logo logo تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن
تعمیر تلویزیون ایکس ویژن
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر تلویزیون ایکس ویژن به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن {LCD، LED، OLED، QLED، Plasma} {پلاسما، کیو ال ای دی، ا ال ای دی، ال ای دی، ال سی دی} در نمایندگی رسمی آی پی امداد با استفاده از تجهیزات و دستگاه های مجاز به صورت کاملا حرفه ای انجام می گیرد. مرکز آی پی امداد از جمله نمایندگی های مجاز در حوزه عیب یابی و تعمیرات انواع برندهای تلویزیون از جمله برند ایکس ویژن بر اساس متدهای جدید و تکنولوژی های پیشرفته در جهان است. آی پی امداد این امکان را فراهم کرده تا ارائه خدمات به تمامی متقاضیان در مناطق شمال، غرب، شرق و جنوب تهران در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت میسر گردد.

مرکز مدیران سرویس به عنوان نمایندگی اصلی برند ایکس ویژن در تهران شناخته می شود.

آیا میدانید با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی آی پی امداد تا 75 % در هزینه خدمات صرفه جویی مینمایید.

نحوه تماس با خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تهران

کاربران گرامی، اگر به تازگی محصول را خریداری نموده اید، کافی است با شماره نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از خدمات ویژه بهره مند شوید.

 • اگر دستگاه شما دارای گارانتی میباشد، با نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن تماس بگیرید.
 • اگر گارانتی دستگاه شما تمام شده است، برای تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در آی پی امداد میتوانید با نزدیکترین شعبه تماس حاصل نمایید یا به ثبت درخواست آنلاین بپردازید.
 • اگر به هر دلیلی قادر به قراری تماس با نمایندگی آی پی امداد برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن نبودید، شرایط ثبت درخواست تعمیرات به صورت آنلاین را در فرصتی کوتاه برای شما ایجاد کرده ایم.
 • در این مرحله پس از ثبت درخواست تعمیرات شما قادر خواهید بود تا از طریق پیامک، نام تعمیرکار آی پی امداد به همراه کد اشتراک خود را ظرف مدت کوتاهی دریافت نمایید.
 • تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن حداکثر ظرف مدت یک ساعت در محل حضور پیدا کرده و مراحل ارائه خدمات عیب یابی و تعمیرات را از سر می گیرد.
 • پس از اتمام مراحل یاد شده، تعمیرکار آی پی امداد با ارائه گارانتی و فاکتور به مشتری، وی را در جریان روند هزینه های تعیین شده برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن قرار می دهد.
 • در آخرین مرحله با ارائه یک فرم نظر سنجی، میزان رضایت مندی مشتریان از کیفیت ارائه خدمات توسط تکنسین های آی پی امداد مورد بررسی قرار می گیرد.
 • این نظرات در نوع خود از مهم ترین پارامترها در افزایش کیفیت خدمات در مرکز آی پی امداد به شمار می رود و بسیار حائز اهمیت است.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در منزل یا محل کار

آیا تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در منزل یا محل کار هم امکانپذیر است؟

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی بدون نیاز به جابجایی یا حمل و انتقال تلویزیون به نمایندگی رسمی آی پی امداد در محل / منزل، توسط تکنسین های این مرکز امکانپذیر خواهد بود. انجام مراحل عیب یابی و تعمیرات موفق بدون هیچ محدودیتی در محل زندگی کاربران، به واسطه برخورداری از دانش و تجربه های موفق تکنسین های آی پی امداد امکانپذیر گردیده است.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در مجل / منزل توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد به شرح زیر میباشد:

 • با استفاده از خدمات تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در محل، از پرداخت هزینه های اضافی مصون خواهید ماند.
 • زمانیکه عیب یابی تلویزیون ایکس ویژن در منزل شما انجام میگردد، خطرات ناشی از انتقال دستگاه به بیرون از محل شما را تهدید نمیکند.
 • شسما عزیزان میتوانید از نزدیک ناظر خدمات تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن در منزل یا محل کار خود باشید.

