logo logo تعمیر اجاق گاز صنعتی در تهران با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر اجاق گاز صنعتی

تعمیر اجاق گاز صنعتی
تعمیر اجاق گاز صنعتی
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر اجاق گاز صنعتی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر اجاق گاز صنعتی، فرگاز صنعتی و برقی برای رستوران، کافی شاپ، هتل، قنادی و … در محل انجام می گردد. تجهیزات آشپزی در عصر جدید شاهد تحولات بزرگی بوده است. تولید اجاق گاز آشپزخانه صنعتی در انواع و با قابلیت های متنوع موجب رشد صنعت آشپزی شده و کیفیت غذاها را افزایش داده است. اجاق گاز صنعتی فردار علاوه بر شعله های بزرگ مجهز به فر نیز هستند که کارایی آنها را دو چندان کرده است. در اینجا درباره تعمیرات اجاق گاز صنعتی سخن گفته می شود. با مطالعه کامل این مطلب می توانید از نحوه کار کردن با انواع این محصولات و تعمیر آنها آشنا شده و در جهت عیب یابی اجاق گاز صنعتی گام بردارید.

آی پی امداد به خدمات انواع اجاق گاز صنعتی در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران میپردازد.

تعمیرات اجاق گاز صنعتی در تهران

برای استفاده از خدمات تعمیرات اجاق گاز صنعتی در تهران مراحل زیر را طی نمایید:

  1. ابتدا با نزدیک ترین شعبه تماس حاصل نمایید یا به ثبت درخواست آنلاین در سایت بپردازید.
  2. بعد از تماس مشخصات شما ثبت میگردد و نام تکنسین با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
  3. تعمیرکار اجاق گاز صنعتی ظرف کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر می شود.
  4. بعد از عیب یابی به شما فاکتور شرح خدمات و ضمانتنامه رسمی تقدیم می گردد.

اجاق گازهای صنعتی با توجه به ابعادی که دارند، در آشپزخانه های صنعتی یا کیترینگ های خانگی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع اجاق گازها دارای انواع سه شعله و چهار شعله و … هستند. به دلیل داشتن ابعاد بزرگ و وزن سنگین در قسمت زیرین آنها چرخ‌هایی تعبیه شده است که در صورت نیاز می توان آنها را به راحتی جابجا کرد. استفاده از این محصولات برای مراکزی که در مشاغل مربوط به پخت و پز غذا نظیر رستوران ها یا کافی شاپ ها و … فعالیت دارند بسیار مقرون به صرفه است.

زیرا می توانند حجم زیادی از غذا را در کمترین زمان تهیه کرده و به راحتی پاسخگوی حجم بالایی از سفارشات باشند. در صورت خراب شدن این دستگاه ها با توجه به تعدد نمایندگی های تعمیرات اجاق گاز صنعتی در تهران کاربران می توانند آنها را به راحتی تعمیر کنند. تعدد شعب نمایندگی باعث شده تا خدمات تعمیرات اجاق گاز صنعتی در شرق تهران و یا دیگر مناطق شهر به سرعت امکان پذیر باشد.

تعمیر اجاق گاز صنعتی در محل

برای تعمیر اجاق گاز صنعتی یا فرگازها و یا برای تعمیر فرهای صنعتی بهترین گزینه تعمیر در محل است. این دستگاه ها دارای وزن بسیار سنگینی بوده و ابعاد بزرگی دارند به همین سبب حمل آنها و انتقال دستگاه به نمایندگی کار بسیار دشوار و هزینه بری است. بنابراین می توانید با استفاده از خدمات نمایندگی که در محل ارائه می شود برای تعمیر آنها اقدام نمایید. با این اوصاف تعمیر اجاق گاز های صنعتی و یا فرهای صنعتی در هر نقطه از شهر امکان پذیر خواهد بود. صاحبان مشاغل می توانند برای تعمیر اجاق گاز صنعتی در غرب تهران و یا دیگر مناطق شهر اقدام کرده و بدون هزینه های اضافی آنها را تعمیر نمایند.

یکی از مشکلاتی که در استفاده از اجاق گازهای صنعتی با آن مواجه هستیم عدم پخت یکنواخت آنهاست. این مشکل با بست اجاق گاز ارتباط دارد. اگر بست اجاق معیوب باشد مانع از پخش حرارت به صورت یکنواخت شده و در نتیجه غذا به صورت یکنواخت پخته نمی شود. به همین منظور بهتر است در این موارد نسبت به تعمیر اجاق گاز صنعتی در محل اقدام کرده و بست را تعویض کنید. البته این در مورد اجاق گازهای صنعتی قدیمی صدق می کند. در مورد اجاق گاز جدیدی که تازه نصب کرده اید احتمالاً مشکل از اشکال در نصب آن بوده و یا تهویه ی نامناسب باعث آن شده است.

تعمیر اجاق گاز صنعتی

راهنمای تعمیر اجاق گاز کافی شاپ، رستوران، هتل‌ ها و …

برای تعمیر اجاق گاز کافی شاپ، رستوران، هتل ها یا هر صنف صنعتی دیگری که دارید، کافی است با آی پی امداد تماس حاصل نمایید تا از خدمات ویژه همراه با ضمانتنامه رسمی بهره مند شوید.

اجاق گازهای صنعتی در رستوران ها، کافی شاپ ها و هتل ها و … نقش پررنگی در تهیه غذا و ارائه سرویس به مشتریان دارد. به گونه ای که اگر این دستگاه ها خراب شوند، کار این مراکز با اخلال روبرو شده و زیان های جبران ناپذیری بر پیکره این کسب و کارها وارد می شود. در مراکزی چون رستوران ها و هتل ها به منظور سرو انواع غذاها هم از اجاق گازهای صنعتی استفاده می شود و هم فرهای صنعتی کاربرد دارند. علاوه بر کاربردی که این محصولات در پخت انواع غذاها دارند، از آنها برای گرم نگه داشتن غذاها نیز استفاده می شود. به همین سبب عدم آسیب دیدن اجاق گاز و تعمیر اجاق گاز صنعتی در این مراکز در اولویت قرار دارد.

بیشترین مشکلی که در اجاق گازهای صنعتی بروز می کند مربوط به گرم نشدن اجاق گاز است، در بروز این خرابی عوامل متعددی می توانند سهیم باشند. برای مثال اگر المنت حرارتی به کار رفته در ساختمان دستگاه آسیب دیده و یا خرابی شده باشد منجر به گرم نشدن اجاق گاز می شود. در این صورت باید آن را تعویض کرد تا عملکرد دستگاه به روال سابق برگردد. برای اطلاع از این که کدام المنت خراب شده است باید اجاق را روشن کنید. در این حالت اگر صدای فن را شنیدید ولی حرارتی احساس نکردید، باید المنت فن را تعویض کنید. اما اگر گریل دستگاه کار کرد و گرما تولید نشد باید المنت گریل را عوض نمود.

نحوه تعمیر فرگاز صنعتی

تعمیر فرگاز صنعتی تخصص می خواهد و برای حفظ کیفیت دستگاه خود حتما باید از خدمات تعمیرکار آموزش دیده بهره مند شوید.

از فرگازها برای سرخ کردن مواد غذایی و پخت انواع مختلف غذاها استفاده می شود. طبقات فرگازهای صنعتی در مقایسه با فرگازهای معمولی زیاد است و این امر اجازه تهیه غذا با حجم بالا را به آشپز می دهد. درب اجاق یا فر به هنگام استفاده باید به صورت کامل بسته شود تا گرما داخل آن فر مانده و غذا را به صورت مغز پخت ارائه کند. اما اگر درب آن بسته نشود باید هر چه سریع تر برای تعمیر اجاق گاز صنعتی و یا فر صنعتی اقدام کرد. بسته نشدن کامل درب ممکن است در اثر خراب شدن لولاهای آن باشد. در این حالت باید آنها را دوباره تنظیم کرد. اما اگر با تنظیم مشکل رفع نشد باید این لولاها را تعویض نمود. در ضمن زوال و پارگی بست و درزگیر درب نیز منجر به بسته نشدن درب می شود. با تعویض درزگیر مشکل برطرف خواهد شد.

تعمیر فر گاز صنعتی

چگونگی تعمیر گریل برقی

گریل برقی از جمله پرکاربردترین تجهیزات در آشپزخانه های صنعتی است. گریل های برقی در سایز های بزرگ و کوچک تولید می شوند که انواع بزرگ آن به دلیل قابلیت گریل کردن انواع غذاها در حجم بالا در آشپزخانه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها برای گریل کردن انواع استیک گوشت، ماهی، مرغ و … مناسب است. در این محصولات از سیم پیچی ها برای تولید گرما استفاده می شود. با جریان یافتن برق در این سیم ها حرارت تولید شده و غذا به صورت باکیفیت گریل شود. اما اگر سیم پیچی های آن اتصال داشته باشد و یا دچار قطع شوند عملکرد دستگاه مختل خواهد شد. در این موارد باید با استفاده از خدمات نمایندگی برای تعمیر گریل برقی استفاده کرده و سیم پیچی آنها را تعمیر و یا تعویض کنید.

طریقه تعمیر گاز قنادی

فرگازهای پخت کیک، شیرینی، کلوچه پزی از جمله فرگازهایی هستند که در قنادی ها مورد استفاده قرار می گیرند. هر کدام از این فرگازها دارای قابلیت ها و طراحی هالی ویژه ای هستند که متناسب با نوع کاربری آنها در نظر گرفته شده است. خراب شدن این فرها می تواند خسارت های جبران ناپذیری برای صاحبان مشاغل ایجاد کند. به همین سبب توصیه می شود به هنگام مواجهه با خرابی در آنها هر چه سریع تر نسبت به تعمیر فر گاز صنعتی قنادی اقدام کنند. تعمیر فر قنادی، تعمیر فر پخت کیک یا فر شیرینی از جمله خدمات نمایندگی های تعمیرات است که می توانند آنها را در کمترین زمان تعمیر کرده و در اختیار کاربران قرار دهند.

تعمیرکار اجاق صنعتی و یا فرهای صنعتی با ساختمان آنها آشنایی دارد و می تواند این دستگاه ها را به نحو احسن تعمیر نماید. از جمله مشکلاتی که قنادان در استفاده از فرها با آن مواجه می شوند، خرابی آتش زنه آنها ست. برای رفع این خرابی باید دستگاه را از برق خارج کرده و با پیچ گوشتی آن را باز کنید. اتش زنه معیوب را خارج و آتش زنه جدید را در جای خود قرار دهید. سپس سیم کشی ها را هم به حالت قبل برگردانید.

 

تعمیر گاز قنادی

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز اجاق گاز صنعتی در آی پی امداد

نحوه استفاده درست از اجاق گازها و فرهای صنعتی می تواند در افزایش طول عمر دستگاه نقش موثری داشته باشد. در مقاله تعمیر اجاق گاز صنعتی سعی کردیم شما را با انواع این دستگاه و همچنین اشکالات رایج آنها آشنا کنیم. همچنین در این مقاله راه های رفع این ایرادات نیز ذکر شد. با استفاده از راهنمایی های یاد شده در این مقاله می توانید در صورت بروز مشکلات سطحی در دستگاه آنها را رفع کنید. اما در مواردی که مشکل حاد باشد باید آن را با استفاده از تعمیرکاران ماهر تعمیر کرد.

با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد جهت رفع عیب اجاق گاز صنعتی خود در هزینه ها صرفه جویی نمایید و از گارانتی خدمات بهره مند شوید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر اجاق گاز صنعتی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر اجاق گاز صنعتی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر اجاق گاز صنعتی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر اجاق گاز صنعتی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر اجاق گاز صنعتی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد