نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بکو

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در تهران با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران در محل عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، نحوه عیب یابی ، دفترچه آموزش راهنمای فارسی ، علت ارور و رفع کد خطا را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو بهره مند شوید .

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو : مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات بکو جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات بکو را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو ، سرویس ماشین ظرفشویی بکو ، رفع عیب ماشین ظرفشویی بکو ، خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بکو

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

مراحل از تماس تا رفع عیب ماشین ظرفشویی بکو ( عیب یابی ماشین ظرفشویی بکو )

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ماشین ظرفشویی بکو خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ماشین ظرفشویی بکو ) به محل شما اعزام میگردد

4 : تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

5 : جهت نیاز به نمک ماشین ظرفشویی بکو ، مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی بکو ، قرص ماشین ظرفشویی بکو ، مایع براق کننده ماشین ظرفشویی بکو با شماره نمایندگیهای ما در زیر ( سراسر تهران ) تماس حاصل نمایید .

6 : در صورتیکه ماشین ظرفشویی بکو خریداری نموده اید با تلفن مندرج شده در برگه ضمانتنامه تماس حاصل نمایید در غیر این صورت بر روی خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بکو در تهران کلیک نمایید .

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو

قابل ذکر است تمامی تعرفه تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو بر حسب  تعرفه مصوبه خدمات ماشین ظرفشویی مجموعه آی پی امداد ( طبق تعرفه اتحادیه ) میباشد . همچنین برای رفاه حال شما عزیزانهزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو را کاملا شفاف سازی نموده ایم .

گارانتی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو

شاید تعجب کنید !!! مگه میشه شرکتی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو را هم با اوصاف اینکه یک دستگاه برقی و الکترونیکی میباشد ، گارانتی کنه ؟؟ بله میشه .

خدمات ماشین ظرفشویی آی پی گارانتی 12 ماهه داره . وقتی ماشین ظرفشویی بکو به دست تکنسینهای مجموعه درست میشه ، دیگه خیالتون راحت باشه ؛ چون ما به کارمون مطمئنیم ، تمام تکنسینها ، آموزش دیده اند و تحصیلات مرتبط دارند ( آموزش دیده محصولات بکو ) . بنابراین تعمیر ماشین ظرفشویی بکو رو براتون گارنتی میکنیم که شما هم مطمئن باشید .

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در تهران

اینجا نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو میباشد ، طبق مشکلات متعددی که برای مشتریان در ارتباط با تعمیرات ظرفشویی بکو به وجود آمده بود ، بر این اساس است که : تعمیرگاه های غیر مجاز با استفاده از قطعات غیر فابریک و تخریب کردن برد الکترونیکی به دلیل عدم آگاهی و نداشتن قطعه با اخذ مبلغ اضافه و بیهوده ضرر غیر قابل جبرانی به ظرفشویی کنوود میزدند .

بنابراین با تماس با نمایندگی تعمیرات بکو در حفظ لوازم خانگی بکو خود کوشا باشید .

تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو

 • تعمیر ماشین ظرفشویی بکو
 • تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی بکو
 • تعمیر تایمر ماشین ظرفشویی بکو
 • تعویض تایمر ماشین ظرفشویی بکو
 • تعویض موتور ماشین ظرفشویی بکو
 • فروش شوینده ، قرص و نمک ظرفشویی بکو
 • چرا ظرفشویی بکو روشن نمیشود ، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

در این مورد ابتدا از پریز برق و برق ورودی مطمئن شوید که مشکلی نداشته باشد و از جریان برق مطمئن شوید، بعد از آن فیوزها را چک کنید زیرا اگر فیوزها سوخته باشد جریان برق منتقل نمی شود.

مورد دیگر این است که در صورتیکه درب ماشین ظرف شویی باز باشد ماشین ظرف شویی روشن نمی شود.

 • چرا ظرفشویی بکو ظروف را به خوبی تمیز نمیکند ، برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد ؟

اگر ظروف را به طور منظم در ماشین ظرف شویی قرار ندهید و هر کدام را در سبد مربوطه نگذارید ظرف ها به خوبی شسته نمی شود. همچنین استفاده از مواد شوینده ای که تاریخ انقضای آن گذشته باشد باعث می شود که ظروف به خوبی شسته نشده و لکه های سفیدی روی آنها باقی بماند.

دقت کنید که بیش از حد ظرف در ماشین ظرف شویی قرار ندهید چون در این صورت شروف به خوبی شسته نمی شوند و همه کثیف باقی می مانند.

محفظه مواد شوینده را باید مشاهده کنید تا به اندازه کافی مواد شستشو ریخته باشید. در صورتیکه به اندازه کافی ماده شستشو نریخته باشید مانع از تمیزی ظروف می شود.

