021-58941 تماس
Logo
logo logo تعمیرات ماشین لباسشویی صنعتی با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تعمیر ماشین لباسشویی صنعتی

تعمیر ماشین لباسشویی صنعتی
تعمیر ماشین لباسشویی صنعتی
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر ماشین لباسشویی صنعتی برای بیمارستان ، هتل ، خشکشویی و … با استفاده از خدمات تعمیرکار آموزش دیده در محل انجام میگردد.

تعمیرات لباسشویی صنعتی تخصص میخواهد و حتما باید توسط تعمیرکار مجرب و متخصص عیب یابی شود ، آی پی امداد با شعبات مختلف در سراسر تهران ( شرق ، غرب ، شمال و جنوب ) خدمات و عیب یابی لباسشویی صنعتی را در محل شما انجام میدهد.

تعمیر ماشین لباسشویی صنعتی برای بیمارستان ها ، خشک شویی ها ، هتل ها ، مراکز بهداشتی و درمانی تخصص میخواهد و حتما باید با استفاده از قطعات فابریک به رفع عیب پرداخته شود که این امر تنها در آی پی امداد محقق میشود.

با استفاده از خدمات آی پی امداد تا 75 % در هزینه تعمیرات لباسشویی صنعتی صرفه جویی نمایید.

تعمیرات ماشین لباسشویی صنعتی در تهران

تعمیر لباسشویی صنعتی به دلیل حساسیت قطعات و پیچیدگی تکنولوژی به کار رفته در آن باید تنها توسط تعمیرکار حرفه­ ای انجام شود. آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات لباسشویی صنعتی با بهره­ گیری از تکنسین­ های مجرب خدمات خود را با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان ارائه می­دهد. شرکت آی.پی امداد در حال حاضر بزرگترین و معتبرترین مرکز تخصصی سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی صنعتی در تهران می­ باشد. این مجموعه بیش از نیم قرن است که با انجام تعمیرات تخصصی لباسشویی صنعتی در سریع­­ترین زمان ممکن موفق به جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود شده است. جهت رفاه مشتریان عزیز اعزام کارشناس به محل در کمتر از دو ساعت صورت می­ گیرد.

سپس تکنسین فنی پس از بررسی­ های لازم علت خرابی را به همراه هزینه خدمات و مدت زمان مورد نیاز به شما اطلاع خواهد داد. در صورت نیاز به تعویض قطعات تعمیرکاران آی.پی امداد به منظور پیشگیری از تکرار خرابی در آینده تنها از قطعات یدکی اصل برای تعمیر لباسشویی صنعتی استفاده می­کنند. همچنین در صورت استفاده از خدمات سرویس، تعویض قطعات و یا تعمیر لباسشویی آی.پی امداد شما از گارانتی مدت دار برای تمامی خدمات بهره مند خواهید شد.

تعمیرات ماشین لباسشویی صنعتی برای مراکز بهداشتی درمانی ، هتل ها ، بیمارستان ها ، خشک شویی ها و …

آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی صنعتی زیمنس ، آریا و هیمورا … تمام برندهای دیگر در تهران می­باشد. در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی می­ توانید با یکی از شماره­های پایین صفحه تماس بگیرید. سپس:

 1. بعد از تماس شما و ثبت درخواست تعمیر لباسشویی صنعتی توسط اپراتور ، ابتدا مشاوره رایگان پیش از تعمیر برای حل مشکلات جزیی دستگاه انجام می­شود.
 2. در صورتی که مشکل به صورت تلفنی حل نشد تکنسین­ های آی.پی امداد در کمتر از دو ساعت برای عیب یابی تخصصی در محل حضور پیدا می­کنند.
 3. پس از عیب یابی ، هزینه برآورد شده و مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی صنعتی توسط تکنسین به شما اطلاع داده می­شود.
 4. پس از اعلام رضایت شما تکنسین شروع به تعمیر و در صورت نیاز تعویض قطعات در محل می­کند.(در نظر داشته باشید نیازی به حمل دستگاه تا تعمیرگاه نیست)
 5. پس از اتمام فرآیند تعمیر گارانتی 3 الی 12 ماهه برای تمامی خدمات تعمیر توسط تعمیرکار به شما تقدیم می­شود.

برای برقراری ارتباط با ما می­توانید در بخش دیدگاه سایت ، سوالات خود را مطرح کنید تا در همان روز توسط پشتیبانی فنی پاسخ دهی شود.

عیب یابی لباسشویی صنعتی در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد

لباسشویی صنعتی برای شسشتوی البسه در بیمارستان­ها ، هتل­ها و… مورد استفاده قرار می­گیرد. تعمیر تخصصی و حرفه­ای لباسشویی صنعتی باید توسط تکنسین مجرب صورت گیرد، اما شما می­توانید با چک لیست زیر به آسانی مشکلات دستگاه خود را  در مواقع ضروری عیب یابی کنید. متداول ترین مشکلات لباسشویی صنعتی که به نمایندگی تعمیرات گزارش می­شود مرتبط با سیستم عملکرد و قطعات دستگاه است.

در ادامه با آی.پی امداد همراه باشید:

 • علت نیامدن آب ، داخل لباسشویی صنعتی چیست ، برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی می تواند :

 • ناشی از خرابی میکروسوئیچ یا هیدروستات باشد.
 • همچنین ممکن است سیم­های رابط بین کلید تایمر لباسشویی، میکروسوئیچ، هیدرواستات و شیر قطع شده باشند.
 • یکی دیگر از مهم­ترین دلایل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی صنعتی خرابی شیر برقی است.

در صورتی که از دانش وتجربه کافی تعمیر برخوردار نیستید از تعمیرکار لباسشویی صنعتی کمک بگیرید.

 • چرا عملیات بعد از آبگیری در لباسشویی صنعتی انجام نمی شود ، برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

 • موتور تایمر لباسشویی صنعتی سوخته است.
 • در این صورت باید سیم‌های ﺑﻮﺑﯿﻦ ﻣﻮﺗﻮر ﺗﺎﯾﻤﺮ ماشین لباسشویی را به آرامی از ﺳﺎﯾﺮ قسمت‌های ﻣﺪار ﺟﺪا کنید.
 • سپس آن را به صورت مستقیم ﺑﻪ برق ۲۲۰ وﻟﺖ ﻣﺘﺼﻞ کنید.
 • در صورتی که صدای چرخ‌دنده‌ به گوش تان رﺳﯿﺪ، ﻣﻮﺗﻮر ﺗﺎﯾﻤﺮ معیوب نیست و کاملا ﺳﺎﻟﻢ اﺳﺖ. در ﻏﯿﺮ اﯾﻦ ﺻﻮرت ﺑﻮﺑﯿﻦ را ﺗﻌﻮﯾﺾ نمایید.
 • سیم رابط موتور تایمر و هیدرواستات قطع شده است.
 • برای رفع این مشکل باید با استفاده از اهم‌متر ارﺗﺒﺎط اﯾﻦ ﺳﯿﻢ را بررسی ﮐﻨﯿﺪ.
 • هیدرواستات خراب است. با استفاده از اهم‌متر ارﺗﺒﺎط ﮐﻨﺘﺎﮐﺖ مشترک که به موتور متصل است را بررسی کنید.
 • اﮔﺮ ارﺗﺒﺎطی وجود ندارد، باید ﻫﯿﺪرواﺳﺘﺎت ﺗﻌﻮﯾﺾ گردد.

برای تعویض قطعات به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی صنعتی مراجعه کنید.

 • چرا پس از آبگیری در لباسشویی صنعتی موتور شستشو کار نمی کند ، برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

علت این امر یا خود موتور است یا خازن راه انداز یا یاتاقان دچار مشکل شده است

 • چرا آب کثیف پس از شستشو در لباسشویی صنعتی تخلیه نمی شود ، برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

خارج نشدن آب کثیف به علت مسدود بودن و گرفتگی مجاری تخلیه و یا خرابی پمپ تخلیه و اجزای آن است. مجاری و پمپ تخلیه را چک کنید. در صورت مشاهده هر گونه مشکل، نیاز به تعمیر لباسشویی صنعتی است.

 • چرا لباسشویی صنعتی هنگام شستشو حرکت می کند ، برای عیب یاب و تعمیر چه باید کرد؟

از عمده ترین علل حرکت لباسشویی صنعتی حین شستشو، تراز نبودن لباسشویی یا قطع بست های ماشین باز نشده است. همچنین گاهی در تعمیر لباسشویی صنعتی مشاهده می شود که فنر ها و تسمه دیگ آسیب دیده است. در این صورت باید ابتدا با استفاده از پایه­های زیر ماشین لباسشویی محل آن را تراز کنید و محل بست­ها را باکمی فشار محکم کنید.

 • علت صدای زیاد ماشین لباسشویی صنعتی در هنگام شست و شو چیست ، برای رفع مشکل و تعمیرات چه باید کرد؟

علت این امر خرابی یاتاقان یا شکستگی سه نظام نگه دارنده دارم است. همچنین ممکن است لاستیک دور درب از جای خود خارج یا تسمه خراب شده باشد.

 • علت حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی صنعتی چیست ، برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

در صورتی پودر در ماشین لباسشویی حل نمی شود که فیلتراﻟﮑﺘﺮﯾﮑﯽ یا جا پودری ﮐﺜﯿﻒ باشد. برای تمیز کردن فیلتر و یا جاپودری به دفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی صنعتی مراجعه کنید. همچنین ممکن است پودر مصرفی نامناسب یا بیش از اندازه باشد.

 • چرا ماشین لباسشویی صنعتی در حین شست و شو خاموش یا متوقف می شود؟

در تعمیر ماشین لباسشویی صنعتی ممکن است هر یک از مشکلات زیر علل خاموش یا متوقف شدن ماشین در حین شست و شو باشد:

 • خرابی میکروسوئیچ درب
 • خرابی زبانه و قفل درب
 • خرابی تایمر الکترونیک ماشین لباسشویی صنعتی
 • ایراد شیر برقی ورودی آب
 • ایراد موتور لباسشویی
 • نوسانات برق یا خرابی دوشاخه برق

عیب یابی هریک از موارد فوق باید توسط تکنسین تعمیرگاه مجاز لباسشویی صنعتی صورت گیرد.

 • چرا لباس ها در ماشین لباسشویی صنعتی تمیز نمی شوند ، برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

تمیز نشستن لباس­ها توسط ماشین لباسشویی صنعتی علل مختلفی دارد از جمله:

 1. تنظیمات اشتباه برنامه شستشو: برای انتخاب برنامه مناسب با جنس البسه می­توانید به دفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی صنعتی خود مراجعه کنید.
 2. پر شدن بیش از حد مخزن: ظرفیت لباسشویی صنعتی می­تواند متفاوت باشد. هرگز پیش از ظرفیت تعیین شده دستگاه را پر نکنید. زیرا آب باید فضای کافی برای حرکت در بین البسه داشته باشد.
 3. عدم استاندارد بودن ماده شوینده: برخی به اشتباه از مواد شوینده دستی برای شستشو استفاده می­کنند که باعث می­شودلباس ­ها به صورت مطلوب شسته نشوند. همواره از پودر شستشوی مرغوب و مناسب با دستگاه خود استفاده کنید.

کثیفی مخزن داخلی: به صورت دوره­ای داخل مخزن را تمیز کنید. همچنین پس از اتمام فرآیند شستشو درب دستگاه را سریعا باز کنید و البسه را خالی کنید. رطوبت باقی مانده در داخل مخزن منجر به ایجاد بوی بد و رشد باکتری­ها می­شود.

 • چرا ماشین لباسشویی صنعتی دارای اتصال برق بدنه است؟

علت اصلی این مشکل آن است که یکی از قطعات الکترونیکی ماشین به بدنه اتصال پیدا کرده است یا سیم های رابط دارای مشکل هستند. برای حل این مشکل، باید تمامی سیم های لباسشویی چک شده و یا سیم بندی آن تعویض گردد.

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی صنعتی در آی پی امداد

آی.پی امداد جهت رفاه حال مشتریان خود و تسریع تعمیر ماشین لباسشویی صنعتی خدمات تعمیر در محل را به سرویس­ های خود افزوده است. با توجه به پوشش دهی تمام نقاط تهران توسط شعبات مختلف آی.پی امداد تعمیرکاران در کمتر از دو ساعت در محل شما برای عیب یابی دستگاه حضور پیدا می­کنند. تمام هزینه ­های تعمیر توسط کارشناس به شما توضیح داده خواهد شد. در صورت داشتن هرگونه سوال و یا نگرانی در مورد دستگاه می­توانید با یکی از شماره­ های پایین صفحه تماس بگیرید تا از مشاوره تعمیر رایگان آی.پی امداد بهره مند شوید. ارائه ضمانت نامه 2 الی 12 ماهه و استفاده از قطعات یدکی اصل تنها بخشی از مزیت­ های بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی صنعتی در  آی.پی امداد است.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر ماشین لباسشویی صنعتی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر ماشین لباسشویی صنعتی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر ماشین لباسشویی صنعتی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر ماشین لباسشویی صنعتی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر ماشین لباسشویی صنعتی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست