logo logo تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت

تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت
تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت
زمان مطالعه: 7 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

در برخی مواقع ممکن است با خرابی هایی در ماشین لباسشویی خود مواجه شوید و به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت نیاز پیدا کنید. در این شرایط بهترین کار استفاده از خدمات مرکز تعمیرات لباسشویی وست پوینت در آی پی امداد می باشد. ارائه خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت در آی پی امداد با استفاده از با کیفیت ترین و بهترین قطعات انجام می شود. اگر ساکن شرق، غرب، شمال و جنوب تهران هستید، می توانید از خدمات ویژه این مرکز برای تعمیر لباسشویی وست پوینت خود استفاده کنید.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات وب اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت

بعد از فشار تحریم ها بسیاری از نمایندگی های برندهای خارجی ناچار به خروج از کشور شدند، اما برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت می توانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • می توانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه شما درج شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین اگز قبلا از خدمات این مرکز استفاده نموده و رضایت نداشتید نیز می توانید از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت در آی پی امداد استفاده نمایید.
 • علاوه بر این موارد خدمات آی پی امداد برای زمانی که ماشین لباسشویی شما خارج از دوره گارانتی قرار دارد نیز قابل استفاده است.

نحوه تماس با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت در تهران

کاربران گرامی نحوه تماس با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت در تهران را توضیح خواهیم داد:

 1. در صورت مواجه شدن با خرابی ماشین لباسشویی وست پوینت، با توجه به موقعیت مکانی خود یکی از شعب آی پی امداد را انتخاب کرده و با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.
 2. همچنین می توانید از طریق سایت آی پی امداد درخواست تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.
 3. پس از این مرحله مشخصات فنی و کد اشتراک تکنسین از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.
 4. تعمیرکار ماشین لباسشویی وست پوینت در کمتر از 60 دقیقه به منزل یا محل کار شما می رسد.
 5. پس از اتمام تعمیرات لباسشویی وست پوینت، فاکتور و گارانتی به شما ارائه می شود.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت به چه صورت است؟

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت در آی پی امداد مطمئن ترین و بهترین گزینه برای دریافت خدمات مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت می باشد. در این مرکز کلیه خدمات مربوط به نصب، سرویس، عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص انجام می شود.

 • استفاده از تخصص و مهارت تکنسین هایی با سابقه بیش از 20 سال
 • استفاده از قطعات فابریک در صورت عدم کارایی قطعات ماشین لباسشویی
 • تعیین هزینه هایی منصفانه مطابق با روند تعمیرات
 • ارائه گارانتی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت از 3 تا 12 ماه به مشتریان

تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در محل

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت در محل و منزل به شرح زیر می باشد:

 • با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت در منزل هزینه کمتری پرداخت خواهید نمود.
 • خطرات ناشی انتقال دستگاه به بیرون از منزل شما را تهدید نمی کند.
 • از نزدیک ناظر تعمیرکار ماشین لباسشویی وست پوینت خود خواهید بود.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی وست پوینت به چه صورت است؟

مطمئن ترین راه برای دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش این دستگاه می باشد. این روزها شرایط سیاسی و اقتصادی کشور به گونه ای شده است که برند وست پوینت توانایی حضور مستقیم در ایران را ندارد و به همین دلیل تنها برخی شرکت های کوچک داخلی خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی وست پوینت را ارائه می کنند. مصرف کنندگان می توانند برای تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت با این شرکت ها تماس گرفته و از خدمات پس از فروش آن ها استفاده کنند.

اگر به هر دلیلی نمی توانید از خدمات این نمایندگی ها استفاده کنید و یا از خدمات این شرکت ها راضی نیستید، می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت در آی پی امداد تماس بگیرید یا درخواست تعمیر خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

تعمیرکار ماشین لباسشویی وست پوینت چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی از مواردی که بسیاری از مصرف کنندگان ماشین لباسشویی وست پوینت به آن توجه زیادی می کنند، تعمیر دستگاه در هنگام بروز مشکل است. زیرا تعمیر ماشین لباسشویی توسط افراد غیر متخصص و کم تجربه باعث خرابی سایر قطعات می شود. بنابراین آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت می تواند شما را در این امر یاری دهد.

 • تعمیرکاران نمایندگی سال ها تجربه در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت دارند و می توانند به سرعت ایراد دستگاه را برطرف کنند.
 • تعمیرکار نمایندگی برای تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در اسرع وقت به محل و منزل شما اعزام می شود.
 • کلیه خدمات تعمیرات ارائه شده توسط تعمیرکار نمایندگی دارای گارانتی معتبر می باشد.
 • تعمیرکاران این گروه دارای دانش روز و آموزش های لازم در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی هستند.

راهنمای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی وست پوینت در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

اگر به دنبال یک آموزش جامع برای عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت خود هستید، حتما به مطالعه ادامه مقاله بپردازید تا با دلایل خرابی در این دستگاه و نحوه عیب یابی و رفع مشکل در منزل خود متوجه شوید.

علت صدای زیاد ماشین لباسشویی چیست؟ برای تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت چه باید کرد؟

ماشین های لباسشویی دستگاه هایی هستند که در حین کارکرد صدایی از خود تولید می کنند، اما گاهی این صدا آنقدر زیاد است که موجب نگرانی افراد می گردد. به همین دلیل در ادامه به بررسی علت صدای زیاد و نحوه تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت میپردازیم:

 • ممکن است ماشین لباسشویی خود را به درستی در محلش تراز نکرده باشید که باعث ایجاد صدا در آن می گردد. برای برطرف کردن صدا در این زمان باید اقدام به بررسی و اصلاح موقعیت ماشین لباسشویی خود نمایید.
 • ممکن است کمک فنرهای نگهدارنده دیگ ماشین لباسشویی شما خراب شده باشند که در اینصورت موجب ایجاد صدا در دستگاه شما می گردد. برای برطرف کردن صدا در این وضعیت باید با یک تعمیرکار ماشین لباسشویی وست پوینت تماس حاصل نمایید.
 • ممکن است ایجاد صدا به دلیل برخورد ماشین با اجسام اطراف در نتیجه رعایت نکردن فاصله مشخص ایجاد شده باشد که برای برطرف کردن صدا در این شرایط باید اقدام به رعایت فاصله حداقل 20 سانتی متری با دیوار و سایر اجسام نمایید.

چرا ماشین لباسشویی لرزش زیاد دارد؟ نحوه تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت چگونه است؟

لرزش ماشین لباسشویی تا حدی طبیعی می باشد، اما گاهی این لرزش به حدی زیاد می گردد که باعث حرکت کردن ماشین لباسشویی می شود. به همین دلیل در ادامه به بررسی راهنمای تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت می پردازیم.

 • ممکن است سطح زیرین ماشین لباسشویی شما ناصاف باشد که در این شرایط ماشین لباسشویی شما دچار لرزش های زیاد می گردد.
 • ممکن است تسمه کاهنده لرزش ماشین لباسشویی شما معیوب شده باشد که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید با یک تعمیرکار ماشین لباسشویی وست پوینت تماس حاصل نمایید.
 • ممکن است بار لباس ماشین لباسشویی شما کم باشد که در این شرایط نیز شاهد لرزش در ماشین لباسشویی خواهید بود برای برطرف کردن این مشکل به میزان استاندارد گنجایش ماشین لباسشویی خود لباس در آن قرار دهید.

دلیل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت در این باره

ممکن است برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که بعد از قرار دادن لباس ها در ماشین لباسشویی و روشن کردن آن شاهد نچرخیدن دیگ آن باشید. برای برطرف کردن این وضعیت در ادامه به بررسی نحوه عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت می پردازیم:

 • ممکن است دلیل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی شما زیاد بودن حجم لباس های آن باشد که برای برطرف کردن مشکل در این وضعیت اقدام به کم کردن بار ماشین لباسشویی خود نمایید.
 • خراب بودن قفل درب ماشین لباسشویی و بسته نشدن آن از دیگر علل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی است که برای تعمیرات آن باید از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی وست پوینت کمک بخواهید.
 • همچنین خراب بودن یاتاقان ها نیز از دیگر علل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی می باشد که برای برطرف کردن آن باید با یک نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت تماس حاصل نمایید.

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی چیست؟ نحوه تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در هنگام روشن نشدن چگونه است؟

روشن نشدن ماشین لباسشویی از دیگر مشکلاتی است که می تواند موجب نگرانی مصرف کنندگان این دستگاه گردد. به همین دلیل در ادامه به بررسی نحوه تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت می پردازیم:

 • ممکن است پریزی که ماشین لباسشویی خود را به آن متصل نموده اید، دچار مشکل شده باشد که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید اقدام به اتصال ماشین لباسشویی به پریز دیگری نمایید.
 • همچنین ممکن است موتور ماشین لباسشویی شما نیم سوز شده باشد که برای بررسی این مشکل باید با یک تعمیرکار ماشین لباسشویی وست پوینت تماس حاصل نمایید.
 • ممکن است موتور دستگاه شما سالم باشد اما صفحه نمایش آن خراب شده باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید با یک نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت تماس حاصل نمایید.

چرا ماشین لباسشویی تخلیه نمیکند؟ برای تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت در این شرایط چه باید کرد؟

شاید بعد از اتمام کار ماشین لباسشویی خود شاهد تخلیه نشدن آب از آن باشید که برای برطرف کردن این مشکل در ادامه به بررسی علت تخلیه نکردن ماشین لباسشویی وست پوینت و نحوه تعمیر آن می پردازیم:

 • ممکن است پمپ تخلیه ماشین لباسشویی شما دچار مکشل شده باشد که برای تعویض آن باید از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی وست پوینت بخواهید این کار را برای شما انجام دهد.
 • ممکن است در پی گیر کردن یک جسم خارجی در مسیر شلنگ تخلیه دستگاه شما این مسیر مسدود شده باشد که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط اقدام به بررسی شلنگ ماشین لباسشویی خود نمایید.
 • همچنین ممکن است اتصالات شلنگ در قسمت پشتی ماشین لباسشویی شما به مشکل برخورده باشد که برای برطرف کردن این مشکل این اتصالات را در قسمت پشتی بررسی نمایید.

علت نشت آب از ماشین لباسشویی چیست؟ نحوه تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت چگونه است؟

نشت آب از دیگر مشکلاتی است که باید در اسرع وقت برطرف گردد؛ زیرا ممکن است موجب نم دادن محل شما گردد به همین دلیل به نحوه عیب یابی لباسشویی وست پوینت می پردازیم:

 • ممکن است اتصالات شیر آبی که به ماشین لباسشویی شما متصل است، دچار مشکل شده باشد که آب از آن نشت کرده برای برطرف کردن مشکل در این شرایط در ابتدا به بررسی شیر آب متصل به دستگاه خود بپردازید.
 • همچنین ممکن است در شلنگ دستگاه شما سوراخ و یا پارگی ایجاد شده باشد که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی وست پوینت بخواهید اقدام به تعویض شلنگ برای شما نماید.
 • پارگی در لاستیک دور درب ماشین لباسشویی از دیگر مواردی است که سبب نشت آب می گردد. برای رفع این مشکل نیز باید با یک نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت تماس حاصل نمایید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

توجه داشته باشید که هزینه تعمیر لباسشویی وست پوینت می تواند با توجه به موارد زیر متفاوت باشد:

 • نوع و میزان خرابی ماشین لباسشویی شما
 • تعمیر قطعات یا تعویض آنها
 • برخورداری دستگاه از گارانتی

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت در آی پی امداد

از جمله مزایایی که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت بهره مند خواهید شد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از تعمیرکاران متخصص و مجرب برای تعمیر لباسشویی وست پوینت
 • ارائه گارانتی خدمات از 3 تا 12 ماه
 • ارائه خدمات تعمیرات لباسشویی در محل و منزل مشتریان
 • ارائه مشاوره و راهنمایی آنلاین عیب یابی و تعمیرات آفلاین به مشتریان در تمامی ساعات شبانه روز
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد