تعمیر جاروبرقی ال جی

خدمات تعمیر جاروبرقی ال جی در تمامی مناطق تهران با استفاده از قطعات فابریک، 90 تا 365 روز گارانتی، فاکتور رسمی در محل و کارگاه پیشرفته آی پی امداد توسط تعمیرکار متخصص به مشتریان گرامی ارائه می شود.

بازه هزینه تعمیرات جاروبرقی ال جی: 120/000 تا 950/000 تومان
تکنسین متخصص: 250+
سفارش موفق: 500+ هزار
تعمیر جاروبرقی ال جی

جاروبرقی ال جی یکی از محصولات برند کره ای است که ممکن است عملکرد آن به دلیل استفاده طولانی مدت دچار مشکل شده و روشن نشود، مکش نداشته باشد، خاموش شود، بوی سوختگی بدهد، جرقه بزند و نیاز به استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی ال جی داشته باشید. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی یکی از مراکزی است که دستگاه شما را در محل یا کارگاه مجهز عیب یابی و با بهترین کیفیت تعمیر می کند. آی پی امداد با داشتن شعب فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران آماده خدمات رسانی و تعمیرات جاروبرقی ال جی در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه می باشد. آی پی امداد برای تمامی خدمات جاروبرقی ال جی گارانتی 90 الی 365 روزه به همراه فاکتور رسمی در اختیار شما قرار می دهد که از نظر کیفیت خدمات دریافتی خیال شما را راحت می کند. جهت بهره مندی از خدمات تعمیر جارو برقی ال جی خود می توانید با شماره تلفن های 02158941 یا 02191093903 تماس حاصل نمایید.

خدمات تعمیر جاروبرقی ال جی در آی پی امداد دارای 90 الی 365 روز گارانتی می باشد.

تعمیر در محل
فاکتور رسمی
گارانتی تا 12 ماه
قطعات اورجینال
پشتیبانی 24 ساعته
تاسیس از دهه 1370
مراجعه حضوری به کارگاه
تحویل کالا توسط پیک آی پی امداد

نحوه تماس برای تعمیر جاروبرقی ال جی LG در تهران

برای استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی ال جی LG در آی پی امداد می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 • ابتدا می توانید از طریق شماره های 02158941 یا 02191093903 با کارشناسان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در تهران تماس بگیرید.
 • همچنین می توانید درخواست تعمیر جارو برقی ال جی خود را در سایت آی پی امداد به صورت آنلاین ثبت نمایید.

برای تعمیرات جاروبرقی ال جی در آی پی امداد از چه روش هایی می توان استفاده کرد؟

مجموعه آی پی امداد خدمات تعمیرات جاروبرقی ال جی را به روش های مختلفی به مشتریان خود ارائه می نماید:

 1. تکنسین مجرب آی پی امداد در محل شما حضور پیدا کرده و دستگاهتان را تعمیر می کند.
 2. امکان مراجعه به کارگاه مجهز آی پی امداد به صورت حضوری جهت تعمیر جارو برقی ال جی وجود دارد.
 3. همچنین می توانید از خدمات پیک آی پی امداد استفاده کنید. پس از ثبت درخواست شما، پیک مربوطه همراه با باکس ضدضربه به محل شما مراجعه کرده و پس از تحویل رسید، دستگاهتان را وکیوم شده به تعمیرگاه منتقل خواهد کرد. پس از اتمام تعمیر جاروبرقی ال جی نیز مجددا دستگاه توسط پیک به شما تحویل داده خواهد شد.

طریقه ارائه خدمات تعمیر جارو برقی ال جی در آی پی امداد

 1. پس از ثبت اطلاعات شما، لینک پنل کاربری سایت آی پی امداد برای شما پیامک می شود.
 2. در پنل کاربری خود می توانید مشخصات تعمیرکار یا تعمیرگاه، کد اشتراک، مدت گارانتی، فاکتور، زمان حضور تکنسین یا پیک در محل و … را مشاهده کنید.
 3. تعمیرکار جاروبرقی ال جی برای عیب یابی و تعمیر دستگاه طبق توافقی که انجام داده اید، به محل شما می آید.
 4. تعمیر جاروبرقی ال جی با استفاده از تجهیزات پیشرفته و قطعات اورجینال انجام می شود.
 5. در پایان، تکنسین آی پی امداد فاکتور و گارانتی 3 تا 12 ماهه را در اختیار شما قرار می دهد.
 6. لازم به ذکر است از ابتدای ثبت درخواست خدمات تا پایان روز گارانتی، یک کارشناس به صورت آنلاین در پنل کاربری از شما پشتیبانی خواهد کرد.
 7. شما می توانید در پنل کاربری به تعمیرکار خود نسبت به فرآیند اجرای خدمات امتیاز دهید.
 8. در نهایت کارشناس واحد پشتیبانی مجموعه آی پی امداد رضایت شما را از خدمات تعمیرکار مربوطه و نحوه ارائه خدمات تعمیرات جاروبرقی ال جی بررسی می کند.
 9. همچنین امکان ارتباط آنلاین و 24 ساعته با واحد پیگیری، پشتیبانی و شکایات در پنل کاربری فراهم شده است.

شما می توانید با بهره مندی از خدمات تعمیرکار آی پی امداد تا 75 درصد در هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی خود صرفه جویی نمایید.

sp-ip
نحوه تماس برای تعمیر جاروبرقی ال جی در آی پی امداد
ثبت آنلاین درخواست تعمیرات در آی پی امداد
تماس با شماره تلفن 58941-021
بعد از ثبت درخواست تعمیر، پروفایل کاربری شما در سامانه مشتریان آی پی امداد ثبت می شود.

هزینه تعمیر جارو‌ برقی ال جی

صرفه جویی در هزینه ها یکی از خدماتی است که کاربران آی پی امداد می توانند به آن دسترسی داشته باشند. هزینه تعمیرات جاروبرقی ال جی در آی پی امداد به دلایل زیر برای کاربران مقرون به صرفه است:

 • حذف هزینه های مربوط به جابجایی دستگاه
 • تعمیر قطعات جاروبرقی در آی پی امداد اولویت دارد.
 • دسترسی به قطعات اصل برند ال جی با قیمت مناسب
 • تنظیم فاکتور هزینه بر اساس قیمت مصوب اتحادیه

کارشناس مجرب آی پی امداد با در نظر گرفتن موارد ذکر شده و نوع مدل و خرابی دستگاه، هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی شما را مشخص خواهد نمود. اقدامات آی پی امداد باعث صرفه جویی 75 درصدی در هزینه های تعمیرات جاروبرقی ال جی برای کاربران این مرکز شده است. به طور کلی ممکن است نتوان یک هزینه ثابت برای تعمیر جارو برقی الجی پیشنهاد کرد، اما می توانیم هزینه تقریبی خدمات را به شما بگوییم. در ادامه به بررسی جدول هزینه ها می پردازیم.

جدول قیمت خدمات

قطعات جاروبرقیهزینه تعمیرات جاروبرقی
بلبرینگ130/000 الی 210/000 تومان
پروانه95/000 الی 140/000 تومان
سیم پیچی موتور295/000 الی 365/000 تومان
ذغال85/000 الی 130/000 تومان
بوش90/000 الی 140/000 تومان
بالشتک90/000 الی 140/000 تومان
سیم جمع کن140/000 الی 670/000 تومان
موتور750/000 الی 1/350/000 تومان
ترموستات135/000 الی 230/000 تومان
سرویس160/000 الی 240/000 تومان
نمایش بیشتر

کدام مدل ها و مشکلات جاروبرقی ال جی در آی پی امداد تعمیر می شود؟

چنانچه از مدل های مختلف جاروبرقی های برند ال جی استفاده می کنید، در صورت خرابی می توانید برای تعمیر جاروبرقی ال جی خود از خدمات تکنسین های متخصص آی پی امداد بهره مند شوید. از جمله این مدل ها شامل:

 • انواع جاروبرقی پاکتی و بدون پاکت ال جی
 • جاروبرقی های سری VZ ، VB ، VI ، VN ال جی

هریک از انواع مشکلاتی که در عملکرد جاروبرقی ال جی شما رخ می دهند، باید به درستی عیب یابی و سپس با بهترین روش تعمیر شوند. تعمیرکاران مجرب آی پی امداد قادر هستند انواع مشکلات رایج جاروبرقی شما را با بهترین کیفیت رفع نمایند، از جمله:

 • جاروبرقی روشن نمی شود یا کار نمی کند.
 • مکش جاروبرقی کم شده است.
 • جاروبرقی به صورت ناگهانی خاموش می شود.
 • از جاروبرقی بوی دود و سوختگی به مشام می رسد.
 • سیسم جمع کن جاروبرقی کار نمی کند.
 • موتور جاروبرقی جرقه می زند.

خدمات تعمیرکار جاروبرقی ال جی در آی پی امداد

 • تعمیر و تعویض انواع قطعات جاروبرقی الجی مانند: کیسه، موتور، لوله خرطومی، سیم جمع کن، پاکت، فیلتر، کابل، زانویی، برس و …
 • سرویس کامل جاروبرقی ال جی و نظافت پاکت، کیسه، فیلتر، پروانه موتور و …

تعمیر جارو برقی ال جی در آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

مدت زمان تعمیر جارو برقی ال جی به نوع آسیب دیدگی دستگاه شما بستگی دارد. در برخی موارد خرابی جاروبرقی سطحی و ساده بوده و پس از حضور تکنسین متخصص آی پی امداد در محل، طی بازه زمانی کوتاه و نهایت تا دو ساعت تعمیر می شود. همچنین در سایر موارد برخی از قطعات اصلی جاروبرقی نظیر برد الکترونیکی یا موتور آسیب دیده اند و نیاز به تعمیر و تعویض دارند که در این صورت ممکن است قطعه معیوب جاروبرقی شما به کارگاه پیشرفته آی پی امداد منتقل شده و پس از تعمیر، مجددا بر روی دستگاه شما نصب شود. لازم به ذکر است که متخصصین مجموعه آی پی امداد دارای مهارت و تجربه زیادی هستند و می توانند جاروبرقی ال جی شما را در سریع ترین زمان عیب یابی و مشکل آن را تشخص و تعمیر نمایند.

نمایندگی جاروبرقی ال جی در تهران

همشهریان عزیز تهرانی به راحتی می توانند از تمامی خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران تنها با یک تماس بهره مند شوند؛ چراکه آی پی امداد در تمامی نقاط تهران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب را پوشش می دهد و شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز، در صورت بروز خرابی در جاروبرقی ال جی خود، با این مجموعه ارتباط برقرار کنید و درخواست نیرو برای تعمیر جاروبرقی را داشته باشید. متخصصین این مجموعه پس از ثبت درخواست مشتریان، در سریع ترین زمان ممکن به محل مورد نظر آنها در تمامی نقاط تهران مراجعه کرده و خدمات تعمیرات جاروبرقی ال جی را با بهترین کیفیت به آنها ارائه می دهند.

تعمیر جاروبرقی ال جی در منزل

از آنجایی که حمل اثاثیه منزل مانند جاروبرقی به تعمیرگاه بسیار سخت و پرهزینه است، نمایندگی جاروبرقی ال جی توانسته است خدمات تعمیر دستگاه را در منزل یا در محل کار مشتریان برای رفع این مشکل ارائه دهد. تعمیرکاران متخصص آی پی امداد پس از تماس مشتریان، در کمترین زمان ممکن در منزل یا محل مورد نظر آنها حاضر شده و جاروبرقی معیوب را عیب یابی و تعمیر خواهند کرد. این خدمات باعث می شود که دیگر نیازی به جابجا کردن جاروبرقی تا محل نمایندگی نباشد. عدم جابجایی جاروبرقی جهت تعمیر فواید زیادی دارد که یکی از آنها جلوگیری از آسیب رسیدن به دستگاه در حین جابجایی است. همچنین در این صورت هزینه تمام شده تعمیر جاروبرقی ال جی برای مشتریان کاهش پیدا کرده و در وقت آنها نیز صرفه جویی خواهد شد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی ال جی در آی پی امداد

همواره احتمال آسیب دیدن لوازم خانگی مانند جاروبرقی وجود دارد. بنابراین تعمیر صحیح این لوازم به موضوع بسیار مهمی تبدیل شده است و انتخاب نمایندگی مجاز برای تعمیرات جاروبرقی ال جی ضروری است. آی پی امداد از جمله نمایندگی هایی است که بیش از 30 سال است در زمینه تعمیر انواع جاروبرقی های ال جی فعالیت کرده و همواره به دنبال این است که رضایت مشتریان خود را با ارائه خدمات باکیفیت جلب نماید. این مجموعه با داشتن تکنسین های ماهر و خدمات کارآمد و مقرون به صرفه، بهترین انتخاب برای تعمیر و سرویس جاروبرقی ال جی شما است. از جمله مزایای استفاده از خدمات این مرکز شامل موارد زیر است:

 • استفاده از قطعات فابریک برای تعمیر جاروبرقی
 • ارائه ضمانتنامه 3 الی 12 ماه و فاکتور رسمی
 • رعایت نکات بهداشتی و اصول مشتری مداری
 • ارائه خدمات در سریع ترین زمان و در کلیه روزهای هفته
 • ایجاد پنل کاربری مخصوص برای مشتریان
 • پشتیبانی کارشناس از ابتدا تا انتهای مدت زمان گارانتی

برای تعمیرات با نمایندگی رسمی تعمیر جارو برقی ال جی تماس بگیرم یا تعمیرگاه مجاز آی پی امداد؟

نکات مربوط به نگهداری و سرویس جاروبرقی ال جی

جاروبرقی یکی از مهم ترین وسایلی است که مانند سایر لوازم خانگی نیاز به مراقبت و نگهداری دارد. اگر مصرف کنندگان به درستی از این دستگاه مراقبت نکنند، پس از گذشت زمان ممکن است جاروبرقی با مشکلات مختلفی مواجه شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. به همین دلیل برای جلوگیری از بروز مشکل در نحوه کار جاروبرقی باید دستگاه خود را در بازه زمانی مشخصی سرویس کنید. سرویس جاروبرقی ال جی از بروز مشکل در عملکرد دستگاه جلوگیری می کند. تعمیرکار متخصص آی پی امداد نکات زیر را در مورد نحوه سرویس و نگهداری جاروبرقی ال جی ارائه کرده است. اگر فردی فنی هستید، با استفاده از این نکات کمتر به تعمیر جاروبرقی ال جی خود نیاز خواهید داشت:

 • فیلترهای جاروبرقی را تمیز نگه دارید.
 • گرد و غبار موجود در فیلتر جاروبرقی می تواند قدرت مکش دستگاه را تا حد زیادی کاهش دهد.
 • کیسه را قبل از پر شدن خالی کنید.
 • اگر کیسه دستگاه به طور کامل از زباله پر شود، کارایی جاروبرقی شما مختل می شود.
 • جاروبرقی ال جی را به پریز معیوب وصل نکنید.
 • از یک پارچه نرم برای تمیز کردن دستگاه استفاده کنید. از اسپری مستقیم آب روی دستگاه خودداری کنید.
 • هنگام جارو کشیدن سیم را با فشار نکشید.
 • بهتر است از جاروبرقی ال جی به مدت طولانی به طور مداوم استفاده نکنید.
 • اگر متوجه شدید که دستگاه داغ است، آن را به مدت نیم ساعت خاموش کنید.
 • هرگز از جاروبرقی ال جی برای تمیز کردن مواد قابل اشتعال مانند سیگارهای روشن استفاده نکنید.
 • هنگام جمع آوری سیم جاروبرقی مراقب باشید سیم به جایی گیر نکند.
 • برای افزایش طول عمر دستگاه، دفترچه راهنمای جاروبرقی ال جی را به دقت مطالعه کنید.

عیب یابی مشکلات جاروبرقی ال جی

در این قسمت قصد داریم به عیب یابی مشکلات جاروبرقی ال جی بپردازیم تا در صورت بروز مشکل، بتوانید خودتان جاروبرقی را تعمیر کنید. تعمیرکاران متخصص مجموعه آی پی امداد مجموعه ای از مشکلات رایجی که ممکن است برای این دستگاه به وجود بیاید همراه با راه حل مناسب برای شما مشتریان گرامی ارائه کرده اند. در صورتی که از تخصص و دانش لازم جهت بررسی و رفع ایرادات دستگاه خود برخوردار نیستید، بهتر است تعمیر جارو برقی ال جی خود را به تعمیرکاران مجرب و متخصص آی پی امداد بسپارید.

چگونه اقدام به عیب یابی و تعمیر موتور جاروبرقی ال جی نماییم؟

موتور جاروبرقی از آن دسته قطعاتی نیست که بتوان به راحتی آن را تعمیر کرد.

 • اگر موتور جاروبرقی ال جی کار نمی کند، از وصل بودن دستگاه و سالم بودن گیرنده برق اطمینان حاصل کنید.
 • کابل برق را هم تست کنید.
 • اگر موتور جاروبرقی ال جی شما کند کار می کند ممکن است به دلیل تجمع گرد و غبار یا زباله باشد که به مرور زمان باعث کاهش سرعت موتور دستگاه می شود و در صورت وجود آن را تعمیر کنید.
 • برس های فرسوده دستگاه را تعویض کرده و یاتاقان های خشک را با روغن یا گریس سبک روغن کاری کرده و یاتاقان های فرسوده جاروبرقی را تعویض کنید.

در هر بخش می توانید با تعمیرکار جاروبرقی ال جی در آی پی امداد مشورت کنید.

 • اگر موتور جاروبرقی ال جی صدا ایجاد می کند، محفظه جاروبرقی را باز کرده و کثیفی ها و زباله های اطراف موتور را تمیز کنید.
 • فیلترها را تمیز یا تعویض کنید.
 • تسمه آسیب دیده را بردارید و تعویض کنید.
 • فن موتور را بررسی کنید و در صورت آسیب دیدگی آن را تعویض کنید و اتصال بین فن و شفت موتور را محکم کنید.
 • اگر مکش جاروبرقی ال جی کافی نباشد، به احتمال زیاد مخزن یا کیسه پر شده است.
 • در صورت لزوم آن را خالی یا تعویض کنید.
 • همچنین لوله فنری را از نظر گرفتگی بررسی کنید و در صورت تجمع اشیا در آن، مشکل را برطرف کنید.
 • فیلتر را تمیز یا تعویض کنید. فن موتور را چک کنید.
 • اگر برس روی فرش کرکی گذاشت، تسمه شل را تعویض کنید و غلتک برس را بررسی کنید.
 • مسیر جریان هوا در لوله و داخل دستگاه را تمیز کنید.

روشن نشدن جاروبرقی ال جی

 • ابتدا مطمئن شوید که دوشاخه به درستی در پریز قرار گرفته است.
 • یکی از مهم ترین مواردی که باید به دقت بررسی شود، دکمه روشن و خاموش جاروبرقی ال جی است.
 • اگر دکمه آسیب دیده باشد، دستگاه روشن نمی شود و باید دکمه را تعویض کنید.
 • اگر جاروبرقی ال جی شما دارای برد الکترونیکی است، برای حل مشکل حتما آن را بررسی کنید.
 • بررسی کنید که پلاتین های سیم جمع کن آسیبی ندیده باشند.
 • توجه داشته باشید که نباید سیم جمع کن را تا آخر بیرون بکشید.

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی ال جی

 • اگر کیسه بیش از حد پر باشد یا دستگاه شما بیش از حد گرم شود، این گرما می تواند باعث از کار افتادن جاروبرقی شود.
 • گرفتگی فیلترهای دستگاه شما با گرد و غبار نیز می تواند منجر به همین مشکل شود.
 • ممکن است دستگاه شما چندین فیلتر نیز داشته باشد. بهتر است فیلتر را بردارید و زیر آب بگذارید تا تمیز شود. سپس بگذارید خشک شود.
 • وقتی فیلتر کاملا خشک شد، آن را تعویض کنید.
 • تمام قطعات دستگاه را به درستی در جای خود قرار دهید. جاروبرقی را دوباره راه اندازی کنید.
 • برخی از مدل های جاروبرقی ال جی دارای سنسور حرارتی هستند که پس از چند دقیقه کارکرد خاموش می شود تا از بروز مشکل در موتور جلوگیری شود.

پس از 10 دقیقه استفاده از جاروبرقی ال جی، آن را خاموش کنید تا استراحت کند.

 • خرابی کلید برق می تواند باعث خاموش شدن جاروبرقی ال جی شود، بنابراین برای تعمیر آن باید کلید را تعویض کنید.
 • تا انتها کشیدن سیم جاروبرقی ال جی به پلاتین های آن آسیب می رساند و همچنین می تواند باعث خاموش شدن دستگاه شود.
 • اگر ذغال های موتور تمام شود، جاروبرقی ال جی شما خاموش می شود.
 • اگر جاروبرقی ال جی شما دارای برد الکترونیکی است، برای عیب یابی و رفع مشکل خاموش شدن، حتما برد را بررسی کنید.

مکش نداشتن جارو برقی ال جی

 • اگر جاروبرقی مکش کافی ندارد، یکی از اجزای جاروبرقی شما مشکل دارد.
 • ابتدا بررسی کنید که کیسه پر است یا نه.
 • بهتر است پاکت را خالی کنید و همچنین بررسی کنید که پاکت به درستی در جای خود نصب شده باشد.
 • اگر جاروبرقی شما هنوز به درستی کار نمی کند، فیلتر را تمیز کنید.
 • سپس بررسی کنید که آیا چیزی در لوله یا شلنگ گیر کرده است.
 • با استفاده از دسته جارو می توانید گرفتگی را برطرف کنید.
 • برس جاروبرقی را از نظر گرفتگی بررسی کنید.
 • اگر سوراخی روی جاروبرقی شما وجود داشته باشد، مکش مناسب را از دست می دهد.
 • بررسی کنید که موتور جاروبرقی ال جی گرفتگی نداشته باشد، زیرا باعث می شود موتور به درستی کار نکند.

بوی سوختگی جاروبرقی ال جی

 • ابتدا کیسه را چک کنید تا مطمئن شوید که پر نیست.
 • کیسه پر می تواند به موتور فشار وارد کند و باعث سوختن آن شود.
 • همچنین اتصال سیم را بررسی کنید.
 • همچنین باید انسداد لوله را بررسی کنید.
 • اگر خود موتور آسیب ببیند، جاروبرقی ال جی شما بوی سوختگی خواهد گرفت.

جرقه زدن جاروبرقی ال جی

جرقه زدن جاروبرقی یکی از عیب های رایج در این دستگاه است. در صورت بروز این مشکل باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • موتور
 • بالشتک
 • آرمیچر
 • کلکتور
 • زغال

توجه داشته باشید که جرقه های جاروبرقی به دو دسته کوچک و بزرگ تقسیم می شوند. معمولاً هر دوی آنها خطرناک هستند و برای تشخیص و رفع مشکل به یک تعمیرکار جاروبرقی ال جی نیاز دارید.

گیر کردن سیم جمع کن جارو برقی ال جی

 • سیم جاروبرقی را چند بار بیرون بکشید و سیم آن را امتحان کنید.
 • در این صورت اگر سیم جمع کن گیر کرده باشد، درست می شود.
 • اگر مشکل همچنان ادامه داشت، سیم جمع کن جاروبرقی ال جی شما باید تنظیم شود.

سر و صدای زیاد جاروبرقی ال جی

 • یکی از مهمترین دلایل صدای زیاد جاروبرقی فشار زیاد موتور دستگاه است.
 • در جاروبرقی های کیسه ای، کیسه باید زمانی تعویض شود که 70 درصد کیسه پر شود. در غیر این صورت باعث کاهش قدرت مکش و ایجاد صدا می شود.
 • چک کنید که پروانه های موتور گرفتگی نداشته باشند که در نهایت منجر به صدای جاروبرقی ال جی می شود.
 • اگر بلبرینگ موتور آسیب ببیند، باعث ایجاد صدا در جاروبرقی ال جی شما می شود.

سوالات متداول تعمیرات جاروبرقی ال جی

رایج ترین پرسش های کاربران جهت بهره مندی از خدمات تعمیر جاروبرقی ال جی در آی پی امداد شامل موارد زیر می باشد:

در مجموعه آی پی امداد برای تعمیر جاروبرقی الجی شما تنها از قطعات اورجینال و درجه یک استفاده می شود.

نوع ایراد و مدل جاروبرقی ال جی شما می تواند هزینه تعمیرات آن را تعیین کند و طبق تعرفه اتحادیه مشخص می شود.

بعد از پایان خدمات تعمیرات جاروبرقی ال جی، می توانید در پنل کاربری خود، فاکتور و گارانتی 3 الی 12 ماهه آن را مشاهده نمایید.

شما می توانید برای ثبت درخواست تعمیرات جاروبرقی ال جی خود در هفت روز هفته با شماره 02158941 یا 02191093903 تماس حاصل نمایید.

91 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 • امیر 16 مهر 1400

  سلام ببخشید مخزن جاروبرقی الجی موجود هست

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 17 مهر 1400

   سلام، برای تهیه قطعات با شماره 09333336936 از طریق واتس اپ در ارتباط باشید. برای عیب یابی و تعمیر هم میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در تهران بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
 • زهرا 08 مهر 1400

  سلام .جارو برقی ما ال جی هست .چن روزی بود که یه صدایی میداد خیلی خفیف بود .ولی امروز یکدفعه یه صدای خیلی بلند داد ویه بویی هم داد .اما بو سوختگی نبود .مشکلش چی میتونه باشه

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 10 مهر 1400

   سلام، پروانه ها و ذغال موتور باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی بررسی شود.

   پاسخ دادن
 • ناشناس 02 مرداد 1400

  سلام ببخشید لوله ی کامل جارو برقی الجی رو می خواستم خواستم ببینم قیمتش چنده

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 02 مرداد 1400

   سلام به وبسایت آی پی یدک مراجعه کنید.

   پاسخ دادن
 • طوفانیان 08 خرداد 1400

  سلام وقت بخیر من یه جارو برقی ال جی دارم امروز در زمان استفاده یک دفعه دود ازش بلند شد ولی روشن میشه میخوام بدونم چه جوری میتونم کمک یکی از تعمیرکارانتون در کرج داشته باشم

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 08 خرداد 1400

   سلام، موتور نیم سوز و باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر جاروبرقی الجی تعویض شود.

   پاسخ دادن
 • آرش 05 اسفند 1399

  درود موتور جاروبرقی ال جی VF-4807SH 2050 WATTS رو موجود دارید؟

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 06 اسفند 1399

   سلام، برای تهیه قطعات جاروبرقی ال جی با شماره 09333336936 در ارتباط باشید.

   پاسخ دادن
 • حسن هاشم پور 21 مهر 1399

  سلام برس جارو ال جیvf-4807shموجود دارید آیا

  پاسخ دادن
 • طاهر 06 تیر 1399

  سلام..خرطومی جارو برقی از دو جا پاره شده میخواستم ببینم میشه فقط خرطومی تعویض کرد یا نه باید کل خرطومی با دو سرش ک یکطرف آن کنترل خاموش و روشن کردن قرار داره انجام بشه؟؟؟

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 06 تیر 1399

   سلام، این خرطومی ها چون سیم داره باید یه تیکه عوض بشه و نیازی نیست کامل عوض کنید. یک خرطومی نو تهیه کنید و فقط اتصالات دو کوبل را همراه با پلاطین ها مچ کنید که همخوانی داشته باشد.

   پاسخ دادن
 • محمد 12 فروردین 1399

  سلام موتور جاروبرقی ال جی۱۶۰۰وات سوخته. میشه درستش کرد یا موتور دیگه قرار داد؟؟ تقریبا هزینه ش چقدر میشه به صرف هست یا یکی دیگه خرید بهتره؟

  پاسخ دادن
  • آی.پی امداد 12 فروردین 1399

   سلام ، باید موتور جاروبرقی ال جی خود را تعویض نمایید.

   پاسخ دادن
 • روح اله 24 دی 1398

  سلام بردجاروبرقی ال جی دارید

  پاسخ دادن
  • آی.پی امداد 25 دی 1398

   سلام دوست عزیز ، برای خرید قطعات جاروبرقی الجی با شماره 09333336936 در ارتباط باشید.

   پاسخ دادن
 • سمیرا رستمی 14 آبان 1398

  سلام خسته نباشید فیلتر هپا جاروبرقی کممرسوردار الجی رو موجوددارید ؟؟

  پاسخ دادن
 • اسرا مجلسی 12 آبان 1398

  سلام خسته نباشید فیلتر هپا جاروبرقی ال جی مدل vb_7320hPlموجود دارین؟؟

  پاسخ دادن
  • مدیر 13 آبان 1398

   سلام ، برای خرید قطعات جاروبرقی الجی از طریق واتس آپ با شماره 09333336936 در ارتباط باشید.

   پاسخ دادن
 • علیرضا جوادی 26 مهر 1398

  سلام لوله جارو برقی ال جی مدل VF-4807SHA رو موجود دارید؟ اون قسمتی که بلند و کوتاه میشه رو منظورم هست

  پاسخ دادن
 • محمدعلی حسینی 05 مهر 1398

  باسلام لوله خرطومی کامل که سیم برق ازداخلش عبور کرده وکلید روشن خاموش که روی دسته آن قرار داردمربوط به جاروبرقی ال جی مدل ۲۰۰۰ وات می تونین مشهد بفرستین ممنون لطفا آدرس تعمیرکاران مشهد می خواستم

  پاسخ دادن
  • مدیر 06 مهر 1398

   سلام ، برای خرید قطعات جاروبرقی ال جی میتوانید با شماره 09333336936 در ارتباط باشید و عکس قطعه مربوطه را از طریق واتس آپ یا تلگرام بفرستید .

   پاسخ دادن
 • عزتی 11 شهریور 1398

  سلام فیلتر هپا جاروبرقی ال جی مدل VB-7120HRF رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ نمایندگی گلدیران تهران هم در حال حاضر موجود نداره.

  پاسخ دادن
  • مدیر 11 شهریور 1398

   سلام ، برای تهیه قطعات جاروبرقی ال جی به شماره 09333336936 از طریق واتس آپ پیغام دهید .

   پاسخ دادن
 • فهیمه صندوقدار 07 شهریور 1398

  سلام،خار در بالایی جاروبرقی ال جیم که قطعات اضافه داخل هست شکسته،چه جوری میتونم درستش کنم؟همش باز میمونه.

  پاسخ دادن
 • محسن کریمی 27 مرداد 1398

  با سلام قطعه لولایی درب جاروبرقی ال جی کمپرسور (فالو می) دارید؟

  پاسخ دادن
 • محمدی 26 مرداد 1398

  سلام.خسته نباشیدقیمت تقریبی تعویض بلبرینگ موتور جاروبرقی توربو ال جی1500 چقدر میشه؟

  پاسخ دادن
 • سعد جادری 23 مرداد 1398

  سلام پوسته ی جاروبرقی در بار ازبین رفته مدل توربو پلاس هزار وششصد

  پاسخ دادن
 • مهدی شکیبا 09 تیر 1398

  سلام. میخواستم بدانم1- پرس موتور جارو برقی را میشه باز کرد؟ 2- نمایندگی تعمیرات ال جی در شهرکرد کیه؟

  پاسخ دادن
  • مدیر 10 تیر 1398

   سلام ف بله پرس را میتوان باز کرد ولی کار شما نیست باید ببرید تراشکازی . با شماره گلدیران 021-84733 تماس حاصل نماید .

   پاسخ دادن
1 2 3
اینستاگرام آی پی امداد