند. این مسئله باعث عملکرد نادرست و در نهایت بروز خطای یخچال هاردستون خواهد شد. اگرچه ممکن است برخی از ارورهای دستگاه با راه حل های ساده نظیر ریست یخچال هاردستون برطرف شود، اما در بیشتر موارد، بهتر است برای رفع مشکل از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید. استفاده از خدمات تعمیرکاران مجرب آی پی امداد برای رفع خطاهای یخچال هاردستون می تواند به شما در صرفه جویی در زمان و هزینه و جلوگیری از بروز مشکلات جدی تر کمک نماید.

تعمیر برد یخچال هاردستون

برد یخچال هاردستون به عنوان یکی از اجزای حساس و گران قیمت این دستگاه، نقشی اساسی در کنترل و هماهنگی عملکرد سایر قطعات ایفا می کند. خرابی این برد می تواند منجر به از کار افتادن کامل یخچال شده و نیاز به تعمیر فوری توسط تکنسین های مجرب داشته باشد. خرابی برد یخچال هاردستون می تواند مشکلی جدی و پرهزینه باشد. از این رو پس از آگاهی از علائم هشداردهنده خرابی برد، اقدام به موقع برای عیب یابی و تعمیر توسط متخصصان مجاز آی پی امداد، می تواند از بروز آسیب های بیشتر و صرف هزینه های هنگفت برای تعمیر یخچال هاردستون جلوگیری کند.

 تعمیر برد یخچال هاردستون

تعمیر درب و دستگیره یخچال هاردستون

درب و دستگیره یخچال هاردستون به مرور زمان به دلایل مختلفی ممکن است نیاز به تعمیر پیدا کنند. استفاده مکرر از درب و دستگیره یخچال می تواند به مرور زمان باعث فرسودگی و آسیب دیدگی آنها شود. این مسئله می تواند منجر به بروز مشکلاتی مانند شل شدن اهرم دستگیره یخچال هاردستون، ناهموار شدن درب یا حتی بسته نشدن آن شود. در این شرایط بهترین کار این است که تعمیر درب و دستگیره یخچال هاردستون خود را به یک تعمیرکار متخصص بسپارید. متخصصین مجموعه آی پی امداد دارای تجربه لازم برای تشخیص دقیق مشکل و انجام تعمیرات درب یخچال هستند. آنها همچنین به ابزارها و قطعات یدکی اورجینال مورد نیاز برای انجام کار نیز دسترسی دارند.

تعمیر درب و دستگیره یخچال هاردستون

تعمیر و تعویض سنسور یخچال هاردستون

سنسورهای یخچال هاردستون نقش مهمی در عملکرد صحیح دستگاه داشته و با اندازه‌گیری دما در داخل یخچال و فریزر، به یخچال می‌ گویند که چه زمانی باید روشن یا خاموش شود و چه مقدار باید خنک گردد. با گذشت زمان، این سنسورها می‌توانند به دلایل مختلفی نظیر تجمع گرد و غبار و کثیفی، نوسانات برق یا فرسودگی دچار خرابی هایی شوند. اگر سنسور یخچال شما خراب باشد، مشکلات مختلفی در عملکرد دستگاه ایجاد شده و لازم است سریعا اقدام به تعویض آن نمایید. تعمیر یا تعویض سنسور یخچال هاردستون می تواند یک کار پیچیده باشد. برای انجام این کار نیاز به دانش فنی و ابزار آلات مخصوص و در نظر گرفتن مقدار اهم سنسور یخچال هاردستون می باشد. تعمیرکاران مجرب آی پی امداد می توانند سنسور دستگاه شما را با لوازم یدکی اصل یخچال هاردستون تعویض نمایند.

تعمیر و تعویض سنسور یخچال هاردستون

تعمیر یخساز یخچال هاردستون

یخسازهای یخچال فریزر و ساید بای سایدهای هاردستون مانند هر وسیله مکانیکی دیگری، با گذشت زمان دچار فرسودگی و خرابی می شوند. به طور کلی یخساز یخچال از قطعات مختلفی نظیر سنسور، برد، موتور، اهرم، اتصالات و لوله هایی تشکیل شده است که بروز خرابی در هریک از آنها می تواند منجر به از کار افتادن یخساز شود. در همین راستا، اگر مشکل یخساز شما پیچیده به نظر می رسد مانند نشت آب یا مشکلات مربوط به برد کنترل و … و قادر به رفع آن نیستید، بهتر است برای تشخیص و تعمیر دقیق آن از تعمیرکار متخصص آی پی امداد کمک بگیرید.

تعمیر آبسردکن یخچال هاردستون

با گذشت زمان قطعات آبسردکن یخچال هاردستون مانند شیرها، لوله ها و اتصالات فرسوده شده و دچار خرابی هایی خواهند شد که باعث نشت و چکه کردن آب یا عدم کارکرد صحیح آبسردکن می شود. برخی از مشکلات آبسردکن را می توان با عیب یابی و تعمیرات ساده برطرف کرد، اما برای تعمیرات پیچیده تر یا مشکلاتی که مربوط به لوله کشی و قطعات آبسردکن است، می توانید از تعمیرکار متخصص آی پی امداد کمک بگیرید.

تعمیر موتور یخچال هاردستون

موتور یخچال هاردستون که به عنوان کمپرسور نیز شناخته می‌ شود، نقشی حیاتی در عملکرد این دستگاه دارد. این قطعه وظیفه دارد با فشرده‌ سازی گاز مبرد، گرمای داخل یخچال را جذب و آن را به محیط بیرون منتقل کند و در نتیجه، سرمایش محفظه‌ های یخچال و فریزر را حفظ نماید. اگر موتور یخچال روشن نشود یا دچار خرابی و از کار افتادگی گردد، هیچگونه سرمایی تولید نخواهد شد و دمای داخل یخچال به تدریج افزایش می‌ یابد. اگر موتور به طور کامل از کار افتاده باشد یا آسیب جدی دیده باشد، تعویض آن تنها راه حل خواهد بود. مجموعه آی پی امداد با بهره‌گیری از تکنسین‌ های مجرب و متخصص، خدمات عیب‌ یابی، تعمیر و تعویض موتور یخچال هاردستون را در سریع‌ ترین زمان و با بالاترین کیفیت به شما ارائه می‌ دهد.

تعمیر موتور یخچال هاردستون

تعویض فیلتر یخچال هاردستون

فیلتر یخچال هاردستون یکی از بخش هایی است که نقشی اساسی در تصفیه آب آشامیدنی شما و حذف آلاینده‌ ها و ناخالصی‌ ها از آن ایفا می‌ کند. اگر طعم و بوی آب آشامیدنی شما تغییر کرده و ناخوشایند شده است، جریان آب کاهش پیدا کرده است، ذرات آلوده در آب یخچال خود مشاهده می کنید و یا نشانگر تعویض فیلتر یخچال هارستون شما روشن شده است، لازم است اقدام به تعویض فیلتر تصفیه آب آن نمایید. تعمیرکاران مجرب آی پی امداد با نحوه صحیح تعویض فیلتر و مدل‌ های مختلف یخچال هاردستون آشنایی کامل دارند و می‌ توانند این کار را بدون آسیب رساندن به دستگاه انجام دهند.

تعویض فیلتر یخچال هاردستون

شارژ گاز یخچال هاردستون

گاز یخچال ماده‌ ای خنک‌کننده است که در سیستم سیکل تبرید یخچال مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این گاز با تبخیر و چگالش شدن، گرمای داخل یخچال را جذب کرده و به بیرون منتقل می‌ کند و به این ترتیب، باعث خنک شدن فضای داخلی یخچال می‌ شود. با گذشت زمان و به دلیل استفاده نامناسب یا وارد شدن ضربه به لوله ها ممکن است گاز یخچال دچار نشتی شود. کاهش سرمایش یخچال، یخ‌زدگی بیش از حد، ایجاد برفک و کارکرد بیش از حد کمپرسور از جمله نشانه های کمبود گاز یخچال است. شارژ گاز یخچال، فرآیندی تخصصی است که باید توسط تعمیرکار مجاز و باتجربه انجام شود.

 

نمایندگی یخچال هاردستون در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال هاردستون شعبه های مختلفی را در سراسر تهران راه اندازی کرده است. به همین منظور این مرکز، خدمات تعمیرات یخچال هاردستون را در کمترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه می دهد. بنابراین مشتریان گرامی در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران می توانند در هر زمان برای تعمیر یخچال هاردستون خود از طریق مجموعه آی پی امداد اقدام کنند. برای استفاده از خدمات یخچال هاردستون در تهران کافی است با مجموعه آی پی امداد تماس بگیرید تا تعمیرکار مربوطه در کمترین زمان ممکن برای عیب یابی و تعمیر دستگاه در محل شما حاضر شود.

تعمیر یخچال فریزر و ساید هاردستون در محل

در برخی از مواقع ممکن است کاربران زمان لازم جهت انتقال دستگاه معیوب خود به تعمیرگاه یخچال هاردستون را نداشته باشند که مجموعه آی پی امداد مشکل شما را حل کرده و با اعزام تعمیرکاران به منزل مشتری و تعمیر یخچال هاردستون در محل، مشکل دستگاه شما را رفع خواهد کرد. از مزایای استفاده از خدمات تعمیر یخچال هاردستون در منزل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در هزینه و زمان تعمیرات دستگاه شما صرفه جویی می شود.
 • برای حمل دستگاه به مرکز هزینه اضافی دریافت نمی شود.
 • دستگاه شما به دلیل عدم جابجایی دچار آسیب دیدگی بیشتر نخواهد شد.
 • شما از نزدیک روند تعمیرات یخچال و کیفیت کار را دنبال می کنید.
 • تکنسین مربوطه به سوالات شما پاسخ خواهد داد.

تعمیر یخچال فریزر و ساید هاردستون در محل

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات یخچال هاردستون در آی پی امداد

آی پی امداد دارای بیش از 30 سال تجربه درخشان در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی نظیر یخچال های برند هاردستون می باشد و تعمیرکاران این مجموعه همواره در تلاش اند تا بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهند. در ادامه به مزایای استفاده از خدمات تعمیرات یخچال هاردستون در آی پی امداد خواهیم پرداخت:

 • ارائه خدمات در تمامی ایام هفته
 • اعزام تعمیرکار یخچال هاردستون به محل
 • مقرون به صرفه بودن هزینه تعمیرات دستگاه
 • ارائه گارانتی یخچال هاردستون 3 الی 12 ماهه
 • ارائه فاکتور جهت تشریح هزینه ها
 • استفاده از باکیفیت ترین قطعات یخچال هاردستون
 • اختصاص پنل کاربری به مشتریان
 • ارتباط آنلاین و 24 ساعته با واحد پشتیبانی و شکایات

سرویس یخچال هاردستون چگونه مانع از خرابی دستگاه می شود؟

سرویس یخچال هاردستون می تواند به طور قابل توجهی از خرابی دستگاه در طول زمان جلوگیری کرده و طول عمر یخچال را نیز افزایش دهد. لذا به شدت توصیه می شود که یخچال هاردستون خود را به طور مرتب و هر چند ماه یکبار توسط یک تکنسین مجرب سرویس کنید. سرویس کاران متخصص و باتجربه آی پی امداد می توانند در طول سرویس، مشکلات جزئی را که می تواند منجر به خرابی های بزرگتر در دستگاه شود، شناسایی و رفع کنند. همچنین آنها اجزای کلیدی مانند فن ها، کمپرسور، نشتی گاز، کندانسور، لاستیک درب و … را بررسی و در صورت نیاز آنها را روغن کاری یا تعویض می کنند. تکنسین های این مرکز می توانند تنظیمات یخچال هاردستون و دمای آن را بررسی و آن را به درستی تنظیم نمایند. این مسئله می تواند به کاهش مصرف برق و افزایش عمر دستگاه کمک کند. در مورد نحوه استفاده و نگهداری صحیح از یخچال نیز به شما مشاوره های لازم را ارائه خواهند داد.

عیب یابی مشکلات یخچال هاردستون

در صورتی که قصد عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر هاردستون خود را دارید، می توانید از نکاتی که در ادامه آورده شده است، استفاده نمایید. آی پی امداد در این بخش به عیب یابی مشکلات یخچال هاردستون برای شما پرداخته است تا در صورت نیاز بتوانید ایرادات دستگاه خود را برطرف نمایید.

روشن نشدن یخچال هاردستون

 • ابتدا باید دو شاخه سیم برق یخچال را بررسی کنید، ممکن است از داخل پریز بیرون آمده باشد.
 • سپس طول سیم برق یخچال را به درستی چک کنید، ممکن است دچار تاشدگی و پارگی شده باشد و جریان برق به خوبی وارد یخچال نمی شود.
 • تعمیرکار باید موتور یخچال را بررسی کند تا از سالم بودن آن مطمئن شود.
 • اگر موتور یخچال نیم سوز است یا به طور کامل سوخته باشد، باید تعویض شود.
 • لازم است برد الکترونیکی یخچال نیز به صورت دقیق عیب یابی و تعمیر شود.

