logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات zerowatt در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران را این بار در منزل خود داشته باشید. خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات توسط تعمیرکار تعمیرگاه مجاز مرکزی در محل انجام می گردد تا کاربران در سریع ترین زمان به خدمات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیرووات در تهران بهره مند شوید.

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات تا 75% باعث کاهش در هزینه های شما خواهد شد.

در قسمت انتهایی این صفحه نیز می توانید سوالات خود را درباره تعمیرات لباسشویی زیرووات مطرح و پاسخ های تعمیرکار آی پی امداد را مشاهده نمایید.

در ادامه این مقاله همه موارد مربوط به تعمیرات لباسشویی زیرووات اعم از مزیت های استفاده از خدمات نمایندگی، بهترین نمایندگی تعمیرات در تهران، نحوه عیب یابی و آموزش تعمیر لباسشویی زیرووات را با هم مرور خواهیم نمود.

 همراه ما در آی پی امداد باشید.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی خدمات تعمیر لباسشویی زیرووات zerowatt در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی خدمات تعمیر لباسشویی زیرووات zerowatt در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. ابتدا می توانید با استفاده از راهنمایی های این مقاله به عیب یابی دستگاه خود بپردازید.
 2. در مرحله بعدی با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات تماس حاصل نمایید.
 3. امکان ثبت درخواست آنلاین در سایت نیز وجود دارد.
 4. بعد از تماس مشخصات شما ثبت می گردد و نام تکنسین همراه با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
 5. تعمیرکار لباسشویی زیرووات در ظرف کمتر از یک ساعت در منزل شما حاضر خواهد بود.
 6. همه خدمات استفاده از قطعات فابریک انجام می شود.
 7. بعد از انجام خدمات و رفع مشکل، فاکتور و ضمانتنامه رسمی به شما عزیزان تقدیم می گردد.
 8. در نهایت از شما نسبت به رضایتمندی از نحوه عملکرد تکنسین در تعمیر لباسشویی زیرووات نظر سنجی می شود. ما هرگونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار می‌دهیم.

کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیرووات دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در تهران

آی پی امداد نماینده فعال تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات است. اگر به دنبال استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در محل هستید، می توانید با آی پی امداد در تماس باشید. در طی سال های متمادی خدمت رسانی به کاربران در تهران تجارب زیادی به دست آورده ایم. اکنون همه این تجارب را به صورت مزایا و خدمات برای کاربران آماده نموده ایم.

برخی از مهمترین مزیت های استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در تهران به شرح زیر است:

 1. استفاده از قطعات فابریک برای تعمیر لباسشویی زیرووات
 2. ارائه خدمات با کیفیت بالا
 3. افزایش طول عمر دستگاه ها با استفاده از تعمیرکار آموزش دیده ماشین لباسشویی زیرووات
 4. ارائه ضمانت نامه های لازم برای انجام خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در محل
 5. ارائه فاکتور رسمی هزینه های صورت گرفته
 6. تعیین هزینه ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه

در صورتی که ماشین لباسشویی زیرووات را خریداری نموده اید، با شماره نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی زیرووات مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات ویژه بهره مند شوید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی زیرووات به چه صورت است؟

ماشین لباسشویی زیرووات نیز مانند سایر ماشین لباسشویی ها نیاز به سرویس و تعمیرات دارد و همین موضوع سبب شده تا بسیاری از افراد به دنبال استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی زیرووات باشند. برند زیرووات هم مانند بسیاری دیگر از برندهای خارجی توان حضور مستقیم در کشور ایران را ندارد و همین مسئله موجب شده تا خدمات پس از فروش لباسشویی زیرووات از سوی شرکت های داخلی ارائه شود که برای استفاده از این خدمات می توانید با شماره روی ضمانتنامه تماس حاصل فرمایید.

اما در صورتی که مانند بسیاری از مصرف کنندگان دیگر علاقه ای به استفاده از خدمات پس از فروش این شرکت ها ندارید نگران نباشید؛ زیرا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در آی پی امداد با داشتن شعب متعدد در سراسر شهر تهران آماده ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی زیرووات در منزل می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در محل

استفاده از بالاترین کیفیت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در محل با مقرون به صرفه ترین هزینه ها، بهترین انتخاب برای کاربران می باشد. کسانی که نگرانی زیادی برای این موارد دارند، می توانند از خدمات تعمیرات لباسشویی زیرووات در محل در آی پی امداد بهره مند شوند. علاوه بر برخورداری از مهارت های تعمیرکار تخصصی ماشین لباسشویی زیرووات مزیت های دیگری نیز در این خدمات برای کاربران وجود دارد.

برخی از مهمترین مزیت های تعمیرات لباسشویی زیرووات در محل، عبارتند از:

 1. صرفه جویی حداکثری در هزینه ها
 2. عدم نیاز به جابجایی دستگاه و کاهش هزینه های مربوط به آن
 3. خطرات ناشی از انتقال دستگاه به بیرون از منزل ماشین لباس شویی شما را تهدید نمی کند.
 4. از نزدیک می توانید ناظر و شاهد خدمات تعمیرکار لباسشویی زیرووات باشید.

عدم مراجعه به نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات و استفاده از خدمات نمایندگی های غیرمجاز خسارت های سنگینی را برای کاربران به دنبال خواهد داشت.

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

یکی از رایج ترین سوالاتی که مصرف کنندگان ان محصول از تعمیرکاران می پرسند این است که تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات چقدر زمان می برد؟ چرا که تصور هیچ خانه ای بدون ماشین لباسشویی ممکن نیست، به همین علت هم هیچ کس دوست ندارد تا چند روزی را با یک ماشین لباسشویی خراب سر کند، در همین راستا در ادامه مطلب نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات به بررسی پاسخ این پرسش می پردازیم:

پس از ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات شما تعمیرکار آی پی امداد موظف است تا در کمتر از یک ساعت خود را به منزل شما برساند، پس از اتمام فرایند عیب یابی دستگاه فرایند تعمیر در منزل شما آغاز خواهد شد.

البته که نمی توان زمان مشخصی را برای تعمیر لباسشویی آرچلیک مشخص کرد، چرا که مدت زمان رفع عیب دستگاه بستگی به ایراد موجود در آن دارد، اما مزیتی که آی پی امداد در خدمات خود ایجاد کرده ارائه بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان است، معمولات حداکثر زمانی که می توان برای تعمیرات ماشین ظرفشویی زیرووات در نظر گرفت 3 ساعت می باشد.

نمایندگی ماشین لباسشویی زیرووات چه خدماتی را به مصرف کنندگان خود ارائه می دهد؟

در زمان بروز خرابی در ماشین لباسشویی زیرووات اولین موردی که مصرف کننده با آن مواجه می گردد این است که از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات کدام مراجع استفاده کند، اگر شما هم نمی دانید که نمایندگی ماشین لباسشویی زیرووات چه خدماتی را به مصرف کنندگان خود ارائه می دهد در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم:

 • استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات منجر به این خواهد شد که فقط از قطعات فابریک و اورجینال در فرایند تعمیر دستگاه شما استفاده بشود.
 • دومین مسئله حائز اهمیت برای همه ما این است که شخص تعمیرکار از تخصص کافی بهره مند باشد و آی پی اماد در این راستا صرفا از خدمات تعمیرکاران متخصص در این حوزه استفاده می کند.
 • علاوه بر این بعد از ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات ب شما فاکتور و برگه گارانتی کتبی ارائه خواهد شد.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات یکی از کارهایی که تنها از عهده تعمیرکار متخصص و مجرب برمی آید. افراد بی تجربه قادر به عیب یابی صحیح دستگاه شما نیستند و می توانند خسارات زیادی به آن وارد نمایند. در این شرایط بهترین تصمیم استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در آی پی امداد می باشد.

 • تعمیرکاران نمایندگی آی پی امداد از دانش به روز و تجهیزات جدید در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات برخوردار می باشند.
 • تکنسین های متخصص این مجموعه در کوتاه ترین زمان ایراد لباسشویی شما را تشخیص داده و سریعا اقدام به رفع آن می کنند.
 • تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در محل و منزل شما را با استفاده از قطعات اصلی و درجه یک انجام می دهد.
 • تعمیرکار نمایندگی برای تعمیرات لباسشویی شما ضمانتنامه و گارانتی معتبر ارائه می نماید.

سوالات کاربران از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در آی پی امداد

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی زیرووات می باشد؟

آی پی امداد کد رسمی از نمایندگی زیرووات ندارد و در قالب تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی به عیب یابی و تعمیر لباسشویی آن می پردازد.

 • آیا خدمات تعمیر لباسشویی زیرووات در آی پی امداد همراه با قطعات فابریک است؟

کلیه خدمات تعمیر لباسشویی زیرووات در آی پی امداد با استفاده از باکیفیت ترین قطعات انجام می شود تا به حفظ کیفیت دستگاه شما کمک شود و به مانند روز اول از دستگاه خود استفاده نمایید.

 • آیا تعمیرکار لباسشویی زیرووات در آی پی امداد متخصص در این امور می باشد؟

کاربران گرامی، لازم است بدانید که آی پی امداد با بیش از 30 سال سابقه در امور خدمات و تعمیر لوازم خانگی جزء بهترین ها در این عرصه می باشد و هنگام انتخاب تکنسین حساسیت لازم را خرج می کند تا تعمیرکار دستگاه شما حتما آموزش دیده و باسابقه باشد.

 • وجه تمایز خدمات لباسشویی زیرووات در آی پی امداد با دیگر شرکت ها چیست؟

آی پی امداد برای رفاه حال کاربران به شفاف سازی هزینه خدمات لباسشویی زیرووات پرداخته است تا هیچگونه دغدغه ای بابت این امور نداشته باشید و همچنین در بخش پرسش و پاسخ به صورت آنلاین شما را راهنمایی می نماید تا در صورت فنی بودن به راحتی به عیب یابی و تعمیر لباسشویی زیرووات خود بپردازید و در آخر اینکه کلیه خدمات ما با استفاده از باکیفیت ترین قطعات و تعمیرکار متخصص انجام می شود.

تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی زیرووات توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

تعدادی از مشکلات ایجاد شده در لباسشویی زیرووات بیشتر از سایرین تکرار می شود. با آشنایی با این عیب ها و روش های تعمیر آنها می توانید در بسیاری از موارد تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات خود را بدون نیاز به تکنسین در محل خودتان انجام دهید. تعمیرکار نمایندگی در آی پی امداد این عیب های پرتکرار را برای شما جمع آوری کرده است. در ادامه به آموزش تعمیر لباسشویی زیرووات با استفاده از تجربه های تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات خواهیم پرداخت.

پرسش های متداول درباره تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات عبارتند از:

 1. برای تعمیر لباسشویی زیرووات به چه چیزهایی نیاز دارید؟
 2. چرا ماشین لباسشویی زیرووات اجرا نمی شود، برای تعمیرات و عیب یابی چه باید کرد؟
 3. چرا ماشین لباسشویی زیرووات به درستی لباس ها را شستشو نمی کند، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟
 4. علت نشتی آب از ماشین لباسشویی زیرووات چیست، برای تعمیر و رفع عیب چه باید کرد؟
 5. چرا ماشین لباسشویی زیرووات می لرزد و تکان می خورد، چگونه عیب یابی و تعمیرات نماییم؟
 6. چگونه وقتی ماشین لباسشویی زیرووات سر و صدا می دهد، آن را تعمیر کنیم؟
 7. چگونه ماشین لباسشویی زیرووات را که تخلیه نمی کند باید تعمیر کنیم؟
 8. اگر لباسشویی زیرووات آهسته پر شود یا پر نشود، برای رفع عیب و تعمیر چه کاری می توان کرد؟
 9. اگر لباسشویی زیرووات نچرخد و لباس ها درون آن حرکت نکنند، چگونه تعمیرات و عیب یابی کنیم؟

 در ادامه به پاسخ دهی سوالات متداول مشتریان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات توسط کارشناسان آی پی امداد می­ پردازیم.

برای تعمیر لباسشویی زیرووات به چه چیزهایی نیاز دارید؟

ابزار لازم برای پروژه تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی زیرووات قبل از اینکه شما شروع کنید:

 1. پیچ گوشتی
 2. چراغ قوه
 3. آچار
 4. انبر
 5. مجموعه سوکت / چرخ دنده
 6. مولتی متر

راهنمایی های زیر برای تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات کاملا کاربردی بوده و هرکسی می تواند با کمی دقت از آنها بهره مند شود.

چرا ماشین لباسشویی زیرووات اجرا نمی شود یا شروع به کار نمی کند؟ برای تعمیرات و عیب یابی دستگاه چه باید کرد؟

اگر لباسشویی اجرا نمی شود، برای تعمیرات لباسشویی زیرووات بایستی نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

 • برق دستگاه را چک کنید.
 • میزان بار لباسشویی را بررسی نمایید.
 • مطمئن شوید که دستگاه وصل شده و روشن است.
 • در صورت لزوم، پریز مورد استفاده برای اطمینان از جریان برق را با استفاده از لامپ کار، دستگاه یا تستر ولتاژ بررسی کنید.
 • مطمئن شوید که درب ماشین لباسشویی کاملا بسته شده است.
 • اگر دیگ شستشو ضعیف به نظر می‌رسد، قطع‌ کننده مدار و یا فیوز آن را بررسی کنید.
 • سیم برق را بررسی کنید.
 • راهنمایی های تعمیرکار مجاز لباسشویی زیرووات را در نظر داشته باشید.
 •  ماشین لباسشویی را از برق جدا کرده و سیم آن را برای یک شکاف یا پاره شدن بررسی کنید.
 • در صورت لزوم، سیم را جایگزین کنید.
 • درب را باز کنید و سوپاپ درب و زبانه درب را که روی آن فشار می آورد، بررسی کنید.
 • کلید را فشار داده و آزاد کنید. اگر زمانی که این کار را انجام می دهید کلیک نمی کند، احتمالا شکسته شده است.
 • سوئیچ را بردارید، آن را آزمایش کنید و در صورت نیاز آن را جایگزین کنید.
 • اگر ماشین لباسشویی هنوز کار نمی کند، کنترل ممکن است نادرست باشد.

برای جلوگیری از مشکلات ماشین لباسشویی خود، مراحل سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی را دنبال کنید. از مقدار مناسب مواد شوینده برای ماشین لباسشویی خود و سختی آب شهری استفاده کنید، مطمئن شوید که دستگاه تراز بوده و بیش از حد بارگیری نشده باشد.

اگر مشکل اجرا نشدن لباسشویی حل نشد، با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی زیرووات تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی زیرووات به درستی لباس ها را نمی شوید؟ برای تعمیر و عیب یابی دستگاه چه کنیم؟

اگر لباسشویی لباس ها را به درستی نمی شوید، برای تعمیر لباسشویی زیرووات بایستی نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

 • ابتدا مطمئن شوید که دستگاه را به درستی استفاده می کنید.
 • مقدار مناسب پودر شستشو را در جاپودری چک کنید.
 • برای این اطلاعات، راهنمای استفاده ماشین لباسشویی زیرووات خود را بررسی کنید.
 • فقط یک لباس بیش از حد بزرگ می تواند باعث شستن نادرست شود.
 • احتمال دیگر این است که آب شستشو درون درام نرود یا به درستی تخلیه نشود.

راهنمایی های تعمیرکار ماشین لباسشویی زیرووات:

 • دریچه های تامین را بررسی کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که سوپاپ های تامین آب که برای شیلنگ های تامین می شوند، به تمام نقاط باز می شوند.
 • اطمینان حاصل کنید که شیلنگ ها تغذیه نمی شوند، یعنی ممکن است فلکه آب ورودی بسته باشد.
 • شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا مطمئن شوید که دستگاه به طور کامل تخلیه شده است.
 • انسداد می تواند آب شستشوی کثیف را پشت سر بگذارد و در درام بماند.
 • هنگام بارگذاری، دستگاه را تماشا کنید تا اطمینان حاصل کنید که بعد از هر چرخه شستشو کامل می شود.
 • چک کنید تا مطمئن شوید که شلنگ تامین آب سرد مسدود نشده است.
 • شیر فلکه ورودی آب را ببندید و سپس شلنگ را از دستگاه جدا کنید.
 • انتهای آن را به یک سطل بچرخانید و سپس مجددا متصل کنید.
 • این کار باید جریان قوی ارائه دهد.
 •  همچنین ممکن است شلنگ به طور جزئی مسدود شود.
 • برای تعیین اینکه آیا این مورد درست است، شلنگ را از دریچه جدا کنید، آن را بر روی بیرونی شلنگ خارج کنید و دوباره امتحان کنید.
 • اگر جریان هنوز هم محدود است، باید شلنگ را تعویض کنید.

اگر مشکل نشستن لباس ها حل نشد، با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات تماس بگیرید.

علت نشتی آب از ماشین لباسشویی زیرووات چیست؟؟ برای تعمیر و رفع عیب دستگاه چه اقدامی انجام دهیم؟

اگر لباسشویی نشتی دارد، برای تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در محل بایستی نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

 • برای ورود آب به یک ماشین لباسشویی معمولا از شیلنگ یا اتصالات استفاده می شود.
 • اطمینان حاصل کنید که آب نشتی از ورودی آب یا فلکه یا شلنگ ورودی آب نیست.
 • مطمئن شوید که شیلنگ های ورودی آب از فولاد ضدزنگ هستند.

تعمیر لباسشویی زیرووات برای مشکل نشتی آب:

 • اتصالاتی را که شیلنگ ها به سوپاپ ها و پشت ماشین لباسشویی وصل می شوند، بررسی کنید.
 • همچنین شلنگ ها را از جهت فرسودگی یا نشتی بررسی کنید.
 • در صورت لزوم اتصال کلاچ ها یا بست های شلنگ را بکشید یا شلنگ ها را به طور کامل جایگزین کنید.
 • قبل از جدا کردن شلنگ اطمینان حاصل کنید که فلکه آب ورودی را بسته اید.
 • سپس آنها را بعد از جدا شدن در یک سطل قرار دهید تا آب اضافی از آن خارج شود.
 • مهر و موم و بلبرینگ را بررسی کنید.
 • دستگاه ممکن است یک واشر باریک و یا واشر معیوب داشته باشد.
 • این قطعه باید جایگزین شود.

اگر مشکل نشتی لباسشویی حل نشد، با نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیرووات تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی زیرووات می لرزد و تکان می خورد؟ چگونه به عیب یابی و تعمیرات دستگاه بپردازیم؟

اگر لباسشویی لرزش دارد، برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در محل بایستی نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

 • اول اینکه امکان دارد ماشین لباسشویی به علت بار خارج از تعادل تکان بخورد.
 • بار را تنظیم کنید.
 • سطح قرارگیری لباسشویی را تراز کنید.
 • همچنین مطمئن شوید سطح سفت و صاف است.
 • برای اینکه دستگاه به درستی کار کند، کف باید به اندازه کافی مسطح و قوی باشد.
 • قبل از انجام کار بر روی آن، ماشین لباسشویی را از برق جدا کنید.
 • پایه های سطح را بررسی کنید.
 • طبق توصیه تعمیرکار لباسشویی زیرووات، احتیاط را در دستور کار قرار دهید.
 • زیر ماشین لباسشویی را نگاه کنید و اطمینان حاصل کنید که تمام پایه ها به طور سفت بر کف قرار گرفته اند.
 • اگر یک یا هر دو پایه جلو در برابر کف سفت نباشند و لق بزنند، آنها را به عقب بچرخانید، تا زمانی که سفت باشند.
 • پایه جلو باید تا حد ممکن کوتاه باشد، آنها را به طور کامل گسترش ندهید.
 • اطمینان حاصل کنید که پایه های جلو، کلاهک های لاستیکی و قفل کردن آنها را برای نگه داشتن آنها محکم کنید.
 • اگر اینطور نیست، این قطعات را بخرید و آنها را نصب کنید.
 • شما می توانید از پد ضدارتعاش برای قرار دادن زیر پایه های ماشین لباسشویی استفاده کنید.
 • این کمک زیادی به جلوگیری از ارتعاش می کند.

اگر دستگاه شما می لرزد یا تکان می خورد، کافی است برای عیب یابی از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در تهران بهره مند شوید.

ماشین لباسشویی زیرووات سر و صدا می دهد، جهت تعمیر دستگاه کنیم؟

اگر لباسشویی سر و صدا دارد، برای تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات بایستی نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

 • پمپ را بردارید.
 • گیره ها را به سرعت با پیچ گوشتی باز کنید و پمپ را از شفت موتور بیرون بکشید.
 • سپس اتصالات الکتریکی را از موتور جدا کنید.

اگر مشکل سر و صدای لباسشویی حل نشد، از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیرووات در محل استفاده کنید.

ماشین لباسشویی زیرووات آب را تخلیه نمی کند؟ نحوه عیب یابی و تعمیرات دستگاه به چه صورت است؟

اگر لباسشویی تخلیه نمی کند، برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات بایستی نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

 • پمپ را جایگزین کنید.
 • دستگاه را به سمت عقب بگذارید و با بلوک ها آن را پشتیبانی کنید.
 • پمپ و سه پمپ نگهدارنده آن را بردارید. پمپ را به سمت جلو تکان دهید و آن را باز کنید.
 • گیر کردن اشیا در شلنگ پمپ یا خود پمپ
 • هنگامی که لباس یا طلا و جواهر در شلنگ متصل به پمپ و یا در خود پمپ گیر کند، ممکن است صدای کوبش یا بوی سوختن یا بوی لاستیک سوخته احساس کنید.

چک کردن اشیای گمشده و تعویض قطعات در صورت لزوم:

 • ابتدا شیلنگ را بردارید که از وان به پمپ می رود. (آب را در یک کاسه تخلیه کنید) و اشیای گیر کرده را بررسی کنید.
 • سپس یک چیزی مانند آویز لباس را وارد لوله کنید و اشیاء گیر کرده را بیرون بکشید.
 • بعداً با تکان دادن آن بررسی کنید که در پمپ تیغه های شکسته وجود نداشته باشد.
 • شفت پمپ را بچرخانید، برای اطمینان از اینکه آزادانه چرخش می کند. اگر پمپ مشکل پیدا کرده باشد، جایگزین کردن آن هزینه بر است.
 • اگر قسمت های سوزانده یا ذوب شده را در لباسشویی زیرووات مشاهده کنید، باید آنها را جایگزین کنید.

اگر دستگاه شما تخلیه نمی کند، کافی است برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در تهران بهره مند شوید.

لباسشویی زیرووات آهسته پر می شود یا پر نمی شود، برای رفع عیب و تعمیر دستگاه چه کاری می توان کرد؟

اگر لباسشویی پر نمی شود، برای تعمیرات لباسشویی زیرووات در محل بایستی نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

 • دریچه آب را عوض کنید.

نحوه برطرف کردن مشکل آبگیری لباسشویی زیرووات:

 • شیر ​​آب قبلی را بردارید و شیر جدید را ببندید.
 • اتصالات الکتریکی به بخش های داغ و سرد را به شیر جدید منتقل کنید.
 • سپس با گیره فنری، شیلنگ را پر کنید.
 • اگر دستگاه شستشوی شما به آرامی پر می شود یا پر نمی شود، سعی کنید صفحه نمایش ورودی روی شیر آب را تمیز کنید.

اگر مشکل پر نشدن لباسشویی حل نشد، برای کمک گرفتن از تعمیرکار لباسشویی زیرووات با تعمیرگاه مجاز تعمیرات لباسشویی زیرووات تماس بگیرید.

لباسشویی زیرووات نمی چرخد و لباس ها درون آن حرکت نمی کنند، چگونه تعمیرات و عیب یابی دستگاه را انجام دهیم؟

اگر لباسشویی نمی چرخد، برای تعمیر لباسشویی زیرووات در محل بایستی نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

 • سوئیچ درب را عوض کنید.
 • با استفاده از زبانه قفل و کشیدن سوئیچ به جلو، سوئیچ درب را بیرون بیاورید. برای نصب سوئیچ جدید، فقط آن را در شکاف تنظیم کنید و آن را به عقب بکشید.
 • اگر دستگاه با آب پر می شود و آب در آنجا می ماند، سوئیچ درب احتمالاً شکسته است و شک برانگیز است.
 • برای آزمایش سوئیچ، شما باید تداوم را با یک مولتی متر تست کنید.
 • اگر شما نمی دانید که چگونه از یک مولتی متر استفاده کنید، کار کردن با آن را در اینترنت جستجو کنید که کار آسانی است.
 • سیم های متصل به سوئیچ را جدا کنید و پروب های تستر را به اتصالات سوئیچ وصل کنید.
 • همانطور که شما درب را باز و بسته می کنید، قرائت ها باید بین تداوم و بدون تداوم جایگزین شوند.
 • اگر این طور نبود، سوئیچ را عوض کنید.

درب ماشین لباسشویی را باز رها نکنید! کوبیدن درب باعث از بین رفتن و خرابی سوئیچ درب می شود.

اگر دستگاه شما نمی چرخد، می توانید برای تعمیر لباسشویی زیرووات از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

چرا درب لباسشویی زیرووات به خوبی باز و بسته نمی شود؟ نحوه عیب یابی و تعمیر دستگاه در این مواقع

اگر درب لباسشویی زیروروات به خوبی باز و بسته نمی شود، جهت عیب یابی موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ابتدا مطمئن شوید قفل درب لباسشویی زیرووات سالم باشد.
 • یک بار درب را مجدد باز و بسته کنید و اگر چیزی در مسیر قفل درب وجود دارد، آن را خارج نمایید.
 • در مرحله بعد به سراغ بررسی میکروسوییچ درب بروید.
 • در صورت نیاز لازم است میکروسوییچ تعویض شود.

در صورتی که نیاز به تعویض میکروسوییچ درب دارید، حتما از یک متخصص تعمیرات لباسشویی زیرووات کمک بخواهید.

چرا لباسشویی زیرووات به بدنه برق می دهد؟ نظر تعمیرکار آی پی امداد در این باره

اگر ماشین لباسشویی زیرووات به بدنه برق می دهد، جهت عیب یابی موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ممکن است اتصالات و سیم های لباسشویی زیرووات دچار اتصالی شده باشند.
 • اگر موتور لباسشویی سوخته باشد نیز به بدنه اتصال می دهد.
 • ممکن است سیم ارت به لباسشویی وصل نباشد.
 • اگر خازن پارازیت گیر نیز نشت برق داشته باشد، موجب اتصال برق به بدنه می شود.
 • همچنین لولای درب را نیز بررسی نمایید که تنظیم باشد.

در صورتی که لباسشویی زیرووات به بدنه دستگاه برق می دهد، می توانید از خدمات تعمیرات لباسشویی زیرووات در آی پی امداد بهره مند شوید.

توصیه های فنی تعمیرکار ماشین لباسشویی زیرووات برای سرویس و نگهداری

از توصیه های فنی تعمیرکار ماشین لباسشویی زیرووات برای سرویس و نگهداری آن بهره مند شوید.

 • ماشین لباسشویی زیرووات باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد.
 • برای تراز کردن از پیچ های زیر ماشین استفاده کنید.
 • در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا سرما است، لباسشویی زیرووات خود را نصب نفرمایید.
 • لباسشویی زیرووات شما از سطح دیوار بیش از 5 سانتی متر باید فاصله داشته باشد.
 • در هنگام کار ولوم تایمر لباسشویی زیرووات را تغییر ندهید.
 • هنگام تغییر برنامه ابتدا لباسشویی زیرووات خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید.
 • هنگامی که لباسشویی زیرووات شما خاموش است، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید.
 • بعد از شستشو، آب باقیمانده لاستیک دور در را تخلیه و آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید.
 • هر چند وقت یک بار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد.
 • بعد از هر شستشو در ماشین زیرووات را باز بگذارید.
 • هوای داخل ماشین گردش نموده و رطوبت آن از بین برود.
 • هر چند وقت یک بار بدون ریختن لباس در ماشین برنامه کامل شستشو را با استفاده از یک ماده حلال کلسیم انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود.
 • محفظه جاپودری را هر چند وقت یک بار تمیز نمایید.
 • برای دو شستشوی متوالی حداقل یک ساعت فاصله قرار دهید.
 • استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم در ماشین لباسشویی، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود.

سرویس سالیانه توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی زیرووات باعث حفظ کیفیت دستگاه می شود تا کمتر نیازمند تعمیر لباسشویی زیرووات شوید.

مراحل عیب یابی ماشین لباسشویی زیرووات

 • اولین دکمه که چراغ LED در بالای آن قرار دارد را فشار داده و نگه دارید.
 • دکمه انتخابگر برنامه را در دو مرحله به صورت ساعت گرد بچرخانید.
 • بعد از 5 ثانیه، اولین دکمه را که نگه داشته بودید، رها کنید.
 • اگر این مراحل را درست انجام داده باشید، تمام چراغ های LED همزمان روشن می شوند.
 • ترتیب تست
 • آب به اندازه حداقل 6 لیتر از طریق محفظه شوینده برای شستشوی اولیه پر می شود.
 • یک ثانیه توقف
 • در حال حاضر 20 ثانیه تغذیه شده است.
 • آبگیری زمان بندی شده از محفظه مواد شوینده برای شستشوی اصلی انجام شد.
 • موتور برای حرکت دادن درام در جهت خلاف عقربه های ساعت با دور rpm 55 و به مدت 16 ثانیه، تغذیه شده است.
 • توقف موتور – 4 ثانیه
 • آبگیری زمان بندی شده مثل قبل ادامه پیدا می کند.
 • سیم پیچ شیر آب برای آبگیری از طریق محفظه شستشو و موتور برای حرکت دادن درام به صورت ساعتگرد و با دور rpm 55 و به مدت 12 ثانیه، به طور همزمان تغذیه می شوند.
 • در آخرین ثانیه های این فاز، آبگیری زمان بندی شده همزمان با تغذیه هر دو سیم پیچ های شیر آب تمام می شود تا با اضافه کردن شوینده نرم کننده پایان یابد.
 • پمپ تخلیه تغذیه می شود تا وقتی کلید فشاری مربوط به خالی بودن مخزن قطع شود.
 • یک فاز کوتاه شامل آبکشی که 15 ثانیه طول می کشد.
 • با سرعتی نصف حداکثر سرعت، انجام شده و مراتب خود عیب یابی تمام می شود.
 • در پایان تست اتوماتیک، تمام چراغ های LED که با هم روشن شده بودند، فلاش می زنند.

مراحل عیب یابی دستگاه را شرح دادیم تا چنانچه مشکلی برخوردید بدون پرداخت هزینه به تعمیر لباسشویی زیرووات خود بپردازید.

سرویس ماشین لباسشویی زیرووات چگونه از بروز خرابی دستگاه شما جلوگیری خواهد کرد؟

پس از اینکه تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات این موضوع را به مصرف کننده گوشزد خواهد کرد که سرویس دستگاه چه اهمیتی دارد مصرف کننده اقدام به مطرح کردن این سوال می کند که سرویس دستگاه چگونه از خرابی آن جلوگیری می کند؟ اگر این پرسش برای شما هم مطرح می باشد در ادامه با ما همراه باشید.

 • لباسشویی قطعه های مختلفی دارد که خرابی برخی از آن ها حتی ملموس هم نیست اما به مرور می تواند روی کارکرد دستگاه تاثیر گذار باشد، زمانی که متخصص مرکز تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات به منزل شما راجعه می کند تمامی این موارد را مورد بررسی قرار خواهد داد و در صورت نیاز آن ها را رفع خواهد کرد.
 • ماشین لباسشویی گرچه خود در معرض آب و شوینده قرار دارد اما باید در فواصل زمانی مختلف مورد جرم گیری و نظافت قرار بگیرد و اگر این اتفاق نیوفتد شما به مرور نیازمند به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات خواهید شد.
 • علاوه بر این هر دستگاهی موارد مربوط به استفاده خود را دارد که اگر رعایت نشود می تواند آسیب زا باشد، از همین رو بعد از مراجعه تعمیرکار لباسشویی زیرووات به منزل شما همه این موارد به شما آموزش داده خواهد شد.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات

شما می توانید به صورت شفاف هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات خودتان رو ببینید.

یکی از بزرگترین مزیت های استفاده از خدمات آی پی امداد در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات شفافیت تمام در هزینه های مربوط به ارائه خدمات است. بر این اساس:

 1. فاکتور رسمی شرکت را دریافت خواهید کرد.
 2. نرخ محاسبه هزینه ها نرخ اتحادیه است.
 3. هزینه ها به تفکیک خدمات و تعمیرات درج خواهد شد.

البته مواردی هم وجود دارند که روی هزینه تعمیر لباسشویی زیرووات موثر هستند. این موارد عبارت اند از:

 1. استفاده از قطعات فابریک و اصل
 2. قطعه خراب شده ماشین لباسشویی
 3. فناوری های به کار رفته در لباسشویی

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات

تعمیرات از دسته خدماتی محسوب می شود که اغلب مصرف کنندگان علاقه مند به این هستند که خودشان آن را انجام دهند و بابت آنکمترین هزینه ای را نپردازند، اما از سوی دیگر آموزش تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات مسئله ای نیست که بتوان آن را به صورت متنی و در مدت زمان کوتاه به کسی ارائه داد، اما می توانیم مواردی را به شما گوشزد کنیم که با رعایت آن ها کمتر نیازمند استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات شوید:

 • ابتدا توجه داشته باشید که نصب ماشین لباسشویی بسیار مهم است، و عدم رعایت یک نکته کوچک توسط متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات می تواند در بازه های زمانی مختلف منجر به بروز مشکل در دستگاه شم گردد.
 • علاوه بر این مورد دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که هر دستگاه دفترچه راهنمای استفاده مختص به خود را دارد و عدم استفاده درست از این دستگاه می تواند منجر به نیازمندی شما به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات گردد.
 • در کنار این موارد چیزی که باید خیلی به آن توجه کنید این است که ماشین لباسشویی خود در معرض کثیفی و جرم گرفتن می باشد و در بازه های زمانی مرتب باید اقدام به تمیز کردن و جرم گیری دستگاه هم کنید.

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین لباسشویی زیرووات در آی پی امداد

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین لباسشویی زیرووات در آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

 • تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد.
 • آی پی امداد با گردآوری مجرب­ ترین تکنسین ­ها و به کارگیری تمام ابزارآلات جدید به انتخاب شماره یک مصرف کنندگان زیرووات تبدیل شده است.
 • در مطالب فوق راه­کارهایی جهت رفع عیب ماشین لباسشویی به شما ارائه شد.
 • در صورت نیاز به راهنمایی­ های بیشتر به مطالعه مقاله های آموزشی در سایت بپردازید.

برای استفاده از خدمات آی پی امداد با یکی از شماره های  نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در پایین صفحه تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی زیرووات در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی زیرووات به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

32 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. نفیسه 15 خرداد 1401

  سلام و خسته نباشی ماشین لباس شویی زروات چرا روی تایمش میزنی که کم تر شه نداره فقط تاخیر میندازه ایا باید سرویس شود یا برنامه ریخته شود

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 16 خرداد 1401

   سلام، از برنامه های کوتاه تر استفاده کنید. دکمه کوتاه کردن برنامه ندارد

   پاسخ دادن
 2. امین 19 مرداد 1400

  سلام خوبی ببخشید تایمرمکانیکی کن ۸۰۰ میخوام چه قیمت هست

  پاسخ دادن
  سبزپرور 05 مرداد 1400

  سلام خسته نباشیدلباس شویی زیرووات مدل kEN600 دارم تسمه اش پاره شده پیدانمی کنم چکارکنم شماداریدممنون میشم راهنمایی کنیدباتشکر

  پاسخ دادن
  مجتبی 22 دی 1399

  سلام استاد Ken800دارم وقتی به مرحله آبکشی و دور تند میرسه فقط پمپ تخلیه میکنه و متور حرکت نمیکنه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 23 دی 1399

   سلام، خازن موتور و تایمر بررسی شود.

   پاسخ دادن
  قلعه نویی 22 دی 1399

  سلام قیمت موتور نو و استوک زیرووات ken500 رو میفرمایید ممنون

  پاسخ دادن
  جمال 30 مهر 1399

  سلام وقت بخیر ببخشید طسمه ماشین لباس شویی زیرو وات kEN داری

  پاسخ دادن
  Nima 17 مهر 1399

  سلام وقت بخیر من میخوام یه لباسشویی کارکرده زیرووات مدل ZNF 6138 بخرم ولی سالم نیستش و به گفته فروشنده، بورد به موتور دستور نمیده و نیاز به تعمیر داره. به نظرتون ارزشش رو داره بخرم؟ اگه بخرم هزینه درست کردنش چقدر میشه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 19 مهر 1399

   سلام، خیر

   پاسخ دادن
   Fate 29 مرداد 1400

   سلام خسته نباشید والا ما یدونه داریم ولی طرز استفادشو بلد نیستیم اگه بلدید لطفا به ما هم یاد بدید متشکر

   پاسخ دادن
  Fateme 18 مرداد 1399

  سلام خسته نباشید ماشین لباسشویی وقتی ب مرحله آبکشی میرسه متوقف میشه و E03 رو نشون میده و عملکرد ابکشی و خشک کردن انجام نمیشه و آب هم تخلیه نمیشه میتونید راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  اشکان 25 خرداد 1399

  سلام دریچه تخلیه لباسشویی زیروات ken 800 دارید؟

  پاسخ دادن
  محمدی 29 فروردین 1399

  سلام وقت تون بخیر ماشین لباسشویی زیرووات مدل 1590 WT دارم که متاسفانه امروز چراغ های LCD آن خاموش شده و کار نمی کند. لباس ها را شست و به عدد 1 رسید استوپ کرد بعد خاموش شد. روشن کردم که آب کشی کنم دیگه صفحه ال سی دی روشن نمیشه. به همین دلیل نه میتوان برنامه داد و نه درب آن بسته می شود که شستشو انجام شود. لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر از شما و با ارزوی سلامتی برای شما.

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 30 فروردین 1399

   سلام دوست عزیز ، برد الکترونیکی لباسشویی زیرووات شما مشکل دارد

   پاسخ دادن
  فرشاد 26 فروردین 1399

  با سلام ماشین لباسشویی بعد از شست و شو درش باز نمیشه. باید چیکار کرد؟

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 26 فروردین 1399

   سلام دوست عزیز ، میکروسوئیچ درب لباسشویی زیرووات شما مشکل دارد

   پاسخ دادن
  محسن 26 اسفند 1398

  سلام ماشین لباس شویی زیروات دارم سیم ارت ندارد چطور سیم ارت را مشخص کنم ممنون

  پاسخ دادن
  حسین 23 اسفند 1398

  سلام قیمت مخزن ماشین ،لباسشویی زیروات چنده؟ کن ۸۰۰

  پاسخ دادن
  نجیب 03 اسفند 1398

  دربش باز نمیشه چیکار کنم زیرو وات کن 500

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 03 اسفند 1398

   سلام دوست عزیز ، در ابتدا باید چک کنید که میکروسوئیچ درب لباسشویی زیرووات شما سالم است یا خیر

   پاسخ دادن
  محمد 28 دی 1398

  ریست لباسشویی چطوریه؟

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 29 دی 1398

   سلام وقت بخیر باید مدل لباسشویی را ذکر کنید

   پاسخ دادن
  سبحان 08 آذر 1398

  سلام خسته نباشید من دکمه چهارم ماشین لباسشویی رو اشتباهی فشردم و الان ماشین وایستاده و کار نمیکنه مدلش 1285 است چکار کنم دوباره راه بیوفته

  پاسخ دادن
   مدیر 09 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، دکمه استارت رو ده ثانیه نگه دارید

   پاسخ دادن
  بانو 07 آذر 1398

  سلام روزتون خوش ماشین لباسشویی من لباس رو میشوره وقتی میخواد بچرخد و آب رو بگیره و تخلیه کنه نمیتونه و آب تو ماشین میمونه سپاس

  پاسخ دادن
   مدیر 07 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، تایمر و موتور لباسشویی زیرووات شما باید توسط تعمیرکار در محل چک شود.

   پاسخ دادن
  مریم 25 مهر 1398

  ماشین لباسشویی هنگ کرده و کار نمیکنه ن برنامه فعال میشه ن قطع فقد روی برنامه استپ کرده.

  پاسخ دادن
   مدیر 27 مهر 1398

   سلام ، اگر روی برنامه توقف داشته است مشکل از برد الکترونیکی است .

   پاسخ دادن
  ناشناس 17 شهریور 1398

  سلام خسته نباشید ماشین لباسشویی من دیگش نمیچرخه آب داخلش میاد قبل از اینکه از کار بیافته بد صدا میداد صدای تلق تلق

  پاسخ دادن
   مدیر 18 شهریور 1398

   سلام ، شفت ، تسمه ، سه نظام ، موتور و تایمر لباسشویی زیرووات شما باید چک و عیب یابی شود .

   پاسخ دادن
اینستاگرام آی پی امداد