logo logo تعمیر چرخ گوشت گاستروبک با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر چرخ گوشت گاستروبک

تعمیر چرخ گوشت گاستروبک
تعمیر چرخ گوشت گاستروبک
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر چرخ گوشت گاستروبک به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

در نمایندگی تعمیر چرخ گوشت گاستروبک آی پی امداد به منظور دسترسی سریع و راحت مشتریان این مرکز اقدام به ایجاد شعب فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران نموده است تا شما بتوانید با یک تماس از خدمات اعزام به محل تعمیرکار برخوردار شوید. از این رو برای آشنایی بیشتر شما در ادامه به معرفی نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت گاستروبک برای شما میپردازیم:

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت گاستروبک

بعد از خروج برندهای خارجی لوازم خانگی در پی اعمال تحریم ها و گران شدن قیمت دلار، ارائه خدمات برای این محصولات توسط شرکت های داخلی انجام میگردد. از این رو شما برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت گاستروبک میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است جزء آن دسته افرادی باشید که قبلا از این خدمات استفاده کرده اما بنا به هر دلیل رضایت نداشتید که در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت گاستروبک استفاده نمایید.
 • این خدمات بعد از پایان یافتن دوره گارانتی چرخ گوشت شما نیز قابل استفاده خواهند بود.

نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت گاستروبک در تهران

به منظور اطلاع از نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت گاستروبک در تهران میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خودتان تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما از سوی آی پی امداد پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار چرخ گوشت گاستروبک ارسال خواهد شد.
 • بعد از تعمیرات توسط این فرد به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده در تعمیرات چرخ گوشت شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماه هستند.
 • در انتها در خصوص خدمات ارائه شده از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت گاستروبک به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت گاستروبک به صورت زیر به شما ارائه میگردد:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • بعد از تعمیرات چرخ گوشت گاستروبک به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.

خدمات پس از فروش چرخ گوشت گاستروبک به چه صورت است؟

برای استفاده از خدمات پس از فروش چرخ گوشت گاستروبک میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه چرخ گوشت شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از این خدمات استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت گاستروبک در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت نیز برای شما قابل استفاده خواهد بود.

تعمیرکار چرخ گوشت گاستروبک چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مواردی که در هنگام استفاده از خدمات مراکز تعمیرات باید از آن مطلع باشید، این موضوع است که تعمیرکار چرخ گوشت گاستروبک چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • این فرد باید در تعمیر این دستگاه متخصص بوده و بتواند بدون وارد کردن آسیب به دستگاه شما برای تعمیرات چرخ گوشت گاستروبک اقدام نماید.
 • باید نکات ایمنی و بهداشتی را نیز به درستی رعایت نماید.

راهنمای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت گاستروبک در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت گاستروبک در آی پی امداد بالا بردن اطلاعات شما در زمینه عیب یابی چرخ گوشت است تا شما بتوانید در صورت فنی بودن به بررسی مسکلات ابتدایی دستگاه خود بپردازید. از این رو در هر قسمت از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح شد، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما در اسرع وقت برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

چرخ گوشت روشن نمیشود، جهت عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت گاستروبک چه کنیم؟

یکی از اصلی ترین مشکلات در هنگام استفاده از چرخ گوشت ها که باعث ایجاد احساس ناخوشایندی در شما میشود، روشن نشدن این دستگاه است که برای رفع این مشکل در ادامه به بررسی علت روشن نشدن چرخ گوشت گاستروبک در آی پی امداد میپردازیم:

 • ممکن است کلید روشن و خاموش چرخ گوشت شما خراب شده باشد که برای تعمیرات آن باید با تعمیرکار چرخ گوشت گاستروبک تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ایجاد اشکال در سیم پیچی داخلی پریز متصل به چرخ گوشت هم میتواند از علل روشن نشدن دستگاه شما باشد که در این صورت باید دستگاه خود را به پریز دیگری متصل نمایید.
 • در صورتی که مشکل روشن نشدن مربوط به مشکل قطعات داخلی چرخ گوشت شما باشد، باید برای رفع این مشکل با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت گاستروبک تماس بگیرید.