علت صدا دادن یخچال هاردستون

 • ممکن است یخچال خود را به درستی تراز نکرده باشید که در اینصورت شاهد شنیدن صدایی از آن خواهید بود.
 • در این شرایط لازم است اقدام به تراز کردن پایه یخچال هاردستون خود نمایید.
 • امکان دارد چیدمان ظروف در یخچال شما به صورت نامناسب باشد که شاهد ایجاد صدا در یخجال خود هستید.
 • ممکن است قطعات پشتی یخچال شما مثل کمپرسور یا فن دچار مشکل شده باشد که در این صورت شما صدایی را در حین کارکرد از یخچال خود میشنوید.

علت صدا دادن یخچال هاردستون

نشت آب از یخچال هاردستون

 • ممکن است اتصالات شیر آب ورودی به دستگاه شما دچار مشکل شده باشد که برای برطرف کردن آن باید این اتصالات را بررسی نمایید.
 • همچنین در صورت ایجاد گرفتگی درین یخچال نیز شاهد جمع شدن آب در زیر کشوهای یخچال خواهید بود.
 • برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید با یک سیخ بلند و انعطاف پذیر اقدام به تمیز کردن و باز کردن این مسیر نمایید.
 • در صورتی که مشکل نشت آب به علت شکستگی و خرابی شاسی یخچال شما می باشد، باید از یک تعمیرکار یخچال هاردستون بخواهید برای تعویض آن اقدام نماید.

علت سرد نکردن یخچال هاردستون

 • در ابتدا درجه دمایی یخچال خود را مورد بررسی قرار دهید. ممکن است این درجه برای فصلی که در آن قرار دارید، مناسب نباشد.
 • در صورت نیاز اقدام به تنظیم دمای یخچال هاردستون براساس اطلاعات درج شده در راهنمای یخچال هاردستون خود نمایید.
 • همچنین ممکن است گاز یخچال شما کم باشد که برای شارژ گاز یخچال خود باید با یک تعمیرکار تماس حاصل نمایید.
 • ممکن است محلی که یخچال خود را در آن قرار داده اید، در معرض تابش نور خورشید باشد که در این صورت باید اقدام به تعویض مکان یخچال خود نمایید.
 • در صورتی که کمپرسور یخچال دچار مشکل شده باشد نیز سرمای مطلوب ایجاد نخواهد شد.

علت چشمک زدن درجه یخچال هاردستون

 • اگر سنسور محیطی خراب باشد، دمای داخل یخچال را به درستی تشخیص نداده و باعث چشمک زدن درجه می شود.
 • ممکن است برد الکترونیکی یخچال دچار مشکل شده و موجب بروز این مشکل شود.
 • نوسانات برق یا اتصالات کوتاه می تواند به برد کنترل آسیب برساند و موجب چشمک زدن درجه شود.
 • همچنین لازم است موتور و لاستیک درب یخچال نیز به دقت بررسی گردد.

برفک زدن یخچال هاردستون

 • در صورتی که گاز یخچال شما بیشتر از حد استاندارد باشد نیز شاهد ایجاد برفک هستید.
 • فرسودگی و پارگی در یخچال هاردستون سبب می شود تا درب یخچال به خوبی بسته نشود.
 • در صورتی که هوای گرم به درون یخچال راه پیدا کند با تماس با هوای سرد، برفک ایجاد می شود.
 • همچنین در صورتی که غذای گرم در یخچال قرار داده شود نیز با هوای سرد یخچال برخورد کرده و برفک تولید می شود.
 • همچنین ایراد در سیستم دیفراست نیز سبب برفک زدن یخچال می شود.

برفک زدن یخچال هاردستون

یکسره کار کردن یخچال هاردستون

 • در صورت وجود ایراد در سیستم برد اصلی یخچال شما شاهد کارکرد یکسره در یخچال هستید.
 • ممکن است ترموستات یخچال شما معیوب شده باشد که دستور قطع فعالیت را در یخچال صادر نکند.
 • بروز مشکل در کمپرسور، سنسور و گاز یخچال نیز از دیگر دلایل بروز این مشکل می باشد.

یکسره کار کردن یخچال هاردستون

علت بوق زدن یخچال هاردستون

 • اگر درب یخچال برای مدت طولانی باز باشد، یخچال برای هشدار به شما و جلوگیری از هدر رفتن هوای سرد، آلارم می دهد.
 • دمای بالا یا پایین داخل یخچال نیز می تواند علت آلارم یخچال هاردستون باشد.
 • در این شرایط لازم است اقدام به بررسی درجه و سپس تنظیم یخچال فریزر هاردستون خود نمایید.
 • مشکلات مربوط به برق، مانند نوسانات برق یا قطعی برق، می تواند باعث شود یخچال بوق بزند.
 • خرابی یا عدم عملکرد صحیح فن یخچال نیز از دیگر دلایلی است که موجب بروز این مشکل می شود.

یخ زدن مواد غذایی در یخچال هاردستون

 • اگر دمای یخچال خیلی پایین تنظیم شده باشد، ممکن است باعث یخ زدن مواد غذایی شود.
 • دمای ایده آل برای یخچال بین 2 تا 3 در مدل های مکانیکی و 6 الی 7 درجه در مدل های الکترونیکی است.
 • اگر دریچه دمپر هوا مسدود شود، برخی از قسمت های یخچال سردتر از حد معمول شده و مواد غذایی یخ می زند.
 • چنانچه درب یخچال به درستی بسته نشود، هوای گرم و مرطوب می تواند وارد یخچال شود و باعث یخ زدن مواد غذایی شود.

بسته نشدن درب یخچال هاردستون

 • از مهم ترین دلایلی که درب یخچال به خوبی بسته نمی شود قرار گرفتن یخچال در سطح شیب دار می باشد.
 • با استفاده از یک تراز می توانید به راحتی این مشکل را برطرف کنید.
 • اگر مدت زمان طولانی از نظافت یخچال گذشته باشد امکان دارد لاستیک درب یخچال کثیف شده و چسبندگی خود را از دست داده است.
 • با یک دستمال و مقداری مواد شوینده آن را تمیز کنید تا درب یخچال کاملاً بسته شود.
 • از گذاشتن ظروف زیاد و سنگین در درب یخچال خودداری کنید. این کار باعث افتاده شدن درب یخچال شده و پایین درب گیر کرده و به خوبی بسته نمی شود.

بسته نشدن درب یخچال هاردستون

علت خاموش شدن یخچال هاردستون

 • اگر در منطقه شما قطعی برق وجود داشته باشد، یخچال شما خاموش می شود.
 • سیم کشی و اتصالات و پریز برقی که یخچال به آن وصل است، ممکن است خراب باشد.
 • اگر ترموستات خراب باشد، ممکن است نتواند به درستی دما را تشخیص دهد و باعث خاموش شدن یخچال شود.
 • مشکلات مربوط به رله اورلود و کمپرسور یخچال نیز از دیگر دلایل بروز این مشکل است.
 • در صورتی که برد کنترل خراب شده باشد، می تواند باعث خاموش شدن یخچال گردد.

بوی نامطبوع یخچال هاردستون

 • یکی از شایع ترین دلایل بوی بد یخچال، فاسد شدن مواد غذایی است.
 • حتما به طور مرتب یخچال خود را بررسی کنید و هرگونه غذای فاسد شده را دور بریزید.
 • ریختن مایعات، مانند آب میوه، شیر یا نوشابه می تواند باعث ایجاد بوی بد در یخچال شود.
 • اگر یخچال شما به طور مرتب تمیز نشود، می تواند بوی بدی به خود بگیرد.
 • می توانید از بوگیر یخچال هاردستون نیز برای رفع بوی نامطبوع دستگاه خود استفاده نمایید.

سوالات متداول تعمیرات یخچال هاردستون

ممکن است شما نیز به هنگام استفاده از خدمات تعمیر یخچال هاردستون در آی پی امداد سوالاتی داشته باشید که در ادامه به رایج ترین آنها پاسخ داده ایم:

مجموعه آی پی امداد جهت ارائه هرگونه خدمات تعمیرات یخچال هاردستون به شما گارانتی 90 الی 365 روز به همراه فاکتور رسمی در پایان کار ارائه خواهد داد.

در آی پی امداد هزینه های مربوط به تعمیرات یخچال هاردستون پس از عیب یابی توسط تکنسین متخصص و براساس تعرفه اتحادیه مشخص می شود.

انواع خدمات تعمیر یخچال هاردستون در آی پی امداد تنها با قطعات اورجینال این برند ارائه می شود.

جهت دریافت خدمات تعمیر یخچال هاردستون در تمامی مناطق تهران می توانید از طریق شماره 02158941 با کارشناسان آی پی امداد تماس بگیرید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال دیدگاه حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد پاسخ داده می شود.
 • لطفاً سوال خود را با جزئیات کامل مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
در بحث‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 • محسن 16 آذر 1401

  سلام وقتتون بخیر من از این فن سرامیکی راست گردش رو میخام تا حالا 2تا خریدم LB بوده ولی من RB میخام.چون چپ گرد رو برعکس میکنم میله فن رو راست گرد میشه ولی خطا میندازه هی برفک میزنه.ممنون میشم راهنمایی کنین اگه عکس فن خود یخجال هم بخاین دارم

  پاسخ دادن