logo logo تعمیر دریل بوش با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر دریل بوش

تعمیر دریل بوش
تعمیر دریل بوش
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر دریل بوش به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

 تعمیر دریل بوش در آی پی امداد با هدف بالا بردن کیفیت مشتری مداری اقدام به ایجاد شعب فعال در سراسر طهران نموده است تا شما بتوانید با بهره مندی از این امکانات در پرداخت هزینه های خود صرفه جویی نمایید. برای آشنایی بیشتر شما در ادامه به معرفی تعمیرات دریل بوش در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیرات دریل صرفه جویی کنید.

خدمات تعمیر دریل بوش

برای استفاده از خدمات تعمیر دریل بوش طبق موارد زیر عمل نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از خدمات شرکت ضمانت کننده استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات تعمیرات دریل بوش در آی پی امداد استفاده نمایید.
 • خدمات تعمیر دریل شارژی بوش بعد از تمام شدن دوره گارانتی همچنان در آی پی امداد برای شما قابل استفاده است.

نحوه تماس با مرکز تعمیر دریل بوش در تهران

پس از یافتن این مراکز مرحله بعدی ایجاد ازتباط با آنها میباشد که در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر دریل بوش در تهران میپردازیم:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست از سوی مرکز آی پی امداد برای شما پیامکی ارسال خواهد شد.
 • و بعد از تعمیر دریل چکشی بوش به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • در انتها نیز از شما در خصوص خدمات ارائه شده نظرسنجی میگردد.

خدمات تعمیر دریل بوش به چه صورت است؟

خدمات تعمیر دریل بوش به صورت زیر به شما ارائه میگردد:

 • تعویض کلیه قطعات در این مرکز با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت میگیرد.
 • بعد از تعمیرات دریل شارژی بوش به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • و همه قطعات تعویض شده در تعمیر دستگاه شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.

تعمیرکار دریل بوش چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

فردی که برای تعمیرات دستگاه شما اقدام مینماید، بسیار مهم است و برای اطلاع شما در ادامه به بررسی اینکه تعمیرکار دریل بوش چه ویژگی هایی باید داشته باشد میپردازیم:

 • این فرد باید در تعمیر دریل چکشی بوش متخصص بوده و بتواند در اسرع وقت برای تعمیرات آن اقدام نماید.
 • همچنین با توجه به حساس بودن این کار باید نکات ایمنی را نیز رعایت نماید.

چرا ضربات دریل قدرت کافی را ندارد؟ طریقه تعمیرات دریل بوش به چه صورت است؟

شاید بتوان رایج ترین مشکل در استفاده از دریل بوش را کاهش قدرت ضربات این دستگاه دانست. از این رو در ادامه به بررسی اینکه چرا ضربات دریل بوش قدرت کافی را ندارد؟ میپردازیم:

 • در صورتی که دریل شما در حین کار ضعیف بوده و ضربات آن قدرت کافی را ندارند، در ابتدا باید اورینگ های دستگاه توسط یک فرد متخصص بررسی گردد.
 • همچنین در صورت خرابی در پیستون های دستگاه نیز ممکن است این مشکل ایجاد گردد.
 • ایراد بعدی که در دریل ها سبب کاهش قدرت میگردد، معیوب شدن چرخ دنده ها است که در این شرایط باید برای تعمیر دریل چکشی بوش خود با یک فرد متخصص تماس حاصل نمایید.

چرا تیغه دریل در محل خود محکم نمیگردد؟ جهت عیب یابی و تعمیرات دریل بوش چه باید کرد؟

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در استفاده از دریل ها برای شما هم اتفاق افتاده باشد، شل شدن تیغه در محل خود است که برای برطرف کردن این مشکل در ادامه به بررسی اینکه چرا تیغه دریل بوش در محل خود محکم نمیگردد؟ میپردازیم:

 • قسمت سری دریل به صورت پیچی به بدنه این دستگاه متصل است. در صورتی که تیغه شل شده است، در ابتدا سعی کنید سری کلی دستگاه را در هنگام خاموش بودن چرخانده و سفت کنید.
 • در قدم بعدی کمی جزئی تر عمل کنید و به بررسی پیچ های نگه دارنده تیغه دستگاه خود بپردازید که ممکن است در صورت شل بودن آنها تیغه در محل خود محکم قرار نگیرد.
 • در صورتی که موارد بالا را بررسی کرده اما همچنان مشکل دستگاه شما برطرف نشد، بهتر است با تعمیرکار دریل بوش تماس حاصل نمایید.

علت لرزش شدید دریل چیست؟ چگونه برای تعمیر و رفع عیب دریل بوش عمل کنیم؟

مشکل دیگری که بسیاری از مصرف کنندگان این دستگاه از آن شکایت میکنند، لرزش شدید در این دستگاه است که برای عیب یابی و تعمیرات آن به بررسی علت لرزش شدید دریل بوش میپردازیم:

 • یکی از اصلی ترین علل لرزش این دستگاه محکم نبودن تیغه آن است که در قسمت قبل آن را توضیح دادیم.
 • همچنین گاهی در اثر شکستگی در دسته دستگاه شاهد این مشکل هستیم که برای تعمیرات و تعویض دسته دستگاه خود حتما با تعمیرات دریل بوش تماس حاصل نمایید.

علت بالا رفتن دمای دریل چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات دریل بوش در این باره چیست؟

علت بالا رفتن دمای دریل بوش سوال دیگری است که توسط مصرف کنندگان این دستگاه مطرح میگردد. برای بررسی این مشکل در ادامه همراه ما باشید:

 • در صورت مسدود شدن دریچه های هوایی این دستگاه و گرفتگی در اثر پر شدن از گرد و غبار ممکن است بالا رفتن دمای دریل را شاهد باشید که برای تعمیر دریل شارژی بوش در این وضعیت بهتر است پس از خاموش کردن دستگاه برای تمیز کردن این قسمت اقدام نمایید.
 • در صورتی که یکی از قطعات داخلی دریل شما معیوب شده باشد نیز ممکن است شاهد این مشکل باشید که در این صورت بهتر است از تعمیرکار دریل بوش بخواهید برای بررسی آن اقدام نماید.
 • گاهی نیز دستگاه شما سالم بوده و داغ شدن به دلیل استفاده طولانی مدت از دستگاه مشاهده میگردد. در این صورت بهتر است بین ساعات استفاده از دریل ساعاتی را برای خنک شدن در نظر بگیرید تا از وارد شدن آسیب به دستگاهتان و تعمیر دریل چکشی بوش خود جلوگیری نمایید.

هزینه تعمیر دریل بوش در آی پی امداد

شاید اطلاع از هزینه تعمیر دریل بوش در آی پی امداد برای شما هم سوال باشد که برای اطلاع از آن در ادامه به بررسی این موضوع میپردازیم:

 • برای مشخص شدن این هزینه در ابتدا باید تعمیرکار دریل شارژی بوش به بررسی آن بپردازد و مشکل دستگاه را مشخص نماید.
 • همچنین قیمت قطعه ای که قرار است در تعمیر دریل شارژی بوش تعویض گردد، بر هزینه آن تاثیرگذار است.
 • قرار داشتن دریل در دوره گارانتی میتواند سبب کاهش در این هزینه گردد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر دریل بوش درآی پی امداد

شما باید در انتخاب یک مرکز برای تعمیرات دریل خود به بررسی مزایای آن از سایر مراکز بپردازید. از این رو برای شما به بررسی مزایای استفاده از خدمات تعمیر دریل بوش در آی پی امداد میپردازیم:

 • کلیه قطعاتی که در تعمیرات دریل چکشی بوش تعویض میگردد، فابریک و شرکتی میباشد.
 • بعد از تعمیرات دستگاه به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • همچنین هزینه هایی که شما پرداخت میکنید، مطابق با نرخ مصوب اتحادیه میباشد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات دریل بوش در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات دریل بوش در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات دریل بوش در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات دریل بوش در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات دریل بوش در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار دریل بوش در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات دریل بوش در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی دریل بوش به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر دریل بوش، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست