logo logo تعمیر چرخ گوشت دسینی با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر چرخ گوشت دسینی

تعمیر چرخ گوشت دسینی
تعمیر چرخ گوشت دسینی
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر چرخ گوشت دسینی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیر چرخ گوشت دسینی در آی پی امداد با هدف خدمت رسانی بهتر به شما اقدام به ایجاد شعب فعال در مناطق تهران نموده است تا شما بتوانید به راحتی و با ثبت درخواست خود از خدمات نمایندگی بهره مند شوید. برای آشنایی بیشتر شما در ادامه به معرفی نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت دسینی در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیرات خود صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت دسینی

به منظور استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت دسینی میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • تماس با شماره ای که بر روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است.
 • همچنین در صورتی که قبلا از این خدمات استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت دسینی در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت شما همچنان برای شما قابل استفاده است.

نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت دسینی در تهران

برای دریافت خدمات باید با مراکز تعمیرات چرخ گوشت در تهران تماس حاصل نمایید. برای اطلاع از نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت دسینی در تهران میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست شما برای شما پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار چرخ گوشت دسینی ارسال خواهد شد.
 • بعد از تعمیرات چرخ گوشت به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم خواهد شد.
 • کلیه قطعات تعویض شده در هنگام تعمیرات چرخ گوشت دسینی شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • در انتها در خصوص خدمات ارائه شده از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت دسینی به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت دسینی به صورت زیر به شما ارائه خواهد شد:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • همچنین بعد از تعمیرات چرخ گوشت دسینی به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی میباشد.

خدمات پس از فروش چرخ گوشت دسینی به چه صورت است؟

برای استفاده از خدمات پس از فروش چرخ گوشت دسینی میتوانید مطابق با مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ثبت شده بر روی گارانتی محصول خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از این خدمات استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت دسینی در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت همچنان برای شما قابل استفاده خواهد بود.

تعمیرکار چرخ گوشت دسینی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مسائلی که در هنگام استفاده از خدمات تعمیرات چرخ گوشت خود باید از آن اطلاع داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار چرخ گوشت دسینی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم:

 • این فرد باید در کار خود متخصص و باتجربه بوده و بتواند در اسرع وقت بدون وارد کردن آسیب به سایر نقاط چرخ گوشت به تعمیرات چرخ گوشت دسینی شما اقدام نماید.
 • همچنین رعایت نکات ایمنی و بهداشتی را نیز باید در راس کار قرار دهد.

راهنمای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت دسینی در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت دسینی بالا بردن اطلاعات شما در زمینه عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت دسینی در صورت سطحی بودن مشکل است. از این رو در هر قسمت از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح شد، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما در اسرع وقت برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

چرخ گوشت روشن نمیشود، برای تعمیرات چرخ گوشت دسینی چه باید کرد؟

یکی از مشکلات رایج که مصرف کنندگان چرخ گوشت ها از آن شکایت میکنند، روشن شدن این دستگاه است که برای عیب یابی این مشکل در ادامه به بررسی علت روشن نشدن چرخ گوشت دسینی میپردازیم:

 • ممکن است مشکل روشن نشدن به دلیل اشکال در پریز متصل به چرخ گوشت شما باشد که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط بهتر است دستگاه خود را به پریز دیگری متصل نمایید.
 • گاهی نیز در اثر استفاده زیاد کلید روشن و خاموش چرخ گوشت با مشکل مواجه میگردد که برای تعمیرات آن باید از یک تعمیرکار چرخ گوشت دسینی تماس بگیرید.
 • در صورتی که سیم پیچی داخلی چرخ گوشت شما به مشکل خورده باشد، باید برای رفع مشکل آن با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت دسینی تماس حاصل نمایید.

