نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الجی

تعمیر ماشین لباسشویی الجی

نمایندگی تعمیرات لباسشویی الجی

تعمیر ماشین لباسشویی الجی در تهران توسط خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز رسمی و مرکزی در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران عیب یابی و رفع عیب مینماید ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات لباسشویی الجی ، دفترچه راهنمای فارسی ، علت ارور ، رفع کد خطای لباسشویی الجی ، نحوه عیب یابی و آموزش تعمیرات لباسشویی الجی را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی الجی بهره مند شوید .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الجی

برای تعمیر ماشین لباسشویی الجی با کجا تماس بگیریم ؟ نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الجی در تهران کجاست ؟ تلفن تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی الجی ؟

مجموعه آی پی امداد تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی الجی با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات الجی جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الجی

عرصه بهترین باشیم.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات الجی را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

چرا برای تعمیرات ماشین لباسشویی الجی آی.پی امداد را انتخاب نمایید ؟

 • مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی الجی با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات لباسشویی الجی را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 • در تعمیرگاه مجاز  الجی کلیه خدمات همراه با قطعات فابریک و ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه انجام میگردد .
 • تعمیرکار لباسشویی الجی جهت تعمیرات همراه با لباس فرم در محل حاضر میشود .
 • بااستفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی الجی تا 75% در هزینه تعمیرات صرفه جویی نمایید .

توجه : چنانچه لباسشویی الجی خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الجی مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید ، همچنین لازم است بدانید که مجموعه آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الجی یا نمایندگی رسمی الجی و زیر نظر گلدیران نمیباشد و با استفاده از مجوز مربوطه تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی الجی بوده که خدمات را در محل ارائه میدهد .

 

مراحل از تماس تا رفع عیب ماشین لباسشویی الجی ( عیب یابی ماشین لباسشویی الجی)

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ماشین لباسوشیی الجی خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ماشین لباسشویی الجی ) به محل شما اعزام میگردد .

4 : تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای 3 الی 12 ضمانتنامه رسمی میباشد .

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی الجی در تهران

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیرات  لباسشویی الجی ( تعرفه تعمیرات ماشین لباسشویی الجی ) خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه خدمات ماشین لباسشویی الجی رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی الجی

 • ماشین لباسشویی الجی باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد ، برای تراز کردن از پیچهای زیر ماشین استفاده کنید.
 • در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما هست ، ماشین لباسشویی الجی خود را نصب نفرمایید .
 • لباسشویی شما از سطح دیوار بیش از 5 سانتی متر باید فاصله داشته باشد .
 • در هنگام کار ولوم تایمر ماشین لباسشویی الجی را تغییر ندهید .
 • هنگام تغییر برنامه ابتدا ماشین لباسشویی الجی خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید .
 • هنگامی که ماشین لباسشویی الجی شما خاموش است ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید .
 • بعد از شستشو ، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین لباسشویی الجی را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید .
 • هر چند وقت یکبار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد .
 • بعد از هر شستشو در ماشین را باز بگذارید تا هوا داخل ماشین گردش نموده و رطوبت آن از بین برود .
 • هر چند وقت یکبار بدون ریختن لباس در ماشین برنامه کامل شستشو را با استفاده از یک ماده حلال کلسیم انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود .
 • محفظه جا پودری را هر چند وقت یکبار تمیز نمایید .
 • برای دو شستشوی متوالی حداقل یکساعت فاصله قرار دهید .
 • استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم در ماشین لباسشویی ، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود .

آموزش تمیز کردن فیلتر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اتوماتیک ال جی در نمایندگی تعمیرات

ماشین لباسشویی اتوماتیک ال جی مجهز به یک فیلتر پمپ تخلیه می باشد که  مانع اتفاقاتی از قبیل گم شدن دکمه لباس و یا شل شدن لباس می شود. در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چطور تکه های گم شده از لباس خود در ماشین لباسشویی را پیدا کرده ماشین لباسشویی ال جی خود را برای سال ها سالم نگه دارید.

ال جی پیشنهاد می کند که فیلتر پمپ تخلیه را از وجود هر جسمی پا ک کنید و تجمع گرد و خاک و ... را در سطح فیلتر به طور ماهانه برطرف کنید.

قبل از شروع: مطمئن شوید که دستگاه خالی و خاموش است و هیچ آبی در دیگ آن دیده نمی شود.

 • پنل دسترسی را در قسمت پایین پنل جلوی ماشین لباسشویی پیدا کنید.
 • یک ظرف کم عمق مانند ماهی تابه در نزدیکی خود داشته باشید تا در صورت لزوم برای جمع کردن آب موجود در پنل دسترسی از آن استفاده کنید.
 • پنل دسترسی را باز کرده و با کشیدن زبانه آن به پایین و بیرون، آن را جدا کنید تا شیلنگ تخلیه و فیلتر پمپ تخلیه را ببینید.
 • شیلنگ تخلیه را در ظرفی که در بالا اشاره کردیم، نگه دارید و سر شیلنگ را بردارید تا آب موجود در دستگاه کاملا خالی شود. مراقب باشید که شیلنگ را زیاد نکشید تا پیچ خوردگی آن مانع تخلیه کامل آب نشود.
 • وقتی آب دستگاه خالی شد، سرپوش شیلنگ را بگذارید و شیلنگ را دوباره در جای خود قرار دهید.
 • سپس با چرخاندن فیلتر در خلاف جهت عقربه های ساعت، آن را بیرون بکشید. با استفاده از یک دستمال آب بیرون آمده بعد از برداشتن فیلتر را خشک کنید.
 • هر جسم گم شده ای که در فیلتر به دام افتاده است را برداشته و تجمع آشغال و گرد و خاک را از سطح فیلتر پاک کنید.
 • برای تمیز کردن بیشتر، فیلتر را زیر شیر آب بشویید.
 • وقتی تمام شد، تمام مراحل بالا را برعکس انجام دهید.
 • فیلتر پمپ را در جایگاهش قرار داده و در جهت عقربه های ساعت بچرخانید.
 • و در آخر پنل دسترسی را ببندید.

لطفا هر چند وقت یک بار فیلتر پمپ تخلیه را چک کنید. به خصوص اگر مشاهده کردید که ماشین لباسشویی با سرعت کمتری تخلیه می کند و یا نمایشگر کد OE را نمایش می دهد.

