logo logo تعمیر چرخ گوشت زیمنس با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر چرخ گوشت زیمنس

تعمیر چرخ گوشت زیمنس
تعمیر چرخ گوشت زیمنس
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر چرخ گوشت زیمنس به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیر چرخ گوشت زیمنس در آی پی امداد با هدف خدمت رسانی بهتر به شما اقدام به ایجاد شعب فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران نموده است تا شما بتوانید در هر منطقه از تهران که هستید، بعد از ثبت درخواست از خدمات این مرکز بهره مند شوید. از این رو در ادامه به معرفی نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت زیمنس در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد برای تعمیرات تا 75% در هزینه های تعمیرات چرخ گوشت خود صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت زیمنس

بعد از گران شدن قیمت دلار و خارج شدن نمایندگی های اصلی برندها از کشور، ارائه خدمات برای این محصولات توسط شرکت های داخلی انجام شده و شما برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت زیمنس میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه محصول شما درج شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از این خدمات استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت زیمنس در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت همچنان برای شما قابل استفاده خواهند بود.

نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت زیمنس در تهران

به منظور برقراری ارتباط با مرکز تعمیرات چرخ گوشت شما در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت زیمنس در تهران میپردازیم:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه از آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار چرخ گوشت زیمنس ارسال خواهد شد.
 • که بعد از تعمیرات چرخ گوشت برای شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • و کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • در انتها در خصوص خدمات ارائه شده برای تعمیرات چرخ گوشت زیمنس از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت زیمنس به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت زیمنس در آی پی امداد به صورت زیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت:

 • بعد از تعمیر چرخ گوشت زیمنس به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • همچنین تعویض کلیه قطعات در هنگام تعمیرات چرخ گوشت زیمنس شما با قطعات اصلی و فابریک شرکتی انجام میگردد.
 • همچنین کلیه این قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.

خدمات پس از فروش چرخ گوشت زیمنس به چه صورت است؟

برای استفاده از خدمات پس از فروش چرخ گوشت زیمنس میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره نوشته شده روی ضمانت نامه محصول تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است قبلا از خدمات این شرکت استفاده کرده اما رضایت نداشته باشید که در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت زیمنس در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • ارائه این خدمات در آی پی امداد بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت برای شما همچنان امکان پذیر خواهد بود.

تعمیرکار چرخ گوشت زیمنس چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در صورت استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت باید از اینکه تعمیرکار چرخ گوشت زیمنس چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ مطلع باشید که در ادامه به بررسی این موضوع میپردازیم:

 • این فرد باید در انجام تعمیرات چرخ گوشت زیمنس متخصص بوده و بتواند در اسرع وقت برای رفع ایراد آن اقدام نماید.
 • همچنین باید نکات ایمنی و بهداشتی را نیز به درستی رعایت نماید.

راهنمای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت زیمنس در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت زیمنس در آی پی امداد بالا بردن اطلاعات شما در زمینه عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت زیمنس است. از این رو در هر قسمت از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح گردید، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما در اسرع وقت برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

چرخ گوشت روشن نمیشود، طریقه تعمیر و رفع عیب چرخ گوشت زیمنس در این مواقع

شاید بتوان روشن نشدن چرخ گوشت را یکی از آزاردهنده ترین مشکلات این دستگاه دانست. برای عیب یابی این مشکل در ادامه به بررسی علت روشن نشدن چرخ گوشت زیمنس برای شما عزیزان میپردازیم:

 • ممکن است مشکل روشن نشدن چرخ گوشت به دلیل خرابی در پریزی که دستگاه شما به آن متصل است، باشد که برای رفع این مشکل باید دستگاه خود را به پریز دیگری متصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که کلید روشن و خاموش چرخ گوشت شما خراب شده باشد، برای تعمیرات آن باید از تعمیرکار چرخ گوشت زیمنس کمک بگیرید.
 • چرخ گوشت ها دستگاه هایی هستند که مصرف برق بسیار بالایی دارند. ممکن است نوسان و افت فشار در برق باعث روشن نشدن این دستگاه گردد که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط بهتر است استفاده از این دستگاه را به زمان دیگری موکول نمایید.

علت صدای زیاد چرخ گوشت چیست؟ برای عیب یابی و تعمیرات چرخ گوشت زیمنس چه کنیم؟

یکی دیگر از مشکلاتی که توسط مصرف کنندگان چرخ گوشت ها گزارش میگردد، صدای زیاد در این دستگاه است که در ادامه برای برطرف کردن این مشکل به بررسی علت صدای زیاد چرخ گوشت زیمنس میپردازیم:

 • اگر در هنگام کارکرد دستگاه ناگهان متوجه ایجاد صدای بلند شدید، ممکن است تکه ای استخوان در گوشت وجود داشته و با تیغه دستگاه شما برخورد کرده باشد که برای جلوگیری از ایجاد این مشکل باید توجه داشته باشید که گوشت را بدون استخوان درون چرخ گوشت قرار دهید.
 • همچنین در صورت خرابی در بلبرینگ های چرخ گوشت نیز میتوانید شاهد ایجاد صدا در این دستگاه باشید که برای رفع مشکل در این شرایط باید از یک تعمیرکار چرخ گوشت زیمنس کمک بگیرید.
 • ناصاف بودن سطح زیری چرخ گوشت نیز یکی دیگر از علل ایجاد صدا در این دستگاه است که برای جلوگیری از ایجاد این صدا بهتر است دستگاه را روی یک سطح صاف و محکم قرار دهید.

علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت چیست؟ چگونه به تعمیرات چرخ گوشت زیمنس بپردازیم؟

یکی دیگر از مشکلات ایجاد شده در چرخ گوشت ها که شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد، بیرون نیامدن گوشت از این دستگاه است که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط به بررسی علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت زیمنس میپردازیم:

 • ممکن است منافذ خروجی گوشت در چرخ گوشت شما بسته شده باشد که در این شرایط باید در هنگام شستشو با یک جسم سیخ مانند این منافذ را به درستی باز کرده و شست و شو دهید.
 • همچنین در صورتی که تیغه چرخ گوشت شما معیوب شده باشد، ممکن است شاهد بیرون نیامدن گوشت از این دستگاه باشید که برای رفع مشکل در این شرایط باید برای تعمیرات دستگاه خود با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت زیمنس در آی پی امداد تماس حاصل نمایید.
 • در صورتی که در گوشت استخوان و رگ وجود داشته باشد نیز شاهد حرکت کند مواد چرخ شده برای خارج شدن خواهید بود.

علت جرقه زدن چرخ گوشت چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت زیمنس در این باره

در ادامه به بررسی علت جرقه زدن چرخ گوشت زیمنس میپردازیم:

 • ممکن است در اثر قرار دادن چرخ گوشت بر روی سطح فلزی و ایجاد اصطکاک با سطح در این دستگاه شاهد ایجاد جرقه باشید که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط بهتر است چرخ گوشت را روی یک سطح عایق قرار دهید.
 • همچنین در صورتی که در سیم پیچی داخلی چرخ گوشت مشکلی ایجاد شده باشد نیز در این دستگاه جرقه زدن را شاهد خواهید بود که برای برطرف کردن این مشکل حتما باید با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت زیمنس تماس حاصل نمایید.
 • در صورت وارد شدن رطوبت به دستگاه شما نیز شاهد ایجاد جرقه خواهید بود که بهتر است از وارد شدن آب یا قرار دادن مواد غذایی همراه با آب در این دستگاه خودداری نمایید.

هزینه تعمیر چرخ گوشت زیمنس در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

یکی دیگر از دغدغه های افراد در هنگام خرابی چرخ گوشت ها، هزینه تعمیر چرخ گوشت زیمنس در نمایندگی تعمیر آی پی امداد است که در ادامه به بررسی این موضوع میپردازیم:

 • تعیین دقیق این هزینه تنها پس از بررسی دستگاه شما توسط تعمیرکار چرخ گوشت زیمنس امکان پذیر است.
 • همچنین قرار داشتن دستگاه شما در دوره گارانتی میتواند سبب کاهش در این هزینه ها گردد.
 • قیمت قطعه ای که در تعمیرات دستگاه شما تعویض میگردد نیز بر این هزینه تاثیرگذار است.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت زیمنس در آی پی امداد

برای کمک به شما در انتخاب یک مرکز معتبر برای تعمیرات چرخ گوشت در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت زیمنس در آی پی امداد میپردازیم:

 • بعد از تعمیرات چرخ گوشت به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • همچنین کلیه قطعات تعویض شده در تعمیر چرخ گوشت زیمنس شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • با استفاده از خدمات این مرکز در پرداخت هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر چرخ گوشت زیمنس در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر چرخ گوشت زیمنس در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر چرخ گوشت زیمنس در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر چرخ گوشت زیمنس در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر چرخ گوشت زیمنس در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار چرخ گوشت زیمنس در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات چرخ گوشت زیمنس در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت زیمنس به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر چرخ گوشت زیمنس، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست