021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الجی با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی LG به عیب یابی و تعمیر دستگاه شما عزیزان در محل می پردازد. نمایندگی رسمی آی پی امداد با دارا بودن شعب فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران آماده خدمت رسانی و تعمیرات جاروبرقی ال جی در سریع ترین زمان ممکن و با حداقل هزینه میباشد.

با بهره مندی از خدمات تعمیرات جاروبرقی ال جی تا 75% در هزینه خدمات صرفه جویی نمایید.

جاروبرقی از دیگر لوازم خانگی در منزل است که خراب شدن آن مساوی است با جمع شدن حجم زیادی از آلودگی ها در منزل! از این رو برای اینکه بتوانید مشکلات جاروبرقی را در منزل رفع کنید و نیاز به تعمیرکار نداشته باشید، می توانید این مقاله را مطالعه کنید. آنچه در این مطلب ذکر شده است:

 1. هزینه تعمیرات جاروبرقی ال جی
 2. مزیت استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی الجی
 3. معرفی نمایندگی رسمی تعمیرات جارو برقی ال جی
 4. بررسی سوالات رایج کاربران در مورد تعمیرات جاروبرقی الجی
 5. عیب یابی و تعمیر جاروبرقی الجی توسط تعمیرکار نمایندگی

کاربر گرامی اگر سوالی در مورد تعمیر جاروبرقی الجی دارید در انتهای این صفحه مطرح نمایید تا کارشناسان فنی ما به سوالات شما در اسرع وقت جواب دهند.

نحوه تماس با خدمات مرکزی تعمیر جاروبرقی ال جی LG در تهران

به یاد داشته باشید نمایندگی رسمی تعمیرات جارو برقی الجی LG شرکت گلدیران بوده و ای پی امداد هیچ گونه ارتباطی با این شرکت ندارد. آی پی امداد با اخذ مجوز های لازم از اتحادیه مربوطه مفتخر به ارائه خدمات با کیفیت تعمیر جارو برقی ال جی در سرتاسر پایتخت میباشد.

نحوه تماس با خدمات مرکزی تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران به شرح زیر می باشد.

 1. ابتدا با نزدیکترین شعبه تعمیرگاه و مجاز تعمیرات جاروبرقی ال جی خود در زیر تماس حاصل فرمایید.
 2. یا با سایت مراجعه کرده و اقدام به ثبت درخواست تعمیرات کنید.
 3. بعد از تماس با اپراتور کد اشتراک به همراه نام تکنسین برای شما پیامک می شود.
 4. سپس ظرف مدت کمتر از یک ساعت تعمیرکار جاروبرقی ال جی به محل شما اعزام می گردد.
 5. در اکثر موارد تعمیرات جاروبرقی ال جی شما در همان محل انجام می گردد.
 6. چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز آی پی حمل شده و سپس بعد از تعمیر (تنها یک روز بعد) به شما تحویل داده می شود.
 7. تمامی خدمات تعمیر جاروبرقی ال جی دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد.
 8. در نهایت از سوی مجموعه آی.پی امداد با شما تماس گرفته شده و در مورد نحوه تعمیر جاروبرقی الجی نظرسنجی می شود.

چنانچه خودتان قصد تحویل جاروبرقی به کارگاه بابت تعمیرات را داشتید می توانید همه روزه از 10 صبح الی 6 شب به آدرس یوسف آباد خیابان چهلستون بین چهارم و ششم مراجعه نمایید.

خدمات پس از فروش جاروبرقی ال جی به چه صورت است؟

در پاسخ به این سوال که خدمات پس از فروش جاروبرقی های ال جی به چه صورت است باید بگوییم تا در سال های گذشته شرکت گلدیران نماینده رسمی جاروبرقی های ال جی بود، اما در حال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی و سیاسی برند ال جی توان ارائه خدمات پس از فروش برای محصولات خود را ندارد.

پاسخی که برای مصرف کننده مطرح می شود این است که در هنگام بروز خرابی در جاروبرقی ال جی چی باید کرد؟

تعمیراه مجاز آی پی امداد با داشتن شعب متعدد در غرب، شرق، شمال و جنوب تهراب آماده تعمیرات جاروبرقی ال جی شما در منزل به دست تعمیرکاران متخصص است.

خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در محل یا منزل شما

هنگامی که با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی تماس بگیرید، تعمیرکاران آن در کمترین زمان و منطبق بر وقت تعیین شده توسط مشتری در منزل و یا مکان مورد نظر حاضر شده و جاروبرقی معیوب را مورد بررسی قرار می دهند و سپس اقدام به تعمیر آن می نمایند. طی تعمیر دستگاه، سعی آنها بر تعمیر قطعه ی معیوب است و تعویض آن اجتناب می کنند. زیرا این امر در کاهش هزینه های ناشی از تعمیر موثر می باشد و شاید با تعمیر آن دستگاه نیاز به تعمیرات دیگر نداشته باشد و به درستی کار کند.

از آن جایی که حمل و جابجایی وسایل خانگی در شهرکاری بسیار دشواری است و علاوه بر سختی زیاد، هزینه های زیادی نیز دارد، تعمیر جاروبرقی ال جی در محل به جای انتقال دستگاه به محل ارائه ی خدمات، تکنسین های خود را به منزل و یا محل قرارگیری دستگاه اعزام می نماید تا مشکل حمل و نقل برای کاربران ایجاد نشود.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیر جارو برقی ال جی

شرکت گلدیران سالهاست همگام با شرکت ال جی به ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی لوازم خانگی الجی مانند جارو برقی میپردازد. اگر به تازگی دستگاه جارو برقی خود را خریداری کرده اید به یاد داشته باشید که میتوانید از خدمات پس از فروش رایگان نمایندگی رسمی تعمیر جارو برقی ال جی بهره مند شوید.

اطلاعات تماس و مشخصات گارانتی معتبر نمایندگی رسمی تعمیرات جارو برقی ال جی بر روی جعبه آن درج شده است.

ما آی پی امداد هستیم. تعمیرگاه مجاز تعمیرات تخصصی جاو برقی الجی. آی.پی امداد بیش از نیم قرن است که با ارائه خدمات تعمیر جاروبرقی ال جی در خدمت شما عزیزان است. لازم به ذکر است که آی پی امداد هیچ گونه ارتباطی با نمایندگی رسمی تعمیرات جارو برقی ال جی گلدیران ندارد و کاملا مستقل میباشد.

برای تعمیرات با نمایندگی رسمی تعمیر جارو برقی الجی تماس بگیرم یا تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد؟

آیا جارو برقی ال جی شما خراب شده است؟ آیا نیاز به تعمیر کار جاروبرقی ال جی دارید؟ آیا نگران هزینه های تعمیر هستید؟ در انتخاب بین نمایندگی رسمی تعمیرات جارو برقی الجی و تعمرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد دو دل شده اید؟

به یاد داشته باشید که تعمیرات جارو برقی الجی پس از اتمام مهلت استفاده از گارانتی دیگر حتی در نمایندگی رسمی تعمیرات جارو برقی الجی رایگان نبوده و شامل هزینه میشود. در این مواقع تصمیم با شماست. میتوانید از مزایای تعمیرات تخصصی جارو برقی ال جی در آی پی امداد هم بهره مند شوید.

 • تمام نیروهای این مجموعه در راستای کاهش هزینه های تعمیر و انجام تعمیرات سریع و حرفه ای به صورت شبانه روزی در تلاش هستند.
 • تکنسین های این مجموعه افراد مجرب و دوره دیده ای هستند که از مهارت کافی برای تعمیر جاروبرقی ال جی برخوردار هستند.
 • هزینه های تعمیر در آی.پی امداد مطابق با تعرفه های نهادهای نظارتی می­ باشد.
 • همچنین جهت رفاه حال شما مشتریان تمام مراحل تعمیر در محل و با نظارت مستقیم شما صورت می­گیرد.
 • در صورت نیاز آموزش های لازم جهت سرویس و نگهداری صحیح جاروبرقی توسط تعمیرکار به شما داده خواهد شد.

تنها با یک تماس با تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران ، خیال خود را از بابت تعمیر دستگاه خود راحت کنید.

نمایندگی جاروبرقی ال جی در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

ممکن است برای مصرف کنندگان این پرسش ایجاد شده باشد که نمایندگی جاروبرقی ال جی چه امکاناتی را در اختیار آن ها قرار می دهد. در پاسخ به این پرسش باید به این موضوع اشاره نماییم که خدماتی که توسط نمایندگی مجاز به مصرف کنندگان جاروبرقی های این برند ارائه می شود، باید دارای بالاترین سطح کیفیت و رضایت باشد. از این رو نمایندگی مجاز آی پی امداد برای تعمیرات جاروبرقی ال جی خدمات زیادی به مشتریان ارائه می نماید.

 • خدمات تعمیر جاروبرقی در محل مرکز آی پی امداد موجب می شود تا دیگر نیازی به صرف هزینه و زمان بسیاری برای حمل دستگاه به تعمیرگاه نباشد.
 • این مجموعه انواع خدمات تعمیرات جاروبرقی را همراه با گارانتی و ضمانت نامه معتبر به مشتریان خود عرضه می نماید.
 • تکنسین هایی که در این نمایندگی مشغول به فعالیت هستند، دارای مهارت، دانش و تخصص بسیار بالایی در این زمینه می باشند.

سرویس جاروبرقی ال جی چگونه از بروز خرابی در این دستگاه جلوگیری خواهد کرد؟

جاروبرقی یکی از مهمترین لوازمی است که مانند سایر لوازم برقی خانگی نیازمند مراقبت و نگهداری می باشد. در صورتی که مراقبت های لازم از این دستگاه توسط مصرف کنندگان صورت نگیرد، پس از گذشت زمان ممکن است با خرابی های مختلفی مواجه شود و نیاز به تعمیر جاروبرقی ال جی باشد. از این رو برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل در کارکرد جاروبرقی باید طی مدت زمان مشخصی اقدام به سرویس جاروبرقی ال جی گردد. سرویس جاروبرقی موجب می شود تا از بروز هرگونه ایراد در کارکرد دستگاه پیشگیری گردد.

 • با استفاده از خدمات سرویس جاروبرقی و عیب یابی آن می توان در هزینه های مربوط به تعمیرات دستگاه به میزان زیادی صرفه جویی نمود.
 • سرویس به موقع جاروبرقی موجب می شود تا دستگاه با گذشت زمان دچار خرابی نشده و بتواند مدت زمان طولانی به درستی کار کند.
 • با بهره مندی از خدمات سرویس جاروبرقی می توان از انجام امور مربوط به تعمیرات جاروبرقی ال جی جلوگیری نمود.

آموزش تعمیرات جاروبرقی ال جی

همواره احتمال بروز خرابی در لوازم برقی خانگی مانند جاروبرقی وجود دارد و تعمیرات آن نیز به مسئله ای بسیار مهم تبدیل شده است. بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال این موضوع به دنبال این هستند تا بتوانند تعمیر جاروبرقی ال جی را در منزل انجام دهند، اما مسئله مهم این است که آموزش تعمیرات جاروبرقی ال جی نیازمند کسب تجربه و دانش فنی در این زمینه می باشد. اما در این مورد قصد داریم تا به بررسی مواردی بپردازیم که با انجام آن ها حداقل از استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی بی نیاز خواهید شد.

اولین مسئله اینکه جاروبرقی ممکن است در اثر استفاده طولانی مدت عملکرد آن دچار مشکلاتی خواهد شد و ممکن است بعد از گذشت مدتی شما را نیازمند به استفاده از خدمات تعمیرات کند. همچنین باید مواردی از جمله نحوه نگهداری و استفاده صحیح از جاروبرقی به درستی رعایت گردد. در غیر این صورت ممکن است دستگاه شما با بروز مشکل و خرابی مواجه گردد و شا را نیازمند به این کند که از خدمات تعمیرات بهره مند شوید.

تعمیرات و عیب یابی جاروبرقی ال جی توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

در این قسمت می خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه از جاروبرقی ال جی خود استفاده کنید و اگر مشکلی پیش آمد خودتان تعمیرکار جاروبرقی ال جی خود شوید.

چه مشکلی امکان دارد برای جاروبرقی ال جی شما به وجود بیاید:

مشکلات رایجی که برای جاروبرقی ال جی پیش می آید و با تعمیرات و عیب یابی جاروبرقی ال جی توسط تعمیرکار استخراج شده اند، راه حل های ساده ای دارند. مثال: گرفتگی حاصل از اجتماع اشیا در لوله فنری.

همچنین ممکن است کابل برق، موتور، کلید، فن، برس ها و بیرینگ های موتور نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد. ممکن است نیاز باشد تسمه را تعویض کنید و یا فیلتر و لوله احتیاج به تمیز کردن داشته باشند. تمامی این موارد را می توانید خودتان انجام دهید.

در ادامه به بررسی راهکارهای تعمیرات جاروبرقی ال جی در منزل می پردازیم

چگونه مشکل موتور جاروبرقی ال جی را برطرف و تعمیر کنیم؟

موتور جاروبرقی از آن دسته قطعاتی نیست که تعمیر راحتی دشته باشد،

 • اگر موتور جاروبرقی ال جی کار نکرد، مطمئن شوید که دستگاه به برق وصل است و گیرنده الکتریکی مشکلی ندارد.
 • کابل برق را نیز تست کنید.
 • اگر موتور کند کار می کند، به دنبال هر گونه آشغال یا تجمع گرد و خاک به مرور زمان بگردید و در صورت وجود آن را برطرف کنید.
 • برس های فرسوده را تعویض کنید و بلبرینگ های خشک را با روغن و یا گریس سبک روغن کاری کنید و بلبرینگ های فرسوده را تعویض کنید.

در هر بخش می توانید با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی مشورت نمایید.

 • اگر موتور جاروبرقی ال جی صدا می دهد، محفظه جاروبرقی را باز کنید و کثیفی و آشغال موجود در اطراف موتور را تمیز کنید.
 • فیلتر ها را تمیز یا تعویض کنید.
 • تسمه خراب را جدا کرده و تعویض کنید.
 • فن موتور را بررسی کنید و در صورت خراب بودن آن را تعویض کنید و رابط فن به شفت موتور را محکم کنید.
 • اگر مکش جاروبرقی ال جی کافی نیست، به احتمال زیاد مخزن یا کیسه آن پر شده است.
 • در صورت نیاز آن را خالی و یا تعویض کنید.
 • همچنین لوله فنری را از نظر انسداد چک کنید و در صورت گیر کردن یا تجمع اشیا در آن، مشکل را برطرف کنید.
 • فیلتر را تمیز یا تعویض کنید. فن موتور را چک کنید.
 • اگر برس کرک بر روی فرش بر جا می گذارد، تسمه شل شده را تعویض کنید و غلتک برس را بررسی کنید.
 • مسیر جریان هوا در لوله و داخل دستگاه را تمیز کنید.

در صورت نیاز به تعمیرات تخصصی می توانید از خدمات تعمیرات جاروبرقی ال جی در آی پی امداد بهره مند شوید.

چرا جاروبرقی ال جی به طور ناگهانی خاموش شد، برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما به صورت ناگهای خاموش شد، از نکات زیر برای تعمیر جاروبرقی ال جی در منزل کمک بگیرید:

جاروبرقی ال جی در صورت مواجه شدن با شرایطی که می تواند به دستگاه آسیب برساند به طور خودکار خاموش می­شود.

 • اگر کیسه یا سطل پر از ظرفیت باشد ویا دستگاه شما بیش از حد گرم شود، این گرما می تواند به دستگاه آسیب برساند و دستگاه را از کار بیاندازد.
 • گرفتگی فیلترهای دستگاه شما با گرد و غبار نیز می تواند منجر به همین اتفاق شود.
 • همچنین ممکن است دستگاه شما دارای چندین فیلتر باشد. فیلتر را جدا کنید، آن را زیر شیر آب بشویید و بگذارید خشک شود.
 • هنگامی که فیلتر دستگاه شما کاملاً خشک شد، آن را تعویض کنید.
 • تمام قسمت­های دستگاه را بطور صحیح در جای خود قرار دهید. دستگاه را راه اندازی کنید.
 • بعضی از مدل های جاروبرقی ال جی، دارای سنسور حرارتی هستند که بعد از چند دقیقه کار به دلیل جلوگیری از خرابی موتور خاموش میشود.

بعد از 10 دقیقه استفاده از جاروبرقی ال جی آن را خاموش نمایید تا استراحت کند.

 • خرابی کلید پاور میتوند منجر به خاموش شدن جاروبرقی ال جی شود که برای تعمیر باید کلید را تعویض نمایید.
 • با کشیدن سیم جمع کن جاروبرقی ال جی تا انتها، پلاتین های آن آسیب میبیند و میتواند منجر به خاموش شدن شود.
 • اگر ذغال های موتور تمام شود، جاروبرقی ال جی شما خاموش میشود.
 • اگر جاروبرقی الجی شما دارای برد الکترونیکی است، برای عیب یابی و تعمیر مشکل خاموش شدن، حتما به بررسی برد هم بپردازید.
 • در این حالت با نزدیکترین مرکز خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی تماس بگیرید.

در صورت عدم رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی دستگاه، با تعمیرگاه مجاز مرکزی جاروبرقی ال جی تماس بگیرید.

چرا جارو برقی ال جی مکش کافی ندارد، برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

در صورتی که دستگاه شما مکش کافی ندارد، برای تعمیرات جارو برقی ال جی در منزل از نکات زیر استفاده نمایید:

اگر جاروبرقی مکش کافی ندارد ، ممکن است یکی از اجزای جاروبرقی شما مسدود شود.

 • ابتدا بررسی کنید که کیسه پرشده است یا خیر.
 • در صورت نیاز آن را خالی کنید و همچنین چک نمایید تا پاکت به درستی بر روی جاپاکتی نصب شده باشد.
 • اگر جاروبرقی شما هنوز به درستی کار نمیکند سعی کنید فیلتر را تمیز کنید.
 • سپس بررسی کنید که آیا چیزی در لوله تلسکوپی یا شیلنگ گیر کرده است یا خیر.
 • با استفاده از یک دسته جارو می­توانید عامل انسداد را رفع کنید.
 • برس جاروبرقی را بررسی نمایید تا گرفتگی نداشته باشد.
 • اگر درز یا حفره ای بر روی جاروبرقی شما باشد، مکش مناسبی نخواهید داشت.
 • بررسی نمایید تا پروانه موتور جاروبرقی ال جی گرفتگی نداشته باشد تا مانع کارکرد درست موتور شود.
 • اگر مشکل حل نشد با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی تماس بگیرید.

در صورتی که موفق به حل ضعیف شدن مکش دستگاه نشدید، با تعمیرگاه مجاز مرکزی جاروبرقی ال جی تماس بگیرید.

علت بوی سوختگی جاروبرقی ال جی چیست، برای رفع عیب و تعمیر چه باید کرد؟

در صورتی که با مشکل بوی سوختگی در دستگاه روبرو بودید، برای تعمیرات جاروبرقی ال جی از موارد زیر استفاده نمایید:

 • ابتدا کیسه را بررسی کنید تا پر نشده باشد.
 • پر بودن کیسه می تواند باعث وارد آمدن فشار به موتور و در نتیجه سوختن آن شود.
 • اتصالی سیم را نیز بررسی کنید.
 • گرفتگی ها را نیز در لوله ها چک کنید.
 • اگر خود موتور هم آسیب ببیند منجر به بوی سوختگی در جاروبرقی الجی شما میشود.

اگر مشکل بوی سوختگی در دستگاه برطرف نشد، از خدمات رسمی نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران استفاده کنید.

علت جرقه زدن در جاروبرقی ال جی چیست، برای رفع ایراد و تعمیر چه باید کرد؟

جرقه زدن جاروبرقی یکی از ایرادات رایج در جاروبرقی ها است، در این بخش قصد داریم تا به بررسی علت جرقه زدن جاروبرقی بپردازیم؛ به یاد داشته باشید که تعمیر جارو برقی که به جرقه زدن دچار است امری بسیار تخصصی است و اقدام به تعمیر این جاروبرقی بدون تخصص می تواند حادثه آفرین باشد.

 • موارد زیر را باید بررسی نمایید:
 • موتور
 • بالشتک
 • آرمیچر
 • کلکتور

ایراد بارز مشکل جرقه زدن در جاروبرقی ال جی مربوط به مشکل در کلکتور و ذغال است. توجه داشته باشید که جرقه های جاروبرقی به دو دسته ریز و درشت تقسیم می شوند که معمولا هر دوی آن ها خطرناک  هستند و برای عیب یابی و رفع مشکل نیاز به تعمیرکار تخصصی نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی دارند.

در صورت عدم رفع مشکل جرقه در دستگاه خود، با دفتر تعمیرگاه مجاز مرکزی جاروبرقی ال جی در تهران تماس بگیرید.

چرا سیم جمع کن جارو برقی ال جی گیر می کند، برای رفع مشکل و عیب یابی چه باید کرد؟

در صورت بروز اختلال در عملکرد در سیم جمع کن دستگاه، برای تعمیرات جارو برقی ال جی در منزل از نکات زیر استفاده کنید:

 • سیم جاروبرقی را چند بار بیرون بکشید و سیم جمع کن را امتحان کنید.
 • سیم جمع کن در صورت گیر کردن در این حالت درست خواهد شد.
 • اگر مشکل برطرف نشد، سیم جمع کن جاروبرقی الجی شما باید کوک شود.

اگر موفق به رفع مشکل سیم جمع کن دستگاه نشدید، از نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران کمک بگیرید.

علت سر و صدای زیاد جارو برقی ال جی چیست، برای رفع ایراد و تعمیرات چه باید کرد؟

در صورتی که دستگاه شما صدای غیر طبیعی دارد، از نکات زیر برای تعمیر جاروبرقی ال جی استفاده کنید:

 • یکی از مهم ترین دلایل سر و صدای زیاد جاروبرقی این است که موتور دستگاه فشار زیادی را تحمل می­کند.
 • در جاروبرقی های کیسه ای هنگامی که 70٪ از کیسه پر هستند، باید کیسه را جایگزین کنید.
 • در غیر این صورت، باعث کاهش قدرت مکش و ایجاد سر و صدا می شود.
 • بررسی نمایید تا پروانه های موتور کیپ نشده باشد که در نهایت منجر به تولید صدا در جاروبرقی الجی میشود.
 • اگر بلبرینگ های موتور خراب شده باشد، منجر به ایجاد صدا در جاروبرقی الجی شما میشود.

در صورت عدم رفع مشکل صدای غیری طبیعی دستگاه، با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الجی تماس بگیرید.

چرا جاروبرقی ال جی روشن نمی ­شود، برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

 • ابتدا اطمینان حاصل کنید که دوشاخه در داخل پریز به خوبی قرار گرفته است.
 • از مهم ترین مواردی که باید به دقت بررسی شود دکمه خاموش و روشن جارو برقی الجی است.
 • در صورت خرابی دکمه دستگاه روشن نمی­شود و باید دکمه را تعویض نمایید.
 • اگر جاروبرقی الجی شما دارای برد الکترونیکی است، برای رفع مشکل روشن نشدن؛ حتما به بررسی آن بپردازید.
 • همچنین دیمر دسته جاروبرقی ال جی را بررسی نمایید تا اگر اتصالات آن به دستگاه مشکل دارد و یا خود دیمر خراب است، رفع مشکل نمایید.
 • همچنین بررسی نمایید تا پلاتین های سیم جمع کن خراب نشده باشد که مانع روشن شدن دستگاه شود.

توجه داشته باشید که نباید سیم جمع کن را تا انتها بیرون کشید.

در صورتی که موفق به تعمیر جاروبرقی ال جی نشدید با  نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی در آی.پی امداد تماس بگیرید تا توسط اپراتور راهنمایی شوید.

نکات مربوط به سرویس و نگهداری توسط تعمیرکار تعمیرات جاروبرقی ال جی

تعمیرکار جاروبرقی ال جی به نکات مهم از سرویس و نگهداری پرداخته است تا چنانچه فنی هستید کمتر نیازمند تعمیر جاروبرقی ال جی خود شوید.

 1. فیلترهای جاروبرقی را تمیز نگه دارید.
 2. گرد و غبار موجود در فیلتر جاروبرقی می­تواند قدرت مکش دستگاه را تا حد زیادی کاهش دهد.
 3. کیسه را قبل از پر شدن کامل خالی کنید.
 4. در صورتی که کیسه به طور کامل از زباله پر شود از کارایی دستگاه کاسته می­شود.
 5. از اتصال دوشاخه جاروبرقی ال جی به پریز معیوب خودداری کنید.
 6. برای تمیز کردن دستگاه از دستمال نرم و مرطوب استفاده کنید از اسپری مستقیم آب به دستگاه خودداری کنید.
 7. در هنگام جارو کشیدن سیم را با فشار نکشید.
 8. سعی کنید به طور پیوسته برای مدت زمان طولانی از جارو برقی ال جی استفاده نکنید.
 9. در صورتی که متوجه شدید دستگاه داغ کرده است برای نیم ساعت آن را خاموش کنید.
 10. از جارو برقی ال جی هرگز برای تمیز کردن مواد قابل اشتعال مانند سیگار روشن استفاده نکنید.
 11. هنگام جمع کردن سیم جاروبرقی مواظب باشید تا سیم در جایی گیر نکرده باشد.
 12. جهت افزایش طول عمر دستگاه دفترچه راهنمای جاروبرقی ال جی را به دقت مطالعه کنید.
 13. در صورت استشمام بوی سوختگی و یا شنیدن سر و صدای اضافه به مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی ال جی مراجعه کنید.

نکات استفاده از جاروبرقی ال جی توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

تعمیر جاروبرقی ال جی در تعمیرگاه تخصصی و مجهز آی.پی با استفاده از قطعات فابریک ال جی انجام می گردد و همچنین شما از نزدیک می توانید شاهد تعمیرات جاروبرقی ال جی خود باشید، برای رفاه حال شما عزیزان در زیر به چند نکته درباره نگهداری جاروبرقی ال جی اشاره می کنیم تا کمتر به تعمیرکار جاروبرقی ال جی نیازمند شوید. نکات استفاده از جاروبرقی ال جی توسط تعمیرکار بیان شده اند.

 • بعد از 10 دقیقه استفاده از جاروبرقی ال جی به آن استراحت دهید.
 • پاکت و فیلتر جاروبرقی ال جی خود را به موقع تعویض نمایید.
 • چنانچه جاروبرقی الجی شما آب و خاک نمی باشد، آب را با آن جارو ننمایید.

هزینه تعمیرات جارو‌برقی ال جی

صرفه جویی در هزینه ها یکی از خدمات به روزی است که کاربران آی پی امداد می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

هزینه تعمیرات جاروبرقی ال جی به دلایل زیر در آی پی امداد برای کاربران مقرون به صرفه است:

 • حذف هزینه های مربوط به جابجایی دستگاه
 • تعمیر قطعات در آی پی امداد در اولویت قرار دارد.
 • دسترسی به قطعات فابریک ال جی با قیمت منطقی
 • تنظیم فاکتور هزینه ها بر اساس قیمت مصوب اتحادیه

اقدامات آی پی امداد باعث صرفه جویی 75 درصدی هزینه ها در تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی ال جی برای کاربران این مرکز شده است.

هزینه خدمات تعمیرات جاروبرقی ال جی در آی پی امداد

ممکن است برای شما نیز به هنگام استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی ال جی، این سوال ایجاد شده باشد که هزینه تعمیر و یا تعویض قطعات دستگاه چقدر است. شاید نتوان یک هزینه ثابت را برای تعمیرات جاروبرقی های این برند مطرح نمود. اما می توانیم هزینه ای تقریبی تعمیرات جاروبرقی های ال جی را برای شما بیان نمایید. در ادامه جدول هزینه ها را بررسی خواهیم کرد:

خدمات تعمیرات جاروبرقی ال جی هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی
تعویض بلبرینگ جاروبرقی ال جی 250,000 الی 370,000 تومان
تعویض پروانه موتور جاروبرقی ال جی 180,000 الی 210,000 تومان
تعویض کلکتور جاروبرقی ال جی 750,000 الی 990,000 تومان
تعویض کیت الکترونیکی جاروبرقی ال جی 230,000 الی 300,000 تومان
تعویض موتور جاروبرقی ال جی 750,000 الی 990,000 تومان
تعویض کلید جاروبرقی ال جی 90,000 الی 110,000 تومان
تعویض پاکت جاروبرقی ال جی 85,000 الی 155,000 تومان
تعویض اتصالات موتور و ذغال های جاروبرقی ال جی 95,000 الی 150,000 تومان
تعویض کابل جاروبرقی ال جی 110,000 الی 220,000 تومان

پاسخ به سوالات پر تکرار در هنگام تعمیر جاروبرقی ال جی

برخی از سوالاتی که همواره در هنگام تعمیرات جاروبرقی ال جی مطرح می شوند در این قسمت پاسخ داده خواهند شد تا بتوانید با اطمینان خاطر بیشتری تعمیرات جاروبرقی ال جی خود را به تعمیرگاه مجاز آی پی امداد بسپارید.

 • هزینه تعمیرات جاروبرقی ال جی چقدر است؟

همانطور که پیش تر متوجه شدید تعمیرات جاروبرقی و هزینه آن بستگی به نوع خرابی جاروبرقی دارد، اما این اطمینان را به شما می دهیم که با استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی ال جی در ای پی امداد می توانید هزینه های تعمیر خود را تا 75% پایین بیاورید و این یک صرفه جویی بزرگ برای شما محسوب می شود.

 • مدت گارانتی تعمیرات آی پی امداد چقدر است؟

تعمیرگاه مجاز ای پی امداد تمام تعمیرات تکنسین های خود را تا یک سال ضمانت می کند.

 • در صورت بروز مجدد مشکل پس از تعمیر هزینه جداگانه ای باید پرداخت شود؟

تعمیرات متخصصین آی پی امداد دارای گارانتی است و این به آن معناست که اگر تا یک سال بعد از تعمیر مشکل دوباره پیش بیاید متخصصین آی پی امداد موظف هستند تا به صورت رایگان این مشکل را حل کنند.

 • شیوه پردخت صورتحساب تعمیر به چه صورت است؟

هزنه تعمیرات جاروبرقی ال جی پس از اتمام تعمیرات و در صورت رضایت شما از خدمات ای پی امداد دریافت می شود.

استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی ال جی در نمایندگی آی پی امداد چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

در عصر امروزی افراد به دنبال استفاده از خدماتی هستند که بیشترین مزایا و رفاه را برای آنان به ارمغان میاورد، به همین دلیل در بخش انتهایی این مقاله قصد داریم تا به بررسی این موضوع بپردازیم که استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی ال جی در نمایندگی آی پی امداد چه مزایایی برای مصرف کننده دارد؟ نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی ال جی در آی پی امداد به شرح زیر است:

 • دسترسی به قطعات فابریک ال جی با نازلترین قیمت
 • دسترسی به تکنسین حرفه ای تعمیر جاروبرقی ال جی با تجربه بالا
 • صرفه جویی 75 درصدی در هزینه ها
 • ارائه گارانتی برای خدمات تعمیر جاروبرقی ال جی

برای تماس با دفتر آی پی امداد در تهران از شماره های زیر استفاده کنید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الجی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الجی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الجی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الجی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الجی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار جاروبرقی الجی در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات جاروبرقی الجی در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی جاروبرقی الجی به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر جاروبرقی الجی، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

91 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. امیر 16 مهر 1400

  سلام ببخشید مخزن جاروبرقی الجی موجود هست

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 مهر 1400

   سلام، برای تهیه قطعات با شماره 09333336936 از طریق واتس اپ در ارتباط باشید. برای عیب یابی و تعمیر هم میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در تهران بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
 2. زهرا 08 مهر 1400

  سلام .جارو برقی ما ال جی هست .چن روزی بود که یه صدایی میداد خیلی خفیف بود .ولی امروز یکدفعه یه صدای خیلی بلند داد ویه بویی هم داد .اما بو سوختگی نبود .مشکلش چی میتونه باشه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 مهر 1400

   سلام، پروانه ها و ذغال موتور باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی بررسی شود.

   پاسخ دادن
  ناشناس 02 مرداد 1400

  سلام ببخشید لوله ی کامل جارو برقی الجی رو می خواستم خواستم ببینم قیمتش چنده

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 02 مرداد 1400

   سلام به وبسایت آی پی یدک مراجعه کنید.

   پاسخ دادن
  طوفانیان 08 خرداد 1400

  سلام وقت بخیر من یه جارو برقی ال جی دارم امروز در زمان استفاده یک دفعه دود ازش بلند شد ولی روشن میشه میخوام بدونم چه جوری میتونم کمک یکی از تعمیرکارانتون در کرج داشته باشم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 08 خرداد 1400

   سلام، موتور نیم سوز و باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر جاروبرقی الجی تعویض شود.

   پاسخ دادن
  آرش 05 اسفند 1399

  درود موتور جاروبرقی ال جی VF-4807SH 2050 WATTS رو موجود دارید؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 06 اسفند 1399

   سلام، برای تهیه قطعات جاروبرقی ال جی با شماره 09333336936 در ارتباط باشید.

   پاسخ دادن
  حسن هاشم پور 21 مهر 1399

  سلام برس جارو ال جیvf-4807shموجود دارید آیا

  پاسخ دادن
  طاهر 06 تیر 1399

  سلام..خرطومی جارو برقی از دو جا پاره شده میخواستم ببینم میشه فقط خرطومی تعویض کرد یا نه باید کل خرطومی با دو سرش ک یکطرف آن کنترل خاموش و روشن کردن قرار داره انجام بشه؟؟؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 06 تیر 1399

   سلام، این خرطومی ها چون سیم داره باید یه تیکه عوض بشه و نیازی نیست کامل عوض کنید. یک خرطومی نو تهیه کنید و فقط اتصالات دو کوبل را همراه با پلاطین ها مچ کنید که همخوانی داشته باشد.

   پاسخ دادن
  محمد 12 فروردین 1399

  سلام موتور جاروبرقی ال جی۱۶۰۰وات سوخته. میشه درستش کرد یا موتور دیگه قرار داد؟؟ تقریبا هزینه ش چقدر میشه به صرف هست یا یکی دیگه خرید بهتره؟

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 12 فروردین 1399

   سلام ، باید موتور جاروبرقی ال جی خود را تعویض نمایید.

   پاسخ دادن
  روح اله 24 دی 1398

  سلام بردجاروبرقی ال جی دارید

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 25 دی 1398

   سلام دوست عزیز ، برای خرید قطعات جاروبرقی الجی با شماره 09333336936 در ارتباط باشید.

   پاسخ دادن
  سمیرا رستمی 14 آبان 1398

  سلام خسته نباشید فیلتر هپا جاروبرقی کممرسوردار الجی رو موجوددارید ؟؟

  پاسخ دادن
  اسرا مجلسی 12 آبان 1398

  سلام خسته نباشید فیلتر هپا جاروبرقی ال جی مدل vb_7320hPlموجود دارین؟؟

  پاسخ دادن
   مدیر 13 آبان 1398

   سلام ، برای خرید قطعات جاروبرقی الجی از طریق واتس آپ با شماره 09333336936 در ارتباط باشید.

   پاسخ دادن
  علیرضا جوادی 26 مهر 1398

  سلام لوله جارو برقی ال جی مدل VF-4807SHA رو موجود دارید؟ اون قسمتی که بلند و کوتاه میشه رو منظورم هست

  پاسخ دادن
  محمدعلی حسینی 05 مهر 1398

  باسلام لوله خرطومی کامل که سیم برق ازداخلش عبور کرده وکلید روشن خاموش که روی دسته آن قرار داردمربوط به جاروبرقی ال جی مدل ۲۰۰۰ وات می تونین مشهد بفرستین ممنون لطفا آدرس تعمیرکاران مشهد می خواستم

  پاسخ دادن
   مدیر 06 مهر 1398

   سلام ، برای خرید قطعات جاروبرقی ال جی میتوانید با شماره 09333336936 در ارتباط باشید و عکس قطعه مربوطه را از طریق واتس آپ یا تلگرام بفرستید .

   پاسخ دادن
  عزتی 11 شهریور 1398

  سلام فیلتر هپا جاروبرقی ال جی مدل VB-7120HRF رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ نمایندگی گلدیران تهران هم در حال حاضر موجود نداره.

  پاسخ دادن
   مدیر 11 شهریور 1398

   سلام ، برای تهیه قطعات جاروبرقی ال جی به شماره 09333336936 از طریق واتس آپ پیغام دهید .

   پاسخ دادن
  فهیمه صندوقدار 07 شهریور 1398

  سلام،خار در بالایی جاروبرقی ال جیم که قطعات اضافه داخل هست شکسته،چه جوری میتونم درستش کنم؟همش باز میمونه.

  پاسخ دادن
  محسن کریمی 27 مرداد 1398

  با سلام قطعه لولایی درب جاروبرقی ال جی کمپرسور (فالو می) دارید؟

  پاسخ دادن
  محمدی 26 مرداد 1398

  سلام.خسته نباشیدقیمت تقریبی تعویض بلبرینگ موتور جاروبرقی توربو ال جی1500 چقدر میشه؟

  پاسخ دادن
  سعد جادری 23 مرداد 1398

  سلام پوسته ی جاروبرقی در بار ازبین رفته مدل توربو پلاس هزار وششصد

  پاسخ دادن
  مهدی شکیبا 09 تیر 1398

  سلام. میخواستم بدانم1- پرس موتور جارو برقی را میشه باز کرد؟ 2- نمایندگی تعمیرات ال جی در شهرکرد کیه؟

  پاسخ دادن
   مدیر 10 تیر 1398

   سلام ف بله پرس را میتوان باز کرد ولی کار شما نیست باید ببرید تراشکازی . با شماره گلدیران 021-84733 تماس حاصل نماید .

   پاسخ دادن
1 2