logo logo نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در تهران با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک

نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک
تعمیر یخچال آرچلیک
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر یخچال آرچلیک arcelik در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز مرکزی در محل به عیب یابی و رفع عیب می پردازد. نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیر، راهنمای فارسی نحوه استفاده، علت ارور و نحوه رفع کد خطا، عیب یابی و آموزش تعمیرات یخچال آرچلیک در محل را شرح داده است تا با دانش و آگاهی از خدمات ما بهره مند شوید.

کاربر گرامی هرگونه سوالی در زمینه تعمیر یخچال آرچلیک دارید، کافی است در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) پرسش نمایید تا تعمیرکار نمیاندگی تعمیرات یخچال آرچلیک به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشد. همچنین برای دریافت خدمات تعمیرات با شماره 02158941 تماس بگیرید.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک تا 75% در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک arcelik در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک arcelik در تهران در راستای مشتری مداری، ویژگی های منحصر به فردی را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

آی پی امداد به دلیل همکاری با مجرب ترین تکنسین های حوزه تعمیر توانسته است رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب کند و در حال حاضر یکی از معدود تعمیرگاه های مجاز است که خدمات سرویس در محل تعمیر یخچال آرچلیک با قطعات یدکی اصل و گارانتی 3 الی 12 ماهه برای خدمات تعمیر را به مشتریان خود ارائه می ­دهد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در تهران به شرح زیر می باشد:

 • با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک به حفظ کیفیت دستگاه خود کمک نموده اید، زیرا دستگاه شما با قطعات فابریک عیب یابی می شود.
 • با استفاده از خدمات تعمیرکار آموزش دیده نمایندگی تعمیر یخچال فریزر آرچلیک به افزایش طول عمر دستگاه خود کمک نموده اید.
 • کلیه خدمات در نمایندگی همراه با فاکتور و ضمانتنامه رسمی انجام می گردد.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک با استفاده از قوانین مشتری مداری و رعایت نکات بهداشتی در محل به عیب یابی می پردازد.

نحوه تماس یا نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات یخچال فریزر  آرچلیک

نحوه تماس با نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات یخچال فریزر آرچلیک arcelik به شرح زیر می باشد:

 1. ابتدا با نزدیک ترین شعبه تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی یخچال فریزر آرچلیک خود در زیر تماس حاصل فرمایید یا به ثبت درخواست آنلاین در سایت بپردازید.
 2. بعد از تماس مشخصات شما ثبت می گردد و نام تکنسین با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
 3. تعمیرکار یخچال آرچلیک ظرف کمتر از یک ساعت جهت عیب یابی در محل حاضر می شود.
 4. با استفاده از قطعات فابریک دستگاه شما عیب یابی می شود.
 5. سپس فاکتور شرح خدمات تعمیر یخچال آرچلیک با ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه تقدیم می گردد.
 6. در آخر از شما بابت رضایتمندی از نحوه عملکرد تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر آرچلیک نظرسنجی می شود و هرگونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

چنانچه به تازگی این محصول را خریداری نموده اید، با شماره نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال آرچلیک مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید.

خدمات پس از فروش یخچال آرچلیک به چه صورت است؟

برند آرچلیک یکی از برند های ترکیه ای است که تمایل چندانی به حضور مستقیم در ایران ندارد و همین مسئله موجب شده تا این نام برند را نتوانیم در کنار برند های مطرح قرار دهیم.

خدمات پس از فروش یخچال آرچلیک و بسیاری از برندهای دیگر از سوی شرکت های داخلی ارائه می شوند که با خروج برندهای ایرانی از ایران اقدام به فعالیت کرده اند، اگر یخچال آرچلیک شما خراب شده و قصد استفاده از نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در ایران را دارید، می توانید با شماره های روی ضمانتنامه تماس حاصل فرمایید.

اما اگر به مانند بسیاری دیگر از افراد از خدمات بی کیفیت این شرکت ها رضایت ندارید و نمی خواهید از آن استفاده کنید نگران نباشید؛ چرا که تعمیرگاه مجاز آی پی امداد با داشتن شعب متعدد در سراسر تهران آماده ارائه خدمات تعمیر یخچال آرچلیک در محل می باشد.

تعمیر یخچال فریزر آرچلیک در محل کار یا منزل

خدمات تعمیر یخچال فریزر آرچلیک در محل تخصص می خواهد و این امر تنها در آی پی امداد محقق می شود. در نظر داشته باشید که با استفاده از اصول خدمات در اروپا و قطعات فابریک به عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر آرچلیک در منزل شما پرداخته می شود.

در ادامه به مزایای استفاده از خدمات آی پی امداد در محل پرداخته ایم:

 • استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر آرچلیک در محل باعث می شود هزینه کمتری بابت تعمیر پرداخت نمایید.
 • دیگر خطرات ناشی از انتقال دستگاه به بیرون از منزل شما را تهدید نمی کند.
 • شما عزیزان می توانید از نزدیک ناظر خدمات تعمیرکار یخچال آرچلیک باشید.

نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در تهران در زیر لیستی از وظایف تعمیرکار تعمیرگاه مجاز را شرح داده است:

 • نصب و راه اندازی توسط تعمیرکار یخچال آرچلیک
 • آموزش کار با دستگاه
 • پیگیری خدمات پس از فروش
 • پاسخگویی به سوالات مشتری در زمینه تعمیرات یخچال آرچلیک
 • رفع صدای یخچال فریزر آرچلیک
 • رفع خرابی و تعویض لاستیک دور درب یخچال فریزر آرچلیک
 • رفع مشکل داغ کردن
 • رفع مشکل برفک زدن
 • رفع مشکل منجمد نکردن
 • رفع مشکل کار نکردن فن
 • رفع مشکل روشن نشدن
 • رفع خرابی صفحه دیجیتالی
 • و هر مشکل دیگری که برای دستگاه شما پیش بیاید توسط تعمیرگاه مرکزی تعمیرات یخچال آرچلیک رفع خواهد شد.

به خواندن ادامه دهید تا با آموزش عیب یابی و تعمیرات یخچال آرچلیک آشنا شوید.

تعمیر یخچال آرچلیک توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای بسیاری از مشتریان نمایندگی تعمیرات یخچال برند آرچلیک ایجاد شود، مدت زمانی است که تعمیرکاران این مجموعه برای تعمیر و رفع عیب یخچال معیوب صرف خواهند کرد. به طور کلی مدت زمان تعمیرات یخچال آرچلیک در اکثر مواقعی که مشکلات دستگاه زیاد نباشد، در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام خواهد شد. اما در مواقعی که مشکلات یخچال مربوط به خرابی قطعات و نقص فنی آن ها باشد، مدت زمان بیشتری برای تعمیر و تعویض قطعات دستگاه نیاز است. به طور کلی زمان تعمیر یخچال بر اساس نوع و میزان مشکلات ایجاد شده در دستگاه متفاوت است و تنها نوع خرابی یخچال می تواند پاسخ به این سوال که تعمیر یخچال چقدر زمان می برد را مشخص نماید.

نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک جهت سرعت بخشیدن به کار و جلوگیری از اتلاف وقت مصرف کنندگان تمامی خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیرات یخچال معیوب را در محل به صورت کاملا تخصصی ارائه می دهد. در مواردی که قطعات یخچال معیوب شده باشند نیز تعمیرکاران متخصص مجموعه به سرعت قطعات اورجینال را جایگزین قطعات معیوب می نمایند. پس از تماس مشتریان با این مجموعه، کارشناسان آی پی امداد در مدت زمان کم در محل مورد نظر مشتری حاضر می شوند و نسبت به عیب یابی و تشخیض مشکل یخچال آرچلیک اقدام می نمایند. این تکنسین ها پس از عیب یابی و در کوتاه ترین زمان با استفاده از بهترین قطعات و کیفیت مرغوب اقدام به تعمیر یخچال آرچلیک شما می نمایند و آن را مانند روز اول به شما تحویل می دهند.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر آرچلیک چه ویژگی هایی دارد؟

اولین مسئله ای که افراد به هنگام خرابی یخچال فریزر خود آن را در نظر می گیرند، عیب یابی و تعمیرات صحیح دستگاه توسط تعمیرکار متخصص می باشد. در صورتی که تکنسین از تخصص و تجربه کافی برخوردار نباشد، دستگاه را نادرست عیب یابی کرده و در نهایت باعث خرابی سایر قطعات یخچال شما خواهد شد. از این رو استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در آی پی امداد می تواند بهترین گزینه محسوب شود.

 • تعمیر یخچال فریزر آرچلیک در محل و منزل شما با بالاترین کیفیت ممکن توسط تعمیرکار نمایندگی صورت می گیرد.
 • کلیه آموزش های لازم و دانش روز دنیا برای تعمیرکاران متخصص آی پی امداد ارائه شده است و این تعمیرکاران از تجربه بسیار بالایی برخوردار هستند.
 • تعمیرکار متخصص آی پی امداد ابتدا به تعمیر یخچال آرچلیک پرداخته و در صورت نیاز به کمک قطعات اورجینال اقدام به تعویض آن می کند.
 • تعمیرکار آی پی امداد پس از تعمیر دستگاه، به شما گارانتی معتبر ارائه می نماید.

سوالات متداول کاربران تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد درباره تعمیر یخچال فریزر آرچلیک

سوالات متداول کاربران تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد درباره تعمیر یخچال فریزر آرچلیک به شرح زیر می باشد:

 • آیا نمایندگی رسمی آی پی امداد تضمین کننده استفاده از قطعات اورجینال در مراحل تعویض قطعه یخچال آرچلیک می باشد؟

کلیه قطعات مورد استفاده توسط تکنسین های نمایندگی رسمی آی پی امداد با کیفیت بوده و ارائه گارانتی 3 الی 12 ماهه به مشتریان تضمین کننده اصالت قطعات خواهد بود.

 • چه تضمینی برای تعیین هزینه تعمیرات یخچال آرچلیک بر اساس تعرفه های قانونی در نمایندگی آی پی امداد وجود دارد؟

تعیین هزینه نهایی تعمیر یخچال آرچلیک توسط تعمیرکاران در نمایندگی معتبر آی پی امداد تنها بر اساس استانداردهای تعریف شده توسط مراجع مرتبط صورت می گیرد. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که هزینه تعمیرات یخچال در آی پی امداد کاملا شفاف و منصفانه خواهد بود.

 • آیا تعمیرکاران مرکز آی پی امداد از دانش لازم برای عیب یابی و تعمیر یخچال آرچلیک برخوردار هستند؟

هریک از تعمیرکاران در نمایندگی رسمی آی پی امداد به واسطه برخورداری از بالاترین میزان تجربه و دانش فنی در حوزه عیب یابی و تعمیر یخچال آرچلیک، ایده آل‌ترین سطح از خدمات را به مشتریان ارائه می نمایند.

 • پس از ثبت درخواست تعمیرات یخچال آرچلیک در مرکز آی پی امداد ظرف چند ساعت تکنسین در محل مورد نظر مشتری حضور می یابد؟

ظرف کمتر از یک ساعت پس از ثبت درخواست مشتریان مبنی بر تعمیر یخچال آرچلیک در محل، تکنسین های مرکز آی پی امداد برای بررسی مشکل و اختلال ایجاد شده و ارائه خدمات عیب یابی و تعمیرات یخچال آرچلیک در محل حضور می یابند.

عیب یابی یخچال آرچلیک توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

عیب یابی یخچال آرچلیک را به صورت کامل شرح داده ایم تا چنانچه فنی هستید و دستگاه شما مشکلی پیدا کرده، به رفع عیب و تعمیر یخچال آرچلیک در محل خود بپردازید.

همچنین در نظر داشته باشید که در صورت عدم رفع عیب می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر آرچلیک در تهران بهره مند شوید.

نکات سرویس و نگهداری از زبان تعمیرکار یخچال فریزر آرچلیک

بهترین تعمیرکار یخچال آرچلیک برای رفاه حال شما عزیزان به موارد ایمنی از دستگاه پرداخته است تا با رعایت کردن موارد زیر کمتر نیازمند تعمیر یخچال آرچلیک شوید و در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

 1. در صورت شل بودن پریز برق، یخچال و فریزر را وصل نکنید.
 2. آب را بر روی قسمت های داخلی یا خارجی دستگاه اسپری نکنید.
 3. برای جلوگیری از خطر آتش سوزی و انفجار، مواد حاوی گازهای قابل اشتعال مانند گاز پروپان را در نزدیکی یخچال و فریزر قرار ندهید.
 4. هرگز ظروف پر از آب را در بالای یخچال قرار ندهید.
 5. ریختن آب منجر به ایجاد شوک الکتریکی یا آتش سوزی می­ شود.
 6. یخچال و فریزر را بیش از حد پر نکنید.
 7. هرگز اشیاء را در بالای یخچال قرار ندهید.
 8. در صورت عدم استفاده طولانی مدت، یخچال و فریزر باید از برق خارج شوند.
 9. یک مشکل احتمالی در کابل برق ممکن است باعث آتش سوزی شود.
 10. نوک پلاگین باید به طور مرتب با یک پارچه خشک تمیز شود.
 11. در غیر این صورت، ممکن است باعث آتش سوزی شود.
 12. در صورت عدم تنظیم صحیح پایه های زیرین، یخچال ممکن است دچار لرزش شود.
 13. ایمن سازی و تراز پایه ها می تواند مانع از لرزش یخچال شود.
 14. هنگام حمل یخچال، به دسته درب یخچال فشار نیاورید.
 15. وقتی مجبورید محصول خود را در کنار یخچال یا فریزر دیگر قرار دهید، فاصله بین دستگاه ها باید حداقل هشت سانتی متر باشد.
 16. در غیر این صورت، دیوارهای جانبی مجاور ممکن است مرطوب شوند.
 17. هنگام مشاهده هرگونه خرابی در دستگاه به نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک مراجعه کنید.

چرا یخچال روشن نمی­ شود؟ برای رفع عیب و تعمیرات یخچال آرچلیک چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما روشن نمی شود، برای عیب یابی و تعمیر یخچال آرچلیک موارد زیر را چک نمایید:

 1. پریز برق ندارد.
 2. می ­توانید با استفاده از یک فازمتر پریز را امتحان کنید.
 3. اما در صورتی که سر رشته کافی در این زمینه ندارید بهتر است از یک برقکار کمک بگیرید.
 4. ترموستات معیوب است.
 5. برای تست ترموستات ابتدا به آرامی ورودی و خروجی های ترموستات را از آن جدا کنید و سپس رابط های یک اهم متر را به آن وصل کنید.
 6. ولوم اهم متر را به چپ و راست بچرخانید.
 7. در یک ترموستات سالم باید هنگام قطع کلید عقربه به سمت بی نهایت و در هنگام وصل کلید به سمت صفر منحرف گردد.
 8. در غیر این صورت ترموستات معیوب است و باید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.
 9. سیم های رابط قطع شده ­اند.
 10. سیم بندی را باید به دقت بررسی کنید.
 11. در صورت مشاهده پارگی و یا قطعی در سیم ها باید اتصالات را دوباره برقرار کنید.

اگر همچنان دستگاه شما روشن نمی شود، برای عیب یابی با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر آرچلیک تماس بگیرید.

چرا فن یخچال کار نمی کند؟ چگونه برای تعمیرات و رفع عیب یخچال آرچلیک اقدام کنیم؟

در مواقعی که فن یخچال به درستی کار نمی کند، موارد زیر را برای تعمیر یخچال آرچلیک در نظر بگیرید:

 1. کار نکردن فن یخچال می تواند به دلیل جمع شدن آلودگی و گرد و غبار در پره های آن باشد.
 2. باید فن را باز نموده و گرد و غبار موجود در پره های آن را از بین ببرید.
 3. در صورتی که به هنگام جابجابب پره های فن یخچال شکسته یا آسیب دیده باشند، فن کار نخواهد کرد.
 4. باید فن را به دقت بررسی نموده و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید.
 5. نوسانات و اختلال در جریان برق نیز از دلایل بروز این مشکل است که باید تکنسین جریان برق را بررسی نماید.

در صورتی که نمی توانید دستگاه خود را به درستی عیب یابی کنید، می توانید از تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در تهران کمک بگیرید.

چرا در دیواره یخچال تراکم (قطرات آب) وجود دارد؟ چگونه تعمیرات و رفع عیب یخچال آرچلیک را انجام دهیم؟

اگر در دیواره دستگاه شما قطرات آب وجود دارد، برای عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر آرچلیک مراحل زیر را دنبال نمایید.:

 1. محیط بسیار سرد است.
 2. یخچال و فریزر را در مکان هایی که درجه حرارت زیر 10 درجه سانتی گراد است، نباید نصب کنید.
 3. درب یخچال را مکررا باز و بسته کرده اید.
 4. محیط بسیار مرطوب است.
 5. یخچال و فریزر خود را در مکان های بسیار مرطوب نصب نکنید.
 6. مواد غذایی حاوی مایع در ظروف باز نگهداری می شوند. مواد غذایی آبکی را در ظروف سر بسته قرار دهید.
 7. درب یخچال برای مدت طولانی باز مانده است.
 8.  درب یخچال را ببندید.
 9. ترموستات در حالت بسیار سرد قرار دارد.
 10. ترموستات را در یک دمای مناسب تنظیم کنید.

اگر در دیواره دستگاه شما قطرات آب وجود دارد و نیاز به تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک دارید، ابتدا موارد آموزشی بالا را مشاهده نمایید و در صورت عدم رفع عیب جهت تعمیر یخچال آرچلیک با آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

علت نوسان در دمای یخچال چیست؟ طریقه تعمیرات یخچال آرچلیک در این مواقع

در صورت مواجهه با مشکل نوسان دما می توانید برای تعمیرات یخچال آرچلیک موارد زیر را بررسی کنید:

 1. نوسان دمای یخچال می تواند به علت درست کار نکردن ترموستات باشد که باید تعمیرکار متخصص ترموستات یخچال را بررسی نماید.
 2. ممکن است در سنسور یخچال اختلال ایجاد شده باشد که باید سریعا عیب یابی و رفع گردد.
 3. ممکن است موتور به صورت ناخودآگاه روشن و خاموش گردد که در صورت ادامه این روند دمای یخچال دچار نوسان خواهد شد.
 4. وجود هرگونه ایراد در کارکرد کمپرسور یخچال نیز از دلایل ایجاد این مشکل است که باید کمپرسور بررسی و در صورت نیاز تعمیر گردد.

به هنگام مواجهه با این مشکل بهترین کار استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک می باشد.

چرا کمپرسور دستگاه کار نمی­ کند؟ برای رفع عیب و تعمیر یخچال آرچلیک چه باید کرد؟

اگر کمپرسور دستگاه کار نمی کند، برای عیب یابی و تعمیر یخچال آرچلیک مراحل زیر را چک نمایید:

 1. حرارت محافظ کمپرسور در هنگام قطع برق ناگهانی یا پلاگین ها از کار می ­افتد؛ زیرا فشار مبرد در سیستم خنک کننده یخچال و فریزر هنوز متعادل نشده است.
 2. یخچال تقریبا بعد از 6 دقیقه شروع به کار خواهد کرد.
 3. در صورتی که در پایان این مدت یخچال و فریزر شروع به کار نکرد، بهتر است با نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک تماس بگیرید.
 4. یخچال در چرخه یخ زدگی قرار دارد.
 5. چرخه یخ زدایی به صورت دوره ای رخ می دهد.
 6. دو شاخه یخچال به پریز وصل نشده است.
 7. اطمینان حاصل کنید که دو شاخه در پریز قرار گرفته است.
 8. تنظیمات دما به درستی انجام نشده است.
 9. درجه حرارت مناسب را انتخاب کنید.

چرا آب در کف یخچال جمع می شود؟ برای تعمیر و عیب یابی یخچال آرچلیک در این مواقع چه باید کرد؟

نکات تعمیر و عیب یابی یخچال آرچلیک در صورت مواجهه با مشکل جمع شدن آب در کف دستگاه به شرح زیر می باشد:

 1. مسدود شدن و یا یخ زدگی شیلنگ تخلیه یخچال از رایج ترین جمع شدن آب می باشد.
 2. اگر ذرات غذایی از شلنگ تخلیه عبور کنند و در آنجا رسوب کنند، موجب مسدود شدن شیلنگ و در نتیجه جمع شدن آب می شوند.
 3. اگر شیلنگ تخلیه دچار پارگی شده باشد، می تواند موجل جمع شدن آب در کف دستگاه شود که باید تعویض شود.
 4. دقت کنید اگر آبریز یخچال نشت داشته باشد، ممکن است آب در کف یخچال جمع گردد و باید تعمیر گردد.

در صورتی که قادر به عیب یابی و رفع مشکل دستگاه خود نیستید، می توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک کمک بگیرید.

چرا یخچال عملیات یخ زدایی را انجام نمی دهد؟ نحوه تعمیرات یخچال آرچلیک به چه صورت است؟

در مواقعی که یخچالتان عملیات یخ زدایی را به درستی انجام نمی دهد، می توانید برای تعمیر یخچال آرچلیک در محل موارد زیر را بررسی کنید:

 1. وجود خرابی در کمپرسور، ترموستات و سایر قطعات یخ زدا می تواند موجب بروز این مشکل شود.
 2. تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک باید تمامی این قسمت ها را به دقت بررسی و تعمیر نماید.
 3. وجود ایراد در صفحه کنترل نیز از دلایل کار نکردن یخ زدا می باشد که باید مشکل آن سریعا رفع شود.
 4. خرابی تایمر یخچال نیز از دلایل این مشکل است که برای رفع آن باید تایمر را به دقت عیب یابی کنید.

چرا موتور یخچال یکسره کار می­ کند؟ چگونه به تعمیر یخچال آرچلیک اقدام نماییم؟

اگر دستگاه شما یکسره کار می کند، برای عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر آرچلیک مراحل زیر را چک نمایید:

 1. دمای اتاق ممکن است زیاد باشد.
 2. طبیعی است که محصول برای مدت طولانی تری در محیط گرم کار کند.
 3. ممکن است یخچال و فریزر به تازگی وصل شده باشد یا ممکن است اخیرا یخچال را از مواد غذایی پر کرده باشید.
 4. هنگامی که یخچال و فریزر به تازگی وصل شده باشد، رسیدن به دمای تنظیم شده مدت بیشتری طول می کشد.
 5. مقادیر زیادی غذای گرم در داخل یخچال گذاشته اید.
 6. به هیچ عنوان غذای بسیار گرم را درون یخچال قرار ندهید.
 7. ممکن است درب یخچال به طور مکرر باز شده باشد.
 8. هوای گرم که وارد یخچال شده است، باعث می شود یخچال برای مدت طولانی تری کار کند. سعی کنید درها را مرتبا باز نکنید.
 9. یخچال و فریزر روی دمای بسیار پایین تنظیم شده است.
 10. دمای یخچال را تا حدی گرم تر تنظیم کرده و صبر کنید تا دمای مطلوب حاصل شود.
 11. مهر و موم درب (لاستیک دور درب) یخچال یا فریزر ممکن است آلوده، فرسوده و یا شکسته باشد.
 12. مهر و موم را تمیز یا تعویض کنید. مهر و موم خراب باعث می شود یخچال برای مدت زمان طولانی تری به منظور حفظ دمای فعلی کار کند.

اگر دستگاه شما یکسره کار می کند و با راهنمایی های بالا مشکل رفع عیب نشد، کافی است از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در تهران بهره مند شوید.

علت سرد نبودن یخچال چیست؟ برای تعمیرات و رفع عیب یخچال آرچلیک چه کنیم؟

در صورت سرد نبودن یخچال باید موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب یخچال آرچلیک به کار بگیرید:

 1. دمای یخچال باید متناسب با فصل سرما و گرما مجددا تنظیم شود.
 2. ممکن است واشر درب یخچال کثیف شده و یا دچار شکستگی شده است و باعث ‌می‌ شود که درب به خوبی بسته نشود.
 3. لاستیک دور درب یخچال را نیز بررسی کنید. اگر بر اثر فرسودگی پاره شده و یا بر اثر کثیف بودن چسبندگی خود را از دست داده باشد، درب به خوبی بسته نمی‌ شود.
 4. زمانی که درب بسته نشود، هوای سرد به بیرون نفوذ پیدا کرده و کابین یخچال سرمای کافی را نخواهد داشت.
 5. اگر کویل کندانسور کثیف شده باشد، هوا به خوبی از سیم‌ پیچ‌ های آن عبور نمی‌ کند و یخچال سرما ایجاد نخواهد کرد.

اگر داخل یخچال شما سرد نیست، کافی است برای حل این مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک بهره مند شوید.

چرا مواد غذایی درون کابین یخچال یخ می­ زند؟ روش عیب یابی و تعمیر یخچال آرچلیک در این مواقع

 1. دمای یخچال روی سردترین حالت  تنظیم شده است.
 2. دمای مناسب برای سالم ماندن مواد غذایی بین دو تا پنج درجه سانتی گراد است.

اگر مواد غذایی در داخل کابین یخ میزند، برای عیب یابی و رفع مشکل میتوانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در تهران بهره مند شوید.

هزینه تعمیرات یخچال آرچلیک در نمایندگی آی پی امداد

هزینه تعمیرات یخچال آرچلیک در نمایندگی مجاز آی پی امداد با توجه به مدل یخچال و نوع مشکل دستگاه تعیین می شود. تمامی هزینه های تعمیرات یخچال آرچلیک در آی پی امداد بر حسب نرخ مصوب اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشخص می شود و این موضوع باعث کاهش هزینه های تعمیرات مشتریان تا میزان 75% خواهد شد. تعمیرکار یخچال آرچلیک به جای تعویض قطعات تا جای ممکن سعی می کند تا آن ها را تعمیر نماید. تنها در صورتی که نیاز به تعویض قطعات یخچال باشد، از باکیفیت ترین قطعات اصلی و فابریک با قیمت مناسب استفاده می شود. در پایان کار نیز صورتحساب شفاف برای هزینه های تعمیرات به مشتری ارائه خواهد شد.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در آی پی امداد چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد شامل موارد زیر می باشد:

 • آی پی امداد آماده ارائه سرویس و خدمات برای یخچال آرچلیک با کادری مجرب و دوره دیده در منزل شما و در سراسر نقاط تهران است.
 • تعمیرکار یخچال آرچلیک با بهره گیری از جدیدترین ابزارآلات تعمیری موجود در بازار همواره سعی در ارائه بالاترین سطح از خدمات به مشتریان خود دارد.
 •  تعمیرات یخچال آرچلیک به صورت کامل و در صورت نیاز با استفاده از قطعات یدکی اورجینال صورت می­ گیرد.
 • مجموعه آی پی امداد برای اطمینان خاطر شما عزیزان تمام خدمات تعمیر یخچال آرچلیک را با گارانتی 3 الی 12 ماهه به مشتریان خود ارائه می­ دهد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار یخچال آرچلیک arcelik در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات یخچال آرچلیک arcelik در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی یخچال آرچلیک arcelik به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر یخچال آرچلیک arcelik، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

34 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. کرباسی 07 فروردین 1401

  سلام یخچال ارچلیک داریم از دیروز موقع برادشتن آب از دستگاه، صفحه نمایش خاموش و روشن میشده و Error میده، ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 فروردین 1401

   سلام، اتصالی در قسمت برد الکترونیکی است. سوکت های متصل به برد را بررسی کنید

   پاسخ دادن
 2. یزدانی 26 خرداد 1400

  سلام یخچال من چچراغ قرمزش روشن و خاموش میشه و عدد ۲ به حرف A چشمک زن شده

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 27 خرداد 1400

   سلام، اگر سرما به حد کافی است، مربوط به گرمای فصل و محیط میباشد. اما اگر برودت کم شده است، به بررسی سنسور و شارژگاز بپردازید. برای عیب یابی و رفع مشکل میتوانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
  Zahra 30 بهمن 1399

  سلام مدتیه یخچال ارچلیک فریزش خوب یخ میبنده ولی قسمت یخچال اب میریزه و خوب خنک نمیکنه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 02 اسفند 1399

   سلام، احتمالا یا مشکل از گرفتگی در قسمت فاضلاب یا فن یا گاز میباشد که باید به بررسی موارد ذکر شده بپردازید.

   پاسخ دادن
  محمد 11 دی 1399

  سلام فن یخچال بد کار میکنه یخچال ارچلیک .انگار گیر داره .یه بار دیگه هم همینطوری شد درست شد ولی این بار صدای فن عوض شده چکار کنم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 دی 1399

   سلام، فن باید تعویض شود.

   پاسخ دادن
  علی باغیشنی 22 آذر 1399

  سلام خسته نباشیددرجه فریزر ارچلیک دمای فریزر کم نمیشوددرجه که کم میکنیم برمیگردی دمای 29یا30درجه ویخچال زیادیخ میبنددخودم میتونم انجام بدم یا نه فنیم خوب هستش

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 22 آذر 1399

   سلام، ابتدا سنسور محیطی بررسی شود و در صورت خرابی تعویض شود. سپس بررسی نمایید تا قسمت فاضلاب گرفتگی نداشته باشد و در آخر از سالم بودن لاستیک اطمینان حاصل نمایید.

   پاسخ دادن
  سعید 12 آذر 1399

  سلام.وقت بخیر.یکی از پره های فن یخچال شکسته و صدا میده.چطور فن رو تعویض کنم؟خودم میتونم یا حتما نمایندگی باید تعویض کنه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 12 آذر 1399

   سلام، پروانه فن را تهیه نمایید و جا بزنید.

   پاسخ دادن
  وحید 12 آبان 1399

  سلام دلبل روشن شدن چراغ قرمز رنگ به شکل برفک در یخچال ساید آرچلبک چی هست؟

  پاسخ دادن
  ناشناس 08 آبان 1399

  سلام.چرا فریزر صدای نق تق میدهد و چراغ زرد یا قرمز میشود

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 09 آبان 1399

   سلام، ابتدا بررسی نمایید که مشکل شارژگاز نداشته باشید و همچنین فن هم باید بررسی شود و اگر سیستم الکترونیکی است، رله های برد هم باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
  مجید 27 خرداد 1399

  با سلام یخچال آرچلیک روی صفحه نمایش علامت تعجب چشمک زن میاد علت چیه خوب هم کار میکنه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 27 خرداد 1399

   سلام، به بررسی سنسور و مشکل برودت بپردازید

   پاسخ دادن
  ف.رحیمیان 16 اردیبهشت 1399

  سلام خواهر من یه یخچال ارچلیک داره سال ۸۵ خریده الان مشکلش قسمت پایین یخچال خنک نمیکنه ودرجه روی ۹گیر کرده اتومات نمیکنه فریزرش خوبه در ترکیه هم دنبال قطعه گشتیم پیدا نکردیم لطفا راهنمایی کنید ممنونم

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 16 اردیبهشت 1399

   سلام ، برد الکترونیکی و فن یخچال آرچلیک شما باید چک شود ، اگر این موارد سالم بود ؛ گاز یخچال توسط تعمیرکار آرچلیک چک شود.

   پاسخ دادن
  شفیعی 31 فروردین 1399

  سلام درجه یخچال ارچلیک در گرمترین حالت قرار دارد و تغییر نمی کند هرچه درجه را می چرخانیم درجه دیجیتال همان است.

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 31 فروردین 1399

   سلام دوست عزیز ، ترموستات یخچال آرچلیک شما مشکل دارد و باید تعویض شود ، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات بهره مند شوید

   پاسخ دادن
  ناهید 25 اسفند 1398

  سلام دو تا از کشوهای یخچال شکسته چطوری میتونم تهیه کنم ؟؟

  پاسخ دادن
  یاسینی پور 24 اسفند 1398

  سلام فریزر ارچلیک دارم که یک علامت اخطار قرمز رنگ دو ساعتی هست روی صفحه نمایش اومده مشکل از کجاس ممنون

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 25 اسفند 1398

   سلام دوست عزیز در ابتدا فریزر آرچلیک خود را از برق بکشید و مجدد بزنید اگر مشکل حل نشد اطلاع دهید

   پاسخ دادن
  ابراهیم 18 بهمن 1398

  با سلام یخچال وفریزر ارچلیک داریم مدتی است مایعی شبیه لجن وگل مانند ازدیواره داخل یخچال وارد قسمت محفظه میوه جات میشود شبیه زنگ زدگی است لطفا راهنمای کنید علت از کجاست با تشکر

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 19 بهمن 1398

   سلام دوست عزیز ، گرفتگی فاضلاب یخچال فریزر آرچلیک را رفع نمایید

   پاسخ دادن
  عباس شیرزاد 17 دی 1398

  سلام فریزر هفت کشو ارچلیک دارم قاب کشو لازم دارم

  پاسخ دادن
  مجتبی 14 دی 1398

  سلام خسته نباشید ما بعد از 10روز از مسافرت برگشتیم و دیدیم تمام محتویات یخچال و فریزر ال شده اند و یخچال کار نمیکند و ارور E1میدهد و کلن صفحه دیجیتال قاطی کرده ،لطفا کمکمون کنید.ممنون

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 14 دی 1398

   سلام دوست عزیز ، برد الکترونیکی و قطعات مربوط به دیفراست یخچال باید توسط تعمیرکار یخچال آرچلیک در محل چک شود ، برای رفع عیب میتوانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
  سعیدحسنوند 17 آذر 1398

  سلام وخسته نباشیدبندیخچال سایت دارم چندوقت که روشن می کنم تایکی دوساعت کارمی کنه بعدارورمی ده وکارنمی کنه یعنی موتورخاموش میشه میشه لطفا راهنمایم بفرمایدحسنوندم ازدورودلرستان

  پاسخ دادن
   مدیر 17 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، سنسور و برد الکترونیکی خچال ساید آرچلیک شما باید چک شود.

   پاسخ دادن
  رضا احمدی 02 آبان 1398

  سلام. یخچال آرچلیک مدلCTF5000WDS ما در قسمت آبسردکن دچار پوسیدگی شده و نوار درب هم بنظر کمی خوابیده است امکان تعویض وجود دارد؟ هزینه تقریبی چقدر است؟

  پاسخ دادن
   مدیر 04 آبان 1398

   سلام دوست عزیز ، لاستیک دور درب یخچال آرچلیک شما باید تعویض شود . برای رفع عیب میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال آرچلیک در تهران بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  مصطفی حسینی 17 مهر 1398

  سلام خسته نباشید یخچال دوقلوی آرچلیک دارم که دسته درب ان شکسته است لطفا راهنمایی کنید از کجا میتوانم تهیه کنم ضمنا بنده در استان کردستان شهرستان قروه سکونت دارم باتشکرازشما

  پاسخ دادن