خدمات در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الجی

 • تعمیر ماشین لباسشویی الجی در محل
 • تعویض پممپ تخلیه ماشین لباسشویی الجی
 • تعویض هیدروستات لباسشویی الجی
 • تعویض شیر برقی لباسشویی الجی
 • تعویض دیگ ، کاسه نمد ، سه نظام و بلبرینگ لباسشویی الجی
 • تعویض لاستیک دور درب لباسشویی الجی
 • تعویض فیلتر لباسشویی الجی
 • تعویض و تعمیر تایمر لباسشویی الجی
 • کلیه خدمات لباسشویی الجی در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الجی

ارور ماشین لباسشویی الجی

ماشین لباسشویی های ال جی در هنگام مشکل توسط حروف و اعداد اروری بر صفحه نمایشگر دستگاه نمایش میدهند که بیانگر علت مشکل پیش آمده برای لباسشویی ال جی میباشند.ما در آی.پی امداد ارورهای لباسشویی ال جی را برای شما فراهم آورده ایم تا قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی از علت ارور آگاهی پیدا کرده و پس از بررسی موارد سطحی و ساده با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید به دلیل اینکه گاهی با بررسی همین موارد ساده مشکل برطرف شده و دیگر نیاز به تعمیر لباسشویی ال جی نمیباشد.

کد خطاهای ماشین لباسشویی الجی و توضیحات آن را در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی دنبال کنید .

کد خطای ماشین لباسشویی الجیشرح خطای لباسشویی الجی
IEهیدروستات و ورودی آب
OE پمپ تخلیه
HEهیتر ارور
TEمقاومت ترمیستور
FEآب بیش ازحد هیدروستات
PEهیدروستات 21-23 اهم
CEقفل شدن موتور
DEسوییچ درب
UEنامتعادل بودن داخل دیگ
AEنشتی آب سوییچ کف
DHEخطای خشک کن ترمیستور خشک کن

تعمیر ماشین لباسشویی الجی در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی الجی تخصص میخواهد و حتما برای حفظ طول عمر لباسشویی الجی باید از قطعات فابریک استفاده نمود  ، در نظر داشته باشید که تعمیرگاه مجاز لباسشویی الجی با استفاده از خدمات در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الجی تعمیرات را در محل انجام داده و  تعمیرکاران مربوطه به روز بوده و از تکنولوژی غافل نمیباشد ، در زیر شما را با امکانات لباسشویی الجی آشنا خواهیم نمود .

در طراحی لباسشویی های الجی از جدیدترین و پرکاربردترین تکنولوژیها استفاده شده است. رده انرژی این لباسشویی ها به صورت A+++ که جزو کم مصرف ترین دستگاه ها محسوب میشود.در طراحی لباسشویی های الجی سیستم شستشو 6Motion نیز به کاربرده شده است که برای هتر شسته شدن لباس ها در شش حالت مختلف مانند شستشوی دستی ، شستشوی چرخشی و ... البسه را شستشو میدهد.

این لباسشویی ها دارای 14 برنامه شستشو میباشند که شستشوی سریع ، شستشو ملحفه ، شستشو البسه تیره ، شستشو پارچه نخی ، شستشو ترکیبی ، شستشو آلرژیک ، شستشو با بخار و ... از مهم ترین آن هاست.

لباسشویی های الجی دارای خاصیت بخار دهی واقعی یا true steam است که علاوه بر خاصیت ضد آلرژی که دارد باکتری های لباس ها را نیز ازبین میبرد همچنین چروک لباس ها و بوی نامطبوع آن ها را نیز از بین میبرد.لباسشویی های هوشمند الجی رامیتوان از طریق گوشی و یا تبلت کنترل کنید.

یکی ازکاربردی ترین و مهم ترین امکانات لباسشویی های الجی قابلیت اضافه نمودن لباس حین کار است.رای این کار ابتدا دستگاه را در حالت مکث pause قرار دهید سپس اقلام مورد نظر را اضافه نمایید .

چگونه لباسشویی ال جی را در محل تعمیر نماییم و تعمیرکار لباسشویی الجی خود شویم ؟

در این راهنما سه علت متداول در عدم کارکرد صحیح ماشین لباسشویی الجی ارائه شده است، که می توانید از طریق مطالعه دقیق و با استفاده از تصاویر به تعمیرات لباسشویی الجی در منزل بپردازید.

تولید صدا در ماشین لباسشویی الجی را چگونه تعمیر کنیم ؟

پمپ تخلیه که در ماشین لباسشویی وظیفه تخلیه کردن آب پس از شستشو را دارد ممکن است مسدود شده یا آسیب دیده باشد، اگر نویز با صدای بلند در فواصل خاصی در طول چرخه چرخش اتفاق می افتد، ممکن است پمپ تخلیه عامل این صدا باشد، این قطعه را می توان با باز کردن پمپ تخلیه و از بین بردن هر گونه آلودگی که ممکن است باعث مسدود شدن آن شده باشد و موجب ایجاد سر و صدا شود نجات داد.

تعمیر ماشین لباسشویی الجی در شرق تهران
علت تولید صدا در لباسشویی الجی

بخشی بعدی از ماشین لباسشویی الجی که می تواند سر و صدای زیادی ایجاد کند، کمک فنر است که در زیر ماشین تعبیه شده است تا تکان های زیاد ماشین در حال چرخش وان را جذب کند، این کمک فنرها از قاب ماشین لباسشویی به داخل وان متصل می شوند، اگر کمک فنر ضعیف شود، ماشین لباسشویی الجی موجب ایجاد صدای بلند در طول چرخه چرخش می شود. بارگیی بیش از حد مجاز در ماشین لباسشویی الجی باعث آسیب به کمک فنرها می شود، برای تعمیر و تعویض این قطعات که برای سلامت دستگاه ضروری هستند حتما با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الجی تماس بگیرید تا دستگاه دچار آسیب های ناشی از قرار نگرفتن کمک فنرها در محل مناسب نشود.

تعمیر ماشین لباسشویی الجی غرب تهران
کمک فنر لباسشویی الجی

نگهدارنده های فنری دیگ شستشو در مدل درب از بالای ماشین لباسشویی الجی می توانند عامل بعدی تولید صدای غیر معمول در هنگام کارکرد ماشین باشند، اگر یکی از فنرها ضعیف شود، در حالت چرخش صدایی بلند خواهید شنید،  برای رفع این مشکل باید قطعات را جایگزین کنید.

 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الجی
نگهدارنده فنر لباسشویی الجی

علت صدای زیاد ماشین لباسشویی الجی چیست؟ توضیحات کامل نمایندگی تعمیرات

 راه حل رفع صدای ماشین لباسشوی الجی چیست؟

پیشرفت تکنولوژی در لباسشویی الجی سبب راحتی و آسایش بیشتر مصرف‌کننده‌ها شده است. هم‌زمان هم با پیشرفت تکنولوژی مورد استفاده در ساخت این وسایل سبب شده است تا مشکلات جدیدی نیز به وجود آید. برخی از این مشکلات به راحتی قابل حل توسط خود کاربران است و برخی دیگر نیز نیاز است تا از تعمیرکار لباسشویی ال جی درخواست راهنمایی و کمک کرد. مشکلاتی مانند عدم چرخش دیگ ماشین لباس‌شویی ال جی ، عدم تخلیه آب ماشین لباس‌شویی. یکی از مواردی که کاربران درخواست کرده‌اند مربوط به صدای زیاد ماشین لباس‌شویی ال‌جی است. در این نوشته مهم‌ترین مسائل مربوط به صدای زیاد ماشین لباس‌شویی ال‌جی مطرح شده است که شما می‌توانید با مطالعه آن این مشکل را شناسایی و بررسی کنید. آیتم‌های بیان شده از با اهمیت‌ترین مورد آغاز شده است. پیشنهاد می‌کنیم برای رفع مشکل صدای زیاد ماشین لباس‌شویی ال‌جی از اولین آیتم شروع کنید.

علت  1 صدای زیاد لباسشویی الجی در نمایندگی تعمیرات : طبلک عقبی با بیرینگ

طبلک عقبی دارای بیرینگ یا بیرینگ‌هایی است که چرخش گردونه داخلی را نرم و روان سازد. اگر سیستم بیرینگ گردونه خراب باشد، لباسشویی الجی می‌تواند بسیار پر سروصدا باشد. در برخی دستگاه‌ها، بیرینگ‌ها جدا از طبلک عقبی به فروش می‌رسند ، با این حال اگر تولیدکننده طبلک و بیرینگ را سوار بر هم فراهم می‌کند، توصیه می‌کنیم که طبلک بیرونی و بیرینگ‌ها را با هم تعویض نمایید، زیرا جدا کردن و پرس کردن بیرینگ جدید می‌تواند شدیداً سخت و مشکل ساز باشد. البته لازم است بدانید که تعویض گردونه بیرونی و بیرینگ آسان نیست و پر هزینه خواهد بود.

علت 2 صدای زیاد لباسشویی الجی در نمایندگی تعمیرات : بیرینگ

بیرینگ در میانه گردونه خارجی قرار دارد. بیرینگ کمک می‌کند تا گردونه داخلی به نرمی و روانی بچرخد. تعویض بیرینگ گردونه یک تعمیر بسیار سخت است و لازم خواهد بود تا بیشتر قسمت‌های ماشین لباس‌شویی ال جی از هم باز شوند. اگر بیرینگ گردونه خراب باشد، توصیه می‌کنیم که گردونه خارجی و بیرینگ را با هم تعویض نمایید.

علت 3 صدای زیاد لباسشویی الجی در نمایندگی تعمیرات : بیرینگ گردونه

بیرینگ گردونه در میانه گردونه خارجی قرار دارد. بیرینگ کمک می‌کند تا گردونه داخلی به نرمی و روانی بچرخد. تعویض بیرینگ گردونه یک تعمیر بسیار سخت است ( رفع عیب باید توسط خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الجی انجام گردد ) و لازم خواهد بود تا بیشتر قسمت‌های ماشین لباس‌شویی از هم باز شوند. اگر بیرینگ گردونه خراب باشد، در صورتی که تولیدکننده این اجزا را سوار بر روی هم به فروش می‌رساند، توصیه می‌کنیم که گردونه خارجی و بیرینگ را با هم تعویض نمایید.

علت 4 صدای زیاد لباسشویی الجی در نمایندگی تعمیرات : کیت بیرینگ و مهروموم درزگیر گردونه

بیرینگ و مهروموم درزگیر گردونه در میانه گردونه خارجی قرار دارد و کمک می‌کند تا گردونه داخلی به نرمی و روانی بچرخد. اگر لباسشویی ال جی حین چرخش سر و صدای بسیاری تولید می‌کند یا اگر نشتی آبی در زیر گردونه در نزدیکی سیستم انتقال نیرو مشاهده گردید ، مهروموم درزگیر و بیرینگ به احتمال زیاد معیوب هستند. تعویض بیرینگ گردونه یک تعمیر بسیار سختی است و در عمل باید بیشتر اجزای دستگاه را باز نمود. اگر بیرینگ گردونه خراب باشد ، توصیه می‌کنیم که گردونه خارجی و بیرینگ را با هم تعویض نمایید و از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الجی در تهران بهره مند شوید .

علت 5 صدای زیاد لباسشویی الجی در نمایندگی تعمیرات : چرخ تسمه محرک

چرخ تسمه محرک می‌تواند عامل دیگری برای صدای زیاد ماشین لباس‌شویی ال‌جی شما باشد. چرخ تسمه محرک ممکن ساییده ، ترک برداشته ، شل شده یا خمیده شده باشد . چرخ تسمه محرک را جدا نموده و به دقت بازرسی‌اش کنید. اگر چرخ تسمه معیوب یا آسیب دیده بود ، تعویض‌اش نمایید. توجه داشته باشید که تسمه معیوب باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الجی تعویض گردد .

علت 6 صدای زیاد لباسشویی الجی در نمایندگی تعمیرات : چرخ تسمه

چرخ تسمه محرک ممکن ساییده، ترک برداشته، شل شده یا خمیده شده باشد. چرخ تسمه محرک را جدا نموده و به دقت بازرسی‌اش کنید. اگر چرخ تسمه معیوب یا آسیب دیده بود، تعویض‌اش نمایید.

علت 7 صدای زیاد لباسشویی الجی در نمایندگی تعمیرات : کوپلینگ موتور

کوپلینگ موتور می‌تواند معیوب باشد و منجر به صدای زیاد ماشین لباس‌شویی ال‌جی شما گردد . کوپلینگ موتور ، موتور را به سیستم انتقال نیرو ماشین لباس شویی وصل می‌کند . اگر وزن البسه از حد مجاز بار عبور نماید، کوپلینگ مانع از چرخش دستگاه می‌شود تا به موتور و سیستم انتقال نیرو آسیبی نرسد . خود کوپلینگ ممکن است به دلیل استفاده زیاد دچار خرابی شود. کوپلینگ موتور را بازرسی نمایید تا از عدم خرابی اطمینان حاصل کنید. اگر کوپلینگ خراب بود، آن را تعویض نمایید.

علت 8 صدای زیاد لباسشویی الجی در نمایندگی تعمیرات  : کلاچ

یکی دیگر از مشکلات مربوط به صدای زیاد ماشین لباس‌شویی ال‌جی سیستم کلاچ دستگاه است. سیستم کلاچ ، اتصال بین سیستم انتقال نیرو و گردونه داخلی شستشو را فراهم می‌کند، یعنی کمک می‌کند که گردونه به تدریج به سرعت چرخش مناسب برسد. با ساییده شدن کلاچ در طول زمان ، ممکن است در حین مرحله چرخش دستگاه یا در حین اتمام مرحله چرخش، سر و صدای زیادی تولید کند. کلاچ قابل تعمیر نیست ، اگر معیوب بود تعویض اش کنید.

علت 9 صدای زیاد لباسشویی الجی در نمایندگی تعمیرات : تسمه محرک

تسمه محرک می‌‍تواند معیوب باشد . در طول زمان ، تسمه محرک می‌تواند خشک شده ، از گرما آسیب دیده یا شروع به ترک برداشتن نماید . در نهایت ، قسمتی از تسمه می‌تواند پاره شود ، و باعث صدای زیاد تسمه ماشین لباس‌شویی در زمان کار کردن موتور شود . برای تشخیص خرابی تسمه محرک ، آن را به دقت بازرسی نمایید. اگر تسمه محرک آسیب دیده یا به کل خراب بود ، تعویض‌اش نمایید .

علت 10 صدای زیاد لباسشویی الجی در نمایندگی تعمیرات : مجموعه تسمه ها

یکی از تسمه‌های محرک می‌تواند معیوب باشد . در طول زمان ، تسمه محرک می‌تواند خشک شده ، شروع به ترک برداشته یا از گرما آسیب ببیند. در نهایت ، قسمتی از تسمه می‌تواند پاره شود ، و باعث صدای زیاد تسمه ماشین لباس‌شویی در زمان کار کردن موتور شود. برای تشخیص خرابی تسمه محرک، آن را به دقت بازرسی نمایید. اگر تسمه محرک آسیب دیده یا به کل خراب بود، تعویض‌اش نمایید.

علت 11 صدای زیاد لباسشویی الجی در نمایندگی تعمیرات : سیستم انتقال نیرو

سیستم انتقال نیرو دستگاه می‌تواند ساییده یا خراب باشد. این سیستم دارای چرخ‌دنده‌هایی است که می‌توانند معیوب شده و باعث ایجاد صدای بلند ماشین لباس‌شویی در زمان کارکرد دستگاه شوند. با این حال، این حالت بسیار نادر است. قبل از تعویض سیستم انتقال نیرو، نخست تمامی دیگر اجزا با احتمال خرابی را چک کنید.

علت ۱2صدای زیاد لباسشویی الجی در نمایندگی تعمیرات : پمپ تخلیه

اگر ماشین لباس‌شویی الجی هنگام تخلیه آب سر و صدای زیادی تولید می‌کند ، امکان دارد پمپ تخلیه دچار گرفتگی و انسداد یا خرابی پمپ باشد. برخی اوقات ذرات یا تکه‌های لباس می‌توانند در پمپ تخلیه‌گیر نمایند. برای تشخیص گرفتگی پمپ، پمپ را جدا نموده و آن را برای هرگونه گرفتگی بررسی کنید. اگر پمپ عاری از گرفتگی بود، اما هم‌چنان در حین تخلیه پر سر و صدا بود، پمپ را تعویض نمایید.

حالا متوجه شدید که پمپ تخلیه نیز میتواند عامل صدای زیاد لباسشویی الجی باشد ، برای تعویض پمپ تخلیه فابریک و رفع عیب صدا میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در تهران بهره مند شوید .

علت ۱3 صدای زیاد لباسشویی الجی : موتور محرک

دلیل دیگر صدای بلند ماشین لباس‌شویی می‌تواند موتور محرک باشد. بیرینگ‌های موتور محرک می‌توانند ساییده شده باشند. عموماً موتورهای ماشین‌های لباس‌شویی حین کارکرد بسیار آرام و بی سر و صدا هستند. برای تشخیص خرابی موتور ماشین لباس‌شویی، تسمه محرک را از ماشین لباس‌شویی جدا نموده و سپس موتور را راه‌اندازی کنید. اگر موتور هم چنان صدای بلندی داشت، به این معنی این است که موتور محرک خراب بوده و نیاز به تعویض دارد.

چنانچه با آموزش لازم نتوانستید رفع عیب نمایید ، کافی است از خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز لباسشویی الجی بهره مند شوید .

علت  14 صدای زیاد لباسشویی الجی در نمایندگی تعمیرات : شیر ورودی آب

اگر ماشین لباس‌شویی صدای بلندی ایجاد می‌کند، به خصوص زمانی که آب در حال پر شدن داخل ماشین لباس‌شویی است، ممکن است دلیل آن خرابی شیر ورودی آب باشد. در طول زمان، ته نشین شدن و تجمع مواد معدنی می‌تواند باعث گرفتگی شیر ورودی آب گردد. اگر شیر ورودی آب مسدود شده باشد، باعث ایجاد صدای بلند ماشین لباس‌شویی حین پر شدن آب  به دستگاه می‌شود. اگر شیر ورودی آب خراب باشد، تعویض‌اش نمایید. سعی نکنید شیر ورودی آب را تعمیر نمایید، زیرا باز کردن و تعمیر آن می‌تواند منجر به احتمال بیشتر خرابی‌اش شود.

اگر دلیل صدای زیاد لباسشویی الجی شما از شیر ورودی آب باشد برای رفع عیب میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الجی در آی.پی امداد بهره مند شوید .

علت یابی و رفع نشتی آب از ماشین لباسشویی الجی و نحوه تعمیر آن

اطمینان حاصل کنید که ماشین لباسشویی شما در سطح تراز قرار دارد، برای تعیین محل نشتی، شما باید در جایی که آب جمع می شود نگاه کنید و سعی کنید دریابید که از کجا آب بیرون می آید، اگر ماشین لباسشویی در سطح تراز نباشد، نشت اتفاق می افتد.

رفع رایج این مشکل را بررسی کنید، قبل از تصمیم گیری برای جایگزینی شیلنگ ها و واشر ها، تعیین کنید که آیا نشت یک مسئله ای است که می تواند به راحتی اصلاح شود، دستورالعمل راهنمای ماشین لباسشویی الجی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که از آن به درستی استفاده می کنید، در اینجا چند مشکل معمول قابل حل ارائه شده است:

 1. بارگیری بیش از حد یا عدم توازن: اگر شما سعی می کنید لباس های بیشماری را شستشو دهید، این باعث می شود که آب نشت کند، مسائل نشتی نیز ممکن است اتفاق بیفتد، اگر ماشین لباسشویی بارگیری شده باشد به طوری که لباس های سنگین تر در یک طرف قرار گرفته باشد موجب عدم تعادل می شود و ماشین در طول چرخه چرخش دچار نشتی می گردد.

اضافه کردن زمان شستشو بیشتر نیز می تواند مسبب ایجاد نشتی از ماشین لباسشویی الجی شود.

 1. اطمینان حاصل کنید که پلاگین تخلیه سازنده برداشته شده است، اگر ماشین لباسشویی الجی خود را به تازگی خریداری کرده اید، باید پلاگین تخلیه را قبل از شروع به کار حذف کنید، اگر چرخه را بدون از بین بردن پلاگین اجرا کنید، ماشین لباسشویی به درستی تخلیه نخواهد شد.تعمیر ماشین لباسشویی الجی

اطمینان حاصل کنید که شلنگ تخلیه به درستی در لوله تخلیه محافظت شده است، اگر آن را به درستی متصل نکنید، ممکن است منبع نشت باشد.تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران

اطمینان حاصل کنید که تخلیه مسدود نشده است، ممکن است به نظر می رسد ماشین لباسشویی الجی نشت می کند در حالی که در واقعیت تخلیه شما حمایت نمی شود، فیلتر و شلنگ را از هر گونه مانعی خالی کنید تا مسیر آب در تخلیه هموار باشد.

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی الجی

 

 1. اگر از مواد شوینده بیش از حد مجاز استفاده کنید، می تواند منجر به مشکلات سرریز کف شود و منجر به نشتی شود، این یک مسئله رایج در آب های شهری نرم است، اگر آب شهری میزان سختی کمتری دارد باید از مواد شوینده کمتری نیز استفاده کنید، اگر از نرم کننده آب استفاده می کنید نیز باید میزان کمتری شوینده استفاده کنید.

برای دیدن اینکه آیا مشکلی در این مورد وجود دارد، بارگیری از لباس های شسته شده را به طور معمول انجام دهید، هنگامی که بار را از ماشین لباسشویی الجی بیرون می آورید، یکی از لباس ها را در یک کاسه آب قرار دهید و آن را کمی کمی بچرخانید، اگر آب کفی می شود، لباس شما هنوز دارای مواد شوینده است و شما احتمالا از پودر بیش از حد استفاده کرده اید، برای تعمیرات ماشین لباسشویی الجی در این وضعیت کافی است مواد شوینده را به میزان لازم استفاده کنید.

 1. یک چرخه را انتخاب کنید و ببیند که آب چگونه نشت می کند، یک بار شستشو را همانطور که به طور معمول انجام می دهید، انجام دهید و بررسی کنید که ماشین لباسشویی الجی چکه می کند، اغلب شما می توانید دریابید که مشکل این است که فقط به دنبال نقطه ای هستیم که آب از دستگاه نشت می کند.
  نشت در جلوی ماشین لباسشویی الجی اغلب به علت یک لوله تخلیه مسدود شده یا یک مهر و موم ناقص، سوئیچ درب معیوب، واشر دور درب پاره شده ایجاد می شود.
  نشت در پشت ماشین لباسشویی الجی اغلب به علت شلنگ های شل و یا آسیب دیده است.
  نشت زیر شستشو اغلب ناشی از سوراخ در پمپ آب یا نشت شلنگ های داخلی است.

متداول ترین قسمت های نشتی را جایگزین کنید،  اگر نمی توانید علت دقیق نشت را پیدا کنید، و شما ماشین لباسشویی قدیمی دارید، جایگزین کردن یا تعمیر شیلنگها و اصلاح سایر متخلفان احتمالا بهترین گزینه است، با گذشت زمان قطعات ماشین لباسشویی می توانند مسدود شوند یا الاستیک را از دست بدهند، که منجر به نشت می شود. آنها باید در نهایت جایگزین شوند، بنابراین شما هم اکنون می توانید این کار را انجام دهید و جلوی نشتی را بگیرید.

اگر شما نمی خواهید تمام تعمیرات را در یک زمان انجام دهید، با اولین تعمیرات رایج شروع کنید، دستگاه خود را اجرا کنید تا ببیند آیا هنوز هم نشت می کند و تعمیرات بعدی را در لیست قرار دهید، انجام این کار را تا زمانی که بخش نشت را پیدا کنید ادامه دهید.
اگر پس از انجام تعمیرات رایج، ماشین لباسشویی الجی شما هنوز نشت می کند، با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الجی تماس بگیرید.

 

علت عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی الجی و نحوه تعمیر آن

اگر شما پس از شستشو البسه در ماشین لباسشویی الجی با لباس های مرطوب مواجه می شوید، علت آن است که آب هنوز در پایین وان شستشو موجود است و دستگاه شما به درستی تخلیه نمی شود، شما می توانید یک تماس سریع به تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی الجی انجام دهید، اما قبل از اینکه شماره گیری کنید، چرا سعی نکنید خودتان مشکل را حل کنید؟ قبل از اینکه به کمک نیاز داشته باشید ممکن است بتوانید مسئله را پیدا کنید و آن را رفع کنید و هزینه تعمیرات لباسشویی الجی را برای خود صرفه جویی کنید.

قبل از شروع بررسی و تعمیرات عدم تخلیه ماشین لباسشویی الجی دستگاه را از برق بکشید، همچنین هر آب باقی مانده در وان شستشو را از بین ببرید.

عوامل اصلی این مشکل عبارتند از: پمپ تخلیه، شلنگ تخلیه، لوله متصل به شلنگ است.

سوئیچ درب نیز از عوامل ثانویه عدم تخلیه آب است، آیا سوئیچ درب سالم است؟ اگر سوئیچ درب شکسته شود، باعث می شود دستگاه به درستی تخلیه نکند، کلید سوئیچ درب از جنس پلاستیک است و در وسط قرار دارد، برای بررسی اینکه آیا آن درست کار می کند، ماشین لباسشویی الجی را باز کنید و سوئیچ را فشار دهید، اگر صدای کلیک نشنیدید، سوئیچ نیاز به تعویض دارد، با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی الجی تماس حاصل نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی الجی در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و...

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین لباسشویی الجی در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و ...

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین لباسشویی الجی در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و ...

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین لباسشویی الجی در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و...

(20 خط ):88986181

تعمیر ماشین لباسشویی الجی در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین لباسشویی الجی در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و...

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین لباسشویی الجی در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و ...

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین لباسشویی الجی در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و ...

(20 خط ) :66715774

تعمیر ماشین لباسشویی الجی

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید الجی ، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الجی ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی ، نمایندگی تعمیرات کولرگازی الجی ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر الجی ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الجی

برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ال جی  همراه با ضمانت نامه رسمی در کمترین زمان میتوانید ، مجموعه آی.پی امداد انتخاب نمایید.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

95 دیدگاه

 • عثمان یعقوبی

  ماشین لباسشویی ما در حالت خاموشی و بیرون آوردن دو شاخه برق هم آب به داخلش میاد لطفاً راهنماییم کنید 0918؟ یعقوبی استان کرمانشاه شهر جوانرود

  No votes yet.
  Please wait...
 • عثمان یعقوبی

  سلام ماشین لباسشویی ما در حالت خاموشی و بیرون آوردن دو شاخه برق هم آب به داخلش میاد لطفاً راهنماییم کنید یعقوبی از استان کرمانشاه شهر جوانرود

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام شیربرقی ماشین لباسشویی الجی شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • قصمی

  با عرض سلام و خسته نباشید
  لباسشوییه ما ال جی اتوماتیک در بالای ده کیلویی هست
  از زمانی که خریدم مدام هنگی داره ، ارور نمیزنه ولی یک بار درست کار میکنه بدونه مشکل ، یک بار وقتی شروع به کار میکنه اب گیری میکنه و عمل شستشو رو هم انجام میده اما از مرحله rins به بعد فقط اب میگیره و تایمش همونجور میمونه ، لطفا منو راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام دوست عزیز
   برد دستگاه شما دچار مشکل است

   No votes yet.
   Please wait...
 • قصمی

  خب باید چه کاری انجام بدم ، یعنی درست شدنی هست؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   عزیز جان راهنمایی شدید ، دقت کنید ، برای تعمیر برد ماشین لباسشویی الجی نیاز به تعمیرکار دارید . موفق باشید .

   Rating: 1.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • پهلوان

  باسلام وخسته نباشید لباسشویی ما درحالت خشک کردن وقتی سرعت زیاد میشه صدا میده .درب لباسشویی رو باز کردم کاسه داخل رو که بادست میچرخانم صدا میده به نظر خودم از بلبرینگه ایا درسته هزینه تعمیرشم لطفا بگید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، بلبرینگ کاسه نمد و سه نظام لباسشویی الجی شما مشکل دارد ، هزینه آن هم حدود 300 میشود

   Rating: 1.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • مصفا

  سلام ، تایم شستشوی ماشین لباس شویی الجی ۷کیلویی من بالارفته چن مدته ، یکبار از ساعت یک ربع ب ۱ ظهر روشن کردم تا یک ربع ب ۴بعدازظهر کارش تموم شد،چرا؟ ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام تایمر لباسشویی الجی شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمد طاهری فر

  سلام
  لطفانمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در بندرعباس آدرس و شماره تلفن را بفرمائید با تشکر

  Rating: 3.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • رضاعسگری

  سلام.وقتی مقدارلباسها بیش از 2کیلو باشد بعداز آبگیری کاسه درجا می زند.درکمتر از2کیلو مشکلی ندارد.باتشکر

  Rating: 3.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، دیگ ، کایه نمد و بلبرینگ و یا کمک لباسشویی الجی شما نیاز به چک کردن دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • اسلامی

  با سلام ببخشید من دو شاخه ماشین لباسشویی رو به پریز زدم اما هیچ برقیداخل دستگاه نشده و کلا روشن نمیشه لطفا راهنمایی کنید.

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر و اتصالات برقی لباسشویی الجی خود را چک کنید

   No votes yet.
   Please wait...
 • حمید عبودياني

  با سلام
  لباسشویی ما دستور نمیگیره باید چند دفعه دکمه را فشار بدم بعد دستور میگیره

  Rating: 3.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر لباسشویی الجی شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • میلاد

  سلام ببخشید
  ماشین لباس شوییه ما هنگام کار خاموش شده و هنگامی که دوباره به برق متصل میکنیم اول روشن میشه ولی بعد۵ثانیه خاموش میشه در حالی که هنوز دو شاخه اش در پریز برقه،
  میخواستم بدونم که ایرادش چیه و هزینش چه قدر

  Rating: 2.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام موتور لباسشویی الجی و تایمر آن را چک کنید . شما نیاز به تعمیرکار الجی دارد و لباسشویی شما باید تعمیر شود.

   No votes yet.
   Please wait...
 • میلاد

  سلام ببخشید
  ماشین لباس شوییه ما هنگام کار خاموش شده و الان هر چه به برق میزنیم روشن میشه اما بعد ۵ثانیه خاموش میشه و کار نمیکنه دیکه
  میشه بکین مشکلش چیه و هزینه تعمیرش چقدره؟.

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • لیلی

  سلام خسته نباشین
  لباسشویی ما ،مدام آبگیری میکنه و بلافاصله خالی میکنه ،اصلا نمیچرخه .
  لطفا راهنمایی کنید

  Rating: 2.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی لباسشویی الجی شما نیاز به تعمیر دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • میثم وجدانی

  با سلام مدتی همینکه پریز لباسشویی رو به برق میزنم ارور se میده دلیلش چیه……

  No votes yet.
  Please wait...
 • قاسم تهرانی

  سلام وخدا قوت لباسشویی 7 کیلویی کاسه نمد و بلبرینگ تعویض شده ولی همچنان موقع خشک کردن تکان های شدیدی داره. اشکال از کجاست؟

  Rating: 3.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کمک لباسشویی الجی خود را چک کنید ، پایه های لباسشویی هم همین طور .

   No votes yet.
   Please wait...
 • یامی

  سلام وقت بخیر.ماشین لباسشویی ما هنگامی که لباس داخلش بود و تازه شروع به کار کرده بود خاموش شد و الان روشن نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید.سپاس

  Rating: 2.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی لباسشویی الجی خود را چک کنید و نیاز به تعمیر دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • امید اکبری

  سلام لباس شویی ما Eror AE میده سوییچ نشتی داره باید چیکار کنیم .ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
 • مسلم مرادی

  سلام.ماشین لباسشویی ما حین کار بعد از چندبار لرزش خاموش شد و دیگه روشن نمیشه.لطفا راهنمایی کنید.در ضمن هزینه تعمیرات اون حدودا چقدر میشه؟ با تشکر

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور و برد الکترونیکی لباسشویی الجی شما باید چک شود و بدانید بعد از حضور تعمیرکار لباسشویی الجی در محل شما جهت تعمیر لباسشویی الجی برآورد هزینه میشود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • کریم الدینی

  سلام.7 ساله که ماشین اباسشویی مونو خریدیم. ماشین لباسشویی ما طی چند سری اخیر صدا تولید می کند مثل اینکه کاسه ان شل شده باشد در حالیکه قبلا بدون صدا لباس می شست.ضمنا هیچ جابجایی صورت نگرفته.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کاسه نمد ، بلبرینگ لباسشویی الجی خود را چک کنید و شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی الجی دارید

   No votes yet.
   Please wait...
 • علی پوشه پر

  سلام من میخوام جزو یکی از نمایندگی های شما بشم باید چکار کنم من محل کارم مشهده خیابان عبادی 8سال سابقه کار دارم کهالبته یخچالولبستشوای اتوماتودوقلووبخاریوابگرمکن بوتانومنبعیولوله کشی ساختمان وتعسیسات کارم هست من چون باکسی کار میکردم جواز نگرفته بودم ولی الان جداشدم ودارم میگیرم ممنون جواب…..؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ف لطفا با گلدایران ، نمایندگی رسمی لباسشویی الجی تماس حاصل نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام چطوری میشه آب لباسشویی تمام اتوماتیک رو خارج کنیم؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، قسمت فیلتر زیر پمپ تخلیه لباسشویی الجی را باز نمایید تا آب خارج شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • پری محمدی

  سلام مدتیه اب از فیلتر پمپ تخلیه نشتی داره .هرچندمدت بازش میکنم واشغالگیری وتمیزش میکنم ..الان نشتی اون طوری ک کل اشپزخونه رو گرفت.لطفا راهنمایی کنین.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، فیلتر لباسشویی الجی خود را تعویض نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مشایخی

  سلام ماشین لباسشویی را روشن می کنیم حدود یک دقیقه کار می کند و بعد می ایستد و دیگر کار نمی کند مشکل از کجاست؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر لباسشویی الجی شما نیاز به تعمیر دارد ، شما نیاز به خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی الجی دارید .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • بهنام شیری

  با سلام لباسشویی الجی ما لاستیک دورش مقداری پارگی جزئی داره و آب میده چسب خاصی وجود داره برا تعمیرش یا باید تعویض بشه لطفآ راهنمایی کنید ممنون میشم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام لاستیک لباسشویی ال جی شما باید توسط تعمیرکار نمایندگی عمیرات تعویض گردد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مهرسام

  سلام لباسشویی ال جی تمام لمس ما مدتیه وقتی روشنش میکنم برف رو تخلیه نمیکنه ووسطای شستشو کلمهIEرونشون میده .لطفا راهنماییم کنید ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، پمپ تخلیه لباسشویی ال جی شما مشکل ارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مهرسام

  سلام لباسشویی ال جی ما مدتیه که برف روتخلیه نمیکنه ووسط تایم سشست وشوکلمهIEرونشون میده لطفا راهنماییم کنید.ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
 • سیاوش.

  با سلام. ٱیا لباسشویی پاکشوما که تحت لیسانس ال جی هست ارورهایی که میده با ارورهای ال جی یکی هست؟ٱیا ارور EL در این نوع لباسشویی وجود داره یا EI درسته و نشانه چیست؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • یاسمین

  سلام لباسشویی ما لباس هارو نصفه میشوید و خاموش میشود علتش چیه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر لباسشویی الجی شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • رضایی

  سلام. من ماشین لباسشویی ام رو 10سال پیش خریدم. طبیعتا گارانتیش تموم شده. کاملا سالمه ولی ولوم بردش کار نمیکنه. برای تعمیر کجا ببرم؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، میتوانید از خدمات نمایندگیتعمیرات لباسشویی الجی آی.پی امداد در تهران بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محبی

  سلام
  لباسشویی هفت کیلویی من خیلی با سروصدا کار میکنه
  بعد از تموم شدن شستشو هم مدام داخلش آب جمع میشه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شیربرقی و کاسه نمد بلبرینگ دیگ لباسشویی الجی خود را چک نمایید و بدانید که شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی الجی دارید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حسن ابویسانی

  سلام خسته نباشید لباسشور ال جی من نشتی اب از زیر لباسشور داره اونهم بیشتر موقع ابکشی پنل بالاشو باز کردیم اتصالات شلنگها سالمه مشکلش چیه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شیلنگهای زیر لباسشویی الجی را چک نمایید و برای خدمات از نمایندگی تعمیر لباسشویی الجی بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مسعود یوسفی

  سلام وقت بخیر
  من تازگی یه ماشین لباسشویی ۸ کیلوییه ال جی درب‌بزرگ خریدم و نصب کردم ولی هنگامی که روشن میکنیم و استارت رو میزنم یه صدای تق از کنار ماشین میاد و آب گیری نمیکن.وقتی هم که خاموش میکنم ذباره همون صدا ولی ۲بار شنیده میشه
  راهنمایی کنید ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، مشکل مربوط به برد میباشد برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی الجی بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • زهرا کاشانی

  سلام ماشین لباس شویی ما چند وقت روی صفحه اش E1نشان داده می شه مشکل کجاست

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، ارور لباسشویی الجی برای شما شرح داده شده است ، مطالعه نمایید و چنانچه یاز به تعمیر و عیب یابی داشتید ، ز خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی الجی بهره مند شید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • هرمزهمتی

  با سلام.لباسشویی الجی 7کیلوی دارم .موقع شروع سروصدا داره وبدتر موقع خشک کردن بدتر و شروع به لرزش حرکت کردن میکنه و از زیر کابینت بیرون میاد .ماشینم گیربکس هستش .لطفا راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، دیگ ، کاسه نمد ، بلبرینگ ، شفت چک شود و پایه های دیگ تراز شود ، همچنین کمک های لباسشویی الجی خود را بررسی نمایید و برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی الجی بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • امید

  باسلام و خسته نباشید
  من از لباس شویی 7کیلویی ال جی استفاده میکنم.
  مشکلی که اخیرا با آن روبرو شدیم ،پرشدن آب داخل ماشین بدون روشن کردن دستگا می باشد طوی که ازآب جمع شده آن بوی فاضلاب هم دارد.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
  باتشکر

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شیر برقی لباسشویی الجی شما مشکل دارد ، همچنین برای خدمات و رفع عیب از نمایندگی تعمیرات لباسشویی الجی بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • وحیدویسی

  سلام خسته نباشید قاپ جلو قسمت بالا ماشین لباس شوی شگسته ایا ازش دارید ممنون میشم ازتون اگه راهنمای بکنید

  No votes yet.
  Please wait...
 • ابراهیم غفاری

  سلام ماشین لباسشویی 7کیلو آل جی دارم وقتی روشن و شروع به کار میکنی ارور ال ای میده وقتی سوکت پشت بردش رو قطع و وصل میکنیم مجددا شروع بکار میکند باز چند دقیقه بعد قطع میشه همین کار رو میکنم مجددا درست میشه یکبار دارم نمایندگی همدان بردش رو عوض کرد ولی بعد یکماه بازم مشکلش باقی مونده چیکار کنم؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد لباسشویی الجی شما مشکل دارد ، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی الجی بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محسن منصوری

  سلام
  هزینه تعویض لاستیک درب لباسشویی الجی چقدر میباشد به دلایلی در هنگام استفاده از دستگاه ازکنار شیشه جلویی آب نشت میکند (کنار لاستیک چسبیده به شیشه مقداری بریده شده).

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • امین ایزدی

  با سلام خدمت اساتید محترم بنده مدتی قبل ی ماشین لباسشویی ال جی ده کیلویی البته بدون گارانتی از بندر عباس خریدم نصبش کردم بدون مشکل کار میکرد تا اینکه الان مدتیه وقتی لباس میزاریم بشوره بعد از چند دقیقه که از برنامه شستشو میگذره کارش متوقف میشه یعنی بوق میزنه می‌ره رو حالت استپ بعد دوباره پلی میکنیم دوباره بعد چند دقیقه همینطور میشه برنامه های شستشوو رو هم عوض میکنیم درست نمیشه لطفاً راهنماییم کنید اگر هم نیاز به تعمیرکار هست بهم بگید ممنون از لطفتون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی لباسشویی الجی شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعمیر از خدمات آی.پی امداد در محل بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • امین ایزدی

  سلام خدمت اساتید محترم بنده مدتی قبل از بندر عباس ی ماشین لباسشویی ال جی ده کیلویی خرید ام بدون گارانتی قبلاً مشکل نداشت ولی الان وقتی چند دقیقه از شستشو میگذره کارش متوقف میشه و بوق میزنه

  No votes yet.
  Please wait...
 • محمد منصوري

  سلام خسته نباشيد ماشين لباسشويي بنده ال جي تمام اتوماتيكه وعيبش اينه كه لباسشويي موقعه خاموش بودن از شير تعبيه شده در لاستيك درب ورود لباسشويي كه زرد رنگ ميباشد آب ميچكه ممنون ميشم راهنماييم كنيد

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لاستیک لباسشویی الجی شما باید تعویض گردد ، برا تعویض لاستیک و رفع عیب دستگاه میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   Rating: 4.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • صداقت

  باسلام
  ماشین لباسشویی ما دور بر عکسش مقداری صدا میدهد و میلرزد و تقریبا کار نمی کند ؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، پایه ها ، وزنه روی دیگ ، کمک ها ، بلبرینگ دیگ لباسشویی الجی خود را چک نمایید ، همچنین برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   Rating: 1.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • مریم

  همیشه ک لباس ها را می شستم کم یا زیاد به خوبی کف می کرد و مشخص بود کفش زیاده
  اما الان لباس های توی ماشین خیلی کم کف کرد اندازه ای که روی لباس ها کف بود نه بیشتر
  دوباره حجم کمتری از لباس را ریختم یه کمی بیشتر کف کرد باز هم مثل قبل نبود ک کف فراوان کند آیا خراب است؟
  و یا اینکه خراب است و لباس ها را به خوبی تمیز نمیکند؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، فیلتر پایین را تمیز نمایید ، همچنین پمپ تخلیه لباسشویی الجی خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • قاسم

  سلام لباس شویی من هنگام کار کردن دو بار خاموش روشن شد وازجایی که به برق وصل بود جرقه زد و خاموش شد و دیگه روشن نمی شه مشکلش کجاست وهزینه ش چنده

  Rating: 4.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، دوشاخه برق ، پریز را ابتدا چک نمایید ، چنانچه مشکل نداشت ، تایمر لباسشویی ال جی خود را چک نمایید . همچنین برای رفع عیب و تعمیر میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمدرضا

  سلام ؛ خسته نباشید ماشین لباسشویی(LG 8 کیلویی) من ارور iE میداد گفتن که عیبش از شیربرقیه اون رو عوض کرد ولی دوباره ارور میداد. دوباره گفت از هیدروستاتشه که اون رو تعویض کرد و گفت 300,000 تومن هزینه اش میشه ؛ آیا هیدورستات LG این قیمت هستش با تعویض و غیره .

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شما باید از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی الجی بهره مند میشدید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • فرزانه ظهرابی

  سلام لباسشویی 11 کیلویی ال جی به مدت 10 سال هست دارمش ازش راضیم حالا چند روزه بعد از شستشو خشک نمیکنه با علامت ترازو ارور میده رو هر برنامه ای میزنم همینطوره لباسا رو کم و زیاد کردم جابجا کردم پایه هاش رو تنظیم کردیم و تراز هست لطفاراهنمایی بفرمایید ممنون از شما .

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، خشک کردن لباس ارتباطی به تراز کردن ندارد ، پمپ تخلیه چک شود ، سپس موتور . برای رفع عیب و تعمیرات لباسشویی الجی از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمد اسدی

  ماشین لباسشویی ال جی ۸ کیلویی دارم زمان که استارت میکنم شروع به اب گیری میکند و قطع نمیشود و دیگ پر از آبمیشود بعد از مدتی خاموش میشود و درب بر اثر فشار آب باز میشود و همه اب ان از درب بیرون میریزد

  No votes yet.
  Please wait...
 • محمد اسدی

  ماشین لباسشویی ال جی ۸ کیلویی دارم زمان که استارت میکنم شروع به اب گیری میکند و قطع نمیشود و دیگ پر از آبمیشود بعد از مدتی خاموش میشود و درب بر اثر فشار آب باز میشود و همه اب ان از درب بیرون میریزد ،تنها روی sports کار میکند

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شیربرقی و برد الکترونیکی لباسشویی الجی شما باید چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • زهرا حیدری

  سلام
  می خواستم بدونم امکان تعویض جهت درب ماشین لباسشویی وجود داره؟
  من میخواستم به جای سمت چپ از سمت راست باز بشود که به کابینت ها برخورد نکند

  No votes yet.
  Please wait...
 • اسدپور یاسین

  باعرض سلام و خسته نباشید ماشین لباسشویی 8 کیلویی درب بزرگ دارم که دیشب برنامه شست و شوی 30 دقیقه ای بهش دادم بعد از چند دقیقه سر زدم دیدم خاموش شده سه شاخه رو فشار دادم دیدم شرو ع بکار کرد بعد از 10 دقیقه بوی سوختگی تو خونه اومد لباسشویی رو نگاه کردم تبدیل سه شاخه به دو شاخه آب شده بود با یک تبدیل دیگه برنامه شستشو رو ادامه دادم به نظرتون چه ایرادی داشته و آیا مشکل خاصی برای لباسشویی پیش نیومده؟ ممنون از پاسخگویی و حسن توجه شما

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، دو شاخه برق و اتصالا لباسشویی الجی خود را چک نمایید یا برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیرات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • زینب گودرزی

  سلام وقت بخیر من دیروز پیامی فریتادم خدمتتون مبنی بر اینکه ماشین لباسشویی من 10 کیلویی و وقتق روشنش میکنم پیام cancel BH میده و نمیتونم برنامه شستشو رو انتخاب کنم کلا روی این جمله قفل میشه لطفا راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
 • ناصر بلوچ

  سلام و خسته نباشید.بنده ماشین لباسشویی اتوماتیک درب از جلو دارم ک فقط رو تایمر 30 دقیقه عمل شستشو رو انجام میده و رو تایمرهای بالاتر روشن هست اما چرخشی نداره

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر لباسشویی ال جی شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حمید رضا رضایی

  سلام
  ولوم لباسشوی سفت میچرخد و بعضی از برنامه های شستشو تایم نمیدهدخرابی قطعه چیست وحدود قیمت چند است

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر لباسشویی شما مشکل دارد و برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • اکبر

  سلام لباس شویی 7کیلو ال‌جی دارم تازه خریدم وقتی روشنش میکنی روی صفحه لمسی ال‌جی مینویسه ودیگه کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، چه اروری بر روی صفحه نمایش نمایان میشود ؟

   No votes yet.
   Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.