تعمیر جاروبرقی بوش

خدمات تعمیر جاروبرقی بوش در تهران (شرق، غرب، شمال و جنوب) با قطعات اورجینال، گارانتی معتبر تا 12 ماه و فاکتور رسمی توسط متخصصین ترین تعمیرکاران در محل یا کارگاه پیشرفته آی پی امداد به مشتریان ارائه می شود.

بازه هزینه تعمیرات جاروبرقی بوش: 120/000 تا 950/000 تومان
تکنسین متخصص: 250+
سفارش موفق: 500+ هزار
تعمیر جاروبرقی بوش

اگر هریک از مدل های جاروبرقی بوش شما دچار مشکل شده است و روشن نمی شود، مکش کافی ندارد، خاموش می شود، جرقه می زند و ...، بهتر است از خدمات تعمیر جاروبرقی بوش در آی پی امداد استفاده کنید تا علاوه بر پرداخت هزینه کمتر، بتوانید مانند روز اول از دستگاه خود استفاده نمایید. خدمات تعمیرات جاروبرقی بوش در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران توسط تکنسین های متخصص و مجرب آی پی امداد به مشتریان عزیز ارائه می شود.

متخصصین این مجموعه هرگونه خرابی مدل های مختلف جاروبرقی های سطلی، آب و خاک، رباتیک، کیسه ای و ... بوش شما را با استفاده از قطعات اصلی، گارانتی معتبر 90 الی 365 روز و فاکتور رسمی برطرف می کنند. همچنین از ابتدای ثبت درخواست خدمات تا پایان روز گارانتی، یک کارشناس به صورت آنلاین در پنل کاربری از شما پشتیبانی خواهد کرد. با استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی بوش در سه روش مراجعه حضوری، تعمیر در محل و استفاده از پیک مجموعه آی پی امداد می توانید تا 75% در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

انواع خدمات تعمیر جاروبرقی بوش در آی پی امداد دارای 90 الی 365 روز گارانتی می باشد.

تعمیر در محل
فاکتور رسمی
گارانتی تا 12 ماه
قطعات اورجینال
پشتیبانی 24 ساعته
تاسیس از دهه 1370
مراجعه حضوری به کارگاه
تحویل کالا توسط پیک آی پی امداد

نحوه تماس و ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی بوش در تهران

نحوه تماس با مرکز تعمیر جاروبرقی بوش در تهران به شرح زیر است:

 1. برای استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی بوش در آی پی امداد می توانید با شماره تلفن 02158941 یا 02191093903 تماس بگیرید.
 2. همچنین می توانید درخواست تعمیرات جاروبرقی بوش خود را به صورت آنلاین از طریق سایت آی پی امداد ثبت کنید.

برای تعمیر جارو برقی بوش در آی پی امداد از چه روش هایی می توان استفاده کرد؟

 1. در صورت استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی بوش در محل، تکنسین متخصص در سریع ترین زمان به محل شما مراجعه کرده و دستگاهتان را تعمیر می کند.
 2. برای مراجعه حضوری به تعمیرگاه و استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی نیز می توانید آدرس مجموعه را در بخش تماس با ما سایت مشاهده نمایید.
 3. در نهایت اگر هیچ یک از این دو روش قابل استفاده نبود، می توانید از پیک آی پی امداد برای انتقال جاروبرقی بوش خود به تعمیرگاه آی پی امداد کمک بگیرید.

نحوه ارائه خدمات تعمیرات جاروبرقی بوش در آی پی امداد

 • پس از ثبت درخواست، لینک پنل کاربری برای شما پیامک می شود.
 • در پنل کاربری خود می توانید به صورت آنلاین به تمامی اطلاعات شامل مشخصات تکنسین یا تعمیرگاه، مدت گارانتی، فاکتور و … دسترسی داشته باشید و با کارشناس واحد پیگیری و شکایات نیز به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید.
 • حضور تعمیرکار آی پی امداد در محل با توجه به زمانبندی که مشخص کرده اید، انجام می شود.
 • پس از انجام مراحل عیب یابی و تعمیر جاروبرقی بوش، فاکتور هزینه ها به همراه گارانتی خدمات که بین 3 تا 12 ماه اعتبار دارد، در اختیار مشتری قرار می گیرد.
 • در نهایت به منظور اطلاع از میزان رضایتمندی شما از خدمات دریافت شده، توسط واحد پشتیبانی مجموعه آی پی امداد از شما نظرسنجی می شود.
 • همچنین می توانید وارد پنل کاربری خود در سایت آی پی امداد شده و به تکنسین مربوطه امتیاز دهید.
 • لازم به ذکر است که از ابتدا تا انتهای مدت زمان گارانتی جاروبرقی بوش خود، یک کارشناس در پنل کاربری پشتیبان شما خواهد بود.

با بهره مندی از خدمات تعمیرکار آی پی امداد برای تعمیر جاروبرقی بوش می توانید تا 75 درصد در هزینه خود صرفه جویی نمایید.

sp-ip
نحوه تماس برای تعمیر جاروبرقی بوش در آی پی امداد
ثبت آنلاین درخواست تعمیرات در آی پی امداد
تماس با شماره تلفن 58941-021
بعد از ثبت درخواست تعمیر، پروفایل کاربری شما در سامانه مشتریان آی پی امداد ثبت می شود.

هزینه تعمیر جارو‌برقی بوش

آی پی امداد مفتخر است که خدمات عالی با هزینه های بسیار مناسب را به کاربران ارائه دهد. هزینه تعمیر جاروبرقی بوش به دلایل زیر برای کاربران در آی پی امداد مقرون به صرفه است:

 • استفاده از قطعات اورجینال با قیمت مناسب
 • اولویت قرار دادن تعمیر و سپس تعویض قطعات جاروبرقی
 • تنظیم فاکتور هزینه ها بر اساس قیمت مصوب اتحادیه و سایر نهادهای نظارتی

بطور کلی اقدامات آی پی امداد باعث صرفه جویی 75 درصدی در هزینه های تعمیرات جاروبرقی بوش برای کاربران این مرکز شده است. با توجه به اینکه هزینه خدمات در آی پی امداد به موارد مختلفی مرتبط بوده و علاوه بر آن، بسته به هر مدلی هزینه ها متفاوت است، ارائه قیمت ثابت برای این خدمات مشکل است. اما در راستای حمایت از مصرف کنندگان، این مجموعه جدول هزینه های تقریبی تعمیر جاروبرقی بوش را تهیه کرده است:

جدول تعرفه خدمات

قطعات جاروبرقیهزینه تعمیرات جاروبرقی
بلبرینگ130/000 الی 210/000 تومان
پروانه95/000 الی 140/000 تومان
سیم پیچی موتور295/000 الی 365/000 تومان
ذغال85/000 الی 130/000 تومان
بوش90/000 الی 140/000 تومان
بالشتک90/000 الی 140/000 تومان
سیم جمع کن140/000 الی 670/000 تومان
موتور750/000 الی 1/350/000 تومان
ترموستات135/000 الی 230/000 تومان
سرویس160/000 الی 240/000 تومان
نمایش بیشتر

کدامیک از مدل ها و مشکلات جاروبرقی بوش در آی پی امداد تعمیر می شود؟

مجموعه آی پی امداد با بهره مندی از تکنسین های مجرب خود می تواند اقدام به تعمیر جاروبرقی بوش نماید. این مجموعه همواره توانسته بهترین خدمات را در راستای تعمیر تمامی مدل های جاروبرقی بوش ارائه دهد:

 • انواع جاروبرقی سطلی، مخزن دار، کیسه ای، ایستاده، آب و خاک و رباتیک بوش

جاروبرقی یکی از وسایلی است که در منزل مورد استفاده قرار می گیرد و خرابی آن می تواند برای مصرف کنندگان مشکلاتی ایجاد کند. بنابراین کاربران با مشاهده خرابی در جاروبرقی بوش به دنبال این موضوع هستند که بتوانند در اسرع وقت دستگاه خود را تعمیر کنند. تعمیرکاران مرکز آی پی امداد قادر هستند انواع مشکلات جاروبرقی بوش را با بهترین کیفیت برای شما برطرف نمایند.

 • مکش جاروبرقی کم شده است.
 • جاروبرقی روشن نمی شود.
 • جاروبرقی بوی سوختگی می دهد.
 • جاروبرقی در حین کار خاموش می شود.
 • سیم جمع کن جاروبرقی کار نمی کند.
 • موتور جاروبرقی جرقه می زند.

خدمات تعمیرکار جاروبرقی بوش در آی پی امداد

 • سرویس، عیب یابی و رفع کلیه مشکلات جاروبرقی های بوش
 • تعمیر و تعویض قطعات جاروبرقی بوش مانند: موتور، پاکت، خرطومی، برد الکترونیکی، کلکتور، زغال ها، بلبرینگ، سیم جمع کن، فیلتر، پروانه، سیم کشی و کابل، برس و …
 • آموزش نحوه نگهداری صحیح از جاروبرقی های برند بوش

تعمیر جاروبرقی بوش توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

اولین سوالی که مشتریان به هنگام خرابی جاروبرقی بوش خود مطرح می‌ کنند، این است که تعمیر دستگاه چقدر طول می کشد! در همین راستا لازم است بگوییم که پس از درخواست شما برای تعمیرات جاروبرقی بوش، تکنسین متخصص مجموعه آی پی امداد در سریع ترین زمان ممکن به محل مورد نظر اعزام می‌شود. تخمین مدت زمان تعمیر هر جاروبرقی به نوع مشکل دستگاه بستگی دارد و تعمیرکار مچموعه پس از عیب یابی دقیق دستگاه، مدت زمان مورد نیاز برای تعمیرات آن را مشخص خواهد کرد.

به طور کلی می توان گفت که در صورت جزئی بودن مشکل دستگاه، جاروبرقی شما در بازه زمانی یک الی دو ساعته در محل تعمیر خواهد شد. در صورتی که مشکل دستگاه مربوط به هریک از قطعات اصلی نظیر موتور، برد الکترونیکی و … باشد، قطعه مربوطه با رسید کتبی به کارگاه مجهز آی پی امداد منتقل شده و تا 72 ساعت کاری، تعمیر شده و مجددا بر روی دستگاه شما نصب خواهد شد.

مرکز تعمیرات جاروبرقی بوش در تهران

آی پی امداد برای سهولت در ارائه خدمات تعمیرات جاروبرقی بوش به مشتریان خود، شعب متعددی را در مناطق 24 گانه استان تهران اعم از شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران تاسیس نموده است. از این رو مشتریان می توانند در سریع ترین زمان از خدمات این مجموعه برای تعمیر و عیب یابی جاروبرقی بوش خود در محل بهره مند شوند. این خدمات موجب شده است تا مشتریان بتوانند تعمیرات جارو برقی بوش خود را در مدت زمان کوتاهی پس از ثبت درخواست در مجموعه آی پی امداد و در هریک از محل های تهران بدون هیچگونه مشکلی انجام دهند. اگر شما نیز قصد استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی بوش در هریک از مناطق تهران را دارید، با مجموعه آی پی امداد تماس گرفته و خدمات مربوطه را دریافت نمایید.

تعمیر جاروبرقی بوش در منزل

تعمیر جاروبرقی بوش در محل یکی از خدماتی است که تنها با تخصص بالای تعمیرکار و به همراه داشتن تجهیزات جدید امکان پذیر می باشد. در مجموعه آی پی امداد پس از تماس شما، تعمیرکار در زمانی که شما تعیین می کنید، در محل مورد نظرتان حاضر شده و تعمیرات دستگاه را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد. مزیت استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی بوش در منزل به شرح زیر است:

 • بهره مندی از خدمات در کمترین زمان ممکن
 • امکان نظارت بر عملکرد تعمیرکار جاروبرقی بوش در منزل
 • صرفه جویی در هزینه ها و وقت مشتریان
 • عدم نیاز به جابجایی و انتقال دستگاه به تعمیرگاه

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی بوش در آی پی امداد

آی پی امداد از سال 1370 اقدام به ارائه خدمات مختلف در زمینه تعمیر لوازم خانگی و الکترونیکی نموده و دارای متخصصانی است که تعمیرات جاروبرقی بوش شما را با بهترین کیفیت انجام داده و آن را مانند روز اول به شما تحویل می دهند. مزایای استفاده از خدمات مرکز مجاز آی پی امداد به شرح زیر است:

 • دسترسی به قطعات فابریک برای تعمیرات جاروبرقی بوش
 • امکان دریافت خدمات تعمیر جاروبرقی بوش در محل کار و منزل
 • دسترسی به تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده
 • امکان درخواست خدمات جاروبرقی بوش در هر ساعتی از شبانه روز
 • ضمانت نامه معتبر 3 الی 12 ماهه همراه با فاکتور رسمی
 • پشتیبانی آنلاین کارشناسان در پنل کاربری مشتریان

عیب یابی مشکلات جاروبرقی بوش

از آنجایی که ممکن است مشکلات جزئی برای دستگاه شما ایجاد شود، با دانستن روش های عیب یابی و تعمیر جارو برقی بوش به راحتی می توانید این مشکلات را در منزل برطرف کنید و نیازی به صرف هزینه های بالا نداشته باشید. اگر جاروبرقی برند بوش شما با مشکلات مختلفی مانند ایرادات ذکر شده مواجه شده است، در صورتی که اطلاعات نسبی در مورد آن دارید و یا این مقاله آموزش های لازم را در اختیار شما قرار داده است، می توانید اقدامات اولیه را برای رفع مشکل انجام دهید. در غیر این صورت بهتر است برای جلوگیری از آسیب بیشتر دستگاه خود از مرکز تعمیرات جاروبرقی بوش در تهران کمک بگیرید.

بوی سوختگی در جاروبرقی بوش

 • ممکن است انسدادی در جاروبرقی وجود داشته باشد که مانع از کارکرد تسمه می شود که در این صورت بوی لاستیک سوخته به مشامتان می رسد.
 • همچنین ممکن است تسمه ساییده و کشیده شده باشد که در این صورت در مقابل بلبرینگ می لغزد و ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد.
 • بررسی کنید که کشش تسمه به اندازه ای باشد که غلتک برس را با سرعت بالا بچرخاند.
 • ممکن است مو یا نخ به دور غلتک برس پیچیده شود و در نتیجه بوی سوزش ایجاد گردد.
 • در صورت تمیز نبودن جاروبرقی و مسدود شدن فیلترها، فشار روی موتور بیشتر می شود و باید کار بیشتری انجام دهد که حتی ممکن است منجر به فرسودگی موتور شود.
 • پس باید از تمیز بودن جاروبرقی و باز بودن مسیر جریان هوا مطمئن شوید.
 • بوی سوختگی نیز می تواند نشانه ای از مشکل سیم کشی باشد.
 • وقتی جاروبرقی روشن است، سیم آن را لمس کنید و اگر احساس کردید خیلی داغ است، جاروبرقی را از برق بکشید و پایانه های آن را بررسی کنید.

صدای زیاد جاروبرقی بوش

 • ابتدا باید این نکته را در نظر داشت که آیا جارو برقی شما از نوع کم صدا یا پر صدا است.
 • در مدل های پر صدا مشکل خاصی وجود ندارد و کارکرد جاروبرقی صحیح است.
 • اما اگر از نوع کم صدا است، مشکل سر و صدای زیاد می تواند از بلبرینگ جاروبرقی باشد که باید تعمیر گردد.
 • همچنین گرفتگی در اتصالات و اجزای جاروبرقی نیز می تواند باعث صدای ناهنجار در دستگاه باشد.
 • پس باید اتصالات و اجزای جاروبرقی را به دقت بررسی کنید.

داغ شدن بیش از حد جاروبرقی بوش

 • ممکن است فشار زیادی به موتور وارد شده باشد. این امر به علت کار کردن زیاد دستگاه رخ می دهد.
 • همچنین مسدود شدن لوله ها و پر بودن کیسه جاروبرقی نیز می تواند این ایراد را به وجود آورده باشد.
 • برای رفع عیب دستگاه را چند ساعت خاموش کنید تا خنک شود.

کاهش قدرت مکش جاروبرقی بوش

 • استفاده مداوم از جاروبرقی به مرور زمان قدرت مکش آن را کاهش می دهد.
 • یکی از نشانه های کاهش قدرت مکش دستگاه، صدای زوزه مانند موتور در هنگام روشن بودن آن است.
 • اگر این اتفاق برای شما افتاد، ابتدا دستگیره یا خرطومی را بررسی کنید تا اگر چیزی باعث انسداد بخش ها شده است، آنها را بردارید.
 • برای این کار دو سر لوله را از هم جدا کنید، می توانید به آرامی یک چوب را وارد لوله کنید و زباله ها را با فشار کم به بیرون هدایت کنید.
 • یکی دیگر از دلایل کاهش قدرت مکش جاروبرقی بوش پر بودن کیسه است.
 • بسته به مدل جاروبرقی، کیسه ها می توانند دائمی یا یکبار مصرف باشند.
 • اگر کیسه جاروبرقی شما دائمی است، آن را خالی کنید و در جاروبرقی با کیسه های یکبار مصرف می توانید کیسه را تعویض کنید.
 • اگر بعد از سفت کردن سر لوله مشکل همچنان ادامه داشت، محل اتصال کیسه به دستگاه را بررسی کنید.
 • پارگی کیسه یا لوله، انسداد سر جاروبرقی و تنظیمات نادرست از دیگر دلایلی هستند که می توانند قدرت مکش را کاهش دهند.

کار نکردن جارو برقی بوش

 • برد الکترونیکی جاروبرقی را بررسی کنید.
 • اتصالات مربوط به موتور و زغال های آن را بررسی کنید.
 • پلاتین های سیم جمع کن را چک کنید و مطمئن شوید که قطع نشده باشند.
 • بررسی کنید که کابل جاروبرقی جدا نشده باشد.

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی بوش

 • ابتدا باید کلکتور و زغال های موتور جاروبرقی را بررسی کنید که دچار خرابی نشده باشند.
 • کیت های الکترونیکی اصلی ترین قطعاتی هستند که در صورت خرابی، باعث خاموشی ناگهانی این دستگاه شده و باید تعویض شوند.
 • همچنین افزایش دمای موتور جاروبرقی نیز ممکن است دلیل بروز این مشکل باشد.
 • در نهایت لازم است سنسور حرارتی جاروبرقی را نیز مورد بررسی قرار دهید.

جرقه زدن جاروبرقی بوش

 • سوختگی موتور یا نیم سوز شدن آن یکی از دلایل اصلی بروز این مشکل است که باید بررسی شود.
 • همچنین اگر بالشتک یا زغال های موتور جاروبرقی دچار خرابی شده باشند نیز دستگاه جرقه هایی خواهد زد.
 • معیوب شدن آرمیچر جاروبرقی نیز می تواند عامل ایجاد جرقه در دستگاه باشد.

گیر کردن سیم جمع کن جاروبرقی بوش

 • ابتدا باید سیم جمع کن جاروبرقی را به صورت کامل تست کنید.
 • سیم را چند متر بیرون بکشید و دوباره امتحان کنید تا به حالت قبل برگردد.
 • در این صورت سیم جمع کن در صورت گیر کردن درست خواهد شد.
 • همچنین ممکن است پلاتین ها یا فنر سیم جمع کن خراب شده باشد که باید تعویض شود.

سوالات متداول تعمیرات جاروبرقی بوش

انواع سوالات رایج مشتریان به هنگام بهره مندی از خدمات متخصصین آی پی امداد برای تعمیر جاروبرقی بوش به شرح زیر است:

کلیه هزینه هایی که برای تعمیر جاروبرقی بوش توسط مجموعه آی پی امداد تعیین می شود، براساس تعرفه اتحادیه بوده و پس از عیب یابی دقیق دستگاه مشخص خواهد شد.

برای تعمیر و تعویض قطعات جاروبرقی بوش در مرکز آی پی امداد تنها از قطعات فابریک و درجه یک استفاده می شود.

مجموعه آی پی امداد برای کلیه خدمات جاروبرقی های بوش به شما گارانتی 3 الی 12 ماه ارائه خواهد داد.

شما می توانید از خدمات سرویس و تعمیرات جاروبرقی بوش خود در محل یا کارگاه مجهز آی پی امداد بهره مند شوید.

جهت بهره مندی از خدمات تعمیر جاروبرقی بوش و رفع مشکلات دستگاه خود می توانید از طریق شماره 02158941 با مجموعه آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

17 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 • الیاسی 10 آذر 1400

  سلام بنده جاروبرقی بوش خریدم بعداز۳بارجارو زدن ،کلیدسنسور جارو روشن شده تشکرمیکنم اگر راه حل بفرمایید؟؟؟؟

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 11 آذر 1400

   سلام، بعد از 10 دقیقه استفاده باید جاروبرقی خود را خاموش کنید وگرنه سنسور حرارتی فعال میشود

   پاسخ دادن
 • دانشور 24 مهر 1400

  سلام و عرض ادب معذرت می خوام جاروبرقی من مدل بوش سری ۸ می باشدوتازه خرید شده و دراولین استفاده بعد از مدتی استفاده صدای سوت از داخل جاروبرقی میاد و یکم هم داغ شده بود وقتی دست گذاشتم‌،بعد خاموش کردم و مدتی بعد که روشن نمودم بازهم موقع جارو کردن صدای سوت میومد ،ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 25 مهر 1400

   سلام، قدرت مکش را تا آخر نبرید

   پاسخ دادن
 • Ali 29 خرداد 1400

  سلام سیم جمع کن جارو برقی من خراب شده بود بردم تعمیر کرد اما وقتی روشن کردم اصلا مکش نداشت وقتی خرطومی و جارو رو که وصل میکنم اصلا چیزی رو نمیکشه .خواستم ببینم ایا ممکنه از خوب بسته نشدن جارو برقی (هواگیری درست)باشه یا موتور تعویض شده؟ خواهشا جوابمو بدید ضروریه جاروبرقی بوش ۳۰۰وات مدل سوپر سایلنت . راستی موتور جارو برقی رو خودم باز گردم موتور ۲۰۰۰وات بود ۲۲۰_۲۴۰v

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 30 خرداد 1400

   سلام، ابتدا بدون وصل کردن خرطومی، دست خود را بر روی دریچه مکش بزارید و اگر مکش ندارد، مشکل از جا نزدن اصولی موتور میباشد، اما اگر مکش داشت، مشکل از اتصالات دستگاه به مانند خرطومی میباشد که آشغال گیر کرده. برای عیب یابی و رفع مشکل میتوانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
   • Ali 30 خرداد 1400

    سلام از پاسخگوییتون ممنونم .بدون خرطومی مکش داره اما نه در حد قبل خیلی کمتر وقتی لوله و خرطومی رو وصل میکنم انقد مکش ضعیفه که حتی یه پوست پیاز و نمیکشه . اینجا میشه عکس بفرستم از موتور یا نه؟

    پاسخ دادن
    • آی پی امداد 31 خرداد 1400

     سلام، اتصالات مثل خرطومی، لوله و برس را بررسی کنید تا گرفتگی نداشته باشد

     پاسخ دادن
 • fati 23 خرداد 1399

  سلام جاروبرقی من بوش ارگومکس۲۵۰۰هستش خرطومش پاره شده نمیدونم الان رابطه بین خرطوم و بدنه جاروبرقیو چطوری جداکنم که از قسمت بریدگی باز متصلش کنم

  پاسخ دادن
 • موسی پور 01 اسفند 1397

  سلام شما تو ارومیه نمایندگی دارید؟

  پاسخ دادن
 • فرجی 29 دی 1397

  سلام توضیحاتتون کامل بود ولی من جواب سوالم رو پیدا نکردم جارو برقی من ارگومکس ۲۰۰۰ است که ۱۰ ساله کار میکنه ولی جدیدا وقتی روشنش میکنم صدای دلخراشی شبیه چاقو تیز کنهای برقی میده ، باید چکار کنم

  پاسخ دادن
  • مدیر 30 دی 1397

   سلام ، بلبرینگ و پروانه جاروبرقی بوش شما باید تعویض گردد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
 • محمدی 01 دی 1397

  سلام من جاروبرقی م بوش ۲۰۰۰واتsphera30هستش که درش شکسته از کجا میتونم تهیه کنم؟

  پاسخ دادن
  • مدیر 02 دی 1397

   سلام ، برای خرید قطعات جاروبرقی بوش با شماره 09333336936 تماس حاصل نمایید .

   پاسخ دادن
  • سلین 30 دی 1402

   سلام جارو برقی سوپر سایلنت تازه گرفتم تا باحال 4بار استفاده نشده . ولی متاسفانه وقتی استفاده کردیم مکش کم شد خاموش کردم تا نیم ساعت که گذشت به برق وصل کردم صفحه لمسی روشن میشه و فشار بالا و پایین میشود ولی بدون هیچگونه صدا و مکشی چکار کنم راهنمایی می‌فرمایید.

   پاسخ دادن
   • آی پی امداد 01 بهمن 1402

    درود، خرطومی، برس، فیلترها و پروانه های موتور جاروبرقی را بررسی کنید که کیپ نشده باشند.

    پاسخ دادن
 • اختر تهمتن 24 بهمن 1396

  با عرض سلام ممنون از اطلاعات كاملي كه گذاشته ايد

  پاسخ دادن
اینستاگرام آی پی امداد