تعمیر ماشین لباسشویی حایر

تعمیر ماشین لباسشویی حایر

Rating: 6.0/5. From 2 votes.
Please wait...

تعمیرات لباسشویی حایر

تعمیر ماشین لباسشویی حایر در تهران توسط خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز لباسشویی حایر با شعبات مختلف در غرب ، شرق ، شمال و جنوب تهران عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، دفترچه آموزش راهنمای فارسی ، علت ارور و رفع عیب کدخطا ، آموزش تعمیر و .. را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر بهره مند شوید .

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی حایر : مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات حایر جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم. ( تعمیر ماشین لباسشویی حایر )

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در تهران
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات هایر را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

مراحل از تماس تا رفع عیب ماشین لباسشویی حایر ( عیب یابی ماشین لباسشویی حایر )

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی حایر خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر ) به محل شما اعزام میگردد .

4 : تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

5 : در صورتی که ماشین لباسشویی حایر خریداری نموده اید با شماره مندرج شده در ضمانتنامه تماس حاصل نمایید در غیر این صورت بر روی خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی حایر کلیک نمایید .

انواع مدل لباسشویی هایر و ویژگی آن ها:

 • تعمیر ماشین لباسشویی درب از بالا معمولی حایر :در این مدل لباسشویی ابتدا باید مخزن آب را پر کنید و سپس با روشن کردن لباسشویی مخزن با حرکت چرخشی عملکرد خود را آغاز میکند.این مدل لباسشویی در مقایسه با مدل های دیگر لباسشویی هایر قیمت پایین تری دارد.ظرفیت شست و شوی لباسشویی درب از بالا هایر 3 تا 7 کیلو گرم است.نسبت به سایر مدل ها مصرف آب و سر و صدای بیشتری نیز دارد.
 • تعمیر ماشین لباسشویی درب از بالا دو قلو حایر :این نوع لباشویی هایر با معلق کردن لباس ها آنها را میشوید.در مقایسه با لباسشویی درب از بالا هایر آب و پودر کمتری استفاده میکند.ظرفیت این مدل لباسشویی هایر تا 9 کیلوگرم نیز میرسد.به دلیل سرعت بالای چرخش مخزن چروک در لباس ها در این لباسشویی بیشتر از سایر مدلهاست.
 • تعمیر ماشین لباسشویی درب از جلو حایر :با استفاده از این نوع لباسشویی به دلیل ایجاد کف کمتر از پودر لباسشویی کمتری نیز استفاده میشود.

شرایط نگه داری از ماشین لباسشویی حایر :

1.ماشین لباسشویی را در نزدیکی شیر آب , خروجی فاضلاب و پریز برق قرار دهید.

2.هرگز ماشین لباسشویی هایر را بیش از حد ظرفیت پر نکنید زیرا این کار به مخزن داخلی لباسشویی آسیب میرساند و نیاز به نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر پیدا میکنید.

3.هر برنامه ی لباسشویی شرایط استفاده خاص خود را دارد.به هنگام نصب دستگاه توسط تکنسین نمایندگی رسمی لباسشویی حایر کار با همه ی برنامه های دستگاه به شما اموزش داده میشود.

4.پس از شستن لباس های پرز دار فیلتر لباسشویی را کاملا تمیز کنید.

5.بیش از حد از پودر ماشین لباسشویی استفاده نکنید زیرا کف زیاد از حد باعث آسیب دستگاه و در نتیجه نیاز به تعمیرات لباسشویی حایر میشود.
مشکلات رایج ماشین لباسشویی حایر:

1.ماشین لباسشویی حایر برق دارد ولی روشن نمیشود.

2.ماشین لباسشویی حایر روشن است اما آب نمیگیرد.

3.ماشین لباسشویی حایر فقط آب میگیرد و به عملکرد خود ادامه نمی دهد.

4.ماشین لباسشویی حایر نشت آب دارد.

5.آب داخل مخزن ماشین لباسشویی حایر گرم نمیشود.

6.ماشین لباسشویی حایر لرزش شدید دارد.

7.ماشین لباسشویی حایر در حال انجام کار صدای زیادی دارد.

8.ماشین لباسشویی حایر در قسمتی از برنامه توقف میکند.

وظایف نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر :

 • تعمیر ماشین لباسشویی حایر
 • تعمیر تایمر ماشین لباسشویی حایر
 • تعویض تایمر ماشین لباسشویی حایر
 • تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی حایر
 • تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی حایر
 • تعویض میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی حایر
 • تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی حایر
 • تعویض بلبرینگ ، سه نظام و کاسه نمد ماشین لباسشویی حایر
 • تعویض تسمه ماشین لباسشویی حایر

ارور ماشین لباسشویی حایر 601

خطای لباسشویی حایر :

عیب این دستگاه از تعداد چشمکی که چراغ درب در هر چهار ثانیه میشود مشخص میگردد:

آلارم: چراغ درب روشن نمی شود

علت آلارم:درب به درستی بسته نشده و یا میکروسوییچ درب خراب است.

اقدام لازم: اطمینان از بسته بودن درب – چک کردن و یا تعویض میکروسوییچ

آلارم:  2 مرتبه چشمک در هر 4 ثانیه

علت آلارم:مراحل تخلیه آب مشکل دارد.

اقدام لازم:  لوله تخلیه,پمپ تخلیه و فیش های آن چک شود.

آلارم:  3 مرتبه چشمک در هر 4 ثانیه

علت آلارم:گرم کردن آب دچار اشکال است.

اقدام لازم: فیش های سنسور حرارتی چک و یا سنسور تعویض شود.

آلارم:  4 مرتبه چشمک در هر 4 ثانیه

علت آلارم:المنت معیوب و یا حرارت بیش از اندازه شده

اقدام لازم: المنت سنسور حرارتی و یا برد چک و در صورت اشکال تعویض شود.

آلارم:  5 مرتبه چشمک در هر 4 ثانیه

علت آلارم:مسیر ورود آب و یا هیدروستات اشکال دارد.

اقدام لازم:  فشار آب ,شیر برقی و هیدروستات چک و در صورت نیاز تعویض شود .

آلارم:  6 مرتبه چشمک در هر 4 ثانیه

علت آلارم:اشکال در برد است.

اقدام لازم:  برد از نظر ظاهر سالم و فیشهای آن نیز چک شود.

آلارم:  7 مرتبه چشمک در هر 4 ثانیه

علت آلارم:موتور اشکال دارد.

اقدام لازم: کانکتور موتور چک و یا موتور تتعویض گردد.

آلارم:  8 مرتبه چشمک در هر 4 ثانیه

علت آلارم:هیدروستات /شیر برقی /برد.

اقدام لازم:هر سه مورد چک و در صورت نیاز تعویض گردد.

نکته لازم به ذکر این است که برای تغییر برنامه شستوشو دستگاه باید ریست شود:

به این صورت که دستگاه را خاموش کرده سلکتور را روی برنامه 16 قرار داده دستگاه را روشن و بعد از روشن شدن چراغ درب به صورت ثابت دستگاه را خاموش کرده آنگاه انتخاب برنامه نموده دستگاه را روشن میکنیم در ضمن به علت اینکه دستگاه در کارخانه بر روی خشکن تست میشود لذا به محض روشن کردن دستگاه برنامه خشکن اجرا میشود بنابراین بدون ریست کردن دستگاه هرگز برنامه تغییر نمیکند حتی در صورتی که برق قطع شود.

چگونه لباسشویی حایر را در خانه تعمیر نماییم و تعمیرکار خود شویم ؟ !

تعمیر ماشین لباسشویی حایر ممکن است پیچیده باشد ، اما این دستگاه ها در داخل بسیار ساده هستند ، با چند ابزار اساسی و مراحلی که ما در اینجا نشان می دهیم، می توانید اکثر مشکلات را خودتان حل کنید و هزینه تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر را ذخیره کنید، البته لازم به ذکر است این مقاله تمامی تعمیرات را پوشش نمی دهد، اما این موارد تعمیرات نشان می دهد حدود 90 درصد از مشکلات شستشوی صحیح را تصحیح می کند.
این تعمیرات رایج ماشین لباسشویی حایر برای انجام کارهای معمول انجام می شود، شما به یک سوکت یا راننده مهره، پیچ گوشتی و یک چراغ قوه نیاز دارید، تعمیرات می تواند به مدت زمانی یک ساعت طول بکشد، اما بررسی کاملی را برای تشخیص مشکل، تعمیر قطعات انجام می دهد،

تعمیر در مدل های مختلف ماشین لباسشویی حایر

شکل A و B در صفحات زیر دو مدل مختلف ماشین لباسشویی حایر را نشان می دهد، کابینه بیرونی نشان داده شده در شکل A  در ماشین لباسشویی حایر و برخی از مارک های دیگر کاملا باز می شود و به شما اجازه دسترسی به تمام قطعات را می دهد، در ماشین لباسشویی نشان داده شده در شکل B   پانل جلو و عقب قابل جابجایی و باز شدن هستند.
نکته: مطمئن شوید ماشین لباسشویی شما دارای قدرت برق است، سیمهای برق و چند شاخه متصل به ماشین دچار دمیدگی و پارگی نشده اند و فیوز نسوخته است، این موارد علتهای رایج «خرابی» دستگاه هستند.
برای صرفه جویی در پول، می توانید با ابزار ساده که در هر خانه ای یافت می شود، تعمیر لباسشویی حایر را انجام دهید.

 

 

تعمیر لباسشویی حایر در شرق تهران

تعمیر لباسشویی حایر غرب تهران

چرا لباسشویی حایر سر و صدا میکند ؟

پمپ را بردارید
ضربه محکم و ناگهانی با پیچ گوشتی به پد وارد کنید و پمپ را از شفت موتور بیرون بکشید، سپس اتصالات الکتریکی را از موتور جدا کنید.

سوپاپ شکسته را عوض کنید
نگه دارنده پایین را از موتور خارج کنید و موتور را در حالی که بالا نگه داشته اید بالا ببرید (سنگین است)، قطعات قطعه متصل شده را از موتور و انتقال جدا کنید،  کوپلینگ (متصل کننده) جدید را در جای خود فیکس کنید.

در برخی از مدل ها که شلنگ آب هنگام مشاهده از پشت به سمت چپ وصل می شود ، احتمالا یک اتصال دهنده شکسته دارید - یک شکست معمول ناشی از بارگذاری نادرست دستگاه به وجود آمده است، نیازمند تعمیرات است که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی حایر در این مورد ارزان است.

چرا لباسشویی حایر مشکل تخلیه دارد و برای رفع عیب و تعمیر آن ، چه باید کرد ؟

پمپ را جایگزین کنید
دستگاه را عقب بگذارید و با بلوک ها آن را پشتیبانی کنید، کمربند پمپ و سه مهره نگهدارنده پمپ را بردارید، شیب پمپ را به جلو متمایل کنید و آن را خارج کنید.

هنگامی که لباس های کوچک مثل جوراب یا اشیایی مانند طلا و جواهر در شلنگ پمپ و یا در خود پمپ گیر می کنند، آب حاصل از شسشتو البسه از دستگاه بیرون نمی رود و شما ممکن است صدای سوزاندن یا بوی لاستیک سوخته را استشمام کنید، در این صورت ابتدا شیلنگ را که از وان به پمپ متصل است را برداشته و آب باقی مانده در آن را درون یک کاسه بریزید و جوراب یا اشیای گیر کرده در لوله را به وسیله جسمی باریک و قوی به آرامی خارج کنید، بعدا با تکان دادن آن پمپ را برای تیغه های شکسته بررسی کنید، شفت پمپ را بچرخانید  برای اطمینان از اینکه آزادانه چرخش می کند. اگر پمپ شما سوخته است باید آن را تعویض کنید، که برای این کار باید با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی دلونگی تماس حاصل نمایید.

چرا لباسشویی حایر آهسته آب پر میکند یا مداوم در آب میاید ؟ برای تعمیر و رفع عیب چه باید کرد ؟

دریچه آب را عوض کنید
براکت شیر آب را بردارید و شیر جدید را جایگزین کنید، انتقال اتصالات الکتریکی به بخش های داغ / سرد از شیر جدید را انجام دهید، سپس با باز کردن فلکه آب، شیلنگ را پر کنید.
اگر ماشین لباسشویی شما به آرامی با آب پر می شود یا پر کردن آب در آن تمام نمی شود، سعی کنید صفحه ورودی را روی شیر آب تمیز کنید، اگر مشکل اساسی باشد، نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی حایر دارید تا کل مونتاژ دریچه آب را جایگزین کنید.

چرا ماشین لباسشویی حایر نمیچرخد ؟ برای رفع عیب و تعمیر چه باید کرد ؟

سوئیچ درب را عوض کنید
با استفاده از زبانه قفل و کشیدن سوئیچ به جلو، سوئیچ درب معیوب را از محل خارج کنید، برای نصب سوئیچ جدید، فقط آن را در شکاف درست تنظیم کنید و آن را به عقب فشار دهید.

دستگاه با آب پر می شود و پس از آن اقدامی برای شروع شستشو انجام نمی دهد، در اینجا مورد مشکوک سوئیچ درب شکسته است، برای آزمایش سوئیچ، شما به یک یک مولتی متر نیاز دارید، سیم های متصل به سوئیچ را بردارید و پروبهای تستر را به اتصالات سوئیچ وصل کنید و هنگام باز کردن و بستن درب، اندازه ها را بررسی کنید؛ در صورت خرابی سوئیچ را تعویض نمایید.

برای جایگزینی سوئیچ فقط دو پیچ را برداشته و پیچ را بر روی سوئیچ جدید ببندید؛ در صورتی که قادر به انجام این کار نیستید از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر کمک بگیرید.
نکته: درب ماشین لباسشویی را رها نکنید، کشیدن درب و محکم بستن آن موجب می شود سوئیچ درب از بین برود.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ):66715774

نمایندگی تعمیرات حایر

118 دیدگاه

 • صدیقی

  سلام روز بخیر ببخشید لباسشویی من وقتی میخواد خشک کنه خیلی صدای بدی میده لرزش نداره صدایی شبیه تیک اف هواپیما میده نو هست دو سه بار فقط باهاش کار کردم

  Rating: 3.8/5. From 4 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کاسه نمد و بلبرینگ لباسشویی حایر شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
   • صدیقی

    سلام ببخشید لباسشوییم نو هست دلیلش چیه؟من باهاش بدکار کردم؟تازه دو هفتن خریدم ،باید عوض شه بلبرینگش؟هزینش چقد میشه؟

    No votes yet.
    Please wait...
    • مدیر

     سلام لطفا با شماره مندرج شده در برگه گارانتی ماشین لباسشویی حایر خود تماس بگیرید .

     No votes yet.
     Please wait...
    • صدیقی

     ممنون از وقتی که گذاشتید

     No votes yet.
     Please wait...
 • رضااندرزگو

  سلام.قایمشهرهستم.ماشین لباسشویی حایردارم.اما دارای مشکلاتی شده.نشت اب داره و هنگام خشک کردن گاهی اوقات صدای بدی داره.مدل لباسشویی من xQG50-600TXB میباشد.لطفا راهنایی کنید که برای رفع عیب چه اقدامی انجام بدم.من این لباسشویی رو سال 1384خریداری کردم.تشکروسپاس ازشما.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لباسشویی حایر شما نیاز به تعمیر دارد ، کاسه نمد و بلبرینگ دیگ لباسشویی شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محسن رنجبر

  سلام خسته نباشدلباسشویی من کارمیکردالن دیگه روشن نمیشه .چراغ ومش دیگه روشن نمیشه دلیلش چیه ممنون میشم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر لباسشویی حایر شما مشکل دارد و باید تعمیر شود .
   لطفا دوشاخه برق خود را چک کنید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • جابر نقدعلی

  نقدعلی از شهر ملایر ماشین لباسشویی مدلAB800G

  دارم که دستور اشتباه به موتور میده تعمیرگاه حایر مراجعه کردم گفت کیتش خراب شده ونتونست کیت را براش تهیه کنه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، بله تایمر لباسشویی حایر شما نیاز به تعویض و یا تعمیر دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • علی عزیزی

  سلام ممنون میشم بگید علت خراب شدن سریع کاسه نمد و بلبرینگ چیست .سبد ماشین سریع شل میشود

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، وزن بیش از اندازه پیشنهادی برای لباسشویی حایر شما میباشد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حسین ابراهیم پور

  سلام
  ازاین که سریع به پستا جواب می دین جای تشکر داره
  ۱۵ساله حایرمدل ۸۰۰دارم بسیارعالی ست دوهفته ای ست خشک کن کار نمی کنه تعمیرکار اول گفت از برده سپس گفت بردسالمه ازتایمره بعدگفت از هردوتاس بردرا می گه نوانداختم تایمرهم قطعه عوض کردم
  الان خشک کن کارمی کنه ولی روی برنامه های دیگرهمان ده دقیقه اول گیر می کنه الان می گه تایمربایدعوض شه اول می گفت تایمرنواصلاپیدانمی شه الان می گه دارن ۱۲۰تومنه تاایجاهم ۴۰۰هزارتومن ازمن گرفته
  لطفابگیدبردنوچنده تایمرداریدیانه چنده تایمرمن دنده ای وسبزرنگه دند ه هاشلباسشویی مدل ۸۰۰ می گه موتورش آمریکایی یه تایمرش اروپایی ئه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر لباسشویی حایر شما مشکل دارد و تشخیص تعمیرکار درست نبوده .

   No votes yet.
   Please wait...
 • هادی

  با سلام و وقت بخیر
  لباس شویی حایر مدل XQG50-801 چرا بعضی اوقات وسط کار متوقف می شود. علتش چیه؟
  پمپ تخیله و فیوزم چک کردیم
  ولی نشد، ممنون میشم علتش رو بگید؟
  “باتشکر”

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام تایمر لباسشویی حایر شما نیاز به تعمیر دارد .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • هادی اکبری

  با سلام و خسته نباشید:
  لباس شویی حایر مدل xqg50-801 بعضی اوقات وسط کار کردن متوقف می شه. علت چیه؟
  پمپ تخلیه و فیوزم چک کردم.
  ولی بازم همین مشکل وجود دارد، ممنون میشم راهنمائیم کنید.
  “باتشکر”

  No votes yet.
  Please wait...
 • messy212

  با سلام
  ماشین لباس شویی دوقلوی حایر دارم. خوب کار می کنه منتها موقه تخلیه آب از پمپ صدای عجیبی میاد
  لطفاً راهنمایی کنید.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، پمپ تخلیه لباسشویی حایر خود را تعویض نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناصر باج زای

  سلام ماشین لباس شویی حایر دارم درب از بالا دوقلو خشک کن کار نمیکند ولباس شوی دیرهنگام لباس شستن به یک طرف کار می‌کند و در جهت دیگر کار نمیکند ممنون میشم عیبش رو بگید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور خشک کن لباسشویی حایر شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ملک محمدی

  باسلام فیلتر لباسشویی حایر مدل 600txb برای تمیز کردن باز نمیشه وگیر کرده ونشت میده علت چیست راهنمایی بفرمایید.

  No votes yet.
  Please wait...
 • علی فیروزگاه

  سلام ماشین لباسشویی جابر دارم چراغ روشنه ولی عملیات رو انجام نمیده

  Rating: 3.0/5. From 2 votes.
  Please wait...
 • داود

  درود: لباسشویی حایر مدل ۶۰۰txدارم نوار دور درب رو درآوردم ولی الن که میخوام جا بزنم کوچکتر از دهنه فلزی و جا نمیره،که نشون میده یه جای کار ایراد داره ولی نمیدونم کجاش

  No votes yet.
  Please wait...
 • عادل آزاد

  سلام یک دستگاه لباسشویی خایر داریم مدل 813 تخلیه نمی کنه هر 4ثانیه دوتا چشمک می زنه ممنون میشم راهنمایی کنی.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، پمپ تخلیه لباسشویی حایر شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مریم عباسی

  سلام
  ماشین لباسشویی حایر مدل xqg50-600txb
  بعد از اتمام کار و توقف ماشین لباسها خیس است و هنگام باز کردن دریچه تخلیه تقریبا بیش از یک لیتر آب خارج میشود.. علت چیست ؟ نمایندگی مجاز در فولاد شهر اصفهان وجود دارد ؟- هزینه تقریبی چقدر است ؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، پمپ تخلیه ماشین لباسشویی حایر شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • رضا رستمی

  با سلام و خسته نباشيد.لباسشوی حایر در هنگام خاموش بودن نیز آبگیری میکند لطفا راهنماییم کنید در ضمن شیر برقی هم تعویض شده ولی جواب نداده ممنونم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شیربرقی یا برد الکترونیکی لباسشویی حایر خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • یاسوره

  با سلام. ماشین لباسشویی حایر بعد از اتمام ‌‌شستشو
  لباسها رو انکار روی بخاری سوزونده باشی.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی حایر دارید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مهرداد نبوي

  سلام، ماشين لباسشويي من استارت كه ميكنم كار نميكنه و چراغ چشمك زن Dior lock همش چشمك ميزنه و استارت نميكنه، خواستم ببينم مشكلش چيه ؟!
  تشكر

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی حایر دارید و باید قطعات ، برد ، موتور لباسشویی شما توسط نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • علی حیدری

  سلام
  لباسشویی هایر مدلab600txدارم
  از زیر ماشین اب میاد قطره چکانی
  ایا مشکل از لاستیک دور دیگ هسش؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لاستیکهای زیر لباسشویی حایر خود را چک نمایید و همچنین بدانید شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی حایر دارید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مرتضی

  سلام ماشین لباسشویی حایر مدلxqg50-813دارم ولی نشتی آب دار

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی حایر دارید .

   Rating: 3.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • یلدا جامعی

  باسلام پوسته نباشید ببخشید لباسشویی و قلو مدل f14n،دارم قسمت شستشو کار نمیکنه موتور شستشو ،گیر بکس رو هم عوض کردیم،بازم پروانه شستشو گیر می‌کند الا با دست بچرخونی تا حرکت کنه ی دور کار می‌کنه باز گیر می‌کند علتش چیه ممنون میشم پاسخ بدهید

  No votes yet.
  Please wait...
 • یلدا جامعی

  حتی تسمه رو هم عوض کردیم
  باز هم کار نکرد گیر میکنه

  No votes yet.
  Please wait...
 • مرادی

  سلام لباسشویی حایر مدل ۶۰۰txb آب گرم نمیکند وگاهی نشتی آب دارد، فیلتر تمیز کردم. به نظرتون باید تعمیرکار ببیند؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، المنت لباسشویی حایر و خرطومی زیر لباسشویی خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • شرفى

  سلام ماشين دوقلوى حاير درب از بالا مدل F14N اول بدنش برق داشت که الان خشک کن هم کار نمىکنه درو که مىبندم تايمرشو ميچرخونمش حتى صداى تيک تيک تايمرش هم مياد ولى خشک کن کار نميکنه,تازگيها هم آبى که در قول شستشو هست مياد توى سمت خشک کن يا از لوله تخليه ميره,مادر بزرگم پىرزن تنهاست هرکى مياد مىبىنه يه چيزى ميگه اونم با هزينهاى خيلى بالا,پشتسو باز کردم حواهش مىکنم حداقل بگيد چيکار کنم خشک کن کار کنه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور خشک کن لباسشویی حایر شما باید تعویض گردد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ماهان محمدی

  سلام خسته نباشید لباسشویی رو چند ماه گرفتیم جدیدا قسمت جا پودری مقدار اومدن آب ضعیف شده الانم کلا قطع شده اصلا آب نمیاد علتش رو بگین ممنون میشم با تشکر

  Rating: 3.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شیربرقی لباسشویی حایر و دیگر قطعات باید چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام خسته نباشین سوال داشتم ماشین لباس شوی حایر درحین عملیات شستشوصداهای میده حتی امتحان کردم دیگ رو بادست چرخندم وجلو وعقب کردم بازهمون صداهاروداد میشه بگید علتش چیه ومن خودم میتونم درست کنم یا تعمیرکاربیارم ممنونم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام بلبرینگ و کاسه نمد لباسشویی حایر شما مشکل دارد و شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی حایر دارید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • فراهانی

  با سلام و وقت بخیر
  ماشین لباسشویی حائز بعداز اتمام کار چراغ قفل درب چشمک میزنه ولی درب باز نمیشه
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ف میکروسوئیچ لباسشویی حایر شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مهدیه

  با سلام .لباس شوویی حایر مدل 600TXBدارم چند ساله خریدیم ولی یه بار درست استفاده نکردم …اگر میشه دفترچه راهنما یا معنی کلیدهاش رو بزارید …برای یک شستشوی کامل 40 تا 60 دقیقه ای روی چه کلیدی تنظیم بشه!؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • مجتبی

  سلام شب بخیر
  ماشین لباسشویی حایر دارم قدیمی سال ۸۱ خریدم الان روشن ک میشه ابگیری میکنه ولی چرخش نداره مشکلش چی هست
  ممنونم از لطف شما

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور و تایمر لباسشویی حایر خود را چک نمایید و میتوانید با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر رفع عیب نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مجتبی

  سلام روز بخیر
  بنده در رابطه با لباسشویی مشکلی داشتم
  این مدل حایر هست
  XQG50-600TXB
  دکمه روشن رو ک میزنم
  راه میوفته آبگیری میشه اما نمیچرخه
  یکی از همکاران گفت ک ایراد از تایمر هست
  و تایمر رو باز کرد تا تعمیر بشه
  لطف کنید بفرمایید که آیا این حرف درست هست؟
  بعد هم اینکه آیا تایمر قابل تعمیر شدن هست یا خیر؟
  ضمنا قیمت تایمر این مدل چند هست
  ممنونم از شما

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، بله ممکنه مشکل از تایمر لباسشویی حایر شما باشد ، برای رفع عیب و عیب یابی از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • نوشین احمدی

  درود بر شما
  من یک ماشین لباسشویی حایر قدیمی 2 شیر دارم
  ایا میتونم از تک شیر آن استفاده کنم
  منزل جدید ما تک شیر است
  ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
 • طناز

  سلام،ماشین لباسشویی حایر دارم ،درحالت شستشوی لباس هاتایم آخر که می خواد تخلیه اب انجام بده سرو صدای عجیبی می‌دهد . ممنون میشم راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، پمپ تخلیه لباسشویی حایر شما مشکل دارد ، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناصر سعیدی فر

  لباسشویی حایر مدل XQG50_600TXB سلام تایمر برنامه لباسشویی سوخته از کجا میتونم تهیه کنم .

  No votes yet.
  Please wait...
 • Somayeh Taghavi

  سلام خسته نباشید من یک ساله لباسشویی حایر مدل XQG50 _812 خریدم الان یک ماهی هست ک خشک کن اون کار نمی کنه و در باز نمیشه لباس ها هم مثل قبل تمیز نمی کنه و از اول هم صدای خیلی زیادی داشته مشکل کجاست و باید چیکار کنم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر ، میکروسوئیچ درب و کمک ها چک شود و برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • دارینی

  سلام خسته نباشین . لباس شویی من سری HW-A1470 هایر هست ولی مارک HEC روی ماشین لباسشویی هست .‌درب از جلو و اتومات هستش ولی الان روشنش میکنم وقتی PLAY میشه بعد از چند دقیقه error 6 میده . میشه راهنمایی کنین که مشکل از کجاست ؟؟؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی لباسشویی خود را چک نمایید . برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر در تهران بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • امیر حضرتی

  با سلام ماشین لباسشویی حایر مدل 811 دارم که دچار مشکل شده – زمانی که ظرفیت دستگاه کامل باشد به نظر میرسدموتور توان لازم را برای چرخش نداشته و مدام نیم دور به چپ ونیم دور به راست میگردد وبرنامه شستشو را انجام نمیدهد .اما زمانی که دستگاه خالی بوده یا مقدار کمی لباس داشته باشد دستگاه بدون مشکل کار میکند .لطفا” راهنمایی بفرمایید علت این مشکل چیست وچگونه رفع ایراد کنم . باتشکر و احترام

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ف تایمر یا خازن لباسشویی حایر خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حسینی

  سلام ماشین لباسشویی دوقلوی حایر درب بالا دارم قسمت شستشو در هنگام چرخش در یک جهت درست کار میکنه ولی در جهت دیگه صدای بلندی میده و نمیچرخه لطفا راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور لباسشویی حایر باید چک شود ، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • راه چمنی

  سلام، من یک ماشین لباسشویی هایر xqg50-800TXB دارم. با وصل برق و زدن کلید on، فیوز می‌پرد. دوشاخه، فیلتر برق، عملکرد کلید و هیدرواستات را چک کردم. ظاهراً از زیر تایمر جرقه میزند. در حالت مختلف عملکرد شستشو ، تست کردم که در تمام برنامه ها فیوز می پرد. چطور میتونم عملکرد تایمر را بررسی کنم. با تشکر.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور و تایمر لباسشویی حیر شما باید توسط خدمات نمایندگی چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • احسان حیدری

  سلام، ماشين لباسشويي من مدل xqg50 هستش. استارت كه ميزنم شروع به كار نميكنه و چراغ چشمك زن Door lock همش چشمك ميزنه و استارت نميكنه. ممنون میشم راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام تایمر لباسشویی حایر شما مشکل دارد برای رفع عیب و خدمات از نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • احدی

  سلام .لباسشویی دوقلو سطلی حایر دارم اب از قسمت شستشو به قسمت خشک کن نشتی داره

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، اگر از زیر نشتی دارد شیلنگهای زیر دیگ چک شود و برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر بهر مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • فرهاد

  من یه لباسشویی هایر ۶۰۰ قدیمی دارم کلید تایمرش روی برنامه eگیر میکرد وبرنامه تمام اجرا نمیشد حالا من کلید رو بازکردم ونمیدونم سوکتاش به چه ترتیب بود چهارتا ردیف سوکت سبز،قرمز،مشکی وسفید داره .میشه لطفا کنید بگید ترتیبش به چه صورتی هست.ممنون میشم

  No votes yet.
  Please wait...
 • yasser

  سلام
  ماشین لباسشویی ما قسمت لباسشویش موتور از پایین تاب میخوره ولی قسمتی که لباس میزاریم داخلش نمیچرخه ، برا تعمیرش هر کاری میکنم پیچ داخل ماشین قسمت لباسشوییش باز نمیشه ؟
  منظورم همون شافتی که به پولی زیری وصل میشه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شما برای رفع عیب و عیب یابی باید از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمود

  سلام وقت بخیر. درخصوص قیمت و کیفیت لباسشویی حایر مدل al600tx

  No votes yet.
  Please wait...
 • یعقوب مهکی

  سلام خسته نباشید لباسشویی حایر دارم ده روز پیش باهاش کار کردم سالم بودش ولی الان اصلا روشن نمیشه حتی چراغ جلوش.لطفا راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، ابتدا پریز برق را چک کنید ، سپس تایمر ، میکروسوئیچ را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سید جمال

  سلام _همزن لباسشویی ام فقط یه حرکت جزیی داره لباسهاهم نمی زنه لطفا راهنمایی بفرمایید عیب از چیه؟ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور لباسشویی خایر خود را چک نمایید و برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حسین حیدری

  سلام ماشین لباسشویی هایر درب ازجلو دارم .یک سال بدون هیچ مشکلی کار کرد الان که روشن میکنم تایمش قفل میشه. مثلا تایم کاریش ۳۰دقیقه هست رو همین تایم قفل هست٬ اگر ۱۰دقیقه از کارش بگذره بازم همون ۳۰دقیقه هست .ودر ضمن از اب گرم متصل به دستگاه مستقیما به فاضلاب نشتی دارد انگار دستگاه اب گرم رو مستقیم به فاضلاب هدایت میکنه وبرا خودش الکی ابکشی بدون خشک کردن انجام میده .باتشکر راهنمایی بفرمایید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ف تایمر لباسشویی حایر شما مشکل دارد ، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • احسان

  سلام لباس شویی mw60 دوقلو ، دینام قسمت خشک قادر به گردش نیست حتی با تعویض خازن ، هم شروع به چرخش نمی کند، دینام نیم سوز شده ؟ و امکان تعمیر وجود دارد یا نه؟ ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، بله موتور سیم پیچی باید شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • دارا رحیمی

  سلام میخاستم ببینم برد ماشین لباسشویی حایر مدلHD601TXالان چه قیمتی مرسی

  No votes yet.
  Please wait...
 • یحیی

  سلام خسته نباشی دلیل درامدن مکرر تسمه چیست آیا نشت آب ازقسمت بلبرینگ قبل تعمیر هست

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تسمه لباسشویی حایر شما گشاد کرده ، از بلبرینگ چیزی نشت نمیکند .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سحر زارع نژاد

  اندازه بلبرینگ ماشین لباسشویی حایر مدلAL600Tx چند است باتشکر

  No votes yet.
  Please wait...
 • سحر زارع نژاد

  سلام اندازه بلبرینگ های کوچک وبزرگ ماشین لباسشویی حایر چند است

  No votes yet.
  Please wait...
 • امیر واثق

  Xqg50_803. حایر سلام وقت بخیر . لباسشویی ما آبگیری اولش کار نمیکنه یه صدای آب میاد زود قطع میشه کار میکنه و در وسط کمی آب میگیره ول میکنه بازم کار میکنه . ریست میکنی بزنی ۱۵ تخلیه کنه چرت چرت میکنه چراغ قرمز تند تند چشمک میزنه انگار اتصال میکنه نمیتونه تخلیه کنه دردش چیه ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شیربرقی و تایمر چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
   • امیر

    ممنون از راهنماییتون .

    No votes yet.
    Please wait...
    • مدیر

     خواهش میکنم .

     No votes yet.
     Please wait...
 • امیر واثق

  سللم قیمت برد حایر ۸۰۳ چنده

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، خیر .

   No votes yet.
   Please wait...
 • امیر واثق

  قیمت برد Xqg50_803حایر

  No votes yet.
  Please wait...
 • مرادعلی قدیری

  سلام ماشین لباسشویی هاییر ۶۰۱ درب شیشه ای بُرد سوخته سفارش برد تازه دادم اومده ب هر نمایندگی زنگ میزنم بلد نیستن لطفا راهنمایی کنید خودم سوکت هارو وصل کنم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برای نصب برد باید از خدمات نمایندگی بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سیدسعید محمدی

  سلام من مشهد هستم و مدل ماشین لباسشویی مون هم قدیمیه ( xqg50-81 ) درب ماشین لباسشویی پس از شستن لباسها دیگه باز نشد تا تعمیرکاراوردیم و در باز شد و متوجه شدیم دستگیره درب ترک برداشته ؛ متاسفانه به علت قدیمی بودن مدل لباسشویی نتونستیم قطعه ترک برداشته شده رو پیدا و تعویض کنیم. لطفا راهنمایی بفرمایید که برای پیدا کردن قطعه باید چکار کنیم؟ باتشکر

  No votes yet.
  Please wait...
 • مسعود پوری

  سلام ماشین لباس شویی من از تمام اتوماتیک هایره از وقتی که خریدمش از دستش کلافم موقه ای که میخواد خشک کنه خیلی صدای بدی داره خیلی میلرزه به طوری لرزشش زیاده که حرکت میکنه از ترس خاموشس میکنم نمیکاره باید چکار کنم شهرمون نمایندگیشو نداره

  No votes yet.
  Please wait...
 • علی پرج

  سلام .لباسشویی ما روشن می شود اب هم تخلیه می کنداماموتورش حرکت نمی کندوتسمه فلکه را نمی چرخاند

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور لباسشویی حایر خود را چک نمایید ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • عرفان همتی

  سلام ماشین لباسشویی روشن میشه اما فقط یک پر از اب میشه بعد تخلیه میکنه بعد از اون خشک کار میکنه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برنامه های لباسشویی حایر شما بهم ریخته است . برای رفع عیب و تعمیرات تایمر میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • عرفان همتی

  با سلام ماشین لباسشویی موقع شروع شستشو فقط یک بار اب را سر میدهد.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، سوال شما مفهوم نیست .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمد مفیدی

  سلام وقت بخیر
  ماشین لباسشویی مدل xqg50-811 چراغ آن و آف روشن نمیشه و کار نمیکنه چرا؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام برد المترونيكى بايد چك شود

   No votes yet.
   Please wait...
 • علی هاشمی

  باسلام وعرض ادب واحترام وخسته نباشیدخدمت مدیرمحترم..دوقلوی هایرمدلHWM95-F22چندوقتیه خیلی بیصداوفقط وقتی شیلنگ تخلیه روی زمین هست تخلیه میکنه زمانیکه شیلنگ راحتی خیلی کم بلندمیکنیم تخلیه آب قطع میشه..لطفاراهنمایی بفرمایید ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، هنگام تخلیه در لباسشویی دوقلو شیلنگ آن باید زمین باشد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ملیکا

  سلام ماشین لباس شویی من فقط موقع خشک کردن سرصدای زیاد میده پشت ماشین رو که باز کردم خوب که دقت کردم موقع خشک کردن انگار داشت به سقف ماشین ضربه میخورد علتش میشه از کمک ها باشه یاه نه چون کمک هارو که بادست فشار دادم پایین بالا میشد مدل ماشین هستXQG50-813ممنون از پاسخ های شما

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کاسه نمد ، بلبرینگ ، شفت و وزنه روی دیگ لباسشویی حایر شما باید توسط تعمیرکار و خدمات نمایندگی چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمود

  سلام من ماشین لباس شویی حایر مدل XQG50-813 دارم مشکلش اینه که ماشین به مرحله آبکشی که میرسه آب داخل ماشین میمونه و مرحله تخلیه آب و خشکن انجام نمیشه لطفا راهنمایم کنید.سپاسگزارم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، پمپ تخلیه لباسشویی حایر شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ممی زاده حامد

  سلام.لباسشویی من زمان پر کردن آب هم خارج میشود از شلنگ تخلیه.شلنگ هم بالا قرار دادم.عملکرد رو روی ۱۵ میزارم که تخلیش کار کنه که صدای تغ تغ میده.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، پمپ تخلیه لباسشویی حایر شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.