نمایندگی رسمی تعمیرات تلویزیون LCD، LED، OLED، QLED، Plasma ایکس ویژن Xvision

نمایندگی رسمی تعمیرات تلویزیون LCD، LED، OLED، QLED، Plasma ایکس ویژن Xvision، شرکت مادیران میباشد و شما عزیزان برای ارتباط با آن ها میتوانید با شماره 82266-021 در تماس باشید.

مهم ترین خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات تلویزیون LED، Full HD LED ایکس ویژن در تهران که به عهده شرکت مادیران است، به شرح زیر میباشد:

 • در نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن که به عهده شرکت مادیران میباشد، برای عیب یابی و تعمیر محصولات از قطعات فابریک استفاده میشود.
 • تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن در نمایندگی رسمی، آموزش دیده و متخصص در امور عیب یابی و تعمیر انواع تلویزیون این برند میباشد.
 • بنابراین با استفاده از قطعات فابریک و تعمیرکار آموزش دیده نمایندگی تعمیرات ایکس ویژن، به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود کمک شایانی مینمایید.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن یا تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد؟

اگر تلویزیون ایکس ویژن را از نمایندگی های مجاز خریداری کرده اید، می توانید برای عیب یابی و تعمیرات با این شماره 82266-021 تماس حاصل نمایید و از گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت مادیران بهره مند شوید. اما توجه داشته باشید که بعد از اتمام گارانتی، تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن؛ شامل هزینه میشود.

در این موقع، حق انتخاب با شما است که از خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن بهره مند شوید یا تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی، به مانند آی پی امداد؟

آی پی امداد برای رفاه حال مشترکین خود در سراسر کشور، امتیاز هایی را لحاظ نموده است که در ادامه به شرح آن ها میپردازیم:

 • کارشناسان آموزش دیده و مجرب در آی پی امداد با اجرای بهترین متدها در حوزه تعمیرات لوازم خانگی به ویژه عیب یابی و تعمیر تلویزیون ایکس ویژن ارائه دهنده خدماتی فوق العاده رضایت بخش به مشتریان خواهند بود.

مهم ترین حسن و مزیت انتخاب یک مرکز مجرب برای تعمیرات تلویزیون، رفع عیب و مشکلات احتمالی و افزایش طول عمر دستگاه به واسطه انجام برخی عیب یابی های فنی و تخصصی حین مراحل کار است.

 • تعمیرکاران متخصص، مجرب و متعهد در آی پی امداد با رعایت نکات بهداشتی، قوانین مشتری مداری و رعایت اصول زمانبندی مناسب به عیب یابی و تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن شما عزیزان میپردازند.
 • آی پی امداد، به آموزش تعمیرات رایگان و پرسش به تمام سوالات شما در زمینه تعمیرات تلویزیون میپردازد، تا با ما بهترین خدمات آنلاین و حضوری را تجربه نمایید.

ما مطمئن هستیم که با یکبار استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون ایکسویژن در آی پی امداد، بهترین مبلغ خود شما باشید.

روند تعیین هزینه تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در مرکز خدمات نمانیدگی آی پی امداد

روند تعیین هزینه تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در مرکز خدمات نمایندگی آی پی امداد به صورت کاملا شفاف و منصفانه مدیریت می گردد. انجام تعمیرات در مقایسه با روش هایی مانند تعویض تلویزیون یا مواردی از این دست قطعا موجب مدیریت هزینه ها برای کاربران می گردد. حتی می توان گفت که در این حالت نباید نگران هزینه های سنگین نیز بود، چرا که مرکز آی پی امداد در قالب یک نمایندگی مجاز و حرفه ای فعالیت داشته و در نتیجه کاربران و متقاضیان تعمیرات به سادگی فرصت مقایسه کیفیت و قیمت تعمیرات با سایر مراکز دیگر را نیز خواهند داشت.

در مرکز آی پی امداد هزینه تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن با توجه به چه پارامترهایی تعیین می گردد؟

 • تعمیرکار تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در آی پی امداد تنها از قطعات اورجینال در صورت نیاز به تعویض قطعات استفاده می کنند.
 • این عامل نقش مهمی در تعریف و تعیین هزینه ها برای متقاضیان خواهد داشت.
 • اولویت قرار دادن تعمیرات الگو مهم دیگری است که هزینه هایی منصفانه را در نهایت برای مشتریان ایجاد خواهد کرد.
 • بهره مندی از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته، فرصت افزایش موفقیت مراحل تعمیرات را ایجاد می کند.
 • این موضوع نقش مهمی در عیب یابی دقیق تلویزیون ایکس ویژن و پیشگیری از خرابی های جزئی این نمایشگر در آینده خواهد داشت.

نحوه عیب یابی و تعمیر تلویزیون ایکس ویژن توسط تعمیرکا نمایندگی آی پی امداد

بررسی دقیق نحوه عیب یابی و تعمیر تلویزیون ایکس ویژن توسط تعمیرکاران نمایندگی رسمی آی پی امداد قطعا اطلاعاتی مشخص و مفید را در اختیار کاربران قرار می دهد.

تعمیرات همواره یکی از مهم ترین دغدغه های کاربران لوازم خانگی بوده است. تلویزیون از جمله انواع لوازم خانگی است که به صورت مداوم مورد استفاده قرار می گیرد، در نتیجه افزایش احتمال خرابی های این دستگاه بسیار بیشتر از سایر لوازم خانگی است. قطعا تمامی شرکت ها یا مراکز تعمیرات لوازم خانگی، گزینه ای ایده آل برای تعمیرات به شمار نمی روند. نه تنها عدم اطمینان از نحوه ارائه خدمات در این مراکز، بلکه عدم اطمینان از تخصص تکنسین های این مراکز، موضوعی است که شما باید به آن توجه داشته باشید.

با این حال در بین بسیاری از مراکز فعال در حوزه تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن معرفی نمایندگی رسمی آی پی امداد خالی از لطف نیست. آنالیز مشکل یا مشکلات مهم حتی بسیاری از عیب ها و نواقص جزئی از جمله مولفه هایی است که تکنسین های آی پی امداد در ارائه خدمات به مشتریان آن را به عنوان یک اصل مهم مورد توجه قرار می دهند.

با رایج ترین مشکلات تلویزیون ایکس ویژن به همراه بهترین روش های رفع عیب این مشکلات را در ادامه این مقاله از آی پی امداد آشنا شوید.

تلویزیون ایکس ویژن روشن نمی شود، برای رفع عیب چه باید کرد؟

اگر تلویزیون ایکس ویژن روشن نمی شود احتمالا:

 • پاور تلویزیون آسیب دیده و باید فورا مورد بررسی قرار گیرد.
 • در صورتی که تعمیر پاور جوابگو رفع عیب دستگاه نباشد، می توان با تعویض پاور سوپلای به سادگی شاهد رفع مشکل روشن نشدن تلویزیون ایکس ویژن بود.
 • اما در صورتی که حتی پس از تعویض پاور سوپلای، مشکل همچنان نیز پابرجا بود، به احتمال زیاد در صورت تشخیص کارشناس تعمیرات مرکز آی پی امداد باید در اولین سرعت پاور به صورت کلی تعویض گردد.

کاربران گرامی، اگر دستگاه شما روشن نمیشود، برای عیب یابی میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن بهره مند شوید.

تلویزیون ایکس ویژن از حالت استندبای خارج نمی شود، برای رفع مشکل چه باید کرد؟

اگر تلویزیون ایکس ویژن از حالت استندبای خارج نمی شود: دلایل را بررسی کنید.

 • باقی ماندن در حالت استند بای تلویزیون یکی از مشکلات نمایشگر ایکس ویژن است.
 • در برخی مواقع حتی پس از خارج شدن از این حالت نیز کاربر تصویر یا صدایی را مشاهده نمی کند.
 • در این شرایط اولین بخشی که باید مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد، مین برد دستگاه است.
 • در صورت تعمیر این قطعه، قطعا شاهد رفع مشکل باقی ماندن تلویزیون در حالت استند بای خواهید بود.

کاربران گرامی، اگر با بررسی موارد بالا مشکل حل نشد، از خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکسویزن بهره مند شوید.

تلویزیون ایکس ویژن مدام روشن و خاموش می شود، برای تعمیرات چه باید کرد؟

اگر تلویزیون ایکس ویژن مدام روشن و خاموش می شود، برای عیب یابی و تعمیرات آن فورا اقدام کنید.

 • اگر پس از روشن شدن تلویزیون، لوگو ایکس ویژن را مشاهده می کنید اما بعد از آن تلویزیون خاموش می شود، باید مشکل را در قطعه مین برد بررسی کنید.
 • برای بررسی و عیب یابی دقیق مین برد و اطمینان ازخرابی این قطعه، نیاز به ابزارها و نرم افزارهایی کاملا پیشرفته و حرفه ای خواهید داشت.
 • بنابراین بهترین پیشنهاد ثبت درخواست تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در محل در نمایندگی رسمی آی پی امداد است.
 • در انواع تلویزیون های LED ایکس ویژن می توان شاهد بروز این نوع از مشکلات رایج بود.

در نظر داشته باشید که تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن تخصص میخواهد.

تصویر در هنگام پخش صدا در تلویزیون ایکس ویژن قطع می شود، علت چیست و برای تعمیر چه باید کرد؟

آیا تصویر در هنگام پخش صدا در تلویزیون ایکس ویژن قطع می شود؟ اگر پاسخ به این پرسش مثبت است، باید سریعا نسبت به رفع مشکل اقدام کنید.

 • قطعی تصویر در تلویزیون ایکس ویژن از جمله مشکلاتی است که به طور معمول در انواع دستگاه ها و انواع مدل های این تلویزیون که فاقد گارانتی هستند، رخ می دهد.
 • در تلویزیون های 47 اینچی ایکس ویژن که دو قطعه با نام LN در آن وجود دارد، بیشتر می توان شاهد وجود این مشکل بود.
 • LN باعث ایجاد پروتکت در برد تلویزیون شده و این موضوع در نهایت به قطع شدن تصویر منجر می گردد.

استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی ایکس ویژن بهترین انتخاب برای شما عزیزان میباشد.

صدا در تلویزیون ایکس ویژن قطع می شود، برای تعمیرات چه باید کرد؟

در صورتی که صدا در تلویزیون ایکس ویژن قطع می شود، برای بازگرداندن تنظیمات به حالت طبیعی می توانید این نکات را مورد توجه قرار دهید.

 • مهم ترین قطعه برای عیب یابی در صورت بروز این مشکل، پاور است.
 • پاور به عنوان اصلی ترین علت قطعی صدا در تلویزیون های ایکس ویژن شناخته می شود.
 • در صورتی که پس از بررسی پاور همچنان با این مشکل مواجه بودید، باید نسبت به بررسی کنترل تلویزیون نیز اقدام کنید.
 • چرا که خرابی پاور می تواند به صورت مستقیم در خراب شدن کنترل تلویزیون برای مدیریت میزان صدا نیز تاثیرگذار باشد.

خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات تلویزیون Xvision به حفظ کیفیت دستگاه شما کمک میکند.

لکه های رنگی روی تلویزیون ایکس ویژن ایجاد شده اند، برای رفع مشکل چه باید کرد؟

اگر لکه های رنگی روی تلویزیون ایکس ویژن ایجاد شده اند:

 • باید علت را با بررسی قسمت های LCD و یا RGB پیدا کنید.
 • اصلی ترین علت ایجاد لکه های رنگی روی نمایشگر، استفاده طولانی مدت از تلویزیون است.
 • برای رفع این مشکل در سریع ترین زمان ممکن با کارشناسان تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در مرکز آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تلویزیون ایکس ویژن بهترین انتخاب برای شما است.

تلویزیون ایکس ویژن دیر روشن می شود، برای تعمیرات آن چه باید کرد؟

اگر تلویزیون ایکس ویژن دیر روشن می شود:

 • پاور اولین قطعه ای است که باید از سلامت آن مطمئن شوید.
 • اصلی ترین علت روشن نشدن تلویزیون به پاور مرتبط خواهد بود.
 • به همین منظور عیب یابی و رفع عیب پاور نه توسط شما بلکه توسط تکنسین های ماهر آی پی امداد قطعا برطرف کننده این مشکل خواهد بود.
 • راه اندازی مجدد یا ریست کردن تلویزیون نیز می تواند پیشنهاد مناسبی برای تغییر تنظیمات نمایشگر و رفع ایراد ایجاد شده باشد.

امیدواریم با مطالعه آموزش عیب یابی تلویزیون ایکس ویژن بدون پرداخت هزینه به رفع مشکل دستگاه خود بپردازید.

استفاده از خدمات تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد

در پاسخ به این سوال که چرا استفاده از خدمات تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد به کاربران و مشتریان پیشنهاد می شود؟ باید گفت که آی پی امداد تنها یک نمایندگی تعمیرات در کشور نیست. این مرکز جزء مراکز پیشرفته و حرفه ای در حوزه سرویس دهی، عیب یابی و تعمیر انواع تلویزیون ایکس ویژن با بهترین شرایط برای کاربران و متقاضیان در کشور است.

اما در این بین کاربران تلویزیون های ایکس ویژن قادر خواهند بود تا در کوتاه ترین فرصت ممکن با استفاده از خدمات کارشناسان و تکنسین های آی پی امداد شاهد رفع هر نوع ایراد در دستگاه تلویزیون خود باشند.

مهم ترین مزایا انتخاب نمایندگی آی پی امداد:

 • بهره مندی از خدماتی حرفه ای با هزینه هایی شفاف و کاملا منصفانه برای مشتریان
 • مشاهده سرعت و کیفیت بالا در ارائه خدمات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن
 • اعزام تکنسین های مجرب در محل ظرف حداکثر یک ساعت پس از ثبت درخواست کاربران جهت تعمیرات تلویزیون ایکسویژن
 • امکان بهره مندی از خدماتی حرفه ای نظیر مشاوره های آنلاین عیب یابی و تعمیر تلویزیون ایکس ویژن به صورت کاملا رایگان
 • بهره مندی از گارانتی طولانی مدت 3 الی 12 ماهه
 • اطمینان از کیفیت تعمیرات و اصالت قطعات در صورت نیاز به انجام مراحل تعویض

خلاصه و نتیجه گیری مقاله تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در نمایندگی آی پی امداد

خلاصه و نتیجه گیری مقاله تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در نمایندگی آی پی امداد شامل نکاتی است به شرح زیر میباشد:

 • آی پی امداد مرجعی معتبر و مطمئن در ارائه خدمات تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در تهران و در سراسر کشور است.
 • بهره مندی از متدهای پیشرفته در حوزه تعمیرات اصل مهمی است که می توان در آی پی امداد شاهد آن بود.
 • استفاده از قطعات فابریک یکی از اولویت هایی است که در این مرکز همواره به آن توجهی ویژه می شود.
 • تعمیر انواع قطعات تلویزیون ایکس ویژن از جمله مین برد، ال ای دی، منبع تغذیه، پاور، بک لایت و غیره بدون هیچ نوع محدودیت تنها بخشی از خدماتی است که در این مرکز می توان شاهد آن بود.
 • آی پی امداد تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در ایران است.

کاربران گرامی، برای استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون ایکسویژن در آی پی امداد با نزدیکترین شعبه تماس حاصل نمایید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی تلویزیون ایکس ویژن به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر تلویزیون ایکس ویژن، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

3 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. مژگان 15 مرداد 1401

  سلام نمایندگی تعمیرات در محدوده ی پیروزی و افسریه رو میخوام

  پاسخ دادن
 2. بهمن 30 دی 1400

  باسلام برای تعمیرات درغربدتهران پونک باکدام تلفن باید تماس گرفت وآدرس راپرسید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 30 دی 1400

   سلام، با شماره 02158941 تماس حاصل نمایید

   پاسخ دادن
اینستاگرام آی پی امداد