نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

تعمیر جاروبرقی ناسیونال

No votes yet.
Please wait...

تعمیر جاروبرقی ناسیونال

تعمیر جاروبرقی ناسیونال که یکی از برندهای معتبر ژاپنی در عرصه لوازم خانگی است امری است تخصصی که باید توسط نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال انجام شود.تعمیرگاه مجاز جاروبرقی ناسیونال ابتدا تحت نظر شرکت پاناسونیک فعالیت مینمود.امروزه که شرکت ناسیونال مجموعه ای مستقل محسوب میشود نمایندگی تعمیرات ناسیونال در هر کجای دنیا تحت نظر مستقیم این برند خدمات مربوط به تعمیر جاروبرقی ناسیونال را به مشتریان ارائه میدهند.

آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز جاروبرقی ناسیونال بیش از پنجاه سال است که در زمینه تعمیر جاروبرقی به مشتریان خدمت رسانی میکند.

تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال
تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

1.در هنگام نیاز به تعمیر جاروبرقی ناسیونال برای راحتی خود بهتر است با نزدیکترین شعبه نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال به محل سکونت خود تماس حاصل فرمایید.

2.در صورت تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال توجه فرمایید که حتما برای خدمات ارائه شده ضمانت نامه رسمی دریافت نمایید.

3.همچنین باید بدانید که تعمیر جاروبرقی ناسیونال باید با قطعات اصل و فابریک ناسیونال انجام شود.

4.در بسیاری از نمایندگی های ناسیونال تعمیر دستگاه توسط تکنسین در محل نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال انجام میگیرد .شما عزیزان میتوانید برای تعمیر جاروبرقی خود توسط تعمیرگاه مجاز جاروبرقی ناسیونال به آدرس فاطمی , خیابان چهال ستون , بین کوچه چهارم و ششم پلاک 44 مراجعه نمایید.

5.کلیه تکنسین های مستقر در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال کاملا مجرب و آموزش دیده میباشند.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

تعمیر جاروبرقی ناسیونال
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

در این قسمت از صفحه نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال به شرح رایج ترین مشکلات این محصول به گزارش نمایندگی ناسیونال میپردازیم:

1.مشکل داغ شدن جاروبرقی :

علت داغ شدن جاروبرقی از مهم ترین مشکلاتی است که مشتریان برای حل آن از تعمیرگاه مجاز یخچال ناسیونال کمک میخواهند.از موتور جاروبرقی به عنوان اصلی ترین قطعه جاروبرقی میتوان نام برد .باید بدانید که داغ بودن موتور جاروبرقی تا 20/30 دقیقه پس از پایان عملکرد دستگاه طبیعی است.اما اگر این مسئله بارها تکرار شد و یا داغ بودن جاروبرقی بیش از حد شد باید برسی و در صورت نیاز تعمیر شود.دلایل متعددی میتواند برای مشکل داغ بودن جاروبرقی وجود داشته باشد که از مهم ترین آن ها میتوان به ترموستات خراب , خرابی برد جاروبرقی , موتور نیم سوز شده جاروبرقی و خراب بودن فن موتور اشاره کرد.

برای بررسی این مشکلات باید با تعمیرگاه مجاز جاروبرقی ناسیونال تماس حاصل فرمایید.

2.جرقه زدن جاروبرقی :

یکی دیگر از مشکلاتی که به گزارش نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال جزو مشکلات مشتریان ناسیونال محسوب میشود و قریبا قابل مشاهده است جرقه زدن جاروبرقی است.این جرقه ها دو نوع اند جرقه های درشت و به رنگ قرمز درشت و به رنگ آبی و یا گاهی کوچک و به رنگ آبی .

علت جرقه های درشت و قرمز رنگ ممکن است سوختگی موتور , آرمیچر و بالشتک جاروبرقی باشد.برای بررسی این مسئله باید موتور را از دستگاه جدا کنید و به تنهایی به برق متصل کنید اگر موتور روشن شد و مشکلی نداشت باید آرمیچر و بالشتک را تست کنید و در صورت نیاز تعویض کنید.

اما اگر جرقه ها در هر اندازه ای به رنگ آبی دیده شدند به احتمال زیاد مشکل از بالشتک جاروبرقی ناسیونال است و باید بررسی شود.توجه داشته باشید احتمال میرود این مکل به دلیل کوتا ه شدن ذغال دستگاه نیز پیش بیاید.

3.بوی سوختگی جاروبرقی :

بوی سوختگی جاروبرقی ناسیونال مشکلی است که میتواند بسیار آزاردهنده باشد .به گزارش نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال پاره شدن تسمه جاروبرقی , سوختن فیوز جاروبرقی , موتور نیم سوز جاروبرقی و معیوب شدن برس جاروبرقی از مهم ترین دلایل این مشکل است.

برای بررسی و اقدام به حل این مشکل ابتدا باید بررسی کنید که کیسه جاروبرقی پر نشده باشد که در این صورت به موتور جاروبرقی فشار بیش از اندازه وارد میشود و بوی سوختگی از دستگاه به مشام میرسد.

بررسی کنید که پریز برق اتصال نداشته باشد.همچنین باید بررسی کنید که لوله جاروبرقی دچر انسداد نشده باشد که در این صورت نیز به موتور دستگاه فشار بیش از حد وارد میشود.

تسمه جاروبرقی را بررسی کنید تا از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.همچنین باید بررسی کنید که برس جاروبرقی به درستی کار میکند.گاهی گیر کردن نخ و زباله موجب عملکرد نادرست برس جاروبرقی شده بنابراین بوی سوختگی به مشام میرسد.

4.سیم جمع کن جاروبرقی ناسیونال

سیم جمع کن جاروبرقی قسمت آخر سیم به کنتاکت ها متصل می شود  و کنتاکت ها نیز خودشان به ریل های دوار متصل شده اند. ریل های دوار داخل چرخ قرقره ای سیم جمع کن هنگامی که سیم کشیده میشود رول یا قرقره دستگاه به گردش در آمده و سیم را حرکت میدهند.

برای حل مشکل سیم جمع کن جاروبرقی ابتدا باید درب سیم جع کن را با پیچ گوشتی باز شود.قبل از انجام هر کاری دستگاه را از برق خارج کنید.سیم فیوز شیشه ای جاروبرقی را به آرمی باز کنید سپس سیم جمع کن را به آمی از دستگاه جداکنید.سپس همه ی قطعات سیم جمع کن را بررسی کنید و در صورت نیاز قطعات را تعویض کنید.

تعمیر جاروبرقی ناسیونال

ناسیونال برند ژاپنی که سالهاست توانسته در ایران اطمینان مردم را به خود جلب کند و با دقت و سخت گیری به اعطای امتیاز نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در سراسر ایران پرداخته است.آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز جاروبرقی ناسیونال با بیش از پنجاه سابقه در زمینه تعمیرات محصولات ناسیونال با بهره گیری از تکنسین های مجرب و با استفاده از قطعات اصل و فابریک آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

برای تعمیر جاروبرقی از برند های دیگر بر لینک کلمه کلیک کنید.

 

 

 

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.