logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر یخساز یخچال گلداستار

تعمیر یخساز یخچال گلداستار
تعمیر یخساز یخچال گلداستار
زمان مطالعه: 7 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر یخساز یخچال گلداستار به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

خرابی و تعمیر یخساز یخچال گلداستار می تواند موجب بروز مشکلات زیادی برای کاربران شود. به طور کلی عوامل مختلفی می تواند در خرابی یخساز گلداستار تاثیرگذار واقع شود که هریک از این دلایل باید به دقت مورد بررسی و عیب یابی قرار بگیرند. در این مقاله قصد داریم به بررسی هریک از مشکلات یخساز ساید گلداستار و همچنین نحوه رفع مشکلات آنها بپردازیم. در صورت عدم توانایی برای رفع مشکل یخساز تعمیرکار متخصص آی پی امداد می تواند به شما کمک نماید.

کاربران گرامی، در صورت وجود هرگونه پرسش درباره تعمیر یخساز گلداستار می توانید در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) با دیگر کاربران و وبسایت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد به پرسش و پاسخ بپردازید.

نحوه تماس با نمایندگی یخساز ساید بای ساید گلداستار در تهران

نحوه تماس با نمایندگی  مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات یخساز گلداستار در تهران به شرح زیر است:

 • ابتدا تماس با نزدیکترین شعبه از نمایندگی مجاز آی پی امداد تماس حاصل نمایی یا به ثبت درخواست تعمیرات در سایت این مجموعه بپردازید.
 • پس از ثبت درخواست شما در سایت یا توسط کارشناسان آی پی امداد کد اشتراک به همراه نام تکنسین به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد.
 • تعمیرکار یخساز یخچال گلداستار در کوتاه ترین فاصله زمانی در محل شما حاضر می شود.
 • بعد از اتمام تعمیر، فاکتور و گارانتی معتبر آی پی امداد توسط تعمیرکار به شما تقدیم می گردد.
 • همچنین آی پی امداد با شما تماس گرفته و در مورد میزان رضایت از نحوه عملکرد تعمیرکار نظرسنجی می شود.

تعمیر یخساز یخچال گلداستار در محل

آی پی امداد خدمات تعمیر یخساز ساید گلداستار را برای افزایش رضایت کاربران در محل مورد نظر آنها ارائه می نماید. از آنجایی که ارائه خدمات تعمیرات یخساز در محل سبب افزایش رضایت کاربران می شود. از این رو مزیت هایی شامل ناظر بودن بر عملکرد تعمیرکار یخچال در منزل، صرفه جویی در زمان و هزینه تعمیرات یخ ساز یخچال گلداستار، عدم آسیب دیدن به دستگاه به دلیل عدم نیاز به جابه جایی و .. می توان نام برد.

شیوه راه اندازی یخساز یخچال گلداستار به چه شکل است؟

در بسیاری از مدل های یخچال ساید گلداستار، هنگامی که یخچال به برق وصل شده و روشن می گردد، همراه با آن سیستم یخساز یخچال گلداستار نیز فعال می شود. در برخی مواقع ممکن است افراد متوجه شوند که سیستم یخساز دستگاه فعال نشده است که باید اقدام به روشن کردن این سیستم نمایید. برای انجام این کار نیز می توانید دکمه on که بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده است استفاده کنید. در صورتی که این دکمه را مشاهده نکردید، احتمالا سیستم یخساز یخچال شما به وسیله اهرم فعال می گردد. در صورتی که نیازی به سیستم یخساز یخچال را ندارید، می توانید به وسیله دکمه off یا بالا کشیدن اهرم آن را غیرفعال کنید.

راه اندازی یخساز یخچال گلداستار

طریقه خاموش کردن یخساز یخچال گلداستار چگونه است؟

در مدل های مختلف یخچال فریزر گلداستار نحوه خاموش کردن یخساز کاملا متفاوت است. در برخی از مدل های این یخچال باید پس از برداشتن کاور روی یخساز داخل فریزر، دکمه را در حالت off قرار دهید. همچنین در سایر مدل هایی که یخساز روی پنل هوشمند یخچال تعبیه شده است، دکمه Ice on/off وجود دارد که اگر آن را بر روی حالت off قرار دهید، یخساز یخچال گلداستار خاموش خواهد شد.

طریقه ریست کردن یخساز یخچال ساید گلداستار

برای اینکه بتوانید یخساز یخچال گلداستار خود را ریست نموده و به تنظیمات اولیه برگردانید، مطابق با مراحلی که  در ادامه آورده شده است، عمل کنید:

 • ابتدا باید درب فریزر را باز کرده و محفظه بیرونی یخساز یخچال گلداستار را بردارید.
 • پس از برداشتن درب یخساز می توانید گزینه Reset را مشاهده نمایید.
 • برای ریست کردن یخساز گلداستار کافیست این دکمه را هشت ثانیه نگه دارید.

آموزش تعمیرات یخساز یخچال گلداستار با تعمیرکار آی پی امداد

به طور کلی یخساز یخچال گلداستار ممکن است با مشکلات و ایرادات مختلفی مواجه شود. اما در حالت کلی اغلب مصرف کنندگان با کار نکردن یخساز، تولید نکردن یخ توسط یخساز، خارج نشدن یخ از یخساز و … مواجه می شوند. در ادامه علت بروز برخی از این مشکلات به همراه نحوه رفع عیب یخساز گلداستار توسط تکنسین متخصص آی پی امداد برای شما آورده شده است.

چرا یخساز یخچال یخچال گلداستار یخ نمی‌ سازد؟

در صورتی که قصد داریم اقدام به رفع عیب یخساز گلداستار خود کنید، نکاتی که در ادامه آورده است را بررسی کنید:

 • در صورتی که شیر آب با خرابی و انسداد مواجه شده باشد، هیچگونه آبی وارد مخزن یخساز نشده و در نتیجه یخساز یخ نمی سازد.
 • بروز هرگونه گرفتگی در فیلتر نیز می تواند موجب بروز این مشکل برای یخساز شود.
 • زمانی که ترموستات یخچال خراب شود، می تواند موجب عدم ایجاد یخ شود که باید سلامت آن را بررسی کنید.
 • یخ زدن لوله انتقال آب نیز از دیگر دلایلی است که می تواند موجب جمع نشدن آب و در نهایت یخ نساختن یخساز گردد.

علت کار نکردن یخساز یخچال گلداستار چیست؟

در صورتی که با مشکل از کار افتادن یخساز گلداستار خود مواجه شده اید، جهت عیب یابی و رفع مشکل یخساز به بررسی موارد زیر اقدام کنید:

 • ممکن است قالب یخساز دچار شکستگی شده و یا اهرم آن خراب شده باشد.
 • در صورتی که شیر برقی معیوب شده باشد و نتواند آب لازم برای یخساز را تامین کند، این بخش کار نخواهد کرد.
 • ممکن است راه ورودی آب به درون یخساز بسته شده باشد که باید بررسی شود.
 • بروز هرگونه ایراد در برد فرمان، موتور یخساز و سنسور یخساز نیز موجب ایجاد این مشکل خواهد شد.
 • بهتر است از یک تعمیرکار متخصص بخواهید این موارد را به طور دقیق بررسی نماید.

علت خارج نشدن یخ از یخساز یخچال  گلداستار چیست؟

در برخی مواقع یخ هایی که درون محفظه یخساز گلداستار تولید می شوند، نمی توانند از محفظه خارج شوند که این امر دلایل مختلفی دارد:

 • اگر از یخساز ساید گلداستار به مدت طولانی استفاده نکنید، یخ های درون آن انباشته و فشرده می شوند و امکان خروج آنها وجود ندارد.
 • همچنین ممکن است دمای یخساز متغیر باشد و یخ های موجود درون یخ ساز گلداستار آب شوند که در این حالت به هم چسبیده و قادر به خارج شدن از محفظه نیستند.
 • بهتر است اگر قرار است زمانی طولانی از یخساز خود استفاده نکنید، آن را به حالت غیرفعال دربیاورید و همواره دمای یخچال فریزر خود را کنترل کنید.

محل قرارگیری سنسور یخساز ساید بای ساید گلداستار کجاست؟

سنسور یخساز یخچال گلداستار یکی از اجزایی است که دمای عملیات یخ را کنترل می نماید. زمانی که دمای یخساز به دمای مشخصی می رسد، فرمان انتقال یخ به درون محفظه و همچنین پر شدن قالب ار سوی شیر ورودی را ارسال می نماید. در صورتی که این سنسور خراب شود، عملیات یخسازی دچار مشکل می گردد. از این رو باید در این مواقع سنسور را که در قسمت پنل کنترل یخساز تعبیه شده است، بررسی نمایید.

ترمودیسک یخساز یخچال گلداستار کجاست؟

در صورتی که با مشکلی در یخساز گلداستار خود مواجه شده اید و قصد بررسی ترمودیسک یخساز را دارید، اما جایگاه آن را نمی دانید، به مطالعه این بخش ادامه دهید. ترمودیسک قطعه ای است که دمای بالای یخچال را تحمل نموده و وظیفه آن جلوگیری از افزایش دمای المنت است . این قطعه مهم در محل قرارگیری المنت و اواپراتور یخچال تعبیه شده است.

ترمودیسک یخساز یخچال گلداستار

شیر برقی یخساز یخچال گلداستار در کدام بخش است؟

یکی دیگر از قطعاتی که می توان در زمینه بررسی قطعات مهم یخساز مطرح نمود، شیر برقی یخساز گلداستار می باشد. این قطعه که وظیفه دارد آب مورد نیاز جهت آبگیری یخساز و تشکیل یخ در محفظه آن را منتقل نماید، در صورت خرابی عملکرد یخساز را دچار مشکل خواهد کرد. شیر برقی در پنل پشتی یخچال تعبیه می شود که می توان آن را به راحتی بررسی نمود.

شیر برقی یخساز یخچال گلداستار

از کجا می توان قطعات یخساز گلداستار را تهیه کرد؟

یکی از مهمترین مسائلی که می توانداز خرابی مجدد یخساز یخچال گلداستار و کاهش عمر این بخش از یخچال جلوگیری نماید، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال برای تعمیرات یخ ساز گلداستار است. در صورتی که برای انجام این کار از قطعات باکیفیت استفاده شود، یخساز میز کیفیت اولیه خود را حفظ کرده و به خوبی به کارکرد صحیح خود ادامه خواهد داد. آی پی امداد یکی از مراکزی است که می تواند انواع قطعات اصلی یخساز یخچال های گلداستار را برای شما به راحتی تامین نماید.

نتیجه گیری از تعمیر یخساز یخچال گلداستار

از آنجایی  که یخساز یکی از مهمترین و کاربردی ترین بخش های یخچال ها به حساب می آید، بروز هرگونه مشکل و اختلال در روند کار این قسم می تواند نگران کننده باشد. نمایندگی مجاز آی پی امداد با برخورداری از تیم مخصص و مجرب تعمیرکاران خود می تواند در زمینه تعمیر یخچال به شما کمک نماید. در صورت بروز هرگونه خرابی در یخساز یخچال ساید گلداستار خود می توانید با کاراشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست