021-58941 تماس
Logo
logo logo تعمیرات تلویزیون ال جی با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی
تعمیر تلویزیون ال جی
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر تلویزیون ال جی {LCD، LED، OLED، QLED، Plasma} {پلاسما، کیو ال ای دی، ا ال ای دی، ال ای دی، ال سی دی} در نمایندگی تخصصی آی پی امداد با استفاده از تجهیزات به روز و بر اساس جدیدترین متدهای تعمیرات در اروپا انجام می گیرد. ارائه خدمات عیب یابی و تعمیرات به صورت کاملا حرفه ای در این مرکز تنها بخشی از خدماتی است که می توان به آن اشاره کرد. امکان ارائه خدمات عیب یابی و تعمیر در سراسر مناطق شمال، غرب، شرق و جنوب تهران با سرعت و کیفیتی بسیار رضایتبخش به واسطه دارا بودن شعبات و نمایندگی های متعدد توسط تعمیرکاران آی پی امداد میسر گردیده است.

کاربران گرامی، در صورت وجود هرگونه سوال در زمینه تعمیرات تلویزیون ال جی میتوانید قسمت دیدگاه های همین مقاله و یا بخش پرسش و پاسخ با کارشناسان آی پی امداد در میان بگذارید.

نحوه تماس با نمایندگی و تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای تعمیر تلویزیون ال جی LG در تهران

کاربران گرامی، به یاد داشته باشید که آی پی امداد تنها تعمیرگاه مجاز تخصصی تعمیر تلویزیون ال جی میباشد و هیچ ارتباطی با نمایندگی رسمی گلدیران ندارد.

نحوه تماس با نمایندگی و تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیر تلویزیون الجی LG در تهران به شرح ذیل است:

 • در صورت وجود اعتبار گارانتی تلویزیون می توانید با نمایندگی تعمیرات تلویزیون الجی تماس حاصل نمایید.
 • اما در صورت اتمام گارانتی دستگاه این فرصت را خواهید داشت تا از خدمات آی پی امداد بهره مند گردید.
 • به این منظور می توانید با نزدیکترین شعبه از شعبات مرکز آی پی امداد با توجه به محل سکونت خود در غرب، شمال، شرق و جنوب تهران ارتباط برقرار نمایید.
 • در صورت عدم امکان تماس تلفنی، قادر خواهید بود تا نسبت به ثبت درخواست تعمیرات به صورت آنلاین بدون هیچ نوع محدودیتی اقدام کنید.
 • پس از ثبت درخواست اعزام کارشناس تعمیرات تلویزیون الجی توسط شما، پیامکی حاوی اطلاعاتی از جمله نام و مشخصات تکنسین به همراه کداشتراک شما، برایتان ارسال می گردد.
 • تکنسین آی پی امداد ظرف یک ساعت برای ارائه خدمات در محل حاضر می گردد.
 • پس از انجام مراحل عیب یابی و تعمیرات فاکتور هزینه تعمیرات تلویزیون الجی به همراه گارانتی خدمات که بین 3 الی 12 ماه اعتبار دارد، در اختیار مشتری قرار داده می شود.
 • در مرحله نهایی، تعمیرکار نمایندگی رسمی آی پی امداد با ارائه فرم نظرسنجی به مشتریان از میزان رضایتمندی آن ها از نحوه خدمات مطلع می گردد.
 • رضایت از کیفیت خدمات اولویت تعمیرکاران آی پی امداد در راستا ارتقا کیفیت خدمات و جلب رضایتمندی همیشگی مشتریان است.

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل یا در محل کار

امکان ارائه خدمات تعمیر تلویزیون الجی در منزل یا در محل کار یکی از مهم ترین موضوعاتی است که در آی پی امداد می توان شاهد آن بود. این موضوع در نوع خود نقش بسیار مهمی در کاهش احتمال آسیب دیدگی تلویزیون و یا هر یک از احتمالات دیگر خواهد داشت. هیچ تفاوتی بین تعمیر تلویزیون در نمایندگی رسمی آی پی امداد و ارائه خدمات تعمیرات توسط تکنسین های این مجموعه در منزل یا در محل کار به مشتریان وجود ندارد. در هر حالت تنها کیفیت است که به عنوان اصلی ترین عامل مورد توجه قرار می گیرد.

تکنسین های مجرب ای پی امداد با استفاده از تمامی تجربیات و دانش خود، خدماتی کاملا رضایت بخش را به مشتریان ارائه می نمایند. این خدمات می تواند در نوع خود تضمین کننده طول عمر دستگاه و حتی عدم خرابی مجدد آن در صورت استفاده اصولی با رعایت کلیه استاندارد های تعریف شده، باشد.

مهم ترین مزیت های تعمیرات تلویزیون ال جی در محل توسط تعمیرکاران آی پی امداد:

 • عدم نیاز به صرف هزینه های غیر ضروری برای انتقال یا جابجایی تلویزیون به تعمیرگاه
 • عدم وجود احتمال خرابی یا آسیب دیدگی تلویزیون به واسطه جابجایی یا حمل و نقل آن
 • امکان نظارت بر نحوه عملکرد تعمیرکاران آی پی امداد حین انجام مراحل عیب یابی و تعمیرات

استفاده از خدمات تعمیرات تلویزیون الجی در نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد

استفاده از خدمات تعمیرات تلویزیون الجی در نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد برای هر یک از کاربران و متقاضیان در سراسر کشور پیشنهاد می گردد. آی پی امداد به واسطه همکاری با نیروهایی حرفه ای و مجرب ارائه دهنده خدماتی متفاوت به مشتریان در سراسر مناطق تهران و به طور کلی در تمام کشور است. استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات به منظور سرویس دهی، عیب یابی و تعمیرات تلویزیون الجی در این مرکز اولویت مهمی است که تنها به منظور کسب رضایتمندی مشتریان در اولویت قرار گرفته است.

مهم ترین مزایا انتخاب نمایندگی آی پی امداد:

 • سرعت بالا در ارائه خدماتی باکیفیتی بسیار رضایت بخش به مشتریان
 • ارائه فاکتورهایی شفاف در حوزه هزینه تعمیرات تلویزیون الجی
 • امکان اعزام تکنسین هایی ماهر با توجه به منطقه سکونت مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن
 • بررسی، عیب یابی و تعمیرات با استفاده از تجهیزات پیشرفته
 • ارائه گارانتی خدمات از 3 الی 12 ماه به مشتریان با توجه به نوع عیب و مراحل عیب یابی
 • اطمینان از کیفیت خدمات و استفاده از قطعات فابریک در صورت نیاز

نمایندگی رسمی تعمیرات تلویزیون LCD، LED، OLED، QLED، Plasma ال جی LG

نمایندگی رسمی تعمیرات تلویزیون LCD، LED، OLED، QLED، Plasma الجی LG در تهران شرکت گلدیران است. برای دریافت خدمات این مرکز می توانید با شماره تلفن 021_84733 تماس حاصل نمایید. از مهم ترین خدمات این مرکز می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • در نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش تلویزیون ال جی که برعهده شرکت گلدیران می باشد، به منظور عیب یابی و تعمیرات تنها از قطعا فابریک استفاده می گردد.
 • هر یک از تعمیرکاران تلویزیون ال جی در شرکت گلدیران آموزش دیده و مجرب اند و کلیه خدمات ارائه شده توسط آن ها از نظر کیفیت و اصالت تضمین می گردد.
 • به واسطه استفاده از قطعات فابریک و انجام تعمیرات با در اختیار داشتن تجهیزات و دستگاه های پیشرفته، طول عمر دستگاه تضمین می گردد.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی یا تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد؟

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون الجی توسط شرکت گلدیران یا تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد هر یک می تواند امتیازات مشخصی را برای کاربران به همراه داشته باشد. برای بهره مندی از خدمات شرکت گلدیران می توانید با شماره 021_84733 تماس حاصل نموده و از تمامی جزئیات مرتبط با دریافت خدمات تعمیرات مطلع گردید. این در حالی است که در صورت اتمام گارانتی تلویزیون، حتی در صورت انتخاب نمایندگی گلدیران نیز باید هزینه تعمیرات پرداخت گردد.

آی پی امداد به منظور رضایتمندی و افزایش میزان رفاه مشتریان خود، امتیازات ویژه ای را در حوزه تعمیرات تلویزیون الجی در نظر گرفته است. در ادامه به شرح مهم ترین این امتیازات می پردازیم:

 • کارشناسان آموزش دیده و مجرب در مرکز آی پی امداد بهترین خدمات را در حوزه عیب یابی و تعمیرات تلویزیون الجی به مشتریان ارائه می نمایند.
 • تعمیرکاران مجرب و ماهر در مرکز آی پی امداد با رعایت کلیه نکات بهداشتی و رعایت تمامی پارامترهای مرتبط با قوانین مشتری مداری، شرایطی ایده آل را برای مشتریان ایجاد می نمایند.
 • کارشناسان تعمیر تلویزیون الجی در نمایندگی رسمی آی پی امداد با ایجاد بستر پرسش و پاسخ آنلاین، کلیه نیازهای مشتریان را به بهترین شکل ممکن پوشش می دهند.

روند تعیین هزینه های تعمیرات تلویزیون الجی در مرکز خدمات نمایندگی آی پی امداد

روند تعیین هزینه های تعمیرات تلویزیون الجی در مرکز خدمات نمایندگی آی پی امداد همچون سایر مراکز مجاز و معتبر مدیریت می گردد. در این بین اشاره به برخی از نکات از ضرورت بسیار زیادی برخوردار است. تعیین هزینه های تعمیرات در آی پی امداد به صورت کاملا شفاف امکانپذیر گردیده است و همین امر امکان هر نوع سوء استفاده را منتفی خواهد کرد. آی پی امداد در قالب یک مرکز مجاز و کاملا حرفه ای فعالیت می نماید و بر همین اساس کلیه خدمات ارائه شده به مشتریان در این مرکز دارای گارانتی و ضمانت نامه کیفی بین 3 الی 12 ماه است.

هزینه های تعمیرات تلویزیون در مرکز آی پی امداد چگونه تعیین می گردد؟

 • در مرکز آی پی امداد هزینه تعمیرات تلویزیون الجی بر اساس پارامترهای مهمی تعیین می گردد.
 • مهم ترین اولویت در آی پی امداد تعمیرات بوده و این به معنا کنترل و مدیریت هزینه ها از سوی مشتریان است.
 • استفاده از قطعات اورجینال در صورت نیاز به تعویض قطعه تلویزیون الجی از دیگر موضوعاتی است که می تواند نقش مستقیمی در تعیین هزینه تعمیرات داشته باشد.
 • بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی های روز در حوزه عیب یابی و رفع عیب تلویزیون پارامتر دیگری است که در نهایت به تعیین هزینه تعمیرات منجر می گردد.

نحوه عیب یابی و تعمیر تلویزیون ال جی توسط تعمیرکار نمایندگی مرکزی آی پی امداد در تهران

نحوه عیب یابی و تعمیر تلویزیون الجی توسط تعمیرکار نمایندگی مرکزی آی پی امداد در تهران و به طور کلی در سراسر کشور مطابق با استانداردهای جهانی است. عیب یابی هر یک از انواع تلویزیون های الجی نسل قدیم و نسل جدید توسط تکنسین های آی پی امداد می تواند دربردارنده نتیجه ای کاملا رضایت بخش برای مشتریان باشد.

تعمیرات لوازم خانگی به ویژه تلویزیون در وضعیت کنونی بازار به عنوان یک پیشنهاد منطقی از نظر هزینه ها و موارد مشابه به شمار می آید. احتمال خرابی تلویزیون به واسطه استفاده مکرر و غیر اصولی همواره یکی از مشکلاتی است که کاربران را آن مواجه هستند. اما در عین حال انتخاب نمایندگی مجاز و معتبر در حوزه تعمیرات می تواند نقش بسیار مهمی در رفع مشکل تلویزیون و تضمین عملکرد آن داشته باشد.

رایج ترین مشکلات تلویزیون الجی به همراه روش های رفع عیب آن در ادامه این مقاله از سایت آی پی امداد مورد بررسی قرار گرفته است:

خطوط افقی و عمودی روی تصویر تلویزیون الجی ایجاد شده است، برای عیب یابی چه باید کرد؟

اگر خطوط افقی و عمودی روی تصویر تلویزیون الجی ایجاد شده است، برای عیب یابی موارد زیر را بررسی کنید:

 • ایجاد خطوط افقی و عمودی قطعا از جمله مشکلات بسیار رایجی است که کاربران تلویزیون های الجی با آن مواجه می شوند.
 • اصلی ترین علت ایجاد خطوط افقی می تواند ضرب دیدگی یا مشکلات فنی در دستگاه تلویزیون باشد.
 • وجود برخی مشکلات در گیرنده تلویزیون و آنتن نیز از جمله موارد دیگری است که در نهایت به ایجاد این خطوط منجر می گردد.
 • اطمینان از محکم بودن اتصالات تلویزیون برای رفع این مشکل ضروری است.
 • در صورتی که پس از انجام عیب یابی قادر به برطرف کردن مشکل خطوط افقی و عمودی در تلویزیون نشدید، با کارشناسان آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

در تلویزیون الجی خطوط سیاه دیده می شود، برای رفع مشکل چه باید کرد؟

اگر در تلویزیون الجی خطوط سیاه دیده می شود، برای رفع مشکل موارد زیر را بررسی نمایید:

 • وجود خطوط سیاه روی تلویزیون الجی به طور معمول ناشی از سوختن پیکسل ها است.
 • سوختن پیکسل ها گاها به واسطه ورود ضربه های فیزیکی نیز ایجاد می شوند.
 • برخی از خطاهای فنی هنگام تولید و مونتاژ تلویزیون نیز می توانند علت اصلی ایجاد پیکسل های مرده باشند.
 • نقاط سیاه یا پیکسل های سوخته معمولا هرگز روشن نمی شوند.
 • این در حالی است که پیکسل های گیرکرده برخلاف پیکسل های سوخته روشن می شوند و به رنگ های سفید، آبی، قرمز دیده خواهند شد.
 • در صورت بروز این مشکل سریعا با تکنسین های تعمیرات تلویزیون الجی در نمایندگی آی پی امداد تماس حاصل نمایید.
 • در صورت عدم امکان تعمیر پیکسل (به طور معمول پیکسل های سوخته تعمیر نمی شوند) تعویض پیکسل ها تنها گزینه پیشنهادی محسوب می گردد.

نقاط نورانی در تصویر تلویزیون الجی دیده می شود، برای رفع مشکل چه باید کرد؟

اگر نقاط نورانی در تصویر تلویزیون الجی دیده می شود، برای رفع مشکل موارد زیر را دنبال نمایید:

 • خرابی یا مشکلات فنی بک لایت اصلی ترین علت ایجاد هاله سفید رنگ یا نورانی در تصویر تلویزیون است.
 • روشن بودن تلویزیون به مدت طولانی نیز می تواند یکی از دلایل این مشکل باشد.
 • روشن بودن طولانی تلویزیون از جمله مواردی است که باعث جدا شدن چسب های منشور پخش کننده در بک لایت می شود.
 • این امر باعث پخش شدن نور در یک نقطه خواهد شد.
 • در صورتی که لامپ ها دچار ایراد شده باشند، عموما قابل تعمیر نخواهند بود.
 • پس از عیب یابی این مشکل و عدم موفقیت در رفع ایراد، موضوع را در اولین فرصت با کارشناسان تعمیرات آی پی امداد در میان بگذارید.

تلویزیون الجی خاموش و روشن می شود؛ برای عیب یابی چه باید کرد؟

اگر تلویزیون الجی خاموش و روشن می شود؛ برای عیب یابی به نکات زیر توجه کنید:

 • خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون الجی را باید از جمله مشکلات آزاردهنده برای کاربران معرفی کرد.
 • در این حالت عیب یابی پاور تلویزیون را در اولویت قرار دهید.
 • خرابی آی سی یا خازن در باور مهم ترین موضوعی است که به روشن و خاموش شدن ناگهانی تلویزیون الجی منجر می گردد.
 • در صورتی که امکان تعویض قطعات معیوب وجود داشته باشد، نیازی به تعمیر نخواهد بود.
 • برای اطمینان از مشکل اصلی ایجاد شده در دستگاه، با تعمیرکاران تلویزیون الجی در نمایندگی رسمی آی پی امداد تماس بگیرید.

تلویزیون الجی خیلی دیر روشن می شود؛ برای رفع عیب چه باید کرد؟

اگر تلویزیون الجی دیر روشن می شود، یا چراغ چشمک زن به مدت طولانی روشن می ماند، باید سریعا نسبت به عیب یابی دستگاه اقدام کنید.

 • نادیده گرفتن این مشکل می تواند نقش مهمی در خرابی دائمی تلویزیون الجی داشته باشد.
 • عیب یابی پاور و برد را در اولویت قرار دهید.
 • تاخیر در روشن شدن تلویزیون می تواند یکی از مشکلات رایج در تلویزیون های ال سی دی باشد.

تلویزیون الجی به وای فای وصل نمی شود؛ برای رفع مشکل چه باید کرد؟

عدم اتصال تلویزیون به وای فای قطعا از جمله مشکلات رایج نمایشگر های الجی نیست.

 • اما در صورت بروز این مشکل پیش از هر اقدامی نسبت به تغییر محل قرارگیری مودم اقدام کنید.
 • در صورت برطرف نشدن مشکل، تلویزیون را خاموش و مجددا روشن کنید.
 • خاموش کردن مودم و روشن کردن مجدد آن را در اولویت بعدی خود قرار دهید.
 • اتصالات جانبی تلویزیون مانند فلش را جدا کنید.
 • هر یک از دستگاه های هوشمند از جمله تلفن همراه را از کنار تلویزیون بردارید.
 • تنظیمات تاریخ و زمان تلویزیون را بررسی کنید.
 • در صورت عدم موفقیت در رفع مشکل وصل نشدن تلویزیون الجی به وای فای، با تعمیرکار نمایندگی رسمی آی پی امداد تماس بگیرید.

خلاصه و نتیجه گیری مقاله تعمیرات تلویزیون الجی در آی پی امداد

در بخش خلاصه و نتیجه گیری مقاله تعمیرات تلویزیون الجی در آی پی امداد به بررسی مهم ترین نکات به شرح زیر می پردازیم:

 • آی پی امداد جزء نمایندگی ها و مراکز معتبر در ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی است.
 • کلیه خدمات ارائه شده به مشتریان در این مرکز دارای گارانتی معتبر می باشد.
 • استفاده از خدمات در آی پی امداد حتی به صورت آنلاین و کاملا رایگان نیز برای مشتریان امکانپذیر است.
 • بهره مندی از دانش و مهارت های فنی ویژه موجب تمایز خدمات این مرکز با سایر مجموعه ها شده است.
 • آی پی امداد هیچ محدودیتی را در حوزه ارائه خدمات تعمیرات به مشتریان تعیین نخواهد کرد.
 • قیمت های منصفانه اولوتی جدی در آی پی امداد است.

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار تلویزیون الجی در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات تلویزیون الجی در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی تلویزیون الجی به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر تلویزیون الجی، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست