logo logo تعمیر چرخ گوشت براون با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر چرخ گوشت براون

تعمیر چرخ گوشت براون
تعمیر چرخ گوشت براون
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر چرخ گوشت براون به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

برای دستیابی و استفاده راحت تر مشتریان از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت براون در آی پی امداد، این مرکز اقدام به ایجاد شعب فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران نموده است تا شما بتوانید بعد از ثبت درخواست خود از خدمات این مرکز بهره مند شوید. برای آشنایی بیشتر شما در ادامه به معرفی نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت براون در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات اینترنتی تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیرات خود صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت براون

بعد از خروج برندهای خارجی به دنبال گران شدن قیمت دلار و تحریم ها، ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات توسط شرکت های داخلی انجام گردید. از این رو شما برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت براون میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از این خدمات استفاده کرده اما بنا به هر دلیل رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت براون در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت همچنان برای شما قابل استفاده خواهد بود.

نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت براون در تهران

برای اطلاع از نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت براون در تهران میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست شما از سوی این مرکز پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار چرخ گوشت براون برای شما ارسال خواهد شد.
 • که این فرد بعد از تعمیرات چرخ گوشت به شما فاکتور خدمات ارائه شده را تقدیم میکند.
 • کلیه قطعات تعویض شده در دستگاه شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه خواهند بود.
 • در انتها در خصوص خدمات ارائه شده از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت براون به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت براون به صورت زیر به شما ارائه میگردد:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • بعد از تعمیر چرخ گوشت براون به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.

خدمات پس از فروش چرخ گوشت براون به چه صورت است؟

همانطور که گفته شد، بعد از خروج نمایندگی های برند های خارجی از کشور ارائه خدمات توسط شرکت های داخلی برای این محصولات انجام میگردد. از این رو شما برای استفاده از خدمات پس از فروش چرخ گوشت براون میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است جزء آن دسته افرادی باشید که قبلا از این خدمات استفاده کرده اما بنا به هر دلیل رضایت نداشتید که در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت براون در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت شما نیز همچنان برای شما قابل استفاده هستند.

تعمیرکار چرخ گوشت براون چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مواردی که در هنگام استفاده از خدمات مراکز تعمیرات چرخ گوشت باید از آن اطلاع داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار چرخ گوشت براون چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی این موضوع میپردازیم:

 • این فرد باید باتجربه بوده و بتواند در اسرع وقت برای تعمیرات چرخ گوشت شما اقدام نماید.
 • همچنین باید بدون وارد کردن آسیب به سایر نقاط دستگاه به تعمیر چرخ گوشت براون اقدام نماید.
 • نکات ایمنی و بهداشتی را نیز باید به خوبی رعایت نماید.

راهنمای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت براون در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت براون در آی پی امداد بالا بردن اطلاعات شما در زمینه عیب یابی دستگاهتان است تا بتوانید در صورتی که فنی هستید، مشکلات سطحی دستگاه خود را برطرف نمایید. از این رو در هر قسمت از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح شد، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما در اسرع وقت برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

چرخ گوشت روشن نمیشود، جهت تعمیرات چرخ گوشت براون چه کاری انجام دهیم؟

یکی از اصلی ترین مشکلات چرخ گوشت، روشن نشدن این دستگاه است که برای اطلاع از چگونگی رفع این مشکل در ادامه به بررسی علت روشن نشدن چرخ گوشت براون میپردازیم:

 • ممکن است پریزی که دستگاه خود را به آن متصل کرده اید، دچار مشکل سیم پیچی داخلی شده باشد که برای رفع این مشکل بهتر است در این شرایط دستگاه خود را به پریز دیگری متصل نموده و برای تعمیرات پریز معیوب اقدام نمایید.
 • یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است سبب روشن نشدن چرخ گوشت شما گردد، آسیب به موتور این دستگاه است که برای تعمیرات آن حتما باید با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت براون تماس حاصل نمایید.
 • گاهی نیز در اثر خرابی در دکمه خاموش و روشن دستگاه شاهد روشن نشدن این دستگاه خواهید بود که برای تعمیرات این کلیدها باید از تعمیرکار چرخ گوشت براون کمک بگیرید.

علت صدای زیاد چرخ گوشت چیست؟ طریقه تعمیرات چرخ گوشت براون چگونه است؟

یکی دیگر از مشکلات رایج در استفاده از چرخ گوشت ها، ایجاد صدای زیاد در این دستگاه است. البته چرخ گوشت ها به طور کلی کارکرد همراه با صدا دارند، اما گاهی این صدا کم و زیاد شده و یا ناگهان ایجاد میگردد که برای رفع این مشکل در ادامه به بررسی علت صدای زیاد چرخ گوشت براون میپردازیم:

 • ممکن است در گوشت تکه ای استخوان نیز وجود داشته باشد که در اثر برخورد آن با تیغه دستگاه شاهد ایجاد صدا در آن باشید. بهتر است برای جلوگیری از وارد شدن آسیب به تیغه دستگاه از گوشت خالص برای چرخ کردن استفاده نمایید.
 • همچنین گاهی در اثر تمام شدن روغن قطعات داخلی دستگاه شاهد ایجاد صدا در این دستگاه هستیم که در این صورت باید برای روغن کاری دستگاه اقدام نمایید.
 • در صورتی که صدای ایجاد شده در اثر ایجاد اشکال در بلبرنگ های چرخ گوشت شما اتفاق افتاده باشد، باید برای تعمیرات آن با تعمیرکار چرخ گوشت براون تماس حاصل نمایید.

علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت چیست؟ برای تعمیرات چرخ گوشت براون چه باید کرد؟

یکی دیگر از مشکلات گزارش شده توسط مصرف کنندگان چرخ گوشت ها، بیرون نیامدن گوشت از این دستگاه است که برای برطرف کردن این مشکل در ادامه به بررسی علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت براون میپردازیم:

 • ممکن است در گوشت رگ و استخوان وجود داشته باشد که این مواد مانع از حرکت گوشت و خروج از چرخ گوشت شما میگردد. بهتر است برای جلوگیری از ایجاد این مشکل گوشت را به صورت خالص درون چرخ گوشت خود قرار دهید.
 • در صورتی که منافذ و سوراخ های قسمت خروجی چرخ گوشت شما گرفته و مسدود شده باشد، شاهد بیرون نیامدن گوشت خواهید بود که در این صورت بهتر است در هنگام شستشو به دقت این قسمت را تمیز نمایید.
 • کند شدن تیغه چرخ گوشت نیز موجب بیرون نیامدن گوشت میگردد که در این صورت باید از یک تعمیرکار چرخ گوشت براون بخواهید برای تعمیرات این دستگاه اقدام نماید.

علت جرقه زدن چرخ گوشت چیست؟ نحوه تعمیر و رفع عیب چرخ گوشت براون به چه صورت است؟

در ادامه به بررسی علت جرقه زدن در چرخ گوشت براون میپردازیم:

 • وجود رطوبت در موادی که برای چرخ کردن انتخاب کرده اید، ممکن است سبب ایجاد جرقه در چرخ گوشت گردد که برای جلوگیری از این وضعیت بهتر است مواد غذایی را بدون آب در این دستگاه قرار دهید.
 • همچنین مشکل در قطعات داخلی چرخ گوشت نیز میتواند سبب ایجاد جرقه در آن گردد که برای رفع مشکل در این شرایط بهتر است از تعمیرکار چرخ گوشت براون کمک بگیرید.
 • در صورتی که چرخ گوشت خود را روی یک سطح عایق قرار دهید، از ایجاد جرقه در اثر اصطکاک در آن جلوگیری خواهید کرد.

هزینه تعمیر چرخ گوشت براون در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

یکی از سوالات پرتکرار مصرف کنندگان در هنگام مواجه با خرابی چرخ گوشت ها، هزینه تعمیر چرخ گوشت براون در نمایندگی تعمیر آی پی امداد است که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • تعیین دقیق این هزینه تنها بعد از بررسی دستگاه و مشخص شدن مشکل آن امکان پذبر است.
 • قیمت قطعه ای که قرار است در تعمیر چرخ گوشت براون شما تعویض گردد نیز بر این هزینه تاثیرگذار است.
 • قرار داشتن چرخ گوشت در دوره گارانتی میتواند سبب کاهش این هزینه گردد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت براون در آی پی امداد

در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت براون در آی پی امداد میپردازیم:

 • بعد از تعمیرات دستگاه شما فاکتور خدمات به شما تقدیم میگردد.
 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی انجام میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده در تعمیرات چرخ گوشت براون شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • به دلیل یکی بودن هزینه های این مرکز با نرخ مصوب اتحادیه در پرداخت های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات چرخ گوشت براون در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات چرخ گوشت براون در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات چرخ گوشت براون در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات چرخ گوشت براون در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات چرخ گوشت براون در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار چرخ گوشت براون در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات چرخ گوشت براون در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت براون به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر چرخ گوشت براون، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست