نمایندگی تعمیرات آرچلیک

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک

نمایندگی تعمیرات لباسشویی آرچلیک در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران یکی از دغدغه­ های مصرف کنندگان این برند است. پیدا کردن نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک ممکن است برای اکثر افراد مشکل باشد. آی.پی امداد  تعمیرگاه مجاز لباسشویی با داشتن نمایندگی­ های مختلف در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران در خدمت شما عزیزان است. تکنسین­ های آی.پی امداد بعد از گذراندن دوره­ های آموزشی و آزمون­ های متعدد در این مجموعه مشغول به کار شده­ اند. خط مشی آی.پی امداد در طول نیم قرن سابقه کار در حوزه تعمیرات کسب رضایت حداکثری مشتریان است. در صورتی که علاقه مند به تعمیر لباسشویی آرچلیک خود درمنزل هستید در ادامه همراه آی.پی امداد باشید. در این مقاله  هزینه تعمیرات ، دفترچه آموزش راهنمای فارسی ، علت ارور و رفع عیب کدخطا ، آموزش تعمیر و با تمام جزییات برای شما عزیزان شرح داده شده است. همچنین در این مقاله با خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی آرچیلک   در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران آشنا خواهید شد.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات آرچلیک  را با تامین قطعات فابریک از نمایندگی آرچلیک در تهران بخواهید .

مراحل از تماس تا رفع عیب ماشین لباسشویی  آرچلیک در تعیرگاه مجاز آی پی امداد

در صورتی که شما لباسشویی آرچلیک خریداری کرده ­اید و اکنون بعد از گذشت زمان نیاز به سرویس نگهداری پیدا کرده است نگران نباشید. آی.پی امداد خدمات تعمیر ماشین لباسشویی  آرچلیک در تهران را با بهره گیری از دانش فنی تکنسین­ های مجرب به شما عزیزان ارائه می­دهد.

استفاده از قطعات اورجینال  وارائه ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه برای تمامی خدمات آی.پی امداد را به معتبرترین تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در تهران تبدیل کرده است.

آی.پی امداد جهت رفاه حال شما عزیزان خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در محل را به سرویس­ های خود اضافه کرده است تا شما نیازمند حمل لباسشویی تا تعمیرگاه نباشید. جهت هرگونه پرسش و آشنایی بیشتر با خدمات این مجموعه کافی است تا با یکی از شماره ­های پایین صفحه تماس بگیرید تا توسط اپراتور راهنمایی شوید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک
 1.  ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی آرچلیک خود در زیر تماس حاصل فرمایید .
 2. در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .
 3. در صورتی که با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ماشین لباسشویی آرچلیک ) به محل شما اعزام میگردد.
 4. تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای  ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه میباشد .
 5. چنانه ماشین لباسشویی آرچلیک خریداری نموده اید با شماره مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید ، در غیر این صورت می توانید برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید .

مراقبت از ماشین لباسشویی آرچلیک در نمایندگی تعمیرات

ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین و کاربردی ترین لوازم منزل به حساب می آید.در این نوشته ما چند نکته درباره مراقبت از ماشین لباسشویی آرچلیک برای شما آورده ایم که باعث میشود کمتر به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک احتیاج پیدا کنید.

 1. مراقب چیز هایی که داخل لباسشویی آرچلیک می اندازید باشید مثلا قالیچه و زیر پایی های پلاستیکی به لباسشویی شما آسیب میرسانند.
 2. محیط داخل لباسشویی به اصطلاح لگن لباسشویی را تمیز نگه دارید.اگر دستگاه شما فیلتر جداشونده دارد، آن را خارج کرده و رسوبات و مواد زاید جمع شده در فیلتر را خارج کنید و فیلتر را دوباره سر جایش در ماشین قرار دهید
 3. .بیس از اندازه از پودرهای لباسشویی استفاده نکنید.اگر از پودر لباسشویی زیاد استاده کنید لباس های شما تمیزتر نمیشود فقط به تعمیرگاه مجاز لباسشویی آرچلیک نیاز پیدا میکنید.ریختن بیش از اندازه پودر به درون ماشین  به لوله های آب و موتور ماشین لباس شویی آرچلیک شما آسیب می رساند.
 4. یکی ازمهم ترین نکات در مراقبت از لباسشویی آرچلیک پر نکردن مخزن لباسشویی است.سنگین کردن مخزن لباسشویی عمر لباسشویی شما را کوتاه میکند.
 5. بخش خشک کن لباسشویی آرچلیک خود را بعد از هربار شستوشو از کرک های لباس ها تمیز کنید.
 6. هنگامی که شستن و خشک کردن لباس های درون ماشین لباس شویی آرچلیک تمام شد، پس از تخلیه مخزن ماشین ، درب مخزن را باز نگه دارید و اجازه دهید تا رطوبت داخل مخزن لباس شویی خشک شود.
 7. در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما هست ، ماشین لباسشویی آرچلیک خود را نصب نفرمایید .
 8. لبایسشویی شما از سطح دیوار بیش از 5 سانتی متر باید فاصله داشته باشد .

وظایف نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک :

 1. حل مشکل نشتی ماشین لباسشویی آرچلیک
 2. حل مشکل تخلیه نشدن آب به درستی در ماشین لباسشویی آرچلیک
 3. حل مشکل سرد نبودن آب ماشین لباسشویی آرچلیک
 4. حل مشکل متوقف شدن  ماشین لباسشویی آرچلیک در حین شستوشو
 5. حل مشکل صدا دادن در ماشین لباسشویی آرچلیک
 6. حل مشکل نچرخیدن و یا آرام چرخیدن لگن شست و شو ماشین لباسشویی آرچلیک

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک

تعمیر لباسشویی تخصص میخواهد و باید توسط تعمیرکار مربوطه همان برند رفع عیب شود ، آی پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان نحوه عیب یابی لباسشویی آرچلیک را شرح داده است تا چنانچه فنی هستید بتوانید در محل به رفع عیب و تعمیرات بپردازید ، بنابراین با دقت و آرامش به خواندن ادامه دهید .

بزرگترین مشکلات ماشین لباسشویی آرچلیک را با این نکات حل کنید.
آیا ماشین لباسشویی ارچلیک شما ناگهان متوقف می شود؟ آیا صداهای عجیبی یا ارتعاشات غیر معمول ایجاد می کند؟ این موارد از شایع ترین مشکلات شستشو هستند که مردم با آنها روبرو می شوند و تکنسین ها به صورت روزانه به تعمیر لباسشویی ارچلیک در این مواقع می پردازند.

اگر به راهنمایی بیشتری در رابطه با تعمیرات لباسشویی ارچلیک داشتید باید با نمایندگی تعمیرات ارچلیک تماس بگیرید تا بتوانید راهنمایی های صحیحی را دریافت کنید، در صورت عدم دانش فنی از دستکاری بیش از حد و باز کردن قطعات ماشین لباسشویی بپرهیزید زیرا باعث صدمه زدن به قطعات دیگر و صرف هزینه های بیشتری خواهید شد.

 • ماشین لباسشویی آرچلیک صداهای عجیبی یا ارتعاشات غیر معمولی تولید می کند. چگونه تعمیر و رفع عیب نماییم ؟

شما بزرگترین مشکلات ماشین لباسشویی آرچلیک را می­توانید با نکاتی که در پایین شرح می­دهیم حل کنید و تعمیرماشین لباسشویی حایر را در منزل خود انجام دهید. در صورتی که نیاز  به راهنمایی بیشتر در رابطه با تعمیرات لباسشویی ارچلیک داشتید با نمایندگی ارچلیک تماس بگیرید. لطفا  در صورت عدم دانش فنی از دستکاری بیش از حد و باز کردن قطعات ماشین لباسشویی بپرهیزید زیرا باعث صدمه زدن به قطعات دیگر و صرف هزینه های بیشتری خواهید شد.

 • در صورتی که ماشین لباسشویی آرچلیک صداهای عجیبی یا ارتعاشات غیر معمولی تولید می کند آن را چگونه تعمیر و رفع عیب نماییم ؟

 1. به احتمال زیاد مشکلی در مخزن­ های وان وجود دارد. زیرا ممکن است مهر و موم و اتصالات آن­ها آسیب دیده است و ممکن است نیاز به جایگزینی داشته باشد.
 2. ممکن است یک شی در داخل پمپ تخلیه گیر کرده باشد و باید پمپ را تمیز کنید. هنگام شستن آنها می توانید مواردی مانند جوراب کوچک، یک سکه، یک خلال دندان یا چیزی کوچک در جیب های لباس خود داشتید را بیابید. این موارد می تواند از جیب خارج شود و به پمپ تخلیه منتهی شود و موجب توقف کارکرد پمپ شود و صدای وزوز تولید کند. متاسفانه، تنها راه رفع این مشکل این است که ماشین لباسشویی را از برق بکشید و پمپ را باز کنید و جسمی را که باعث صدای وزوز می شود حذف کنید، پمپ تخلیه در قسمت پایین سمت چپ ماشین لباسشویی قرار دارد، با باز کردن پنل کوچک تعبیه شده در جلوی آن پمپ را می یابید.
 3. یکی از علت­های تخصصی می­تواند شکستن کوپلینگ لباسشویی باشد .  هنگامی که شما می دانید که اتصال موتور شکسته شده و نیاز به جایگزینی دارد، توصیه می کنیم که با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک تماس حاصل نمایید.
 4.   اگر درایو موتور معیوب شده و یا آزاد  نیست  شما سر وصدای ناهنجاری را هنگام شستشو خواهید شنید. رفع این مشکل تنها با خرید قطعه جدید امکان پذیر خواهد بود.
 5. سوختن موتور ماشین لباسشویی  منجربه سر و صدای زیاد خواهد شد.  راه دیگر تشخیص این مشکل ایجاد بوی بد متفاوت همزمان با  ایجاد صدا می باشد، ممکن است ماشین لباسشویی شما قدیمی شده باشد و موتور از سن خود بیشتر کار کرده باشد، با یک تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ارچلیک مشورت کنید اگر جایگزینی موتور به صرفه اقتصادی بود و با تعویض ماشین برای تان کارکرد داشت آن را تعویض کنید در غیر این صورت به فکر خرید یک ماشین لباسشویی جدید باشید.
 • چرا ماشین لباسشویی آرچلیک کار نمی کند و یا متوقف می شود. برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

ممکن است  نیاز به جایگزینی سوئیچ درب باشد یا اینکه درب صدمه دیده باشد، این مشکل می تواند به طور طبیعی بر اثر مرور زمان پیش یا در صورت افتادن بر روی چیزی پیش بیاید. در برخی موارد نیز موانعی بر سر راه بسته شدن درب وجود دارد که این موانع به راحتی با پاک کردن دور درب  لباسشویی ارچلیک قابل حل است. (برای جلوگیری از این مشکل مرتب این قسمت ها را تمیز کنید)

در صورتی که مشکل جدی بود و حل نشد با نمایندگی تعیرات لباسشویی ارچلیک تماس حاصل نمایید.

چرا لباسشویی آرچلیک آب را تخلیه نمیکند ؟ چگونه تعمیر و رفع عیب نماییم ؟

1-جهت تعمیر با جدا کردن دستگاه و تخلیه آب شروع کنید، راه آب را از داخل وان ببندید. یا می توانید  شلنگ تخلیه را روی زمین در نزدیکی ماشین  درون سطل قرار دهید تا آب را از آن خارج کنید. وقتی که ماشین خالی شد، جلو آن را روی قوطی های محکم قرار دهید، عکس زیر نشان می دهد که باید پیچ پانل جلو را با پیچ گوشتی مناسب باز کنید سپس پانل را بردارید و پمپ را ببینید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران

ماشین را از هم جدا کنید دو پیچ را که پانل جلو را می پوشاند را بردارید.

تعمیر لباسشویی آرچلیک در شرق تهران

لبه پایین پانل را به سمت خارج بکشید تا آزاد شود.
پمپ دارای یک سطح شفاف است، بنابراین شما حتی ممکن است قطعه لباس یا شی ای که در پمپ گیر کرده و باعث ایجاد مشکل شده است را بیابید. عکس زیر نشان می دهد که اگر پمپ مسدود شده، چه کاری باید انجام دهید، اگر نمی توانید آن را در پمپ یا دستگاه شستشوی در نزدیکی پمپ ببینید، ممکن است در قسمت خروجی که شلنگ به انتهای وان متصل است، گیر کرده باشد. برای پیدا کردن آن  شلنگی را که به انتهای وان متصل است را بردارید. توصیه می شود یک سطل و اسفنج دستی نیز به همراه داشته باشید. هر آبي که در دستگاه باقي مي ماند، از این طریق خارج خواهدشد، در صورتی که قطعه لباس و یا اجسام ریز پیدا کردید آن را با انبردست دم باریک بیرون بکشید.

تعمیر لباسشویی آرچلیک در غرب تهران

این فنر آزاد شده باشد، بنابراین آن به راحتی بیرون می آید، سپس شیلنگ را بردارید کمربند را از قسمت پایین پمپ برداشته و اگر گرفتگی آن قابل مشاهده باشد، آن را بیرون بکشید، چرخش را برای کشیدن پارچه به عقب بر گردانید.
2-اگر هیچ چیز شلنگ یا پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ارچلیک را مسدود نکرده باشد، پمپ می تواند معیوب باشد.  در بیشتر موارد صدای ناشی از یک پمپ معیوب هنگام کارکرد شنیده می شود و اگر نتوانید آن را جایگزین کنید نشت می کند. عکس 4 نشان می دهد که چگونه پمپ را حذف کنید، برای خرید پمپ تخلیه جدید و اورجینال به  نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارچلیک مراجعه کنید.  برای شناسایی قطعه مناسب، به نام تجاری و شماره مدل نیاز دارید، شماره مدل ها معمولا بر روی یک ورق فلزی کوچک قرار گرفته اند که در زیر درب یا در بالا، سمت پشت دستگاه تعبیه شده اند. تمام اطلاعات صفحه را کپی کنید و از آن برای خرید قطعه جدید استفاده کنید. پمپ جدید را با اتصال آن به پیچ و اتصال شلنگ ماشین لباسشویی نصب کنید و سپس کمربند را دوباره نصب کنید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک

 • چرا دیگ لباسشویی آرچلیک آهسته میچرخد یا اصلا نمیچرخد ؟ چگونه تعمیر و رفع عیب نماییم ؟

اگر همچنین یک صدای بلندی از پایه ماشین لباسشویی شنیدید، ممکن است نیاز به جابجایی ماشین باشد، دستگاه را در جای مناسبی قرار دهید، برای نصب آن از تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ارچلیک کمک بگیرید تا نصب کاملا اصولی و ایمنی انجام شود و دیگر نگرانی از این بابت نداشته باشید، جابجایی ماشین به صورت منظم باعث کاهش طول عمر آن می شود.

 • علت متوقف شدن ماشین لباسشویی ارچلیک در هنگام فرآیند شستشو چیست؟

در صورتی که لباس ­ها را داخل مخزن قرار دادید و پس از فشردن دکمه شروع، ماشین لباسشویی در حین فرآیند شستشو متوقف شد شما نیاز به تعمیر تایمر دارید. قطعات تعویضی و فابریک را تنها از انبار آی.پی امداد بخواهید.استفاده از قطعات تقلبی نتیجه­ ای جز خرابی دائمی دستگاه شما نخواهد داشت.

 • چراغ دکمه کودک در لباسشویی حایر خاموش نمی­شود علت چیست؟

برای خاموش کردن چراغ دکمه کودک بایدکلید کنار پاور را به مدت سه ثانیه نگاه دارید. قبل از هر اقدام جدی جهت تعمیر و یا تعویض قطعات ازکارشناسان آی.پی امداد مشاوره بخواهید. گاهی برخی از مشکلات به ظاهر جدی راه­کارهای بسیار ساده ای دارند.

 • علت بوی بد محفظه داخلی لباسشویی ارچلیک چیست؟

در صورتی که لباس­ ها را بلافاصله پس از اتمام فرآیند شستشو از مخزن خارج نکنید رطوبت داخل محفظه مکان بسیار مناسبی برای رشد قارچ و میکروب خواهد بود. جهت رفع بوی بد با جرم­گیر مخصوص لباسشویی داخل محفظه را شستشو دهید. البته می­توانید از ضدعفونی کننده­های خانگی مانند ترکیب سرکه و آب نیز استفاده کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ):66715774

 

No votes yet.
Please wait...

23 دیدگاه

 • حیدر تقیزاده

  مرحله 4متوقف شدن ماشین لباسشویی در حین شستشو

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر لباسشویی آرچلیک شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • آریایی نژاد

  سلام ماشین لباسشویی ما بعداز روشن شدن کمی حرکت میکنه ویک دفعه از حرکت می ایسته.ولنگر می ندازه.

  Rating: 4.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، پایه های زیر لباسشویی خود را تراز نمایید .

   Rating: 1.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • مسعود دربندی

  سلام لباسشویی آرچلیک ما شروع به کار میکنه و در مرحله اولیه فشار آب که پودر رخت شویی رو میبره همچنان فشار آب ادامه داره و تا 10 یا 20 دقیقه ادامه داره. بعد از 20 دقیقه متوقف میشه و چراغ چشمک زن روشن میشه. لطفا دلیلش رو بفرمایید. با تشکر

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی لباسشویی آرچلیک شما نیاز به تعمیر دارد ، برای رفع عیب و خدمات از نمایندگی تعمیر لباسشویی آرچلیک آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام

  No votes yet.
  Please wait...
 • میرزایان

  سلام و عرض احترام
  از ماشین لباسشویی ما هنگام خشک کردن البسه تازگی ها صدای بلندی بیرون میاد میخواستم ببینم علت چیه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کاسه نمد ، بلبرینگ و فولی پایین لباسشویی آرچلیک خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • جمال اسفندیاری

  با سلام.برد ماشین لباسشویی ما سوخته کجا تعمیر یا تعویض می کنن.ما خوزستان هستیم.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، خدمات لباسشویی آرچلیک در آی.پی امداد فقط شامل تهران میباشد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • شیرین کریمی

  سلام خسته نباشین,ببخشید لباسشویی ارچلیک ۶کیلویی دارم,شب قبلش کارکرده ولی الان که روشن میکنیم فقط چشمک میزنه چراغش و هیچ کارکردی انجام نمیده پمپ تخلیه و شلنگ هم چک شده,لطفا راهنمایی کنین,

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر لباسشویی آرچلیک شما مشکل دارد برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • امیرعلی رضایی

  سلام لباس شویی ما یک دقیقش مونده یهو ایستاده لباسارو در آوردیم دوباره لباس گزاشتم توش روشن نمیشه لطفا سریع کمک کنین

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی و میکروسوئیچ لباسشویی شما باید چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مینا ر

  سلام
  لباسشویی 5 کیلویی ارچلیک یه سال خریدم از شب اول ، صدای تخلیه اب ، چرخش دیگ ، ورود اب . همه چی زیاد، تا حالا نشده که لباسشویی شب روشن کنم ، انقد صدای زیاد داره… مشکل داره یا کلا مدلش ؟
  این لباسشویی گیربکسی یا تسمه ای؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، مشکل دارد .

   Rating: 1.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • مینا رفی

  سلام
  حدود یه سال لباسشویی 5 کیلیویی ارچلیک خریدیم، اما از شب اول، که روشن‌میکنیم، صدای بدی داره ، وقتی اب وارد میشه، تخلیه میشه، موقع شستشو، اب‌کشی ، حتی خشک کردن, همه ی لباسشویی های ارچلیک اینطورین یا فقط واس ماست؟

  Rating: 2.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شما نیازمند تعمیرکار لباسشویی آرچلیک هستید .

   Rating: 1.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام
  ماشین لباسشویی من درب آن بسته نمی شود وچراغ قفل کودک روشن است چکار کنم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کلید کنار پاور را به مدت سه ثایه نگه دارید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام ببخشید ماشین لباسشویی ما فقط توش آب میاد و هی میچرخه
  تاید یا مایه نمیاد تو مخزن

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، در ابتدا باید ببینید که آب داخل جاپودری لباسشویی آرچلیک میشود یا خیر ، در مرحله بعد شیلنگ های جاپودری را چک نمایید ، در آخر اهرم بالای جاپودری را ببینید سالم استت یا خیر .

   No votes yet.
   Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.