logo logo تعمیر اجاق گاز صنعتی در تهران با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر اجاق گاز صنعتی

تعمیر اجاق گاز صنعتی
تعمیر اجاق گاز صنعتی
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر اجاق گاز صنعتی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر اجاق گاز صنعتی، فر صنعتی و برقی رستوران، کافی شاپ، هتل، قنادی و … در محل توسط آی پی امداد انجام می شود. تجهیزات آشپزی در عصر جدید تغییرات بزرگی را به خود دیده است. تولید اجاق گازهای صنعتی آشپزخانه در انواع مختلف و با قابلیت های متنوع باعث رشد صنعت آشپزی و افزایش کیفیت غذا شده است. اجاق گازهای صنعتی فردار علاوه بر شعله های بزرگ مجهز به فر نیز می باشد که کارایی آنها را دوچندان می کند. در اینجا در مورد تعمیرات اجاق گاز صنعتی صحبت می کنیم. با مطالعه کامل این مقاله می توانید با نحوه کار با این نوع محصولات و تعمیر آنها آشنا شوید و برای عیب یابی اجاق گازهای صنعتی اقدام کنید.

آی پی امداد به خدمات انواع اجاق گاز صنعتی در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران به مشتریان عزیز می پردازد.

نحوه استفاده از خدمات تعمیرات اجاق گاز صنعتی در تهران

نحوه استفاده از خدمات تعمیر اجاق گاز صنعتی در تهران شامل مراحل زیر می باشد:

  1. ابتدا با نزدیکترین شعبه تماس بگیرید یا درخواست آنلاین را در وب سایت ثبت کنید.
  2. پس از تماس مشخصات شما در سیستم مرکز ثبت می شود و نام تکنسین با کد اشتراک برای شما پیامک می شود.
  3. تعمیرکار اجاق گاز صنعتی در کمتر از یک ساعت برای تعمیرات دستگاه شما به محل مورد نظرتان می رسد.
  4. پس از عیب یابی دستگاه، فاکتور شرح خدمات و گارانتی رسمی توسط تعمیرکار به شما ارائه می شود.

تعمیر اجاق گاز آشپزخانه صنعتی

اجاق گاز آشپزخانه صنعتی به دلیل استفاده در اماکنی نظیر رستوران ها و … دارای اهمیت زیادی می باشد و اگر دچار خرابی شود، می تواند مشکلات زیادی را به بار آورد. اجاق گازهای صنعتی به دلیل ابعاد بزرگ در آشپزخانه های صنعتی کاربرد دارند. استفاده از این محصولات برای مراکزی که در زمینه پخت غذا فعالیت می کنند، بسیار مقرون به صرفه است؛ زیرا می توانند حجم زیادی از غذا را در کمترین زمان تهیه کنند و به راحتی به حجم زیادی از سفارشات پاسخ دهند. در صورت آسیب دیدن این دستگاه به دلیل وجود نمایندگی تعمیرات اجاق گاز صنعتی در تهران، کاربران می توانند به راحتی آن را تعمیر کنند.

آی پی امداد یکی از مراکزی است که به عنوان نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آشپزخانه صنعتی در تهران فعالیت می کند. کاربران می توانند بدون اتلاف وقت با کارشناسان گروه آی پی امداد تماس گرفته و در صورت خرابی دستگاه درخواست تعمیرات اجاق گاز صنعتی خود را ثبت کنند. این مجموعه دارای شعبات مختلفی در سطح شهر می باشد که می تواند در مدت زمان کوتاهی تکنسین های خود را جهت تعمیر اجاق گاز صنعتی به محل کار شما اعزام کند.

تعمیر اجاق گاز صنعتی در محل

برای تعمیر اجاق گاز یا فر صنعتی بهترین گزینه تعمیر در محل می باشد. این دستگاه ها بسیار سنگین و دارای ابعاد بزرگی هستند به همین دلیل حمل آنها و انتقال دستگاه به نمایندگی بسیار سخت و پرهزینه است. بنابراین با استفاده از خدمات نمایندگی ارائه شده در محل می توانید آنها را تعمیر کنید. با این کار امکان تعمیر اجاق گازهای صنعتی و یا فرهای صنعتی در هر نقطه از شهر وجود خواهد داشت. صاحبان مشاغل می توانند اجاق گازهای صنعتی را در غرب تهران یا سایر مناطق شهر تعمیر و بدون هزینه اضافی تعمیر کنند.

یکی از مشکلاتی که در استفاده از اجاق گازهای صنعتی با آن مواجه هستیم، پخت غیریکنواخت آنهاست. این مشکل مربوط به اجاق گاز است. اگر مهر و موم فر معیوب باشد، از پخش شدن یکنواخت حرارت جلوگیری می کند و در نتیجه غذا به طور یکنواخت پخته نمی شود. به همین دلیل در این مواقع بهتر است اجاق گاز صنعتی را در محل تعمیر و بست را تعویض کنید. البته این موضوع در مورد اجاق گازهای صنعتی قدیمی صدق می کند. در مورد اجاق گاز جدیدی که به تازگی نصب کرده اید، احتمالاً به دلیل مشکل در نصب یا تهویه نامناسب آن است.

تعمیر اجاق گاز صنعتی

راهنمای تعمیر اجاق گاز صنعتی کافی شاپ، رستوران، هتل‌ ها و …

اجاق گازهای صنعتی در رستوران ها، کافی شاپ ها، هتل ها و … نقش برجسته ای در تهیه غذا و ارائه خدمات به مشتریان دارند. به گونه ای که در صورت آسیب دیدن این دستگاه ها، کار این مراکز مختل شده و زیان های جبران ناپذیری به بدنه این مشاغل وارد می شود. در مراکزی مانند رستوران ها و هتل ها هم از اجاق گاز صنعتی و هم از فر صنعتی برای سرو انواع غذا استفاده می شود. این محصولات علاوه بر استفاده در پخت انواع غذاها، برای گرم نگه داشتن غذا نیز کاربرد دارند. به همین دلیل جلوگیری از آسیب اجاق گاز و تعمیر اجاق گازهای صنعتی در اولویت این مراکز قرار دارد.

بزرگترین مشکلی که در اجاق گازهای صنعتی پیش می آید، مربوط به گرم نشدن اجاق گاز است که عوامل زیادی می تواند در این خرابی موثر باشد. به عنوان مثال اگر المنت حرارتی مورد استفاده در ساختمان دستگاه خراب یا شکسته باشد، باعث گرم نشدن اجاق گاز می شود. در این صورت باید تعویض شود تا دستگاه به روال قبلی خود برگردد. برای اینکه بفهمید کدام المنت آسیب دیده است، باید فر را روشن کنید. در این حالت اگر صدای فن را شنیدید، اما گرما را احساس نکردید، باید المنت فن را تعویض کنید.

نحوه تعمیر فرگاز صنعتی

تعمیر فر گاز صنعتی نیاز به تخصص دارد و برای حفظ کیفیت دستگاه خود باید از خدمات یک تعمیرکار آموزش دیده بهره مند شوید.

از فر گاز برای سرخ کردن و طبخ انواع غذا استفاده می شود. کف اجاق های صنعتی نسبت به اجاق های معمولی بلندتر است و این امکان را برای آشپز فراهم می کند تا غذا را در حجم زیاد تهیه کند. باید درب فر را در هنگام استفاده کاملا ببندید تا حرارت داخل فر بماند. اما در صورت بسته نشدن درب باید هر چه سریع تر اجاق گاز صنعتی یا فر صنعتی را تعمیر کنید. اگر با تنظیم مشکل حل نشد، این لولاها باید تعویض شوند. در عین حال فرسودگی و پارگی بست و درزگیر درب نیز منجر به بسته نشدن درب می شود. با تعویض واشر مشکل حل می شود.

تعمیر فر گاز صنعتی

چگونگی تعمیر گریل برقی

گریل برقی یکی از پرکاربردترین تجهیزات آشپزخانه های صنعتی می باشد. گریل های برقی در سایزهای بزرگ و کوچک تولید می شوند که انواع بزرگ آن به دلیل قابلیت کباب کردن انواع غذاها در حجم زیاد در آشپزخانه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها برای کباب کردن انواع استیک، گوشت، ماهی، مرغ و … مناسب می باشند که در این محصولات از سیم پیچی برای تولید حرارت استفاده می شود. این سیم ها با جریان الکتریسیته گرما ایجاد می کننده که موجب کباب شدن غذا می شود. اما اگر اتصالی یا قطعی در این سیم ها رخ دهد، می تواند عملکرد دستگاه دچار مشکل کند. در این مواقع برای تعمیر گریل برقی و تعمیر یا تعویض سیم پیچی آنها باید از خدمات نمایندگی استفاده کنید.

طریقه تعمیر گاز قنادی

گاز قنادی برای پخت کیک، شیرینی و کلوچه از جمله مواردی است که در قنادی ها استفاده می شود. هر کدام از این کوره ها دارای ویژگی ها و طراحی خاصی هستند که متناسب با نوع کاربری آن ها می باشد. آسیب دیدن این کوره ها می تواند خسارات جبران ناپذیری به صاحبان مشاغل وارد کند. به همین دلیل توصیه می شود گاز صنعتی قنادی در صورت مواجه شدن با خرابی در اسرع وقت تعمیر شود.

تعمیر گاز قنادی، تعمیر فر کیک یا فر شیرینی پزی یکی از خدمات نمایندگی های تعمیراتی است که می تواند در کمترین زمان آنها را تعمیر کرده و در اختیار کاربران قرار دهد. تعمیرکار فرهای صنعتی یا فرهای صنعتی با ساخت آنها آشنایی دارد و می تواند این دستگاه ها را به نحو احسن تعمیر کند. از جمله مشکلاتی که قنادی ها هنگام استفاده از فر با آن مواجه می شوند، خرابی مشعل آنهاست.

 

تعمیر گاز قنادی

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز اجاق گاز صنعتی در آی پی امداد

نحوه استفاده صحیح از اجاق گاز و فرهای صنعتی می تواند نقش موثری در افزایش طول عمر دستگاه داشته باشد. در مقاله تعمیرات اجاق گاز صنعتی سعی کردیم شما را با انواع این دستگاه و همچنین مشکلات رایج آنها آشنا کنیم. با استفاده از نکات ذکر شده در این مقاله می توانید در صورت بروز مشکلات سطحی در دستگاه آنها را برطرف کنید.

با استفاده از خدمات مرکز تعمیرات مجاز مرکزی آی پی امداد جهت تعمیر اجاق گاز صنعتی خود صرفه جویی کرده و از گارانتی خدمات بهره مند شوید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

در بحث و گفتگوی این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده!

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال دیدگاه حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد پاسخ داده می شود.
  • لطفاً سوال خود را با جزئیات کامل مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست