logo logo تعمیر جارو شارژی کنوود با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیرات جاروشارژی کنوود

تعمیرات جاروشارژی کنوود
تعمیرات جاروشارژی کنوود
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیرات جاروشارژی کنوود به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات جاروشارژی کنوود با داشتن تعمیرکاران بسیار حرفه‌ای بهترین خدمات را در تمامی مناطق شرق ، شمال غرب و جنوب تهران به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز جارو شارژی کنوود دیگر خیالتان از بابت تعمیرات جاروشارژی خود راحت خواهد بود.

کاربران گرامی، در صورت وجود هرگونه سوال در زمینه تعمیر جاروشارژی کنوود میتوانید در قسمت دیدگاه های همین مقاله و یا بخش پرسش و پاسخ با کارشناسان آی پی امداد در میان بگذارید.

جارو شارژی یکی از لوازم مهم در منزل می باشد، که بحث نظافت را برای بانوان فوق العاده راحت کرده و جزو وسایل کاربردی در خانه به حساب می‌آید. این دستگاه بر حسب سیستم خاصی طراحی شده‌ است، بخاطر همین هنگام بروز مشکل در این جارو ها باید برای تعمیر آن از افراد متخصص کمک گرفت. در واقع اقدام کردن به تعمیر خودسرانه جارو شارژی ممکن است باعث بروز مشکلات جدی تر در جارو شود که تعمیر آن امکان‌پذیر نباشد، پس بهتر است در مواقعی که مشکلاتی در جارو شارژی به وجود می‌آید از نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کنوود که خدمات فوق العاده عالی را در شرایطی بسیار عالی ارائه می دهند بهره مند شوید.

نحوه تماس با خدمات مرکزی تعمیرات جارو شارژی کنوود در تهران

نحوه تماس با خدمات مرکزی تعمیرات جارو شارژی کنوود در تهران به صورت زیر است:

 • در مرحله اول برای ارتباط با تعمیرکاران، باید با نزدیکترین‌شعبه تعمیرگاه مجاز مرکزی جارو شارژی کنوود تماس حاصل کنید.
 • در مرحله بعدی برای ارتباط با نمایندگی برای تعمیر جارو شارژی کنوود، خیلی راحت می توانید به صورت آنلاین از طریق وبسایت آی پی امداد درخواست ارسال فرمایید
 • که بعد از ارسال کردن درخواست و یا تماس با مرکز آی پی امداد، تمام مشخصات شما ثبت شده و نام متخصص مربوطه با کد اشتراک به صورت پیامک به مشتریان ارسال میگردد.
 • تعمیرکار جارو شارژی کنوود در بازه زمانی بسیار کوتاه و کمتر از یک ساعت برای رفع مشکل جارو شارژی در محل مشتریان عزیز حاضر می گردد.
 • همچنین لازم به ذکر است که اگر تمایلی به تعمیرات جارو شارژی کنوود در منزل ندارید، در اینصورت می توانید به کارگاه مجهز آی پی امداد به صورت حضوری مراجعه فرمایید.

تعمیرگاه جارو شارژی کنوود در تهران

تعمیرگاه جارو شارژی کنوود در تهران در بازه زمانی بسیار کوتاه و با بهره مندی از تجهیزات ویژه و استفاده از بهترین متد های روز دنیا به وسیله تعمیرکاران بسیار حرفه‌ای آماده ارئه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

با توجه به اینکه نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کنوود به‌عنوان مجهز ترین و مهمترین نمایندگیهای رسمی تعمیرات لوازم خانگی در تهران می باشد، به همین دلیل بهترین خدمات را همراه با ضمانت نامه و گارانتی به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

در واقع با امکان ثبت سفارش تعمیر به صورت تلفنی و یا از طریق وب سایت و درخواست آنلاین از طریق پنل تعمیرات آی پی امداد، این امکان برای مشتریان فراهم می شود تا در سریعترین زمان ممکن بتوانند مشکلات به وجود آمده در جاروشارژی کنوود را رفع نمایند.

نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کنوود در محل یا منزل شما

خدمات نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کنوود در محل یا در منزل مشتریان یکی از مهمترین خدمات ارائه شده به وسیله نمایندگی آی پی امداد به مشتریان عزیز می باشد، که از این طریق مشتریان خیلی راحت و در سریعترین زمان ممکن می توانند مشکلات به وجود آمده در دستگاه را رفع نمایند.

 •  در واقع خیلی راحت بدون مراجعه به محل خاصی و فقط برقراری یک تماس می توانید از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد بهره مند شوید.
 • لازم به ذکر است که هزینه دریافت شده توسط این نمایندگی نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد.
 •  روش کار به این صورت است که شما پس از ثبت درخواست و بعد از حضور متخصصین آی پی امداد در محل، عیب یابی و تعمیرات جاارو شارژی کنوود در بازه زمانی بسیار کوتاه و زیر نظر شما طی می گردد.
 •  در حال حاضر نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کنوود با هدف ارائه خدمات ویژه با گارانتی 3 ماهه آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد .

مزیت‌های استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کنوود در محل یا در منزل شما

مزیت‌های استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کنوود در محل یا در منزل شما به شرح زیر است:

 • شما با بهره‌مندی از خدمات تعمیر کار جارو شارژی کنوود در محل میتوانید پرداخت هزینه های اضافی و جانبی را حذف کنید.
 • همچنین بهره‌مندی از خدمات تعمیر جارو شارژی کنوود در منزل می تواند باعث صرفه جویی در زمان نیز گردد.
 • خواهید توانست شاهد رفع صد درصدی تمام ایرادهای موجود در دستگاه شوید.
 • تکنسین هایی که در نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کنوود خدمات ارائه می‌دهند دارای تخصص فوق العاده بود بالا بوده و به راحتی می‌توانند تمام مشکلات به وجود آمده در جارو را رفع نمایند.
 • همچنین تمام نگرانی شما در رابطه با رفع صددرصدی مشکل جارو را از بین خواهد رفت، چون فرد قابل اعتماد و با تخصصی بالا اقدام به تعمیر جارو می‌کند و نگرانی در رابطه با تعمیر صحیح دستگاه وجود ندارد.

هزینه تعمیر جارو شارژی کنوود در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد

معمولا تعرفه تعمیرات جارو شارژی کنوود طبق نرخ تعیین شده به وسیله اتحادیه و مراکز مربوطه مشخص می گردد.

تعمیر جارو شارژی کنوود در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد که یکی از نمایندگی های رسمی در تهران می باشد کاملاً مناسب بوده و بسیار مقرون به صرفه می باشد.

از مهمترین مزیت هایی که توسط نمایندگی‌ها تعریف شده است، این می باشد که برآورد هزینه های احتمالی با در نظر گرفتن نوع مشکل دستگاه به صورت کامل لیست می گردد و به مشتری تحویل داده می‌شود، که در این حالت بعد از پایان کار مشتریان خیلی راحت می‌توانند تمام هزینه‌ها را با تمام جزئیات بدانند.

همچنین لازم به ذکر می باشد که در برخی مواقع هزینه تعمیر جارو شارژی کنوود در تعمیرگاه مجازمرکزی آی پی امداد بنا به دلایل زیر می تواند تغییر کند:

 • در برخی مواقع جاروشارژی های کنوود دارای مدلهای قدیمی و یا نو می باشند که در واقع قطعات استفاده شده در این جارو های جدید و یا قدیمی متفاوت است.
 • استفاده کردن از قطعات با کیفیت برای رفع مشکل و تعمیرات جارو شارژی کنوود می تواند هزینه تعمیر را تغییر بدهد.
 • لازم به ذکر است که مدت زمان ضمانتنامه در رابطه با تعمیرات جارو شارژی کنوود به وسیله تعمیرکار آی پی امداد نیز در هزینه خدمات ارائه شده دخیل می باشد.

راهنمای نحوه تعمیرات و عیب یابی جارو شارژی کنوود توسط تعمیرکار آی پی امداد

استفاده طولانی مدت از دستگاه‌های مختلف مخصوصاً جاروشارژی ها در برخی مواقع ممکن است باعث بروز مشکلاتی شود.

در اکثر مواقع رعایت نکردن نکات فنی و یا ندانستن روش استفاده صحیح از دستگاه باعث بروز مشکلات جدی در جارو شارژی کنوود می‌شود، که باید  رفع تمام این مشکلات و ایراد ها به وسیله افراد متخصص انجام شود، چون در این حالت احتمال خرابی دائمی دستگاه به حداقل می‌رسد و تعمیر جارو به صورت تضمین شده انجام می شود.

دلیل کاهش مکش جارو شارژی کنوود چیست و برای تعمیر و رفع مشکل چه باید کرد؟

هنگامی که  جارو شارژی کنوود مکش کافی نداشته باشد در این حالت بهتر است کار های زیر را برای رفع مشکل انجام دهید:

 • مهم‌ترین دلیل کاهش مکش در جارو شارژی کنوود پر بودن محفظه جارو شارژی می باشد، که برای رفع مشکل باید محفظه را به صورت کامل تمیز کنید تا قدرت جارو شارژی کنوود افزایش پیدا کند.
 • همچنین اگر غلتک های برس جاروشارژی کثیف شده باشد، در این حالت نیز ممکن است مکش جارو شارژی کاهش یابد، که برای حل این مشکل باید بخش پارویی را از لوله جدا کنید و بشویید.
 • همچنین مورد دیگری که می‌تواند باعث کاهش مکش جارو شارژ کنوود شود بسته بودن لوله های جارو شارژی می باشد که باید قبل از شروع به کار از باز بودن لوله جارو شارژی نیز اطمینان حاصل کنید.

اگر مشکل کاهش مکش جارو شارژی برطرف نشد میتوانید از نمایندگی تعمیرات جاروشارژی کنوود کمک بخواهید.

دلیل خاموش شدن ناگهانی جارو شارژی کنوود چیست و برای رفع ایراد چه باید کرد؟

در حالت خاموش شدن ناگهانی جارو شارژی کنوود خیلی راحت می توانید از روش های زیر را تست کنید و مشکل را حل نمایید:

مورد مهمی که هنگام استفاده از جارو شارژی وجود دارد این است که باید گردش هوا جریان داشته باشد، که در برخی مواقع عواملی باعث مسدود شدن گردش هوا می شود.

 • یکی از این دلایل پر بودن محفظه می باشد که برای رفع مشکل باید در ابتدا محفظه را به صورت کامل خالی نمایید.
 • همچنین مسدود بودن لوله نیز باعث مسدود شدن گردش هوا می‌شود که در نتیجه آن ممکن است دستگاه به صورت ناگهانی خاموش گردد.
 • از دلایل دیگر خاموش شدن ناگهانی جارو شارژی کنوود می‌توان به کثیف بودن بیش از اندازه فیلتر جارو شارژی اشاره کرد که باعث مسدود شدن جریان هوا می‌شود که برای رفع مشکل باید قبل از شروع به کار فیلتر را به صورت کامل تمیز نمایید.
 • همچنین نداشتن شارژ نیز یکی از علت‌های خاموش شدن ناگهانی جارو شارژی می باشد.

در صورت نیاز میتوانید از تعمیرکار متخصص تعمیر جارو شارژی کنوود در آی پی امداد کمک بگیرید.

دلیل شارژ نشدن جارو شارژی کنوود چیست و برای رفع مشکل چه باید کرد؟

هنگامی که جارو شارژی کنوود شارژ نمی کند در این حالت باید کار های زیر را انجام دهید تا مشکل رفع گردد.

 • اگر پایه های شارژر خراب شده باشد در این حالت جارو شارژی به خوبی شارژ نخواهد کرد، همچنین هنگامه شارژ جارو دقت نمایید که به درستی اتصال برقرار شده باشد چون در برخی مواقع مشکل اتصال در پایه شارژر ممکن است باعث قطع شدن جریان گردد.
 • یکی دیگر از مواردی که می تواند در شارژ نشدن جارو دخیل باشد این است که عمر مفید باتری تمام شده باشد که در این حالت  باید باتری را تعویض نمایید.

دلیل نچرخیدن غلتک برس جارو شارژی کنوود چیست و برای رفع مشکل چه باید کرد؟

هنگامی که غلتک برس جارو شارژی کنوود نمی‌چرخد در این حالت باید کارهای زیر را انجام دهید تا مشکل رفع گردد.

 • مهمترین موردی که می تواند باعث نچرخیدن غلتک شود، پاره شدن تسمه می باشد.
 • همچنین یکی از موارد دیگر وجود بیش از اندازه پرز یا مو در بخش پارویی جاروشارژی می باشد که باید قبل از شروع به کار به صورت کامل تمیز گردد.

دلیل بوی سوختگی در جارو شارژی کنوود چیست و برای رفع مشکل چه باید کرد؟

اگر هنگام استفاده از جارو شارژی بوی سوختگی می دهد در این حالت برای رفع مشکل باید کارهای زیر را انجام دهید.

 • به هیچ عنوان تایم طولانی از جارو استفاده نکنید، چون ممکن است به موتور آن فشار وارد شود که در نتیجه آن بوی سوختگی میدهد.
 • ممکن است تسمه های جارو آسیب دیده باشد در این حالت نیز موتور جارو ممکن است نیم‌سوز گردد و بوی سوختگی بدهد.

در صورت رفع نشدن بوی سوختگی با شماره های تعمیرگاه مرکزی تعمیر جارو شارژی کنوود تماس بگیرید.

دلیل صدای زیاد در جارو شارژی کنوود چیست و برای رفع مشکلش باید کرد؟

هنگامی که صدای خیلی زیاد در جارو شارژی کنوود مشاهده کردید در این حالت باید برای رفع مشکل کارهای زیر را انجام دهید.

 • مهمترین موردی که می‌تواند باعث ایجاد صدای زیاد در جارو شارژی کنوود می شود مسدود بودن لوله ها با اشغال می باشد، که برای رفع مشکل باید لوله ها را به صورت کامل تمیز کنید.
 • همچنین اگر بخش پارویی جارو شارژی دچار شکستگی شده باشد در این حالت هنگام تماس با سطوح صدای زیادی ایجاد می‌کند.
 • همچنین وجود شکستگی در بلبرینگ جاروشارژی نیز باعث تولید صدای زیاد هنگام با جارو می‌شود.

دلیل گرم شدن بیش از اندازه جارو شارژی کنوود چیست و برای رفع مشکل چه باید کرد؟

هنگامی که جاروشارژی کنوود بیش از اندازه گرم می شود در این حالت برای رفع این مشکل باید کارهای زیر را انجام دهید.

 • استفاده طولانی باعث داغ شدن موتور می گردد.
 • کثیف بودن بیش از اندازه فیلترها نیز باعث افزایش حرارت جارو می‌گردد.
 • یکی دیگر از علل گرم شدن بیش از اندازه جارو شارژی کنوود مسدود بودن لوله های جارو می باشد که در این حالت این مورد باعث می‌شود تا موتور جارو شارژی بیش از اندازه کار کند و گرمای زیادی تولید کند.
 • و همچنین یکی دیگر از دلایل مهم در بحث گرم شدن بیش از اندازه جارو شارژی کنوود، پر بودن محفظه می باشد، که در این حالت نیز فشار زیادی به موتور وارد شده و در نتیجه آن گرمای زیادی تولید می گردد.

در صورت رفع نشدن مشکل داغ کردن بیش از حد میتوانید از خدمات تعمیرگاه مجاز تعمیر جارو شارژی کنوود بهره مند شوید.

دلیل روشن نشدن جارو شارژی کنوود چیست و برای رفع مشکل چه باید کرد؟

هنگامی که جاروشارژی کنوود روشن نمیگردد برای رفع مشکل باید کارهای زیر را انجام دهید.

 • وقتی که جارو شارژی در پایه شارژر قرار داده می‌شود، جارو شروع به شارژ می‌کند اما وقتی که جریان الکتریکی از باتری به موتور جارو انتقال داده نمی شود، در این حالت جارو شارژ نمی کند که در نتیجه آن روشن کردن جارو امکان پذیر نیست.
 • از موارد مهم دیگر دیگر که باعث روشن نشدن جارو شارژی کنوود می شود خراب بودن دکمه ها و یا همچنین وجود مشکل در موتور و یا برد می باشد.

نتیجه گیری در رابطه با نمایندگی تعمیر جارو شارژی کنوود در تهران

نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کنوود در تهران باعث شده تا تمام مشتریان خیلی راحت بتوانند در کمترین زمان و با حداقل هزینه به صورت کامل و با اطمینان جارو شارژی را تعمیر نمایند

 •  در واقع با وجود تعمیرکاران حرفه ای در مرکز آی پی امداد دیگر به هیچ عنوان نیازی نیست تا هزینه های اضافی را برای تعمیر جارو شارژی پرداخت نمایید.
 • تیم تخصصی در نمایندگی‌های آی پی امداد خدمات بسیار متنوعی در زمینه‌های تعمیر لوازم خانگی به مشتریان ارائه می دهند  و باعث می شوند تا شما بدون هیچگونه صرف هزینه اضافی و یا زمان اضافی و خیلی راحت و تنها با برقراری یک تماس بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن تمام مشکلات به وجود آمده در جاروشارژی را رفع نمایید.

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار جاروشارژی کنوود در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات جاروشارژی کنوود در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی جاروشارژی کنوود به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر جاروشارژی کنوود، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

2 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 • اسدپور 12 اردیبهشت 1401

  سلام روزبخیر،من دوتا جاروشارژی دارم که یکی شارژ نگه نمیداره به محض یک دقیقه استفاده خاموش میشه یکی دیگشم اصلا ترانزش کار نمیکنه باعث شده به باتری آسیب وارد بشه البته هردوتا انگار باتری خراب شده برای سفارش باتری و ترانز چکار باید انجام داد.ممنون

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 15 اردیبهشت 1401

   سلام، برای تعمیر دستگاه جارو شارژی کنوود با شماره 58941 تماس حاصل نمایید

   پاسخ دادن
اینستاگرام آی پی امداد