logo logo تعمیر چرخ گوشت فلر با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر چرخ گوشت فلر

تعمیر چرخ گوشت فلر
تعمیر چرخ گوشت فلر
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر چرخ گوشت فلر به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیر چرخ گوشت فلر در آی پی امداد با هدف خدمت رسانی بهتر به مشتریان این مجموعه اقدام به ایجاد شعب فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران نموده است تا شما بتوانید بعد از ثبت درخواست خود از خدمات این مرکز بهره مند شوید. از این رو در ادامه به معرفی نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت فلر

بعد از گران شدن قیمت دلار بسیاری از برندهای خارجی کشور را ترک کرده و ارائه خدمات برای آنها توسط شرکت های داخلی انجام میگردد. از این رو برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت فلر میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده اما بنا به هر دلیل رضایت نداشته باشید که در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت در آی پی امداد همچنان برای شما قابل استفاده است.

نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت فلر در تهران

در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت فلر در تهران میپردازیم:

 • برای استفاده از این خدمات میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعاتی که در تعمیرات چرخ گوشت فلر تعویض شده اند، دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • در نهایت از شما در خصوص خدمات ارائه شده نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت فلر به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت فلر در آی پی امداد به صورت زیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • بعد از تعمیرات چرخ گوشت فلر به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.

خدمات پس از فروش چرخ گوشت فلر به چه صورت است؟

همانطور که گفته شد، اکثر خدمات ارائه شده بعد از خروج نمایندگی های اصلی برندها توسط شرکت های داخلی به مصرف کنندگان ارائه میگردد. از این رو برای استفاده از خدمات پس از فروش چرخ گوشت فلر میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است جزء آن دسته افرادی باشید که قبلا از خدمات این مرکز استفاده نموده اما رضایت نداشتید. در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت فلر در آی پی امداد استفاده نمایید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی در آی پی امداد همچنان برای شما قابل استفاده خواهند بود.

تعمیرکار چرخ گوشت فلر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مسائلی که در هنگام استفاده از خدمات در محل باید از آن اطلاع داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار چرخ گوشت فلر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • این فرد باید در تعمیرات چرخ گوشت فلر متخصص بوده و بتواند در اسرع وقت برای تعمیرات آن اقدام نماید.
 • رعایت نکات بهداشتی و ایمنی را نیز باید در دستور کار قرار دهد.

راهنمای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت فلر در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

در صورتی که شما فردی فنی هستید و میتوانید به بررسی و تعمیرات چرخ گوشت فلر خود بپردازید، میتوانید در هر قسمت از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح شد، در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما در اسرع وقت برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

چرا چرخ گوشت روشن نمیشود؟ نحوه عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت فلر به چه صورت است؟

شاید روشن نشدن چرخ گوشت را بتوان یکی از مشکلات اساسی در استفاده از چرخ گوشت ها دانست. از این رو برای عیب یابی این مشکل در ادامه به بررسی علت روشن نشدن چرخ گوشت فلر میپردازیم:

 • ممکن است کلید روشن و خاموش چرخ گوشت شما خراب شده باشد که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید با تعمیرکار چرخ گوشت فلر تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که اشکال از پریزی است که دستگاه خود را به آن متصل کرده اید، بهتر است برای برطرف کردن این مشکل دستگاه خود را به پریز دیگری متصل نمایید.
 • در صورت خرابی در سیم پیچی داخلی چرخ گوشت نیز باید با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر تماس بگیرید.

علت صدای زیاد چرخ گوشت چیست؟ برای تعمیرات چرخ گوشت فلر چه کنیم؟

یکی دیگر از مشکلات ایجاد شده در استفاده از چرخ گوشت ها، صدای زیاد در این دستگاه است که برای عیب یابی این مساله به بررسی علت صدای زیاد در چرخ گوشت فلر میپردازیم:

 • ممکن است در اثر تمام شدن روغن گریس چرخ گوشت شما و کارکرد این قطعات شاهد ایجاد صدای زیاد در این دستگاه باشید که برای برطرف کردن صدا در این شرایط باید اقدام به روغن کاری دستگاه خود نمایید.
 • همچنین در صورتی که بلبرینگ های دستگاه شما خراب شده باشد، ممکن است شاهد ایجاد صدا در آن باشید که برای رفع این ایراد باید با تعمیرکار چرخ گوشت فلر تماس حاصل نمایید.
 • گاهی نیز به دلیل وجود استخوان در گوشت و برخورد آن با تیغه چرخ گوشت شاهد ایجاد این صدا هستید که در این صورت بهتر است از گوشت خالص برای چرخ کردن استفاده نمایید.

بررسی علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت چیست؟ طریقه تعمیرات چرخ گوشت فلر در این مواقع چگونه است؟

یکی دیگر از مشکلات مربوط به چرخ گوشت ها که ممکن است شما نیز در استفاده از این دستگاه با آن مواجه شده باشید، بیرون نیامدن گوشت از آن است که برای رفع این مشکل در ادامه به بررسی علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت فلر میپردازیم:

 • ممکن است در صورت وجود رگ و استخوان در گوشت شما این مواد مانع از خروج راحت گوشت از دستگاه شما گردد که برای برطرف کردن این مشکل بهتر است از گوشت خالص برای چرخ کردن استفاده نمایید.
 • در صورت کند و یا خراب شدن تیغه چرخ گوشت نیز شاهد بیرون نیامدن گوشت از دستگاه خواهید بود که برای رفع مشکل در این شرایط بهتر است از یک تعمیرکار چرخ گوشت فلر کمک بگیرید.
 • در صورتی که با انجام موارد بالا مشکل چرخ گوشت شما برطرف نشد، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در آی پی امداد برای برطرف کردن مشکل استفاده نمایید.

علت جرقه زدن چرخ گوشت چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در این باره

در ادامه به بررسی علت جرقه زدن چرخ گوشت فلر میپردازیم:

 • ممکن است سیم پیچی داخلی چرخ گوشت با مشکل مواجه شده باشد که برای برطرف کردن این مشکل بهتر است از تعمیرکار چرخ گوشت فلر کمک بگیرید.
 • همچنین در صورتی که دستگاه با سطح زیری اش دچار اصطکاک گردد، ممکن است شاهد ایجاد جرقه در آن باشید که در این صورت بهتر است دستگاه را روی سطح عایق قرار دهید.
 • گاهی نیز در اثر ورود رطوبت به داخل دستگاه شاهد ایجاد جرقه در آن خواهید بود که برای رفع مشکل بهتر است مواد غذایی را پس از خارج شدن آب از آنها درون چرخ گوشت قرار دهید.

هزینه تعمیر چرخ گوشت فلر در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

هزینه تعمیر چرخ گوشت فلر در نمایندگی تعمیر آی پی امداد به عوامل زیر بستگی دارد:

 • تعیین دقیق این هزینه تنها پس از بررسی دستگاه شما توسط تعمیرکار چرخ گوشت فلر امکان پذیر است.
 • همچنین قیمت قطعه ای که قرار است در تعمیرات چرخ گوشت فلر شما تعویض گردد نیز بر این هزینه تاثیرگذار است.
 • قرار داشتن چرخ گوشت در دوره گارانتی میتواند سبب کاهش این هزینه گردد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت فلر در آی پی امداد

برای کمک به شما در انتخاب یک مرکز معتبر برای تعمیرات چرخ گوشت خود در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت فلر در آی پی امداد میپردازیم:

 • بعد از تعمیرات چرخ گوشت به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • همچنین کلیه قطعاتی که در تعمیر چرخ گوشت فلر تعویض شده اند، دارای گارانتی 9 الی 12 ماه میباشند.
 • به دلیل تطابق هزینه ها نرخ مصوب اتحادیه در پرداخت هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر چرخ گوشت فلر در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر چرخ گوشت فلر در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر چرخ گوشت فلر در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر چرخ گوشت فلر در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر چرخ گوشت فلر در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار چرخ گوشت فلر در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات چرخ گوشت فلر در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت فلر به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر چرخ گوشت فلر، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست