021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر Haier در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران توسط تعمیرکار تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تسهیل خدمت رسانی به شما عزیزان در محل صورت می پذیرد. خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر توسط تعمیرکار آموزش دیده و متخصص این برند انجام می گردد. در نظر داشته باشید که با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه کمک مینمایید.

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر می تواند باعث کاهش هزینه های تعمیرات شما تا 75% شود؛ برای استفاده از این خدمات کافیست تا با شماره 02158941 تملس حاصل فرمایید.

کاربران گرامی هرگونه سوالی در زمینه تعمیرات لباسشویی حایر دارید، در انتهای صفحه پرسش نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

در ادامه نیز به بررسی مسائل مربوط به تعمیرات لباسشویی حایر خواهیم پرداخت و مواردی مانند هزینه تعمیرات، عیب یابی و تعمیرات لباسشویی حایر توسط تعمیرکار مجاز مرکزی آی پی امداد و مواردی از این دست را تحلیل خواهیم کرد.

همراه آی پی امداد باشید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر Haier در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی خدمات تعمیر لباسشویی حایر Haier در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. ابتدا با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر تماس حاصل نمایید.
 2. همچنین امکان ثبت درخواست آنلاین تعمیر ماشین لباسشویی حایر در سایت نیز وجود دارد.
 3. بعد از تماس مشخصات شما ثبت می گردد و نام تعمیرکار ماشین لباسشویی هایر با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
 4. تعمیرکار لباسشویی حایر ظرف کمتر از یک ساعت با استفاده از قطعات فابریک جهت عیب یابی در محل شما حاضر می شود.
 5. بعد از انجام خدمات و رفع مشکل، فاکتور و ضمانتنامه رسمی به شما عزیزان تقدیم می گردد.
 6. در نهایت از شما نسبت به رضایتمندی از نحوه عملکرد تکنسین نظرسنجی می شود و هرگونه انتقادی را در حین فرایند تعمیر ماشین لباسشویی هایر سرلوحه کار خود قرار خواهیم داد.

کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد.

کاربران گرامی اگر به تازگی این محصول را خریداری نموده اید، جهت عیب یابی و تعمیر در مدت زمان گارانتی با شماره نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر که در برگه خدمات پس از فروش درج شده است تماس حاصل نمایید تا از خدمات رایگان نصب و عیب یابی بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر در تهران

در صورتی که ساکن تهران هستید و ماشین لباسشویی حایر شما نیاز به تعمیر دارد، جای نگرانی نیست. مجموعه آی پی امداد با راه اندازی شعبات مختلف در سراسر تهران شما را از مراجعه به مراکز غیرمعتبر بی نیاز کرده است. نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در تهران مفتخر به داشتن نیم قرن سابقه درخشان و بهره گیری از تکنسین­ های کاردان است. شما کافی است تا یک بار از خدمات آی پی امداد جهت تعویض و یا تعمیر قطعات لباسشویی خود استفاده تا تفاوت را احساس کنید.

در صورت تماس با تعمیرگاه مجاز تمام کارشناسان این مجموعه موظف به راهنمایی­ رایگان شما مشتریان عزیز هستند. اکثر مشکلات غیرتخصصی با مطالعه مقاله های آموزشی و یا پرسش از طریق دیدگاه در همین صفحه بدون پرداخت هزینه رفع می ­شود. در صورتی که مشکل با مطالعه یا مشاوره آنلاین حل نشد، شما می ­توانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در منزل استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در تهران جهت اطمینان خاطر شما عزیزان تمام خدمات خود را با گارانتی 3 الی 12 ماهه انجام می دهد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در تهران به شرح زیر است:

 1. استفاده از قطعات فابریک برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی حایر
 2. حفظ کیفیت دستگاه شما
 3. کلیه خدمات ارائه شده دارای ضمانتنامه رسمی است که به شما اطمینان و آرامش در خدمات را هدیه می دهد.
 4. فاکتور با شرح کامل خدمات در اتمام کار به شما تقدیم می گردد و دیگر دغدغه ای بابت مبلغ پرداختی نخواهید داشت.

در صورتی که ماشین لباسشویی حایر را خریداری نموده اید، با شماره نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی حایر مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات ویژه بهره مند شوید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی حایر به چه صورت است؟

این روزها با توجه به اینکه برندهای خارجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی حضور مستقیمی در کشور ایران ندارند، خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی حایر توسط شرکت های مختلفی ارائه می شود که برای تماس با آنها می توانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم از جمله افرادی هستید که از این خدمات راضی نیستید یا مدت زمان گارانتی دستگاهتان به پایان رسیده است، می توانید از آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی مانند تعمیر ماشین لباسشویی حایر در محل و منزل خود بهره مند شوید.

وظایف خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی هایر به شرح زیر میباشد:

 1. ارائه خدمات رایگان نصب و عیب یابی طبق مفاد مندرج شده در برگه گارانتی
 2. ارسال تعمیرکار لباسشویی حایر در منزل جهت عیب یابی، تعمیر و رفع مشکل
 3. تامین قطعات اصل برای استفاده در خدمات رسمی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هایر
 4. جلب رضایت مشتری و ایجاد پرسش نامه در هنگام اتمام خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی هایر

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در محل

تعمیر لباسشویی حایر در محل خدمتی عالی از طرف آی پی امداد برای کاربران می باشد. در تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در محل تعمیرکار مجاز مرکزی نمایندگی به عیب یابی و رفع مشکل دستگاه شما می پردازد تا دغدغه و نگرانی از انتقال دستگاه به بیرون از منزل را نداشته باشید، همچنین در نظر داشته باشید که متخصص به امور مکانیک و الکترونیکی جهت عیب یابی لباسشویی حایر تنها در نمایندگی آی پی امداد یافت می شود. در ادامه به مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر در محل می پردازیم:

 1. با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر در هزینه ها صرفه جویی می نمایید.
 2. در هر زمانی که اراده کردید، می توانید از خدمات تعمیر لباسشویی هایر در محل بهره ببرید.
 3. زمان رسیدن تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی حایر به شدت کاهش خواهد یافت.
 4. خطرات ناشی از انتقال دستگاه به بیرون از منزل ماشین لباسشویی شما را تهدید نمی کند.
 5. از نزدیک می توانید ناظر و شاهد خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر باشید.

آیا می دانید استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیرمجاز و انتقال دستگاه به بیرون از منزل جهت تعمیرات می تواند به لباسشویی حایر شما خسارت جبران ناپذیری وارد کند؟

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در محل یک امتیاز محسوب میشود و شما میتوانید در حین فرایند عیب یابی و تعمیر ناظر عملکرد تکنسین باشید و هرگونه راهنمایی که در حین استفاده از دستگاه نیاز داشتید از تعمیرکار مربوطه پرسش نمایید تا در منزل خود به آگاهی کامل برسید.

تعمیر ماشین لباسشویی حایر توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

طبیعتا هیچ کدام از ما خانه ای بدون ماشین لباسشویی را نمی توانیم تصور کنیم، چرا که این وسیله نقشی اساسی و مهم در نظافت اهالی منازل دارد، از هیمن رو هم بررسی این پرسش که تعمیر ماشین لباسشویی حایر چقدر زمان می برد مبحث بسیار مهمی است، اگر این پرسش برای شما هم مطرح است در ادامه با ما همراه باشید.

پس از ثبت درخواست شما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در آی پی امداد تعمیرکار مربوطه به منزل شما مراجعه کرد و پس از طی کردن مراحل عیب یابی دستگاه اقدام به تعمیر آن می نماید.

نمی توان ادعا کردن که تعمیر این دستگاه در تمامی مواقع زمان خاصی را صرف می کند، اما مزیتی رقابتی که آی پی امداد در ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی حایر ارائه کرده است سرعت در انجام این خدمات است، به نوعی که اغلب این خدمات بیش از 3 ساعت طول نمی کشد.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر چه ویژگی هایی دارد؟

در صورتی که ماشین لباسشویی حایر شما دچار مشکل و خرابی شده است، برطرف نمودن ایرادات آن نیاز به تخصص و مهارت دارد. تعمیرکاری که از تخصص و تجربه برخوردار نباشد، نمی تواند به درستی دستگاه را عیب یابی کند و در نتیجه سایر قطعات لباسشویی نیز خراب خواهد شد. از این رو خدمات تعمیر ماشین لباسشویی حایر در محل و منزل شما توسط تعمیرکار متبحر می تواند در این زمینه به شما کمک زیادی نماید.

 • تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در آی پی امداد از مهارت و تجربه بالایی برخوردار هستند.
 • تعمیرکار لباسشویی حایر که به صورت حرفه ای آموزش دیده است، با تعمیر صحیح دستگاه به افزایش طول عمر آن کمک می کند.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هایر برای تعویض قطعات لباسشویی شما تنها از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کند.
 • تعمیرکار متخصص این مجموعه تعمیرات ماشین لباسشویی حایر را در سریع ترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام می دهد.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هایر با رعایت نکات بهداشتی و اصول خدمات در محل به عیب یابی میپردازد.

پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر

در هنگام تعمیرات ماشین لباسشویی حایر همواره سوالاتی از سوی مصرف کنندگان مطرح می شود که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در این بخش به سوالات کاربران پاسخ خواهیم داد:

 • هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در نمایندگی آی پی امداد به چه صورت است؟

عیب یابی ماشین لباسشویی از مهمترین عواملی است که هزینه تعمیرات دستگاه را مشخص می کند. تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر پس از حضور در منزل شما و عیب یابی دستگاه، هزینه تعمیرات آن را با توجه به تعرفه های اتحادیه مشخص می کند.

 • صورتحساب هزینه های تعمیرات ماشین لباسشویی به چه صورت پرداخت می شود؟

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی پس از اتمام تعمیرات دستگاه و در صورت رضایت شما توسط تعمیرکاران نمایندگی آی پی امداد دریافت می گردد.

 • ضمانت نامه تعمیرات لوازم خانگی تا چه مدت اعتبار دارد؟

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در محل، تمامی تعمیرات خود به صورت بی قید و شرط به مدت 3 الی 12 ماه ضمانت می نماید.

 • در صورت بروز مجدد ایراد در ماشین لباسشویی حایر مشتری باید هزینه جداگانه ای را بپردازد؟

اگر ایراد ماشین لباسشویی حایر مجددا ایجاد شود، در صورتی که از مدت اعتبار ضمانت نامه نگذشته باشد، دستگاه به صورت رایگان توسط تعمیرکاران آی پی امداد تعمیر خواهد شد.

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در تهران میباشد؟

آی پی امداد کد رسمی از نمایندگی اصلی تعمیرات لباسشویی حایر ندارد و در قالب تعمیرگاه تخصصی و مجاز به عیب یابی و رفع مشکل برندهای مختلف میپردازد.

عیب یابی لباسشویی حایر توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

تعمیر ماشین لباسشویی حایر ممکن است پیچیده باشد، اما ما در این­جا نشان می دهیم می توانید اکثر مشکلات را خودتان تشخیص دهید. البته لازم به ذکر است این مقاله تمامی تعمیرات را پوشش نمی دهد و شما باید جهت دریافت خدمات تخصصی تعمیر با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در تهران تماس بگیرید.

این تعمیرات رایج ماشین لباسشویی حایر برای انجام کارهای معمول انجام می شود، شما به یک سوکت، پیچ گوشتی و یک چراغ قوه نیاز دارید، تعمیرات می تواند به مدت زمان یک ساعت طول بکشد، اما بررسی کاملی را برای تشخیص مشکل و تعمیر قطعات انجام می دهید.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی حایر به شرح زیر می باشد:

 • ماشین لباسشویی حایر برق دارد ولی روشن نمی شود.
 • ماشین لباسشویی حایر روشن است اما آب نمی گیرد.
 • ماشین لباسشویی حایر فقط آب می گیرد و به عملکرد خود ادامه نمی دهد.
 • ماشین لباسشویی حایر نشت آب دارد.
 • آب داخل مخزن ماشین لباسشویی حایر گرم نمی شود.
 • ماشین لباسشویی حایر لرزش شدید دارد.
 • ماشین لباسشویی حایر در حال انجام کار صدای زیادی دارد.
 • ماشین لباسشویی حایر در قسمتی از برنامه توقف می کند.

در ادامه تعمیرکار مجاز مرکزی نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر به ارائه راهکارهایی برای تعمیر این دستگاه در خانه می پردازد:

چرا لباسشویی سر و صدا می کند؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی در این مواقع چه باید کرد؟

اگر لباسشویی سر و صدا ایجاد می کند، برای تعمیر لباسشویی حایر در منزل از نکات زیر استفاده نمایید:

 1. علت سر و صدا می ­تواند به علت خرابی پمپ مربوط باشد.
 2. ضربه محکم و ناگهانی با پیچ گوشتی به پد وارد کنید و پمپ را از شفت موتور بیرون بکشید، سپس اتصالات الکتریکی را از موتور جدا کنید.
 3. یک سوپاپ شکسته نیز می­ تواند علت این اتفاق باشد.
 4. جهت تعویض سوپاپ با کارشناسان تعمیر لباسشویی حایر تماس بگیرید.
 5. وظیفه لاستیک اطراف درب لباسشویی حایر ایجاد فاصله میان مخزن و بدنه لباسشویی است.
 6. در صورتی که این فاصله به میزان استاندارد نباشد، هنگام چرخش مخزن صدای ناهنجاری تولید می­ شود.
 7. لاستیک اطراف درب به مرور زمان به علت پوسیدگی ممکن است دچار پارگی شود.
 8. در صورتی که از لباسشویی خود سر و صدای زیادی می­ شنوید، لاستیک را به دقت بررسی کنید و در صورت نیاز تعمیر کنید.

در صورت رفع نشدن سر و صدای دستگاه، با تعمیرکار مجاز مرکزی نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر مشورت کنید.

چرا لباسشویی مشکل تخلیه دارد؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در این باره

اگر لباسشویی مشکل تخلیه دارد، برای تعمیر لباسشویی حایر در محل از نکات زیر بهره ببرید:

 • هنگامی که لباس های کوچک مثل جوراب یا اشیایی مانند طلا و جواهر در شلنگ پمپ و یا در خود پمپ گیر می کنند، آب حاصل از شستشو البسه از دستگاه بیرون نمی رود و شما ممکن است صدای بوی لاستیک سوخته را استشمام کنید.
 • ابتدا شیلنگ را که از وان به پمپ متصل است را برداشته و آب باقی مانده در آن را درون یک کاسه بریزید.
 • سپس جوراب یا اشیای گیر کرده در لوله را به وسیله جسمی باریک و قوی به آرامی خارج کنید.

بعدا با تکان دادن آن پمپ را برای تیغه های شکسته بررسی کنید.

 • اما در صورتی که پمپ تخلیه شما سوخته باشد، باید آن را تعویض کنید.

برای رفع مشکل تخلیه حایر می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در تهران تماس حاصل نمایید.

چرا لباسشویی آهسته آب پر می کند یا مداوم آب می آید؟ نحوه تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در این مواقع

اگر با مشکل پر شدن آهسته آب در لباسشویی روبرو بودید، می توانید از نکات زیر برای تعمیرات ماشین لباسشویی حایر بهره بگیرید:

 1. در صورتی که لباسشویی شما آهسته آب پر می­ کند، ممکن است مشکل دریچه آب باشد.
 2. دریچه آب را به دقت بررسی کنید. اگر متوجه عدم کارکرد صحیح آن شدید، براکت شیر آب را بردارید و شیر جدید را جایگزین کنید.
 3. انتقال اتصالات الکتریکی به بخش های داغ / سرد از شیر جدید را انجام دهید، سپس با باز کردن فلکه آب، شیلنگ را پر کنید.
 4. اگر ماشین لباسشویی شما به آرامی با آب پر می شود یا پر کردن آب در آن تمام نمی شود، سعی کنید صفحه ورودی را روی شیر آب تمیز کنید.
 5. اگر مشکل اساسی باشد، نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی حایر دارید تا کل مونتاژ دریچه آب را جایگزین کنید.

در صورت حل نشدن مشکل پر شدن آرام آب در لباسشویی، می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی نمی چرخد؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در این مواقع

اگر لباسشویی نمی چرخد، برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر در محل از نکات زیر استفاده کنید:

 • در صورتی که درب لباسشویی حایر به درستی بسته نشود، لباسشویی شروع به کار نخواهد کرد.
 • بسته نشدن درب ممکن است به علت خرابی سوئیچ باشد.
 • برای آزمایش سوئیچ، شما به یک مولتی متر نیاز دارید.
 • سیم های متصل به سوئیچ را بردارید و اتصالات آن­ها را تست کنید.
 • در صورت خرابی سوئیچ با استفاده از زبانه قفل و کشیدن سوئیچ به جلو، سوئیچ معیوب را از محل خارج کنید.
 • برای نصب سوئیچ جدید، فقط آن را در شکاف درست تنظیم کنید و آن را به عقب فشار دهید.
 • در صورتی که قادر به انجام این کار نیستید، از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر کمک بگیرید.
  نکته: درب ماشین لباسشویی را رها نکنید، کشیدن درب و محکم بستن آن موجب می شود سوئیچ درب از بین برود.

در صورت عدم رفع مشکل چرخش لباسشویی، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر در تهران استفاده کنید.

چرا ماشین لباسشویی چرخه شستشو را تمام نمی کند؟ آموزش تعمیر ماشین لباسشویی حایر در این مواقع

در صورتی که چرخه شستشو در لباسشویی کامل نمی شود، می توانید از راهنمای زیر برای تعمیرات لباسشویی حایر در محل بهره ببرید:

 • یکی از علت­ های شایع عدم اتمام چرخه توسط لباسشویی حایر، خرابی تایمر است.
 • برای بررسی اینکه تایمر خراب است یا خیر، به آرامی پنل کنترل را بردارید و اتصالات تایمر را بررسی کنید.
 • در صورتی که متوجه مشکل در اتصالات شدید، باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

در صورت حل نشدن مشکل چرخه شستشو در لباسشویی، از تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر کمک بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی هنگام شستشو سر و صدا تولید می­ کند؟ نحوه رفع مشکل و تعمیر دستگاه در این مواقع

در صورت ایجاد سر و صدای زیاد در لباسشویی، از نکات زیر برای تعمیر لباسشویی حایر در تهران بهره ببرید:

 1. ابتدا به دقت اتصالات مخزن لباسشویی را بررسی کنید.
 2. در برخی مواقع ممکن است سر و صدای زیاد به علت وجود مشکل در اتصالات مخزن به دستگاه باشد.
 3. محفظه داخلی لباسشویی را به دقت نگاه کنید.
 4. در برخی موارد فراموش کردن یک جسم کوچک در جیب لباس ­ها و گیر کردن آن در مخزن می­ تواند عامل تولید سر و صدای اضافه باشد.
 5. مکان قرارگیری لباسشویی را جهت تراز بودن چک کنید.
 6. در صورتی که ماشین لباسشویی حایر بر روی سطح صاف قرار نگرفته باشد، شما هنگام چرخش مخزن صداهای عجیبی خواهید شنید.
 7. جهت ایجاد تعادل می­ توانید از پیچ ­های زیر پایه­ ها کمک بگیرید.
 8. در برخی موارد نیز مشکل مربوط به موتور است.
 9. با گذشت زمان ممکن است که موتور نیاز به تعویض و یا تعمیر داشته باشد.
 10. در صورت نیاز به تعویض با نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی حایر تماس بگیرید.

اگر مشکل سر و صدا در لباسشویی حل نشد، می توانید از خدمات نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در تهران استفاده نمایید.

چرا ماشین لباسشویی هنگام خشک کردن سر و صدا ایجاد می ­کند؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در این باره

اگر لباسشویی در حالت خشک کن سر و صدا دارد، برای تعمیر لباسشویی حایر در محل از نکات زیر استفاده کنید:

 1. در صورتی که مطابق با دفترچه استاندارد دستگاه را بارگیری نکرده باشید، احتمال ایجاد صدا در حین خشک کردن لباس­ بسیار زیاد است.
 2. میزان لباس نباید بیشتر و یا کمتر از حد استاندارد باشد.
 3. علت فنی تولید صدا در حین خشک کردن لباس در لباسشویی، خرابی کاسه نمد و بلبرینگ لباسشویی است.

در صورت نیاز به تعمیرات تخصصی با نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی بعد از انتخاب برنامه شستشو در همان دقایق اول و یا اواسط شستشو متوقف می­ شود؟ نحوه تعمیر ماشین لباسشویی حایر در این مواقع

اگر تایمر لباسشویی خراب شده است، برای تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در محل از نکات زیر استفاده کنید:

 • در صورتی که تایمر ماشین لباسشویی شما خراب شده باشد، احتمال بروز این اتفاق بسیار زیاد است و شما نیاز به تعمیر و یا تعویض دارید.
 • برای دریافت این خدمات با نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر کمک بگیرید.

چرا لباس ­ها بعد از اتمام فرآیند شستشو هنوز خیس است؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در این مواقع

اگر لباسشویی بعد از پایان کار کاملا خیس است، برای تعمیرات لباسشویی حایر در محل از نکات زیر استفاده کنید:

 • بعد از اتمام شستشو در صورتی که لباس ­ها هنوز مرطوب است، دریچه تخلیه را باز کنید.
 • در صورتی که مقدار زیادی آب در آن وجود داشت، یعنی پمپ تخلیه لباسشویی حایر خراب است.

جهت دریافت هزینه تعمیر و یا تعویض پمپ با کارشناسان فنی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر تماس بگیرید.

علت برق داشتن بدنه اشین لباسشویی چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در این مورد

یکی از مشکلات خطرناک که مصرف کنندگان پس از مواجه با آن زیاد با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر تماس می گیرند برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی است، اگر شما هم تجربه این مشکل را دارید در ادامه با ما همراه باشید:

 • بروز خرابی در دینام و یکی از اصلی ترین علل برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی است.
 • قطع شدن اتصال سیم ارت به ماشین لباسشویی می تواند منجر به برق دار شدن دستگاه شود.
 • خرابی در لولای درب یکی دیگر از علل برق داشتن ماشین لباسشویی است.
 • بروز خرابی در قطعات الکترونیکی مانند خازن پارازیت می تواند منجر به برق دار شدن بدنه ماشین لباسشویی شود.

حل این مشکل نیاز به تخصص و تبهر خاصی دارد و به اصطلاح انجام آن کار هر کسی نیست، به شما توصیه می کنیم برای رفع این مشکل از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی حایر در محل آی پی امداد استفاده نمایید.

علت باقی ماندن کف بر روی لباس بعد از اتمام چرخه در لباسشویی چیست؟ آموزش تعمیر ماشین لباسشویی حایر در این مواقع

اگر روی لباس ها در لباسشویی بعد از پایان عملیات کف باقی می ماند، برای تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در محل از نکات زیر استفاده کنید:

 • در صورتی که شما از پودرهای شوینده مخصوص ماشین لباسشویی استفاده نمی­ کنید، احتمال بروز این اتفاق بسیار زیاد است.
 • پودرهای شستشوی دستی کف بسیار زیادی تولید می­ کنند که لباسشویی قادر به تمیز کردن آن نیست.

در صورت حل نشدن مشکل باقی ماندن کف روی لباس ها، می توانید از نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر کمک بگیرید.

علت نشتی آب از ماشین لباسشویی چیست؟ نحوه رفع عیب دستگاه در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در این مواقع

اگر لباسشویی نشتی دارد، برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر در محل از نکات زیر استفاده کنید:

 1. در صورتی که سطح قرارگیری لباسشویی تراز نباشد، احتمال نشتی از زیر ماشین لباسشویی بسیار زیاد است.
 2. سطحی را که لباسشویی بر روی آن قرار دارد، جهت رفع پستی و بلندی بررسی کنید.
 3. در صورتی که متوجه نشتی آب در همان مراحل اولیه شدید، احتمال پارگی در شیلنگ ورودی وجود دارد.
 4. شیلنگ ورودی را با دست لمس کنید تا محل خروج آب را پیدا کنید.
 5. به احتمال زیاد رفع عیب تنها با تعویض شیلنگ امکان پذیر خواهد بود.
 6. اگر نشتی آب از ماشین لباسشویی حایر در مراحل پایانی اتفاق می­ افتد، شما با پار­گی و یا پیچ خوردگی شیلنگ تخلیه مواجه هستید.
 7. جهت تعمیر و یا تعویض قبل از آسیب رسیدن به قسمت­ های الکتریکی ماشین سریعا اقدام کنید.

در صورت حل نشدن مشکل نشتی در لباسشویی، از تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در محل کمک بگیرید.

علت بسته نشدن درب لباسشویی چیست؟  نحوه تعمیر ماشین لباسشویی هایر در این مواقع

یکیاز مشکلاتی که مصرف کنندگان برای رفع آن زیاد به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هایر مراجعه می کنند بسته نشدن درب این دستگاه می باشد، اگر شما هم تا به حال با این مشکل مواجه شده اید به شما توصیه می کنیم تا در این بخش با ما همراه باشید.

 • بسته نشدن درب ماشین لباسشویی می تواند به دلیل بیش از حد پر بودن مخزن دستگاه باشد.
 • خرابی در میکروسوئیچ ها می تواند منجر به بسته نشدن درب ماشین باسشویی باشد.
 • بروز خرابی و هرز شدن ضامن درب ماشین لباسشویی حایر یکی از علل بسته نشدن درب این دستگاه.
 • خرابی و پاره شدن لاستیک های دور درب یکی دیگر از دلایل این مشکل است.

در صورتی که از دانش فنی کافی برای رفع این مشکل بهره مند نیستید می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر خود از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

علت لرزش در ماشین لباسشویی چیست؟ آموزش تعمیر ماشین لباسشویی حایر در این مواقع

یکی از مشکلات رایج که تعمیرکاران در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر زیاد با آن مواجه می شوند لرزش این دستگاه است، در ادامه به بررسی علل این مشکل خواهیم پرداخت:

 • اولین علت این مشکل می تواند تراز نبودن دستگاه باشد.
 • از جای درامدن دیگ به دلیل اختلال در عملکرد کمک فنر های لباسشویی علت دوم لرزش در ماشین لباسشویی می باشد.
 • همچنین خرابی در بلبرینگ دستگاه هم علت سوم لرزش ماشین لباسشویی است.

کاربران گرامی؛ در صورتی که از دانش فنی کافی برای رفع این مشکل بهره مند نیستید می توانید تعمیر ماشین لباسشویی هایر به مجموعه تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد بسپارید.

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی چیست؟ نحوه تعمیر ماشین لباسشویی هایر در این مواقع

یکی از مشکلاتی که بیشترین نگرانی را در مشتریان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر ایجاد می کند روشن نشدن این دستگاه می باشد که در ادامه به بررسی علل آن پرداخته ایم:

 • در اولین اقدام لازم است که شما برق ورودی به دستگاه را چک کنید، چرا که در بسیاری از موقع مشکل از لباسشویی نیست و در اصل این پریز یا محافظ است که با مشکل مواجه شده.
 • اگر برق ورودی به دستگاه مشکل نداشت در گام دوم باید دو شاخه و اتصالات برقی لباسشویی را چک کنید.
 • علاوه بر این مشکل می تواند از فیوز دستگاه هم باشد.
 • در بسیاری از اوقات دکمه های ماشین لباسشویی با خرابی مواجه شده اند که موجب عدک کارکرد دستگاه می شوند، در این هنگام منبع اصلی خرابی برد دستگاه می باشد.

در صورتی که نمی توانید این مشکل را در منزل حل کنید می توانید تعمیر ماشین لباسشویی هایر خود را به شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد بسپارید.

شرایط نگه داری از ماشین لباسشویی از زبان تعمیرکار تعمیرگاه مجاز مرکزی لباسشویی هایر

قبل از بررسی شرایط نگهداری از ماشین لباسشویی از زبان تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی هایر به بررسی انواع مدلها می پردازیم:

 • تعمیر ماشین لباسشویی درب از بالا معمولی حایر:
 • در این مدل لباسشویی ابتدا باید مخزن آب را پر کنید و سپس با روشن کردن لباسشویی مخزن با حرکت چرخشی عملکرد خود را آغاز می کند.
 • این مدل لباسشویی در مقایسه با مدل های دیگر لباسشویی حایر قیمت پایین تری دارد.
 • ظرفیت شست و شوی لباسشویی درب از بالا حایر 3 تا 7 کیلوگرم است.
 • نسبت به سایر مدل ها مصرف آب و سر و صدای بیشتری نیز دارد.
 • تعمیر ماشین لباسشویی درب از بالا دو قلو حایر:
 • این نوع لباشویی حایر با معلق کردن لباس ها آنها را می شوید.
 • در مقایسه با لباسشویی درب از بالا حایر، آب و پودر کمتری استفاده می کند.
 • ظرفیت این مدل لباسشویی حایر تا 9 کیلوگرم نیز می رسد.
 • به دلیل سرعت بالای چرخش، مخزن چروک در لباس ها در این لباسشویی بیشتر از سایر مدل هاست.
 • تعمیر ماشین لباسشویی درب از جلو حایر:
 • با استفاده از این نوع لباسشویی به دلیل ایجاد کف کمتر از پودر لباسشویی کمتری نیز استفاده می شود.

شرایط نگهداری از لباسشویی حایر:

 1. ماشین لباسشویی را در نزدیکی شیر آب، خروجی فاضلاب و پریز برق قرار دهید.
 2. هرگز ماشین لباسشویی حایر را بیش از حد ظرفیت پر نکنید.
 3. این کار به مخزن داخلی لباسشویی آسیب می رساند.
 4. هر برنامه لباسشویی شرایط استفاده خاص خود را دارد.
 5. به هنگام نصب دستگاه توسط تکنسین نمایندگی رسمی لباسشویی حایر، کار با همه ی برنامه های دستگاه به شما آموزش داده می شود.
 6. پس از شستن لباس های پرزدار فیلتر لباسشویی را کاملا تمیز کنید.
 7. بیش از حد از پودر ماشین لباسشویی استفاده نکنید.
 8. کف زیاد از حد باعث آسیب دستگاه میشود.

وظایف نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در تهران

 • کلیه خدمات و تعمیرات لباسشویی حایر در محل
 • تعمیر یا تعویض تایمر ماشین لباسشویی حایر
 • تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی حایر
 • تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی حایر
 • تعویض میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی حایر
 • تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی حایر
 • تعویض بلبرینگ، سه نظام و کاسه نمد ماشین لباسشویی حایر
 • تعویض تسمه ماشین لباسشویی حایر
 • تعمیر لباسشویی حایر در محل

برای تغییر برنامه شستشو لباسشویی حایر چه باید کرد؟

در ابتدا دستگاه باید ریست شود:

به این صورت که دستگاه را خاموش کرده، سلکتور را روی برنامه 16 قرار داده، دستگاه را روشن و بعد از روشن شدن چراغ درب به صورت ثابت دستگاه را خاموش کنید. آنگاه انتخاب برنامه نموده و دستگاه را روشن می کنیم. در ضمن به علت اینکه دستگاه در کارخانه بر روی خشک کن تست می شود، لذا به محض روشن کردن دستگاه برنامه خشک کن اجرا می شود. بنابراین بدون ریست کردن دستگاه هرگز برنامه تغییر نمی کند، حتی در صورتی که برق قطع شود.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر

مجموعه آی پی امداد جهت شفاف سازی­ هزینه تعمیر لباسشویی حایر فاکتور رسمی با ذکر همه جزئیات را برای مشتری صادر می نماید. تمامی نرخ ها نیز در این فاکتور طبق مصوب اتحادیه محاسبه می شود.

برخی از مهمترین عوامل موثر در قیمت تعمیرات لباسشویی حایر عبارتند از:

 1.  استفاده از قطعات فابریک و اورجینال
 2. میزان خرابی
 3. تکنولوژی به کار رفته در آن
 4. زمان گارانتی بعد از خدمات تعمیرات
 5. قطعه خراب شده در لباسشویی

کاربران گرامی توجه داشته باشید که تنها هزینه تعمیرات نباید معیار باشد، بلکه عواملی به مانند، استفاده از قطعات فابریک، ارائه ضمانتنامه و فاکتور و استفاده از خدمات تعمیرکار متخصص جهت عیب یابی نیز حائز اهمیت است. تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هایر با رعایت موارد ذکر شده به عیب یابی و رفع مشکل میپردازد تا تنها با یکبار تعمیر به مانند روز اول از دستگاه خود استفاده نمایید و از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری نمایید.

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی هایر در تهران

در این مقاله آی پی امداد نمایندگی مجاز لباسشویی حایر تمام نکات و موارد تعمیر ماشین لباسشویی حایر را شرح داده شد. هرگز فراموش نکنید، تعمیرات تخصصی لوازم خانگی نیازمند نیروی ماهر و دوره دیده است. پس در صورتی که از دانش فنی کافی برخوردار نیستید، تعمیر و یا تعویض قطعات خود را به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر بسپارید. آی پی امداد در ابتدا سعی دارد بدون هیچ هزینه ای با مطالعه آموزش در این صفحه و نحوه رفع ارور به تعمیر لباسشویی حایر در منزل خود بپردازید. در صورتی که این امر توسط شما محقق نمی شود، کافی است از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر استفاده کنید تا از ضمانتنامه رسمی و قطعات فابریک بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در شمیرانات تهران

اقدسیه , آجودانیه , داراباد , سوهانک , تجریش

021-26154968

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

021-22729703

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

021-88959591

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در شهرک غرب و سعادت آباد

شهرک غرب , سعادت آباد

021-88972002-5

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در غرب تهران, کرج, فردیس و شهریار

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر , شهرقدس , گرم دره , اندیشه و …

021-44840509

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در شرق تهران, لواسانات و پردیس

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

021-77170036

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

021-66715774

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی حایر به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی حایر، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

154 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. اقبال 20 خرداد 1400

  سلام ماشین ما تازه روشنش که میکنیم روهرساعتی تنظیمش کنیمlooketمینویسه رو۱۵دقیقه استارتش کنم تا۹دقیقه شستشو میکنه بحد وایمیسته مینویس e1 نه اب تخلیه میکنه نه میره روخشک کن

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 22 خرداد 1400

   سلام، تخلیه دستگاه مشکل دارد

   پاسخ دادن
 2. صالحی 12 آذر 1399

  سلام و درود لباسشویی حایر دارم تو مرحله پنج که مرحله آبگیری و شستشو هست می مونه و همش ابگیری میکنه و دکمه نمی چرخه ولی دستی که خودم میچرخونم تا آخر شستشورو انجام میده مشکل چیست ؟ ممنون میشم‌توضیح بدید که چکار باید بکنم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 12 آذر 1399

   سلام، تایمر باید تعمیر شود. توجه: اگر لباسشویی حایر شما دوقلو است، تایمر آن باید تعویض شود.

   پاسخ دادن
  علیرضا 17 شهریور 1399

  درود لباسشویی حایر زمانی که آبگیری را شروع میکند چند ثانیه بعد قطع میشود و عملا لباسها را خشک خشک میشورد. مشکلش چیست؟ آیا برد باید تعویض شود؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 شهریور 1399

   با سلام، ابتدا آبگیری را بررسی نمایید، شیر برقی و هیدروستات را بررسی نمایید. مشکل دستگاه ربطی به برد ندارد.

   پاسخ دادن
    علیرضا 18 شهریور 1399

    شیر برقی عمل میکند و چند ثانیه آب میگیرد و زود قطع میشود. چطور میتوانم زمان آبگیری را افزایش دهم؟

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 18 شهریور 1399

     با سلام، ابتدا بررسی نمایید که شیلنگ پشت لباسشویی دچار خمیدگی نشده باشد. اگر مشکل از هیدروستات باشد حتما باید آن را درست تنظیم نمایید. در غیر این صورت ممکن است لباسشویی به مشکل بخورد.

     پاسخ دادن
  فرزام 27 مرداد 1399

  سلام وقت بخیر لباسشوییم دوقلو هایرهستش وقتی اب میریزم ولباس میندازم یک دورمی چرخه دوباره برعکس بخوادبچرخه کندمیچرخه یانمیچرخه بعدپیش وسط پره های بزرگش که سفت میکنیم دوباره میچرخه مشکلش چیه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 27 مرداد 1399

   سلام، موتور و پروانه بررسی شود.

   پاسخ دادن
  محمدرضا 31 تیر 1399

  سلام وقتتون بخیر.لباسشویی تمام اتوماتیک هایر.هین کار توقف میکنه ادامه شتشوروانحام نامیده یعنی بعداز10دقیقه توقف میکنه کار نمیکنه . ممنون میشم از راهنماییتون

  پاسخ دادن
   نگین رسولی 01 مرداد 1399

   با سلام، برای رفع مشکل لباسشویی هایر خود، ابتدا برد را چک نمایید سپس از آبگیری لباس شویی خود مطمئن شوید در صورت عدم رفع مشکل از سلامت موتور اطمینان حاصل نمایید.

   پاسخ دادن
  شیدرخ 29 فروردین 1399

  سلام.باروشن کردن لباسشویی اب وارد مخزن پودر میشود ولی وارد مخزن لباس نمیشود و مستقیم تخلیه میشود.فیلتر جلوی ماشین رو بازکردم و تمیز کردم ولی درست نشد وارد مخزن لباس نمیشود.میشه بفرمایین مشکل چیه؟

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 29 فروردین 1399

   سلام پس از کجا آب را تخلیه میکند ؟

   پاسخ دادن
    شیدرخ 30 فروردین 1399

    حتی یک قطره اب وارد مخرن لباس نمیشه وقتی لباسشویی رو روشن میکنم و اب وارد ماشین میشه اول به مخزن پودر میره و بعد مستقیم از شیلنگ تخلیه خارج میشه اصلا وارد مخزن لباس نمیشه.

    پاسخ دادن
     آی.پی امداد 30 فروردین 1399

     پمپ تخلیه را چک کنید ، پمپ اگر سالم باشد بعد از فرمان از تایمر آب را تخلیه میکند ، الان لباسشویی حایر شما همینطوری تخلیه میکند ، بنابراین پمپ باید تعویض شود

     پاسخ دادن
  توفیق عبدالله پور 28 فروردین 1399

  چرا لباسشویی حایر 601 بعداز شستشو روی خشک کن نمیرود

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 28 فروردین 1399

   سلام ، موتور لباسشویی حایر خود را چک نمایید و اگر سالم بود مشکل از تایمر است

   پاسخ دادن
  فرشته 23 اسفند 1398

  سلام، مدل لباسشویی من xQG50_803 هست از اول آب رو گرم نمی‌کرد، شیر آب گرم و سرد هم بهش وصله و باز. اصلا از شیر آب گرم هم آب نمیبره و همش لباسا و با آب سرد میشوره، رو هر درجه ای باشه هم فرقی نمیکنه

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 24 اسفند 1398

   سلام ، هیتر لباسشویی حایر شما خراب است باید تعویض شود

   پاسخ دادن
  حجت 14 اسفند 1398

  لباسشویی اتوماتیک حایر دارم درب آن قفل شده باز نمی شود لطفا راهنمایی کنیپ

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 14 اسفند 1398

   سلام دوست عزیز ، مشکل لباسشویی حایر شما مربوط به میکروسوئیچ درب میباشد ، برای رفع عیب باید از خدمات نمایندگی بهره مند شوید

   پاسخ دادن
   محسن 20 دی 1399

   سلام لباسشویی حایر مدلXQG50-600TXBدارم الان چند روزه کار نمیکنه منظو از کار نکردن نمیچرخه ولی ابگیری و دور تند کارمیکنه تایمر هم کار میکنه ولی دیگ نمیچرخه ممنون میشم راهنمایی کنید یه سوال دیگه خازنی که روی این لباشسویی نصب شده ۱۶ میکرو فاراد هست که متاسفانه گیر نمیاد ایا میتوان از خازن ۴۰ میکرو فاراد استفاده نمود؟

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 22 دی 1399

    سلام، ابتدا خازن را بررسی نمایید و چک نمایید تا تسمه نیفتاده باشد. نهایتا تا 10 میکرو میتوانید به خازن اضافه نمایید.

    پاسخ دادن
     محسن 22 دی 1399

     خازن تعویض نموده و تسمه بازدید شده عرض کردم دور تند کار میکند و بعد از ابگیری صدای تیک تیک تایمرهم دارم ولی نمیچرخد حتی با دست به خورشیدی هم کمک میکنم تمایلی بهچرخش ندارد

     پاسخ دادن
      آی پی امداد 25 دی 1399

      تایمر بررسی شود.

  حسین رضی پور 25 آذر 1398

  باسلام و خسته نباشی قیمت میکرو سوییچ امشین لباسشویی حایر چند است

  پاسخ دادن
  وحيد دوستيان 24 آذر 1398

  با سلام وعرض خسته نباشيد .من يك لباسشويي حاير دو قلو دارم درب خشك كن شكسته و تا در بسته نشه خشك كن كار نميكنه هر چي هم گشتم درب گيرم نيومد منزل ما شهرستان كرجه لطفا راهنمايي كنيد كه براي حل مشكل كجا مراجعه كنم.با تشكر

  پاسخ دادن
  طالب 28 خرداد 1398

  سلام ماشین حایر دارم hwm60_f14n موقعی که روشن میکنم و لباس میزارم داخلش شروع به شستن میکنه صداش خیلی ناجور میشه طوری که ماشین میخواد حرکت کنه. مشکلش چیه ؟؟

  پاسخ دادن
   مدیر 28 خرداد 1398

   سلام ف وزنه های روی دیک ، تراز بود و کمک ها را چک نمایید .

   پاسخ دادن
  مهدی یغما 25 خرداد 1398

  لطفا اجرت تعویض بلبرینگ و کاسه نمدو با قیمت لوازمش چقدر میشه ؟؟؟و قیمت سیمان دور دربش از داخل چند هست؟؟ممنونم

  پاسخ دادن
  مهدی یغمائ 25 خرداد 1398

  سلام ماسین لباسشوئی هحایر مدل ۶۰۰تی ایکس بی هست قبلا موقع خشک کردن دور تند صدای زیادی میداد ....بلبرنگ و کاسه نمد دیگو عوض کردیم ...ولی بازم خراب شد ....کاشان هستم ...الان سیمان دور درش سکسته و بالانس نیست تو دور خشک کن مرتب ب دیواره ماشین میخوره لطفا راهنمائی کنید .....ممنونم

  پاسخ دادن
   مدیر 25 خرداد 1398

   سلام ، مشکل از همان وزنه های دیگ میباشد که باید توسط تعمیرکار لباسشویی حایر در کاشان عیب یابی و رفع عیب شود .

   پاسخ دادن
  ممی زاده حامد 02 اردیبهشت 1398

  سلام.لباسشویی من زمان پر کردن آب هم خارج میشود از شلنگ تخلیه.شلنگ هم بالا قرار دادم.عملکرد رو روی ۱۵ میزارم که تخلیش کار کنه که صدای تغ تغ میده.

  پاسخ دادن
   مدیر 03 اردیبهشت 1398

   سلام ، پمپ تخلیه لباسشویی حایر شما مشکل دارد .

   پاسخ دادن
  محمود 30 فروردین 1398

  سلام من ماشین لباس شویی حایر مدل XQG50-813 دارم مشکلش اینه که ماشین به مرحله آبکشی که میرسه آب داخل ماشین میمونه و مرحله تخلیه آب و خشکن انجام نمیشه لطفا راهنمایم کنید.سپاسگزارم

  پاسخ دادن
   مدیر 31 فروردین 1398

   سلام ، پمپ تخلیه لباسشویی حایر شما مشکل دارد .

   پاسخ دادن
  ملیکا 29 اسفند 1397

  سلام ماشین لباس شویی من فقط موقع خشک کردن سرصدای زیاد میده پشت ماشین رو که باز کردم خوب که دقت کردم موقع خشک کردن انگار داشت به سقف ماشین ضربه میخورد علتش میشه از کمک ها باشه یاه نه چون کمک هارو که بادست فشار دادم پایین بالا میشد مدل ماشین هستXQG50-813ممنون از پاسخ های شما

  پاسخ دادن
   مدیر 18 فروردین 1398

   سلام ، کاسه نمد ، بلبرینگ ، شفت و وزنه روی دیگ لباسشویی حایر شما باید توسط تعمیرکار و خدمات نمایندگی چک شود .

   پاسخ دادن
  علی هاشمی 21 اسفند 1397

  باسلام وعرض ادب واحترام وخسته نباشیدخدمت مدیرمحترم..دوقلوی هایرمدلHWM95-F22چندوقتیه خیلی بیصداوفقط وقتی شیلنگ تخلیه روی زمین هست تخلیه میکنه زمانیکه شیلنگ راحتی خیلی کم بلندمیکنیم تخلیه آب قطع میشه..لطفاراهنمایی بفرمایید ممنون

  پاسخ دادن
   مدیر 22 اسفند 1397

   سلام ، هنگام تخلیه در لباسشویی دوقلو شیلنگ آن باید زمین باشد .

   پاسخ دادن
  محمد مفیدی 17 اسفند 1397

  سلام وقت بخیر ماشین لباسشویی مدل xqg50-811 چراغ آن و آف روشن نمیشه و کار نمیکنه چرا؟

  پاسخ دادن
   مدیر 18 اسفند 1397

   سلام برد المترونيكى بايد چك شود

   پاسخ دادن
  عرفان همتی 03 اسفند 1397

  با سلام ماشین لباسشویی موقع شروع شستشو فقط یک بار اب را سر میدهد.

  پاسخ دادن
   مدیر 04 اسفند 1397

   سلام ، سوال شما مفهوم نیست .

   پاسخ دادن
  عرفان همتی 03 اسفند 1397

  سلام ماشین لباسشویی روشن میشه اما فقط یک پر از اب میشه بعد تخلیه میکنه بعد از اون خشک کار میکنه

  پاسخ دادن
   مدیر 04 اسفند 1397

   سلام ، برنامه های لباسشویی حایر شما بهم ریخته است . برای رفع عیب و تعمیرات تایمر میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  علی پرج 30 بهمن 1397

  سلام .لباسشویی ما روشن می شود اب هم تخلیه می کنداماموتورش حرکت نمی کندوتسمه فلکه را نمی چرخاند

  پاسخ دادن
   مدیر 01 اسفند 1397

   سلام ، موتور لباسشویی حایر خود را چک نمایید ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  مسعود پوری 21 بهمن 1397

  سلام ماشین لباس شویی من از تمام اتوماتیک هایره از وقتی که خریدمش از دستش کلافم موقه ای که میخواد خشک کنه خیلی صدای بدی داره خیلی میلرزه به طوری لرزشش زیاده که حرکت میکنه از ترس خاموشس میکنم نمیکاره باید چکار کنم شهرمون نمایندگیشو نداره

  پاسخ دادن
  سیدسعید محمدی 04 بهمن 1397

  سلام من مشهد هستم و مدل ماشین لباسشویی مون هم قدیمیه ( xqg50-81 ) درب ماشین لباسشویی پس از شستن لباسها دیگه باز نشد تا تعمیرکاراوردیم و در باز شد و متوجه شدیم دستگیره درب ترک برداشته ؛ متاسفانه به علت قدیمی بودن مدل لباسشویی نتونستیم قطعه ترک برداشته شده رو پیدا و تعویض کنیم. لطفا راهنمایی بفرمایید که برای پیدا کردن قطعه باید چکار کنیم؟ باتشکر

  پاسخ دادن
  مرادعلی قدیری 03 بهمن 1397

  سلام ماشین لباسشویی هاییر ۶۰۱ درب شیشه ای بُرد سوخته سفارش برد تازه دادم اومده ب هر نمایندگی زنگ میزنم بلد نیستن لطفا راهنمایی کنید خودم سوکت هارو وصل کنم

  پاسخ دادن
   مدیر 04 بهمن 1397

   سلام ، برای نصب برد باید از خدمات نمایندگی بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  امیر واثق 03 دی 1397

  قیمت برد Xqg50_803حایر

  پاسخ دادن
  امیر واثق 03 دی 1397

  سللم قیمت برد حایر ۸۰۳ چنده

  پاسخ دادن
  امیر واثق 27 آذر 1397

  Xqg50_803. حایر سلام وقت بخیر . لباسشویی ما آبگیری اولش کار نمیکنه یه صدای آب میاد زود قطع میشه کار میکنه و در وسط کمی آب میگیره ول میکنه بازم کار میکنه . ریست میکنی بزنی ۱۵ تخلیه کنه چرت چرت میکنه چراغ قرمز تند تند چشمک میزنه انگار اتصال میکنه نمیتونه تخلیه کنه دردش چیه ممنون

  پاسخ دادن
  سحر زارع نژاد 27 آذر 1397

  سلام اندازه بلبرینگ های کوچک وبزرگ ماشین لباسشویی حایر چند است

  پاسخ دادن
  سحر زارع نژاد 27 آذر 1397

  اندازه بلبرینگ ماشین لباسشویی حایر مدلAL600Tx چند است باتشکر

  پاسخ دادن
  یحیی 26 آذر 1397

  سلام خسته نباشی دلیل درامدن مکرر تسمه چیست آیا نشت آب ازقسمت بلبرینگ قبل تعمیر هست

  پاسخ دادن
   مدیر 27 آذر 1397

   سلام ، تسمه لباسشویی حایر شما گشاد کرده ، از بلبرینگ چیزی نشت نمیکند .

   پاسخ دادن
  دارا رحیمی 11 آذر 1397

  سلام میخاستم ببینم برد ماشین لباسشویی حایر مدلHD601TXالان چه قیمتی مرسی

  پاسخ دادن
  احسان 06 آذر 1397

  سلام لباس شویی mw60 دوقلو ، دینام قسمت خشک قادر به گردش نیست حتی با تعویض خازن ، هم شروع به چرخش نمی کند، دینام نیم سوز شده ؟ و امکان تعمیر وجود دارد یا نه؟ ممنون

  پاسخ دادن
   مدیر 06 آذر 1397

   سلام ، بله موتور سیم پیچی باید شود .

   پاسخ دادن
  حسین حیدری 11 آبان 1397

  سلام ماشین لباسشویی هایر درب ازجلو دارم .یک سال بدون هیچ مشکلی کار کرد الان که روشن میکنم تایمش قفل میشه. مثلا تایم کاریش ۳۰دقیقه هست رو همین تایم قفل هست٬ اگر ۱۰دقیقه از کارش بگذره بازم همون ۳۰دقیقه هست .ودر ضمن از اب گرم متصل به دستگاه مستقیما به فاضلاب نشتی دارد انگار دستگاه اب گرم رو مستقیم به فاضلاب هدایت میکنه وبرا خودش الکی ابکشی بدون خشک کردن انجام میده .باتشکر راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
   مدیر 12 آبان 1397

   سلام ف تایمر لباسشویی حایر شما مشکل دارد ، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  سید جمال 08 آبان 1397

  سلام _همزن لباسشویی ام فقط یه حرکت جزیی داره لباسهاهم نمی زنه لطفا راهنمایی بفرمایید عیب از چیه؟ممنون

  پاسخ دادن
   مدیر 12 آبان 1397

   سلام ، موتور لباسشویی خایر خود را چک نمایید و برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  یعقوب مهکی 07 آبان 1397

  سلام خسته نباشید لباسشویی حایر دارم ده روز پیش باهاش کار کردم سالم بودش ولی الان اصلا روشن نمیشه حتی چراغ جلوش.لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 12 آبان 1397

   سلام ، ابتدا پریز برق را چک کنید ، سپس تایمر ، میکروسوئیچ را چک نمایید .

   پاسخ دادن
  محمود 07 آبان 1397

  سلام وقت بخیر. درخصوص قیمت و کیفیت لباسشویی حایر مدل al600tx

  پاسخ دادن
  yasser 03 آبان 1397

  سلام ماشین لباسشویی ما قسمت لباسشویش موتور از پایین تاب میخوره ولی قسمتی که لباس میزاریم داخلش نمیچرخه ، برا تعمیرش هر کاری میکنم پیچ داخل ماشین قسمت لباسشوییش باز نمیشه ؟ منظورم همون شافتی که به پولی زیری وصل میشه

  پاسخ دادن
   مدیر 05 آبان 1397

   سلام ، شما برای رفع عیب و عیب یابی باید از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  فرهاد 03 آبان 1397

  من یه لباسشویی هایر ۶۰۰ قدیمی دارم کلید تایمرش روی برنامه eگیر میکرد وبرنامه تمام اجرا نمیشد حالا من کلید رو بازکردم ونمیدونم سوکتاش به چه ترتیب بود چهارتا ردیف سوکت سبز،قرمز،مشکی وسفید داره .میشه لطفا کنید بگید ترتیبش به چه صورتی هست.ممنون میشم

  پاسخ دادن
  احدی 02 آبان 1397

  سلام .لباسشویی دوقلو سطلی حایر دارم اب از قسمت شستشو به قسمت خشک کن نشتی داره

  پاسخ دادن
   مدیر 02 آبان 1397

   سلام ، اگر از زیر نشتی دارد شیلنگهای زیر دیگ چک شود و برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر بهر مند شوید .

   پاسخ دادن
  احسان حیدری 30 مهر 1397

  سلام، ماشين لباسشويي من مدل xqg50 هستش. استارت كه ميزنم شروع به كار نميكنه و چراغ چشمك زن Door lock همش چشمك ميزنه و استارت نميكنه. ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 30 مهر 1397

   سلام تایمر لباسشویی حایر شما مشکل دارد برای رفع عیب و خدمات از نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  راه چمنی 06 مهر 1397

  سلام، من یک ماشین لباسشویی هایر xqg50-800TXB دارم. با وصل برق و زدن کلید on، فیوز می‌پرد. دوشاخه، فیلتر برق، عملکرد کلید و هیدرواستات را چک کردم. ظاهراً از زیر تایمر جرقه میزند. در حالت مختلف عملکرد شستشو ، تست کردم که در تمام برنامه ها فیوز می پرد. چطور میتونم عملکرد تایمر را بررسی کنم. با تشکر.

  پاسخ دادن
   مدیر 06 مهر 1397

   سلام ، موتور و تایمر لباسشویی حیر شما باید توسط خدمات نمایندگی چک شود .

   پاسخ دادن
  حسینی 31 شهریور 1397

  سلام ماشین لباسشویی دوقلوی حایر درب بالا دارم قسمت شستشو در هنگام چرخش در یک جهت درست کار میکنه ولی در جهت دیگه صدای بلندی میده و نمیچرخه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 01 مهر 1397

   سلام ، موتور لباسشویی حایر باید چک شود ، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  امیر حضرتی 31 شهریور 1397

  با سلام ماشین لباسشویی حایر مدل 811 دارم که دچار مشکل شده - زمانی که ظرفیت دستگاه کامل باشد به نظر میرسدموتور توان لازم را برای چرخش نداشته و مدام نیم دور به چپ ونیم دور به راست میگردد وبرنامه شستشو را انجام نمیدهد .اما زمانی که دستگاه خالی بوده یا مقدار کمی لباس داشته باشد دستگاه بدون مشکل کار میکند .لطفا" راهنمایی بفرمایید علت این مشکل چیست وچگونه رفع ایراد کنم . باتشکر و احترام

  پاسخ دادن
   مدیر 31 شهریور 1397

   سلام ف تایمر یا خازن لباسشویی حایر خود را چک نمایید .

   پاسخ دادن
  دارینی 21 شهریور 1397

  سلام خسته نباشین . لباس شویی من سری HW-A1470 هایر هست ولی مارک HEC روی ماشین لباسشویی هست .‌درب از جلو و اتومات هستش ولی الان روشنش میکنم وقتی PLAY میشه بعد از چند دقیقه error 6 میده . میشه راهنمایی کنین که مشکل از کجاست ؟؟؟

  پاسخ دادن
   مدیر 24 شهریور 1397

   سلام ، برد الکترونیکی لباسشویی خود را چک نمایید . برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر در تهران بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  Somayeh Taghavi 16 شهریور 1397

  سلام خسته نباشید من یک ساله لباسشویی حایر مدل XQG50 _812 خریدم الان یک ماهی هست ک خشک کن اون کار نمی کنه و در باز نمیشه لباس ها هم مثل قبل تمیز نمی کنه و از اول هم صدای خیلی زیادی داشته مشکل کجاست و باید چیکار کنم

  پاسخ دادن
   مدیر 17 شهریور 1397

   سلام ، تایمر ، میکروسوئیچ درب و کمک ها چک شود و برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  ناصر سعیدی فر 14 شهریور 1397

  لباسشویی حایر مدل XQG50_600TXB سلام تایمر برنامه لباسشویی سوخته از کجا میتونم تهیه کنم .

  پاسخ دادن
  طناز 03 شهریور 1397

  سلام،ماشین لباسشویی حایر دارم ،درحالت شستشوی لباس هاتایم آخر که می خواد تخلیه اب انجام بده سرو صدای عجیبی می‌دهد . ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 03 شهریور 1397

   سلام ، پمپ تخلیه لباسشویی حایر شما مشکل دارد ، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  نوشین احمدی 23 مرداد 1397

  درود بر شما من یک ماشین لباسشویی حایر قدیمی 2 شیر دارم ایا میتونم از تک شیر آن استفاده کنم منزل جدید ما تک شیر است ممنون

  پاسخ دادن
  مجتبی 21 مرداد 1397

  سلام روز بخیر بنده در رابطه با لباسشویی مشکلی داشتم این مدل حایر هست XQG50-600TXB دکمه روشن رو ک میزنم راه میوفته آبگیری میشه اما نمیچرخه یکی از همکاران گفت ک ایراد از تایمر هست و تایمر رو باز کرد تا تعمیر بشه لطف کنید بفرمایید که آیا این حرف درست هست؟ بعد هم اینکه آیا تایمر قابل تعمیر شدن هست یا خیر؟ ضمنا قیمت تایمر این مدل چند هست ممنونم از شما

  پاسخ دادن
   مدیر 21 مرداد 1397

   سلام ، بله ممکنه مشکل از تایمر لباسشویی حایر شما باشد ، برای رفع عیب و عیب یابی از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  مجتبی 19 مرداد 1397

  سلام شب بخیر ماشین لباسشویی حایر دارم قدیمی سال ۸۱ خریدم الان روشن ک میشه ابگیری میکنه ولی چرخش نداره مشکلش چی هست ممنونم از لطف شما

  پاسخ دادن
   مدیر 20 مرداد 1397

   سلام ، موتور و تایمر لباسشویی حایر خود را چک نمایید و میتوانید با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر رفع عیب نمایید .

   پاسخ دادن
  مهدیه 14 تیر 1397

  با سلام .لباس شوویی حایر مدل 600TXBدارم چند ساله خریدیم ولی یه بار درست استفاده نکردم ...اگر میشه دفترچه راهنما یا معنی کلیدهاش رو بزارید ...برای یک شستشوی کامل 40 تا 60 دقیقه ای روی چه کلیدی تنظیم بشه!؟

  پاسخ دادن
  فراهانی 11 تیر 1397

  با سلام و وقت بخیر ماشین لباسشویی حائز بعداز اتمام کار چراغ قفل درب چشمک میزنه ولی درب باز نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 12 تیر 1397

   سلام ف میکروسوئیچ لباسشویی حایر شما مشکل دارد .

   پاسخ دادن
  ناشناس 06 تیر 1397

  سلام خسته نباشین سوال داشتم ماشین لباس شوی حایر درحین عملیات شستشوصداهای میده حتی امتحان کردم دیگ رو بادست چرخندم وجلو وعقب کردم بازهمون صداهاروداد میشه بگید علتش چیه ومن خودم میتونم درست کنم یا تعمیرکاربیارم ممنونم

  پاسخ دادن
   مدیر 09 تیر 1397

   سلام بلبرینگ و کاسه نمد لباسشویی حایر شما مشکل دارد و شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی حایر دارید .

   پاسخ دادن
  ماهان محمدی 27 خرداد 1397

  سلام خسته نباشید لباسشویی رو چند ماه گرفتیم جدیدا قسمت جا پودری مقدار اومدن آب ضعیف شده الانم کلا قطع شده اصلا آب نمیاد علتش رو بگین ممنون میشم با تشکر

  پاسخ دادن
   مدیر 27 خرداد 1397

   سلام ، شیربرقی لباسشویی حایر و دیگر قطعات باید چک شود .

   پاسخ دادن
  شرفى 25 خرداد 1397

  سلام ماشين دوقلوى حاير درب از بالا مدل F14N اول بدنش برق داشت که الان خشک کن هم کار نمىکنه درو که مىبندم تايمرشو ميچرخونمش حتى صداى تيک تيک تايمرش هم مياد ولى خشک کن کار نميکنه,تازگيها هم آبى که در قول شستشو هست مياد توى سمت خشک کن يا از لوله تخليه ميره,مادر بزرگم پىرزن تنهاست هرکى مياد مىبىنه يه چيزى ميگه اونم با هزينهاى خيلى بالا,پشتسو باز کردم حواهش مىکنم حداقل بگيد چيکار کنم خشک کن کار کنه

  پاسخ دادن
   مدیر 27 خرداد 1397

   سلام ، موتور خشک کن لباسشویی حایر شما باید تعویض گردد .

   پاسخ دادن
  مرادی 14 خرداد 1397

  سلام لباسشویی حایر مدل ۶۰۰txb آب گرم نمیکند وگاهی نشتی آب دارد، فیلتر تمیز کردم. به نظرتون باید تعمیرکار ببیند؟

  پاسخ دادن
   مدیر 19 خرداد 1397

   سلام ، المنت لباسشویی حایر و خرطومی زیر لباسشویی خود را چک نمایید .

   پاسخ دادن
  یلدا جامعی 10 اردیبهشت 1397

  حتی تسمه رو هم عوض کردیم باز هم کار نکرد گیر میکنه

  پاسخ دادن
  یلدا جامعی 10 اردیبهشت 1397

  باسلام پوسته نباشید ببخشید لباسشویی و قلو مدل f14n،دارم قسمت شستشو کار نمیکنه موتور شستشو ،گیر بکس رو هم عوض کردیم،بازم پروانه شستشو گیر می‌کند الا با دست بچرخونی تا حرکت کنه ی دور کار می‌کنه باز گیر می‌کند علتش چیه ممنون میشم پاسخ بدهید

  پاسخ دادن
  مرتضی 09 اردیبهشت 1397

  سلام ماشین لباسشویی حایر مدلxqg50-813دارم ولی نشتی آب دار

  پاسخ دادن
   مدیر 10 اردیبهشت 1397

   شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی حایر دارید .

   پاسخ دادن
  علی حیدری 31 فروردین 1397

  سلام لباسشویی هایر مدلab600txدارم از زیر ماشین اب میاد قطره چکانی ایا مشکل از لاستیک دور دیگ هسش؟

  پاسخ دادن
   مدیر 01 اردیبهشت 1397

   سلام ، لاستیکهای زیر لباسشویی حایر خود را چک نمایید و همچنین بدانید شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی حایر دارید .

   پاسخ دادن
  مهرداد نبوي 24 فروردین 1397

  سلام، ماشين لباسشويي من استارت كه ميكنم كار نميكنه و چراغ چشمك زن Dior lock همش چشمك ميزنه و استارت نميكنه، خواستم ببينم مشكلش چيه ؟! تشكر

  پاسخ دادن
   مدیر 26 فروردین 1397

   سلام ، شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی حایر دارید و باید قطعات ، برد ، موتور لباسشویی شما توسط نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر چک شود .

   پاسخ دادن
    جعفری 08 آذر 1399

    سلام لباسشویی من هم همین مشکل رو داره اما وقتی ریست میزنم و دوباره امتحان میکنم شروع به کار میکنه.. همیشه ریست کنم مشکلی داره؟

    پاسخ دادن
  یاسوره 18 فروردین 1397

  با سلام. ماشین لباسشویی حایر بعد از اتمام ‌‌شستشو لباسها رو انکار روی بخاری سوزونده باشی.

  پاسخ دادن
   مدیر 18 فروردین 1397

   سلام ، شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی حایر دارید .

   پاسخ دادن
  رضا رستمی 08 فروردین 1397

  با سلام و خسته نباشيد.لباسشوی حایر در هنگام خاموش بودن نیز آبگیری میکند لطفا راهنماییم کنید در ضمن شیر برقی هم تعویض شده ولی جواب نداده ممنونم

  پاسخ دادن
   مدیر 14 فروردین 1397

   سلام ، شیربرقی یا برد الکترونیکی لباسشویی حایر خود را چک نمایید .

   پاسخ دادن
  مریم عباسی 16 اسفند 1396

  سلام ماشین لباسشویی حایر مدل xqg50-600txb بعد از اتمام کار و توقف ماشین لباسها خیس است و هنگام باز کردن دریچه تخلیه تقریبا بیش از یک لیتر آب خارج میشود.. علت چیست ؟ نمایندگی مجاز در فولاد شهر اصفهان وجود دارد ؟- هزینه تقریبی چقدر است ؟

  پاسخ دادن
   مدیر 17 اسفند 1396

   سلام ، پمپ تخلیه ماشین لباسشویی حایر شما مشکل دارد .

   پاسخ دادن
  عادل آزاد 14 اسفند 1396

  سلام یک دستگاه لباسشویی خایر داریم مدل 813 تخلیه نمی کنه هر 4ثانیه دوتا چشمک می زنه ممنون میشم راهنمایی کنی.

  پاسخ دادن
   مدیر 15 اسفند 1396

   سلام ، پمپ تخلیه لباسشویی حایر شما مشکل دارد .

   پاسخ دادن
  داود 11 اسفند 1396

  درود: لباسشویی حایر مدل ۶۰۰txدارم نوار دور درب رو درآوردم ولی الن که میخوام جا بزنم کوچکتر از دهنه فلزی و جا نمیره،که نشون میده یه جای کار ایراد داره ولی نمیدونم کجاش

  پاسخ دادن
  علی فیروزگاه 07 اسفند 1396

  سلام ماشین لباسشویی جابر دارم چراغ روشنه ولی عملیات رو انجام نمیده

  پاسخ دادن
  ملک محمدی 06 اسفند 1396

  باسلام فیلتر لباسشویی حایر مدل 600txb برای تمیز کردن باز نمیشه وگیر کرده ونشت میده علت چیست راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ دادن
  ناصر باج زای 05 اسفند 1396

  سلام ماشین لباس شویی حایر دارم درب از بالا دوقلو خشک کن کار نمیکند ولباس شوی دیرهنگام لباس شستن به یک طرف کار می‌کند و در جهت دیگر کار نمیکند ممنون میشم عیبش رو بگید

  پاسخ دادن
   مدیر 05 اسفند 1396

   سلام ، موتور خشک کن لباسشویی حایر شما مشکل دارد .

   پاسخ دادن
    امیر 03 اسفند 1399

    سلام من هر کار کردم نتونستم جایی رو پیدا کنم سوالمو بپرسم ماشین لباسشویی تمام اتومات دارم پر اب میشه و آب خالی نمیشه هشدار E2میده لطفا راهنمایی کنید

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 04 اسفند 1399

     سلام، شیر برقی لباسشویی حایر شما خراب است.

     پاسخ دادن
  messy212 01 اسفند 1396

  با سلام ماشین لباس شویی دوقلوی حایر دارم. خوب کار می کنه منتها موقه تخلیه آب از پمپ صدای عجیبی میاد لطفاً راهنمایی کنید.

  پاسخ دادن
   مدیر 02 اسفند 1396

   سلام ، پمپ تخلیه لباسشویی حایر خود را تعویض نمایید .

   پاسخ دادن
  هادی اکبری 13 بهمن 1396

  با سلام و خسته نباشید: لباس شویی حایر مدل xqg50-801 بعضی اوقات وسط کار کردن متوقف می شه. علت چیه؟ پمپ تخلیه و فیوزم چک کردم. ولی بازم همین مشکل وجود دارد، ممنون میشم راهنمائیم کنید. “باتشکر”

  پاسخ دادن
  هادی 12 بهمن 1396

  با سلام و وقت بخیر لباس شویی حایر مدل XQG50-801 چرا بعضی اوقات وسط کار متوقف می شود. علتش چیه؟ پمپ تخیله و فیوزم چک کردیم ولی نشد، ممنون میشم علتش رو بگید؟ "باتشکر"

  پاسخ دادن
   مدیر 14 بهمن 1396

   سلام تایمر لباسشویی حایر شما نیاز به تعمیر دارد .

   پاسخ دادن
  حسین ابراهیم پور 12 بهمن 1396

  سلام ازاین که سریع به پستا جواب می دین جای تشکر داره ۱۵ساله حایرمدل ۸۰۰دارم بسیارعالی ست دوهفته ای ست خشک کن کار نمی کنه تعمیرکار اول گفت از برده سپس گفت بردسالمه ازتایمره بعدگفت از هردوتاس بردرا می گه نوانداختم تایمرهم قطعه عوض کردم الان خشک کن کارمی کنه ولی روی برنامه های دیگرهمان ده دقیقه اول گیر می کنه الان می گه تایمربایدعوض شه اول می گفت تایمرنواصلاپیدانمی شه الان می گه دارن ۱۲۰تومنه تاایجاهم ۴۰۰هزارتومن ازمن گرفته لطفابگیدبردنوچنده تایمرداریدیانه چنده تایمرمن دنده ای وسبزرنگه دند ه هاشلباسشویی مدل ۸۰۰ می گه موتورش آمریکایی یه تایمرش اروپایی ئه

  پاسخ دادن
   مدیر 14 بهمن 1396

   سلام ، تایمر لباسشویی حایر شما مشکل دارد و تشخیص تعمیرکار درست نبوده .

   پاسخ دادن
  علی عزیزی 07 بهمن 1396

  سلام ممنون میشم بگید علت خراب شدن سریع کاسه نمد و بلبرینگ چیست .سبد ماشین سریع شل میشود

  پاسخ دادن
   مدیر 07 بهمن 1396

   سلام ، وزن بیش از اندازه پیشنهادی برای لباسشویی حایر شما میباشد .

   پاسخ دادن
  جابر نقدعلی 06 بهمن 1396

  نقدعلی از شهر ملایر ماشین لباسشویی مدلAB800G دارم که دستور اشتباه به موتور میده تعمیرگاه حایر مراجعه کردم گفت کیتش خراب شده ونتونست کیت را براش تهیه کنه

  پاسخ دادن
   مدیر 07 بهمن 1396

   سلام ، بله تایمر لباسشویی حایر شما نیاز به تعویض و یا تعمیر دارد .

   پاسخ دادن
  محسن رنجبر 29 دی 1396

  سلام خسته نباشدلباسشویی من کارمیکردالن دیگه روشن نمیشه .چراغ ومش دیگه روشن نمیشه دلیلش چیه ممنون میشم

  پاسخ دادن
   مدیر 30 دی 1396

   سلام ، تایمر لباسشویی حایر شما مشکل دارد و باید تعمیر شود . لطفا دوشاخه برق خود را چک کنید .

   پاسخ دادن
  رضااندرزگو 29 دی 1396

  سلام.قایمشهرهستم.ماشین لباسشویی حایردارم.اما دارای مشکلاتی شده.نشت اب داره و هنگام خشک کردن گاهی اوقات صدای بدی داره.مدل لباسشویی من xQG50-600TXB میباشد.لطفا راهنایی کنید که برای رفع عیب چه اقدامی انجام بدم.من این لباسشویی رو سال 1384خریداری کردم.تشکروسپاس ازشما.

  پاسخ دادن
   مدیر 30 دی 1396

   سلام ، لباسشویی حایر شما نیاز به تعمیر دارد ، کاسه نمد و بلبرینگ دیگ لباسشویی شما مشکل دارد .

   پاسخ دادن
  صدیقی 17 دی 1396

  سلام روز بخیر ببخشید لباسشویی من وقتی میخواد خشک کنه خیلی صدای بدی میده لرزش نداره صدایی شبیه تیک اف هواپیما میده نو هست دو سه بار فقط باهاش کار کردم

  پاسخ دادن
   مدیر 18 دی 1396

   سلام ، کاسه نمد و بلبرینگ لباسشویی حایر شما مشکل دارد .

   پاسخ دادن
    صدیقی 19 دی 1396

    سلام ببخشید لباسشوییم نو هست دلیلش چیه؟من باهاش بدکار کردم؟تازه دو هفتن خریدم ،باید عوض شه بلبرینگش؟هزینش چقد میشه؟

    پاسخ دادن
     مدیر 20 دی 1396

     سلام لطفا با شماره مندرج شده در برگه گارانتی ماشین لباسشویی حایر خود تماس بگیرید .

     پاسخ دادن
     صدیقی 20 دی 1396

     ممنون از وقتی که گذاشتید

     پاسخ دادن