تعمیر اجاق گاز آریستون

تاریخ انتشار: 2 سال پیش دسته بندی: نمایندگی آریستون 0 دیدگاه
تعمیر اجاق گاز آریستون

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آریستون

تعمیر اجاق گاز آریستون در تهران

تعمیر اجاق گاز آریستون در تهران باید توسط نمایندگی تعمیرات اجاق گاز ، فر گاز ، گاز رومیزی ، فر توکار آریستون در محل انجام گردد تا باعث افزایش طول عمر اجاق گاز شما شود ، لازم است بدانید که به دلیل حساسیت در طراحی اجاق گاز آریستون باید رفع عیب آن ، توسط تعمیرکار اجاق گاز آریستون صورت گردد ، آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز اجاق گاز آریستون با سابقه ای طولانی ، درخشان و کادری مجرب در امور خدمات اجاق گاز آریستون ، در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .

چرا برای تعمیرات اجاق گاز آریستون آی.پی امداد را انتخاب نمایید ؟

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آریستون
تعمیرات اجاق گاز آریستون
 • آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز اجاق گاز آریستون با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات آریستون را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 • نمایندگی تعمیرات آریستون در آی.پی امداد جهت تعمیر اجاق گاز آریستون همراه با قطعات فابریک انجام میگردد .
 • تعمیرکار اجاق گاز آریستون با لباس فرم در محل حاضر میشود .
 • کلیه خدمات اجاق گاز آریستون با ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه انجام میگردد .

توجه : چنانچه اجاق گاز آریستون خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آریستون مندرج شده در برگه گارانتی خود تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید .

مراحل از تماس تا رفع عیب اجاق گاز آریستون در آی.پی امداد به شرح زیر میباشد :

 • در ابتدا شما عزیزان برای رفع عیب اجاق گاز آریستون با نزدیک ترین شعبه به خود در زیر تماس حاصل نمایید .
 • بعد از تماس شما با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آریستون توسط اوپراتور مربوطه راهنمایی میشوید تا چنانچه مشکل جزئی بود رفع عیب شود .
 • در غیر این صورت اطلاعات شما در سیستم مجموعه آی.پی امداد ثبت میشود .
 • بعد از ثبت اطلاعات شما ، تعمیرکار اجاق گاز آریستون ظرف کمتر از یکساعت در محل حضور پیدا میکند .
 • بعد از رفع عیب توسط تعمیرکار مربوطه با شما تماس گرفته خواهد شد و از نحوه برخورد ، عملکرد فنی و در نهایت رضایت شما از ایشان پرسش خواهد شد .
 • در نهایت شما به مشترکین تعمیرگاه مجاز اجاق گاز آریستون اضافه خواهید شد .

توجه : خدمات آی.پی امداد فقط و فقط در تهران میباشد و اطلاعاتی از شهرستان نداریم .

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آریستون در تهران

در این قسمت به سوالات متداول مشتریان و خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آریستون میپردازیم  .

سوالات متداول مشتریان درباره تعمیرات اجاق گاز آریستون :

 • چرا اجاق گاز آریستون روشن نمیشود و یا کار نمیکند ؟
 • چرا شعله اجاق گاز آریستون روشن نمیشود ؟
 • چرا فندک اجاق گاز آریستون کار نمیکند ؟
 • چرا باید ولوم اجاق گاز آریستون را به مدت طولانی نگه داریم تا روشن شود ؟
 • بوبین ، ترموکوبل ، شعله پخش کن ، سیم ترموکوبل ، پلوپز و ... اجاق گاز آریستون مشکل دارد !
 • نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آریستون در تهران کجاست ؟

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آریستون :

 • تعویض ترموکوبل اجاق گاز آریستون
 • تعویض بوبین اجاق گاز آریستون
 • تعویض سیم فندک ، شعله پخش کن و پلوپز اجاق گاز آریستون
 • کلیه خدمات اجاق گاز آریستون در محل شما عزیزان .

قطعات جامبی و شیشه اجاق گاز آریستون ارائه نمیشود .

چگونه اجاق گاز آریستون را تعمیر نماییم و تعمیرکار آریستون خود در محل شویم ؟

اکثر پخت و پز شما بر روی یک اجاق گاز انجام می شود، بنابراین برایتان بسیار ناراحت کننده است زمانی که شروع به مشکل در کارکرد معمول می کند، انواع مختلفی از اجاق گازها با برخورداری از ویژگی های مختلف و توابع مختلف وجود دارد، دانستن اینکه چه نوع اجاق گازی را شما استفاده می کنید به شما کمک می کند که علت احتمالی خطا را کم کنید.
بیایید نگاهی به هشت مورد از شایعترین مشکلات اجاق گاز آریستون بپردازیم، به طوری که هنگامی که شما مجبور به تماس با نمایندگی تعیمرات اجاق گاز آریستون شدید، می توانید بطور مناسب توضیح دهید که مشکل چیست.

آیا رنگ شعله های اشتباه در اجاق گاز آرریستون مشاهده مینمایید ؟

در صورتی که مشعل به طور صحیح عمل می کند، اجاق گاز باید شعله های آبی پایدار را بیرون بیاورد، اگر شعله های اجاق گاز شما زرد یا ناهموار باشد یا اگر شعله ها کوچکتر از حد معمول باشد، این نشان می دهد که در مشعل ها یا پیلوت های گاز مشکلی وجود دارد و برای تعمیر اجاق گاز آریستون باید دست به کار شوید.
باید مونتاژ مشعل را برداشته و بازرسی ها را در اطراف پیلوت و سر مشعل بررسی کند، سپس آنها را به طور کامل با آب تمیز کنید و گرد وخاک و آلودگی هایی نظیر چربی ها و رسوبات را حذف کنید.
سعی نکنید با مواد شیمیایی یا سیمهای خشن این قطعات را تمیز کنید زیرا ممکن است حفره های مشعل را بزرگتر کنید و مشکل را بدتر کنید.

 آیا نشت گاز از بخاری گاز آریستون متوجه شده اید ؟

اگر شما یک اجاق گاز دارید، باید یک آشکارساز گاز طبیعی یا یک آشکارساز مونوکسید کربن نصب کنید که یک زنگ هشدار را صدا می کند زمانی که سطح گاز بیش از آستانه ایمنی باشد، صدای کم گاز از اجاق های گاز معمولی است، اما اگر بوی گاز قوی تر از حد نرمال باشد، ممکن است یک نشت گاز در جایی در محل کار وجود داشته باشد، پنجره ها و درب های خود را باز کنید تا هوا را تهویه کنید و گاز را خاموش کنید، در صورتی که بوی گاز در آشپزخانه باقی بماند، هیچ چراغ یا نوری را روشن نکنید، بلافاصله با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آریستون در مرکز تهران تماس بگیرید و سعی نکنید خودتان این مشکل را حل کنید.

آیا مشعل اجاق گاز آریستون شما کار نمیکند ؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

اگر مشعل ها کار نمی کنند می توانند به علت خطا در فندک، مشعل یا سیستم احتراق الکترونیکی باشند، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مشکل، دستورالعملهای عیب یابی دفترچه راهنما را بخوانید.

آیا روشن کردن اجاق گاز آریستون مساوی است با خاموش شدن برق و برای تعمیر نمیدانید چه کار کنید ؟

هنگامی که سوپاپ الکتریکی را روشن می شود، سیستم برق شما را خاموش می کند، می توانید سایر وسایل دیگر را در یک مدار جدا کنید و جعبه فیوز را باز کنید، اجاق گاز آریستون را روشن کنید و دوباره امتحان کنید اگر دوباره مشکل الکتریکی اجرا شد، ممکن است مجبور شوید نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آریستون در شرق تهران را خبر کنید.
همچنین می تواند یک مشکل با مدار، پریز برق یا خود اجاق گاز آریستون باشد.

چرا صفحه اجاق گاز الکتریکی آریستون گرم نمی شود ؟

اگر یکی از صفحات اجاق گاز آریستون ظروف شما را گرم نکند، عنصر صفحه پخت ممکن است ناقص باشد و شما باید یک متخصص فنی برای تعمیر اجاق گاز آریستون در غرب تهران تماس بگیرید.
نکته: اگر شما از تابه هایی با پایه های ناهموار استفاده می کنید، همچنین می توانید مشکل در ظروف پخت و پزتان داشته باشید، بنابراین ظرف های قدیمی را دور بریزید و ظروف جدید را جایگزین کنید.

آیا مشکلات گرمایش با مشعل مغناطیسی در اجاق گاز آریستون دارید ؟

سوپاپ های مغناطیسی کمی متفاوت از سایر سوپاپ های الکتریکی هستند که گرما را از طریق مغناطیس انتقال می دهند، این کار باعث افزایش کارایی آنها می شود و آنها را برای استفاده ایمن تر می کند، اما به این معنی است که تنها ظروف ساخته شده از مواد آهنی بر روی آنها کار می کنند.
برای بررسی اینکه آیا تابه شما از مواد آهنی تشکیل شده است، آهنربا را روی ظروف قرار دهید و در صورتی که آهنربا به ظروف بچسبد می توانید از این ظروف بر روی اجاق گاز با مشعل مغناطیسی استفاده کنید، بنابراین اگر ظروف شما از مواد آهنی تشکیل شده باشد، اما گرما هنوز کار نمی کند، پس مسئله با خود کفپوش است و ممکن است تعمیرات اجاق گاز آریستون مورد نیاز باشد.

چرا تنظیم گرما در اجاق گاز آریستون امکان پذیر نیست ، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد  ؟

اگر یک مشعل روشن می شود اما سطح گرما را نمی توان تنظیم کرد (به عنوان مثال، آن تا زمانی که روشن است در حد معینی باقی می ماند، بدون توجه به آنچه شما با تنظیمات انجام می دهید)، این می تواند منجر به تعویض اشتعال شود، برای تعیین اینکه آیا مشکل در سوئیچ است، تمام سوئیچ ها را خاموش کنید، شارژ را از هم جدا کنید و آن را به یک ظرف جداگانه متصل کنید، اجاق را روشن کنید و سوییچ را روی آن مشعل تنظیم کنید تا ببینید آیا کار می کند، هر سوئیچ معیوب باید جایگزین شود.

چرا یک نماد 'E' در کنترل های آشپزخانه چشمک می زند

نماد 'E' نشان می دهد که یک سوئیچ به صورت مستمر فشار داده می شود، شما می توانید با تمیز کردن پانل هر گرد و غباری را که باعث ایجاد این خطا شده است را حذف کنید، توجه داشته باشید، با این حال، تمیز کردن همچنین ممکن است باعث شود که برخی قسمت های اجاق گاز آریستون همچنان مرطوب باشد، بنابراین سعی کنید با استفاده از یک سشوار برای خلاص شدن از شر رطوبت استفاده کنید.
اگر هیچ کدام از این نکات کار نکند، سعی کنید کلید سوئیچ قدرت را برای سوپاپ راه اندازی مجدد تنظیم کنید، اگر هنوز مشکلی دارید، ممکن است لازم باشد که صفحه لمسی جایگزین شود، شما می توانید با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آریستون تماس بگیرید تا پانل لمسی جایگزین نصب کنید.

توصیه های نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آریستون به مشتریان :

 • سعی نمایید همیشه صفحه اجاق گاز و سرشعله های اجاق گاز آریستون خود را تمیز نگه داری ، زیرا آلودگی و گرفتگی این قسمت از اجاق گاز موجب مشکلاتی همچون کم شدن شعله و یا حتی قطع شعله اجاق گاز میشود .
 • در هنگام استفاده از کلید جرقه اجاق گاز سعی نمایید بیش از 10 ثانیه کلید را نگه ندارید ، نگهداری کلید اجاق گاز آریستون موجب سوختگی ترانس جرقه میشود .
 • شعله های اجاق گاز آریستون حتما باید به رنگ آبی بسوزد در صورت مشاهده این شعله ها به رنگ قرمز و یا زرد حتما با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آریستون تماس بگیرید .
 • توجه داشته باشید غذا به هیچ عنوان نباید از ظروف در سطح اجاق گاز سرریز شود ، چون این امر موجب معیوب شدن ، ترموکوبل ، سرشعله و ترانس جرقه اجاق گاز میشود .
 • توصیه اکید نمایندگی تعمیر اجاق گاز آریستون به مشتریان در هنگام خرید سرویس سالیانه اجاق گاز آریستون به طور مرتب است ، این کار نه تنها نیاز شما را به تعمیر اجاق گاز آریستون را در طول سال به حداقل میرساند ، بلکه به طول عمر دستگاه نیز می افزاید .
 • هنگام نصب اجاق گاز آریستون در مجاورت دستگاه های برودتی به مانند یخچال خودداری نمایید .

هر چند مدت یکبار محل اتصالات مربوط به اجاق گاز آریستون را بررسی نمایید برای این کار به هیچ عنوان از فندک و کبریت استفاده ننمایید ، توصیه نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آریستون به مشتریان برای بررسی نشتی گاز از اتصالات مربوطه به اجاق گاز آریستون استفاده از کف حاصل از مواد شوینده است ، اگر در هنگام استفاده از کف شاهد ایجاد حباب در محل اتصالات بودید ، بدانید که اتصالات اجاق گاز آریستون نشتی دارد و باید نسبت به رفع عیب اجاق گاز آریستون اقدام نمایید .

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آریستون با استفاده و بهره گیری از خدمات ارائه شده در اروپا جهت جلب رضایت شما عزیزان مفتخر به خدمات بهینه در سراسر تهران میباشد . شما عزیزان چنانچه نیاز به تعمیر فر گاز و یا اجاق توکار ( مبله ) ، رومیزی و... هستید با نزدیکترین شعبه خود در زیر تماس حاصل نمایید .

تعمیر اجاق گاز  آریستون در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر اجاق گاز آریستون در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر اجاق گاز آریستون در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر اجاق گاز آریستون در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیر اجاق گاز آریستون در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر اجاق گاز آریستون در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر اجاق گاز آریستون در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر اجاق گاز آریستون در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

همچنین شما عزیزان برای تعمیر ماشین لباسشویی آریستون و یا تعمیر اجاق گاز برندهای مختلف میتوانید از خدمات آی.پی امداد استفاده نمایید .

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
پیشگیری از ویروس کرونا