 • چرا ظرفشویی بکو ظروف را خشک نمیکند ، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

گاهی پیش می آید که در انتهای شستشوی ظروف شما مشاهده می کنید که به خوبی خشک نشدن و همچنان خیس هستند. اگر ظروف را صحیح داخل ماشین ظرف شویی قرار ندهید در نتیجه در پایان شستشو که عمل خشک شدن انجام می شود به خوبی خشک نمی شوند.

 • باقی ماندن لکه های غذا روی ظروف در ماشین ظرف شویی بکو چگونه برطرف میشود

گاهی اوقات اتفاق می افتد که بعد از شستشو لکه هایی را روی آنها مشاهده می کنید که به دلیل مرغوب نبودن ماشده شستشو و از همه مهتر کافی نبودن مواد شستشو می باشد. داخل محفظه مواد شوینده را مشاهده کنید تا به طور کامل پر شده باشد چون در صورتیکه کم باشد ظروف به خوبی شسته نمی شوند.

 

 

 • نشتی آب در ماشین ظرف شویی بکو

دور ماشین ظرف شویی واشری جهت اب بندی قرار دارد که در صورتیکه آن واشر خراب باشد آب از دور ماشین ظرف شویی نشتس می کند. همچنین ممکن است ایراد از شناور هم باشد. یک شناور در کف ماشین ظرف شویی بکو قرار دارد که وقتی آب پر می شود به حد مورد نظر برسد شناور آن را قطع می کند در صورتیکه شناور خراب باشد آب قطع نشده و باعث نشتی آب خواهد شد.

 

 • نمایندگی مجاز ماشین ظرف شویی بکو

نمایندگی بکو دارای نمایندگی های مجاز می باشد که دارای نیروهای متخصص و مجرب بوده تا در کمترین زمان بتوانند بهترین خدمت را برای تعمیرات ماشین ظرف شویی بکو داشته باشند.

 • تعمیرات ماشین طرف شویی بکو در منزل

شرکت بکو این مزایا را در اختیار مشتریان خود قرار داده  تا در محل و حتی در محل کار شما حضور پیدا کرده و ماشین ظرف شویی شما را در کمترین زمان و بهترین کیفیت آن را تعمیر کند.

در استفاده از ماشین ظرفشویی بکو برای طول عمر دستگاه اشتباهات زیر را انجام ندهید :

1.از استفاده از هر نوع مواد حلال در داخل ماشين ظرفشويي خودداري فرماييد، زيرا اين مواد باعث انفجار يا آتش‌سوزي خواهند گشت.

2.از پاشيدن آب به داخل ماشین ظرفشویی بپرهيزيد، زيرا اين كار باعث از كار افتادن قسمتهاي الكتريكي و يا برق گرفتگي خواهد شد.

3.از وارد كردن فشار و نشستن بر روي درب ماشین ظرفشویی در هنگامي كه باز است خودداري فرماييد. اين كار باعث تغيير شكل و يا از كار افتادن دستگاه مي‌گردد.

4.از قرار گرفتن پوست بدن در جلوي قسمت تهويه بخار در هنگام كاركرد ماشین ظرفشویی بپرهيزيد زيرا بخارخروجي باعث سوختگي مي‌گردد.

5.بطور كلي باز کردن درب ماشین ظرفشویی در حين عملكرد آن توصيه نمي‌گردد. وليكن چنانچه به هر دليلي درب باز شود، يك امكان ايمني مخصوص دستگاه را خاموش مي‌نمايد. در هنگام باز شدن درب دستگاه در حين مرحله كاركرد با آب داغ و يا بلافاصله پس از اتمام كار دستگاه ظرفشويي بدليل وجود بخارات داخلي دقت لازم را مبذول فرماييد.

6.به طور منظم فیلتر ماشین ظرفشویی خود را کنترل کرده و در صورت جمع شدن مواد زائد، آن را تمیز نمایید. نظافت دائمی دستگاه عمر آن را افزایش داده و از اتلاف انرژی نیز می کاهد

در زیر به بعضی از قابلیت و توانایی های ماشین ظرفشویی بکو اشاره مینماییم ، تا با خرید آن کمتر به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو نیازمند شوید .

ماشن ظرفشویی بکو با هدف راحت تر شدن زندگی و زیبا ترشدن آشپزخانه شما طراحی شده است.

استاندارد A+++ کمترین میزان مصرف انرژی از مهم ترین ویژگی هایی است که همه ی محصولات بکو خاصه ماشین ظرفشویی بکو آن را دارا هستند.

علاوه بر این فناوری هایی در ماشین ظرفشویی بکو طراحی و اجرا شده است که عمر این دستگاه را طولانی تر و نیاز شما را به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو کمتر می کند.ویژگی هایی مانند:

1.فن‌آوری GlassShield بکو : ماشین ظرفشویی بکو با داشتن این فناوری از ظروف شیشه ای در مقابل سختی آب که باعث خط و خراش بر روی ظرف میشود مراقبت میکند و عمر ظروف شیشه ای شما را 20 برابر میکند.

2.مصرف آب فقط به میزان 6 لیتر:ماشین‌های ظرفشویی بکو با داشتن سیستم فیلتر دوگانه، میزان مصرف آب را تا 6 لیتر کاهش می دهند.

3.فن آوری SteamGloss™:ماشین ظرفشویی بکو با این امکان نه تنها ظروف شما را بدون کاهش درخشندگی خشک میکند بلکه با استفاده از بخار ظروف شما را تا 30 درصد درخشان تر میکند.

4.حسگر میزان کثیفی:این حسگر در ماشین ظرفشویی بکو درباره میزان کثیفی ظروف تصمیم گرفته و انتخاب می کند که کدام برنامه شستشو مناسب این میزان کثیفی است.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو توسط تعمیرکار ظرفشویی بکو باعث طول عمر بالا در ظرفشویی شما میشود ، نمایندگی تعمیرات بکو با استفاده از قطعات فابریک و  بهترین شوینده برای ظرفشویی بکو شما بهترین خدمات را ارائه مینماید ، در نظر داشته باشید برای تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو حتما از قطعات فابریک بکو استفاده نمایید نه متفرقه !! همچنین با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بکو تا 75 % در هزینه ها صرفه جویی نمایید .

توجه توجه : مشتریان مجموعه آی.پی در رابطه با شوینده ظرفشویی بکو مکرر سوال پرسیدند که :

 • بهترین قرص ماشین ظرفشویی بکو چیست ؟
 • مایع جلا دهنده برای ظرفشویی بکو چی بخریم ؟
 • آیا نیازی به نمک ماشین ظرفشویی بکو میباشد ؟

در اینجا میخواهیم به بهتین قرص ماشین ظرفشویی بکو ، نحوه کار نمک ماشین ظرفشویی و مایع جلا دهنده بپردازیم .

قرص ماشین ظرفشویی بکو در نمایندگی تعمیرات

اجزای مکانیکی و الکترونیکی ماشین ظرفشوی به تنهایی نمیتوانند ظروف تمیز را تحویل شما دهند ، بنابراین به شوینده ای مناسب نیاز دارید  تا ، به فرایند شستشوی ظرفشویی بکو شما کمک نماید .

کلا 3 تا شوینده برای ظرفشویی بکو شما نیاز هست .

 • قرص ماشین ظرفشویی بکو ( پودر شستشو )
 • نمک ظرفشویی بکو
 • مایع جلا دهنده ظرفشویی بکو

قرص ماشین ظرفشویی فینیش ( فول ) برای ظرفشویی بکو شما به تنهایی کفایت میکند  !!! چونکه هم شوینده دارد ، هم جرم گیر ، هم مایع جلادهنده .

بنابراین پیشنهاد ما به شما ، قرص ظرفشویی فینیش فول اصل میباشد که تنها از مجموعه آی.پی نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بکو میتوانید تهیه نمایید .

توجه توجه : قیمت قرص ماشین ظرفشویی بکو و تمام شوینده ها به قیمت عمده به سراسر ایران برای مصرف کننده ( حتی 1 عدد ) میباشد . شما عزیزان میتوانید جهت سفارش با شماره 88986179 یا تلگرام مشاور در بالا تماس برقرار نمایید .

در ادامه شما را با دلیل استفاده نمک در ظرفشویی بکو و مایع جلا دهنده آشنا میکنیم .

نمک ماشین ظرفشویی بکو در نمایندگی تعمیرات

کار قطعه ای به نام رزین گرفتن سخی آب برای شستشو در ماشین ظرفشویی بکو میباشد .این سختی آب در رزین جمع شده و نیاز به تمیزی دارد تا خود را برای شستشوی بعدی آماده نماید . کار نمک ماشین ظرفشویی بکو این است که در 5 قیقه آخر رزین را شستشو نموده و برای شسشوی بعدی آماده میکند .

توجه : سختی آب در مناطق مختلف ایران متفاوت است بنابراین در ریختن نمک ظرفشویی بکو دقت فرمایید .

مایع جلادهنده ظرفشویی بکو در نمایندگی تعمیرات

شاید برای شما یا آشنایان شما این مشکل پیش آمده است که ظرفشویی ظرفها را خش میندازد و یا ظرفها بعد از شستشو در ظرفشویی بکو لکه دار است !!! دلیل این مشکل ، مایع جلادهنده میباشد .

در اینجا به شرح کار مایع جلادهنده ظرفشویی بکو میپردازیم : مایع جلادهنده ظرفشویی بکو در 5 دقیقه آخر همراه با بخار آب ظرفها را براق میکند ، که اگر مقدار مایع جلادهنده زیاد باشد ظرفها را خش میندازد و اگر مقدار آن کم باشد باعث لکه دار شدن ظرفها میشود .

توجه توجه : این مشکل لکه دار شدن ظرفها و یا خش افتادن برروی آنها به اندازه دستی مایع جلادهنده برای ظرفشویی بکو نمیباشد ، مشکل این است که یا برنامه اشتباه به ظرفشویی بکو خود داده اید و یا برد الکترونیکی ظرفشویی بکو شما مشکل دارد .

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و...

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شمال تهران

2: نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و ...

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و ...

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و...

(20 خط ):88986181

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و...

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و ...

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و ...

(20 خط ):66715774

فروش شوینده ماشین ظرفشویی دوو به سراسر ایران

021-88986179

ارسال به سراسر تهران ، مشهد ، تبریز ، اصفهان ، اهواز ، یزد ، شیراز ، اراک ، ارومیه ، استان گیلان و مازندران ، بندرعباس و ...

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

نمایندگی تعمیرات بکو

No votes yet.
Please wait...

18 دیدگاه

 • فایزه

  سلام
  نمایندگی بکو در نوشهر را میخواهم آدرس و شماره تلفن
  ماشین ظرفشویی ک برای بار اول روشن کردم ارور E02 رو میده

  No votes yet.
  Please wait...
 • زهرا

  میخوام ظرفشوییمو واسه یک سال استفاده نکنم میخام بزارمش کنار اما تو مخزنش نمک هست چیکار باید بکنن؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یک بار ظرفشویی بکو خود را به صورت خالی بزارید فرایند شستشو را کامل کند و همچنین جرم گیری نمایید . برای رفع عیب میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • علیرضا شاهسون

  سلام ارور E01ماشین ظرفشویی علتش چیست

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، دلیل ارور e01 برای ظرفشویی بکو : عدم آبگیری میباشد ، شیربرقی چک شود . برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • رضایی

  سلام خسته نباشید من تازگی یه مدل از ظرفشویی بکومدلDFN28320S خریداری کردم و برای اولین بار که از دستگاه استفاده کردم صداش خیلی زیاده ممنون میشم راهنماییم کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، دلیل صدای ظرفشویی میتواند مشکل از پمپ تخلیه ، موتور یا … باشد ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • علی

  سلام
  علت روشن نشدن صفحه نمایش و ظرفشویی بگو چیست جریان برق درست میباشد

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی ظرفشویی بکو شما باید چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • الهام زمانی

  ماشین ظرف شویی بکو دارم ،قبلا اصلا هیچ صدایی نداشت ولی الان صدا میده

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، صدا از پمپ میاد یا از جای دیگه ، چه موقعی صدا را احساس میکنید .

   Rating: 1.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • AliReza.kamjofar

  کرج …هستم ماشین ظرفشویی بکو مدل 6832 اس از زیر درب جلو درحین کار تی شدید گرم می آید…چکارکنم لطفآ راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
 • فرناز اسدی

  سلام .ماشین لباسشوییم روشن میشه و بعد از یه دقیقه کار از کار بازمی ایستد .
  دلیلش چیه؟
  ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • آقائی زاده

  سلام
  ماشین ظرفشویی بکو دارم.خیلی باآب داغ میشوره.که حتی وقتی کارماشین تموم میشه به حدی داغه که ظرفهارابایدبادستگیره برداشت!!!!بانمایندگی هم تماس گرفتیم امابه نتیجه ای نرسیدیم.ورودی آب روهم چک کردیم به آب سردوصله.چه کارکنیم؟؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، هیتر دستگاه شما باید چک شود . امکان دارد هیتر یکسره کار کند و خراب باشد ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو در محل بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمدی

  سلام لیوانهای شیشه ای لکه ی اب روشون باقی میمونه و اینکه فنجان های چینی ام لکه ی چایی روشونه علت چیه؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، آبکشی دستگاه مشکل دارد ، همچنین جلادهنده را روی 1 بزارید .
   توجه : فیلتر کف را باز نمایید و صافی داخل آن را چک نمایید تا گرفتگی نداشته باشد ، همچنین شیلنگ های خروجی را باید چک کنید تا ببینید مسیر خروج باز باشد و در آخر پمپ تخلیه باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بکو در محل چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.