تعمیر ماشین لباسشویی الگانس

تعمیر ماشین لباسشویی الگانس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الگانس

تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در تهران توسط خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز مرکزی و رسمی در شرق ، غرب ، شمال ، مرکز و جنوب تهران در محل عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات لباسشویی الگانس ، دفترچه آموزش راهنمای فارسی ، ارور لباسشویی ، دلیل کد خطا ، عیب یابی و آموزش تعمیر لباسشویی پارس را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی پارس بهره مند شوید .

تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در تهران

برای تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در تهران باکجا تماس بگیریم ؟ نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الگانس در تهران کجاست ؟ تعمیرگاه مجاز لباسشویی الگانس در تهران کجاست ؟ عجله نکنید ، به خواندن ادامه دهید تا با خیال راحت به تعمیر ماشین لباسشویی الگانس خود بپردازید ، در نظر داشته باشید تعمیرات لباسشویی الگانس تخصص میخواهد و برای حفظ طول عمر لباسشویی الگانس خود از قطعات فابریک استفاده نمایید .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الگانس
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الگانس

چرا برای تعمیر ماشین لباسشویی الگانس آی.پی امداد را انتخاب نمایید ؟

 • مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی الگانس با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات لباسشویی الگانس را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 • تعمیرکار لباسشویی الگانس با لباس فرم در محل شما عزیزان حاضر میشود .
 • در مجموعه آی.پی امداد برای تعمیر ماشین لباسشویی الگانس از قطعات فابریک استفاده میشود .
 • کلیه خدمات ماشین لباسشویی الگانس دارای ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه میباشد .
 • برای تعمیرات لباسشویی الگانس به هیچ عنوان دستگاه مربوطه از محل خارج نمیشود .
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز لباسشویی الگانس توسط اوپراتور مربوطه مشاوره رایگان داده میشود تا چنانچه مشکل جزئی بود رفع عیب شود در غیر این صورت تعمیرکار لباسشویی الگانس ظرف کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود .

توجه : چنانچه لباسشویی الگانس خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الگانس مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش بهره مند شوید .

در آی.پی امداد تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس نیز انجام میگردد .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الگانس

در این قسمت شما را با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الگانس آشنا میکنیم و لازم است بدانید که آی.پی امداد نمایندگی رسمی الگانس نمیباشد ، تنوع تولیدات و برندهای لوازم خانگی باعث نشده تا مردم چشم بر روی تولیدات تخصصی و حرفه ای ببندند. شرکت لوازم خانگی الگانس بی تردید یکی از حرفه ای ترین و مدرن ترین شرکت های تولید لوازم خانگی است. این جا است که مفهوم افتخار به تولید ملی معنی می شود.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الگانس یک شرکت ایرانی است که هر چند فعالیت خود را در ابتدا با تولید ماشین ظرفشویی الگانس آغاز کرد ولی خیلی زود وارد بازار تخصصی تولید ماشین لباسشویی الگانس و جاروبرقی الگانس شد.

امروزه این شرکت با تولید ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک الگانس یکی از برترین شرکت های تولید کننده این محصول در ایران و یکی از صادر کننده های نمونه کشور در حوزه لوازم خانگی است.

شرکت لوازم خانگی الگانس در تولید ماشین لباسشویی الگانس با تکیه بر این باور که جامعه نوین صنعتی با تغییرات شگرف و رو به رشد و با اندیشه های تحول و به روز اوری خدمات نیاز به همسویی و هم راستایی با این تغییرات دارد , اعتقاد دارد که باید مرتبا همگام با رشد تکنولوژی و فناوری های روز بروز این پدیده را در  تولیدات خود نیز برای رفاه بیشتر مصرف کننده به همراه بهبود مستمر ماشین لباسشویی الگانس و ماشین ظرفشویی الگانس نمایان کرد. همین باور باعث شده تا نه تنها همواره ماشین لباسشویی الگانس رو به بهبود از نظر زیبایی و کیفیت باشد بلکه جدیدترین فناوری های روز دنیا را همیشه رونمایی کرده وبه عنوان پیشرو خط تولید تخصصی ماشین لباسشویی در ایران باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الگانس با داشتن بیش از 300 نمایندگی خدمات پس از فروش یکی از حرفه ای ترین شرکت ها در ارائه خدمات پس از فروش در ایران می باشد که توانسته نسل پیشرفته ای از خدمات پس از فروش را در ایران پایه گذاری کند.

همچنین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الگانس در حتی کوچکترین شهرهای ایران نیز بصورت تخصصی خدمات تعمیرات لوازم خانگی الگانس را ارائه می کنند.

ماشین لباسشویی الگانس

ماشین های لباسشویی الگانس در دو مدل متفاوت تولید و به بازار عرضه می شوند. ماشین لباسشویی 7 کیلیویی  الگانس با قابلیت 1200 دور در دقیقه  که با مدل LWW  دارای رنگ سفید و یا مدل LCS با رنگ نقره ای  دیده می شوند .

مدل دیگر ماشین لباسشویی الگانس E l 12007 w با رنگ سفید و  1200 دور E l 12007 s با رنگ نقره ای و دربی عریض وجود دارد . این ماشین های لباسشویی در نوع 8 کیلویی نیز ارائه می شوند و برچسب مصرف انرژی A+++ دارند که کمترین میزان مصرف انرژی در ماشین های لباسشویی نوین می باشد.

ماشین های لباسشویی الگانس دارای 15 برنامه شستشوی متفاوت هستند  که با اضافه شدن برنامه شستشوی سریع در تمامی این حالت ها به کاربر اجازه می دهد در کمترین زمان و با بهترین کیفیت لباس های خود را شستشو دهند.

امکانات به کار گرفته شده در این ماشین های لباسشویی الگانس به کاربران این امکان را می دهد که بتوانند انواع برنامه های شستشو و همچنین زمانی متفاوت را به ماشین با برد های پیشرفته اعلام نمایند. درب عرض این ماشین ها یک آپشن فوق العاده در ماشین های لباسشویی الگانس است که باعث کارکرد راحت تر و گنجایش بیشتر آن می شود.

توجه : مجموعه آی.پی امداد نمایندگی رسمی الگانس نمیباشد و تنها در قالب تعمیرگاه مجاز لباسشویی الگانس با مجوز از اتحادیه مربوطه اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در محل مینماید .

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی الگانس

هر چند نمایندگی تعمیرماشین لباسشویی الگانس را می توان با توجه به سیاست های مشتری مدارانه کارخانه الگانس در همه شهر ها و شهرستان ها به خوبی پیدا کرد ولی کارخانه لوازم خانگی الگانس پا را از این هم فراتر گذاشته و به منظور تامین حدااکثری رضایت مشتریان خود خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی الگانس را با آموزش های خاص و پیشرفته به سایرین هم آموخته است.

اما مجموعه آی.پی امداد یکی از قدیمی ترین تعمیرات لوازم خانگی در تهران با هدف جذب مشتریان بیشتر و ارائه خدمات برتر  به مصرف کنندگان ایرانی و خانواده های ایرانی اقدام به ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی الگانس بصورت تخصصی و با ضمانت 3 الی 12 ماهه از زمان تعمیرات نموده است.

کارشناسان و متخصصین شرکت تعمیر لوازم خانگی ای پی امداد با توجه به دانش و تجربه بالای خود در زمینه تعمیر انواع ماشین لباسشویی الگانس و در راستای پوشش بیشتر مشتریان خود و با دریافت کد مجاز تعمیر لباسشویی الگانس به عنوان یکی از تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی الگانس در تهران  این مهم را برای مشتریان الگانس با ضمانت و استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در کوتاه ترین زمان و در محل خود مشتری با کادری متخصص ارائه می کند.

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ای پی امداد بالغ بر حدود 50 سال تجربه ارزشمند خود را برای تعمیر انواع ماشین لباسشویی و لوازم خانگی دیگر را با افزودن انوع دانش نوین تعمیرات ماشین لباسشویی همراه کرده تا بتواند بهترین خدمات را به مشتریان خود اعم از عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی الگانس و سایر لوازم خانگی الگانس ارائه نماید.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی الگانس

تعمیرگاه مجاز لباسشویی الگانس برای رفاه حال شما عزیزان و اطمینان در زمان خدمات کلیه هزینه تعمیرات لباسشویی الگانس را تحت پوشش قرار داده است ، تا با اطمینان خطر به تعمیرات لباسشویی الگانس خود بپردازید ، همچنین در نظر داشته باشید که بازه قیمتی به دلیل نوع لباسشویی شما و همچنین مدت زمان ضمانتنامه میباشد .

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الگانس

 • تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در تهران
 • تعویض فیلتر لباسشویی الگانس
 • تعویض لاستیک درب لباسشویی الگانس
 • تعویض میکروسوئیچ لباسشویی الگانس
 • تعویض شیربرقی لباسشویی الگانس
 • تعویض دیگ ، کاسه نمد ، سه نظام و بلبرینگ لباسشویی الگانس
 • تعویض و تعمیر تایمر لباسشویی الگانس
 • تعویض هیدروستات لباسشویی الگانس
 • تعویض کمک فنر لباسشویی الگانس
 • کلیه خدمات لباسشویی الگانس توسط تعمیرگاه مجاز لباسشویی الگانس در محل

چگونه لباسشویی الگانس را در محل تعمیر نماییم و تعمیرکار الگانس خود شویم ؟

آنچه که در مواجه با مشکلات در ماشین لباسشویی ضروری است، حفظ آرامش و مطالعه دفترچه راهنمای محصول و در صورت عدم وجود آن تماس با یک تعمیرکار خبره است، اما قبل از تماس باید بدانید که برخی از مشکلات به ظاهر وحشتناک به راحتی قابل حل هستند، بنابراین اگر کمی تجربه کار فنی داشته باشید می توانید با کمک این راهنما دست به کار شده و مشکلات رایج ماشین لباسشویی الگانس را برطرف کنید.

چه عواملی از تخلیه  ماشین لباسشویی الگانس جلوگیری می کند ؟

مردم در معرض مشکلات روزافزونی در زندگی روزمره خود، بدون کشیدن ماشین لباسشویی خود، از بین نمی روند. اگر شما خود را در معرض چنین مشکلی با دستگاه خود قرار دهید، دو چیز وجود دارد که می توانید انجام دهید

امیدوارم مشکل ساده باشد و شما بتوانید خودتان آن را حل کنید، اما اگر پیچیده تر باشد، لازم است که با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الگانس تماس بگیرید، مشکلات خاصی وجود دارد که تنها یک تعمیرکار حرفه ای می تواند آن را تعمیر کند.
در زیر، ما 4 مورد از دلایل شایع که چرا ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود ذکر کرده ایم.

تسمه درایور
اگر ماشین لباسشویی الگانس تخلیه نمی شود، باید تسمه درایو را بررسی کنید، اگر شكسته شود یا اگر روی محکم در محل خود قرار نداشته باشد، آب شستشو به درستی تخلیه نخواهد شد.

انسداد
یکی از دلایل اصلی که ماشین لباسشویی الگانس به طور صحیح تخلیه نمی شود، این است که چیزی در آن گیر کرده است و لوله تخلیه مسدود شده است، این معمولا ناشی از عدم بررسی جیب لباس ها است، یا اینکه دکمه ای که روی لباس شل بوده است در هنگام چرخش ماشین لباسشویی باز شده و راهی پمپ تخلیه شده است و همین عامل انسداد گشته است،

این نوع تخریب ها اغلب توسط ضمانت سازنده تحت پوشش قرار نمی گیرند، بنابراین همیشه توصیه می شود با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی الگانس تماس بگیرید تا اطمینان حاصل شود که به دستگاه در هنگام برطرف نمودن مشکل آسیب جدی وارد نمی کند.

مشکل با پمپ تخلیه در لباسشویی الگانس

در ماشین لباسشویی الگانس اولین چیزی که باید برای انسداد احتمالی بررسی شود و تخلیه گردد، لوله تخلیه است، این را می توان به راحتی با برداشتن لوله و چک کردن آن انجام داد، اگر به نظر نمی رسد مسدود شده باشد، مشکل می تواند ناشی از پمپ معیوب باشد که در پایان مرحله چرخه آب تخلیه نمی شود، در صورتی که این مورد باشد بهتر است برای تعمیرات ماشین لباسشویی الگانس از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الگانس کمک بگیرید.

مشکلات تخلیه در لباسشویی الگانس

یک نشانه مطمئن که ماشین لباسشویی الگانس شما مشکل دارد این است که آب در طول چرخه آب بر روی کف آشپزخانه ریخته شود، اگر این اتفاق می افتد، علت می تواند مشکل در تخلیه باشد، این ممکن است ناشی از تخلیه مسدود شده و جمع آب پشت لوله و در نهایت نشت آب له کف آشپزخانه شود، به محض اینکه آب شروع به نشت کند، دستگاه را خاموش کنید.

آب باقی مانده در وان شستشو را می توان با استفاده از یک شلنگ تخلیه خالی کرد (اگر آب پس از شستشو از بین نرفته باشد، قبل از اینکه مشکل عدم تخلیه حل شود، باید آب مانده در وان را با شلنگ تخلیه و قرار دادن یک سطل بزرگ در زیر آن خالی کرد)، با این حال، اگر شما ابزار و مهارت های لازم برای انجام این کار را نداشته باشید، بهتر است با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی الگانس تماس بگیرید.

روش های برتر برای تعمیر صدا های عجیب و غریب ماشین لباسشویی الگانس
در برخی موارد، ما همه صداهای عجیب و غریبی را که از ماشین لباسشویی الگانس شنیده می شود شنیده ایم، شایع ترین صداها، صدای جیغ کشیدن، گریه کردن، ضربه زدن، خارش و لرزش هستند - اگر ماشین لباسشویی الگانس شما صدایی غیر طبیعی تولید می کند، ممکن است بخواهید آن توسط یک حرفه ای بررسی شود، در غیر این صورت، برای حل مشکل خود که نسبتا ساده است دست به کار شوید.

ماشین لباسشویی الگانس خاموش کنید
برای شروع، ماشین لباسشویی خود را خاموش کنید و آن را از برق جدا کنید، هنگام انجام هر گونه تعمیر و تعویض در حالی که شستشو شما هنوز هم به برق وصل است می تواند یک خطر امنیتی در پی داشته باشد، در اولین نشانه از یک مشکل دستگاه خود را خاموش کنید - این ممکن است به جلوگیری از آسیب و تعمیرات گران کمک کند،  اگر شما نیاز به متوقف کردن ماشین خود را در اواسط چرخه دارید، راهنمایی استفاده از ماشین لباسشویی الگانس را مطالعه کنید.

برای یافتن موارد فلزی چک کنید
با بازرسی درام ماشین لباسشویی الگانس برای یافتن موارد شل شروع کنید، سکه ها، کلید ها و اشیاء دیگر می توانند از جیب شما خارج شوند و در ماشین قرار گیرند، و باعث ایجاد صدای بلند و یا ضربه زدن شوند، با استفاده از یک چراغ قوه، درام را همراه با سبد برای اشیاء تصادفی (از جمله سیم های سوزنی - مجرمان رایج برای صدای خراش) بررسی کنید، سپس دستگاه را دوباره اجرا کنید تا ببینید آیا مشکل را حل کرده اید.

فیلتر را پاک کنید
آیتم های شلوغ و پر سر و صدا می توانند راه خود را به فیلتر پمپ برسانند، بنابراین مطمئن شوید که آنجا نیز پاک است، در حالی که شما آن را بازرسی می کنید می توانید فیلتر شفاف را پاک کنید، زیرا عمر دستگاه شما را افزایش می دهد (به طور معمول فیلتر را هر سه ماه یکبار تمیز کنید)

سطح را تراز کنید
ماشین لباسشویی الگانس را برای قرار گرفتن در سطح هموار چک کنید، زمانی که ماشین لباسشویی جدیدی را خریداری می کنید حتما طبق راهنمای استفاده از محصول مراحل نصب را اجرا کنید، یکی از دستورات راهنمای ماشین لباسشویی الگانس نصب آن در سطح تراز است، زیرا در صورت رعایت نکردن این اصل شما در هنگام کارکرد ماشین با صداهای بلند تکان های زیاد مواجه می شوید و این می تواند به دلیل ایجاد آلودگی صوتی بسیار ناخوشایند باشد، همچنین این تراز نبودن دستگاه به مرور زمان موجب آسیب جدی به ماشین لباسشویی الگانس شما می شود.

ابتدا دستگاه را خاموش کنید، پایه ها را چک کنید تا اطمینان حاصل شود که به طور یکنواخت متعادل و در یک سطح صاف استوار است، برای انجام این کار از یک تراز استفاده کنید تا  ماشین لباسشویی الگانس را کاملا صاف کنید، در صورت امکان، دستگاه را دوباره روشن کنید تا نتیجه را ببینید، اگر صدا ها رفع نشده بود عیب یابی را ادامه دهید.
پمپ را بررسی کنید
یک پمپ معیوب می تواند یک سر و صدای خرد کردن یا آسیاب کردن ایجاد کند، بنابراین ممکن است لازم باشد آن را تعویض کنید البته پس از آنکه تمام گزینه های دیگر را امتحان کنید.
دوباره امتحان کنید
ماشین لباسشویی الگانس را دوباره روشن کنید، اگر باز هم مشکل رفع نشده بود، با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی الگانس مشورت کنید تا خودتان را از سردرگمی نجات دهید و از شر صدای دیوانه کننده دستگاه خلاص شوید.

چرا لباسشویی الگانس نشتی آب دارد ؟ برای رفع عیب و تعمیر چه باید کرد ؟

راحتی شستشوی البسه در ماشین لباسشویی بر کسی پوشیده نیست، فقط کافی است لباس ها را درون آن بیاندازید پودر شوینده را اضافه کرده و ماشین را روشن کنید اما چه اتفاقی می افتد، زمانی پس از شروع چرخه شستشو  آب یا کف بر روی زمین دیده شود؟ راحتی شما به وحشت تبدیل می شود زمانی که ماشین لباسشویی قابل اعتماد شما یک نشت غیرمنتظره را به وجود آورده است.

پس از شوک اوليه، آسيب تسکين را ببينيد، زيرا شما ميتوانيد يک دستگاه شستشوي نشتي را در همان مدت زماني که براي بار کردن لباسها در يک پاکسازي ميکنيد، پاکسازي کنيد

 تعمیرات ماشین لباسشویی الگانس با برخورداری از کمی دانش فنی باعث صرفه جویی در هزینه تعمیرات می گردد.

منبع نشت را مشخص کنید
با یافتن منبع نشت، ماشین لباسشویی الگانس را خاموش کنید، هم چنین به یاد داشته باشید قبل از شروع، دستگاه را برای حفظ احتیاط ایمنی از برق جدا کنید، تمام پوشاک را از ماشی لباسشویی بردارید، ماشین را از دیوار جدا کنید تا شیلنگ قابل دسترسی باشد،ماشین را روشن کنید با شروع چرخه پر کردن آب پشت ماشین را برای پیدا کردن عامل نشتی بررسی کنید.

شیلنگ را برای پیدا کردن نشت چک کنید
در حالی که دستگاه به تدریج با آب پر می شود، اتصالات شلنگ را برای نشت ها بررسی کنید، شیلنگ های تامین آب نباید زنگ زده، ترک خورده، سوراخ شده و یا تاب خوردگی داشته باشند، اگر  معیوب شده اند، آنها را با شیلنگ های جدید جایگزین کنید، اگر شیلنگ ها در ظاهر خوب هستند، فقط واشر داخلی را جایگزین کنید.
شیلنگ های تخلیه و پر کردن شایع ترین علت نشتی آب می باشند،

شلنگ پرکننده آب در پشت دستگاه را برای نشت چک کنید، اطمینان حاصل کنید که مخزن نشتی نداشته و هر اتصالی رشته ای محکم بسته شده است، شیلنگ تخلیه، که در عقب ماشین یافت می شود، همچنین نیاز به آزمایش دارد، اطمینان حاصل کنید که شلنگ تخلیه به درستی نصب شده است و به طور یکنواخت و هموار کار تخلیه را انجام می دهد.

پمپ ماشین لباسشویی نشتی را جایگزین کنید
پمپ ماشین لباسشویی الگانس آب را از داخل وان شستشو تخلیه می کند، اگر نشت در طول چرخه شستشو یا چرخه تخلیه صورت بگیرد، پمپ تخیله را برای نشانه های یک شلنگ پوسیده و یا فیلتر کثیف بازرسی کنید، در صورتی که مشکل از پمپ معیوب باشد باید آن را تعویض کرد که بهتر است با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الگانس تماس بگیرید.

مهر و موم ماشین لباسشویی الگانس
مطمئن شوید لاستکی دور درب ماشین لباسشویی کاملا محکم است، کارایی این قطعه جلوگیری از بیرون ریختن آب داخل وان شستشو است، اگر لاستیک دور درب پوسیده شود یا به وسیله اشیاء تیز و برنده پاره گردد پوشش کامل نمی شود و باعث نشت آب و یا کف از داخل ماشین لباسشویی الگانس به بیرون می گردد، برای رفع آن لاستیک دور درب جدید را خریداری کرده و تعویض نمایید.

و در آخر، هنگامی که ماشین لباسشویی الگانس شما دارای نشتی است باعث می شود سطوح خانه کثیف و خاکستری و خیس شود، این رطوبت می تواند به کف پوش آسیب وارد کند و یا ساختارهای چوبی در خانه شما نیز می تواند سست و ضعیف شوند، هم چنین وجود رطوبت در کف آشپزخانه خطر برق گرفتگی را نیز افزایش می دهد زیرا بسیار از لوازم الکتریکی دیگر در این اتاق قرار گرفته اند، هنگام نشتی ماشین لباسشویی سریعا رطوبت کف را با دستمال و حوله پاک کنید تا از آسیب های جدی به محیط جلوگیری شود.

سناریوهای فوق تنها بعضی از رایج ترین علل مشکل در ماشین لباسشویی الگانس  هستند، علل دیگری نیز وجود دارند که ممکن است نیاز به خدمات تعمیر حرفه ای داشته باشند، اگر تصمیم به تعمیرات لباسشویی الگانس توسط خودتان گرفتید، قطعات مناسب برای ماشین لباسشویی را در زمان تعویض با در دست داشتن مدل ماشین خریداری کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.