علت صدای زیاد چرخ گوشت چیست؟ چه اقداماتی برای تعمیرات و رفع عیب چرخ گوشت دسینی انجام دهیم؟

صدای زیاد و یا کم و زیاد شدن صدا در چرخ گوشت ها یکی دیگر از مشکلات گزارش شده مربوط به این دستگاه است که ما در ادامه به بررسی علت صدای زیاد چرخ گوشت دسینی میپردازیم:

 • ممکن است در اثر قرار گرفتن استخوان به همراه گوشت ها در چرخ گوشت شما و برخورد آن به تیغه چرخ گوشت این صدا ایجاد شده باشد که بهتر است برای جلوگیری از وارد شدن آسیب به قطعات چرخ گوشت از گوشت بدون استخوان برای چرخ کردن استفاده نمایید.
 • در صورت خرابی در بلبرنگ های چرخ گوشت نیز ممکن است صدایی از این دستگاه شنیده شود که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط بهتر است از یک تعمیرکار چرخ گوشت دسینی تماس حاصل نمایید.
 • در صورتی که چرخ گوشت بر روی سطح لق و ناصاف قرار داشته باشد نیز ممکن است در طول استفاده از آن شاهد ایجاد صدا باشید که برای جلوگیری از این مشکل بهتر است آن را روی سطح سفت و صاف قرار دهید.

علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت چیست؟ نحوه تعمیرات چرخ گوشت دسینی به چه صورت است؟

یکی دیگر از مشکلاتی که به بررسی آن میپردازیم، علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت دسینی است:

 • ممکن است به دلیل همراه بودن رگ و استخوان با گوشت شما این مواد از خروج گوشت از قسمت خروجی چرخ گوشت جلوگیری نماید که برای جلوگیری از این مشکل بهتر است گوشت خالص را برای چرخ کردن در این دستگاه قرار دهید.
 • همچنین در صورتی که تیغه چرخ گوشت شما کند شده باشد نیز گوشت از آن خارج نمیشود که برای رفع مشکل در این شرایط بهتر است از یک تعمیرکار چرخ گوشت دسینی کمک بگیرید.
 • در صورتی که با نجام موارد بالا همچنان مشکل چرخ گوشت شما برطرف نشد، باید برای سرویس چرخ گوشت خود توسط نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت دسینی اقدام نمایید.

علت جرقه زدن چرخ گوشت چیست؟ طریقه تعمیر چرخ گوشت دسینی در این مواقع

یکی از مشکلات چرخ گوشت ها که در اثر مشاهده باید فورا برای برطرف کردن آن اقدام نمایید جرقه زدن آن است به همین دلیل در ادامه به بررسی علت جرقه زدن چرخ گوشت دسینی میپردازیم:

 • ممکن است در اثر اصطحکاک این دستگاه با سطح زیری آن ایجاد جرقه را شاهد باشید، به این منظور سعی کنید دستگاه را روی یک سطح عایق قرار دهید.
 • در صورت وجود اشکال در سیم پیچی داخلی چرخ گوشت جرقه در این دستگاه ایجاد میگردد که برای رفع این مشکل بهتر است دستگاه شما توسط تعمیرکار چرخ گوشت دسینی سرویس گردد.
 • در صورت وود رطوبت نیز در این دستگاه جرقه ایجاد میگردد که برای جلوگیری از آن بهتر است مواد غذایی را بدون آب در این دستگاه قرار دهید.

هزینه تعمیر چرخ گوشت دسینی در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

یکی از دغدغه های افراد در هنگام خرابی چرخ گوشت ها هزینه تعمیر چرخ گوشت دسینی در نمایندگی تعمیر آی پی امداد است که در ادامه به بررسی این موضوع میپردازیم:

 • تعیین دقیق این هزینه تنها پس از بررسی دستگاه شما توسط تعمیرکار چرخ گوشت دسینی امکان پذیر است.
 • همچنین قیمت قطعاتی که قرار است تعویض گردند، در این هزینه تاثیرگذار است.
 • قرار داشتن چرخ گوشت در دوره گارانتی سبب کاهش این هزینه میگردد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت دسینی در آی پی امداد

در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت دسینی در آی پی امداد میپردازیم:

 • بعد از تعمیر چرخ گوشت دسینی به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • همچنین کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • به دلیل تطابق هزینه های شما با نرخ مصوب اتحادیه در پرداخت هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات چرخ گوشت دسینی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات چرخ گوشت دسینی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات چرخ گوشت دسینی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات چرخ گوشت دسینی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات چرخ گوشت دسینی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار چرخ گوشت دسینی در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات چرخ گوشت دسینی در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت دسینی به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر چرخ گوشت دسینی، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

2 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. اسماعیل شجاعی 30 فروردین 1401

  سلام خسته نباشین ما تازه دستگاه چرخ گوشت دسینی رو از کارتن دراوردیم کار نمیکنه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 31 فروردین 1401

   سلام، پریز برق، کابل، کلید در وهله اول بررسی شود

   پاسخ دادن