logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر یخساز یخچال مای تگ

تعمیر یخساز یخچال مای تگ
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر یخساز یخچال مای تگ به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر یخساز یخچال مای تگ یکی از مهمترین اقداماتی است که تنها با داشتن تخصص و مهارت در این زمینه می توان اقدام به انجام آن نمود. در برخی مواقع ممکن است برای یخساز یخچال مای تگ مشکلاتی ایجاد شود که در این شرایط کاربران به دنبال یافتن علت و رفع آن هستند. در این مقاله از آی پی امداد قصد داریم به آموزش تعمیرات یخساز مای تگ و همچنین بررسی مشکلات رایج یخساز یخچال مای تگ بپردازیم.

کاربران گرامی، در صورت وجود هرگونه پرسش درباره تعمیر یخساز مای تگ می توانید در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) با دیگر کاربران و وبسایت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد به پرسش و پاسخ بپردازید.

نحوه تماس با نمایندگی یخساز ساید بای ساید مای تگ در تهران

طریقه تماس با مرکز تعمیرات یخساز یخچال مای تگ در تهران به شرح زیر است:

 1. برای تعمیر یخساز مای تگ حتما با شماره نمایندگی تعمیرات یخچال مای تگ در نزدیک ترین شعبه به به محل سکونت خود تماس حاصل فرمایید.
 2. همچنین می توانید به سایت مجموعه آی پی امداد مراجعه کنید و اقدام به ثبت درخواست تعمیرات داشته باشید.
 3. سپس کد اشتراک به همراه نام تکنسین به تلفن شما پیامک می شود.
 4. پس از تماس با نمایندگی در کمتر از یک ساعت تکنسین در محل حاضر شده و اقدام به عیب یابی یخساز ساید مای تگ می نماید.

تعمیر یخساز یخچال مای تگ در محل

آی پی امداد به تعمیر و عیب یابی یخساز یخچال مای تگ شما در محل می پردازد. با توجه به اینکه این مجموعه در تلاش برای ارائه خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه است، از این رو ارائه خدمات با کیفیت و تعمیرات یخساز ساید مای تگ در محل و منزل شما از مواردی بوده که رضایت مشتریان را به دنبال دارد. عدم صرف هزینه برای تعمیرات دستگاه به دلیل جابه جا نشدن دستگاه، ناظر بودن بر عملکرد تعمیرکار مورد نظر، صرفه جویی در زمان از مزایای خدمات تعمیر در محل است.

نحوه راه اندازی و فعالسازی یخساز مای تگ چگونه است؟

در بسیاری از مدل های یخچال های مای تگ علامتی به شکل ON قرار داده شده است که به کمک آن می توانید اقدام به راه اندازی یخساز یخچال مای تگ خود نمایید. همچنین در برخی از مدل ها ممکن است اهرمی فلزی برای انجام این کار وجود داشته باشد.

فعالسازی یخساز مای تگ

چگونه یخساز یخچال مای تگ را خاموش کنیم؟

در شرایطی که طولانی مدت قصد ندارید از یخساز یخچال استفاده کنید، برای جلوگیری از بروز مشکل در کارکرد یخساز و چسبیدن یخ ها به یکیدیگر باید آن را خاموش نمایید. در صورتی که قصد دارید اقدام به غیرفعالسازی و خاموش کردن محفظه یخساز مای تگ نمایید، نشانگر مربوط به یخ‌ ساز ON/OFF را بر روی حالت off قرار دهید.

نحوه ریست کردن یخساز یخچال ساید مای تگ

یکی از بهترین روش هایی که می توانید برخی از مشکلات یخساز مای تگ را برطرف کند، ریست کردن آن است.

 • برای ریست کردن یخساز ساید مای تگ ابتدا محفظه مربوط به یخ ساز را بردارید.
 • سپس دکمه ریست سوئیچ روی یخساز را به مدت چند ثانیه فشار دهید تا یخساز به صورت کامل ریست شود.
 • با انجام این کار یخساز چرخیده و ریست می گردد و می تواند مجددا تولید یخ کند.

ریست کردن یخساز یخچال مای تگ

راهنمای تعمیرات یخساز یخچال مای تگ با تعمیرکار آی پی امداد

یخچال مای تگ که از سیستم یخساز برخوردار است، یکی از محبوب ترین مدل ها در میان یخچال های مای تگ می باشد که دلیل این محبوبیت نیز یخسازهای کاربردی آن است. خراب شدن یخساز یخچال مای تگ می تواند یکی از مشکلاتی باشد که می تواند مصرف کنندگان را با مشکلات زیادی مواجه می شود. برخی از این ایرادات جزئی بوده و به راحتی در منزل قابل رفع می باشد.

علت چسبیدن یخ های یخساز مای تگ چیست؟

چسبیده شدن یخ ها به یکدیگر در یخساز ساید مای تگ از مواردی است که نشان دهنده بروز مشکلاتی در این بخش است و در صورت عدم رفع ممکن است موجب خرابی کامل یخ ساز گردد.

 • این مشکل معمولا زمانی رخ می دهد که یخساز روشن باشد اما به مدت طولانی از آن استفاده نگردد.
 • زمانی که دمای یخچال کم شده باشد نیز ممکن است با این مشکل مواجه شوید.
 • اگر به هنگام آبگیری یخساز، فشار آب بالاتر از حد معمول باشد، به دلیل کمبود جا یخ ها به یکدیگر می چسبند.

چرا یخساز ساید بای ساید مای تگ کار نمی کند؟

هنگامی که یخساز یخچال مای تگ کار نمی کند، علت های مختلفی می تواند داشته باشد که از جمله رایج ترین این علت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ممکن است یخساز خاموش باشد که باید بررسی کنید یخساز در حالت on قرار گرفته باشد.
 • در برخی مواقع ممکن است غیرفعال بودن بازوی کنترل یخساز موجب بروز این مشکل شود که باید از کارکرد صحیح این بازو اطمینان حاصل نمایید.
 • بروز هرگونه انسداد یا قطع شدن آب ورودی از دیگر دلایل بروز این امر است که نیاز به رفع انسداد و اتصال مجدد آب دارد.
 • چنانچه فیلتر آب یخچال مسدود شده باشد، باید برای رفع مشکل فیلتر را تعویض کنید.
 • در صورتی که سرمای یخچال به دلیل خرابی کمپرسور، فن یا اتمام گاز کم باشد، باید اقدام به تعمیر هریک از این قطعات جهت رفع عیب یخساز نمایید.

چرا یخساز یخچال ساید بای ساید مای تگ روشن نمی شود؟

در صورتی که یخساز یخچال مای تگ شما به هر دلیلی روشن نمی شود، باید موارد زیر را جهت تعمیر یخساز ساید بای ساید بررسی نمایید:

 • در برخی مواقع آسیب دیدگی و خرابی موتور یخساز موجب بروز این مشکل می شود که نیاز به تعویض دارد.
 • اگر برد کنترلی یخساز معیوب شده باشد، یخساز روشن نمی شود و باید برد تعمیر گردد.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل در سیم کانکت و رابط یخساز با این مشکل مواجه خواهید شد.
 • حتما بررسی کنید که دکمه on یا روشن بودن یخساز در حالت فعال باشد.

محل قرارگیری سنسور یخساز ساید بای ساید مای تگ کجاست؟

سنسور یخساز یخچال مای تگ یکی از اجزایی است که دمای عملیات یخ را کنترل می نماید. زمانی که دمای یخساز به دمای مشخصی می رسد، فرمان انتقال یخ به درون محفظه و همچنین پر شدن قالب ار سوی شیر ورودی را ارسال می نماید. در صورتی که این سنسور خراب شود، عملیات یخسازی دچار مشکل می گردد. از این رو باید در این مواقع سنسور را که در قسمت پنل کنترل یخساز تعبیه شده است، بررسی نمایید.

ترمودیسک یخساز یخچال مای تگ کجاست؟

ترمودیسک یخساز یخچال مای تگ یکی از قطعات مهمی است که وظیفه دارد که از افزایش بیش از حد دمای المنت جلوگیری نماید. قطعه ترمودیسک یخچال مای تگ قابلیت تحمل دمای بالا را دارد و معمولا بر روی اواپراتور نصب می گردد. در مورد محل قرارگیری این قطعه می تواند گفت که ترمودیسک در میان دو قطعه ترموستات و المنت برفک زدا تعبیه شده است.

ترمودیسک یخساز یخچال مای تگ

شیر برقی یخساز یخچال مای تگ در کدام بخش است؟

یکی از قطعات مهم شیر برقی یخساز مای تگ می باشد. این قطعه که وظیفه دارد آب مورد نیاز جهت آبگیری یخساز و تشکیل یخ در محفظه آن را منتقل نماید، در صورت خرابی عملکرد یخساز را دچار مشکل خواهد کرد. شیر برقی در پنل پشتی یخچال تعبیه می شود که می توان آن را به راحتی بررسی نمود.

شیر برقی یخساز یخچال مای تگ

قطعات یخساز مای تگ را از کجا تهیه کنیم؟

برخی مواقع در زمان تعمیر یخساز مای تگ متوجه می شویم که برخی از قطعات این دستگاه به طور کامل از کار افتاده و نیاز به تعویض دارد. در این شرایط ممکن است شما نیز با این پرسش مواجه شوید که از کجا می توان قطعات یخساز یخچال مای تگ را تامین نمود. در همین راستا می توان گفت که مجموعه فنی آی پی امداد تمامی قطعات و لوازم مورد نیاز یخساز یخچال مای تگ را با بهترین کیفیت دارا می باشد. از این رو نیازی نیست نگران یافتن قطعات یخساز ساید بای ساید خود باشید. شما می توانید از کارشناسان این مجموعه برای تامین قطعات کمک بگیرید.

نتیجه گیری از تعمیر یخساز یخچال مای تگ

از آنجایی  که یخساز یکی از مهمترین و کاربردی ترین بخش های یخچال ها به حساب می آید، بروز هرگونه مشکل و اختلال در روند کار این قسم می تواند نگران کننده باشد. نمایندگی مجاز آی پی امداد با برخورداری از تیم مخصص و مجرب تعمیرکاران خود می تواند در زمینه تعمیر یخچال در منزل به شما کمک نماید. در صورت بروز هرگونه خرابی در یخساز یخچال ساید مای تگ خود می توانید با کاراشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست