logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون ARISTON در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با شعبات مختلف در نقاط مختلف تهران دایر می باشد. خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی آریستون توسط تعمیرکار تعمیرگاه مجاز مرکزی در محل انجام می گردد. توجه داشته باشید که با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود کمک مینمایید.

با دریافت خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون می توانید تا 75% در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

شما عزیزان چنانچه هرگونه سوالی درباره تعمیرات لباسشویی آریستون داشتید، کافی است در انتهای صفحه قسمت دیدگاه پرسش نمایید تا تعمیرکاران آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

در ادامه به بررسی موارد مختلف مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی آریستون خواهیم پرداخت و در نهایت هزینه تعمیرات و مزیت های آی پی امداد به عنوان نمایندگی مجاز مرکزی لباسشویی آریستون را با هم مرور می نماییم.

 همراه آی پی امداد باشید.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی خدمات تعمیر لباسشویی آریستون ARISTON در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی خدمات تعمیر لباسشویی آریستون ARISTON در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. ابتدا با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون تماس حاصل نمایید.
 2. یا اقدام به ثبت درخواست آنلاین در سایت کنید.
 3. بعد از تماس مشخصات شما ثبت می گردد و نام تکنسین همراه با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
 4. در کمتر از یک ساعت تعمیرکار لباسشویی آریستون با قطعات فابریک جهت عیب یابی در محل شما حاضر می شود.
 5. بعد از انجام خدمات و رفع مشکل، فاکتور و ضمانتنامه رسمی به شما عزیزان تقدیم می گردد.
 6. در نهایت از شما نسبت به رضایتمندی از نحوه عملکرد تکنسین در تعمیر لباسشویی آریستون نظرسنجی می شود. ما هرگونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار می‌دهیم.

کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لباسشویی آریستون دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد.

اگر به تازگی این محصول را خریداری نموده اید، جهت استفاده از خدمات پس از فروش و نصب دستگاه با شماره نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون که در برگه گارانتی درج شده است تماس حاصل نمایید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در تهران

مجموعه آی پی امداد با سابقه­ ای درخشان در عرصه تعمیر آماده انجام تمام تعمیرات تخصصی در منزل شما می ­باشد. تعمیرکار لباسشویی آریستون در کمترین زمان ممکن دستگاه شما را با کمترین هزینه ممکن رفع عیب می­ کند. مجموعه آی پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی آریستون با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات این محصول را برای شما عزیزان تسهیل نموده است. تمام قطعات تعویضی جهت رفع عیب لباسشویی از قطعات فابریک آریستون است که دارای ضمانت نامه 3 الی 12 ماه می ­باشد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در تهران به شرح زیر است:

 1. استفاده از قطعات فابریک برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی آریستون
 2. حفظ کیفیت صد در صدی دستگاه شما
 3. استفاده از تعمیرکار لباسشویی آریستون حرفه ای و آموزش دیده
 4. کلیه خدمات ارائه شده دارای ضمانتنامه رسمی است که به شما اطمینان و آرامش در خدمات را هدیه می دهد.
 5. فاکتور با شرح کامل خدمات در اتمام کار به شما تقدیم می گردد و دیگر دغدغه ای بابت مبلغ پرداختی نخواهید داشت.

در صورتی که ماشین لباسشویی آریستون را خریداری نموده اید، با شماره نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی آریستون مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات ویژه بهره مند شوید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آریستون به چه صورت است؟

استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آریستون یکی از مطمئن ترین راه ها برای تعمیر و عیب یابی این محصول می باشد. این روزها شرایط اقتصادی باعث شده است تا گارانتی و خدمات پس از فروش این ماشین لباسشویی توسط شرکت های داخلی ارائه شود که برای استفاده از این خدمات می توانید با شماره های موجود بر روی برگه گارانتی دستگاه تماس بگیرید.

اما در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط این شرکت ها رضایت نداشتید و یا ایراد لباسشویی شامل گارانتی آن نمی شد، برای دریافت خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در محل می توانید با متخصصین تعمیرگاه مجاز آی پی امداد تماس حاصل نمایید تا تعمیرکاران در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در محل

تعمیرکار حرفه ای آی پی امداد با تعمیر لباسشویی آریستون در محل این عملیات را برای کاربران تسهیل نموده است. با استفاده از این خدمات می توانید تمام امکانات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون را در خانه خود در اختیار داشته باشید. در ادامه به مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی آریستون در محل می پردازیم:

 1. صرفه جویی در هزینه ها با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی آریستون
 2. صرفه جویی در وقت و زمان با استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی آریستون در محل
 3. خطرات ناشی از انتقال دستگاه به بیرون از منزل ماشین لباسشویی شما را تهدید نمی کند.
 4. امکان نظارت بر عملکرد تعمیرکار مجاز مرکزی لباسشویی آریستون

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون با تعمیرکار آی پی امداد

آیا می دانید استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیرمجاز و انتقال دستگاه به بیرون از منزل جهت تعمیرات می تواند به لباسشویی آریستون شما خسارت جبران ناپذیری وارد کند؟!

خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در محل یک مزیت به شمار می آید و شما عزیزان میتوانید از نزدیک ناظر عملکرد تکنسین و هرگونه عیب یابی را شاهد باشید. توجه داشته باشید که در حین عیب یابی مشکل لباسشویی آریستون میتوانید سوالات خود را در زمینه نحوه استفاده این محصول از تعمیرکار مربوطه در آی پی امداد پرسش نمایید.

تعمیر لباسشویی آریستون توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

ماشین لباسشویی را شاید بتوان جزو ضروری ترین لوازم منزل دانست، به طوری که هیچ خانواده ای نمی تواند بدون داشتن ماشین لباسشویی سالم زندگی روتین خود را جلو ببرد، از همین رو پاسخ این پرسش که تعمیر ماشین لباسشویی آریستون چقدر زمان می برد بسیار زیاد حائز اهمیت است، در همین راستا در ادامه به بررسی این پرسش خواهیم پرداخت.

پس از ثبت درخواست شما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون تعمیرکار مربوطه موظف است تا در کمتر از یک ساعت خود را به منزل شما برساند، پس از انجام عیب یابی و شرح تمامی ایرادات موجود در ماشین لباسشویی آریستون فرایند تعمیرات این دستگاه آغاز خواهد شد.

البته که نمی توان برای تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون زمان مشخصی را تایین کرد، ام مزیتی که آی پی امداد نسبت به دیگر مراجع اعمیراتی دارد این است که تمامی خدمات در آی پی امداد در کمتر از یک نصفه روز انجام خواهد شد و این به آن معنی است که شما قرار نیست چند روز را با خرابی در دستگاه خود مواجه باشید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون چه ویژگی هایی دارد؟

رفع مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی آریستون یکی از مسائلی است که حتما باید توسط یک فرد حرفه ای و متخصص انجام شود. انتخاب یک فرد با مهارت و تجربه کافی می تواند از ایجاد هزینه اضافی برای تعمیرات دستگاه نیز جلوگیری نماید. از این رو برای تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در محل و منزل شما بهتر است از خدمات تعمیرگاه مجاز استفاده نمایید.

 • تعمیرکار ماشین لباسشویی آریستون از سطح دانش، مهارت و تجربه بسیار بالایی در زمینه تعمیر و عیب یابی تخصصی برخوردار می باشد.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون به تمامی ایرادات و ارورها آشنایی دارد.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون تنها از قطعات اورجینال و اصلی برای دستگاه شما استفاده می کند.
 • تعمیرکار متخصص نمایندگی پس از تعمیر و تعویض قطعات لباسشویی آریستون، به شما ضمانتنامه معتبر ارائه می نماید.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون با رعایت نکات بهداشتی و اصول خدمات در محل به عیب یابی میپردازد.

پرسش های متداول مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون

مصرف کنندگان پس از خرابی ماشین لباسشویی آریستون و سپردن آن به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون با سوالاتی مواجه می شوند که در این قسمت بعضی از این سوالات پرتکرار را مطرح خواهیم کرد:

 • هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در تعمیرگاه مرکزی آی پی امداد چقدر است؟

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی آریستون در نمایندگی آی پی امداد توسط اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشخص می شود که این امر موجب کاهش در هزینه های تعمیرات شما خواهد شد.

 • ضمانت نامه تعمیرات نمایندگی آی پی امداد تا چه مدت اعتبار دارد؟

نمایندگی مجاز آی پی امداد کلیه تعمیراتی که توسط تعمیرکاران این مرکز انجام می شود را به مدت 3 الی 12 ماه ضمانت می کند.

 • پرداخت صورتحساب هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در محل به چه صورت انجام می شود؟

هزینه تعمیرات لوازم خانگی پس از پایان فرآیند تعمیر و در صورت رضایت مشتری دریافت می گردد.

 • در صورتی که دستگاه تعمیر شده مجددا دچار خرابی شود، مصرف کننده باید هزینه جداگانه ای را بپردازد؟

تمام تعمیرات انجام شده توسط نمایندگی مرکزی آی پی امداد گارانتی می شوند و در صورت بروز مجدد مشکل، رفع ایراد و تعمیر ماشین لباشویی آریستون بدون دریافت هزینه انجام می گیرد.

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در تهران میباشد؟

آی پی امداد کد رسمی از نمایندگی اصلی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون ندارد.

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون به صورت رایگان و آنلاین تنها در آی پی امداد محقق میشود. توجه داشته باشید که با مطالعه مقاله های آموزشی و مشاهده ویدیو های کاربردی در زمینه تعمیر لباسشویی آریستون به راحتی میتوانید تا 50% مشکلات احتمالی را در منزل خود برطرف نمایید.

اگر بر روی صفحه نمایش لباسشویی آریستون شما کد خطا یا اروری نمایان شد و یا نمیدانید چگونه باید از این محصول استفاده نمایید، پیشنهاد میکنم سری به مقالات کاربردی لباسشویی آریستون در زمینه علت ارور و راهنمای استفاده این محصول در آی پی امداد بزنید و یا در بخش پرسش و پاسخ سوالات آریستون در آی پی امداد به مشاهده پرسش های دیگر کاربران در زمینه تعمیرات لباسشویی آریستون بپردازید، شاید سوال شما هم باشد و با مطالعه آن مشکل لباسشویی آریستون شما به راحتی حل شود.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در آی پی امداد، هزینه تعمیر این محصول را به حد اقل میرسانید و به مانند روز اول میتوانید از دستگاه خود استفاده نمایید.

عیب یابی لباسشویی آریستون توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون گاهی ممکن است هزینه های زیادی را در پی داشته باشد، برای جلوگیری از خرج­ های هنگفت باید در سرویس و نگهداری لباسشویی موارد پیشگیرانه را رعایت کنید.

نصب اصولی ماشین لباسشویی آریستون یکی از موثرترین راهکارهای کاهش هزینه های تعمیرات و سلامت ماشین لباسشویی است. راهکار بعدی رعایت اصولی مانند استراحت دادن به ماشین در حین شستشوها، استفاده از مواد شوینده مناسب و همچنین سرویس دوره ای دستگاه که در طول عمر آن بسیار تاثیرگذار خواهد بود. در این قسمت مشکلات متداول در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون مورد بحث قرار گرفته است تا در صورتی که دارای دانش فنی هستید، بتوانید به راحتی لباسشویی خود را بدون پرداخت هزینه در محل تعمیر کنید.

برخی از رایج ترین مشکلات بعد از عیب یابی لباسشویی آریستون توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات به شرح زیر می باشد:

 1. تخلیه نشدن یا دیر تخلیه شدن آب ماشین لباسشویی
 2. ایجاد صدای زیاد زمان تخلیه شدن آب دستگاه و یا در طول کار دستگاه
 3. سرعت پایین آبگیری لباسشویی آریستون
 4. عدم تخلیه کامل آب و پودر ماشین لباسشویی
 5. چروک شدن بیش از حد لباس بعد از شستشو
 6. تمیز نشدن لباس بعد شستشو توسط لباسشویی آریستون
 7. بوی نامطبوع گرفتن درون ماشین لباسشویی

در ادامه به بررسی و ارائه راهکارهایی برای حل برخی از مشکلات رایج لباسشویی آریستون در محل می پردازیم.

چرا ماشین لباسشویی آریستون پس از شستشو آب را تخلیه نمی کند؟ برای تعمیرات و رفع عیب دستگاه چه باید کرد؟

در صورتی که با مشکل تخلیه نشدن آب در لباسشویی روبرو هستید، برای عیب یابی لباسشویی آریستون موارد زیرا بررسی نمایید:

 1. پمپ تخلیه را بردارید و پمپ را برای مانع بررسی کنید.
 2. اگر پمپ تخلیه از موانع پاک است، اما هنوز در طول دوره تخلیه پر سر و صدا است، با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون تماس بگیرید تا پمپ تخلیه را جایگزین کنید.
 3. قفل درب در حین عملیات شستشو از باز شدن در لباسشویی جلوگیری می­ کند.
 4. در صورتی که درب ماشین چفت نداشته باشد، سوئیچ درب از شستشو جلوگیری خواهد کرد.
 5. قفل درب می تواند به صورت مکانیکی یا الکتریکی خراب شود.
 6. برای تعیین اینکه آیا سوئیچ درب معیوب است یا خیر، با استفاده از یک مولتی متر اتصال سوئیچ را کنترل کنید.
 7. اگر سوئیچ درب دارای ایراد است، آن را جایگزین کنید.
 8. برای تعویض سوئیچ درب با تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون تماس بگیرید.
 9. برخی از ماشین های شستشوی قدیمی تر با تسمه آب پمپ می شوند.
 10. اگر تسمه شکسته یا فرسوده شده باشد، آب پس از اتمام فرآیند شستشو تخلیه نمی­ شود.
 11. تسمه لباسشویی را بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.
 12. شیلنگ تخلیه را به دقت بررسی کنید.
 13. همچنین اگر مسیر شلنگ تخلیه مسدود شده باشد، سعی کنید مانع را حذف کنید.
 14. فراموش نکنید در صورت وجود پارگی در شیلنگ باید آن را تعویض نمایید.
 15. برخی از مدل های ماشین لباسشویی آریستون به یک دریچه در پمپ تخلیه مجهز هستند.
 16. دریچه باید به صورت دوره ای بررسی و تمیز شود.
 17. ممکن است به علت پرز لباس و اشیا ریز مسدود شود و دستگاه به درستی تخلیه نکند.

تعمیر مشکل تخلیه لباسشویی آریستون

برای رفع عیب تخصصی و حل مشکل تخلیه نشدن آب در لباسشویی از خدمات تعمیرکار لباسشویی آریستون در محل بهره مند شوید.

تعمیر مشکل سر و صدا در ماشین لباسشویی آریستون

در صورتی که با مشکل سر و صدای زیاد در لباسشویی روبرو هستید، برای تعمیرات لباسشویی آریستون موارد زیرا بررسی نمایید:

نادیده گرفتن سر و صدا در نهایت می تواند بسیار پرهزینه باشد، بعضی از صداها در حین شستشو وجود دارد که در کل شبیه به هم هستند، اما اکثریت در دوران چرخش تولید می شوند.

سر و صدای ماشین لباسشویی در برخی از موارد می­ تواند به علت اتفاق ­های ساده ­ای باشد که به راحتی قابل رفع است اما در بعضی موارد ممکن است لباسشویی نیاز به یک تعمیر تخصصی داشته است. برای این کار با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون تماس بگیرید تا از خدمات تعمیر لباسشویی در منزل بهره­ مند شوید. در زیر علت­ های رایج سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی را شرح داده ­ایم.

 1. یکی از رایج ترین علل ماشین لباسشویی پر سر و صدا در چرخش، بلبرینگ درام است.
 2. اولین اقدام تعمیرکار لباسشویی آریستون این است که درام را به صورت دستی می چرخاند.
 3. در صورتی که هنگام چرخش صدای نویزداری به گوش رسد، به احتمال زیاد با تعویض بلبرینگ درام مشکل حل خواهد شد.
 4. اجسامی که بین دیگ لباسشویی و درام داخلی گیر کرده اند، می توانند صدای ترسناکی را هنگام چرخش تولید کنند.
 5. اگر فکر می­ کنید یک سکه یا شیء فلزی دیگر در مخزن لباسشویی قرار دارد، باید سریعا آن را خارج کنید.
 6. ممکن است قطعات پلاستیکی ماشین لباسشویی دچار آسیب شود.
 7. یکی از علت­ های متداول سر و صدای زیاد لباسشویی معیوب بودن بلبرینگ است.
 8. بلبرینگ ­ها در اثر ساییدگی ممکن است که نیاز به تعویض داشته باشند.
 9. تعویض بلبرینگ باید توسط تعمیرکار لباسشویی آریستون صورت بگیرد.

در صورت نیاز به تعمیر تخصصی و حل سر و صدای لباسشویی با نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی آریستون تماس بگیرید.

چرا آب از ماشین لباسشویی آریستون نشتی دارد؟ چگونه رفع عیب و تعمیر دستگاه را انجام دهیم؟

در صورتی که با مشکل نشتی آب در لباسشویی روبرو هستید، برای تعمیر لباسشویی آریستون موارد زیرا بررسی نمایید:

 1. در صورتی که هنگام شستشو آب از ماشین لباسشویی نشت پیدا می­ کند، ممکن است شیلنگ تخلیه مسدود شده باشد.
 2. در این صورت شیلنگ تخلیه را به دقت بررسی کنید تا دچار پیچ­ خوردگی و یا پارگی نباشد.
 3. در صورتی که مسیر شیلنگ تخلیه با اجسام خارجی مسدود شده باشد، با استفاده از شلنگ اضطراری آب باقی مانده در آن را خارج کنید.
 4. پایه­ های لباسشویی خود را به دقت بررسی کنید تا در یک سطح قرار گرفته باشند.
 5. در صورتی که متوجه عدم تراز پایه ­ها شدید، با استفاده از پیچ در زیر پایه­ ها آن­ها را در یک سطح قرار دهید.
 6. پایه ­های نامیزان در اکثر موارد می­ توانند علت نشتی آب باشند.
 7. محل اتصال شیلنگ و شیر در صورتی که به درستی سفت نشده باشد، می ­تواند محل نشت آب باشد.
 8. برای بررسی این مورد ابتدا لباسشویی را از برق بکشید و سپس محل اتصال شلنگ تخلیه و شلنگ آب را محکم کنید.
 9. از وجود فاصله مناسب بین دیوار و لباسشویی آریستون اطمینان حاصل کنید.
 10. پمپ تخلیه در صورتی که توسط اجسام و یا البسه ریز مسدود شده باشد، آب بر روی کف زمین خواهد ریخت.
 11. برای رفع این مشکل پانل کوچک در پایین لباسشویی را بردارید و فیلتر را تمیز کنید.
 12. تعمیرکار لباسشویی آریستون تمیزکردن ماهانه فیلتر پمپ تخلیه را به شدت توصیه می­ کند.

در صورتی که مشکل نشتی آب لباسشویی حل نشد، شما باید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون بهره مند شوید.

علت باقی ماندن کف بر روی البسه در لباسشویی آریستون بعد از اتمام فرآیند شستشو چیست؟ روش عیب یابی و تعمیرات دستگاه چگونه است؟

در صورتی که با مشکل باقی ماندن کف روی لباس ها در لباسشویی روبرو هستید، برای تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در محل موارد زیر را بررسی نمایید:

 1. یکی از علت­ های بسیار شایع باقی ماندن کف بر روی لباس ­ها استفاده از پودر لباسشویی نامناسب است.
 2. در صورتی که از پودر دستی به جای پودر ماشینی استفاده کنید، در هنگام شستشو کف بسیار زیادی تولید خواهد شد که لباسشویی قادر به تمیز کردن آن نیست.
 3. هنگام خرید مواد شوینده دقت کنید.
 4. در صورتی که لباس ­های شما بسیار چرب و یا کثیف است، هیچ وقت پودر شوینده را بیش از حد استاندارد در جاپودری لباسشویی آریستون نریزید.
 5. پودر بیش از اندازه باعث باقی ماندن کف بر روی لباس خواهد شد.

چرا کف بر روی لباس ها باقی میماند

اگر مشکل باقی ماندن کف روی لباس ها در لباسشویی حل نشد، می توانید از خدمات نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی آریستون استفاده نمایید.

علت بوی بد داخل دیگ لباسشویی آریستون چیست؟ نحوه تعمیر و عیب یابی دستگاه به چه صورت است؟

در صورتی که با مشکل بوی بد در لباسشویی روبرو هستید، برای تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در محل موارد زیر را بررسی نمایید:

 1. همواره به خاطر داشته باشید که بعد از اتمام فرآیند شستشو لباس ­ها را سریعا از مخزن خارج کنید.
 2. در صورتی که لباس ­ها مدت زمان طولانی داخل لباسشویی باقی بماند، محیط داخل دیگ به علت رطوبت بالا مکان بسیار مناسبی برای رشد قارچ و باکتری خواهد شد.
 3. در هنگام مواجهه با این مشکل با یک دستمال نرم محفظه داخلی و لاستیک دور درب را خشک کنید و در صورت نیاز با شوینده­ های مناسب با استفاده از دفترچه راهنما داخل دیگ را جرم گیری کنید.

اگر مشکل بوی بد در لباسشویی حل نشد، می توانید از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون استفاده نمایید.

 لکه­ های سخت را با استفاده از لباسشویی آریستون چگونه از بین ببریم؟

در صورتی که با مشکل لکه های سخت در لباسشویی روبرو هستید، برای تعمیرات لباسشویی آریستون در محل موارد زیر را بررسی نمایید:

 • گاهی ممکن است لکه هایی که از بین بردن آنها دشوار است، لباس ها را کثیف کرده باشد.
 • در این صورت ابتدا پودر لباسشویی را بر روی لباس و دقیقا بر روی لکه ی مورد نظر بریزید.
 • در ریختن مواد صرفه جویی نکنید.
 • پس از گذشت 20 دقیقه بدون شستن مواد از روی لباس آن را داخل لباسشویی آریستون انداخته و لباسشویی را با روشن بودن برنامه مراقبت از لباس ها و با درجه ای متعادل و متوسط روشن کنید.
 • حال می توانید مطمئن شوید که دیگر لکه ای بر روی لباس شما قرار ندارد.

اگر مشکل لکه های سخت در لباسشویی حل نشد، می توانید از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی لباسشویی آریستون استفاده نمایید.

چرا بعضی از لباس ­ها بعد از شستشو در لباسشویی خراب می­ شوند؟ برای عیب یابی و تعمیر دستگاه چه اقدامی انجام دهیم؟

در صورتی که با مشکل خراب شدن لباس ها در لباسشویی روبرو هستید، برای تعمیر لباسشویی آریستون در محل موارد زیر را بررسی نمایید:

 • قبل از شستشوی لباس ها با لباسشویی آریستون جنس لباس ها را چک کنید.
 • پارچه های پنبه ای می توانند آهن و آب گرم را تحمل کنند.
 • در حالی که ترکیب پلی استر نیاز به یک محیط خنک تر دارد.
 • برچسب های اولیه لباس ها به وضوح درباره جنس لباس توضیح داده است.
 • در صورت شک و تردید با سرعت کم و دمای متوسط لباس ها با لباسشویی آریستون بشویید.

در صورتی که این موارد را رعایت می­ کنید اما هنوز لباس­هایتان دچار آسیب می­ شود، با یکی از شماره­ های نمایندگی تعمیر لباسشویی آریستون در پایین صفحه تماس بگیرید.

بررسی ویژگی لباسشویی آریستون در نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

به طور کل باید گفت کمپانی آریستون یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی اروپایی با جوایز متعدد در سال های متمادی است.

 • لباسشویی های آریستون دارای طراحی منحصر به فرد و عملکرد بسیار عالی می باشند.
 • لباسشویی آریستون دارای رده انرژی A+++ بوده که جزء کم مصرف ترین لباسشویی های بازار می باشد.
 • این لباسشویی ها دارای امکان تنظیم اتوماتیک مواد شوینده هستند که متناسب با میزان لباس و پارچه داخل ماشین از مواد شوینده استفاده می کند که همین امر موجب کاهش 11 لیتری در مصرف مواد شوینده در سال می شود.
 • همچنین لباسشویی های آریستون دارای صفحه نمایشگر برای نمایش وضعیت دستگاه می باشند.
 • از مهمترین برنامه های شستشوی لباسشویی های آریستون می توان به شستشوی اقتصادی قوی، شستشوی ظریف، شستشو اتوماتیک با 60 درجه، ملحفه، الیاف نخی، الیاف پشمی، لباس های تیره، سیستم آلرژی اشاره کرد.
 • همچنین این لباسشویی دارای سیستم شستشو با تاخیر 24 ساعت است.
 • لباسشویی های آریستون با دارا بودن سیستم کف روی لباس می توانند کف های باقیمانده را تشخیص و در صورت نیاز دوباره عملیات شستشو را انجام دهند.
 • در ضمن دستگاه دارای شستشوی خودکار دیگ و قفل کودک است.

نکات مهم سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی آریستون توسط تعمیرکار مجاز نمایندگی آی پی امداد

به نکات مهم سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی آریستون توسط تعمیرکار مجاز نمایندگی در زیر دقت نمایید:

 • در افزودن مایع شوینده به لباسشویی آریستون دقت فرمایید.
 • مواد متناسب با مقدار لباس ها به لباسشویی اضافه شود.
 • مقدار بیش از حد مواد شوینده هم به لباس ها و هم به لباسشویی آریستون آسیب می رساند.
 • مواد شوینده را طوری به لباسشویی آریستون خود اضافه کنید که هنگام شستشو مواد به درستی حل شده باشد.
 • برای اینکار ساده ترین راه این است که مواد شوینده را در نصف پیمانه آب حل کنید و سپس آن را به دستگاه اضافه کنید.
 • قبل از شستشوی لباس ها، جنس لباس ها را چک کنید.
 • پارچه های پنبه ای می توانند آهن و آب گرم را تحمل کنند.
 • در حالی که ترکیب پلی استر نیاز به یک محیط خنک تر دارد.
 • برچسب های اولیه لباس ها به وضوح درباره جنس لباس توضیح داده است.
 • در صورت شک و تردید با سرعت کم و دمای متوسط لباس ها را بشویید.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل در شستشو لباس ها از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون بهره ببرید.
 • گاهی ممکن است لکه هایی که از بین بردن آنها دشوار است، لباس ها را کثیف کرده باشد.
 • در این صورت ابتدا پودر لباسشویی را بر روی لباس و دقیقا بر روی لکه ی مورد نظر بریزید.
 • در ریختن مواد صرفه جویی نکنید.
 • پس از گذشت 20 دقیقه بدون شستن مواد از روی لباس آن را داخل لباسشویی آریستون انداخته و لباسشویی را با روشن بودن برنامه مراقبت از لباس ها و با درجه ای متعادل و متوسط روشن کنید.
 • حال می توانید مطمئن شوید که دیگر لکه ای بر روی لباس شما قرار ندارد.
 • برای دریافت راهنمایی های بیشتر می توانید از خدمات تعمیرکار مجاز مرکزی نمایندگی تعمیرات لباسشویی آریستون بهره ببرید.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون

شما می توانید به صورت شفاف هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون را در فاکتور رسمی شرکت بعد از اتمام خدمات مشاهده کنید. تمام هزینه های اعلام شده از طرف تعمیرکار مجاز مرکزی لباسشویی آریستون در آی پی امداد منطبق بر نرخ مصوب اتحادیه می باشد. برخی از مهمترین فاکتورهای موثر بر این هزینه هم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. استفاده از قطعات فابریک و اورجینال
 2. قطعه خراب شده یخچال
 3. فناوری های به کار رفته در یخچال آریستون

در صورت درخواست خدمات عیب یابی از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون، تنها به هزینه آن توجه ننمایید و مسائل مهمتری اعم از، استفاده از قطعات فابریک، تحویل فاکتور و ضمانتنامه و همچنین تخصص تعمیرکار وجود دارد که باید به آن ها توجه نمایید.

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی آریستون در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد

نتیجه گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی آریستون در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

 • تعمیرگاه مجاز لباسشویی آریستون با شعبات مختلف در تهران خدمات را برای شما عزیزان تسهیل نموده است.
 • تعمیرات لباسشویی آریستون توسط تیم آی پی امداد دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد.
 • تعمیرکار ماشین لباسشویی آریستون با لباس فرم در محل شما حضور پیدا می کند.
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز لباسشویی آریستون، مشاوره رایگان تلفنی داده می شود.
 • چنانچه مشکل برای دستگاه شما جزئی بود رفع عیب می شود.
 • در غیر این صورت تعمیرکار لباسشویی آریستون ظرف کمتر از یک ساعت در محل حاضر می شود.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی آریستون در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی آریستون به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی آریستون، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

11 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. درودی 29 فروردین 1400

  باعرض سلام لباسشویی آریستون آبگیری وشستشوی اولیه رو انجام میده بعداز وارد شدن به مرحله آبکشی ۸دقیقه لباسشویی بدون آب کار میکند وبعد۵تاچراغ باهم چشمک میزند . متشکرم راهنمای کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 31 فروردین 1400

   سلام، شیر برقی، هیدروستات و در نهایت برد الکترونیکی باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی آریستون بررسی شود.

   پاسخ دادن
 2. عبدالرضا دلاورپور 20 دی 1399

  با درود ماشین لباسشویی اریستون مدل 149 صحیح خوب ابگیری میکند وشروع به کار میکند اما بعداز چند لحظه ازکار میافتد وروی صفحه نمایش F12 ظاهر میشود ودیگر ماشین لباسشویی کارنمیکند.ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 22 دی 1399

   سلام، بررسی نمایید تا آب به درستی وارد دستگاه شود. چک نمایید تا مسیر ورودی آب مشکلی نداشته باشد.

   پاسخ دادن
  عباس 19 اردیبهشت 1399

  سلام لطف کنید راهنمایی کنید ارور f15,دستگاه WDG8640

  پاسخ دادن
   رضا بانقلانی 18 آبان 1399

   سلام وقت بخیر لباسشویی ما خطای f06 رو میده مقدوره راهنمایی بفرمائید چطور برطرفش کنم

   پاسخ دادن
  نسرین مهدوی 18 مرداد 1398

  سلام. ممنون از توضیحات خوبتون، لباسشویی اریستون من بخاطر نوسان برق دچار مشکل شده ، چطور میتونم لباسشویی رو ریست کنم؟ خطای f6 میده که توی ارور توضیحی شما نبود ، خواهش میکنم راهنمایی کنید. من خوزستانم کسی نمیتونه اینجا تعمیرش کنه

  پاسخ دادن
   مدیر 18 مرداد 1398

   سلام ، ارور f06 مربوط به خطای انتخاب گر برنامه است .

   پاسخ دادن
  ابراهیم بادپا 30 آذر 1397

  درودوسلام بر شما عزیزان بسیار زیبا بودوشفاف البته اگردرمورد تایمر ماشین لباسشویی بیشتر توضیح دهید مثلاوقتی روشن مکنیم خودبخودتق تق زود میچرخد؟

  پاسخ دادن
  حبیب امینی بروجنی 27 آبان 1397

  باسلام آیااصفهان هم نمایندگی دارد

  پاسخ دادن
  ناشناس 15 تیر 1397

  كاش در شهرهاي ديگر هم نمايندگي داشتين مانند اهوازو..

  پاسخ دادن