logo logo تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر

تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر
تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر در آی پی امداد با هدف بالا بردن خدمت رسانی به مشتریان این مرکز اقدام به ایجاد شعب در سراسر تهران نموده است تا شما بتوانید بعد از ثبت درخواست خود در این مرکز از خدمات آن بهره مند شده و به دلیل تطابق هزینه ها با نرخ مصوب اتحادیه در پرداخت های شما نیز تا 75% صرفه جویی گردد. از این رو برای آشنایی بیشتر شما با این مجموعه در ادامه به معرفی نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر میپردازیم:

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات وب اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد برای تعمیرات تا 75% در هزینه های تعمیرات چرخ گوشت خود صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر

بعد از خروج نمایندگی های بسیاری از برندهای خارجی در پی گران شدن قیمت دلار، خدمات این برندها توسط شرکت های داخلی انجام میگردد که در ادامه به نحوه استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر میپردازیم:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت همچنان در آی پی امداد برای شما قابل استفاده هستند.

نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر در تهران

در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر در تهران میپردازیم:

 • میتوانید با نزدیک ترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار چرخ گوشت بلک اند دکر ارسال خواهد شد.
 • که این فرد بعد از تعمیر چرخ گوشت در محل به شما فاکتور خدمات ارائه شده را تقدیم خواهد کرد.
 • کلیه قطعات تعویض شده در چرخ گوشت شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • در انتها در خصوص خدمات ارائه شده با شما از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر به صورت زیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • بعد از تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • همچنین کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی میباشند.

خدمات پس از فروش چرخ گوشت بلک اند دکر به چه صورت است؟

برای استفاده از خدمات پس از فروش چرخ گوشت بلک اند دکر میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است قبلا از این خدمات استفاده کرده اما بنا به هر دلیل رضایت نداشته باشید که در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت شما قابل استفاده خواهد بود.

تعمیرکار چرخ گوشت بلک اند دکر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مسائلی که باید در هنگام استفاده از خدمات مراکز تعمیرات از آن اطلاع داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار چرخ گوشت بلک اند دکر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی این موضوع میپردازیم:

 • این فرد باید در انجام تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر باتجربه و متخصص باشد و بتواند بدون وارد کردن آسیب به سایر قسمت های دستگاه آن را رفع نماید.
 • رعایت نکات بهداشتی و ایمنی را نیز باید در دستور کار قرار دهد.

راهنمای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت بلک اند دکر در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی دیگر از اهداف نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر در آی پی امداد بالا بردن اطلاعات شما در زمینه عیب یابی چرخ گوشت است تا در صورت فنی بودن بتوانید این کار را خودتان انجام دهید. از این رو در هر قسمت از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح شد، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید و منتظر پاسخ از سوی کارشناسان ما باشید.

چرا چرخ گوشت روشن نمیشود؟ جهت تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر چه کنیم؟

روشن نشدن چرخ گوشت یکی از مشکلات ناراحت کننده در استفاده از این دستگاه است. از این رو در ادامه به بررسی علت روشن نشدن چرخ گوشت بلک اند دکر برای شما عزیزان میپردازیم:

 • ممکن است پریزی که چرخ گوشت خود را به آن متصل نموده اید، دچار مشکل سیم پیچی داخلی و یا اتصالی شده باشد. برای استفاده از چرخ گوشت در این وضعیت بهتر است دستگاه خود را به پریز دیگری متصل نمایید.
 • همچنین گاهی روشن نشدن چرخ گوشت به دلیل خراب شدن دکمه روشن و خاموش این دستگاه است که برای رفع آن باید حتما از تعمیرکار چرخ گوشت بلک اند دکر کمک بگیرید.
 • با توجه به اینکه چرخ گوشت ها دستگاه های پرقدرتی هستند، ممکن است در ساعات اوج مصرف برق که برق شما دارای نوسان است، شاهد روشن نشدن این دستگاه باشید که برای جلوگیری از وارد شدن آسیب به چرخ گوشت در این شرایط بهتر است استفاده از آن را به زمان دیگری موکول کنید.

علت صدای زیاد چرخ گوشت چیست؟ نحوه تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر در این مواقع

یکی دیگر از مشکلات گزارش شده در استفاده از چرخ گوشت ها ایجاد صدای بلند در این دستگاه است. البته کارکرد کلی چرخ گوشت ها با صدا همراه است، اما گاهی این صدا زیاد و کم شده و یا به یکباره ایجاد میگردد که برای رفع این مشکل در ادامه به بررسی علت صدای زیاد چرخ گوشت بلک اند دکر میپردازیم:

 • ممکن است در اثر قرار گرفتن تکه ای از استخوان درون این دستگاه شاهد ایجاد صدای بلند در آن باشید که برای جلوگیری از این وضعیت و وارد شدن صدمه به دستگاه بهتر است گوشت را به صورت خالص در این دستگاه قرار دهید.
 • همچنین در صورتی که بلبرنگ های چرخ گوشت شما مشکل داشته باشد، شاهد ایجاد صدا در این دستگاه خواهید بود که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید با تعمیرکار چرخ گوشت بلک اند دکر تماس حاصل نمایید.
 • در صورتی که صدای موتور چرخ گوشت شما زیاد و کم میشود، فورا دستگاه را خاموش کرده و برای تعمیرات آن را به نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر بسپارید.

علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت چیست؟ چگونه به تعمیر و رفع عیب چرخ گوشت بلک اند دکر بپردازیم؟

یکی دیگر از مشکلاتی که مصرف کنندگان چرخ گوشت از آن گله میکنند، بیرون نیامدن گوشت است که در ادامه به بررسی علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت بلک اند دکر میپردازیم:

 • ممکن است منافذ و سوراخ های قسمت خروجی گوشت در چرخ گوشت شما گرفته باشد که برای باز شدن آنها باید در هنگام شستشو به وسیله یک وسیله مانند سیخ آنها را باز کنید.
 • در صورتی که تیغه چرخ گوشت شما کند شده باشد نیز شاهد بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت خود خواهید بود که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید از یک تعمیرکار چرخ گوشت بلک اند دکر کمک بگیرید.
 • همچنین مشاهده شده است که در صورت وجود رگ و استخوان در گوشت شما این مواد مانع حرکت گوشت به سمت بیرون میگردد. برای جلوگیری از ایجاد این وضعیت بهتر است گوشت را به صورت بدون استخوان درون دستگاه قرار دهید.

علت جرقه زدن چرخ گوشت چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر در این باره

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در استفاده از چرخ گوشت خود با صحنه جرقه زدن این دستگاه مواجه شده باشید که برای رفع این مشکل در ادامه به بررسی علت جرقه زدن در چرخ گوشت بلک اند دکر میپردازیم:

 • در صورتی که در چرخ گوشت شما با سطح زیری آن اصطحکاک ایجاد گردد، شاهد جرقه زدن این دستگاه خواهید بود که برای رفع این مشکل بهتر است آن را روی سطح عایق قرار دهید.
 • در صورتی که سیم پیچی داخلی چرخ گوشت با مشکل مواجه گردد نیز در این دستگاه شاهد ایجاد جرقه خواهید بود که در این صورت بهتر است برای برطرف کردن مشکل از تعمیرکار چرخ گوشت بلک اند دکر کمک بگیرید.
 • در صورت ورود رطوبت به داخل چرخ گوشت نیز ممکن است در این دستگاه جرقه ایجاد گردد. بهتر است مواد را بعد از از بین رفتن آب آنها درون این دستگاه قرار دهید.

هزینه تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

اطلاع از هزینه تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر در نمایندگی تعمیر آی پی امداد یکی از سوالات پرتکرار مصرف کنندگان این دستگاه است که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • تعیین دقیق این هزینه تنها پس از بررسی دستگاه شما توسط تعمیرکار و مشخص شدن مشکل دستگاه امکان پذیر است.
 • همچنین قرار داشتن چرخ گوشت شما در دوره گارانتی میتواند سبب کاهش این هزینه گردد.
 • قیمت قطعه ای که قرار است در تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر شما تعویض گردد نیز بر این هزینه تاثیرگذار است.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر در آی پی امداد

برای یاری شما در جهت انتخاب هوشمندانه مرکز تعمیرات چرخ گوشت در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر در آی پی امداد میپردازیم:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی انجام میگردد.
 • همچنین بعد از انجام تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • در صورت استفاده از خدمات این مرکز به دلیل تطابق هزینه ها با نرخ مصوب اتحادیه در هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار چرخ گوشت بلک اند دکر در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت بلک اند دکر به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد