logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر یخساز یخچال امرسان

تعمیر یخساز یخچال امرسان
تعمیر یخساز یخچال امرسان
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر یخساز یخچال امرسان به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

این مقاله در زمینه آموزش تعمیر یخساز یخچال امرسان ارائه شده است که می توانید از مشکلات رایج یخساز ساید امرسان و همچنین نحوه راه اندازی و نصب یخساز اطلاع پیدا نمایید. در صورتی که شما نیز با اختلالاتی در یخساز ساید بای ساید امرسان خود مواجه شده اید، می توانید به کمک این مقاله مشکلات یخساز خود را رفع کرده و یا از تعمیرکار متخصص آی پی امداد برای انجام این کار کمک بگیرید.

کاربران گرامی، در صورت وجود هرگونه پرسش درباره تعمیر یخساز امرسان می توانید در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) با دیگر کاربران و وب اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد به پرسش و پاسخ بپردازید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر یخساز یخچال امرسان در تهران

نحوه تماس با مرکز تعمیرات یخساز امرسان در تهران به شرح زیر می باشد.

 1. برای تماس با مرکز تعمیرات یخساز امرسان حتما با نزدیکترین شعبه به محل سکونت خود تماس حاصل فرمایید.
 2. همچنین میتوانید با مراجعه به سایت آی پی امداد اقدام به ثبت درخواست تعمیر به صورت آنلاین نمایید.
 3. پس از ثبت درخواست شما در سایت یا توسط اپراتور نام تکنسین به همراه کد اشتراک به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد.
 4. تکنسین متخصص تعمیرات یخساز ساید امرسان در سریع ترین زمان ممکن در محل شما حاضر می شوند.
 5. تعمیر یخساز امرسان با استفاده از قطعات اصل و فابریک صورت خواهد گرفت.

تعمیر یخساز امرسان در محل

شما می توانید در هنگام بروز هر مشکلی برای یخساز یخچال امرسان خود با آی پی امداد، مرکز تعمیرات یخساز یخچال امرسان تماس بگیرید و مشکل دستگاهتان را در زمانی کوتاه و در محل و منزلتان و با قیمت مناسب برطرف نمایید. آی پی امداد با ارسال تعمیرکار متخصص خود به محل و منزل مشتری کار آنها را راحت کرده و هزینه های آنها را کاهش داده است.

تعمیرکار آی پی امداد با تماس شما در کوتاه ترین زمان به منزلتان مراجعه کرده و مشکل دستگاهتان را در محل و منزلتان و در همان موقع برطرف می نمایند. ذکر این نکته لازم و ضروری است که بدانید این تعمیرکاران در هنگام مراجعه به منزل شما با تجهیزات کامل که شامل آچارهای مورد نیاز برای دستگاه و قطعات مختلف می باشد حضور پیدا می کند و در صورت نیاز به تعویض قطعه نیز این کار را در همان موقع انجام می دهد.

نحوه راه اندازی و فعالسازی یخساز امرسان چگونه است؟

برای فعال کردن یخساز یخچال امرسان در بسیاری از مدل های آن دکمه به شکل on تعبیه شده است که به کمک آن می توانید اقدام به راه اندازی یخساز امرسان خود نمایید. همچنین در برخی از مدل ها ممکن است اهرمی فلزی برای انجام این کار وجود داشته باشد. یکی از بهترین کارها برای فعال کردن یخساز مراجعه به دفترچه راهنمای یخچال امرسان می باشد. همچنین با نگه داشتن دو دوکمه Lock و Mute به صورت همزمان می‌ توانید یخساز یخچال امرسان را فعال نمایید.

راه اندازی یخساز یخچال امرسان

چگونه یخساز یخچال امرسان را خاموش کنیم؟

در شرایطی که از یخساز یخچال ساید امرسان طی مدت زمانی زیادی استفاده نمی شود، جهت جلوگیری از به هم چسبیدن یخ ها و خرابی یخساز بهتر است اقدام به غیرفعال سازی و خاموش کردن یخساز کنید. برای انجام این کار روی نمایشگر یخچال امرسان کلید ice on/off تعبیه شده است که با فشار دادن دکمه ice off که به معنای خاموش شدن یخساز است.

نحوه ریست کردن یخساز یخچال ساید امرسان

یکی از روش هایی که از طریق آن می توانید ایرادات جزئی یخساز یخچال امرسان خود را برطرف کنید، این است که آن را ریست نمایید.

 • برای ریست کردن یخساز ساید امرسان محفظه مربوط به یخ ساز را باز کنید.
 • دکمه ریست سوئیچ روی یخساز را به مدت چند ثانیه فشار دهید تا یخساز به صورت کامل ریست شود.

آموزش تعمیرات یخساز یخچال امرسان با تعمیرکار آی پی امداد

آموزش تعمیرات یخساز یخچال امرسان یکی از مواردی است که می تواند به شما کمک کند تا ایرادات جزئی یخساز را خودتان در منزل رفع کنید. همچنین نیازی به کمک گرفتن از تعمیرکار در این زمینه نداشته باشید. همچنین اطلاع پیدا کردن از دلیل خرابی در یخساز یخچال امرسان می تواند دانش شما را در زمینه علت این مشکل افزایش دهد. از این رو با تعمیرکار متخصص آی پی امداد در ادامه این مطلب جهت عیب یابی و بررسی ایرادات رایج یخساز یخچال فیرزرهای امرسان همراه باشید.

چرا یخ ها در یخساز یخچال امرسان به یکدیگر می چسبند؟

بسیاری از مصرف کنندگان اغلب با چسبیدن تکه های یخ درون یخساز یخچال ساید امرسان خود مواجه می شوند. از این رو لازم است بدانید که اگر این مشکل برای یخساز شما ایجاد شود، می تواند موجب از کار افتادگی یخساز شود و باید سریعا رفع گردد. برای تعمیر یخساز یخچال امرسان در این شرایط به صورت زیر عمل کنید:

 • در برخی مواقع نوع شکل و قالب یخ ها موجب بالا آمدن سطح آب و به هم چسبیدن آنها می شود.
 • اگر یخساز به مدت طولانی روشن باشد اما از آن هیچ استفاده ای نشود، به مرور موجب به هم چسبیدن یخ ها خواهد شد.
 • در صورتی که در زمان آبگیری یخساز به مشکل برخورده یا فشار آب بالا رود، سطح یخ ها یکدست شده و ممکن است به هم بچسبند.

علت خارج نشدن یخ از یخساز یخچال  امرسان چیست؟

در برخی مواقع یخ هایی که درون محفظه یخساز امرسان تولید می شوند، نمی توانند از محفظه خارج شوند که این امر دلایل مختلفی دارد:

 • همچنین ممکن است دمای یخساز متغیر باشد و یخ های موجود درون یخ ساز امرسان آب شوند که در این حالت به هم چسبیده و قادر به خارج شدن از محفظه نیستند.
 • اگر از یخساز ساید امرسان به مدت طولانی استفاده نکنید، یخ های درون آن انباشته و فشرده می شوند و امکان خروج آنها وجود ندارد.
 • بهتر است اگر قرار است زمانی طولانی از یخساز خود استفاده نکنید، آن را به حالت غیرفعال دربیاورید و همواره دمای یخچال فریزر خود را کنترل کنید.

چرا یخساز ساید بای ساید امرسان یخ نمی دهد؟

در برخی مواقع مشاهده می شود که یخ ساز کارکرد درستی دارد اما یخ نمی دهد. در صورتی که شما نیز به دنبال یافتن علت این مسئله هستید، برای تعمیر یخساز امرسان به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • ممکن است سنسور یخساز معیوب شده باشد و نتواند فرمان تولید یخ توسط یخساز را صادر نماید.
 • خرابی و گیر کردن شیر برقی یخساز یکی از مواردی است که منجر به بروز این مشکل می شود.
 • بروز ایراد در کارکرد بازوی یخساز از دیگر مواردی است که نیاز به عیب یابی و بررسی دقیق دارد.

سنسور یخساز ساید امرسان در کجا قرار گرفته است؟

یکی از قطعات مهم که می تواند فرمان لازم جهت صدور یخ را برای یخساز ساید امرسان صادر نماید، سنسور یخساز است. در صورتی که یخساز شما کارکرد صحیحی ندارد، می توانید این قطعه را که در پنل مخصصوص یخ ساز تعبیه شده است، مورد بررسی و عیب یابی قرار داده و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

محل ترمودیسک یخساز یخچال امرسان کجاست؟

احتمالا تابحال شما نیز نامه قطعه ترمودیسک یخچال را شنیده اید. همچنین ممکن است این سوال برایتان ایجاد شود که ترمودیسک چه کارایی دارد و در کدام قسمت یخچال تعبیه شده است. ترمودیسک یخساز یخچال امرسان می تواند دمای بالایی یخچال را به خوبی تحمل نموده و مانع از افزایش دمای المنت یخچال شود. این قطعه که وظیفه بسیار مهمی را در یخچال ایفا می کند. ترمودیسک در محلی قرار گرفته است که المنت و ترموستات یخچال نیز تعبیه شده اند.

ترمودیسک یخساز یخچال امرسان

شیر برقی یخساز یخچال امرسان کجاست؟

شیر برقی یا شیر ورودی آب اصلی ترین قطعه ای است که در انواع مختلف ساید بای سایدها از آن استفاده می شود. این قطعه معمولا در پشت یخچال و روی لوله ورودی آب یخچال تعبیه می شود. شیر برقی اجازه می دهد تا آب به خوبی درون لوله آب یخچال جریان پیدا کند. در نهایت این آب وارد قالب یخ شود تا یخساز امرسان بتواند اقدام به تولید یخ کند.

شیر برقی یخساز یخچال امرسان

از کجا می توان قطعات یخساز یخچال امرسان را تهیه کرد؟

در بسیاری از مواقع راهکار رفع مشکل یخساز این است که قطعات معیوب یخچال امرسان با قطعات اصلی و باکیفیت جایگزین شوند. ممکن است برای شما نیز این دغدغه ایجاد شده باشد که قطعات مورد نظر را از کجا تهیه کنیم. در همین راستا قصد داریم مرکز تخصصی آی پی امداد را به شما معرفی کنیم. این مرکز انواع قطعات اورجینال یخساز یخچال ساید امرسان را با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهد.

نتیجه گیری از تعمیر یخساز یخچال امرسان

یخساز یخچال ساید امرسان ممکن است در برخی مواقع به دلیل خرابی هریک از قطعات یا بخش های این دستگاه نیاز به تعمیر پیدا خواهد کرد. از آنجایی که مرکز مجاز تعمیرات یخ ساز امرسان در آی پی امداد از تعمیرکاران و تکنسین های متخصص و آموزش دیده برخوردار است و با داشتن شعب گوناگون می تواند بهترین خدمات تعمیرات یخچال را به مشتریان خود ارائه دهد.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست