021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس SIEMENS در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران باعث شده تا کاربران به راحتی بتوانند به همه این خدمات در محل زندگی خود در تهران به راحتی دسترسی داشته باشند. نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس توسط تعمیرکار تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد به عیب یابی می پردازد.

کاربران گرامی، به کمک خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیمنس صرفه اقتصادی مناسبی تا 75% را تجربه کنید.

چنانچه لباسشویی زیمنس خریداری نموده اید، با شماره مندرج شده نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید.

در ادامه این مقاله نیز به بررسی موارد مختلفی اعم از هزینه تعمیرات لباسشویی زیمنس، دفترچه آموزش فارسی راهنمای استفاده از آن، علت ارور، رفع کد خطا، نحوه عیب یابی و آموزش تعمیر لباسشویی زیمنس خواهیم پرداخت. در صورتی که به کارهای فنی علاقه مند هستید، با مطالعه مطالب زیر خواهید توانست ماشین لباسشویی زیمنس خود را در منزل تعمیر کنید.

 همراه آی پی امداد باشید.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی خدمات تعمیر لباسشویی زیمنس SIEMENS در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی خدمات تعمیر لباسشویی زیمنس SIEMENS در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. ابتدا از راهنمایی های این مقاله برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی زیمنس خود استفاده نمایید.
 2. در صورت عدم پاسخگویی مناسب با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس تماس حاصل نمایید.
 3. یا اقدام به ثبت درخواست آنلاین در سایت کنید.
 4. بعد از تماس مشخصات شما ثبت می گردد و نام تعمیرکار لباسشویی زیمنس با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
 5. تعمیرکار لباسشویی زیمنس ظرف کمتر از یک ساعت با استفاده از قطعات فابریک جهت عیب یابی در محل شما حاضر می شود.
 6. ارائه فاکتور رسمی با تفکیک کردن همه هزینه ها و به صورت کاملا شفاف مرحله بعدی است.
 7. در نهایت از شما نسبت به رضایتمندی از نحوه عملکرد تکنسین در تعمیر لباسشویی زیمنس نظرسنجی می شود.

کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیمنس دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد.

کاربران گرامی توجه داشته باشید که آی پی امداد کد رسمی از نمایندگی اصلی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس ندارد و در قالب تعمیرگاه تخصصی محصولات برقی آشپزخانه و منزل به عیب یابی و تعمیر میپردازد. بنابراین برای استفاده از خدمات پس از فروش حتما با شماره نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس که بر روی برگه گارانتی درج شده است تماس حاصل نمایید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در تهران

اینجا تعمیرگاه مجاز لباسشویی زیمنس می باشد، جایی که شما با آرامش می توانید به تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس خود بپردازید. مجموعه آی پی امداد با ارئه خدماتی زیمنسنه و با هدف رضایتمندی مشتری قصد در ارائه بهترین خدمات برای تعمیرات لباسشویی زیمنس دارد. آی پی امداد تعمیرگاه مجاز رسمی لباسشویی زیمنس با شعبات مختلف در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران آماده عیب یابی و رفع عیب لباسشویی شما می­ باشد. تکنسین­ های این مجموعه با دانش فنی و تخصصی خود انواع تعمیرات و تعویض قطعات را در منزل انجام می­ دهند.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در تهران به شرح زیر است:

 1. استفاده از قطعات فابریک برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی زیمنس
 2. تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد حتی در صورت درخواست مشتری نیز استفاده از قطعات غیرفابریک و متفرقه را در دستور کار خود ندارد.
 3. کمک به حفظ کیفیت دستگاه شما
 4. تعمیرکار لباسشویی زیمنس به صورت حرفه ای آموزش دیده است که میتواند بهترین راهنمای برای عیب یابی و استفاده دستگاه باشد.
 5. با تعمیر صحیح دستگاه به افزایش طول عمر ماشین لباس شویی کمک می کند.
 6. کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس دارای ضمانتنامه رسمی است که به شما اطمینان و آرامش در خدمات را هدیه می دهد.
 7. فاکتور با شرح کامل خدمات در اتمام کار به شما تقدیم می گردد و دیگر دغدغه ای بابت مبلغ پرداختی نخواهید داشت.

در صورتی که ماشین لباسشویی زیمنس را خریداری نموده اید، با شماره نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی زیمنس مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات ویژه بهره مند شوید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی زیمنس به چه صورت است؟

ماشین لباسشویی زیمنس ممکن است به مرور زمان با خرابی ها و مشکلاتی مواجه شده و برای رفع مشکلات آن نیاز به استفاده از تخصص افراد حرفه ای باشد. یکی از مهمترین امکاناتی که در حین انتخاب نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس باید به آن توجه نمود، ارائه خدمات پس از فروش می باشد. در صورتی که ماشین لباسشویی شما از گارانتی برخوردار است، می توانید از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی زیمنس که توسط شرکت های داخلی ارائه می شود، استفاده نمایید.

چنانچه مهلت گارانتی لباسشویی زیمنس شما به پایان رسیده است و رضایت کافی از ارائه خدمات پس از فروش دستگاه نداشتید، نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیمنس در آی پی امداد مفتخر است با استفاده از تعمیرکاران مجرب و قطعات اصل خدمات تعمیر لباسشویی زیمنس را ارائه کند.

کاربران گرامی توجه داشته باشید که در صورت عدم دسترسی به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در شهر خود جهت استفاده از خدمات پس از فروش، بهترین انتخاب استفاده از خدمات تعمیرگاه های معتبر و مجاز میباشد.

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در محل

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آی پی امداد در تهران خدمات تعمیر لباسشویی زیمنس را با کمترین زمان و ارزان ترین قیمت در محل ارائه می دهد. استفاده از قطعات اورجینال وظیفه و اعتقاد ما است و مشتریان مختلف قبلی ما در این خصوص ابراز رضایت فراوانی داشته اند. تعمیرکار حرفه ای آی پی امداد با تعمیر لباسشویی زیمنس در محل به عیب یابی و رفع مشکل دستگاه شما می پردازد تا دغدغه و نگرانی از انتقال دستگاه به بیرون از منزل را نداشته باشید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیمنس در محل عبارتند از:

 1. صرفه جویی در هزینه ها و زمان انجام تعمیرات لباسشویی
 2. خطرات ناشی از انتقال دستگاه به بیرون از منزل ماشین لباس شویی شما را تهدید نمی کند.
 3. از نزدیک می توانید ناظر و شاهد خدمات تعمیرکار لباسشویی زیمنس باشید.

آیا می دانید استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیرمجاز و انتقال دستگاه به بیرون از منزل جهت تعمیرات می تواند به لباسشویی زیمنس شما خسارت جبران ناپذیری وارد کند؟!

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در محل یک امتیاز محسوب میشود و این امر میتواند شما را در حین عیب یابی دستگاه راهنمایی کند و چنانچه سوالی در زمینه استفاده این محصول و نحوه نگهداری درست و مناسب داشتید، از تعمیرکار مربوطه پرسش نمایید تا در منزل خود راهنمایی شوید.

نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

ممکن است برای مصرف کنندگان این پرسش ایجاد شده باشد که نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس چه امکاناتی را در اختیار آن ها قرار می دهد. در پاسخ به این پرسش باید به این موضوع اشاره نماییم که خدماتی که توسط نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس به مصرف کنندگان لباسشویی های این برند ارائه می شود، باید دارای بالاترین سطح کیفیت و رضایت باشد. از این رو نمایندگی مجاز آی پی امداد برای تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس خدمات زیادی به مشتریان ارائه می نماید. مزایایی که افراد با استفاده از خدمات نمایندگی مجاز آی پی امداد به آن دست پیدا خواهند کرد، شامل موارد زیر می باشد:

 • استفاده از قطعات اورجینال و باکیفیت جهت تعمیر و یا تعویض قطعات ماشین لباسشویی توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس
 • پرداخت هزینه کاملا به صرفه برای تعمیرات و کاهش 75% از هزینه های مصرف کنندگان
 • بهره مندی از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس توسط تعمیرکاران و تکنسین های متخصص با تخصص و دانش بالا
 • عدم نیاز به انتقال لباسشویی به تعمیرگاه با استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در محل

تعمیر لباسشویی زیمنس توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

این روز ها پس از شیوع بیماری کرونا مرد بیشتر به نقش ماشین لباسشویی پی برده اند، در همین راستا هم نقش ماشین لباسشویی بیش از پیش در میان خانواده های ایرانی پر رنگ شده است، به طوری که هیچ خانم خانه داری نمی تواند منزل خود را بدون ماشین لباسشویی تصور کند، از همین رو اولین سوالی که پس از مراجعه تعمیرکار مربوطه به محل مطرح می گردد این است که تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس چقدر زمان می برد؟

پس از ثبت درخواست شما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در آی پی امداد تعمیرکار مربوطه در کمتر از یک ساعت خود را به محل زندگی شما می رساند، پس از انجام فرایند عیب یابی دستگاه و شرح ایرادات برای شما تعمیرکار مربوطه اقدام به شروع تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس شما می کند.

البته که نمی توان زمان دقیقی را برای تعمیر لباسشویی زیمنس بازگو کرد، اما چیزی که مشخص است این است که آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان به مصرف کنندگان خود ارائه دهد، این به آن معناست که تعمیرات لباسشویی زیمنس در محل معمولا بیشتر از 3 ساعت زمان نخواهد برد.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیر و عیب یابی صحیح ماشین لباسشویی زیمنس یکی از مسائلی که از درجه اهمیت بالایی برخوردار است و بهتر است که توسط تعمیرکاران باتجربه انجام شود. افرادی که فاقد تجربه در زمینه تعمیرات لباسشویی زیمنس هستند، می توانند باعث از کار افتادگی سایر قطعات دستگاه شوند. از این رو استفاده از خدمات تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در آی پی امداد می تواند بهترین راه باشد.

 • تعمیرکاران این مجموعه از دانش به روز و آموزش های لازم در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس برخوردار می باشند.
 • کلیه خدمات تعمیرات ارائه شده توسط تعمیرکار نمایندگی لباسشویی زیمنس دارای ضمانت نامه و گارانتی معتبر است.
 • تعمیرکار نمایندگی در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در محل و منزل شما اعزام می گردد.
 • تعمیرکاران نمایندگی آی پی امداد دارای سال ها سابقه درخشان در عرصه تعمیرات لباسشویی زیمنس هستند و می توانند سریعا ایراد را تشخیص داده و رفع نمایند.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس با رعایت نکات بهداشتی و قوانین مشتری مداری به عیب یابی و رفع مشکل میپردازد.

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس با تعمیرکار آی پی امداد

پرسش های متداول مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس

بسیاری از مشتریان در هنگام استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیمنس با سوالات مختلفی رو به رو می شوند که ما در این بخش قصد داریم تا به این سوالات پاسخ دهیم:

 • هزینه تعمیرات لباسشویی زیمنس در نمایندگی مرکزی آی پی امداد چقدر است؟

به طور کلی هزینه تعمیر لباسشویی زیمنس در منزل به نوع ایراد دستگاه بستگی دارد و نمی توان هزینه ثابتی برای آن در نظر گرفت اما از آنجایی که کلیه هزینه های تعمیرات این مجموعه طبق تعرفه اتحادیه تعیین می گردد، به میزان 75% هزینه های تعمیرات شما کاهش پیدا خواهد کرد.

 • پرداخت صورتحساب تعمیرات دستگاه به چه صورت است؟

پس از اتمام فرآیند تعمیرات توسط تعمیرکار لباسشویی زیمنس، مشتریان می توانند در صورت رضایت هزینه را پرداخت نمایند.

 • در صورت بروز خرابی در لباسشویی باید مجددا هزینه ای پرداخت نمود؟

در صورتی که خرابی مجدد لباسشویی از همان مشکلی باشد که برای رفع آن با نمایندگی آی پی امداد تماس گرفته باشید و از مدت اعتبار گارانتی 12 ماهه دستگاه نگذشته باشد، تعمیر مجدد دستگاه شما رایگان خواهد بود.

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در تهران میباشد؟

آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی زیمنس نیست و در قالب تعمیرگاه تخصصی با متد روز دنیا به عیب یابی و رفع مشکل میپردازد.

آموزش تعمیرات لباسشویی زیمنس

یکی از لوازم ضروری در هر خانه ای ماشین لباسشویی می باشد که دارای تکنولوژی بسیار پیشرفته  ای است. اما این دستگاه نیز ممکن است به دلایل مختلفی مانند استفاده نادرست یا عوامل دیگر دچار اشکلاتی شده و نیاز به تعمیر پیدا کند. تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در برخی مواقع نیاز به تخصصی ندارد و تنها با عیب یابی ساده دستگاه می توان مشکل را به راحتی رفع نمود. از این رو آموزش تعمیرات لباسشویی زیمنس می تواند اطلاعات مربوط به عیب یابی صحیح دستگاه را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

در همین زمینه پیشنهاد می شود تا به مطالعه ادامه مقاله نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیمنس بپردازید تا بتوانید با ایرادات رایج لباسشویی زیمنس و علت خرابی آن آشنا شوید. در این صورت می توانید سریعا مشکل دستگاه خود را رفع کرده و هزینه ای را برای تعمیرات آن صرف نکنید.

عیب یابی ماشین لباسشویی زیمنس توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی زیمنس توسط تعمیرکار نمایندگی باعث شده تا برخی از متداول ترین پرسش ها و ایرادات این وسیله استخراج شود. در ادامه برخی از رایج ترین سوالات کاربران درباره تعمیرات لباسشویی زیمنس را با هم مرور می کنیم:

 1. چرا لباسشویی زیمنس می لرزد؟ برای رفع ایراد و عیب یابی چه کنیم؟
 2. چرا لباسشویی سر و صدای زیادی تولید می کند؟ برای تعمیرات چه کنیم؟
 3. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در تهران کجاست؟
 4. دلیل نشتی آب در لباسشویی زیمنس چیست؟
 5. علت کار نکردن لباسشویی چیست؟
 6. بعد از شستن لباس ها کمی پودر روی آنها باقی می ماند، برای رفع عیب و تعمیرات چه کنیم؟

قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس، مواردی را می توانید بررسی کنید تا علت مشکل را بیابید. بسیاری از مشکلات را می توان تنها با چند ابزار ساده و کمی دانش فنی حل کرد.

در اینجا راهنمای کاملی از عیب­ یابی و رفع عیب ماشین لباسشویی زیمنس را برایتان شرح داده­ ایم.

علت لرزش ماشین لباسشویی زیمنس چیست؟ چگونه به عیب یابی و تعمیر دستگاه بپردازیم؟

اگر دستگاه لرزش داشت، برای تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس موارد زیر را بررسی نمایید:

 • علل احتمالی لرزش ماشین لباسشویی زیمنس شامل بار غیرمتعارف لباسشویی است.
 • ماشین شما ممکن است در سطح ناهموار و غیرترازی باشد.
 • پایه های ماشین ممکن است محکم نشده باشند و یا در تماس با کف نباشند.

رفع عیب مشکل لرزش در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس به شرح زیر میباشد:

 1. اطمینان حاصل کنید که پایه ماشین لباسشویی زیمنس در تماس با کف است.
 2. سطوح را از لحاظ تراز بودن چک کنید تا تعادل ماشین لباسشویی به دست آید.
 3. پایه ها را محکم کنید و در چهار طرف بررسی کنید.
 4. تضعیف کف را بررسی کنید.
 5. شما ممکن است نیاز به اضافه کردن یک قطعه 3/4 اینچ تخته سه لا برای زیر لباسشویی خود جهت حفظ تعادل داشته باشید.
 6. بار شستشو را تنظیم کنید.
 7. اطمینان حاصل کنید که ماشین لباسشویی به طور صحیح و بدون تغییر حرکت می کند.

چنانچه دستگاه شما لرزش دارد، برای رفع عیب و تعمیرات لباسشویی زیمنس می توانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

چرا لباسشویی زیمنس نشتی آب دارد؟ نحوه تعمیر و رفع عیب دستگاه به چه صورت است؟

اگر لباسشویی نشتی آب دارد، برای تعمیر لباسشویی زیمنس موارد زیر را بررسی نمایید:

 1. تعادل را بررسی کنید.
 2. اطمینان حاصل کنید که سبد شستشو خارج از همگرایی نیست که موجب خروج آب از ماشین لباسشویی زیمنس شود.
 3. همه شیلنگ ها را چک کنید و هر اتصالی را سفت کنید.
 4. اطمینان حاصل کنید که شیلنگ تخلیه ترک خورده یا شکسته نشده است و به درستی متصل شده است.
 5. خطوط آب و شیرها را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که آنها نشتی ندارند.
 6. بررسی کنید که آب کثیف پس از شستشو به درستی تخلیه شود و شلنگ تخلیه با ملافه، مو یا جوراب پوشیده نشده باشد.

تعمیر مشکل نشتی آب در لباسشویی زیمنس

چنانچه آموزش رفع عیب لباسشویی زیمنس برای شما کارآمد نبود، برای تعمیرات می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در تهران بهره مند شوید.

چرا لباسشویی زیمنس صدای عجیبی می دهد؟ برای عیب یابی و تعمیرات دستگاه چه باید کرد؟

اگر لباسشویی صدای عجیبی داشت، برای تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در تهران موارد زیر را بررسی نمایید:

 1. اشیاء غیرمجاز در ماشین لباسشویی، زه کشی یا سنسور داخلی موجب ایجاد صدای کلیک یا هر صدای ناهنجار دیگری می شود.
 2. سعی کنید منبع صدا را پیدا کنید و به آرامی اشیا را خارج کنید.
 3. صدای غیرطبیعی از لباسشویی ممکن است به علت وجود اشیایی که در وان شستشو هستند، ایجاد شود.
 4. همیشه قبل از شستن جیب ها را چک کنید و آن را خالی کنید.
 5. بستن زیپ و باز کردن کمربندهای فلزی را فراموش نکنید.

اگر در هنگام تخلیه ماشین لباسشویی به طور غیرمعمول صدای بلند شنیدید، ممکن است نشان دهد که خط تخلیه ماشین تا حدودی مسدود شده است. اقدامات لازم را جهت رفع انسداد انجام دهید و چنانچه مشکل حل نشد از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی لباسشویی زیمنس در تهران بهره مند شوید.

علت عدم آبگیری ماشین لباسشویی زیمنس چیست؟ روش تعمیر دستگاه در این مواقع

قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس موارد زیر را باید بررسی کنید:

 1. منبع آب را بررسی کنید، هر دو شیلنگ باید متصل شوند و هر دو دریچه ورودی آب باز باشند.
 2. اطمینان حاصل کنید که شلنگ ها به درستی نصب شده ­اند و هیچ مشکلی در صفحه ورودی وجود ندارد.
 3. بررسی کنید که سیم برق به خوبی وصل شده و برق خروجی وجود دارد.
 4. مدار فیوز را به دقت نگاه کنید تا اطمینان حاصل شود که از کار نیفتاده است.
 5. سوئیچ درب داخلی را تمیز کنید.
 6. در هر مورد با تعمیرکار مجاز مرکزی ماشین لباسشویی زیمنس مشورت نمایید.
 7. در اکثر ماشین ها باید درب را ببندید و سوئیچ درب را به کار بگیرید تا صدای کلیک مانندی شنیده شود و دستگاه شروع به کار کند.
 8. این عملکرد بنابر ایمنی دستگاه تعبیه شده است.
 9. در غیر اینصورت ممکن است درب سهوا باز باشد و ماشین پر از آب شود و به دلیل باز بودن درب آب به خارج نشت کند.
 10. جرم و خاک می تواند سوئیچ را به سمت سوء عملکرد سوق دهد، پنبه را در الکل فرو برده و به آرامی تمام آلودگی ها را پاک کنید.

اگر دستگاه شما آبگیری نمی کند، برای رفع عیب می توانید از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی زیمنس در محل بهره مند شوید.

تعمیر مشکل تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی زیمنس

اگر لباسشویی آب را تخلیه نکرد، برای تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در تهران موارد زیر را بررسی نمایید:

 1. حتی اگر لباس ها را به دقت بررسی کرده باشید، ممکن است چیز کوچکی نادیده گرفته شود.
 2. سکه ها، قلم ها یا حتی جوراب های کوچک می توانند در پمپ یا بین سبد و وان گیر کنند.
 3. مشکلاتی از قبیل چرخش ناموزون یا تخلیه آهسته آب را تولید کنند.
 4. اگر ماشین لباسشویی زیمنس بیش از حد بارگذاری شده یا نادرست بارگیری شده باشد، می تواند ناپایدار باشد و اجازه ندهد دستگاه به درستی چرخش یابد، لباس های مرطوب را بار دیگر توزیع کنید و یا بعضی از آنها را انتخاب کنید تا کار ماشین به پایان برسد.
 5. راهنمایی های مطرح شده توسط تعمیرکار مجاز مرکزی لباسشویی زیمنس را در ذهن داشته باشید.
 6. شلنگ تخلیه را برای نصب مناسب چک کنید.
 7. انتهای شلنگ تخلیه نباید بالاتر از 96 اینچ بالای کف باشد.
 8. شلنگ تخلیه را بردارید و آن را چک کنید. قبل از اتصال مجدد هر مانعی را حذف کنید.
 9. از مواد شوینده به مقدار زیاد استفاده نکنید.
 10. مواد بیش از حد فراوان می تواند روند تخلیه را کاهش دهد و باعث خنثی شدن عملکرد ماشین شود.

عدم تخلیه آب مشکل مرسوم برای لباسشویی ها است. چنانچه دستگاه شما تخلیه نمی کند، کافی است از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در محل بهره مند شوید.

چرا مخزن مواد شوینده لباسشویی زیمنس مشکل دارد؟ برای تعمیر جاپودری دستگاه چه باید کرد؟

اگر مخزن مواد شوینده لباسشویی مشکل داشت، برای تعمیر لباسشویی زیمنس در تهران موارد زیر را بررسی نمایید:

 1. همیشه از دستورالعمل های ذکر شده بر روی جعبه های مواد شوینده استفاده کنید.
 2. در صورتی که دستگاه برای مایع سفید کننده نیاز به استفاده از پودر نداشته باشد، از آن استفاده نکنید.
 3. هر ماه، با یک فنجان سرکه سفید مقطر و اضافه کردن آن به جاپودری، آن را تمیز کنید.
 4. ماشین لباسشویی را در یک چرخه معمولی اجرا کنید.
 5. سرکه هرگونه لکه یا باقی مانده های سخت از مواد شوینده را پاک می کند.

برای عیب یابی و رفع مشکل مخزن دستگاه از خدمات عیب یابی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در محل بهره مند شوید.

علت بوی بد در لباسشویی زیمنس چیست؟ برای تعمیرات و عیب یابی دستگاه چه کنیم؟

اگر لباسشویی بوی نامطبوعی داشت، برای تعمیر لباسشویی زیمنس در محل موارد زیر را بررسی نمایید:

 1. از مواد شوینده به میزان زیاد استفاده نکنید.
 2. رسوبات مواد شوینده بیش از حد در قطعات ماشین باقی مانده بوی تند و نامطبوع تولید می کند.
 3. ماشین را به طور ماهانه پاک کنید.
 4. اطراف ماشین را پس از شستشو خشک کنید.
 5. واشر دور درب محلی مناسب برای رشد قارچ است.
 6. این مورد ناخوشایند و خطرناک برای سلامتی شماست و باید اصلاح شود.

چرا لباسشویی زیمنس بوی بدی میدهد

در صورت حل نشدن مشکل بوی بد لباسشویی، می توانید از تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس کمک بخواهید.

دلیل نشت آب در ماشین لباسشویی زیمنس با مدل درب از بالا چیست؟ برای رفع مشکل و تعمیرات دستگاه چه اقدامی انجام دهیم؟

اگر لباسشویی نشتی داشت، برای تعمیرات لباسشویی زیمنس در محل موارد زیر را بررسی نمایید:

 • جمع شدن آب در جلوی یک ماشین لباسشویی مدل درب از بالا به این دلیل است که یک شلنگ تخلیه مسدود شده یا پیچ خورده است و مسیر خروجی آب هموار نیست.
 • مشکل می توانند از کثیفی های اضافی ناشی از استفاده بیش از حد مجاز از مواد شوینده و یا ترکیب مواد شستشوی نادرست و بیش از حد اتفاق بیفتند.
 • در ماشین هایی که دارای سیستم نرم کننده آب هستند، احتمال بروز این اتفاق بیشتر است.
 • فراموش نکنید آب نرم تر، برای تمیز کردن موثر البسه، مواد شوینده کمتری نیاز دارد.
 • برای تشخیص اینکه شما از مواد شوینده بیش از حد استفاده می کنید یا خیر، یک مورد تازه شسته شده را مانند یک حوله کوچک در دست بگیرید و آن را قبل از خشک شدن در یک کاسه آب داغ قرار دهید.
 • اگر آب خشك شود، شما از مواد شوینده بیش از حد استفاده می كنید.
 • ماشین لباسشویی همچنین می تواند در صورت بارگذاری بیش از حد یا نامتعادل بودن البسه دچار نشتی شود.
 • در صورت بارگذاری بیش از حد مجاز میزان بار را کاهش دهید، شما ممکن است مشکل را از این طریق حل کنید.

در صورت حل نشدن نشتی آب لباسشویی، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس استفاده نمایید.

تعمیر مشکل نشت آب یا آبریزی لباسشویی زیمنس

اگر پشت لباسشویی نشتی داشت، برای عیب یابی لباسشویی زیمنس در محل موارد زیر را بررسی نمایید:

 1. اگر لباسشویی زیمنس خود را به تازگی خریداری کرده­ اید، ممکن است فراموش کنید قبل از نصب شلنگ تخلیه، تخلیه زدای سازنده را بردارید، شیلنگ را باز کنید، یک پلاگین پلاستیکی خواهید یافت که باید برداشته شود، یک سطل و حوله آماده برای آب اضافی داشته باشید.
 2. نشت در پشت ماشین همچنین می تواند توسط یک شلنگ تخلیه که به درستی به پمپ تخلیه اتصال نیافته اتفاق بیفتد.
 3. اطمینان حاصل کنید که شیلنگ به طور کامل به داخل لوله (تخلیه) وارد شده است.
 4. اگر هنوز در اطراف شلنگ تخلیه به خصوص در زمان چرخه چرخش ماشین آب وجود داشته باشد، پمپ تخلیه احتمالا مسدود شده است.
 5. این عیب اجازه نمی دهد که آب از لوله پایین برود و خارج شود و آب در سطح سرریز می شود.
 6. یکی دیگر از علت های احتمالی نشت در پشت ماشین اتصال شل در شیلنگ های پرکننده یا ورودی آب است.
 7. آب ورودی را قطع کنید، شلنگ را بردارید و مطمئن شوید که واشرهای لاستیکی به شکل مناسبی قرار گرفته شده اند.
 8. ممکن است استفاده از واشر لاستیکی از بین رفته باشد و باعث ایجاد نشتی باشد.

اگر پس از جایگزینی و نصب دستی اتصالات باز هم نشت وجود دارد، برای جلوگیری از ایجاد سیل در آشپزخانه و عدم آسیب به وسایل دیگر با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس تماس حاصل نمایید.

علت نشت آب زیر ماشین لباسشویی زیمنس چیست؟ چه اقداماتی برای رفع مشکل و تعمیرات دستگاه انجام دهیم؟

اگر لباسشویی نشتی داشت، برای تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در محل موارد زیر را بررسی نمایید:

 • نشت در زیر ماشین لباسشویی نشان دهنده سوراخ در پمپ آب است.
 • در این صورت باید بلافاصله جایگزین شود تا آب به طور مستقیم بر روی موتور ریخته نشود.
 • در صورتی که موتور در معرض رطوبت و آب قرار داشته باشد، به احتمال زیاد ممکن است لباسشویی شما دچار آسیب جدی شود.
 • اگر دستگاهتان برای شما کارکرد مفیدی دارد، یک تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی زیمنس و یا جایگزینی قطعات پیدا کنید.
 • لبریز شدن آب در ماشین نیز تقریبا یک نشت است.
 • اما این مشکل معمولا ناشی از یک سوپاپ آب یا مشکل در سوئیچ فشار است.

مدل ماشین لباسشویی زیمنس درب از جلو دارای درام داخلی و خارجی است. در بسیاری از ماشین ها درام های بیرونی در دو طرف، البسه را با هم می ­چرخانند. این درزها ممکن است شروع به نشت کنند و باید جایگزین یا تعمیر شوند.

اگر نشتی لباسشویی از زیر حل نشد، با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در تهران تماس بگیرید.

چرا درب لباسشویی زیمنس باز نمی شود؟ برای رفع ایراد و تعمیر دستگاه چه کنیم؟

اگر درب لباسشویی باز نمی شود، برای تعمیر لباسشویی زیمنس در محل موارد زیر را بررسی نمایید:

 • در برخی از موارد ممکن است که برنامه شستشو به پایان نرسیده باشد.
 • بررسی کنید که آیا فرآیند شستشو به اتمام رسیده است یا خیر.
 • مخزن لباسشویی را به دقت نگاه کنید.
 • در صورتی که هنوز در مخزن آب وجود دارد، یعنی عمل تخلیه کامل نشده است.
 • تا تخلیه کامل صبر کنید و سپس درب را باز کنید.
 • در صورتی که سوئیچ درب دچار ایراد شده باشد، از باز شدن درب جلوگیری خواهد کرد.
 • جهت تعویض و یا تعمیر سوئیچ با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس تماس بگیرید.

در صورت باز نشدن درب لباسشویی، می توانید از تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس کمک بخواهید.

سرویس ماشین لباسشویی زیمنس چگونه از بروز خرابی دستگاه جلوگیری خواهد کرد؟

یکی از مواردی که همواره تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس به مصرف کنندگان اعلام می کنند این است که سرویس لباسشویی خود را همواره جدی بگیرند، در صورتی که 95% مصرف کنندگان این موضوع را رعایت نمی کنند، این در حالی است که علت این سهل انگاری عدم اطلاع در مورد جزئیات این موضوع می باشد، چنانچه شما هم نمی دانید که سرویس لباسشویی چگونه از نیازمندی شما به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس جلوگیری خواهد کرد در ادامه با ما همراه باشید.

 • تمامی ماشین های لباسشویی از مجموعه ای از قطعات تشکیل شده اند و هر کدام از آن ها ممکن است در اثر فرسایش کارکرد و کارایی خود را به صورت آهسته از دست بدهند، در صورتی که تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس به منزل شما مراجعه کند می تواند تمام این موارد را مورد بررسی قرار دهد.
 • ماشین لباسشویی هم به مانند هر دستگاه دیگری نیازمند جرم گیری و نظافت می باشد، در صورتی که این جرم گیری را به کلی انجام ندهید دستگاه شما به مرور ممکن است با خرابی مواجه گردد.
 • در کنار این وارد چیز دیگری که لازم است به آن اشاره داشته باشیم این است که هر دستگاه راهنمای استفاده خودش را دارد و به نوعی باید برای هر دستگاه دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس طبق تعرفه اتحادیه که در سایت کامل درج شده است، محاسبه میگردد. در نظر داشته باشید که با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها از قطعات فابریک و تعمیرکار متخصص بهره مند خواهید شد که این امر منجر به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خواهد شد. هزینه عیب یابی و خدمات در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس به دلایل زیر متغیر خواهد بود:

 1. استفاده از قطعات فابریک هزینه خدمات و تعمیر لباسشویی زیمنس را تغییر خواهد داد.
 2. مدت زمان گارانتی خدمات در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس هزینه تعمیر را تحت شعاع قرار میدهد.
 3. اینکه مدل دستگاه شما قدیمی یا جدید باشد، هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس را تحت شعاع قرار خواهد داد.

قیمت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در آی پی امداد

در صورتی که شما نیز با خرابی هایی در لباسشویی زیمنس خود مواجه شده اید، به دنبال این هستید که از هزینه های تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس خود اطلاع پیدا نمایید. در این بخش نمایندگی مجاز آی پی امداد به بیان هزینه های حدودی تعمیرات مدل های مختلف لباسشویی های زیمنس پرداخته است که شما به کمک این جدول می توانید از این هزینه ها اطلاع پیدا کنید:

خدمات تعمیرات لباسشویی زیمنس هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس
تعویض کاسه نمد، بلبرینگ و سه نظام لباسشویی زیمنس از 900/000 تا 1/500/000 تومان
تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی زیمنس 400/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض شیربرقی لباسشویی زیمنس 290/000 الی 550/000 تومان
هزینه تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی زیمنس 350/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض لاستیک دور درب لباسشویی زیمنس 300/000 الی 1/200/000 تومان
هزینه تعویض تایمر ماشین لباسشویی زیمنس 300/000 الی 800/000 تومان
هزینه تعویض پمپ تخلیه لباسشویی زیمنس 300/000 الی 750/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر موتور لباسشویی زیمنس 1/000/000 الی 1/700/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر دیگ آبکش لباسشویی زیمنس 800/000 الی 1/300/000 تومان

خدمات تعمیر لباسشویی زیمنس در نمایندگی آی پی امداد

برخی از مهمترین خدماتی که می توانید از آنها در نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس بهره مند شوید عبارتند از:

 • نصب و راه اندازی انواع مدل های ماشین لباسشویی زیمنس
 • عیب یابی و تعمیر انواع ماشین لباسشویی زیمنس
 • ارائه خدمات گارانتی ماشین لباسشویی زیمنس
 • تامین و تعویض قطعات اصلی و اورجینال ماشین لباسشویی زیمنس
 • رسیدگی به رضایت و شکایت مشتریان زیمنس در تعمیرگاه آی پی امداد
 • ارائه خدمات تخصصی تعمیر انواع برد و قطعات ماشین لباسشویی زیمنس و ….

ما وظیفه خود می دانیم که در کمترین زمان از لحظه تماس شما خدمات مورد نظر شما را ارائه کنیم و این کار را در منزل و محل کار شما و بدون نیاز به انجام هزینه های جابه جایی و استهلاک ماشین لباسشویی زیمنس خودتان انجام خواهیم داد.

استفاده از خبره ترین و کاربلدترین کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس و همچنین ضمانت تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس به مدت 3 الی 12 ماه تعهد ما به مشتری است.

شما هم اگر به دنبال تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس خود هستید بهترین انتخاب برای شما تعمیرگاه لوازم خانگی آی پی امداد به عنوان ارائه دهنده خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس می باشد. در هر کجای تهران که هستید با ما تماس بگیرید و در کمترین زمان از خدمات ما با تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

چرا برای تعمیرات و عیب یابی، خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در آی پی امداد را انتخاب نماییم؟

 • تعمیرگاه مجاز تعمیرات لباسشویی زیمنس با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات را تسهیل نموده است.
 •  تعمیرات لباسشویی زیمنس در آی پی امداد دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماه می باشد.
 • تعمیرکار ماشین لباسشویی زیمنس با لباس فرم در محل شما حضور پیدا میکند.
 • تعمیر لباسشویی زیمنس در محل انجام می شود و به هیچ عنوان از منزل شما خارج نمی گردد.
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز لباسشویی زیمنس، مشاوره رایگان تلفنی داده می شود.
 • چنانچه مشکل دستگاه جزئی بود، رفع عیب می شود.
 • در غیر این صورت تعمیرکار لباسشویی زیمنس ظرف مدت کمتر از یک ساعت در محل حاضر می شود.

با این سطح آموزش و دانش به روز تعمیرکاران، طبیعی است که استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در آی پی امداد بهترین انتخاب برای مصرف کنندگان و علاقمندان به برند زیمنس باشد. کادر متخصص و حرفه آی پی امداد با گذراندن انواع آموزش ها و کلاس ها بهترین خدمات سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس را ارائه می کنند.

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس

سرویس و نگهداری صحیح لباسشویی تاثیر بسزایی در افزایش طول عمر آن دارد. به مرور زمان دستگاه ممکن است دچار عیب شود که رفع عیب آن تنها باید توسط نمایندگی­ مجاز تعمیرات لباسشویی زیمنس صورت گیرد. آی پی امداد  نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات لباسشویی زیمنس از تمام رقیبان خود در در عرصه تعمیر پیشی گرفته است و توانسته است تا رضایت حداکثری مشتریان خود را به دست بیاورد. در صورتی که شما نیز به تعمیرات تخصصی  و مشاوره نیازمند هستید تنها کافی است تا با یکی از شماره­ های مندرج در پایین صفحه تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی زیمنس در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی زیمنس به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

10 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. محمد 24 تیر 1399

  با سلام ماشین لباسشویی زیمنس دارم وقتی پیچ ولوم چرخیده میشه دستورش از یک ساعت تغییر نمیکنه و وقتی دربش بسته میشه و دکمه اجرا زده میشه دوتا بوق میزنه و کار نمیکنه.ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 24 تیر 1399

   سلام، میکروسوئیچ و تایمر لباسشویی زیمنس شما باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
 2. افسون داوری 29 خرداد 1398

  سلام ممنون از زحماتتون.ماشین زیمنس مدل ۴۵۰ سیوامات. درب جلو از یکی از اقوام برای. دماوند گرفتم آنقدر موقع شستشو سر و صدا دارد نمیدانیم اینجا در دماوند کجا برای قطعه تهیه کردن مراجعه کنیم نمایندگی در پردیس قطعه را نداشتند آیا تا گیلاوند نماینده دارید.الان بکلی لباس در داخل دیگ نمیچرخد

  پاسخ دادن
  محمد 21 اردیبهشت 1398

  با سلام ، لباسشويي زيمنس دارم هنگام خشك كردن اول ديگ يكي دو ضربه محكم ميزنه بعدش درست ميشه خودش و معمولي كار ميكنه ، مشكلش چيه آيا؟

  پاسخ دادن
   مدیر 21 اردیبهشت 1398

   سلام ، کمک فنر ها ، وزنه ، فولی ها ، کاسه نمد و بلبرینگ باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در محل چک شود .

   پاسخ دادن
  ع م 14 اردیبهشت 1398

  سلام iq 700 خریدم و همه کاراشو درست میکنه ولی آخر کا ر خشک نمیکنه باید دستی بزارمش رو spin تاخشک کنه علت چیست؟

  پاسخ دادن
   مدیر 14 اردیبهشت 1398

   سلام ، شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی زیمنس دارید .

   پاسخ دادن
  بهروز ساعدپناه 11 آذر 1397

  سلام بورد ماشین روشن و فاقد ارور بوده لیکن هنگام آبگیری خاموش می شود باتلر از راهنمایی های خودتون

  پاسخ دادن
   مدیر 11 آذر 1397

   سلام ، وقتی هنگام آبگیری که وظیفه شیربرقی است خاموش میشود ، یعنی برد الکترونیکی فرمان نمیدهد و مشکل دارد .

   پاسخ دادن
  ناصرنادبی زاده 07 مهر 1397

  سلام چندسالی است یکدستگاه لباسشویی زیمنس مدل ایکس ال 1162 دارم یکبارسال گذشتته بردالکترنیکی آن دچار مشکل شد که توسط نمایندگی خدمات پس از فروش اهواز برد معیوب جهت تعمیر به تهران ارسال گردید پروسه تعمیر برد این لباسشویی حدود یکسال طول کشیدودر تاریخ 24خرداد97 مشکل برطرف شدکه حدود500هزارتومان هزینه دربرداشت اما متاسفانه امروز 7مهر97پس از حدود سه ماه و چند روز مجددا این مشکل وعیب دوباره بر این لباسشویی عارض شد لطف نموده راهنمایی لازم را مبذول فرمایبد باتشکر

  پاسخ دادن