تعمیر یخچال ارج

تعمیر یخچال ارج

Rating: 4.3/5. From 6 votes.
Please wait...

نمایندگی تعمیرات یخچال ارج

تعمیر یخچال ارج

برای تعمیر یخچال ارج در تهران با کجا تماس بگیریم ؟ نمایندگی تعمیرات یخچال ارج در تهران کجاست ؟

مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز یخچال ارج اینجا است تا به تمام این سوالات پاسخ دهد ، لازم است بدانید که تعمیرات یخچال ارج تخصص میخواهد و برای افزایش طول عمر یخچال ارج باید از قطعات فابریک و تعمیرکار یخچال ارج استفاده نمود تا هزینه کمتری بابت تعمیرات یخچال ارج خود بپردازید . به خواندن ادامه دهید تا با نمایندگی تعمیرات یخچال ارج آشنا شوید و همچنین بدانید که چرا برای تعمیرات یخچال ارج آی.پی امداد را انتخاب نمایید ؟

نمایندگی تعمیرات یخچال ارج
تعمیر یخچال ارج
 • آی.پی  امداد تعمیرگاه مجاز یخچال ارج ، با شعبات مختلف در سراسر تهران تعمیرات یخچال ارج را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 • تعمیرکار یخچال ارج با لباس فرم آی.پی در محل حاضر میشود .
 • تعمیر یخچال ارج در محل انجام میگردد و به هیچ عنوان از مکان شما خارج نمیشود .
 • تعمیرات یخچال ارج با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه انجام میگردد .
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز یخچال ارج ، توسط اوپراتور مربوطه راهنمایی میشوید تا چنانچه مشکل جزئی بود رفع عیب گردد در غیر این صورت تعمیرکار یخچال ارج ظرف کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود .

توجه : چنانچه یخچال ارج خریداری نموده با شماره نمایندگی تعمیرات یخچال ارج مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش بهره مند شوید .

نمایندگی تعمیرات یخچال ارج

در بالا به این موضوع اشاره نمودیم که ، برای تعمیرات یخچال ارج حتما از نمایندگی تعمیرات یخچال ارج استفاده نمایید تا با استفاده از اصول خدمات ارج ، کیفیت را احساس نمایید . در نظر داشته باشید که آی.پی امداد نمایندگی رسمی یخچال ارج نمیباشد و تنها در قالب تعمیرگاه مجاز یخچال ارج خدمات را ارئه میدهد .

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات یخچال ارج

 • تعمیر یخچال ارج در محل
 • تعویض تایمر یخچال ارج
 • شارژگاز یخچال ارج
 • تعویض ترموستات یخچال ارج
 • تعویض لاستیک درب یخچال ارج
 • تعویض فن یخچال ارج
 • تعویض موتور یخچال ارج
 • رفع کلیه عیب های یخچال ارج

توجه نمایید که برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ارج میتوانید وارد سایت رسمی arjservice شوید و یا با شماره 48039 تماس حاصل نمایید . در زیر به سوالات متداول مشتریان از نمایندگی تعمیرات یخچال ارج میپردازیم .

یخچال فریزر های ارج در انواع مختلف با ظرفیت های متفاوت تولید میشوند اما ویژگی هایی مهم در همه ی آن ها موجوداست که به شرح آن ها میپردازیم:

كابين های داخلي یخچال های ارج از مواد پلاستيك (پلي استايرن مقاوم با فوم) و با رنگ مناسب بوده و روي سطح داخلي آن با يك لايه محافظ جهت استحكام ، ايجاد شفافيت لازم و تسهيل در نظافت پوشيده شده است .در واقع تمام سطوح یخچال های وساید بای ساید های ارج از فولاد ضد زنگ، براق، شیک و آسان برای تمیز کردن ساخته میشوند.

در طراحی جدید یخچال های ارج صفحه نمایش خارجی به شما کمک میکند که به سرعت و با دقت دمای داخل یخچال را تنظیم نمایید.جالب است بدانید سرد بودن متفاوت نقاط مختلف یخچال یکی از رایج ترین مشکلات یخچال فریزر های دنیا بود که امروزه در یخچال های ارج این مشکل با تعبیه  فن در دستگاه و سیستم چرخش هوا ، این مشکل حل شده و هوای داخل یخچال یکنواخت میشود.جالب است بدانید که یخچال های ارج هيچگاه نياز به برفك زدايي ندارند و مواد غذايي هم در قسمت يخچال و هم در قسمت فريزر هميشه سالم و با كيفيت خوب نگهداري مي شود .

از دیگر ویژگی های یخچال فریزر ها و ساید بای ساید های ارج قابل تنظیم بودن قفسه ها است که کار را برای شستشو راحت تر میکند.

در دنیا زیاداند تولیدکنندگان لوزم خانگی سازگار با محیط زیست میتوان ارج را هم یکی از این تولیدکنندگان اما در ایران دانست زیرا طراحان و تولیدکنندگان ارج یکی از مهم ترین مسائل را تولید محصولاتی کاملا مطابق و سازگار با محیط زیست میدانند.

آبریزهای موجود در یخچال های ارج داخلی بوده و نیاز به لوله کشی آب ندارد و با پر نمودن محفظه ی آن میتوانید آب خنک بیاشامید .

از ویژگی های منحصر به فرد این یخچال فریزر این است که در صورت باز ماندن زیاد درب ، دستگاه از طریق بوق های پی در پی شما را آگاه میسازد .

یخچال فریزرهای جدید ارج دارای سیستم عیب یاب هوشمند میباشد که تنها با نزدیک کردن گوشی خود به دستگاه و تماس با خدمات مشتریان میتوانید مشکل دستگاه را متوجه شوید .

 • نمایندگی تعمیرات یخچال ارج در تهران کجاست ؟
 • چرا یخچال ارج کار نمیکند ؟
 • چرا یخچال ارج صدا میدهد ؟
 • چرا فریزر ارج منجمد نمیکند ؟
 • چرا یخچال ارج برفک میزند ؟
 • چرا یخچال ارج سرما ندارد ؟

تعمیرگاه مجاز یخچال ارج

مسلما مهم ترین دستگاه در خانه ، یخچال است در واقع میتوان گفت دستگاهی که شما نمی توانید بدون آن زندگی کنید . اگر یخچال ارج شما شما پر سر و صدا باشد ، تسلیم نشوید ما می توانیم کمک کنیم. طبق گزارش نمایندگی تعمیرات یخچال ارج 30% مشکلات مشتریان بعد از سالها استفاده مشکل صدا دادن یخچال است که این بیشترین درصد از بین مشکلات را به خود اختصاص داده است بنابراین ما در آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال ارج تصمیم گرفتیم توضیحاتی درباره چگونگی رفع این مشکل توسط خود مشتری در منزل آماده و ارائه دهیم.

ما در اینجا سایت تعمیرگاه مجاز یخچال ارج یک لیست از رایج ترین قسمت هایی که باعث پر سر و صدا شدن یخچال و فریزر می شوند آورده ایم.. شما می توانید از این اطلاعات برای رفع یخچال و فریزر خود استفاده کنید.

همه ی یخچال فریزرها به طور معمول دارای یک فن خنک کننده میباشند. این قطعه در یخچال های ارج در نزدیکی کمپرسور در عقب پایین یخچال قرار دارد. فن كندانسور، هوا را از طریق کویل کندانسور جریان می دهد تا گرما و همچنین گردش هوا را بر روی تانک تخلیه از بین ببرد تا همچنین آب را تبخیر کند. اگر یخچال شما یک سر و صدای بلند ایجاد می کند، مکن است مشکل از موتور فن خنک کننده باشد. موتور فن كندانسور هم زمان به عنوان موتور تبخیر کننده و کمپرسور عمل می کند. علاوه بر سر و صدا، یخچال شما ممکن است به طور منظم روشن یا خاموش شود.

برای بازرسی از فن، ابتدا برق را قطع کنید و سپس پانل دسترسی عقب را بردارید. به دنبال هر گونه آلودگی یا انسدادی باشید که ممکن است مانع حرکت فن به صورت آزادانه شود. این ناحیه باید از موانع پاک شود تا هوا بتواند به صورت آزاد حرکت کند . اگر موتور فن گرفتگی داشته باشد یا به طور قابل توجهی مسدود شده باشد، یا اگر تیغه فن آسیب دیده باشد، باید جایگزین شود. همچنین برای نشان دادن سایش، لاستیک نصب grommets را بررسی کنید.

موتور فن تبخیر کننده در محفظه ی فریزر واقع شده و مسئول کم کردن هوا در طول کویل های اواپراتور است . اگر یخچال و فریزر در حال ایجاد صدایی بلند است که به نظر می رسد از منطقه یخچال فریزر می آید ، میتوان حدس زد مشکل از موتور فن تهویه ی تبخیری است. شما همچنین ممکن است متوجه شوید که یخچال شما مثل همیشه خنک نیست یا یخ زدگی مواد در فریزر طولانی تر است. برای بررسی فن و موتور تبخیر، شما باید یخچال و فریزر خود را از هم جدا کنید و پوشش فن بخار را بردارید. اگر یخ یا سرما باعث ایجاد سر و صدایی شود، شما باید مشکل یخ زدگی را حل کنید. اگر تیغه فن شل شده یا آسیب دیده باشد، یا اگر شفت موتور به طور آزاد حرکت کند، باید جایگزین شود.

فن تبخیر کننده در یخچال برای جدا کردن موتور از براکت نصب شده و موجب کاهش نویز و ارتعاش استفاده می شود. سایش فن تبخیر کننده و پاره شدن آن می تواند باعث شود که  ارتعاش را افزایش یابد و موجب سر و صدایی بیش از حد شود. شما نیاز به دسترسی به فن تبخیر کننده دارید تا بتوانید مشکل را حل کنید.

اما توصیه میشود اگر سر رشته ای از تعمیرات ندارید با نمایندگی تعمیرات ارج تماس بگیرید تا در کمترین زمان تکنسین متخصص به منزل شما اعزام شود.

مجموعه آی.پی امداد با استفاده از قوانین مشتری مداری و اصول خدمات در اروپا توانسته است خدمات یخچال ارج را در تهران به نحو احسن انجام دهد ، در آی.پی امداد تعمیرکار یخچال ارج دوره و آموزش دیده میباشد تا هیچ مشکلی یخچال ارج شما را تهدید نکند و بتوانید به مانند روز اول از کیفیت یخچال ارج خود بهره مند شوید . در نظر داشته باشید در آی.پی امداد تعمیر ماشین لباسشویی ارج در محل انجام میگردد .

تعمیر یخچال ارج در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر یخچال ارج در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر یخچال ارج در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر یخچال ارج در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیر یخچال ارج در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر یخچال ارج در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر یخچال ارج در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر یخچال ارج در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

31 دیدگاه

 • امیر صوفی

  با سلام یخچال فریزر من ارج هستش صفحه نمایشگر ش مشکل دارد لحظه ای که برق میزنم تا چند دقیقه صفحه نمایشگرش روشنه بعدش شروع به چشمک زدن میکنه و بعدش هم خاموش میکنه ممکنه علتش چی باشه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی یخچال ارج شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   Rating: 5.0/5. From 2 votes.
   Please wait...
  • احسان

   سلام ،یخچال شما مشکل بردی داره باید چک بشه

   No votes yet.
   Please wait...
 • علی

  با سلام
  لامپ یخچال ارج قدیمی ما سوخته. چجوری اون محفظه رو باز کنم و لامپ رو عوض کنم؟
  ممنونم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، داخل یخچال ارج شما ، روی لامپ یک قاب است آن را بردارید و اقدام به تعویض نمایید .

   Rating: 5.0/5. From 2 votes.
   Please wait...
  • ناشناس

   سلام،به سادگی قاب روی لامپو بردارین و لامپو تعویض کنین.

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمد

  باسلام خدمت شما فریزر خانگی ما ارج هستش یک مدتی بود که موقع روشن شدن سروصدایی زیادی میکردید الان روی صفحه آن علامت اچ نمایان است ورون نمیشود

  No votes yet.
  Please wait...
  • احسان

   سلام،یخچال شما یا موتورش مشکل پیدا کرده یا مشکل برد داره که باید توسط متخصص ارج چک بشه.

   No votes yet.
   Please wait...
 • مهسا

  سلام یخچال ارج ما تمام مواد غذایی ک در محفظه پایینی حتی جا میوه ای هم یخ میزند مشکلش چیست

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور یخچال شما یکسره کار میکند ، ترموستات چک نمایید ، برای رفع عیب و تعمیرات یخچال ارج میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   Rating: 4.0/5. From 2 votes.
   Please wait...
  • علی

   سلام،ترموستات یخچال باید تعویض بشه
   شما میتوانید از خدمات آی پی امداد استفاده کنید

   No votes yet.
   Please wait...
 • علیرضا

  یخچال رو به برق میزنم کارنمیکنه بعداز ۵دقیقه علامت اف خارجی ظاهرمیشه با صدای بوق یکسره با صداقطع کن هم قطع نمیشه

  Rating: 3.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، سنسور برد چک شود .

   Rating: 5.0/5. From 2 votes.
   Please wait...
  • محمد

   سلام،یخچال شما یا برد الکترونیکی مشکل دارد یا موتور مشکل دارد.
   برای رفع مشکل میتوانید از خدمات آی پی امداد استفاده کنید.

   No votes yet.
   Please wait...
 • امیر رضا

  یخچال ارج قدیمی است یک روز خاموش کردم روز بعد به برق زدم روشن می‌شود ولی سرد نمی شود

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور ، گاز و قطعات دستگاه شما باید توسط تعمیرکار خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ارج در محل عیب یابی شود .

   Rating: 5.0/5. From 2 votes.
   Please wait...
  • احمد

   سلام،موتور و گاز یخچال باید چک شود.

   No votes yet.
   Please wait...
 • مریم

  سلام نمایشگر یخچالم خراب بود بعضی وقتا دسکاریش میکردیم کار میکرد البته بعضی وفتا اروره اف میداد تا اینکه موقع شستشوی یخجال نمایشگر سوخت خودم ی جدیدشو گرفتم وصل کردم صدای بوق یسره میده وقتیم یخچالو یسره میکنیم یخ میزنه نمایشگرو میزنیم کار نمیکنه نمیدونم از سنسوره یا بد جا زدن نمایشگر؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شما نیازمند تعمیرکار یخچال ارج هستید .
   توجه : دریچه یخ ریز داخل درب فریزر رو نگاه کنید که باز نمونده باشه ، قسمت سقاخونه رو عرض میکنم ، لای درب فریزر رو هم نگاه کنید

   Rating: 5.0/5. From 2 votes.
   Please wait...
  • احسان

   سلام،وقتی یخچال شروع به کار میکنه به دلیل گرم بودن داخل یخچال بوق میزنه و ارورfمیده.دکمه آلارمو بزنین تا صدا قطع بشه اگه بعد ۲۴ساعت کار کردن همچنان این مشکل و داشت،باید متخصص بیادو یخچالو چک کنه.

   No votes yet.
   Please wait...
 • آزاده ابراهیمی

  سلام یخچال ما ارج هستش وقتی موتورش کار میکنه و اتومات خاموش میشه موتور دوباره خنک نمیشه و داغ میمونه تا وقتی که دوباره اتومات روشن بشه سرمای یخچال و فریزر درسته و لوله های پشت دستگاه هم مشکلی نداره و خنک میشه فقط موتور داغ میمونه مشکل از چیه لطفا راهنمایی کنید ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، به دلیل فصل گرما فشار بیش از حد به کمپرسور میاید .

   Rating: 5.0/5. From 2 votes.
   Please wait...
 • فریدونی

  سلام ببخشید خواستم بگم یخچال ما گاهی اوقات صدا میده و چراغش قرمز میشه و نمایشگر سه تا خط موازی رو نشون میده دکمه صدا رو که میزنیم قطغ میشه و چند ساعت بعد یا فرداش دوباره اینجور میشه مشکل چیه؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، احتمالا یک اتصالی داخل برد الکترونیکی دستگاه دارید ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات تعمیرکار یخچال ارج در محل بهره مند شوید .

   Rating: 5.0/5. From 2 votes.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام فریزر قدیمی ارج داریم چندماهی هست که بعضی وقتا چراغ قرمزش روشن میشه و بوق میزنه بعضی وقتا هم بوق نمیزنه ولی چراغ قرمزش روشنه و علامت اچ میاد روی صفحهش.خوب هم یخ میزنه و مشکلی نداره.علامت اچ و بوقش برای چیست؟؟متشکرم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ،چراغ سوپر است ، وقتیکه روشن میشوشد میخواهد برودت را به حد نساب برساند .

   No votes yet.
   Please wait...
 • الهیار حسن زاده

  سلام فریزر ما علامت fمیاد و بوق ممتد میزنه دلیلش چیه

  No votes yet.
  Please wait...
  • رضا

   سلام ،در صورت سرمای یخچال به حد نصاب نرسد یخچال ارور f میدهد.اگر یخچال شما یکسره کار میکند و سرمای یخچال کم هست. یخچال مشکل گاز دارد و باید توسط سرویسکار چک شود.

   No votes yet.
   Please wait...
 • فرشته

  سلام
  مدل کمپرسور یخچال ارج 6448 رو از کجا باید ببینم ، روی خود موتور کمپرسور پاک شده

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، اگه یخچال تک باشه 1/6
   یا1/5
   اگه فریزر باشه1/4
   اگه یخچال فریزر باشه1/4

   No votes yet.
   Please wait...
  • احمد

   سلام، قدرت کمپرسور روی به صورت کد گذاری مشخص شده که باید متخصص بیاد ببینه تا تشخیص بده.

   No votes yet.
   Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.