علت صدای زیاد چرخ گوشت چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت گاستروبک در این باره

یکی دیگر از مشکلات ایجاد شده در استفاده از چرخ گوشت ها، ایجاد صدای بلند و یا کم و زیاد شدن صدا در حین استفاده است که برای عیب یابی این مشکل در ادامه به بررسی علت صدای زیاد چرخ گوشت گاستروبک میپردازیم:

 • ممکن است ایجاد صدا به دنبال خرابی در بلبرینگ های چرخ گوشت شما ایجاد شده باشد که در این صورت حتما باید دستگاه شما توسط تعمیرکار چرخ گوشت گاستروبک سرویس گردد.
 • گاهی نیز ایجاد صدا به دنبال وجود استخوان در گوشت و برخورد به تیغه چرخ گوشت میباشد.
 • در صورتی که روغن گریس قطعات داخلی چرخ گوشت نیز تمام شده باشد، در اثر کارکرد این دستگاه شاهد ایجاد صدا خواهید بود.

علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت چیست؟ چه اقداماتی برای تعمیر چرخ گوشت گاستروبک انجام دهیم؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در استفاده از چرخ گوشت ها شاهد بیرون نیامدن گوشت از این دستگاه باشید. به این منظور برای عیب یابی و دلیل این مشکل در ادامه به بررسی علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت گاستروبک میپردازیم:

 • ممکن است در اثر کند شدن تیغه چرخ گوشت شاهد بیرون نیامدن گوشت از این دستگاه باشید که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط بهتر است اقدام به تعویض این تیغه نمایید.
 • همچنین در صورتی که در گوشت شما رگ و استخوان وجود داشته باشد، ممکن است این مواد مانع از حرکت گوشت در لوله چرخ گوشت گردند.
 • در صورتی که با انجام موارد بالا مشکل چرخ گوشت شما برطرف نشد، بهتر است دستگاه خود را برای سرویس به نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت گاستروبک در آی پی امداد بسپارید.

علت جرقه زدن چرخ گوشت چیست؟ نحوه تعمیرات چرخ گوشت گاستروبک به چه صورت است؟

یکی دیگر از مشکلات ایجاد شده در استفاده از چرخ گوشت ها که توسط مصرف کنندگان این دستگاه گزارش میگردد، جرقه زدن است که در ادامه به بررسی علت جرقه زدن چرخ گوشت گاستروبک میپردازیم:

 • ممکن است مشکل از پریر برقی که دستگاه خود را به آن متصل کرده اید، باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید دستگاه خود را به پریز دیگری متصل نمایید.
 • همچنین گاهی به دلیل ایجاد مشکل در قطعات داخلی دستگاه شاهد جرقه زدن دستگاه خود هستید که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید از تعمیرکار چرخ گوشت گاستروبک کمک بگیرید.
 • در صورت وجود رطوبت در مواد غذایی که درون چرخ گوشت خود قرار میدهید نیز شاهد ایجاد جرقه در آن خواهید بود که برای جلوگیری از ایجاد جرقه در این شرایط بهتر است مواد غذایی مرطوب را دورن این دستگاه قرار ندهید.

هزینه تعمیر چرخ گوشت گاستروبک در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

هزینه تعمیر چرخ گوشت گاستروبک در نمایندگی تعمیر آی پی امداد به عوامل زیر بستگی دارد:

 • اعلام دقیق این هزینه تنها پس از بررسی دستگاه شما توسط تعمیرکار چرخ گوشت گاستروبک امکان پذیر است.
 • همچنین هزینه قطعه ای که در تعمیرات چرخ گوشت شما تعویض میگردد، بر این هزینه تاثیرگذار است.
 • قرار داشتن چرخ گوشت در دوره گارانتی میتواند سبب کاهش این هزینه گردد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت گاستروبک در آی پی امداد

در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت گاستروبک در آی پی امداد میپردازیم:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی انجام میگردد.
 • بعد از تعمیر چرخ گوشت گاستروبک به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • همچنین کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • به دلیل تطابق هزینه های این مرکز با نرخ مصوب اتحادیه با استفاده از این خدمات در هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات چرخ گوشت گاستروبک در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات چرخ گوشت گاستروبک در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات چرخ گوشت گاستروبک در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات چرخ گوشت گاستروبک در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات چرخ گوشت گاستروبک در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار چرخ گوشت گاستروبک در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات چرخ گوشت گاستروبک در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت گاستروبک به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر چرخ گوشت گاستروبک، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست